Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
март '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
Топ факти за деня

Байер Леверкузен като гост няма равенство от 11 мача

Алкоркон като гост 10 равенства от 14 мача

Мерида АД като домакин 9 равенства от 13 мача

Алхесирас като гост няма победа от 13 мача

Сент Етиен като гост няма равенство от 13 мача

Лудогорец Разград няма загуба от 22 мача

Олимпиакос няма загуба от 25 мача

Каза Пиа като домакин 9 загуби от 11 мача

Рад Белград като гост само загуби от 11 мача

Цървена Звезда Белград като домакин само победи от 11 мача

Шахтьор Донецк 17 победи от 19 мача

Аякс като домакин 40 вкарани гола в 12 мача - 3.33 на мач

Славия Прага само 5 получени гола в 22 мача - 0.23 на мач

Годой Крус няма равенство от 20 мача

Белграно Кордоба като домакин 7 равенства от 9 мача

Боливар Ла Пас като домакин само победи от 4 мача

Аурора Кочабамба като гост само загуби от 4 мача

Антигуа ГФК като домакин 3 равенства от 4 мача

Малакатеко само 3 вкарани гола в 9 мача - 0.33 на мач

Чалатенанго като домакин 3 равенства от 4 мача

Депортес Толима 4 равенства от 5 мача

Раджа Бени Мелал няма победа от 17 мача

Кафеталерос де Чиапас само загуби от 5 мача

Генерал Диаз 5 загуби от 6 мача

Алианса Универсидад само победи от 4 мача

Лобос УПНФМ Тегусигалпа няма победа от 9 мача

Маратон Сан Педро като домакин 13 вкарани гола в 4 мача - 3.25 на мач

Анкета

Трябва ли да се доиграе родното ни футболно първенство през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 4
Сан Хосе Еърткуейкс - Торонто 00:30 на живо
Sport  Plus HD
Севиля - Осасуна
13:00 на живо
MAX Sport 3
Милан - Дженоа
13:30 на живо
Nova Sport
Ковънтри - Съндърланд
14:00 на живо
Diema Sport
Левски София - Славия
14:15 на живо
EuroSport 2
Унион Берлин - Волфсбург
14:30 на живо
Sport  Plus HD
Атлетик Билбао - Виляреал 15:00 на живо
MAX Sport 1
ПСВ Айндховен - Фейенорд
15:30 на живо
Diema Sport 2
Евертън - Манчестър Юнайтед 16:00 на живо
Nova Sport
Тотнъм - Уулвърхямптън
16:00 на живо
MAX Sport 3
Лече - Аталанта
16:00 на живо
MAX Sport 2
Парма - СПАЛ
16:00 на живо
Ring.BG
Нант - Лил
16:00 на живо
EuroSport 2
РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 16:30 на живо
Diema Sport
Арда Кърджали - Лудогорец Разград 16:45 на живо
Sport  Plus HD
Еспаньол - Атлетико Мадрид 17:00 на живо
Ring.BG
Бордо - Ница
18:00 на живо
Diema Sport 2
Астън Вила - Манчестър Сити 18:30 на живо
EuroSport 2
Вердер Бремен - Айнтрахт Франкфурт 19:00 на живо
MAX Sport 3
Каляри - Рома
19:00 на живо
Sport  Plus HD
Майорка - Хетафе
19:30 на живо
MAX Sport 1
Аякс - АЗ Алкмаар
21:00 на живо
MAX Sport 3
Ювентус - Интер
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Реал Мадрид - Барселона
22:00 на живо
Ring.BG
Лион - Сент Етиен
22:00 на живо
MAX Sport 2
Сиатъл Саундърс - Чикаго Файър 22:00 на живо

