Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
юни '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
       
Анкета

Кой ще спечели Копа Америка 2019 година в Бразилия?

ТВ програма
bTV Action
Тотнъм - Ливърпул
22:00 на живо

Мачове за събота, 1 юни, 2019 Подреждане по час

Шампионска Лига Шампионска Лига Финал Рез. 1 X 2
22:00 Тотнъм (Анг) - Ливърпул (Анг) 0 - 2 4.34 3.62 1.89
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
20:00 Алкоркон - Химнастик де Тарагона 0 - 1 1.87 3.34 4.10
Италия - Плейофи Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
21:30 Лукезе - Бишелие 1913 1 - 0 1.78 3.27 4.19
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
18:00 Амщетен - Капфенберг 3 - 0 1.90 3.63 3.45
18:00 Аустрия Лустенау - Вакер Инсбрук II 7 - 1 1.37 4.59 6.69
18:00 Лафниц - Блау-Вайс Линц 1 - 3 1.71 3.67 4.21
18:00 Лиферинг Залцбург - Аустрия Клагенфурт 1 - 1 2.09 3.51 3.01
18:00 Рийд - Джуниърс ОО 3 - 1 1.21 5.89 10.32
18:00 Флоридсдорфер АК - Винер Нойщат 2 - 1 2.31 3.37 2.76
18:00 Форвартс Щайр - Аустрия Виена II 2 - 3 3.36 3.64 1.92
18:00 Хорн - ВСГ Ватенс 1 - 3 11.49 5.64 1.21
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Енергетик-БГУ Минск - Городея 0 - 0 2.50 3.19 2.50
17:00 ФК Витебск - Динамо Минск 1 - 3 2.73 2.97 2.50
19:00 Гомел - БАТЕ Борисов 0 - 2 5.25 3.53 1.59
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Дила Гори - Динамо Тбилиси 2 - 3 - - -
19:30 ВИТ Джорджия Тбилиси - Торпедо Кутаиси 3 - 0 6.15 3.95 1.41
Дания - Плейофи Дания - Плейофи Рез. 1 X 2
15:00 Брабранд - Брьоншой 5 - 0 1.65 3.76 4.36
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
16:00 Номе Калю - Маарду Линнамеесконд 6 - 0 1.04 9.28 16.67
19:00 Таммека Тарту - Тулевик Вилянди 0 - 1 1.80 3.58 3.62
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Гриндавик - Викингур Рейкявик 0 - 0 2.34 3.53 2.66
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Фьолнир Рейкявик - Нярдвик 1 - 0 1.55 4.47 4.09
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
16:00 БФЦ Даугавпилс - ФК Лиепая 1 - 0 3.57 3.48 1.82
18:00 Рига ФК - РФШ Рига 2 - 0 2.01 3.35 3.13
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
17:00 ФК Паланга - Судува Мариямполе 0 - 2 8.44 5.80 1.23
19:00 ФК Ритеряй - Кауно Жалгирис 1 - 0 2.31 3.50 2.59
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 Санднес - Конгсвингер 1 - 2 2.23 3.33 3.00
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
16:00 Нардо - Квик Халден 2 - 0 2.89 3.73 2.00
17:00 Мос - Фредрикстад 0 - 3 4.16 3.86 1.66
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
16:00 Берум - Осане 0 - 2 2.89 3.74 1.99
17:00 Опсал - Алта 3 - 1 3.16 3.70 1.90
17:00 Сотра - Елверум отл. 2.03 3.50 3.02
17:00 Фрам Ларвик - Аскер 0 - 0 1.77 3.88 3.52
18:00 Флурьо - Сеня 1 - 1 1.53 4.09 4.70
Словакия - Плейофи Словакия - Плейофи Рез. 1 X 2
18:00 Тренчин - Попрад 4 - 1 1.65 3.61 4.46
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Рунавик - ТБ/ФКС/Ройн 3 - 1 1.12 6.45 12.60
Чехия - Плейофи Чехия - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Баник Острава - Млада Болеслав 0 - 1 2.42 3.05 2.90
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
17:00 ИФК Гьотеборг - Йоребро 0 - 1 1.51 4.26 6.01
17:00 Сириус - Юргорден 0 - 2 4.15 3.66 1.82
19:00 Йостерсунд - Сундсвал 1 - 1 2.01 3.49 3.55
19:00 Фалкенберг - Калмар 0 - 0 3.35 3.15 2.22
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Дегерфорш - Фрей Тебю 2 - 3 1.52 4.12 5.55
17:00 Мялби - Йонкьопинг Содра 1 - 0 2.91 3.19 2.36
17:00 Норбю - Далкурд 0 - 0 2.03 3.41 3.40
17:00 Халмстад - Вестерос 0 - 0 1.46 4.19 6.26
