Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
юни '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
       
Топ факти за деня

Торпедо Минск само 2 вкарани гола в 9 мача - 0.22 на мач

Динамо Брест няма загуба от 9 мача

Неман като домакин само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Локомотив Тбилиси няма равенство от 16 мача

Флора Талин като гост само победи от 6 мача

ФКИ Левадия Талин като домакин 26 вкарани гола в 6 мача - 4.33 на мач

Пайде Линнамеесконд като гост 5 победи от 6 мача

Акранес 5 победи от 6 мача

Стрьомен няма победа от 9 мача

Олесунд като домакин само победи от 4 мача

Тромсдален 7 загуби от 8 мача

Сандефьорд няма загуба от 9 мача

Киелсос няма загуба от 7 мача

Херманщат като домакин само 2 вкарани гола в 6 мача - 0.33 на мач

Сейняйоен ЯК като гост 4 равенства от 5 мача

КПВ Кокола няма победа от 9 мача

Каяани 5 загуби от 6 мача

Варберг БоИС няма загуба от 10 мача

Бромапойкарна като домакин 4 загуби от 5 мача

Акрополис няма загуба от 10 мача

Буден няма победа от 10 мача

Карлслундс 6 равенства от 10 мача

Твоокерш 6 равенства от 10 мача

Вернаму като домакин 5 равенства от 6 мача

Шанхай ШИПГ като гост само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Пекин Гуоан 10 победи от 11 мача

Бостън Ривър като гост няма загуба от 6 мача

Серо Монтевидео като домакин само 2 вкарани гола в 6 мача - 0.33 на мач

Пенярол Монтевидео като гост 5 победи от 6 мача

Ависпа Фукуока като домакин само 2 вкарани гола в 7 мача - 0.29 на мач

Анкета

Кой ще спечели Копа Америка 2019 година в Бразилия?

ТВ програма
MAX Sport 4
Далас - Сиатъл Саундърс
03:00 на живо
Diema Sport 2
Дижон - Ланс
22:00 на живо
MAX Sport 4
Минесота Юнайтед - Филаделфия Юнион 23:00 на живо

Мачове за неделя, 2 юни, 2019 Подреждане по час

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
03:30 Венецуела - Еквадор 1 - 1 3.57 3.21 2.10
17:00 Малайзия - Непал 2 - 0 1.36 4.32 8.16
20:00 Люксембург - Мадагаскар 3 - 3 1.87 3.29 4.41
21:00 Турция - Узбекистан 2 - 0 1.29 4.92 11.30
22:00 Франция - Боливия 2 - 0 1.06 11.03 33.48
23:00 Ел Салвадор - Хаити 1 - 0 2.25 3.16 3.19
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
19:00 Лас Палмас - Алмерия 0 - 0 2.33 3.16 3.03
21:00 Реус Депортиу - Спортинг Хихон 0 - 1 - - -
Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - Расинг Сантандер** (0 - 0) 1 - 1 2.59 2.80 2.74
19:00 Алкояно - Селта Виго Б** (0 - 1) 0 - 1 2.23 2.99 3.09
19:30 Реал Унион** - Хумиля (2 - 2) 2 - 0 1.66 3.44 4.58
19:30 Рекреативо - Фуенлабрада** (0 - 3) 1 - 1 1.82 3.17 4.09
20:30 Еркулес** - Баракалдо (1 - 1) 0 - 0 1.45 3.70 6.23
20:30 Картахена** - Реал Мадрид Кастиля (1 - 3) 2 - 0 1.66 3.46 4.59
20:30 Мелия** - Виляреал Б (2 - 0) 2 - 1 2.62 2.90 2.61
20:30 Мирандес** - Атлетико Мадрид Б (0 - 0) 2 - 1 1.89 3.06 3.94
20:30 УД Логронес** - Бадахос (1 - 0) 3 - 3 1.66 3.52 4.45
21:00 Понферадина** - Корнеля (1 - 2) 2 - 0 1.54 3.58 5.49
Италия - Плейофи Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
21:30 Пиаченца** - Имолезе (2 - 0) 1 - 2 1.97 3.14 3.61
21:30 Пиза** - Арецо (3 - 2) 1 - 0 2.11 3.05 3.33
21:30 Трапани** - Катания (2 - 2) 1 - 1 2.16 3.08 3.20
21:30 Триестина** - ФералпиСало (1 - 1) 2 - 0 2.00 3.10 3.59
22:15 Верона** - Читадела (0 - 2) 3 - 0 1.60 3.61 5.58
Франция - Плейофи Франция - Плейофи Рез. 1 X 2
19:00 Газелек Аячо - Льо Ман** (2 - 1) 0 - 2 2.32 3.01 3.11
22:00 Дижон** - Ланс (1 - 1) 3 - 1 2.50 2.94 2.91
Австрия - Плейофи Австрия - Плейофи Рез. 1 X 2
18:00 Щурм Грац** - Рапид Виена (2 - 1) 0 - 1 3.13 3.51 2.15
Албания - Купа на Албания Албания - Купа на Албания Рез. 1 X 2
20:00 Кукеси - КФ Тирана 2 - 1 2.05 2.85 3.50
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Торпедо Минск - ФК Минск 0 - 0 2.60 3.00 2.55
18:00 ФК Слуцк - Динамо Брест 1 - 3 14.38 5.07 1.20
19:45 Неман - Славия Мозир 0 - 1 2.08 3.07 3.31
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Сиони Болниси - Локомотив Тбилиси 0 - 0 - - -
18:00 Динамо Батуми - Рустави 2 - 1 - - -
20:00 Чихура Сачхере - Сабуртало Тбилиси 0 - 0 2.93 3.21 2.16
Дания - Плейофи Дания - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 АБ Гладсаксе - Колдинг 1 - 2 2.76 3.21 2.36
17:00 Вендсисел - Лингби** (1 - 2) 2 - 2 2.27 3.38 2.96
19:00 Виборг - Хобро** (0 - 1) 0 - 2 1.67 3.80 4.74
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
15:00 Куресааре - Флора Талин 0 - 4 9.66 6.79 1.15
19:00 ФКИ Левадия Талин - Пайде Линнамеесконд 1 - 1 1.19 5.66 10.79
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Вестманаейяр - Акранес 3 - 2 5.06 3.88 1.58
19:00 КР Рейкявик - КА Акурейри 1 - 0 1.86 3.63 3.65
20:00 Брейдаблик Коупавогюр - ФХ Хафнарфьордур 4 - 1 2.09 3.54 3.10
22:15 Стярнан Гардабаер - Валур Рейкявик 2 - 1 1.95 3.50 3.57
22:15 ХК Коупавогюр - Филкир Рейкявик 1 - 2 2.57 3.29 2.53
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Тор Акурейри - Тротур Рейкявик 2 - 0 1.64 3.71 4.21
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 ФК Паневежис - Атлантас Клайпеда 4 - 1 1.80 3.43 3.87
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 КФУМ Осло - Нутоден 4 - 1 1.42 4.32 6.74
19:00 Нест-Сотра - Стрьомен 1 - 1 1.70 3.48 4.78
19:00 Олесунд - Уленсакер Киса 1 - 0 1.59 3.91 5.06
19:00 Рауфос - Тромсдален 6 - 4 1.53 4.19 5.22
19:00 Старт Кристиансанд - Шайд 2 - 0 1.47 4.16 6.32
19:00 ХамКам - Йерв Гримстад 2 - 2 1.85 3.46 3.96
21:00 Сандефьорд - Согндал 0 - 3 1.57 3.86 5.37
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Брюне - Братвог 1 - 1 1.84 3.92 3.14
15:00 Сола - Стьордалс Блинк 1 - 1 3.93 3.97 1.64
16:00 Видар - Хьодд 0 - 1 2.45 3.89 2.24
17:00 Айерсун - Арендал 2 - 2 1.72 3.84 3.74
19:00 Левангер - Бюасен 1 - 2 1.48 4.46 4.69
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
18:00 Мьолнер - Од БК 2 1 - 0 1.77 4.35 3.19
19:00 Гроруд - Киелсос 1 - 1 2.35 3.59 2.47
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:30 Херманщат - Дунареа Кълъраш 2 - 1 1.80 3.16 4.70
21:00 Газ Метан Медиаш - Конкордия Кяжна 3 - 1 1.32 4.57 9.04
Русия - Плейофи Русия - Плейофи Рез. 1 X 2
14:00 Том Томск - ФК Уфа 1 - 0 3.45 2.77 2.33
17:00 Криля Советов - ФК Нижни Новгород 0 - 1 1.58 3.65 5.90
Украйна - Други Украйна - Други Рез. 1 X 2
17:00 Агробизнес Волочиск - Металург Запорожие 0 - 1 - - -
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Викингур Гота - Скала ИФ 2 - 1 1.85 3.50 3.50
17:00 Фуглафьордур - Б36 Торсхавн 1 - 3 7.75 5.00 1.28
17:00 ХБ Торсхавн - ЕБ Стреймур 6 - 4 1.25 5.00 9.00
17:30 Клаксвик - АБ Аргир 2 - 1 1.08 8.17 13.83
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 ИФК Мариехамн - ФК Лахти 0 - 1 1.77 3.42 4.55
18:30 КуПС Куопио - Сейняйоен ЯК 0 - 1 1.83 3.30 4.36
18:30 Хонка - КПВ Кокола 0 - 1 1.36 4.44 8.32
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 АС Оулу - МИПА 0 - 0 1.16 6.62 12.16
18:30 ТПВ Тампере - Каяани 1 - 1 2.25 3.26 2.88
18:30 ТПС Турку - Яро 3 - 2 1.95 3.25 3.61
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 Викингит Хелзинки - ПЕПО Лапеенранта 1 - 0 2.64 3.62 2.17
18:30 ЙИППО Йоенсуу - Рейпас Лахти 2 - 0 1.63 3.76 4.27
18:30 МиПК Микели - НЯС Нурмиярви 1 - 0 1.53 3.93 4.65
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Джаз Пори - КааПо Каарина 2 - 0 3.49 3.70 1.80
18:30 КяПа Хелзинки - ЕПС Еспоо 1 - 0 1.95 3.59 3.11
18:30 СалПа Сало - Тампере Юнайтед 5 - 1 1.28 4.75 8.51
18:30 ФК Еспоо - Пало-Ирот Раума 1 - 2 1.31 4.67 6.74
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
15:00 ОЛС Оулу - Вааякоски Ювяскюля 1 - 2 1.91 3.63 3.19
18:30 КаяХа Каяани - Еркулес Оулу 1 - 1 3.94 4.22 1.62
18:30 РоПС Рованиеми 2 - ПК-37 Иисалми 1 - 1 1.18 6.10 11.76
Черна Гора - Плейофи Черна Гора - Плейофи Рез. 1 X 2