Мачове за неделя, 1 март, 2020 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Евертън - Манчестър Юнайтед 1 - 1 2.58 3.35 2.82
16:00 Тотнъм - Уулвърхямптън 2 - 3 2.53 3.16 3.07
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ковънтри - Съндърланд 1 - 0 2.46 3.19 2.94
Англия - Купа на Лигата Англия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
18:30 Астън Вила - Манчестър Сити 1 - 2 14.72 8.11 1.16
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Унион Берлин - Волфсбург 2 - 2 2.66 3.25 2.72
16:30 РБ Лайпциг - Байер Леверкузен 1 - 1 1.51 4.64 5.80
19:00 Вердер Бремен - Айнтрахт Франкфурт отл. 2.52 3.57 2.71
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Арминия Билефелд - Веен Висбаден 1 - 0 1.50 4.31 6.06
14:30 Бохум - Зандхаузен 4 - 4 2.23 3.36 3.13
14:30 Санкт Паули - Оснабрюк 3 - 1 2.01 3.42 3.62
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Инголщат - Виктория Кьолн 0 - 1 1.68 3.91 4.33
15:00 Мепен - Дуисбург 1 - 0 2.26 3.41 2.90
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Севиля - Осасуна 3 - 2 1.47 4.30 7.48
15:00 Атлетик Билбао - Виляреал 1 - 0 2.30 3.27 3.24
17:00 Еспаньол - Атлетико Мадрид 1 - 1 4.27 3.12 2.03
19:30 Майорка - Хетафе 0 - 1 3.31 3.03 2.40
22:00 Реал Мадрид - Барселона 2 - 0 2.24 3.65 3.06
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Мирандес - Жирона 1 - 1 3.64 3.09 2.14
17:00 Депортиво Ла Коруня - Луго 0 - 0 1.70 3.38 5.53
17:00 Елче - Нумансия 2 - 0 2.21 2.97 3.64
19:15 Реал Овиедо - Тенерифе 1 - 0 2.08 3.07 3.88
19:15 Фуенлабрада - Алкоркон 3 - 4 2.33 2.79 3.61
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Интернасионал де Мадрид - Ибиса 2 - 1 2.76 3.21 2.35
13:00 Пеня Депортива - Марино де Луанко 4 - 0 1.85 3.20 4.03
13:00 Райо Махадаонда - Селта Виго Б 1 - 2 1.74 3.51 4.12
13:00 Спортинг Хихон Б - Атлетико Балеарес 2 - 0 2.75 3.11 2.41
13:00 СС Рейес - Хетафе Б 1 - 1 2.44 3.13 2.69
14:00 Лас Палмас Атлетико - Мелия 1 - 0 2.48 2.99 2.74
18:00 Лангрео - Лас Росас 1 - 0 2.23 3.13 2.91
18:45 Корухо - Атлетико Мадрид Б 3 - 0 2.43 2.92 2.91
19:00 Понтеведра - Реал Мадрид Кастиля 4 - 0 2.39 2.99 2.87
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Алавес Б - Реал Сосиедад Б 3 - 2 2.28 3.14 2.90
17:30 Туделано - Унионистас де Саламанка 3 - 1 2.35 3.03 2.91
18:00 Саламанка КФ УДС - Гихуело 0 - 0 2.52 2.87 2.83
18:00 Харо Депортиво - Баракалдо 0 - 0 2.35 3.10 2.85
19:30 Калахора - Лейоа 0 - 0 2.20 2.90 3.34
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Леванте - Ебро 1 - 2 2.16 2.90 3.45
13:00 Ехеа - Кастейон 0 - 1 2.46 2.87 2.90
13:00 Прат - Лейда Еспортиу 0 - 0 2.56 2.90 2.74
13:00 Химнастик де Тарагона - Валенсия Местая 2 - 1 2.13 2.95 3.44
18:00 Бадалона - Ла Нусия 2 - 2 2.44 2.73 3.07
18:00 Ориуела - Барселона Б 0 - 0 3.37 3.02 2.12
18:30 Еркулес - ФК Андора 0 - 0 2.29 2.89 3.16
19:00 Сабадел - Лагостера 1 - 1 1.53 3.56 6.08
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Линенсе - Рекреативо де Уелва 1 - 0 2.14 2.93 3.46
18:00 Виляробледо - Бадахос 1 - 3 3.34 2.96 2.16
18:00 Мерида АД - Реал Мурсия 1 - 0 2.64 2.88 2.68
18:00 Сан Фернандо - Кадис Б 2 - 0 1.77 3.09 4.82
18:00 Талавера де ла Рейна - Севиля Атлетико 1 - 0 2.21 2.82 3.43
18:00 УКАМ Мурсия - Йеклано Депортиво 3 - 1 2.03 3.08 3.60
18:30 Дон Бенито - Вилярубия 5 - 0 2.32 2.88 3.12
19:00 Картахена - Марбеля 0 - 0 2.40 2.84 3.02
19:00 Кордоба - Алхесирас 0 - 1 1.57 3.55 5.58
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Милан - Дженоа отл. 1.67 3.78 5.32
16:00 Лече - Аталанта 2 - 7 7.74 5.51 1.34
16:00 Парма - СПАЛ отл. 2.07 3.40 3.69
16:00 Сасуоло - Бреша отл. 1.71 3.85 4.77
19:00 Каляри - Рома 3 - 4 3.36 3.55 2.10
21:45 Ювентус - Интер отл. 2.18 3.26 3.50
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
22:00 Пескара - Асколи 2 - 1 2.07 3.19 3.68
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
16:00 Реджина - Монополи 1966 0 - 2 1.74 3.40 4.29
16:00 Ренде 1968 - Витербезе 0 - 0 3.41 3.01 2.07
16:00 Риети - Сикула Леонцио 1 - 2 2.85 2.99 2.36
16:30 Катания - Вибонезе 2 - 1 2.08 3.04 3.41
18:30 Бари - Авелино 2 - 1 1.47 3.78 6.14
18:30 Виртус Франкавила - Пичерно 1 - 2 1.80 3.34 3.94
18:30 Паганезе - Терамо 0 - 0 2.62 2.86 2.64
18:30 Потенца - Катанзаро 2 - 0 2.43 2.94 2.83
18:30 Тернана - Бишелие 1913 2 - 2 1.36 4.03 7.96
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Нант - Лил 0 - 1 3.00 3.02 2.55
18:00 Бордо - Ница 1 - 1 1.96 3.49 3.82
22:00 Лион - Сент Етиен 2 - 0 1.64 3.81 5.45
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 ВШГ Сваровски Тирол - Адмира Вакер Мьодлинг 1 - 1 2.10 3.54 3.18
18:00 ЛАСК Линц - Хартберг 5 - 1 1.19 6.66 12.12
18:00 Рапид Виена - Матерсбург 3 - 1 1.25 5.62 10.63
18:00 Санкт Пьолтен - Волфсбергер 0 - 4 4.23 4.02 1.70
18:00 Щурм Грац - Аустрия Виена 1 - 1 2.14 3.56 3.10
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Дорнбирн - Вакер Инсбрук 0 - 4 2.52 3.53 2.37
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Зира Баку - Габала 1 - 2 1.96 3.35 3.33
15:00 Нефтчи Баку - Сабаил Баку 1 - 1 1.42 3.92 6.90
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 ФК Санта Колома - Карой 4 - 0 - - -
15:00 Интер Клуб Ескалдес - Ордино 5 - 0 - - -
17:00 УЕ Енгордани - УЕ Санта Колома 1 - 1 - - -
19:00 Сант Жулия - Атлетик Клуб Ескалдес 0 - 4 - - -
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Генк - Клуб Брюж 1 - 2 3.94 3.57 1.89
19:00 Шарлероа - Стандарт Лиеж 2 - 0 2.38 3.28 2.98
21:00 Серкъл Брюж - КАА Гент 1 - 0 3.14 3.60 2.14
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Челик Зеница - Радник Биелина 1 - 1 2.48 3.00 2.63
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
14:15 Левски София - Славия 1 - 2 1.39 4.07 7.17
16:45 Арда Кърджали - Лудогорец Разград отл. 6.87 4.29 1.37
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Сабуртало Тбилиси - Чихура Сачхере 2 - 1 1.47 3.74 5.86
16:00 Торпедо Кутаиси - Дила Гори 0 - 2 2.63 3.26 2.41
18:00 Локомотив Тбилиси - Самтредия 3 - 1 2.03 3.36 3.09
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Арис Солун - Атромитос 1 - 2 1.86 3.55 3.99
19:00 Ксанти - ПАОК 1 - 1 8.15 4.87 1.35
19:00 Лариса - Астерас Триполис 3 - 0 3.12 3.20 2.25
19:00 Олимпиакос - Панайтоликос 2 - 0 1.11 8.98 18.40
19:00 ОФИ Крит - Ламия 3 - 0 1.28 5.12 10.99
19:00 Панатинайкос - Волос 4 - 1 1.29 5.12 9.37
19:00 Паниониос Атина - АЕК Атина 1 - 1 6.32 4.00 1.50
Гърция - Супер Лига 2 Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
14:45 Караискакис Арта - Аполон Смирни 1 - 2 4.11 3.50 1.76
15:00 ПАЕ Ханя - Панахайки 2 - 1 1.52 3.53 6.20
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Йоникос - Олимпиакос Волос 2 - 0 1.12 7.25 15.46
15:00 Кавала - Ялисос 1948 3 - 0 1.61 3.47 4.79
16:00 Еноси ПД Аспропиргос - Каламата 1 - 0 2.01 3.19 3.33
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Хорсенс - Рандерс 1 - 2 2.94 3.25 2.41
15:00 Одензе - Силкеборг 1 - 1 1.54 4.09 5.98
17:00 Брьондби - Лингби 1 - 0 1.60 4.09 5.23
19:00 ФК Копенхаген - Олборг 3 - 2 1.96 3.49 3.76
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Нюкьобинг - Скиве 4 - 2 2.21 3.56 2.89
16:00 Вейле - Кьоге 1 - 0 1.58 3.80 5.39
16:00 Вендсисел - Роскилде 2 - 0 1.60 3.89 5.10
Естония - Суперкупа Естония - Суперкупа Рез. 1 X 2
13:00 Флора Талин - Нарва Транс 2 - 0 1.34 4.68 7.22
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Секция Нес Циона - Ирони Кирят Шмона 1 - 0 2.78 2.89 2.51
20:00 Бейтар Йерусалим - МС Ашдод 2 - 1 1.48 3.73 6.08
20:15 Макаби Хайфа - Апоел Беер Шева 4 - 0 2.00 3.17 3.47
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
15:00 Лейкнир Фаскрудсфирди - КР Рейкявик 2 - 7 - - -
17:00 Тор Акурейри - Тротур Рейкявик 3 - 1 1.50 4.34 5.08
19:00 Магни Гренивик - Фрам Рейкявик отл. 3.35 3.93 1.88
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Анортозис - АЕК Ларнака 1 - 2 1.56 3.69 5.04
18:00 Еносис Паралимни - Олимпиакос Никозия 3 - 0 2.56 3.18 2.51
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Блу Бойс Мюхленбах - Роданж 91 0 - 3 2.27 3.76 2.48
17:00 Жюнес Еш - Ф91 Дюделанж 0 - 1 3.70 3.92 1.71
Малта - Купа на Малта Малта - Купа на Малта Рез. 1 X 2
15:00 Хибърниънс** - Хамрун Спартанс 1 - 1 1.92 3.43 3.44
17:15 Флориана** - Биркиркара 1 - 1 2.48 3.28 2.66
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
13:30 Корона Келце - Лехия Гданск 1 - 2 2.61 2.94 2.88
16:00 Арка Гдиня - ЛКС Лодз 1 - 1 2.37 3.25 2.94
18:30 Заглембие Любин - Шльонск Вроцлав 3 - 1 2.34 3.20 3.04
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 Олимпия Груджьондз - Стал Мелец 0 - 5 3.62 3.42 1.91
16:00 Подбескидзе - Вигри Сувалки 4 - 0 1.40 4.16 7.23
16:00 Пуща Неполомице - Хробри Глогов 1 - 3 2.30 3.08 2.98
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Авеш - Пасош Ферейра 1 - 3 2.68 3.02 2.77
19:30 Маритимо - Спортинг Брага 1 - 2 5.07 3.94 1.62
22:00 Витория Гимараеш - Тондела 2 - 0 1.27 5.32 11.14
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Варзин - Мафра 2 - 1 2.22 3.11 3.15
16:00 Спортинг Ковиля - Шавеш 0 - 2 2.53 3.06 2.73
17:00 Ещорил Прая - Вилафранкензе 2 - 0 1.41 4.14 7.07
17:00 Каза Пиа - Кова Да Пиедаде 1 - 1 2.37 3.17 2.83
17:00 Порто Б - Оливейрензе 1 - 2 1.85 3.43 3.84
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:15 Университатя Крайова - Газ Метан Медиаш 2 - 1 1.70 3.39 5.17
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 ФК Тамбов - Рубин Казан 0 - 0 3.31 2.86 2.40
15:30 ФК Краснодар - ФК Уфа 2 - 0 1.46 4.02 7.07
18:00 ПФК Сочи - Арсенал Тула 1 - 2 2.33 3.06 3.17
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Академия Пандев - Борец Велес 0 - 0 1.61 3.71 4.95
15:00 Шкендия 79 Тетово - Македония Гьорче Петров 4 - 1 1.27 5.36 8.54
15:00 Шкупи Скопие - Ренова Джепчище 2 - 3 1.61 3.67 5.06
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:30 Жилина - ДАК Дунайска Стреда 2 - 2 1.94 3.39 3.43
16:30 Нитра - Слован Братислава 0 - 1 5.94 4.33 1.42
16:30 Похроние Долна Жданя - Сеница 0 - 0 2.31 3.29 2.71
16:30 Ружомберок - Земплин Михаловце 1 - 1 1.66 3.59 4.51
16:30 Спартак Търнава - Злате Моравце 2 - 1 1.56 3.72 5.22
16:30 Тренчин - Серед 2 - 1 1.39 4.51 6.15
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Триглав - Мура 1 - 1 3.20 3.50 1.97
17:30 Домжале - Целие 1 - 1 2.11 3.48 2.94
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Вождовац Белград - Войводина Нови Сад 1 - 2 2.36 3.00 2.78
17:00 Младост Лучани - Чукарички 1 - 0 2.44 2.96 2.76
17:00 Пролетер Нови Сад - Мачва Шабац 1 - 1 1.55 3.69 5.23
17:00 Радник Сурдулица - Рад Белград 1 - 0 1.64 3.48 4.60
17:00 Раднички Ниш - ФК Инджия 2 - 1 1.15 6.11 13.32
17:00 ТСЦ Бачка Топола - Напредак Крушевац 2 - 1 1.45 3.93 5.75
17:00 Явор Иваница - Спартак Суботица 2 - 2 1.73 3.56 3.94
19:00 Цървена Звезда Белград - Партизан Белград 0 - 0 2.01 3.12 3.43
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Денизлиспор - Йени Малатияспор 2 - 0 2.36 3.42 2.83
15:00 Анкарагуджу - Сивасспор 0 - 3 3.88 3.69 1.84
18:00 Галатасарай - Генчлербирлиги 3 - 0 1.38 4.77 7.14
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Ерзурум ББ - Менеменспор 2 - 0 1.40 4.30 6.84
13:00 Юмраниеспор - Бурсаспор 1 - 1 2.35 3.23 2.79
15:30 Истанбулспор - Аданаспор 1 - 0 1.54 3.82 5.33
18:00 Алтай Измир - Алтънорду 1 - 0 1.89 3.27 3.84
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Заря Луганск - Олимпик Донецк 1 - 0 1.34 4.47 7.60
17:00 Ворскла Полтава - Шахтьор Донецк 1 - 0 13.05 6.85 1.14
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Ваалвийк - Утрехт 2 - 1 4.69 4.19 1.64
15:30 ПСВ Айндховен - Фейенорд 1 - 1 1.86 3.86 3.75
17:45 Спарта Ротердам - Еммен 5 - 1 1.94 3.59 3.72
21:00 Аякс - АЗ Алкмаар 0 - 2 1.43 4.74 6.63
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:30 Словачко - Славия Прага 2 - 0 6.54 4.23 1.45
18:00 Бохемианс 1905 Прага - Карвина 0 - 0 2.11 2.97 3.76
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Ксамакс - Тун отл. 2.18 3.44 3.11
17:00 Люцерн - Базел отл. 3.80 3.51 1.92
17:00 Сервет - Лугано отл. 1.65 3.82 4.97
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
16:00 Вадуц - Винтертур отл. 1.72 3.76 3.96
Швеция - Купа на Швеция Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
13:30 Твоокерш - Норкьопинг 2 - 1 14.83 7.36 1.12
13:30 Фалкенберг - Халмстад 1 - 0 2.30 3.40 2.75
15:30 АФК Ескилстюна - Сирианска Сьодертале 6 - 1 - - -
15:30 Йоргрите - АИК Стокхолм 0 - 1 4.98 3.77 1.59
15:30 Калмар - Йонкьопинг Содра 5 - 0 1.73 3.59 4.26
15:30 Карлскруна - Малмьо 1 - 2 15.58 8.31 1.10
17:30 Бромапойкарна - Хамарби 0 - 2 11.84 6.95 1.16
17:30 Сундсвал - Варберг БоИС 1 - 4 2.63 3.45 2.37
Шотландия - Купа на Шотландия Шотландия - Купа на Шотландия Рез. 1 X 2
17:00 Сейнт Джонстън - Селтик 0 - 1 9.27 5.00 1.29
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
07:00 Уестърн Юнайтед - Сентръл Коуст Маринърс 6 - 2 2.09 3.43 3.33
09:30 Мелбърн Сити - Бризбейн Роар 1 - 0 1.62 3.97 5.05
Ангола - Жирабола Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
16:00 Академика до Лобито - Феровиарио до Уамбо 1 - 1 - - -
17:00 Уилиет Бенгела - Дешпортиво да Уила 1 - 2 - - -
18:00 Примейро де Агосто - Куандо Кубанго 2 - 1 - - -
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:40 Ривър Плейт - Дефенса и Хустисия 1 - 1 1.43 4.21 7.42
02:50 Годой Крус - Унион Санта Фе 1 - 3 3.18 3.01 2.32
02:50 Сентрал Кордоба - Банфийлд 1 - 1 2.53 2.92 2.95
22:35 Алдосиви Мар дел Плата - Сан Лоренцо де Алмагро 1 - 3 2.77 2.93 2.72
Аржентина - Примера Насионал - Зона А Аржентина - Примера Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
00:05 Белграно Кордоба - Депортиво Морон 1 - 0 1.87 3.08 4.18
02:00 Алварадо Мар дел Плата - Темперлей 0 - 2 2.40 2.83 3.06
22:00 Гилермо Браун - Платензе Буенос Айрес 1 - 1 2.42 2.83 3.00
22:00 Естудиантес Буенос Айрес - Баракас Сентрал 2 - 0 2.03 2.96 3.80
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
22:30 Химнасия Мендоса - Вия Далмине 3 - 1 2.12 2.79 3.76
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Насионал Потоси - Дъ Стронгест Ла Пас 3 - 1 2.47 3.44 2.45
22:00 Боливар Ла Пас - Реал Потоси 0 - 0 1.06 9.89 16.57
23:15 Сан Хосе Оруро - Аурора Кочабамба 1 - 0 1.41 4.25 6.21
Бурунди - Висша Лига Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:30 Лес Лиерес - Витал'О 1 - 3 - - -
15:00 Егъл Ноар - Нгози Сити 2 - 2 - - -
15:00 Ле Месажер Нгози - Бумамуру 1 - 1 - - -
15:00 Мусонгати - Фламбьо ду Сентр 4 - 1 - - -
16:00 Бужумбура Сити - Рукинзо 1 - 0 - - -
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Депортиво Лара - Депортиво Тачира 2 - 0 2.14 3.10 3.23
17:00 Карабобо Валенсия - Депортиво Ла Гуайра 0 - 0 3.20 3.13 2.15
21:30 Яракуянос Сан Фелипе - Естудиантес де Мерида 2 - 1 2.51 3.01 2.74
22:00 Португеза Акаригуа - Сулия 2 - 2 2.38 3.01 2.92
Виетнам - Суперкупа Виетнам - Суперкупа Рез. 1 X 2
11:30 Ханой ФК - Хошимин Сити 2 - 1 2.36 3.50 2.70
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Депортиво Михко - Сикинала 1 - 0 1.77 3.48 3.97
19:00 Кобан Империал - Санта Лусия Коцумалгуапа 0 - 0 1.51 3.69 5.67
19:30 Антигуа ГФК - Гуастатоя 0 - 1 1.74 3.37 4.20
20:00 Малакатеко - Кселаху 2 - 2 1.40 3.95 7.06
21:30 Истапа - Мунисипал 0 - 1 2.58 3.16 2.49
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Барселона Гуаякил - ЛДУ Портовиехо 1 - 1 1.38 4.20 6.99
19:30 Индепендиенте дел Вале - Олмедо Риобамба 1 - 2 1.54 3.59 5.58
22:00 Аукас Кито - Мушук Руна 3 - 0 1.49 4.01 5.26
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Санта Текла - Алианса Сан Салвадор 1 - 1 2.55 3.07 2.63
02:30 Чалатенанго - ФАС Санта Ана 1 - 0 2.35 3.09 2.83
03:00 Сонсонате - Онсе Депортиво де Ауачапан 1 - 2 2.08 3.27 3.19
03:15 Исидро Метапан - Агила Сан Мигел 1 - 0 2.33 3.02 2.93
23:15 Индепендиенте Сан Висенте - Мунисипал Лименьо 1 - 1 2.61 3.02 2.58
Замбия - Супер Лига Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:00 Кабуе ЮСА - НАПСА Старс 2 - 3 - - -
13:00 Форест Рейнджърс - Лумвана Рейдиънтс 2 - 1 - - -
15:00 ЗЕСКО Юнайтед - Пауър Динамос 1 - 1 - - -
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
13:30 ТРАУ Имфал - Мохун Баган Калкута 1 - 3 5.04 4.50 1.44
Индия - Плейофи Индия - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Бенгалуру - АТК Калкута 1 - 0 2.50 3.20 2.57
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
09:30 Персипура Джаяпура - ПСИС Семаранг 2 - 0 1.45 4.05 5.98
10:30 Персия Джакарта - Борнео ФК 3 - 2 1.58 3.79 4.77
13:30 Персиб Бандунг - Персела Ламонган 3 - 0 1.34 4.49 6.94
13:30 ПСМ Макасар - ПСС Слеман 2 - 1 1.60 3.71 4.48
15:30 Бали Юнайтед - Персита Тангеранг 0 - 0 1.25 4.94 8.95
Камерун - Елит Едно Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
14:00 Йънг Спортс Академи - Канон Яунде 2 - 0 - - -
14:00 Тонере Яунде - Бамбутос 0 - 0 - - -
16:00 Авион ду Нкам - Фютчю 0 - 1 - - -
16:00 Драгон Клуб де Яунде - Котон Спорт де Гаруа 0 - 1 - - -
16:00 ПВД Баменда - Единг Спорт 3 - 3 - - -
16:00 Стад Ренар де Мелонг - Пантере ду Нде 2 - 0 - - -
16:00 УМС де Лоум - Фортуна Мфоу 2 - 2 - - -
16:00 Фову Клуб де Бахам - Коломбе ду Джа ет Лобо 3 - 0 - - -
Кения - Премиер Лига Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
12:00 Уазито - Зоо Керичо 4 - 1 - - -
13:00 Поста Рейнджърс - Матаре Юнайтед 1 - 1 - - -
14:00 Какамега Хоумбойз - Нзоя Шугър 3 - 2 - - -
14:00 Кения КБ - Бандари 1 - 2 - - -
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
01:10 Америка де Кали - Депортиво Кали 1 - 1 2.18 3.20 3.12
03:15 Алианса Петролера - Депортес Толима 0 - 1 2.33 2.98 3.04
21:00 Депортиво Пасто - Ла Екуидад Богота 1 - 2 1.75 3.21 4.80
23:05 Рионегро - Енвигадо 1 - 1 1.82 3.14 4.48
Конго ДР - Линафут Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
16:30 Дофинс Ноар - Рейнджърс Киншаса 0 - 0 - - -
16:30 ЖС Груп Базано - Лубумбаши Спорт 1 - 0 - - -
16:30 Симба Колвези - АС Вита Клуб 1 - 3 - - -
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Перес Селедон - Хикарал 2 - 0 2.46 3.25 2.54
19:00 Универсидад де Коста Рика - Гуадалупе 3 - 0 2.01 3.33 3.34
23:00 Лимон - ЛД Алахуеленсе 1 - 0 4.30 3.70 1.71
23:00 Сантос де Гуапилес - Картахинес 1 - 3 2.24 3.32 2.86
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 ПДРМ ФА - Сабах ФА 0 - 0 3.20 3.44 2.00
15:00 Фелда Юнайтед - Петалинг Джая Сити 1 - 1 2.28 3.36 2.72
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Хемис Земамра - Могреб Тетуан 1 - 2 2.30 2.88 3.05
19:00 Раджа Бени Мелал - Олимпик Сафи 0 - 0 2.96 3.11 2.24
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Пачука - Керетаро 1 - 1 1.90 3.48 3.81
03:00 Америка Мексико - Некакса Агуаскалиентес 0 - 3 1.59 3.76 5.35
05:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Пумас УНАМ Мексико 3 - 0 1.74 3.59 4.38
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Сакатепек - Кафеталерос де Чиапас 2 - 1 1.57 3.82 4.98
03:00 Селая - Тампико Мадеро 1 - 1 2.08 3.14 3.30
20:00 Леонес Негрос УдеГ - Симаронес де Сонора 3 - 1 2.18 3.14 3.04
Нигерия - НПФЛ Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Абиа Уориърс - Аква Юнайтед 2 - 1 - - -
17:00 Варри Уулвс - Съншайн Старс 3 - 0 - - -
17:00 Викки Туристс - Насарава Юнайтед 1 - 0 - - -
17:00 Ениймба - Катсина Юнайтед отл. - - -
17:00 Енугу Рейнджърс - Адамава Юнайтед 2 - 0 - - -
17:00 Ифеани Уба - МФМ Лагос 1 - 0 - - -
17:00 Кано Пиларс - Даккада 2 - 0 - - -
17:00 Квара Юнайтед - Лоби Старс 0 - 1 - - -
17:00 Плато Юнайтед - Джигава Голдън Старс 2 - 1 - - -
17:00 Хартланд - Ривърс Юнайтед 0 - 2 - - -
Никарагуа - Лига Примера Никарагуа - Лига Примера Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Реал Мадрис - Уолтър Ферети 1 - 2 - - -
03:00 Ювентус Манагуа - Реал Естели 0 - 0 - - -
23:00 Чинандега - Дирианген 0 - 1 - - -
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
03:00 Тим Уелингтън - Ийстърн Събърбс 4 - 1 1.74 4.00 3.59
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:15 Насионал Асунсион - Олимпия Асунсион 1 - 0 3.38 3.33 2.00
23:00 Серо Портеньо - Генерал Диаз 0 - 1 1.46 4.22 5.62
Перу - Лига 1 Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Алианса Универсидад - Депортиво Лякуабамба 3 - 0 1.28 5.09 8.02
18:00 Универсидад Сан Мартин - Карлос А. Манучи 2 - 2 2.19 3.31 2.91
22:00 Карлос Стейн - Бинасионал 1 - 1 2.40 3.33 2.63
22:00 Спорт Бойс - Университарио де Депортес 3 - 3 2.62 3.36 2.39
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
00:30 Сан Хосе Еърткуейкс - Торонто 2 - 2 2.07 3.59 3.28
01:00 Далас - Филаделфия Юнион 2 - 0 1.91 3.62 3.72
01:00 Орландо Сити - Реал Солт Лейк 0 - 0 1.99 3.53 3.53
03:00 Нашвил - Атланта Юнайтед 1 - 2 - - -
05:30 Ванкувър Уайткепс - Спортинг Канзас Сити 1 - 3 3.15 3.51 2.16
19:30 Кълъмбъс Крю - Ню Йорк Сити 1 - 0 2.22 3.49 3.03
20:00 Ню Йорк Ред Булс - Синсинати 3 - 2 1.56 4.04 5.66
22:00 Сиатъл Саундърс - Чикаго Файър 2 - 1 1.94 3.58 3.67
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:30 Йънг Лайънс - Хоуганг Юнайтед 1 - 4 6.20 5.30 1.33
11:30 Тампайнс Роувърс - Балестиер Халса 1 - 0 1.24 5.74 7.65
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Полис Теро - Самут Пракан Сити 1 - 0 2.16 3.60 2.78
13:00 Трат - БГ Патум Юнайтед 0 - 1 3.88 3.70 1.73
14:00 Бурирам Юнайтед - Порт Банкок 1 - 1 2.11 3.51 2.88
14:00 Муангтонг Юнайтед - Чонбури 1 - 0 1.92 3.57 3.25
Тунис - Купа на Тунис Тунис - Купа на Тунис Рез. 1 X 2
13:00 Джерба - Хамам-Лиф 3 - 2 3.20 3.00 2.10
15:00 Стад Тунизиен Тунис - Солиман 1 - 0 2.30 3.10 2.75
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
11:30 Сурхан Термез - Буньодкор Ташкент 1 - 3 2.42 3.20 2.60
13:45 Кизилкум Зарафшан - Насаф Карши 1 - 3 2.22 3.29 2.77
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Лобос УПНФМ Тегусигалпа - Реал Еспаня 0 - 2 2.40 3.13 2.67
03:15 Вида Ла Сейба - Реал Сосиедад Токоа отл. 1.87 3.12 3.89
23:00 Маратон Сан Педро - Олимпия Тегусигалпа 1 - 2 2.10 3.29 3.10
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:30 Унион Еспаньола - Евертън Виня дел Мар 2 - 0 2.07 3.24 3.44
17:00 Кокимбо Унидо - Депортес Ла Серена 2 - 1 1.89 3.25 3.94
23:00 О'Хигинс Ранкагуа - Универсидад де Чили 2 - 3 2.95 3.35 2.24
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Блумфонтейн Селтик - Барока 2 - 1 2.05 3.08 3.47
15:30 Полокване Сити - Блек Леопардс 2 - 1 2.48 2.99 2.78
Купа на Конфедерациите КАФ Купа на Конфедерациите КАФ Рез. 1 X 2
18:00 Ал Насър Дубай - ХУСА Агадир 0 - 5 2.01 3.20 3.31
21:00 Ал Масри Порт Саид - РСБ Беркан 2 - 2 2.14 2.96 3.33
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
19:00 Тромсьо (Нор) - Викинг Ставангер (Нор) 1 - 1 2.97 3.87 1.93

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 04.04.2020 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане