Полша - Първа Лига (2016 - 2017)
петък, 12 май, 2017
20:30
20:30
Знич Прушков
Погон Шедълце
2 - 1
(0 - 1, 2 - 0)
Прогнози на потребителите
1 0% за Знич Прушков
X 0% за равен
2 100% за Погон Шедълце
Общо гласували: 1
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.90 | 3.20 | 2.45 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.36 | 1.42 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Прушков, а гостите от Шедълце. Разстоянието между двата града е 100.7 км. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Знич Прушков - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2017 | Първа Лига | ГКС Тихи | 4 - 1 | Знич Прушков | 1.61 | 3.52 | 5.19 |
| 28.04.2017 | Първа Лига | Знич Прушков | 1 - 0 | Стал Мелец | 4.06 | 3.34 | 1.81 |
| 21.04.2017 | Първа Лига | Миедж Легница | 2 - 0 | Знич Прушков | 1.47 | 3.84 | 6.58 |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Знич Прушков | 0 - 3 | Висла Пулави | 2.45 | 3.11 | 2.73 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 0 | Знич Прушков | 1.63 | 3.63 | 4.92 |
| 04.04.2017 | Първа Лига | Знич Прушков | 1 - 4 | ГКС Катовице | 3.88 | 3.27 | 1.89 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 0 - 3 | Знич Прушков | 1.56 | 3.71 | 5.44 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Стомил Олщин | 5 - 1 | Знич Прушков | 1.81 | 3.32 | 4.16 |
| 15.03.2017 | Първа Лига | Олимпия Груджьондз | 1 - 0 | Знич Прушков | 1.67 | 3.48 | 4.64 |
| 10.03.2017 | Първа Лига | Знич Прушков | 3 - 3 | Хойничанка Хойнице | 3.86 | 3.41 | 1.85 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Погон Шедълце - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2017 | Първа Лига | Погон Шедълце | 0 - 1 | ГКС Катовице | 3.58 | 3.20 | 1.98 |
| 29.04.2017 | Първа Лига | Стомил Олщин | 1 - 1 | Погон Шедълце | 1.88 | 3.27 | 3.92 |
| 22.04.2017 | Първа Лига | Погон Шедълце | 1 - 2 | Хойничанка Хойнице | 2.89 | 3.01 | 2.41 |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Хробри Глогов | 2 - 0 | Погон Шедълце | 1.90 | 3.22 | 3.92 |
| 09.04.2017 | Първа Лига | Погон Шедълце | 1 - 2 | Вигри Сувалки | 2.64 | 2.97 | 2.63 |
| 05.04.2017 | Първа Лига | Погон Шедълце | 1 - 4 | Олимпия Груджьондз | 2.46 | 3.02 | 2.81 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Битовия Битов | 1 - 3 | Погон Шедълце | 2.02 | 3.11 | 3.58 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Ключборк | 2 - 2 | Погон Шедълце | 2.94 | 3.05 | 2.34 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Погон Шедълце | 2 - 1 | Гурник Забже | 3.37 | 3.14 | 2.09 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Сандеця Нови Сонч | 4 - 0 | Погон Шедълце | 2.08 | 3.12 | 3.43 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10.2016 | Първа Лига | Погон Шедълце | 1 - 0 | Знич Прушков | 2.15 | 3.16 | 3.20 |
Първа Лига класиране към 12.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сандеця Нови Сонч | 29 | +20 | 54 |
| 2 | Заглембие Сосновец | 29 | +7 | 50 |
| 3 | ГКС Катовице | 29 | +16 | 50 |
| 4 | Олимпия Груджьондз | 29 | +11 | 47 |
| 5 | Хойничанка Хойнице | 29 | +4 | 47 |
| 6 | Вигри Сувалки | 29 | +7 | 46 |
| 7 | Подбескидзе | 29 | +5 | 46 |
| 8 | Миедж Легница | 29 | +16 | 45 |
| 9 | Гурник Забже | 29 | +10 | 43 |
| 10 | Стал Мелец | 29 | -6 | 37 |
| 11 | Погон Шедълце | 29 | -12 | 37 |
| 12 | Хробри Глогов | 29 | +1 | 36 |
| 13 | Стомил Олщин | 29 | +5 | 34 |
| 14 | ГКС Тихи | 29 | -7 | 33 |
| 15 | Висла Пулави | 29 | -13 | 30 |
| 16 | Битовия Битов | 29 | -10 | 27 |
| 17 | Знич Прушков | 29 | -25 | 26 |
| 18 | Ключборк | 29 | -29 | 20 |
Хронология в първенството
| Знич Прушков | |
| Погон Шедълце | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Знич Прушков | Знич Прушков | Погон Шедълце | Погон Шедълце | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сандеця Нови Сонч | 1 - 3 | 1 - 3 | 0 - 3 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||
| 2 | Заглембие Сосновец | 1 - 4 | 0 - 3 | 1 - 4 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | ГКС Катовице | 1 - 4 | 2 - 0 | 1 - 4 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Олимпия Груджьондз | 1 - 0 | 1 - 4 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 5 | Хойничанка Хойнице | 3 - 3 | 1 - 1 | 3 - 3 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Вигри Сувалки | 4 - 5 | 2 - 1 | 4 - 5 | 1 - 2 | 1 - 4 | 1 - 4 | |
| 7 | Подбескидзе | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 8 | Миедж Легница | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 4 | |||
| 9 | Гурник Забже | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 10 | Стал Мелец | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 11 | Погон Шедълце | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 12 | Хробри Глогов | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 13 | Стомил Олщин | 0 - 3 | 5 - 1 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 14 | ГКС Тихи | 2 - 0 | 4 - 1 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 15 | Висла Пулави | 0 - 3 | 1 - 2 | 0 - 3 | 2 - 1 | |||
| 16 | Битовия Битов | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 17 | Знич Прушков | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 18 | Ключборк | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
Класиране в шампионата
| Знич Прушков | Погон Шедълце | |
| Позиция | 17 | 11 |
| Точки | 26 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 14 |
| Точки | 12 | 12 |
Форма в шампионата
| Знич Прушков | Погон Шедълце | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
5 17 |
11
4 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
3 8 |
3
3 7 |
Голове в шампионата
| Знич Прушков | Погон Шедълце | |
|
Вкарани
Получени |
28
53 |
27
39 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
28 |
12
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.90 | 3.20 | 2.45 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.36 | 1.42 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Знич Прушков
X 0% за равен
2 100% за Погон Шедълце
Общо гласували: 1
