Полша - Първа Лига (2016 - 2017)
събота, 22 април, 2017
21:00
21:00
Висла Пулави
Подбескидзе
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
Прогнози на потребителите
1 0% за Висла Пулави
X 0% за равен
2 100% за Подбескидзе
Общо гласували: 3
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 3.10 | 2.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 1.38 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пулави, а гостите от Белско-Бяла. Разстоянието между двата града е 271.8 км. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Висла Пулави - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2017 | Първа Лига | Знич Прушков | 0 - 3 | Висла Пулави | 2.45 | 3.11 | 2.73 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Висла Пулави | 0 - 3 | ГКС Катовице | 4.12 | 3.30 | 1.82 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Стомил Олщин | 3 - 2 | Висла Пулави | 1.87 | 3.25 | 3.92 |
| 25.03.2017 | Първа Лига | Висла Пулави | 0 - 0 | Хойничанка Хойнице | 3.55 | 3.29 | 1.97 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Хробри Глогов | 1 - 2 | Висла Пулави | 1.75 | 3.49 | 4.22 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Висла Пулави | 0 - 1 | Вигри Сувалки | 3.12 | 3.10 | 2.22 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Битовия Битов | 0 - 1 | Висла Пулави | 1.80 | 3.40 | 4.07 |
| 25.11.2016 | Първа Лига | Висла Пулави | 0 - 1 | Олимпия Груджьондз | 2.85 | 3.15 | 2.35 |
| 19.11.2016 | Първа Лига | Ключборк | 2 - 2 | Висла Пулави | 2.37 | 3.03 | 2.90 |
| 13.11.2016 | Първа Лига | Гурник Забже | 4 - 0 | Висла Пулави | 1.44 | 4.08 | 6.44 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 домакинства.
Подбескидзе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2017 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 0 - 0 | Подбескидзе | 2.24 | 3.20 | 2.98 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 0 | Знич Прушков | 1.63 | 3.63 | 4.92 |
| 31.03.2017 | Първа Лига | ГКС Катовице | 1 - 2 | Подбескидзе | 1.81 | 3.31 | 4.18 |
| 24.03.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 2 | Стомил Олщин | 1.91 | 3.31 | 3.72 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Хойничанка Хойнице | 1 - 1 | Подбескидзе | 2.06 | 3.19 | 3.36 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 1 | Хробри Глогов | 1.95 | 3.23 | 3.66 |
| 05.03.2017 | Първа Лига | Вигри Сувалки | 2 - 0 | Подбескидзе | 2.54 | 3.08 | 2.66 |
| 25.11.2016 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 1 | Битовия Битов | 2.25 | 3.10 | 3.04 |
| 19.11.2016 | Първа Лига | Подбескидзе | 0 - 3 | Олимпия Груджьондз | 1.89 | 3.28 | 3.83 |
| 13.11.2016 | Първа Лига | Ключборк | 1 - 1 | Подбескидзе | 3.92 | 3.32 | 1.86 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.09.2016 | Първа Лига | Подбескидзе | 0 - 0 | Висла Пулави | 1.65 | 3.61 | 4.73 |
Първа Лига класиране към 22.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сандеця Нови Сонч | 26 | +17 | 45 |
| 2 | Миедж Легница | 27 | +17 | 44 |
| 3 | Заглембие Сосновец | 26 | +6 | 44 |
| 4 | Хойничанка Хойнице | 26 | +9 | 44 |
| 5 | ГКС Катовице | 26 | +12 | 43 |
| 6 | Олимпия Груджьондз | 26 | +9 | 42 |
| 7 | Вигри Сувалки | 27 | +5 | 42 |
| 8 | Гурник Забже | 27 | +7 | 40 |
| 9 | Подбескидзе | 26 | +2 | 37 |
| 10 | Стал Мелец | 26 | -4 | 36 |
| 11 | Погон Шедълце | 26 | -10 | 36 |
| 12 | Хробри Глогов | 26 | +1 | 33 |
| 13 | Стомил Олщин | 26 | +6 | 32 |
| 14 | ГКС Тихи | 26 | -7 | 29 |
| 15 | Висла Пулави | 26 | -10 | 29 |
| 16 | Битовия Битов | 26 | -9 | 25 |
| 17 | Знич Прушков | 27 | -23 | 23 |
| 18 | Ключборк | 26 | -28 | 16 |
Хронология в първенството
| Висла Пулави | |
| Подбескидзе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Висла Пулави | Висла Пулави | Подбескидзе | Подбескидзе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сандеця Нови Сонч | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 2 | Миедж Легница | 1 - 5 | 1 - 5 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 3 | Заглембие Сосновец | 1 - 1 | 1 - 1 | 4 - 5 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 4 | Хойничанка Хойнице | 0 - 0 | 3 - 3 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | ГКС Катовице | 0 - 3 | 2 - 1 | 0 - 3 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 6 | Олимпия Груджьондз | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 7 | Вигри Сувалки | 0 - 1 | 3 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 8 | Гурник Забже | 4 - 0 | 3 - 3 | |||||
| 9 | Подбескидзе | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 10 | Стал Мелец | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
| 11 | Погон Шедълце | 2 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 12 | Хробри Глогов | 3 - 4 | 1 - 2 | 3 - 4 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 13 | Стомил Олщин | 1 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 14 | ГКС Тихи | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 15 | Висла Пулави | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 16 | Битовия Битов | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 17 | Знич Прушков | 1 - 2 | 0 - 3 | 1 - 2 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 18 | Ключборк | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Висла Пулави | Подбескидзе | |
| Позиция | 15 | 9 |
| Точки | 29 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 2 |
| Точки | 11 | 23 |
Форма в шампионата
| Висла Пулави | Подбескидзе | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
8 11 |
9
10 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
5 6 |
6
5 2 |
Голове в шампионата
| Висла Пулави | Подбескидзе | |
|
Вкарани
Получени |
30
40 |
29
27 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
11
20 |
13
7 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 3.10 | 2.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 1.38 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Висла Пулави
X 0% за равен
2 100% за Подбескидзе
Общо гласували: 3
