Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
март '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       
Топ факти за деня

Мито Холихок само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Кашива Рейсол само победи от 4 мача

В-Варен Нагазаки само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Юрдинген 05 като гост няма равенство от 15 мача

Похроние Долна Жданя като гост няма загуба от 9 мача

Жилина Б като гост 8 загуби от 9 мача

Лутън Таун като домакин няма загуба от 19 мача

Арецо като домакин няма загуба от 16 мача

Карабобо Валенсия няма равенство от 8 мача

Насионал Потоси няма загуба от 12 мача

Анкета

Ще прескочи ли ЦСКА следващия си съперник в Лига Европа Осиек от Хърватска?

ТВ програма
Diema Sport 2
Уолсол - Барнзли
14:00 на живо
BNT3
Грузия - Швейцария
16:00 на живо
BNT3
Швеция - Румъния
19:00 на живо
BNT3
Испания - Норвегия
21:45 на живо

Мачове за събота, 23 март, 2019 Подреждане по лиги

Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
00:00 Сейнт Лусия - Аруба 3 - 2 1.80 3.56 3.54
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:15 Генерал Диаз - Спортиво Лукеньо 0 - 0 2.53 3.21 2.59
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
01:30 Кайманови острови - Монсерат 1 - 2 4.95 4.02 1.50
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
02:00 Перу - Парагвай 1 - 0 2.47 3.02 3.05
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
02:00 Институто Кордоба - Лос Андес 0 - 1 1.81 3.01 4.57
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
03:00 Гватемала - Коста Рика 1 - 0 4.14 3.54 1.84
Нова Зеландия - Плейофи Нова Зеландия - Плейофи Рез. 1 X 2
03:35 Ийстърн Събърбс - Кентърбъри Юнайтед 1 - 0 2.06 3.54 2.96
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
04:15 Мексико - Чили 3 - 1 2.42 3.18 2.96
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Албирекс Ниигата - Ависпа Фукуока 0 - 1 2.32 3.03 3.07
07:00 Вентфорет Кофу - Звейген Канадзава 1 - 1 2.07 3.10 3.50
07:00 Йокохама ФК - Гифу 2 - 0 1.81 3.23 4.48
07:00 Омия Ардижа - Мито Холихок 1 - 1 2.27 2.93 3.25
08:00 Кашива Рейсол - Фагиано Окаяма 0 - 1 1.57 3.55 5.87
10:00 Ехиме ФК - В-Варен Нагазаки 0 - 1 2.98 2.89 2.48
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
10:30 Афганистан - Малайзия 1 - 2 3.23 3.30 2.12
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:00 Заглембие Сосновец (Пол) - Пуща Неполомице (Пол) 1 - 2 1.66 3.51 4.34
13:00 МуСа Пори (Фин) - Джаз Пори (Фин) 0 - 1 1.57 4.00 4.33
13:00 Норбю (Шве) - Йонкьопинг Содра (Шве) 0 - 1 2.28 3.41 2.59
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Уолсол - Барнзли 0 - 1 4.55 3.73 1.75
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Колос Ковалевка - Прикарпатие Ивано-Франкивск 3 - 1 1.43 3.73 6.40
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
14:00 ИФК Гьотеборг (Шве) - Йоргрите (Шве) 1 - 0 1.59 3.75 4.64
14:00 Мачва Шабац (Сър) - Тузла Сити (Бих) 1 - 1 1.66 3.45 4.50
14:00 Стрьомен (Нор) - Шайд (Нор) 0 - 3 2.19 3.79 2.54
14:00 Трелеборг (Шве) - Торнс (Шве) 1 - 2 1.50 4.41 4.41
14:00 Ференцварош (Унг) - Залаегерсег (Унг) 2 - 2 1.30 4.70 7.44
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
14:30 Честърфийлд - Сътън Юнайтед 3 - 0 2.06 3.30 3.42
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
14:45 Оман** - Сингапур 1 - 1 1.27 5.50 8.77
Купа на Африканските Нации Купа на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
15:00 Бурунди - Габон 1 - 1 2.67 3.11 2.53
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Зоненхоф Гроссашпах - Вюрцбургер Кикерс 2 - 1 3.79 3.31 1.94
15:00 Карл Цайс Йена - Юрдинген 05 0 - 0 2.62 3.31 2.53
15:00 Карлсруе - Ханза Рощок 1 - 1 1.71 3.54 4.71
15:00 Мюнхен 1860 - Мепен 1 - 0 1.91 3.37 3.86
15:00 Пройсен Мюнстер - Унтерхахинг 3 - 0 2.10 3.29 3.36
15:00 Халешер - Веен Висбаден 1 - 4 2.40 3.16 2.87
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Егиниакос - Ханя Кисамикос 0 - 4 - - -
15:00 Иродотос - Трикала 1 - 0 2.49 2.98 2.64
15:00 Керкира Корфу - Ерготелис 2 - 1 1.98 3.00 3.51
15:00 Платаниас - Волос НФК 0 - 0 2.99 2.99 2.24
15:00 Спарти - Аититос Спата 3 - 0 3.60 3.50 1.80
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
15:00 Инститют - Коулрейн 1 - 0 3.64 3.63 1.82
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Агробизнес Волочиск - ФК Суми 3 - 0 - - -
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
15:00 Йоребро (Шве) - ИФК Мариехамн (Фин) 1 - 0 1.43 4.53 5.18
15:00 Йостерс (Шве) - Калмар (Шве) 1 - 2 - - -
15:00 Локомотив Пловдив (Бъл) - Берое (Бъл) 3 - 3 2.49 3.19 2.49
15:00 Сириус (Шве) - Фрей Тебю (Шве) 1 - 1 1.66 3.82 4.06
15:00 Халмстад (Шве) - Елфсборг (Шве) 1 - 0 - - -
15:15 Яро (Фин) - КПВ Кокола (Фин) 2 - 0 2.89 4.13 1.90
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Арцакена - Понтедера 3 - 0 2.74 2.93 2.47
15:30 Гоцано - Новара 0 - 0 3.04 2.83 2.34
15:30 Кунео - Алесандрия 0 - 0 2.05 2.92 3.54
15:30 Лукезе - Аурора Про Патрия 3 - 1 - - -
15:30 Пистоезе - Олбия 1 - 3 2.91 2.84 2.41
15:30 Ювентус Б - Про Верчели 3 - 0 3.31 2.98 2.12
Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. D Рез. 1 X 2
16:00 Грузия - Швейцария 0 - 2 5.90 3.67 1.61
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Стомил Олщин - Раков Ченстохова 1 - 1 4.29 3.33 1.79
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
16:00 Дубница - ШТК 1914 Шаморин 1 - 1 1.79 3.47 3.67
16:00 Дукла Банска Бистрица - Комарно 2 - 2 2.43 3.21 2.53
16:00 Одева Липани - Попрад 2 - 1 4.00 3.48 1.73
16:00 Партизан Бардейов - Похроние Долна Жданя 1 - 1 2.20 3.20 2.83
16:00 Татран Липтовски Микулаш - Славой Требишов 0 - 2 1.22 5.87 7.69
16:00 Татран Прешов - Жилина Б 0 - 0 3.67 3.59 1.76
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Рух Винники - Балкани Заря 1 - 0 1.85 3.34 3.54
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
16:00 АФК Ескилстюна (Шве) - Юргорден (Шве) 3 - 2 4.08 4.40 1.58
16:00 Бран Берген (Нор) - Согндал (Нор) 3 - 0 1.35 4.40 6.84
16:00 Санднес (Нор) - Йерв Гримстад (Нор) 0 - 1 1.90 3.59 3.25
16:00 Фредрикстад (Нор) - Фалкенберг (Шве) 2 - 0 3.52 3.81 1.75
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 Кабинтили - Лимерик 1 - 2 1.61 3.61 5.13
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 Бари Таун Юнайтед - Карнарвън Таун 4 - 0 1.99 3.57 3.26
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Кардиф Метрополитън - Кармартън Таун 1 - 0 1.43 4.22 6.44
16:30 Ланели Таун - Кевн Друидс 1 - 3 4.78 3.92 1.60
Купа на Африканските Нации Купа на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
17:00 Камерун - Коморски острови 3 - 0 1.18 6.43 11.28
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
17:00 Йордания - Сирия 0 - 1 2.58 2.99 2.82
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брадфорд Сити - Блекпул 1 - 4 2.66 3.30 2.64
17:00 Бъртън Албион - Акрингтън Стенли 5 - 2 1.88 3.43 4.24
17:00 Ковънтри - Оксфорд Юнайтед 0 - 1 2.24 3.33 3.19
17:00 Лутън Таун - Донкастър 4 - 0 1.81 3.58 4.41
17:00 Питърбъро - Саутенд 2 - 0 1.93 3.60 3.80
17:00 Плимут - Бристол Роувърс 2 - 2 2.43 3.28 2.93
17:00 Рочдейл - Скънторп 3 - 1 2.36 3.33 2.98
17:00 Уимбълдън - Джилингам 2 - 4 2.19 3.35 3.31
17:00 Шросбъри Таун - Портсмут 0 - 2 3.12 3.27 2.31
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Гримсби Таун - Бъри 0 - 0 4.45 3.69 1.77
17:00 Карлайл - Кембридж Юнайтед 2 - 2 2.10 3.41 3.44
17:00 Колчестър - Транмиър Роувърс 0 - 2 2.26 3.39 3.11
17:00 Кроули Таун - Линкълн Сити 0 - 3 4.40 3.52 1.83
17:00 Макълсфийлд Таун - Стивънидж Бороу 2 - 2 2.45 3.27 2.91
17:00 Мансфийлд Таун - Крю Александра 1 - 2 1.98 3.45 3.74
17:00 Милтън Кийнс Донс - Йоувил 2 - 0 1.39 4.77 7.67
17:00 Нотс Каунти - Екзитър 0 - 1 2.73 3.33 2.57
17:00 Порт Вейл - Форест Грийн Роувърс 0 - 2 2.73 3.09 2.70
17:00 Суиндън - Моркамб 4 - 0 1.94 3.33 4.13
17:00 Челтнъм Таун - Нортхямптън Таун 3 - 1 2.70 3.33 2.59
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бароу - Харогейт Таун 2 - 2 3.03 3.31 2.24
17:00 Боръм Ууд - Алдършот Таун 0 - 2 2.01 3.27 3.62
17:00 Брейнтри Таун - Бромли 2 - 4 3.18 3.37 2.12
17:00 Мейдстоун Юнайтед - Ебсфлийт Юнайтед 0 - 2 3.92 3.31 1.90
17:00 Салфорд Сити - Барнет 0 - 0 1.71 3.55 4.69
17:00 Халифакс Таун - Солихъл Муурс 2 - 0 3.96 3.36 1.88
17:00 Хартлипул - Рексъм 1 - 0 2.83 3.10 2.50
Англия - Други Англия - Други Рез. 1 X 2
17:00 Телфорд Юнайтед - Лейтън Ориент 1 - 2 3.43 3.24 1.97
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Елче - Алкоркон 3 - 1 2.18 2.88 3.79
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Културал Дуранго - Калахора 1 - 2 2.81 2.71 2.60
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Ардс ФК - Крусейдърс 2 - 2 7.95 5.04 1.30
17:00 Балимина Юнайтед - Уорънпойнт Таун 1 - 2 1.30 5.14 7.56
17:00 Клифтънвил - Гленторан отл. - - -
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Волин Луцк - Авангард Краматорск 0 - 1 1.84 3.35 3.54
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Дънди Юнайтед - Алоа Атлетик 2 - 1 1.42 4.24 6.91
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Еърдри - Форфар Атлетик 1 - 0 2.68 3.56 2.29
17:00 Ийст Файф - Брихин Сити 0 - 2 1.68 3.80 4.37
17:00 Монтроуз - Стенхаусмюър 2 - 0 2.04 3.52 3.21
17:00 Рейт Роувърс - Дъмбартън 4 - 1 2.04 3.49 3.24
17:00 Странрар - Арброут 0 - 0 4.87 4.04 1.58
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Единбург Сити - Питърхед 0 - 0 2.79 3.28 2.36
17:00 Елгин Сити - Албион Роувърс 0 - 2 1.49 4.39 5.34
17:00 Каудънбийт - Куинс парк ФК 0 - 0 3.27 3.47 2.06
17:00 Клайд - Анан Атлетик 2 - 1 1.94 3.61 3.37
17:00 Стърлинг Албиън - Берик Рейнджърс 1 - 0 1.49 4.13 5.68
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
17:00 Зенит Санкт Петербург (Рус) - Аустрия Виена (Авс) 0 - 3 1.86 3.44 3.67
17:00 Стрьомгодсет (Нор) - Старт Кристиансанд (Нор) 1 - 1 1.81 3.59 3.67
Купа на Африканските Нации Купа на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
17:30 Нигер - Египет 1 - 1 7.12 4.38 1.38
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
17:30 Про Пиаченца - Албисола 0 - 3 - - -
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Зирка Кропивницкий - Оболон-Бровар Киев 0 - 0 - - -
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Гарбарния Краков - Вигри Сувалки 0 - 0 2.34 3.14 2.93
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Металист 1925 Харков - Днипро-1 1 - 2 2.47 3.15 2.49
Купа на Африканските Нации Купа на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
18:30 Гвинея-Бисау - Мозамбик 2 - 2 2.19 3.08 3.24
18:30 Замбия - Намибия 4 - 1 2.59 3.01 2.68
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
18:30 Унионистас де Саламанка - Фуенлабрада 3 - 1 3.26 2.74 2.32
Шотландия - Чалъндж Къп Шотландия - Чалъндж Къп Рез. 1 X 2
18:30 Конас Кий - Рос Каунти 1 - 3 5.33 4.01 1.54
Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. D Рез. 1 X 2
19:00 Гибралтар - Ирландия 0 - 1 42.37 14.73 1.03
Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. F Рез. 1 X 2
19:00 Малта - Фарьорски острови 2 - 1 3.17 3.04 2.39
19:00 Швеция - Румъния 2 - 1 1.74 3.50 4.96
Купа на Африканските Нации Купа на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
19:00 Кот д'Ивоар - Руанда 3 - 0 1.20 6.28 10.32
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
19:00 Бразилия - Панама 1 - 1 1.07 10.26 33.40
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
19:00 Луго - Албасете 0 - 3 2.46 2.97 3.07
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
19:00 Аренас Клуб де Гечо - Туделано 0 - 1 2.29 2.85 3.12
19:00 Реал Сосиедад Б - Аморебиета 1 - 2 1.75 3.03 4.71
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
19:00 Лече - Асколи 7 - 0 1.79 3.25 4.74
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
19:05 Ал Хилал Рияд - Оход Медина 0 - 0 1.09 8.08 13.50
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
19:30 Нюри Сити - Гленавон 0 - 1 6.04 4.45 1.42
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
19:30 Арсенал Саранди - Химнасия Мендоса 3 - 1 2.07 3.02 3.51
Купа на Африканските Нации Купа на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
20:00 Гана - Кения 1 - 0 1.37 4.34 7.58
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
20:00 Еркулес - Олот 1 - 0 1.89 2.92 4.24
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
20:15 Молинос Ел Пирата - Мелгар Арекипа 2 - 0 3.14 3.30 2.07
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
20:30 Лангрео - Витория-Гастейс 0 - 0 2.14 2.80 3.54
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
20:30 Доминика - Бахамски острови 4 - 0 1.62 3.38 4.98
Купа на Африканските Нации Купа на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
21:00 Мали - Южен Судан 3 - 0 1.09 8.99 18.64
21:00 Сенегал - Мадагаскар 2 - 0 1.27 5.08 9.13
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
21:00 Чакарита Хуниорс - Гилермо Браун 3 - 1 2.33 2.77 3.18
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Дестройърс Санта Крус - Сан Хосе Оруро 2 - 1 2.43 3.25 2.57
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
21:00 АВС RN - Витория Салвадор BA 0 - 0 2.44 3.10 2.66
21:00 Мото Клуб де Сао Луис MA - Форталеса CE 1 - 1 3.61 3.37 1.86
21:00 Сеара CE - Санта Круз PE 2 - 1 1.61 3.59 4.68
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 ЛАЛА ФК - Депортиво Лара 2 - 3 3.10 2.88 2.20
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Рампла Хуниорс - Ливърпул Монтевидео 2 - 0 2.57 3.31 2.42
21:00 Феникс Монтевидео - Данубио Монтевидео 5 - 1 2.35 3.30 2.65
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
21:30 Арецо - Пиаченца 1 - 1 2.44 2.78 2.93
21:30 Виртус Ентела - Сиена 0 - 0 1.83 3.08 4.15
21:30 Пиза - Карарезе 1 - 0 1.95 3.06 3.67
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:30 Депортиво Анзоатеги - Трухилянос Валера 1 - 3 2.07 2.93 3.34
Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. F Рез. 1 X 2
21:45 Испания - Норвегия 2 - 1 1.17 7.19 14.81
Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. J Рез. 1 X 2
21:45 Босна и Херцеговина - Армения 2 - 1 1.35 4.72 8.91
21:45 Италия - Финландия 2 - 0 1.30 4.95 11.48
21:45 Лихтенщайн - Гърция 0 - 2 19.20 7.64 1.14
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Карабобо Валенсия - Депортиво Тачира 2 - 1 2.40 2.95 2.71
22:15 Португеза Акаригуа - Замора Баринас 0 - 1 2.59 2.83 2.59
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
22:15 Депортиво Пасто - Мильонариос Богота 1 - 0 3.15 2.89 2.37
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:30 Аякучо - Алианса Лима 2 - 0 2.41 3.40 2.53
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
23:00 Конфианка SE - КР Бразил AL 0 - 2 2.65 3.09 2.45
Чили - Суперкупа Чили - Суперкупа Рез. 1 X 2
23:00 Универсидад Католика - Палестино Сантяго 5 - 0 2.30 3.20 2.90
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:15 Хорхе Вилстерман - Насионал Потоси 2 - 0 1.91 3.41 3.46
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:15 Серо Портеньо - Гуарани Асунсион 5 - 2 1.87 3.37 3.79
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
23:55 Далас - Колорадо Рапидс 2 - 1 1.53 4.08 5.67

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 18.07.2019 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане