Полша - Първа Лига (2016 - 2017)
19:00
Заглембие Сосновец
Висла Пулави
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 3.60 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.29 | 2.15 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сосновец, а гостите от Пулави. Разстоянието между двата града е 235.6 км. Мачът ще се играе на стадион Спортен Парк Заглембие, който има капацитет от 11 600 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Спортен Парк Заглембие. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Заглембие Сосновец - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2017 | Първа Лига | Олимпия Груджьондз | 3 - 1 | Заглембие Сосновец | 2.35 | 3.08 | 2.91 |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 0 - 0 | Подбескидзе | 2.24 | 3.20 | 2.98 |
| 12.04.2017 | Първа Лига | Гурник Забже | 1 - 2 | Заглембие Сосновец | 1.78 | 3.54 | 4.00 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Ключборк | 0 - 4 | Заглембие Сосновец | 3.94 | 3.34 | 1.84 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 0 - 3 | Знич Прушков | 1.56 | 3.71 | 5.44 |
| 17.03.2017 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 1 - 0 | ГКС Катовице | 2.83 | 3.06 | 2.42 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Сандеця Нови Сонч | 5 - 0 | Заглембие Сосновец | 2.17 | 3.20 | 3.11 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 1 - 1 | Стомил Олщин | 1.72 | 3.42 | 4.52 |
| 27.11.2016 | Първа Лига | Погон Шедълце | 0 - 2 | Заглембие Сосновец | 2.59 | 3.03 | 2.64 |
| 23.11.2016 | Първа Лига | ГКС Тихи | 3 - 0 | Заглембие Сосновец | 3.36 | 3.22 | 2.05 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Висла Пулави - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2017 | Първа Лига | Висла Пулави | 0 - 1 | Подбескидзе | 3.36 | 3.09 | 2.11 |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Знич Прушков | 0 - 3 | Висла Пулави | 2.45 | 3.11 | 2.73 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Висла Пулави | 0 - 3 | ГКС Катовице | 4.12 | 3.30 | 1.82 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Стомил Олщин | 3 - 2 | Висла Пулави | 1.87 | 3.25 | 3.92 |
| 25.03.2017 | Първа Лига | Висла Пулави | 0 - 0 | Хойничанка Хойнице | 3.55 | 3.29 | 1.97 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Хробри Глогов | 1 - 2 | Висла Пулави | 1.75 | 3.49 | 4.22 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Висла Пулави | 0 - 1 | Вигри Сувалки | 3.12 | 3.10 | 2.22 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Битовия Битов | 0 - 1 | Висла Пулави | 1.80 | 3.40 | 4.07 |
| 25.11.2016 | Първа Лига | Висла Пулави | 0 - 1 | Олимпия Груджьондз | 2.85 | 3.15 | 2.35 |
| 19.11.2016 | Първа Лига | Ключборк | 2 - 2 | Висла Пулави | 2.37 | 3.03 | 2.90 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2016 | Първа Лига | Висла Пулави | 1 - 1 | Заглембие Сосновец | 3.40 | 3.31 | 2.00 |
Първа Лига класиране към 29.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сандеця Нови Сонч | 27 | +18 | 48 |
| 2 | Хойничанка Хойнице | 27 | +10 | 47 |
| 3 | Олимпия Груджьондз | 27 | +11 | 45 |
| 4 | Миедж Легница | 28 | +16 | 44 |
| 5 | Заглембие Сосновец | 27 | +4 | 44 |
| 6 | ГКС Катовице | 27 | +12 | 44 |
| 7 | Подбескидзе | 28 | +4 | 43 |
| 8 | Вигри Сувалки | 27 | +5 | 42 |
| 9 | Гурник Забже | 28 | +5 | 40 |
| 10 | Стал Мелец | 28 | -5 | 37 |
| 11 | Хробри Глогов | 28 | +2 | 36 |
| 12 | Погон Шедълце | 27 | -11 | 36 |
| 13 | Стомил Олщин | 27 | +6 | 33 |
| 14 | ГКС Тихи | 27 | -7 | 30 |
| 15 | Висла Пулави | 27 | -11 | 29 |
| 16 | Битовия Битов | 27 | -9 | 26 |
| 17 | Знич Прушков | 28 | -22 | 26 |
| 18 | Ключборк | 27 | -28 | 17 |
Хронология в първенството
| Заглембие Сосновец | |
| Висла Пулави | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Заглембие Сосновец | Заглембие Сосновец | Висла Пулави | Висла Пулави | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сандеця Нови Сонч | 2 - 0 | 5 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | |||
| 2 | Хойничанка Хойнице | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 3 | Олимпия Груджьондз | 3 - 5 | 3 - 1 | 3 - 5 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 4 | Миедж Легница | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 5 | ||||
| 5 | Заглембие Сосновец | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 6 | ГКС Катовице | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 7 | Подбескидзе | 0 - 0 | 4 - 5 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 8 | Вигри Сувалки | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 9 | Гурник Забже | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||
| 10 | Стал Мелец | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 11 | Хробри Глогов | 0 - 2 | 0 - 2 | 3 - 4 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 12 | Погон Шедълце | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 13 | Стомил Олщин | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 14 | ГКС Тихи | 3 - 0 | 2 - 1 | |||||
| 15 | Висла Пулави | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 16 | Битовия Битов | 3 - 3 | 3 - 3 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 17 | Знич Прушков | 0 - 3 | 1 - 4 | 0 - 3 | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 18 | Ключборк | 4 - 0 | 0 - 4 | 4 - 0 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
Класиране в шампионата
| Заглембие Сосновец | Висла Пулави | |
| Позиция | 5 | 15 |
| Точки | 44 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 7 |
| Точки | 25 | 18 |
Форма в шампионата
| Заглембие Сосновец | Висла Пулави | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
8 7 |
7
8 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
4 3 |
5
3 5 |
Голове в шампионата
| Заглембие Сосновец | Висла Пулави | |
|
Вкарани
Получени |
42
38 |
30
41 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
21
16 |
19
20 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 3.60 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.29 | 2.15 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
