Полша - Първа Лига (2016 - 2017)
петък, 28 април, 2017
20:00
20:00
Знич Прушков
Стал Мелец
1 - 0
(0 - 0, 1 - 0)
Прогнози на потребителите
1 0% за Знич Прушков
X 0% за равен
2 100% за Стал Мелец
Общо гласували: 6
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.20 | 3.50 | 1.83 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.30 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Прушков, а гостите от Мелец. Разстоянието между двата града е 214.0 км. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Знич Прушков - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2017 | Първа Лига | Миедж Легница | 2 - 0 | Знич Прушков | 1.47 | 3.84 | 6.58 |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Знич Прушков | 0 - 3 | Висла Пулави | 2.45 | 3.11 | 2.73 |
| 08.04.2017 | Първа Лига | Подбескидзе | 2 - 0 | Знич Прушков | 1.63 | 3.63 | 4.92 |
| 04.04.2017 | Първа Лига | Знич Прушков | 1 - 4 | ГКС Катовице | 3.88 | 3.27 | 1.89 |
| 01.04.2017 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 0 - 3 | Знич Прушков | 1.56 | 3.71 | 5.44 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Стомил Олщин | 5 - 1 | Знич Прушков | 1.81 | 3.32 | 4.16 |
| 15.03.2017 | Първа Лига | Олимпия Груджьондз | 1 - 0 | Знич Прушков | 1.67 | 3.48 | 4.64 |
| 10.03.2017 | Първа Лига | Знич Прушков | 3 - 3 | Хойничанка Хойнице | 3.86 | 3.41 | 1.85 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Хробри Глогов | 1 - 1 | Знич Прушков | 1.81 | 3.39 | 4.03 |
| 25.11.2016 | Първа Лига | Знич Прушков | 4 - 5 | Вигри Сувалки | 2.84 | 3.01 | 2.43 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 домакинства.
Стал Мелец - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 3 - 3 | ГКС Катовице | 2.97 | 3.15 | 2.27 |
| 19.04.2017 | Първа Лига | Сандеця Нови Сонч | 1 - 0 | Стал Мелец | 1.91 | 3.23 | 3.87 |
| 15.04.2017 | Първа Лига | Стомил Олщин | 0 - 4 | Стал Мелец | 2.08 | 3.17 | 3.38 |
| 07.04.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 0 - 1 | Хойничанка Хойнице | 2.80 | 3.01 | 2.46 |
| 31.03.2017 | Първа Лига | Хробри Глогов | 0 - 1 | Стал Мелец | 2.30 | 3.14 | 2.91 |
| 25.03.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 2 - 1 | Вигри Сувалки | 2.57 | 3.07 | 2.64 |
| 18.03.2017 | Първа Лига | Битовия Битов | 2 - 2 | Стал Мелец | 1.91 | 3.22 | 3.89 |
| 11.03.2017 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 0 | Олимпия Груджьондз | 2.73 | 3.10 | 2.45 |
| 04.03.2017 | Първа Лига | Ключборк | 0 - 1 | Стал Мелец | 2.55 | 3.15 | 2.59 |
| 27.11.2016 | Първа Лига | Стал Мелец | 1 - 2 | Гурник Забже | 3.23 | 3.11 | 2.16 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2016 | Първа Лига | Стал Мелец | 3 - 1 | Знич Прушков | 2.18 | 3.22 | 3.08 |
Първа Лига класиране към 28.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сандеця Нови Сонч | 27 | +18 | 48 |
| 2 | Хойничанка Хойнице | 27 | +10 | 47 |
| 3 | Олимпия Груджьондз | 27 | +11 | 45 |
| 4 | Миедж Легница | 27 | +17 | 44 |
| 5 | Заглембие Сосновец | 27 | +4 | 44 |
| 6 | ГКС Катовице | 27 | +12 | 44 |
| 7 | Вигри Сувалки | 27 | +5 | 42 |
| 8 | Гурник Забже | 27 | +7 | 40 |
| 9 | Подбескидзе | 27 | +3 | 40 |
| 10 | Стал Мелец | 27 | -4 | 37 |
| 11 | Погон Шедълце | 27 | -11 | 36 |
| 12 | Стомил Олщин | 27 | +6 | 33 |
| 13 | Хробри Глогов | 27 | 0 | 33 |
| 14 | ГКС Тихи | 27 | -7 | 30 |
| 15 | Висла Пулави | 27 | -11 | 29 |
| 16 | Битовия Битов | 27 | -9 | 26 |
| 17 | Знич Прушков | 27 | -23 | 23 |
| 18 | Ключборк | 27 | -28 | 17 |
Хронология в първенството
| Знич Прушков | |
| Стал Мелец | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Знич Прушков | Знич Прушков | Стал Мелец | Стал Мелец | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Сандеця Нови Сонч | 1 - 3 | 1 - 3 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 2 | Хойничанка Хойнице | 3 - 3 | 1 - 1 | 3 - 3 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Олимпия Груджьондз | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 4 | Миедж Легница | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | |||
| 5 | Заглембие Сосновец | 1 - 4 | 0 - 3 | 1 - 4 | 2 - 0 | |||
| 6 | ГКС Катовице | 1 - 4 | 2 - 0 | 1 - 4 | 3 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Вигри Сувалки | 4 - 5 | 2 - 1 | 4 - 5 | 2 - 1 | 6 - 0 | 6 - 0 | |
| 8 | Гурник Забже | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 9 | Подбескидзе | 0 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 10 | Стал Мелец | 3 - 1 | - | - | - | |||
| 11 | Погон Шедълце | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 12 | Стомил Олщин | 0 - 3 | 5 - 1 | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 4 | 0 - 4 | |
| 13 | Хробри Глогов | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 4 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 14 | ГКС Тихи | 2 - 0 | 2 - 0 | 3 - 2 | ||||
| 15 | Висла Пулави | 0 - 3 | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 1 | |||
| 16 | Битовия Битов | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 17 | Знич Прушков | - | - | - | 3 - 1 | |||
| 18 | Ключборк | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Знич Прушков | Стал Мелец | |
| Позиция | 17 | 10 |
| Точки | 23 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 18 | 11 |
| Точки | 9 | 14 |
Форма в шампионата
| Знич Прушков | Стал Мелец | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
5 16 |
10
7 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
3 8 |
4
2 6 |
Голове в шампионата
| Знич Прушков | Стал Мелец | |
|
Вкарани
Получени |
26
49 |
31
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
28 |
11
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.20 | 3.50 | 1.83 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.30 | 1.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 1.36 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Знич Прушков
X 0% за равен
2 100% за Стал Мелец
Общо гласували: 6