18:30 Рудар Плевля - Бокели Котор 2 - 1 1.49 3.81 5.11
Чехия - Плейофи Чехия - Плейофи Рез. 1 X 2
19:30 Височина Ихлава - Карвина** (1 - 2) 1 - 1 2.57 3.32 2.48
19:30 Прибрам** - Збройовка Бърно (3 - 3) 0 - 0 1.67 3.87 4.35
Швейцария - Суперлига - Плейофи Швейцария - Суперлига - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Аарау - Ксамакс** 0 - 4 2.31 3.48 2.63
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 АИК Стокхолм - Хамарби 2 - 0 2.19 3.15 3.48
16:00 АФК Ескилстюна - Норкьопинг 0 - 2 5.91 4.17 1.53
16:00 Елфсборг - Хакен 0 - 0 2.78 3.33 2.48
18:30 Хелзинборг - Малмьо 0 - 1 5.54 3.77 1.61
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Варберг БоИС - ГАИС Гьотеборг 2 - 1 1.58 3.85 5.15
18:30 Бромапойкарна - Трелеборг 2 - 3 1.86 3.54 3.84
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
16:00 Акрополис - Тийм ТГ 4 - 0 1.16 6.49 12.18
16:00 Карлстад БК - Буден 0 - 1 1.09 8.40 14.75
16:00 Рюнинге - Карлслундс 1 - 1 2.44 3.44 2.49
17:00 Карлстад Юнайтед - Линкьопинг Сити 0 - 0 2.41 3.48 2.49
17:00 Солентюна - ИФ Сюлвия 6 - 0 2.04 3.59 3.04
18:00 Васалунд - Сандвикен 1 - 1 2.44 3.46 2.47
18:30 Умео ФК - Йефле 1 - 0 1.54 3.98 5.03
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
15:00 Линдуме - Атвидаберг 1 - 3 1.42 4.29 6.16
15:00 Лунд - Твоокерш 0 - 1 2.16 3.49 2.86
16:00 Утсиктенс - Торнс 4 - 1 1.96 3.52 3.20
17:00 Асириска Турабдин ИК - Одеволд 3 - 1 2.08 3.47 3.02
17:00 Ландскрона БоИС - Кристианстад 0 - 1 1.23 5.49 9.53
17:00 Оскаршхамн АИК - Тролхетан 0 - 1 1.72 3.81 3.84
18:00 Вернаму - Люнгшиле 0 - 2 2.77 3.55 2.20
18:00 Шьовде АИК - Ескилсмине 1 - 0 2.29 3.36 2.77
Аржентина - Плейофи за Промоция Аржентина - Плейофи за Промоция Рез. 1 X 2
01:00 Сентрал Кордоба - Сармиенто Хунин 1 - 1 2.02 2.98 3.79
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Баия BA - Гремио RS 1 - 0 2.56 3.00 2.77
03:00 Коринтианс SP - Гояс GO отл. - - -
17:00 Ботафого RJ - Васко да Гама RJ 1 - 0 2.10 3.19 3.37
22:00 Атлетико PR - Флуминензе RJ 3 - 0 1.76 3.42 4.55
22:00 Сао Пауло SP - Крузейро MG 1 - 1 2.05 3.06 3.72
22:00 Сеара CE - Сантос SP 0 - 1 2.64 3.11 2.59
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Куяба MT - Понте Прета SP 1 - 3 2.30 2.86 3.16
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
01:15 Императриз MA - Санта Круз PE 0 - 1 2.45 3.30 2.55
22:00 АВС RN - Феровиарио CE 2 - 4 2.04 3.23 3.20
22:00 Конфианка SE - Ботафого PB 3 - 0 2.65 3.02 2.48
22:00 Трезе PB - Сампайо Кореа MA 3 - 0 2.26 3.10 2.86
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
00:00 Жувентуд RS - Атлетико Акреано AC 3 - 0 1.40 3.80 8.75
23:00 Лувердензе MT - Боа MG 1 - 1 2.08 3.00 3.33
Иран - Купа на Иран Иран - Купа на Иран Рез. 1 X 2
21:50 Дамаш Гилян - Персеполис Техеран 0 - 1 9.78 4.82 1.23
Канада - Премиер Лига Канада - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:30 Едмънтън - Валюр 0 - 1 1.88 3.35 3.34
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
04:00 ФК Воркута - Брантфорд Галакси 6 - 0 - - -
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:00 Далиан Ифан - Шанхай ШИПГ 1 - 2 4.45 3.73 1.69
14:35 Тиендзин Теда - Пекин Гуоан 1 - 2 5.30 4.00 1.54
14:35 Хенан Джануе - Гуанджоу Евъргранде 2 - 5 4.31 3.69 1.71
Колумбия - Апертура - Плейофи Колумбия - Апертура - Плейофи Рез. 1 X 2
00:00 Унион Магдалена - Мильонариос Богота 1 - 1 5.07 3.08 1.78
02:00 Америка де Кали - Депортиво Пасто 0 - 3 1.72 3.26 4.98
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:45 Карлос А. Манучи - Академия Кантолао 1 - 2 2.00 3.19 3.53
04:00 Мелгар Арекипа - Универсидад Сезар Валехо 1 - 2 1.38 4.27 7.08
19:15 Унион Комерсио - Реал Гарсиласо 0 - 1 2.17 3.23 3.07
21:30 Универсидад Сан Мартин - Депортиво Мунисипал 0 - 0 2.66 3.27 2.41
23:30 Алианса Универсидад - Спортинг Кристал 1 - 1 2.63 3.11 2.52
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
00:00 Монреал Импакт - Орландо Сити 0 - 3 1.91 3.39 3.97
01:00 Атланта Юнайтед - Чикаго Файър 2 - 0 1.61 3.97 5.07
02:00 Ню Йорк Ред Булс - Реал Солт Лейк 4 - 0 1.70 3.74 4.63
02:30 Кълъмбъс Крю - Ню Йорк Сити 2 - 2 2.62 3.33 2.56
03:00 Далас - Сиатъл Саундърс 2 - 1 2.27 3.41 2.98
03:00 Ди Си Юнайтед - Сан Хосе Еърткуейкс 1 - 1 1.86 3.64 3.84
03:30 Колорадо Рапидс - Синсинати 3 - 1 1.73 3.83 4.32
03:30 Хюстън Динамо - Спортинг Канзас Сити 1 - 1 1.97 3.60 3.50
05:30 Портланд Тимбърс - Лос Анджелис ФК 2 - 3 2.98 3.66 2.16
23:00 Минесота Юнайтед - Филаделфия Юнион 2 - 3 2.35 3.31 2.91
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Данубио Монтевидео - Бостън Ривър 1 - 0 1.78 3.41 3.99
21:00 Ривър Плейт Монтевидео - Ливърпул Монтевидео 0 - 0 2.47 3.34 2.53
21:00 Серо Монтевидео - Монтевидео Уондърърс 3 - 0 2.76 3.14 2.39
22:00 Серо Ларго Мело - Пенярол Монтевидео 1 - 0 3.43 3.34 1.98
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
19:00 Евертън Виня дел Мар - Кобресал Ел Салвадор отл. 1.77 3.51 4.14
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Кьонсан - Сеул 1 - 2 3.17 3.22 2.19
11:00 Чонбук Хюндай Моторс - Сангжу Сангму 2 - 0 1.42 4.25 6.73
13:00 Поханг Стийлърс - Тегу 0 - 2 3.13 3.21 2.21
13:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Кануън 1 - 1 2.25 3.29 2.97
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:05 Ависпа Фукуока - Омия Ардижа 1 - 1 3.42 3.04 2.15
08:00 Звейген Канадзава - Токушима Вортис 0 - 0 1.99 3.21 3.71
08:00 Йокохама ФК - Рюкю 2 - 1 2.11 3.31 3.21
08:00 Монтедио Ямагата - Кагошима Юнайтед 1 - 0 1.73 3.28 4.92
08:00 Токио Верди - Киото Санга 1 - 4 2.96 3.14 2.35
10:00 Джеф Юнайтед Чиба - В-Варен Нагазаки 1 - 4 2.30 3.35 2.84
10:00 Мачида Зелвия - Точиги СК 2 - 2 1.79 3.23 4.66
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
16:00 Южна Африка - Ботсвана** 2 - 2 1.35 4.22 7.49
18:30 Замбия** - Малави 2 - 2 2.11 3.03 3.30

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 27.06.2019 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане