Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
февруари '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
       
Топ факти за деня

Ливърпул 26 победи от 27 мача

Байерн Мюнхен като гост 29 вкарани гола в 11 мача - 2.64 на мач

Леванте като гост няма равенство от 13 мача

Валенсия като домакин няма загуба от 13 мача

Валядолид Б като домакин няма загуба от 13 мача

Лацио като домакин няма загуба от 13 мача

Беневенто като домакин няма загуба от 13 мача

Ливорно като гост няма победа от 13 мача

Тулуза като домакин 9 загуби от 12 мача

Блау-Вайс Линц като домакин 19 получени гола в 7 мача - 2.71 на мач

Фламуртари като гост само 2 вкарани гола в 12 мача - 0.17 на мач

Роял Антверпен като домакин няма загуба от 13 мача

Септември София като гост 8 победи от 9 мача

Лайънс Гибралтар само загуби от 5 мача

Юръп 20 вкарани гола в 5 мача - 4.00 на мач

Бруно'с Магпайс 18 получени гола в 5 мача - 3.60 на мач

Керкира Корфу като домакин само 2 вкарани гола в 9 мача - 0.22 на мач

Макаби Тел Авив няма загуба от 25 мача

Докса Катокопия като домакин няма победа от 10 мача

Дукагини Клина като домакин само 3 вкарани гола в 9 мача - 0.33 на мач

Фола Еш като гост 18 вкарани гола в 7 мача - 2.57 на мач

Рудар Веление няма победа от 22 мача

Фортуна Ситард като гост няма победа от 12 мача

Монтроуз като домакин няма равенство от 12 мача

Анан Атлетик като гост няма равенство от 12 мача

Аделаида Юнайтед няма равенство от 18 мача

Манама Клуб като гост 3 равенства от 4 мача

Ал Рифа 20 вкарани гола в 7 мача - 2.86 на мач

Ел Венседор Санта Елена като гост само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Патриотас Бояка няма победа от 6 мача

Монтерей няма победа от 7 мача

Саутерн Юнайтед като гост 23 получени гола в 7 мача - 3.29 на мач

12 де Октубре само загуби от 6 мача

Депортиво Мунисипал само равенства от 4 мача

Ал Вехда Мека няма равенство от 19 мача

Анкета

Кой ще спечели Купата на Беларус през този сезон?

ТВ програма
Nova Sport
Дунав Русе - Ботев Враца
12:30 на живо
MAX Sport 4
Ейбар - Леванте
14:00 на живо
Diema Sport 2
Брайтън - Кристъл Палас
14:30 на живо
Nova Sport
Хъл Сити - Лийдс
14:30 на живо
Diema Sport
Ботев Пловдив - Черно море 15:00 на живо
MAX Sport 3
Лацио - Болоня
16:00 на живо
EuroSport 2
Хофенхайм - Байерн Мюнхен 16:30 на живо
Diema Sport 2
Борнемут - Челси
17:00 на живо
Nova Sport
Фулъм - Престън
17:00 на живо
Sport  Plus HD
Валенсия - Бетис
17:00 на живо
Diema Sport
Царско Село София - ЦСКА София 17:30 на живо
EuroSport 2
Борусия Дортмунд - Фрайбург 18:30 на запис
Ring.BG
Пари Сен Жермен - Дижон
18:30 на живо
MAX Sport 3
Удинезе - Фиорентина
19:00 на живо
Diema Sport 2
Уотфорд - Ливърпул
19:30 на живо
EuroSport 2
Кьолн - Шалке 04
19:30 на живо
Sport  Plus HD
Леганес - Алавес
19:30 на живо
MAX Sport 1
Цволе - Витес
20:45 на живо
MAX Sport 3
Наполи - Торино
21:45 на живо
Diema Sport 2
Нюкасъл - Бърнли
22:00 на запис
Sport  Plus HD
Гранада - Селта Виго
22:00 на живо

Мачове за събота, 29 февруари, 2020 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Брайтън - Кристъл Палас 0 - 1 2.14 3.19 3.79
17:00 Борнемут - Челси 2 - 2 4.54 3.96 1.76
17:00 Нюкасъл - Бърнли 0 - 0 2.60 3.16 2.91
17:00 Уест Хям - Саутхямптън 3 - 1 2.71 3.53 2.55
19:30 Уотфорд - Ливърпул 3 - 0 7.10 4.52 1.47
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:30 Хъл Сити - Лийдс 0 - 4 7.74 4.85 1.39
17:00 Блекбърн - Суонзи 2 - 2 2.17 3.28 3.48
17:00 Кардиф - Брентфорд 2 - 2 3.59 3.37 2.10
17:00 Куинс Парк Рейнджърс - Бирмингам 2 - 2 2.22 3.41 3.24
17:00 Лутън Таун - Сток Сити 1 - 1 3.35 3.31 2.21
17:00 Милуол - Бристъл Сити 1 - 1 1.88 3.39 4.40
17:00 Рединг - Барнзли 2 - 0 2.41 3.30 3.01
17:00 Уест Бромич - Уигън 0 - 1 1.45 4.40 7.19
17:00 Фулъм - Престън 2 - 0 1.82 3.61 4.45
17:00 Хъдърсфийлд - Чарлтън 4 - 0 1.73 3.57 5.15
17:00 Шефилд Уензди - Дарби Каунти 1 - 3 2.12 3.36 3.54
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Блекпул - Ипсуич 2 - 1 2.70 3.12 2.71
17:00 Болтън - Акрингтън Стенли 0 - 0 3.78 3.44 1.97
17:00 Бристол Роувърс - Шросбъри Таун 0 - 1 2.52 3.22 2.83
17:00 Бъртън Албион - Питърбъро 1 - 1 2.88 3.35 2.41
17:00 Джилингам - Уимбълдън 1 - 2 1.51 4.06 6.64
17:00 Донкастър - Уикъмб 3 - 1 1.90 3.42 4.19
17:00 Оксфорд Юнайтед - Саутенд 2 - 1 1.25 5.71 11.55
17:00 Родъръм Юнайтед - Милтън Кийнс Донс 1 - 1 1.61 4.07 5.19
17:00 Транмиър Роувърс - Флийтууд Таун отл. 4.00 3.56 1.88
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брадфорд Сити - Плимут 2 - 1 2.77 3.19 2.58
17:00 Гримсби Таун - Нортхямптън Таун 0 - 3 2.69 3.02 2.78
17:00 Екзитър - Кроули Таун 1 - 1 1.78 3.62 4.45
17:00 Кембридж Юнайтед - Карлайл 1 - 2 2.13 3.29 3.43
17:00 Колчестър - Челтнъм Таун 0 - 2 2.11 3.23 3.57
17:00 Макълсфийлд Таун - Салфорд Сити 0 - 2 3.81 3.23 2.04
17:00 Мансфийлд Таун - Суиндън отл. 3.33 3.56 2.08
17:00 Моркамб - Крю Александра 1 - 1 4.03 3.59 1.86
17:00 Олдъм - Нюпорт Каунти 5 - 0 2.64 3.10 2.78
17:00 Порт Вейл - Скънторп 2 - 2 2.31 3.33 3.03
17:00 Стивънидж Бороу - Уолсол отл. 2.85 3.17 2.54
17:00 Форест Грийн Роувърс - Лейтън Ориент отл. 1.92 3.45 3.98
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бароу - Дагенъм и Редбридж 2 - 1 1.55 3.77 5.87
17:00 Боръм Ууд - Хартлипул 1 - 1 1.98 3.40 3.59
17:00 Бромли - Сътън Юнайтед 0 - 1 1.89 3.48 3.82
17:00 Ебсфлийт Юнайтед - Стокпорт 0 - 1 3.08 3.32 2.22
17:00 Ийстли - Халифакс Таун отл. 2.00 3.37 3.58
17:00 Йоувил - Рексъм 3 - 0 1.72 3.65 4.50
17:00 Солихъл Муурс - Доувър Атлетик 3 - 0 2.00 3.35 3.59
17:00 Торки Юнайтед - Чорли 2 - 0 1.69 3.73 4.59
17:00 Уокинг - Мейдънхед Юнайтед 2 - 0 1.81 3.50 4.19
Англия - ФА Трофи Англия - ФА Трофи Рез. 1 X 2
17:00 Файлд - Харогейт Таун** 2 - 2 3.17 3.27 2.16
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Аугсбург - Борусия М'Гладбах 2 - 3 4.00 4.06 1.80
16:30 Борусия Дортмунд - Фрайбург 1 - 0 1.22 6.66 12.42
16:30 Майнц 05 - Падерборн 2 - 0 1.74 4.09 4.22
16:30 Хофенхайм - Байерн Мюнхен 0 - 6 6.75 5.50 1.39
19:30 Кьолн - Шалке 04 3 - 0 2.22 3.48 3.18
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Гройтер Фюрт - Щутгарт 2 - 0 4.56 4.02 1.67
14:00 Дармщат 98 - Хайденхайм 2 - 0 2.43 3.15 2.97
14:00 Ерцгебирге Ауе - Хамбургер 3 - 0 4.67 3.93 1.67
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Айнтрахт Брауншвайг - Юрдинген 05 4 - 1 2.37 3.18 2.94
15:00 Валдхоф Манхайм - Кайзерслаутерн 1 - 1 2.58 3.33 2.54
15:00 Зоненхоф Гроссашпах - Халешер 1 - 0 3.30 3.40 2.06
15:00 Магдебург - Карл Цайс Йена 6 - 2 1.58 3.84 5.34
15:00 Мюнхен 1860 - Кемницер 4 - 3 1.81 3.63 3.99
15:00 Цвикау - Вюрцбургер Кикерс 1 - 2 3.02 3.41 2.19
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Ейбар - Леванте 3 - 0 2.00 3.52 3.80
17:00 Валенсия - Бетис 2 - 1 2.17 3.54 3.27
19:30 Леганес - Алавес 1 - 1 2.08 3.05 4.19
22:00 Гранада - Селта Виго 0 - 0 2.82 3.03 2.74
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Понферадина - Спортинг Хихон 1 - 0 2.49 2.84 3.21
17:00 Уеска - Естремадура 2 - 2 1.56 3.66 6.58
19:15 Кадис - Алмерия 2 - 1 2.12 2.93 3.93
21:30 Албасете - Райо Валекано 1 - 1 2.90 2.84 2.73
22:00 Расинг Сантандер - Сарагоса 2 - 2 3.93 3.20 2.01
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
19:00 Расинг Ферол - Реал Овиедо Б 2 - 0 2.01 3.17 3.50
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:15 Валядолид Б - Реал Унион 1 - 0 1.88 3.14 4.01
17:30 Аморебиета - Атлетик Билбао Б 2 - 1 2.63 3.13 2.50
17:30 Осасуна Б - Бургос 0 - 0 2.46 3.00 2.78
19:00 Аренас Клуб де Гечо - УД Логронес 1 - 2 3.95 2.94 1.97
20:00 Културал Леонеса - Исара 1 - 1 1.39 4.14 7.31
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
18:00 Виляреал Б - Корнеля 0 - 0 2.00 3.01 3.70
18:00 Еспаньол Б - Олот 1 - 5 1.95 2.97 4.02
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
19:00 Атлетико Санлукеньо - Рекреативо Гранада 0 - 2 2.46 2.70 3.10
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Лацио - Болоня 2 - 0 1.53 4.25 6.04
19:00 Удинезе - Фиорентина отл. 2.89 3.18 2.53
21:45 Наполи - Торино 2 - 1 1.58 4.05 5.79
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Беневенто - Специя 3 - 1 1.73 3.39 5.08
16:00 Венеция - Козенца 1 - 1 2.37 2.94 3.24
16:00 Емполи - Порденоне 0 - 1 1.88 3.29 4.27
16:00 Пиза - Перуджа 1 - 0 2.56 2.96 2.93
16:00 Читадела - Кремонезе 0 - 0 1.97 3.24 3.97
16:00 Юве Стабия - Трапани 2 - 2 2.31 3.03 3.27
19:00 Киево - Ливорно 0 - 1 1.76 3.29 5.00
19:00 Фрозиноне - Салернитана 1 - 0 1.78 3.27 4.91
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
21:45 Казертана - Кавезе 1919 2 - 0 2.15 3.00 3.25
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Пари Сен Жермен - Дижон 4 - 0 1.10 9.94 18.93
21:00 Амиен - Метц 0 - 1 2.07 3.08 4.04
21:00 Брест - Анже 0 - 1 2.64 3.16 2.75
21:00 Монако - Реймс 1 - 1 1.79 3.57 4.64
21:00 Монпелие - Страсбург 3 - 0 2.35 3.05 3.29
21:00 Тулуза - Рен 0 - 2 3.83 3.49 1.97
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Лориен - Шамбли 1 - 2 1.45 3.81 8.44
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
15:30 Лафниц - Капфенберг 0 - 3 1.79 3.63 3.76
16:30 Блау-Вайс Линц - Грацер АК 1 - 1 2.01 3.55 3.14
18:30 Лиферинг Залцбург - Аустрия Клагенфурт 3 - 1 2.65 3.63 2.24
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Сумгаит - Кешля 2 - 2 2.74 3.18 2.31
16:00 Карабах Агдам - Сабах Баку 0 - 0 1.28 4.72 8.96
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Билис Балш - Фламуртари 0 - 0 - - -
15:00 Влазня - Скендербеу Корча 0 - 1 - - -
15:00 Луфтетари - Лачи 0 - 2 - - -
18:00 Теута - Кукеси 2 - 2 2.41 2.89 2.85
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Ширак Гюмри - Ной Ереван 3 - 0 2.23 3.09 3.03
12:45 Пюник Ереван - Гандзасар Капан 2 - 0 1.95 3.31 3.45
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:00 Ваасланд-Беверен - Андерлехт 0 - 3 5.21 3.99 1.62
21:00 Зулте Варегем - Кортрийк 2 - 2 2.27 3.58 2.92
21:00 Ойпен - Роял Ексел Мускрон 2 - 1 2.08 3.37 3.50
21:30 Роял Антверпен - Остенде 3 - 1 1.39 4.70 7.62
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Звезда 09 Биелина - Железничар Сараево 0 - 3 8.15 4.67 1.29
15:30 Младост Добой Какан - Широки Брег 2 - 3 2.97 3.02 2.29
17:30 Борац Баня Лука - ФК Сараево 0 - 2 2.63 2.93 2.55
18:30 Жрински Мостар - Слобода Тузла 2 - 0 1.24 4.79 10.37
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
12:30 Дунав Русе - Ботев Враца 0 - 0 2.40 3.20 2.68
15:00 Ботев Пловдив - Черно море 1 - 1 1.99 3.30 3.39
17:30 Царско Село София - ЦСКА София 2 - 1 9.63 4.35 1.30
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
14:00 Ботев Гълъбово - Спартак Плевен 1 - 1 1.59 3.40 5.35
14:00 Кариана Ерден - Струмска Слава Радомир 1 - 0 1.64 3.40 4.84
14:00 Локомотив София - Пирин Благоевград 2 - 0 1.44 4.05 6.43
14:00 Нефтохимик Бургас - Локомотив Горна Оряховица 2 - 0 1.64 3.64 4.68
14:00 Хебър Пазарджик - Поморие 3 - 0 - - -
15:00 Литекс Ловеч - Септември София 1 - 0 3.47 3.60 1.84
Гибралтар - Група за Титлата Гибралтар - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Лайънс Гибралтар - Юръп 0 - 7 28.86 15.82 1.02
19:15 Бруно'с Магпайс - Сейнт Джоузеф 1 - 2 14.09 9.85 1.07
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Динамо Тбилиси - Телави 0 - 0 1.38 4.11 6.81
18:00 Динамо Батуми - Мерани Тбилиси 0 - 0 1.28 4.89 7.78
Гърция - Супер Лига 2 Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
15:00 Керкира Корфу - Платаниас 0 - 2 - - -
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Верия - Йерапетра 1 - 2 1.63 3.26 5.12
15:00 Диагорас Родос - Егалео 1 - 0 2.20 2.98 3.09
15:00 Ники Волос - Триглия 2 - 2 1.35 4.41 7.20
15:00 Трикала - Теспротос Игуменица 2 - 1 1.36 3.94 7.45
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Есберг - Нордселанд 1 - 2 3.34 3.72 2.05
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:00 Колдинг - Нествед 1 - 1 1.85 3.56 3.76
15:00 Фремад Амагер - Фредериция 4 - 2 3.12 3.42 2.15
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Апоел Кфар Саба - Апоел Раанана 3 - 0 2.48 2.96 2.77
17:15 Макаби Нетаня - Макаби Тел Авив 0 - 1 9.42 4.73 1.27
19:50 Апоел Тел Авив - Апоел Хадера 2 - 1 1.98 3.00 3.78
19:50 Бней Йехуда - Апоел Хайфа 0 - 0 2.46 2.99 2.77
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Слиго Роувърс - Уотърфорд Юнайтед отл. 2.36 3.08 3.05
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Шамрок Роувърс II - Голуей Юнайтед 1 - 1 7.86 4.68 1.35
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
13:00 Грота Селтярнарнес - Гриндавик 2 - 2 2.13 3.60 2.79
14:00 Викингур Олафсвик - Фьолнир Рейкявик 1 - 5 8.24 6.50 1.20
16:00 Валур Рейкявик - Вестманаейяр 4 - 1 1.54 4.02 4.77
17:00 КА Акурейри - Кефлавик 1 - 2 1.41 4.69 5.43
Казахстан - Суперкупа Казахстан - Суперкупа Рез. 1 X 2
13:00 Астана - Кайсар Къзълорда 1 - 0 1.46 3.98 6.29
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 АЕЛ Лимасол - Етникос Ахна 4 - 1 1.27 4.75 9.13
17:00 Докса Катокопия - Пафос 0 - 4 3.43 3.37 1.94
17:00 Неа Саламина - Аполон Лимасол 1 - 3 4.19 3.49 1.73
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Дукагини Клина - Гниляне 0 - 4 6.55 4.03 1.40
14:00 Феризай - Лапи Подуево 2 - 0 2.98 3.60 2.02
14:00 Фероникели Глоговац - Трепча 89 Митровица 3 - 0 2.10 3.23 3.03
18:00 Прищина - Балкани Суха река 0 - 0 2.40 3.29 2.53
Литва - Суперкупа Литва - Суперкупа Рез. 1 X 2
18:00 Жалгирис Вилнюс - Судува Мариямполе 1 - 0 2.55 3.20 2.52
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Прогрес Нидеркорн - Расинг ФК Унион 1 - 2 1.34 5.09 6.24
17:00 УНА Щрасен - Мондорф-ле-Бен 1 - 0 1.87 3.76 3.31
17:30 Етцела Етелбрюк - Фола Еш 0 - 1 - - -
19:00 Юнион Титус Петанж - Виктория Роспорт 2 - 2 1.41 4.37 5.90
19:30 ЮС Хостерт - Диферданж 0 - 3 - - -
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:00 Висла Краков - Висла Плоцк 2 - 2 1.76 3.58 4.49
18:30 Гурник Забже - Погон Шчечин 3 - 1 2.24 3.16 3.28
21:00 Легия Варшава - Краковия Краков 2 - 1 1.49 4.10 6.40
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 Миедж Легница - Заглембие Сосновец 0 - 2 1.76 3.59 4.00
18:00 ГКС Белхатов - ГКС Ястшембе-Здруй 0 - 0 2.79 3.11 2.43
18:00 ГКС Тихи - Сандеця Нови Сонч 2 - 2 1.89 3.52 3.59
18:30 Стомил Олщин - Одра Ополе 4 - 2 2.01 3.20 3.59
19:00 Термалика Нечеча - Хойничанка Хойнице 1 - 2 1.61 3.70 4.87
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
20:00 Рио Аве - Белененсеш 0 - 0 1.41 4.48 7.57
22:30 Боавища - Жил Висенте 0 - 1 2.53 2.95 2.99
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Фарензе - Академико Визеу 3 - 1 1.75 3.36 4.47
17:00 Пенафиел - Насионал Мадейра 1 - 1 3.58 3.23 1.98
19:15 Фейрензе - Академика Коимбра 1 - 0 1.93 3.20 3.86
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 Ботошани - ФК ФКСБ 2 - 2 3.80 3.25 1.98
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Виторул Констанца - Волунтари 0 - 0 1.48 4.04 6.57
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 ЦСКА Москва - Урал Свердловска област 1 - 1 1.39 4.32 8.37
15:30 Динамо Москва - Спартак Москва 0 - 2 2.49 3.00 2.97
18:00 Ахмат Грозни - ФК Ростов 1 - 1 2.80 3.10 2.55
18:00 Зенит Санкт Петербург - Локомотив Москва 0 - 0 1.53 3.78 6.43
Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия Рез. 1 X 2
17:00 Балинамалард Юнайтед - Балимина Юнайтед 0 - 2 2.76 3.28 2.25
17:00 Гленторан - Крусейдърс 2 - 1 2.29 3.57 2.54
17:00 Дънганън Суифтс - Клифтънвил 1 - 2 4.52 3.81 1.59
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Вардар Скопие - Работнички Скопие 0 - 0 1.33 4.41 8.06
15:00 Струга Трим-Лум - Силекс Кратово 0 - 0 2.38 3.16 2.71
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Рудар Веление - Олимпия Любляна 1 - 1 6.60 4.44 1.37
15:30 Браво Любляна - Алуминий Кидричево 0 - 0 2.74 3.45 2.23
19:00 Марибор - Табор Сежана 0 - 0 1.20 5.74 11.33
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Коняспор - Касъмпаша 0 - 0 1.99 3.51 3.61
16:00 Трабзонспор - Ризеспор 5 - 2 1.49 4.26 5.80
19:00 Анталияспор - Фенербахче 2 - 2 3.67 3.54 1.94
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Османлиспор - Фатих Карагюмрук 1 - 1 2.48 3.25 2.56
15:30 Ескишехирспор - Акхисар Беледиеспор 1 - 2 4.53 3.76 1.61
18:00 Адана Демирспор - Хатайспор 1 - 1 2.37 3.20 2.68
Уелс - Купа на Уелс Уелс - Купа на Уелс Рез. 1 X 2
16:30 Дъ Ню Сейнтс - Нютаун 6 - 1 1.14 6.77 13.17
16:30 Конас Кий - Кардиф Метрополитън 1 - 2 1.35 4.54 6.95
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Десна Чернигов - ФК Мариупол 4 - 0 1.62 3.55 4.93
14:00 ФК Лвов - Александрия 1 - 1 4.16 3.30 1.80
17:00 Колос Ковалевка - Карпати Лвов 2 - 1 1.91 3.28 3.73
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:00 Кишварда - Пакш 2 - 0 2.18 3.30 3.11
18:00 Мезьокьовешд - Залаегерсег 1 - 2 1.68 3.68 4.56
18:00 МОЛ Фехервар - Ракоши Капошвар 3 - 0 1.16 6.44 12.97
18:00 Уйпещ - Пушкаш Академи 2 - 3 2.54 3.23 2.60
18:00 Хонвед Будапеща - Диошдьор 0 - 4 1.75 3.59 4.12
20:30 Ференцварош - Дебрецен 2 - 0 1.34 4.74 7.69
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
15:15 Интер Турку - ТПС Турку 1 - 0 1.87 3.38 3.81
19:00 ИФК Мариехамн - ХИФК Хелзинки 2 - 2 2.76 3.40 2.29
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 АДО Ден Хааг - Хераклес 0 - 0 3.09 3.55 2.19
20:45 ВВВ Венло - Фортуна Ситард 0 - 0 2.20 3.48 3.16
20:45 Цволе - Витес 4 - 3 2.84 3.60 2.34
21:45 Твенте - Хееренвеен 2 - 3 2.50 3.52 2.66
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Осиек - Хайдук Сплит 0 - 0 2.25 3.19 3.05
18:30 Динамо Загреб - Риека 4 - 0 1.38 4.21 8.43
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ком Подгорица - Гарбал Радановичи 0 - 1 1.84 3.16 3.98
15:00 Петровац - Будучност Подгорица 0 - 1 5.85 3.96 1.45
15:00 Рудар Плевля - Сутиеска Никшич 5 - 1 4.44 3.57 1.68
17:00 ФК Подгорица - Титоград Подгорица 1 - 1 1.90 3.07 3.90
18:00 Зета Голубовци - Искра Даниловград 1 - 1 2.43 2.96 2.77
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:30 Опава - Сигма Оломоуц 2 - 1 2.76 3.13 2.53
15:30 Прибрам - Млада Болеслав 0 - 0 2.70 3.43 2.40
15:30 Теплице - Слован Либерец отл. 3.05 3.23 2.25
15:30 Яблонец - Виктория Пилзен 1 - 2 3.23 3.32 2.15
18:00 Спарта Прага - Фастав Злин 2 - 2 1.20 6.02 12.73
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Йънг Бойс - Цюрих отл. 1.28 5.38 9.80
20:00 Сион - Санкт Гален отл. 3.64 3.63 1.92
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:00 Лозана-Уши - Киасо отл. 1.84 3.45 3.78
18:30 Вил - Лозана Спорт отл. 6.79 4.24 1.40
18:30 Кринс - Шафхаузен отл. 1.71 3.56 4.20
Швеция - Купа на Швеция Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
13:30 Сириус - Вестерос 0 - 3 1.59 3.98 4.75
13:30 Солентюна - ИФК Гьотеборг 0 - 2 19.93 9.92 1.07
15:30 Ескилсмине - Хакен 0 - 4 18.97 8.85 1.08
15:30 Йостерсунд - ГАИС Гьотеборг 4 - 0 1.46 4.33 5.69
17:30 Йоребро - Браге 3 - 3 1.69 3.81 4.14
17:30 Оскаршхамн АИК - Елфсборг 2 - 1 16.93 8.85 1.09
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Алоа Атлетик - Еър Юнайтед 0 - 2 3.43 3.43 2.00
17:00 Дънди ФК - Арброут отл. 1.75 3.46 4.50
17:00 Дънфърмлин - Дънди Юнайтед 2 - 0 3.52 3.30 2.02
17:00 Куин ъф Саут - Грийнок Мортън 0 - 4 2.30 3.32 2.90
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Дъмбартън - Рейт Роувърс 1 - 0 4.12 3.73 1.74
17:00 Клайд - Фолкърк 3 - 2 4.55 3.73 1.67
17:00 Монтроуз - Еърдри 1 - 0 2.16 3.41 3.03
17:00 Странрар - Питърхед отл. 2.79 3.41 2.30
17:00 Форфар Атлетик - Ийст Файф 0 - 1 3.43 3.57 1.95
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Елгин Сити 1 - 2 3.19 3.63 2.01
17:00 Брихин Сити - Стърлинг Албиън 0 - 2 3.96 3.73 1.77
17:00 Каудънбийт - Единбург Сити 1 - 1 3.26 3.46 2.04
17:00 Куинс парк ФК - Анан Атлетик 2 - 0 1.78 3.76 3.88
17:00 Стенхаусмюър - Коув Рейнджърс 0 - 3 6.27 4.70 1.40
Шотландия - Купа на Шотландия Шотландия - Купа на Шотландия Рез. 1 X 2
19:30 Хартс - Рейнджърс 1 - 0 6.57 4.36 1.44
21:20 Сейнт Мирън - Абърдийн 0 - 2 2.86 3.12 2.47
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:00 Нюкасъл Юнайтед Джетс - Пърт Глори 2 - 1 2.62 3.51 2.49
10:30 Мелбърн Виктори - Аделаида Юнайтед 2 - 1 2.16 3.64 3.05
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
16:00 АС Аин Млила - КАББ Ареридж 2 - 0 1.76 3.20 4.33
16:00 КР Белуиздад - ЖС Кабилие 3 - 1 1.91 3.09 3.80
18:00 ЕС Сетиф - НА Хюсеин Дей 2 - 0 1.28 4.53 9.15
18:00 ЖС Саура - УСМ Алжир 1 - 0 1.60 3.48 5.01
18:00 КС Константин - НШ Магра 1 - 1 1.34 4.29 7.36
18:00 УСМ Бел-Абес - УС Бискра 0 - 1 1.69 3.27 4.61
18:45 МК Алжир - МК Оран 1 - 1 1.73 3.23 4.53
Ангола - Жирабола Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
16:00 Бравош де Макиш - Интерклубе Луанда 1 - 0 - - -
16:00 Рекреативо до Либоло - Санта Рита де Касия 2 - 0 - - -
16:00 Спортинг де Кабинда - Саграда Есперанса 0 - 1 - - -
17:00 Петро Атлетико - Рекреативо да Каала 3 - 0 - - -
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:00 Расинг Клуб - Нюелс Олд Бойс Росарио 1 - 1 2.23 3.03 3.42
02:10 Колон Санта Фе - Бока Хуниорс 0 - 4 5.81 3.45 1.63
22:30 Химнасия Ла Плата - Атлетико Тукуман 1 - 0 2.02 3.20 3.71
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
00:00 Тигре Виктория - Химнасия Хухуй 3 - 1 1.77 3.23 4.41
22:00 Браун Адроге - Сантамарина 0 - 0 2.14 2.77 3.70
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:10 Ал Мухарак - Манама Клуб 4 - 0 1.76 3.60 3.86
17:30 Ал Наджма - Ал Рифа 4 - 2 3.42 3.52 1.87
18:30 Ал Хала - Ал Ахли Манама 1 - 2 3.29 3.28 1.99
Бурунди - Висша Лига Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Каянза Юнайтед - Олимпик Стар 3 - 0 - - -
15:00 ЛЛБ Спорт 4 Африка - Интер Стар 1 - 2 - - -
16:00 Бурунди Спорт Динамик - Атлетико Олимпик 0 - 1 - - -
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Каракас - Академия Пуерто Кабейо 1 - 1 1.50 3.87 6.01
17:00 Атлетико Венецуела - Монагас Матурин 2 - 2 2.24 2.92 3.16
22:00 ЛАЛА ФК - Трухилянос Валера 0 - 1 2.84 3.07 2.36
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Ел Национал Кито - ЛДУ Кито 0 - 3 3.66 3.32 1.91
22:30 Оренсе Мачала - Гуаякил Сити 1 - 0 2.49 3.47 2.41
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:15 Хокоро - Ел Венседор Санта Елена 2 - 3 2.27 3.23 2.94
Замбия - Супер Лига Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Грийн Ийгълс - Муфулира Уондърърс 2 - 1 - - -
15:00 Кабуе Уориърс - Накамбала Леопардс 2 - 0 - - -
15:00 Нквази - Грийн Бъфалос 0 - 2 - - -
15:00 Ред Ероус - Лусака Динамос 0 - 2 - - -
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
10:30 Реал Кашмир - Айзол 2 - 2 1.91 3.38 3.46
13:30 Ийст Бенгал Калкута - Чърчил Брадърс Гоа 1 - 1 1.96 3.37 3.38
15:30 Гокулам Керала - Пенджаб 1 - 1 2.44 3.10 2.69
Индия - Плейофи Индия - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Ченайин - Гоа 4 - 1 4.37 3.79 1.64
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
13:30 Персебая Сурабая - Персик Кедири 1 - 1 1.25 5.03 8.76
14:00 Мадура Юнайтед - Барито Путера 4 - 0 1.44 4.17 5.72
15:30 Персираджа Банда Ачех - Бхаянгкара ФК 0 - 0 2.40 3.37 2.49
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
15:50 Ал-Хор - Катар СК Доха 2 - 0 2.27 3.68 2.50
Кения - Премиер Лига Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Гор Махия - Уестърн Стима 3 - 2 - - -
14:00 Кисуму Ол Старс - Тъскер 2 - 2 - - -
14:00 Софапака - Улинзи Старс 0 - 1 - - -
14:00 Чемелил Шугър - Леопардс 0 - 1 - - -
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
02:40 Хуниор Баранкиля - Хагуарес де Кордоба 3 - 2 1.54 3.52 6.27
21:00 Патриотас Бояка - Бояка Чико 1 - 1 2.28 2.99 3.12
23:05 Атлетико Насионал - Индепендиенте Меделин 1 - 1 2.01 3.22 3.52
Конго ДР - Линафут Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
16:30 Расинг Клуб Киншаса - Сент Елоа Лупопо 1 - 0 - - -
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Мунисипал Гресия - Ередиано 0 - 0 2.97 3.27 2.19
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Паханг - Селангор 1 - 2 1.81 3.49 3.78
15:00 Теренггану - Перак 1 - 3 1.90 3.44 3.51
15:00 УиТМ ФК - Мелака Юнайтед 0 - 2 - - -
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 МК Уджда - Дифаа ел Джадида 1 - 1 2.00 2.98 3.69
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Атлетико Сан Луис - Хуарес 0 - 3 1.87 3.43 3.91
03:00 Депортиво Толука - Монтерей 2 - 0 3.52 3.38 2.00
05:00 Монаркас Морелия - Крус Асул 2 - 4 2.78 3.22 2.43
05:10 Тихуана - Пуебла 0 - 1 1.72 3.50 4.65
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Атланте Канкун - Венадос 0 - 0 1.59 3.64 5.06
05:00 Алебрихес де Оахака - Корекаминос УАТ 0 - 0 2.01 3.27 3.32
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
02:00 Хоукс Бей Юнайтед - Саутерн Юнайтед 3 - 4 1.96 3.97 2.84
05:00 Уейтакиър Юнайтед - Хамилтън Уондърърс 3 - 0 2.23 3.88 2.50
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Гуайреня - Либертад Асунсион 3 - 2 3.59 3.14 2.00
23:00 Ривър Плейт Асунсион - 12 де Октубре 0 - 2 1.62 3.48 5.00
Перу - Лига 1 Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Алианса Лима - Депортиво Мунисипал 1 - 0 1.30 4.97 7.68
20:00 Академия Кантолао - Атлетико Грау 1 - 0 2.08 3.35 3.11
22:30 Сиенсиано - Аякучо 1 - 4 1.61 3.99 4.40
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
14:40 Ал Фатех - Ал Вехда Мека 3 - 2 2.88 3.40 2.17
17:20 Ал Етифак Дамам - Абха Клуб 4 - 1 1.77 3.58 3.85
19:40 Ал Итихад Джеда - Ал Шабаб Рияд 5 - 1 2.37 3.20 2.73
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Ди Си Юнайтед - Колорадо Рапидс 1 - 2 2.13 3.49 3.19
22:00 Монреал Импакт - Ню Инглънд Революшън 2 - 1 2.34 3.39 2.89
22:30 Хюстън Динамо - Лос Анджелис Галакси 1 - 1 2.18 3.61 2.97
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:30 Албирекс Ниигата СИНГ - Гейланг Интернешънъл 4 - 0 1.57 4.25 4.24
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
12:45 Районг - Суфанабури 0 - 1 3.73 3.70 1.81
13:00 Банкок Юнайтед - Чианграй Юнайтед 4 - 1 1.97 3.52 3.31
13:00 ПТ Прачуап - Сукотай 2 - 3 2.17 3.39 2.97
15:00 Ратчабури - Након Ратчасима 1 - 0 1.43 4.53 5.51
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
11:30 Маш'ал Мубарек - Согдиана Джизак 3 - 0 2.93 3.26 2.18
13:45 АГМК Алмалик - Металург Бекабад 1 - 1 2.02 3.30 3.18
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Кобресал Ел Салвадор - Депортес Икике 1 - 1 1.72 3.63 4.25
23:00 Коло-Коло Сантяго - Универсидад де Консепсион 2 - 2 1.48 3.93 6.21
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Ламонтвил Голдън Ероус - Хайлендс Парк 1 - 1 2.18 3.00 3.24
15:30 Орландо Пайрътс - Кайзер Чийфс 0 - 1 2.57 2.91 2.71
18:00 Чипа Юнайтед - АмаЗулу Дърбан 1 - 0 2.48 2.86 2.88
20:15 СуперСпорт Юнайтед - Бидвест Уитс 2 - 0 2.54 2.85 2.81
Шампионска Лига Африка Шампионска Лига Африка Финална Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Ал Ахли Кайро (Еги) - Мамелоди Съндаунс (Юар) 2 - 0 1.53 3.63 5.59
21:00 Видад Казабланка (Мар) - Етоил дю Сахел Сус (Тун) 2 - 0 2.01 3.00 3.64
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
10:30 Хайфонг (Вие) - Намдин (Вие) 5 - 1 2.13 3.46 2.90
11:15 Славой Вишеград (Чех) - Локо Влтавин Прага (Чех) 6 - 1 1.57 4.35 4.28
14:00 Конгсвингер (Нор) - Мьондален (Нор) 4 - 1 2.72 3.48 2.21
15:00 Хрудим (Чех) - Лишен Бърно (Чех) 1 - 0 2.17 3.68 2.71
16:00 Збройовка Бърно (Чех) - Пардубице (Чех) 1 - 2 1.86 4.13 3.09
17:00 Брюне (Нор) - Айерсун (Нор) 1 - 3 2.33 3.64 2.51
17:00 Сотра (Нор) - Лисеклостер (Нор) 2 - 1 1.72 4.49 3.26

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 10.04.2020 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане