Полша - Първа Лига (2016 - 2017)
21:45
Заглембие Сосновец
ГКС Катовице
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.10 | 2.45 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.38 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 2.08 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.03.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сосновец, а гостите от Катовице. Разстоянието между двата града е 8.0 км. Мачът ще се играе на стадион Спортен Парк Заглембие, който има капацитет от 11 600 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Спортен Парк Заглембие. Мачът ще се играе в 20:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Заглембие Сосновец - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2017 | Първа Лига | Сандеця Нови Сонч | 5 - 0 | Заглембие Сосновец | 2.17 | 3.20 | 3.11 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 1 - 1 | Стомил Олщин | 1.72 | 3.42 | 4.52 |
| 27.11.2016 | Първа Лига | Погон Шедълце | 0 - 2 | Заглембие Сосновец | 2.59 | 3.03 | 2.64 |
| 23.11.2016 | Първа Лига | ГКС Тихи | 3 - 0 | Заглембие Сосновец | 3.36 | 3.22 | 2.05 |
| 19.11.2016 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 1 - 1 | Хойничанка Хойнице | 2.17 | 3.18 | 3.10 |
| 05.11.2016 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 0 - 2 | Хробри Глогов | 1.70 | 3.62 | 4.28 |
| 30.10.2016 | Първа Лига | Стал Мелец | 2 - 0 | Заглембие Сосновец | 4.09 | 3.40 | 1.80 |
| 22.10.2016 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 2 - 0 | Вигри Сувалки | 1.83 | 3.35 | 3.99 |
| 16.10.2016 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 1 - 0 | Миедж Легница | 2.22 | 3.22 | 2.99 |
| 08.10.2016 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 3 - 3 | Битовия Битов | 1.84 | 3.40 | 3.88 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
ГКС Катовице - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2017 | Първа Лига | ГКС Катовице | 2 - 2 | Стомил Олщин | 1.72 | 3.35 | 4.68 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Хойничанка Хойнице | 2 - 2 | ГКС Катовице | 2.34 | 3.15 | 2.85 |
| 26.11.2016 | Първа Лига | ГКС Катовице | 2 - 1 | Хробри Глогов | 1.81 | 3.29 | 4.15 |
| 19.11.2016 | Първа Лига | Вигри Сувалки | 3 - 2 | ГКС Катовице | 2.91 | 3.06 | 2.35 |
| 12.11.2016 | Първа Лига | Битовия Битов | 1 - 0 | ГКС Катовице | 2.95 | 3.08 | 2.31 |
| 04.11.2016 | Първа Лига | ГКС Катовице | 1 - 0 | Олимпия Груджьондз | 1.75 | 3.41 | 4.29 |
| 29.10.2016 | Първа Лига | Ключборк | 0 - 2 | ГКС Катовице | 3.85 | 3.19 | 1.92 |
| 23.10.2016 | Първа Лига | ГКС Катовице | 1 - 1 | Гурник Забже | 2.45 | 3.01 | 2.82 |
| 15.10.2016 | Първа Лига | Сандеця Нови Сонч | 0 - 1 | ГКС Катовице | 2.40 | 3.03 | 2.87 |
| 09.10.2016 | Първа Лига | ГКС Катовице | 1 - 0 | Погон Шедълце | 1.66 | 3.44 | 4.98 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2016 | Първа Лига | ГКС Катовице | 0 - 0 | Заглембие Сосновец | 2.34 | 3.09 | 2.90 |
| 29.11.2015 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 2 - 1 | ГКС Катовице | 2.14 | 3.15 | 3.22 |
| 08.08.2015 | Първа Лига | ГКС Катовице | 0 - 1 | Заглембие Сосновец | 1.97 | 3.23 | 3.51 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Заглембие Сосновец имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Първа Лига класиране към 17.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хойничанка Хойнице | 21 | +11 | 38 |
| 2 | ГКС Катовице | 21 | +10 | 37 |
| 3 | Вигри Сувалки | 21 | +6 | 35 |
| 4 | Заглембие Сосновец | 21 | +3 | 34 |
| 5 | Сандеця Нови Сонч | 19 | +15 | 33 |
| 6 | Миедж Легница | 21 | +13 | 33 |
| 7 | Погон Шедълце | 21 | -6 | 32 |
| 8 | Гурник Забже | 21 | +5 | 30 |
| 9 | Олимпия Груджьондз | 21 | +2 | 30 |
| 10 | Подбескидзе | 21 | -1 | 28 |
| 11 | Стал Мелец | 20 | -8 | 26 |
| 12 | Стомил Олщин | 21 | +5 | 24 |
| 13 | Хробри Глогов | 21 | -2 | 24 |
| 14 | Битовия Битов | 21 | -3 | 24 |
| 15 | Висла Пулави | 21 | -10 | 22 |
| 16 | ГКС Тихи | 20 | -8 | 20 |
| 17 | Знич Прушков | 21 | -12 | 20 |
| 18 | Ключборк | 21 | -20 | 12 |
Хронология в първенството
| Заглембие Сосновец | |
| ГКС Катовице | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Заглембие Сосновец | Заглембие Сосновец | ГКС Катовице | ГКС Катовице | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Хойничанка Хойнице | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 2 | ГКС Катовице | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 3 | Вигри Сувалки | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 4 | Заглембие Сосновец | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 5 | Сандеця Нови Сонч | 2 - 0 | 5 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 6 | Миедж Легница | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||
| 7 | Погон Шедълце | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 8 | Гурник Забже | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 9 | Олимпия Груджьондз | 3 - 5 | 3 - 5 | 1 - 0 | ||||
| 10 | Подбескидзе | 4 - 5 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||||
| 11 | Стал Мелец | 2 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 12 | Стомил Олщин | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 13 | Хробри Глогов | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 14 | Битовия Битов | 3 - 3 | 3 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 15 | Висла Пулави | 1 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 16 | ГКС Тихи | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 17 | Знич Прушков | 1 - 4 | 2 - 0 | |||||
| 18 | Ключборк | 4 - 0 | 4 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
Класиране в шампионата
| Заглембие Сосновец | ГКС Катовице | |
| Позиция | 4 | 2 |
| Точки | 34 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 4 |
| Точки | 21 | 15 |
Форма в шампионата
| Заглембие Сосновец | ГКС Катовице | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
7 5 |
10
7 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
3 2 |
4
3 3 |
Голове в шампионата
| Заглембие Сосновец | ГКС Катовице | |
|
Вкарани
Получени |
34
31 |
27
17 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
13 |
14
10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.10 | 2.45 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.38 | 1.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.73 | 2.08 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.03.2017 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
