Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
март '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
       
Топ факти за деня

Лутън Таун като домакин няма загуба от 19 мача

Юрдинген 05 като гост няма равенство от 15 мача

Арецо като домакин няма загуба от 16 мача

Похроние Долна Жданя като гост няма загуба от 9 мача

Жилина Б като гост 8 загуби от 9 мача

Насионал Потоси няма загуба от 12 мача

Карабобо Валенсия няма равенство от 8 мача

Мито Холихок само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Кашива Рейсол само победи от 4 мача

В-Варен Нагазаки само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Анкета

Кой ще спечели Копа Америка 2019 година в Бразилия?

ТВ програма
Diema Sport 2
Уолсол - Барнзли
14:00 на живо
BNT3
Грузия - Швейцария
16:00 на живо
BNT3
Швеция - Румъния
19:00 на живо
BNT3
Испания - Норвегия
21:45 на живо

Мачове за събота, 23 март, 2019 Подреждане по час

Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. D Рез. 1 X 2
16:00 Грузия - Швейцария 0 - 2 5.90 3.67 1.61
19:00 Гибралтар - Ирландия 0 - 1 42.37 14.73 1.03
Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. F Рез. 1 X 2
19:00 Малта - Фарьорски острови 2 - 1 3.16 3.04 2.39
19:00 Швеция - Румъния 2 - 1 1.74 3.49 4.95
21:45 Испания - Норвегия 2 - 1 1.17 7.19 14.81
Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. J Рез. 1 X 2
21:45 Босна и Херцеговина - Армения 2 - 1 1.35 4.72 8.91
21:45 Италия - Финландия 2 - 0 1.30 4.95 11.48
21:45 Лихтенщайн - Гърция 0 - 2 19.41 7.49 1.14
Купа на Африканските Нации Купа на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
15:00 Бурунди - Габон 1 - 1 2.67 3.11 2.53
17:00 Камерун - Коморски острови 3 - 0 1.18 6.43 11.28
17:30 Нигер - Египет 1 - 1 7.12 4.38 1.38
18:30 Гвинея-Бисау - Мозамбик 2 - 2 2.19 3.08 3.24
18:30 Замбия - Намибия 4 - 1 2.59 3.01 2.68
19:00 Кот д'Ивоар - Руанда 3 - 0 1.20 6.28 10.32
20:00 Гана - Кения 1 - 0 1.37 4.34 7.58
21:00 Мали - Южен Судан 3 - 0 1.09 8.99 18.64
21:00 Сенегал - Мадагаскар 2 - 0 1.27 5.08 9.13
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
02:00 Перу - Парагвай 1 - 0 2.47 3.02 3.05
03:00 Гватемала - Коста Рика 1 - 0 4.14 3.54 1.84
04:15 Мексико - Чили 3 - 1 2.42 3.18 2.96
10:30 Афганистан - Малайзия 1 - 2 3.23 3.30 2.12
14:45 Оман** - Сингапур 1 - 1 1.27 5.50 8.77
17:00 Йордания - Сирия 0 - 1 2.58 2.99 2.82
19:00 Бразилия - Панама 1 - 1 1.07 10.10 32.40
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Уолсол - Барнзли 0 - 1 4.55 3.73 1.75
17:00 Брадфорд Сити - Блекпул 1 - 4 2.66 3.30 2.64
17:00 Бъртън Албион - Акрингтън Стенли 5 - 2 1.88 3.43 4.24
17:00 Ковънтри - Оксфорд Юнайтед 0 - 1 2.24 3.33 3.19
17:00 Лутън Таун - Донкастър 4 - 0 1.81 3.58 4.41
17:00 Питърбъро - Саутенд 2 - 0 1.93 3.60 3.80
17:00 Плимут - Бристол Роувърс 2 - 2 2.43 3.28 2.93
17:00 Рочдейл - Скънторп 3 - 1 2.36 3.34 2.98
17:00 Уимбълдън - Джилингам 2 - 4 2.19 3.35 3.31
17:00 Шросбъри Таун - Портсмут 0 - 2 3.12 3.27 2.31
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Гримсби Таун - Бъри 0 - 0 4.45 3.69 1.77
17:00 Карлайл - Кембридж Юнайтед 2 - 2 2.10 3.41 3.44
17:00 Колчестър - Транмиър Роувърс 0 - 2 2.26 3.39 3.11
17:00 Кроули Таун - Линкълн Сити 0 - 3 4.40 3.52 1.83
17:00 Макълсфийлд Таун - Стивънидж Бороу 2 - 2 2.45 3.27 2.91
17:00 Мансфийлд Таун - Крю Александра 1 - 2 1.98 3.45 3.74
17:00 Милтън Кийнс Донс - Йоувил 2 - 0 1.39 4.77 7.67
17:00 Нотс Каунти - Екзитър 0 - 1 2.73 3.33 2.57
17:00 Порт Вейл - Форест Грийн Роувърс 0 - 2 2.73 3.09 2.70
17:00 Суиндън - Моркамб 4 - 0 1.95 3.33 4.12
17:00 Челтнъм Таун - Нортхямптън Таун 3 - 1 2.70 3.33 2.59
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
14:30 Честърфийлд - Сътън Юнайтед 3 - 0 2.06 3.30 3.42
17:00 Бароу - Харогейт Таун 2 - 2 3.03 3.31 2.24
17:00 Боръм Ууд - Алдършот Таун 0 - 2 2.01 3.27 3.62
17:00 Брейнтри Таун - Бромли 2 - 4 3.18 3.37 2.12
17:00 Мейдстоун Юнайтед - Ебсфлийт Юнайтед 0 - 2 3.92 3.31 1.90
17:00 Салфорд Сити - Барнет 0 - 0 1.71 3.55 4.69
17:00 Халифакс Таун - Солихъл Муурс 2 - 0 3.96 3.36 1.88
17:00 Хартлипул - Рексъм 1 - 0 2.83 3.10 2.50
Англия - Други Англия - Други Рез. 1 X 2
17:00 Телфорд Юнайтед - Лейтън Ориент 1 - 2 3.43 3.24 1.97
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Зоненхоф Гроссашпах - Вюрцбургер Кикерс 2 - 1 3.79 3.31 1.94
15:00 Карл Цайс Йена - Юрдинген 05 0 - 0 2.62 3.31 2.53
15:00 Карлсруе - Ханза Рощок 1 - 1 1.71 3.54 4.71
15:00 Мюнхен 1860 - Мепен 1 - 0 1.91 3.37 3.86
15:00 Пройсен Мюнстер - Унтерхахинг 3 - 0 2.10 3.29 3.36
15:00 Халешер - Веен Висбаден 1 - 4 2.40 3.16 2.87
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Елче - Алкоркон 3 - 1 2.18 2.88 3.79
19:00 Луго - Албасете 0 - 3 2.46 2.97 3.07
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
18:30 Унионистас де Саламанка - Фуенлабрада 3 - 1 3.26 2.74 2.32
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Културал Дуранго - Калахора 1 - 2 2.81 2.71 2.60
19:00 Аренас Клуб де Гечо - Туделано 0 - 1 2.29 2.85 3.12
19:00 Реал Сосиедад Б - Аморебиета 1 - 2 1.75 3.03 4.71
20:30 Лангрео - Витория-Гастейс 0 - 0 2.14 2.80 3.54
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
20:00 Еркулес - Олот 1 - 0 1.89 2.92 4.24
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
19:00 Лече - Асколи 7 - 0 1.79 3.25 4.74
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Арцакена - Понтедера 3 - 0 2.74 2.93 2.47
15:30 Гоцано - Новара 0 - 0 3.04 2.83 2.34
15:30 Кунео - Алесандрия 0 - 0 2.05 2.92 3.54
15:30 Лукезе - Аурора Про Патрия 3 - 1 - - -
15:30 Пистоезе - Олбия 1 - 3 2.90 2.84 2.41
15:30 Ювентус Б - Про Верчели 3 - 0 3.31 2.98 2.12
17:30 Про Пиаченца - Албисола 0 - 3 - - -
21:30 Арецо - Пиаченца 1 - 1 2.44 2.78 2.93
21:30 Виртус Ентела - Сиена 0 - 0 1.83 3.08 4.15
21:30 Пиза - Карарезе 1 - 0 1.95 3.06 3.67
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Егиниакос - Ханя Кисамикос 0 - 4 - - -
15:00 Иродотос - Трикала 1 - 0 2.49 2.98 2.64
15:00 Керкира Корфу - Ерготелис 2 - 1 1.98 3.00 3.51
15:00 Платаниас - Волос НФК 0 - 0 2.99 2.99 2.24
15:00 Спарти - Аититос Спата 3 - 0 3.60 3.50 1.80
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 Кабинтили - Лимерик 1 - 2 1.61 3.61 5.13
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Стомил Олщин - Раков Ченстохова 1 - 1 4.30 3.33 1.79
18:00 Гарбарния Краков - Вигри Сувалки 0 - 0 2.34 3.14 2.93
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
15:00 Инститют - Коулрейн 1 - 0 3.64 3.63 1.82
17:00 Ардс ФК - Крусейдърс 2 - 2 7.95 5.04 1.30
17:00 Балимина Юнайтед - Уорънпойнт Таун 1 - 2 1.30 5.14 7.56
17:00 Клифтънвил - Гленторан отл. - - -
19:30 Нюри Сити - Гленавон 0 - 1 5.99 4.43 1.42
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
16:00 Дубница - ШТК 1914 Шаморин 1 - 1 1.79 3.47 3.67
16:00 Дукла Банска Бистрица - Комарно 2 - 2 2.43 3.21 2.53
16:00 Одева Липани - Попрад 2 - 1 4.00 3.48 1.73
16:00 Партизан Бардейов - Похроние Долна Жданя 1 - 1 2.20 3.20 2.83
16:00 Татран Липтовски Микулаш - Славой Требишов 0 - 2 1.22 5.87 7.69
16:00 Татран Прешов - Жилина Б 0 - 0 3.67 3.59 1.76
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 Бари Таун Юнайтед - Карнарвън Таун 4 - 0 1.99 3.57 3.25
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Кардиф Метрополитън - Кармартън Таун 1 - 0 1.43 4.22 6.44
16:30 Ланели Таун - Кевн Друидс 1 - 3 4.78 3.92 1.60
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Колос Ковалевка - Прикарпатие Ивано-Франкивск 3 - 1 1.43 3.73 6.40
15:00 Агробизнес Волочиск - ФК Суми 3 - 0 - - -
16:00 Рух Винники - Балкани Заря 1 - 0 1.85 3.34 3.54
17:00 Волин Луцк - Авангард Краматорск 0 - 1 1.84 3.35 3.54
17:30 Зирка Кропивницкий - Оболон-Бровар Киев 0 - 0 - - -
18:00 Металист 1925 Харков - Днипро-1 1 - 2 2.47 3.15 2.49
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Дънди Юнайтед - Алоа Атлетик 2 - 1 1.42 4.24 6.91
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Еърдри - Форфар Атлетик 1 - 0 2.68 3.56 2.29
17:00 Ийст Файф - Брихин Сити 0 - 2 1.68 3.80 4.37
17:00 Монтроуз - Стенхаусмюър 2 - 0 2.04 3.52 3.21
17:00 Рейт Роувърс - Дъмбартън 4 - 1 2.04 3.49 3.24
17:00 Странрар - Арброут 0 - 0 4.87 4.04 1.58
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Единбург Сити - Питърхед 0 - 0 2.79 3.28 2.36
17:00 Елгин Сити - Албион Роувърс 0 - 2 1.49 4.39 5.34
17:00 Каудънбийт - Куинс парк ФК 0 - 0 3.27 3.47 2.06
17:00 Клайд - Анан Атлетик 2 - 1 1.94 3.61 3.37
17:00 Стърлинг Албиън - Берик Рейнджърс 1 - 0 1.49 4.13 5.68
Шотландия - Чалъндж Къп Шотландия - Чалъндж Къп Рез. 1 X 2
18:30 Конас Кий - Рос Каунти 1 - 3 5.33 4.01 1.54
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
02:00 Институто Кордоба - Лос Андес 0 - 1 1.81 3.01 4.57
19:30 Арсенал Саранди - Химнасия Мендоса 3 - 1 2.07 3.02 3.51
21:00 Чакарита Хуниорс - Гилермо Браун 3 - 1 2.33 2.77 3.18
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Дестройърс Санта Крус - Сан Хосе Оруро 2 - 1 2.43 3.26 2.58
23:15 Хорхе Вилстерман - Насионал Потоси 2 - 0 1.91 3.41 3.46
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
21:00 АВС RN - Витория Салвадор BA 0 - 0 2.44 3.10 2.66
21:00 Мото Клуб де Сао Луис MA - Форталеса CE 1 - 1 3.61 3.37 1.86
21:00 Сеара CE - Санта Круз PE 2 - 1 1.61 3.59 4.68
23:00 Конфианка SE - КР Бразил AL 0 - 2 2.67 3.09 2.44
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 ЛАЛА ФК - Депортиво Лара 2 - 3 3.10 2.88 2.20
21:30 Депортиво Анзоатеги - Трухилянос Валера 1 - 3 2.07 2.93 3.34
22:00 Карабобо Валенсия - Депортиво Тачира 2 - 1 2.40 2.95 2.71
22:15 Португеза Акаригуа - Замора Баринас 0 - 1 2.59 2.83 2.59
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
22:15 Депортиво Пасто - Мильонариос Богота 1 - 0 3.15 2.89 2.37
Нова Зеландия - Плейофи Нова Зеландия - Плейофи Рез. 1 X 2
03:35 Ийстърн Събърбс - Кентърбъри Юнайтед 1 - 0 2.06 3.54 2.96
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:15 Генерал Диаз - Спортиво Лукеньо 0 - 0 2.53 3.21 2.59
23:15 Серо Портеньо - Гуарани Асунсион 5 - 2 1.87 3.37 3.79
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
20:15 Молинос Ел Пирата - Мелгар Арекипа 2 - 0 3.14 3.30 2.07
22:30 Аякучо - Алианса Лима 2 - 0 2.41 3.40 2.53
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
19:05 Ал Хилал Рияд - Оход Медина 0 - 0 1.09 8.08 13.50
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
23:55 Далас - Колорадо Рапидс 2 - 1 1.53 4.08 5.67
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Рампла Хуниорс - Ливърпул Монтевидео 2 - 0 2.57 3.31 2.42
21:00 Феникс Монтевидео - Данубио Монтевидео 5 - 1 2.35 3.30 2.65
Чили - Суперкупа Чили - Суперкупа Рез. 1 X 2
23:00 Универсидад Католика - Палестино Сантяго 5 - 0 2.30 3.20 2.90
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Албирекс Ниигата - Ависпа Фукуока 0 - 1 2.32 3.03 3.07
07:00 Вентфорет Кофу - Звейген Канадзава 1 - 1 2.07 3.10 3.50
07:00 Йокохама ФК - Гифу 2 - 0 1.81 3.23 4.48
07:00 Омия Ардижа - Мито Холихок 1 - 1 2.27 2.93 3.25
08:00 Кашива Рейсол - Фагиано Окаяма 0 - 1 1.57 3.55 5.87
10:00 Ехиме ФК - В-Варен Нагазаки 0 - 1 2.98 2.89 2.48
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
00:00 Сейнт Лусия - Аруба 3 - 2 1.80 3.56 3.54
01:30 Кайманови острови - Монсерат 1 - 2 4.93 4.00 1.50
20:30 Доминика - Бахамски острови 4 - 0 1.62 3.38 4.98
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:00 Заглембие Сосновец (Пол) - Пуща Неполомице (Пол) 1 - 2 1.66 3.51 4.34
13:00 МуСа Пори (Фин) - Джаз Пори (Фин) 0 - 1 1.57 4.00 4.33
13:00 Норбю (Шве) - Йонкьопинг Содра (Шве) 0 - 1 2.28 3.41 2.59
14:00 ИФК Гьотеборг (Шве) - Йоргрите (Шве) 1 - 0 1.59 3.75 4.64
14:00 Мачва Шабац (Сър) - Тузла Сити (Бих) 1 - 1 1.66 3.45 4.50
14:00 Стрьомен (Нор) - Шайд (Нор) 0 - 3 2.19 3.79 2.54
14:00 Трелеборг (Шве) - Торнс (Шве) 1 - 2 1.50 4.41 4.41
14:00 Ференцварош (Унг) - Залаегерсег (Унг) 2 - 2 1.30 4.70 7.44
15:00 Йоребро (Шве) - ИФК Мариехамн (Фин) 1 - 0 1.43 4.53 5.18
15:00 Йостерс (Шве) - Калмар (Шве) 1 - 2 - - -
15:00 Локомотив Пловдив (Бъл) - Берое (Бъл) 3 - 3 2.49 3.19 2.49
15:00 Сириус (Шве) - Фрей Тебю (Шве) 1 - 1 1.66 3.82 4.06
15:00 Халмстад (Шве) - Елфсборг (Шве) 1 - 0 - - -
15:15 Яро (Фин) - КПВ Кокола (Фин) 2 - 0 2.89 4.13 1.90
16:00 АФК Ескилстюна (Шве) - Юргорден (Шве) 3 - 2 4.08 4.40 1.58
16:00 Бран Берген (Нор) - Согндал (Нор) 3 - 0 1.35 4.40 6.84
16:00 Санднес (Нор) - Йерв Гримстад (Нор) 0 - 1 1.90 3.59 3.25
16:00 Фредрикстад (Нор) - Фалкенберг (Шве) 2 - 0 3.52 3.81 1.75
17:00 Зенит Санкт Петербург (Рус) - Аустрия Виена (Авс) 0 - 3 1.86 3.44 3.67
17:00 Стрьомгодсет (Нор) - Старт Кристиансанд (Нор) 1 - 1 1.81 3.59 3.67

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 27.06.2019 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане