Полша - Първа Лига (2016 - 2017)
13:00
Знич Прушков
Гурник Забже
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.75 | 3.50 | 1.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.30 | 1.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 1.30 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.05.2017 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Прушков, а гостите от Забже. Разстоянието между двата града е 249.0 км. Мачът ще се играе в 12:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Знич Прушков - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2017 | Първа Лига | Сандеця Нови Сонч | 5 - 2 | Знич Прушков | 1.31 | 4.70 | 8.64 |
| 12.05.2017 | Първа Лига | Знич Прушков | 2 - 1 | Погон Шедълце | 2.64 | 3.10 | 2.52 |
| 05.05.2017 | Първа Лига | ГКС Тихи | 4 - 1 | Знич Прушков | 1.61 | 3.52 | 5.19 |
| 28.04.2017 | Първа Лига | Знич Прушков | 1 - 0 | Стал Мелец | 4.06 | 3.34 | 1.81 |
| 21.04.2017 | Първа Лига | Миедж Легница | 2 - 0 | Знич Прушков | 1.47 | 3.84 | 6.58 |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Знич Прушков | 0 - 3 | Висла Пулави | 2.45 | 3.11 | 2.73 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 0 | Знич Прушков | 1.63 | 3.63 | 4.92 |
| 04.04.2017 | Първа Лига | Знич Прушков | 1 - 4 | ГКС Катовице | 3.88 | 3.27 | 1.89 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 0 - 3 | Знич Прушков | 1.56 | 3.71 | 5.44 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Стомил Олщин | 5 - 1 | Знич Прушков | 1.81 | 3.32 | 4.16 |
Общо 3 победи и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Гурник Забже - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2017 | Първа Лига | Гурник Забже | 1 - 0 | ГКС Катовице | 2.36 | 3.10 | 2.84 |
| 13.05.2017 | Първа Лига | Стомил Олщин | 2 - 4 | Гурник Забже | 3.17 | 3.29 | 2.10 |
| 05.05.2017 | Първа Лига | Гурник Забже | 6 - 1 | Хойничанка Хойнице | 2.19 | 3.16 | 3.07 |
| 28.04.2017 | Първа Лига | Хробри Глогов | 2 - 0 | Гурник Забже | 2.58 | 3.10 | 2.61 |
| 21.04.2017 | Първа Лига | Гурник Забже | 0 - 0 | Вигри Сувалки | 1.84 | 3.29 | 4.08 |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Битовия Битов | 0 - 1 | Гурник Забже | 3.17 | 3.14 | 2.17 |
| 12.04.2017 | Първа Лига | Гурник Забже | 1 - 2 | Заглембие Сосновец | 1.78 | 3.54 | 4.00 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Гурник Забже | 2 - 1 | Олимпия Груджьондз | 1.74 | 3.38 | 4.46 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Ключборк | 2 - 1 | Гурник Забже | 5.36 | 3.62 | 1.58 |
| 17.03.2017 | Първа Лига | Гурник Забже | 2 - 0 | Сандеця Нови Сонч | 1.91 | 3.18 | 3.98 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2016 | Първа Лига | Гурник Забже | 0 - 1 | Знич Прушков | 1.38 | 4.20 | 7.46 |
| 24.04.2010 | Първа Лига | Гурник Забже | 2 - 0 | Знич Прушков | 1.40 | 3.90 | 7.00 |
| 20.09.2009 | Първа Лига | Знич Прушков | 0 - 0 | Гурник Забже | 3.17 | 3.15 | 2.10 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Знич Прушков имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 21.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сандеця Нови Сонч | 32 | +23 | 60 |
| 2 | Заглембие Сосновец | 31 | +9 | 53 |
| 3 | Миедж Легница | 32 | +17 | 51 |
| 4 | Хойничанка Хойнице | 31 | +5 | 51 |
| 5 | ГКС Катовице | 32 | +13 | 50 |
| 6 | Олимпия Груджьондз | 31 | +12 | 50 |
| 7 | Подбескидзе | 32 | +3 | 50 |
| 8 | Гурник Забже | 31 | +13 | 49 |
| 9 | Вигри Сувалки | 31 | +5 | 49 |
| 10 | Стал Мелец | 31 | -5 | 41 |
| 11 | Погон Шедълце | 31 | -10 | 40 |
| 12 | Стомил Олщин | 31 | +4 | 37 |
| 13 | Хробри Глогов | 31 | -2 | 36 |
| 14 | ГКС Тихи | 31 | -8 | 34 |
| 15 | Висла Пулави | 30 | -13 | 31 |
| 16 | Битовия Битов | 31 | -10 | 30 |
| 17 | Знич Прушков | 31 | -27 | 29 |
| 18 | Ключборк | 32 | -29 | 24 |
Хронология в първенството
| Знич Прушков | |
| Гурник Забже | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Знич Прушков | Знич Прушков | Гурник Забже | Гурник Забже | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сандеця Нови Сонч | 1 - 3 | 5 - 2 | 1 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Заглембие Сосновец | 1 - 4 | 0 - 3 | 1 - 4 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 3 | Миедж Легница | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Хойничанка Хойнице | 3 - 3 | 1 - 1 | 3 - 3 | 6 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 5 | ГКС Катовице | 1 - 4 | 2 - 0 | 1 - 4 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Олимпия Груджьондз | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 7 | Подбескидзе | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||
| 8 | Гурник Забже | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 9 | Вигри Сувалки | 4 - 5 | 2 - 1 | 4 - 5 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 10 | Стал Мелец | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 11 | Погон Шедълце | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 12 | Стомил Олщин | 0 - 3 | 5 - 1 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 4 | 2 - 4 | |
| 13 | Хробри Глогов | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 14 | ГКС Тихи | 2 - 0 | 4 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 15 | Висла Пулави | 0 - 3 | 1 - 2 | 0 - 3 | 4 - 0 | |||
| 16 | Битовия Битов | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 17 | Знич Прушков | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 18 | Ключборк | 1 - 0 | 1 - 0 | 4 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Знич Прушков | Гурник Забже | |
| Позиция | 17 | 8 |
| Точки | 29 | 49 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 12 |
| Точки | 15 | 16 |
Форма в шампионата
| Знич Прушков | Гурник Забже | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
5 18 |
14
7 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
3 8 |
4
4 7 |
Голове в шампионата
| Знич Прушков | Гурник Забже | |
|
Вкарани
Получени |
32
59 |
46
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
17
29 |
18
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.75 | 3.50 | 1.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.30 | 1.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 1.30 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.20 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.05.2017 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