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:00 Фламенго RJ - Форталеса CE 2 - 0 1.31 4.64 9.15
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Фигуерензе SC - Атлетико GO 1 - 0 2.34 3.01 2.93
02:30 Сао Бенто SP - КР Бразил AL 1 - 2 2.31 2.85 3.14
03:30 Витория Салвадор BA - Брагантино SP 0 - 2 2.57 3.03 2.63
17:00 Парана Клуб PR - Оесте SP 0 - 0 2.02 2.95 3.79
22:30 Ботафого SP - Крисиума SC 1 - 0 1.88 2.97 4.37
22:30 Вила Нова GO - Лондрина PR 0 - 1 1.97 2.98 3.88
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
23:15 Наутико PE - Глобо RN 2 - 2 1.43 3.93 6.38
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
22:00 Волта Редонда RJ - Ипиранга RS 1 - 2 1.65 3.42 4.84
Венецуела - Финална Фаза Венецуела - Финална Фаза Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Минерос де Гуаяна - Замора Баринас 1 - 0 1.89 3.21 3.45
Канада - Премиер Лига Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
20:00 Халифакс Уондърърс - Пасифик 2 - 1 2.23 3.24 2.68
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
02:00 Сърбиан Уайт Ийгълс - Хамилтън Сити 5 - 1 - - -
04:00 КСК Мисисага - Украйна Юнайтед 0 - 3 - - -
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Гуанджоу РФ - Хъбей Чайна Форчън 2 - 2 1.91 3.64 3.48
14:35 Пекин Ренхе - Тиендзин Тианхай 2 - 0 2.27 3.19 3.02
14:35 Ухан Зал - Шънджън ФК 2 - 0 1.89 3.44 3.78
14:35 Шандун Лунен - Дзянсу Сънинг 1 - 1 1.84 3.56 3.84
14:35 Шанхай Грийнланд - Чунцин Лифан 0 - 0 1.77 3.79 3.92
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Спорт Уанкайо - Алианса Лима 0 - 3 1.76 3.53 4.02
19:00 Молинос Ел Пирата - Аякучо 3 - 1 2.12 3.22 3.18
23:00 Бинасионал - Спорт Бойс 2 - 0 1.22 5.57 9.64
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
05:00 Ванкувър Уайткепс - Торонто 1 - 1 2.66 3.42 2.48
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Сукотай - Бурирам Юнайтед 1 - 1 5.00 3.66 1.57
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Насионал Монтевидео - Хувентуд де Лас Пиедрас 1 - 0 1.34 4.35 7.65
21:00 Пласа Колония - Расинг Клуб Монтевидео 4 - 1 2.23 3.15 2.97
21:00 Прогресо Монтевидео - Дефенсор Спортинг 0 - 3 2.12 3.24 3.13
21:00 Феникс Монтевидео - Рампла Хуниорс 3 - 1 1.66 3.57 4.32
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
10:00 Чеджу Юнайтед - Улсан Хюндай 1 - 3 3.06 3.20 2.25
13:00 Съннам - Инчхън Юнайтед 0 - 0 2.19 3.16 3.22
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Вегалта Сендай - Нагоя Грампус 3 - 1 3.50 3.60 1.94
08:00 Консадол Сапоро - Санфрече Хирошима 1 - 0 2.48 3.33 2.69
08:00 Токио - Оита Тринита 3 - 1 1.74 3.42 4.83
09:00 Джубило Ивата - Висел Кобе 1 - 1 2.52 3.44 2.58
10:00 Саган Тошу - Серезо Осака 0 - 1 3.21 3.02 2.32
12:00 Мацумото Ямага - Шимизу Ес-Пулс 1 - 1 2.69 3.18 2.58
13:00 Гамба Осака - Кашима Антлърс 1 - 1 3.30 3.37 2.10
13:00 Кавазаки Фронтейл - Урава Ред Даймъндс 1 - 1 1.63 3.72 5.08
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Албирекс Ниигата - Вентфорет Кофу 0 - 2 3.02 3.09 2.33
09:00 Кашива Рейсол - Гифу 1 - 0 1.33 4.82 7.90
10:00 Мито Холихок - Ренофа Ямагучи 0 - 1 1.83 3.41 4.10
12:00 Фагиано Окаяма - Ехиме ФК 1 - 0 1.99 3.10 3.89
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
16:00 Лесото** - Уганда 0 - 0 4.23 3.37 1.72
18:30 Зимбабве - Коморски острови 2 - 0 1.54 3.48 5.63
Шампионска Лига Африка Шампионска Лига Африка Финална Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Есперанс де Тунис (Тун) - Видад Казабланка (Мар) 1 - 0 1.67 3.07 5.32

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 27.06.2019 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане