Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
декември '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 1415
16171819202122
23242526272829
3031     
Топ факти за деня

Шефилд Юнайтед като гост 5 равенства от 6 мача

Реал Овиедо като домакин 6 равенства от 8 мача

Расинг Сантандер като гост 6 равенства от 8 мача

Калахора 9 равенства от 14 мача

Ювентус няма загуба от 13 мача

СПАЛ като гост нито един вкаран гол в 6 мача

Монца 1912 като гост 7 победи от 8 мача

Гоцано 9 равенства от 15 мача

Алма Ювентус Фано като домакин няма победа от 8 мача

Реджина няма загуба от 16 мача

Ред Бул Залцбург няма загуба от 15 мача

Карой няма победа от 9 мача

ФК Ереван само загуби от 14 мача

Динамо Брест като гост няма загуба от 14 мача

Звезда 09 Биелина като гост само загуби от 8 мача

Витоша Бистрица 15 загуби от 17 мача

Лудогорец Разград няма загуба от 17 мача

Аполон Понту само 1 вкаран гол в 6 мача - 0.17 на мач

Апоел Хадера 6 равенства от 10 мача

Докса Катокопия няма победа от 10 мача

Роданж 91 като гост 21 получени гола в 6 мача - 3.50 на мач

Прогрес Нидеркорн като гост 18 вкарани гола в 6 мача - 3.00 на мач

Молде като домакин няма загуба от 14 мача

Витория Сетубал като домакин нито един получен гол в 6 мача

Ювенес Догана само загуби от 6 мача

Рудар Веление няма победа от 18 мача

Мачва Шабац няма победа от 17 мача

Шахтьор Донецк 14 победи от 15 мача

Аякс няма загуба от 14 мача

ВВВ Венло няма равенство от 14 мача

Хайдук Сплит като домакин само победи от 8 мача

Славия Прага няма загуба от 17 мача

Лугано като домакин само 2 вкарани гола в 7 мача - 0.29 на мач

Селтик 40 вкарани гола в 13 мача - 3.08 на мач

Дестройърс Санта Крус като гост няма победа от 9 мача

Пекин Ренхе като гост няма победа от 14 мача

Пекин Гуоан като домакин няма равенство от 14 мача

Шънджън ФК като гост няма победа от 14 мача

Дифаа ел Джадида само 2 получени гола в 6 мача - 0.33 на мач

Хамилтън Уондърърс 14 получени гола в 4 мача - 3.50 на мач

Тасман Юнайтед само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Стад Тунизиен Тунис като домакин нито един получен гол в 4 мача

Пенярол Монтевидео като домакин само победи от 6 мача

Анкета

Кой ще спечели Световното Клубно Първенство в Катар 2019 год.?

ТВ програма
Diema Sport
Локомотив Пловдив - Арда Кърджали 12:00 на живо
Sport  Plus HD
Севиля - Леганес
13:00 на живо
MAX Sport 1
Твенте - Аякс
13:15 на живо
MAX Sport 3
Ювентус - Сасуоло
13:30 на живо
Nova Sport
Витоша Бистрица - Дунав Русе 14:30 на живо
Sport  Plus HD
Атлетик Билбао - Гранада
15:00 на живо
Diema Sport 2
Норич - Арсенал
16:00 на живо
MAX Sport 3
Интер - СПАЛ
16:00 на живо
MAX Sport 2
Лацио - Удинезе
16:00 на живо
MAX Sport 1
Парма - Милан
16:00 на живо
EuroSport 2
Борусия М'Гладбах - Фрайбург 16:30 на живо
Sport  Plus HD
Еспаньол - Осасуна
17:00 на живо
Ring.BG
Рен - Сент Етиен
18:00 на живо
Diema Sport
ЦСКА София - Лудогорец Разград 18:00 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Юнайтед - Астън Вила 18:30 на живо
EuroSport 2
Волфсбург - Вердер Бремен 19:00 на живо
MAX Sport 3
Наполи - Болоня
19:00 на живо
Sport  Plus HD
Хетафе - Леванте
19:30 на живо
Diema Sport 2
Лестър - Евертън
20:45 на запис
MAX Sport 1
Еммен - ПСВ Айндховен
21:00 на живо
MAX Sport 3
Верона - Рома
21:45 на живо
Nova Sport
Нортхямптън Таун - Нотс Каунти 22:00 на запис
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Барселона 22:00 на живо
Ring.BG
Монако - Пари Сен Жермен
22:00 на живо

Мачове за неделя, 1 декември, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Норич - Арсенал 2 - 2 4.20 4.28 1.75
16:00 Уулвърхямптън - Шефилд Юнайтед 1 - 1 1.95 3.35 4.34
18:30 Лестър - Евертън 2 - 1 1.56 4.23 5.95
18:30 Манчестър Юнайтед - Астън Вила 2 - 2 1.46 4.64 7.00
Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
16:00 Блекпул - Мейдстоун Юнайтед 3 - 1 1.25 5.77 10.63
16:00 Бристол Роувърс - Плимут 1 - 1 2.23 3.39 3.08
16:00 Джилингам - Донкастър 3 - 0 2.70 3.20 2.59
16:00 Екзитър - Хартлипул 2 - 2 1.50 4.20 6.10
16:00 Ковънтри - Ипсуич 1 - 1 2.09 3.27 3.52
16:00 Кроули Таун - Флийтууд Таун 1 - 2 4.11 3.64 1.82
16:00 Нортхямптън Таун - Нотс Каунти 3 - 1 1.77 3.66 4.33
16:00 Питърбъро - Доувър Атлетик 3 - 0 1.30 5.13 9.56
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Борусия М'Гладбах - Фрайбург 4 - 2 1.55 4.38 5.71
19:00 Волфсбург - Вердер Бремен 2 - 3 2.18 3.65 3.17
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Дармщат 98 - Арминия Билефелд 1 - 3 3.43 3.53 2.04
14:30 Зандхаузен - Щутгарт 2 - 1 3.68 3.46 1.99
14:30 Хайденхайм - Гройтер Фюрт 1 - 0 2.02 3.47 3.54
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Инголщат - Мепен 1 - 1 1.72 3.89 4.08
15:00 Унтерхахинг - Мюнхен 1860 2 - 3 2.06 3.35 3.41
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Севиля - Леганес 1 - 0 1.52 3.98 7.13
15:00 Атлетик Билбао - Гранада 2 - 0 1.71 3.44 5.87
17:00 Еспаньол - Осасуна 2 - 4 2.22 3.23 3.48
19:30 Хетафе - Леванте 4 - 0 1.70 3.71 5.32
22:00 Атлетико Мадрид - Барселона 0 - 1 2.84 3.22 2.62
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Фуенлабрада - Кадис 1 - 0 2.77 2.93 2.77
17:00 Реал Овиедо - Райо Валекано 2 - 1 2.69 3.04 2.75
19:00 Елче - Расинг Сантандер 2 - 0 1.98 3.12 4.24
19:00 Луго - Депортиво Ла Коруня 0 - 0 3.03 3.02 2.47
21:00 Естремадура - Лас Палмас 0 - 1 2.41 3.13 3.04
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - Селта Виго Б 6 - 1 1.52 3.81 5.64
13:00 Ибиса - Мелия 3 - 1 1.81 3.40 3.99
13:00 Интернасионал де Мадрид - Райо Махадаонда 1 - 2 2.19 3.26 2.99
13:00 Корухо - Пеня Депортива 2 - 0 2.51 3.19 2.57
13:00 Спортинг Хихон Б - Лас Росас 2 - 1 2.01 3.30 3.32
13:00 СС Рейес - Лас Палмас Атлетико 1 - 2 2.43 3.25 2.60
18:00 Понтеведра - Лангрео 0 - 0 1.53 3.83 5.37
18:00 Расинг Ферол - Марино де Луанко 1 - 2 1.66 3.44 4.87
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Валядолид Б - Културал Леонеса 1 - 0 2.34 3.25 2.76
13:00 Туделано - Харо Депортиво 1 - 2 2.16 3.20 3.06
18:00 Бургос - Унионистас де Саламанка 0 - 3 1.59 3.52 5.35
18:00 Реал Унион - Лейоа 0 - 0 2.05 3.12 3.50
18:00 Саламанка КФ УДС - Калахора 1 - 2 1.88 3.17 4.00
18:00 УД Логронес - Гихуело 2 - 0 1.62 3.52 5.04
19:30 Атлетик Билбао Б - Исара 3 - 3 1.47 3.97 6.01
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Ебро - Корнеля 1 - 1 2.25 3.01 3.07
13:00 Лагостера - Валенсия Местая 1 - 1 2.03 3.21 3.36
13:00 Прат - Химнастик де Тарагона 1 - 3 2.28 3.02 3.03
13:00 ФК Андора - Лейда Еспортиу 1 - 0 2.43 2.99 2.83
18:00 Виляреал Б - Бадалона 0 - 0 1.61 3.51 5.30
19:00 Барселона Б - Кастейон 2 - 1 2.22 3.02 3.15
19:00 Еркулес - Олот 0 - 0 2.15 3.02 3.32
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:00 Рекреативо Гранада - Йеклано Депортиво 2 - 3 2.93 3.04 2.36
13:00 Дон Бенито - Кордоба 0 - 1 2.31 3.03 3.02
13:00 Линенсе - Кадис Б 0 - 0 2.40 2.92 2.94
13:00 Рекреативо де Уелва - Бадахос 0 - 1 2.64 2.95 2.64
13:00 УКАМ Мурсия - Талавера де ла Рейна 2 - 0 1.93 3.14 3.78
17:30 Атлетико Санлукеньо - Алхесирас 2 - 1 2.32 2.93 3.06
17:30 Марбеля - Севиля Атлетико 2 - 1 1.88 3.23 3.91
18:00 Мерида АД - Сан Фернандо 1 - 1 2.85 2.91 2.49
19:00 Картахена - Виляробледо 2 - 1 1.41 4.21 6.70
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Ювентус - Сасуоло 2 - 2 1.22 6.38 12.57
16:00 Интер - СПАЛ 2 - 1 1.26 5.79 12.37
16:00 Лацио - Удинезе 3 - 0 1.30 5.39 10.26
16:00 Парма - Милан 0 - 1 3.63 3.32 2.11
19:00 Наполи - Болоня 1 - 2 1.41 4.86 7.07
21:45 Верона - Рома 1 - 3 4.40 3.72 1.81
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Виртус Ентела - Юве Стабия 2 - 0 2.12 3.14 3.58
16:00 Трапани - Киево 1 - 0 3.33 3.10 2.24
22:00 Перуджа - Пескара 3 - 1 2.07 3.10 3.78
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
16:00 Алесандрия - Сиена 1 - 3 1.94 3.10 3.80
16:00 Новара - Пианезе 1 - 1 1.74 3.35 4.25
16:00 Олбия - Монца 1912 0 - 3 7.53 4.21 1.35
16:00 Понтедера - Перджолетезе 2 - 2 1.52 3.72 5.41
18:30 Гоцано - Леко 0 - 2 2.38 3.03 2.83
18:30 Джиана Ерминио - Албинолефе 1 - 2 2.81 2.92 2.46
18:30 Карарезе - Про Верчели 3 - 2 1.90 3.18 3.69
18:30 Пистоезе - Арецо 1 - 1 2.77 2.91 2.50
18:30 Ренате - Аурора Про Патрия 1 - 1 1.82 3.07 4.48
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
16:00 Губио - Падуа 0 - 0 3.09 3.02 2.22
16:00 Карпи - Триестина 1 - 0 1.88 3.09 3.94
16:00 Модена - Вис Пезаро 1898 3 - 1 2.06 3.07 3.44
16:00 Судтирол - Виченца Виртус 0 - 1 2.52 2.97 2.71
18:30 Алма Ювентус Фано - Фермана 0 - 1 2.50 2.83 2.85
18:30 Имолезе - Самбенедетезе 1 - 1 2.48 2.97 2.76
18:30 Реджо Аудаче - Пиаченца 2 - 2 2.10 3.03 3.32
18:30 ФералпиСало - Чезена 2 - 2 2.02 3.09 3.45
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
13:30 Монополи 1966 - Виртус Франкавила 3 - 0 1.77 3.31 4.25
16:00 Кавезе 1919 - Бишелие 1913 2 - 2 1.83 3.13 4.15
16:00 Катанзаро - Тернана 1 - 3 2.26 3.05 2.96
16:00 Ренде 1968 - Бари 0 - 3 6.47 4.09 1.41
16:00 Риети - Катания 1 - 4 - - -
16:00 Терамо - Реджина 0 - 3 2.96 3.02 2.30
18:30 Витербезе - Авелино 0 - 1 2.15 3.19 3.08
18:30 Казертана - Паганезе 1 - 3 1.66 3.42 4.81
18:30 Сикула Леонцио - Вибонезе 2 - 7 2.29 3.05 2.95
21:00 Потенца - Пичерно 1 - 0 1.57 3.62 5.41
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Нант - Тулуза 2 - 1 1.76 3.51 4.95
18:00 Рен - Сент Етиен 2 - 1 1.95 3.28 4.16
22:00 Монако - Пари Сен Жермен отл. 5.23 4.88 1.52
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
15:30 Адмира Вакер Мьодлинг - Ред Бул Залцбург 1 - 1 13.23 8.15 1.15
15:30 Алтах - Волфсбергер 2 - 1 3.98 3.84 1.78
18:00 ЛАСК Линц - Рапид Виена 0 - 4 1.60 3.98 5.10
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Лиферинг Залцбург - Блау-Вайс Линц 5 - 1 2.16 3.60 2.87
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Сабаил Баку - Нефтчи Баку 0 - 0 6.60 4.33 1.38
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Ордино - Интер Клуб Ескалдес 0 - 5 - - -
15:00 Карой - ФК Санта Колома 0 - 3 - - -
17:00 Атлетик Клуб Ескалдес - Сант Жулия 0 - 0 - - -
19:00 УЕ Санта Колома - УЕ Енгордани 0 - 1 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Алашкерт Ереван - Пюник Ереван 1 - 1 1.73 3.69 3.99
12:30 Лори Ванадзор - ФК Ереван 8 - 0 1.09 8.09 15.42
13:00 Арарат-Армения Ереван - Урарту Ереван 0 - 0 1.47 3.99 5.60
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Гомел - Торпедо Минск 3 - 0 - - -
13:00 Динамо Минск - Динамо Брест 1 - 3 2.36 3.22 2.71
13:00 Енергетик-БГУ Минск - Дняпро Могильов 5 - 3 2.40 3.18 2.67
13:00 Ислоч Минск - ФК Минск 1 - 1 2.21 3.21 2.93
13:00 Торпедо Жодино - БАТЕ Борисов 1 - 2 3.07 3.26 2.12
13:00 ФК Витебск - Славия Мозир 0 - 2 2.11 3.22 3.12
13:00 ФК Слуцк - Неман 2 - 1 2.25 3.07 2.96
13:00 Шахтьор Солигорск - Городея 1 - 0 1.53 3.58 5.75
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Остенде - Андерлехт 3 - 2 3.89 3.67 1.88
19:00 Стандарт Лиеж - Серкъл Брюж 2 - 1 1.27 5.65 9.72
21:00 Кортрийк - КАА Гент 0 - 2 4.36 4.08 1.70
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Унион Сент Жилоаз - Беершот 0 - 2 1.90 3.29 3.92
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Радник Биелина - Вележ Мостар 0 - 1 1.80 3.28 4.01
14:00 Челик Зеница - Борац Баня Лука 1 - 2 2.25 2.97 2.98
17:00 Широки Брег - Звезда 09 Биелина 4 - 0 1.18 5.70 11.91
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
12:00 Локомотив Пловдив - Арда Кърджали 0 - 0 1.51 3.79 5.89
14:30 Витоша Бистрица - Дунав Русе 1 - 1 2.93 3.28 2.18
18:00 ЦСКА София - Лудогорец Разград 0 - 0 2.53 2.99 2.84
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Торпедо Кутаиси - Чихура Сачхере 1 - 2 - - -
14:00 Динамо Тбилиси - ВИТ Джорджия Тбилиси 2 - 0 - - -
14:00 Локомотив Тбилиси - Динамо Батуми 2 - 1 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Панатинайкос - Астерас Триполис 1 - 0 1.59 3.57 6.05
17:15 Арис Солун - Ламия 1 - 1 1.34 4.45 10.58
17:15 Ксанти - Атромитос 1 - 0 2.92 2.96 2.56
19:30 Олимпиакос - ПАОК 1 - 1 1.69 3.63 4.99
Гърция - Супер Лига 2 Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
15:00 Докса Драма - Левадиакос 0 - 0 1.92 3.10 3.66
15:00 Караискакис Арта - Аполон Понту 2 - 1 1.49 3.43 6.37
19:30 Пас Янина - Платаниас 2 - 0 1.91 3.10 3.72
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Диагорас Родос - Олимпиакос Волос 0 - 0 1.86 3.25 3.79
15:00 Йоникос - Триглия 2 - 0 1.41 4.19 6.16
15:00 Теспротос Игуменица - Егалео 0 - 1 2.60 3.20 2.40
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
12:45 ФК Копенхаген - Брьондби 2 - 1 1.90 3.66 3.81
13:00 Рандерс - Сьондерийске 3 - 0 2.21 3.50 3.08
15:00 Хорсенс - Одензе 2 - 1 3.56 3.43 2.04
17:00 Есберг - Орхус 1 - 2 3.29 3.45 2.13
19:00 Олборг - Хобро 1 - 1 1.46 4.38 6.86
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Апоел Хадера - Макаби Хайфа 0 - 3 9.21 4.78 1.29
20:15 Апоел Тел Авив - Бейтар Йерусалим 0 - 1 3.84 3.20 1.90
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Пафос - Докса Катокопия 0 - 1 1.71 3.40 4.43
18:00 Аполон Лимасол - Неа Саламина 4 - 1 1.45 4.00 5.98
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
13:55 Гниляне - Прищина 0 - 0 2.06 3.50 2.91
13:55 Лапи Подуево - Фламуртари Прищина 1 - 4 1.51 4.50 4.48
13:55 Трепча 89 Митровица - Дрита Гниляне 3 - 1 2.26 3.24 2.77
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 УНА Щрасен - Виктория Роспорт 2 - 2 1.50 4.14 5.60
17:00 Диферданж - Роданж 91 2 - 1 1.46 3.91 6.11
17:00 Етцела Етелбрюк - Ф91 Дюделанж 1 - 4 - - -
17:00 Мондорф-ле-Бен - Фола Еш отл. - - -
17:00 Юнион Титус Петанж - Прогрес Нидеркорн отл. - - -
Малта - Купа на Малта Малта - Купа на Малта Рез. 1 X 2
15:00 Слима Уондърърс - Санта Лучия ФК 0 - 2 2.02 3.00 3.58
17:15 Рабат Аякс - Моста ФК 0 - 7 - - -
17:15 Флориана - Мелита 6 - 1 - - -
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Бран Берген - Викинг Ставангер 1 - 5 1.80 3.70 4.16
19:00 Кристиансунд - Стрьомгодсет 1 - 2 3.08 3.47 2.19
19:00 Лилестрьом - Сарпсборг 08 0 - 0 2.66 2.92 2.91
19:00 Молде - Бодо Глимт 4 - 2 2.10 3.55 3.22
19:00 Мьондален - Волеренга Осло 1 - 0 1.76 3.70 4.20
19:00 Розенборг - Ранхайм 3 - 2 1.51 4.62 5.36
19:00 Тромсьо - Стабек 1 - 1 1.73 3.71 4.55
19:00 Хаугесунд - Од БК 4 - 1 3.11 3.33 2.26
Норвегия - Плейофи Норвегия - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Старт Кристиансанд - КФУМ Осло 1 - 0 1.58 3.99 5.06
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
13:30 Раков Ченстохова - Ягиелония Бялисток 2 - 1 2.62 3.25 2.63
16:00 ЛКС Лодз - Краковия Краков 1 - 0 3.08 3.33 2.24
18:30 Висла Краков - Лехия Гданск 0 - 1 3.16 3.54 2.12
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 Радомяк Радом - ГКС Белхатов 2 - 0 1.68 3.69 4.42
14:30 Варта Познан - Вигри Сувалки 3 - 0 1.60 3.69 5.23
16:00 Одра Ополе - ГКС Тихи 0 - 0 2.69 3.33 2.40
20:30 Хробри Глогов - Миедж Легница 0 - 2 3.34 3.35 2.06
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Тондела - Белененсеш 0 - 1 1.93 3.36 3.94
19:30 Витория Сетубал - Витория Гимараеш 1 - 1 4.08 3.35 1.91
22:00 Жил Висенте - Спортинг Лисабон 3 - 1 3.64 3.38 2.03
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Каза Пиа - Насионал Мадейра 0 - 1 3.51 3.47 1.93
17:00 Бенфика Б - Мафра 2 - 2 1.99 3.26 3.52
17:00 Порто Б - Кова Да Пиедаде 4 - 1 1.92 3.31 3.73
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
16:00 Киндия Търговище - Академика Клинчени 2 - 5 2.13 3.16 3.48
19:00 Херманщат - Клуж 1 - 1 5.23 3.55 1.66
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 ПФК Сочи - ФК Оренбург отл. 3.10 3.26 2.25
15:30 Локомотив Москва - Динамо Москва 1 - 2 2.09 3.14 3.61
18:00 Зенит Санкт Петербург - Спартак Москва 1 - 0 1.45 4.17 6.87
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Първа Фаза Рез. 1 X 2
16:00 Мурата - Ла Фиорита 0 - 1 - - -
16:00 Пенароса - Доманяно 3 - 1 - - -
16:00 Тре Фиори - Ювенес Догана 4 - 0 - - -
16:00 Фаетано - Фолгоре Фалциано 1 - 1 - - -
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Академия Пандев - Вардар Скопие 0 - 3 2.86 2.95 2.53
14:00 Борец Велес - Ренова Джепчище 1 - 0 1.80 3.26 4.53
14:00 Работнички Скопие - Силекс Кратово 1 - 1 1.94 3.27 3.80
14:00 Шкендия 79 Тетово - Шкупи Скопие 4 - 0 1.47 4.34 5.85
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Жилина - Слован Братислава 0 - 0 2.99 3.31 2.11
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Браво Любляна - Олимпия Любляна 1 - 2 6.02 4.35 1.41
16:00 Домжале - Рудар Веление 2 - 1 1.51 3.81 5.68
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Мачва Шабац - Партизан Белград 0 - 2 15.00 6.94 1.13
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Газиантеп ФК - Денизлиспор 1 - 2 2.01 3.37 3.64
15:30 Истанбул Башакшехир - Анталияспор 2 - 0 1.45 4.24 6.89
18:00 Трабзонспор - Галатасарай 1 - 1 2.21 3.47 3.07
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Гиресунспор - Адана Демирспор 1 - 0 2.21 3.12 3.01
13:00 Юмраниеспор - Акхисар Беледиеспор 2 - 2 1.81 3.28 4.02
15:30 Болуспор - Менеменспор 2 - 2 2.32 3.22 2.76
18:00 Алтай Измир - Ескишехирспор 1 - 1 1.63 3.75 4.42
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Десна Чернигов - Александрия 2 - 0 2.08 3.15 3.32
14:00 ФК Мариупол - Шахтьор Донецк 1 - 1 13.29 7.06 1.14
19:30 Олимпик Донецк - Динамо Киев 1 - 3 11.06 6.03 1.20
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
19:00 Ракоши Капошвар - Ференцварош 2 - 3 8.34 4.97 1.29
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Твенте - Аякс 2 - 5 12.93 7.57 1.17
15:30 Утрехт - Ваалвийк 0 - 1 1.27 6.20 8.86
17:45 АЗ Алкмаар - ВВВ Венло 1 - 0 1.14 8.14 16.28
17:45 Фейенорд - Цволе 1 - 0 1.30 5.66 8.56
21:00 Еммен - ПСВ Айндховен 1 - 1 6.35 4.87 1.44
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
15:30 Де Граафшап - Го Ахед Игълс 1 - 1 1.65 4.02 4.33
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 Хайдук Сплит - Риека 0 - 4 2.24 3.22 3.15
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Искра Даниловград - Петровац 1 - 2 1.38 4.26 7.63
14:00 Рудар Плевля - Ком Подгорица 3 - 2 1.81 3.42 4.04
16:00 Сутиеска Никшич - Будучност Подгорица 0 - 2 2.28 3.11 3.02
16:00 Титоград Подгорица - Гарбал Радановичи 1 - 0 1.51 3.74 6.16
17:00 ФК Подгорица - Зета Голубовци 2 - 0 3.03 2.94 2.31
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:30 Виктория Пилзен - Бохемианс 1905 Прага 1 - 0 1.25 5.33 11.32
15:30 Млада Болеслав - Теплице 3 - 1 1.54 4.00 5.65
15:30 Яблонец - Чешке Будьовице 0 - 1 1.60 4.08 4.95
18:00 Славия Прага - Карвина 2 - 0 1.07 9.36 27.56
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Базел - Йънг Бойс 3 - 0 2.44 3.68 2.60
17:00 Лугано - Сервет 1 - 0 2.46 3.38 2.72
17:00 Люцерн - Санкт Гален 1 - 4 2.78 3.56 2.31
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
17:00 Вадуц - Киасо 4 - 2 1.56 4.22 4.74
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:00 Рос Каунти - Селтик 1 - 4 16.59 7.91 1.13
17:00 Рейнджърс - Хартс 5 - 0 1.20 6.31 13.18
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
07:00 Уестърн Юнайтед - Сидни 0 - 2 2.95 3.40 2.27
09:00 Аделаида Юнайтед - Уелингтън Финикс 1 - 2 1.53 4.33 5.39
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:40 Бока Хуниорс - Архентинос Хуниорс 1 - 1 1.66 3.41 5.50
02:45 Нюелс Олд Бойс Росарио - Ривър Плейт 2 - 3 4.39 3.35 1.81
22:10 Сан Лоренцо де Алмагро - Патронато Парана 2 - 0 1.75 3.39 4.82
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
00:10 Естудиантес Буенос Айрес - Белграно Кордоба 0 - 0 2.50 3.01 2.77
22:00 Баракас Сентрал - Нуева Чикаго 2 - 1 2.09 3.04 3.56
22:00 Депортиво Морон - Естудиантес Рио Куарто 1 - 3 2.29 2.97 3.16
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
23:00 Институто Кордоба - Клуб Алмагро 2 - 1 2.05 3.03 3.66
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Насионал Потоси - Дъ Стронгест Ла Пас 0 - 4 - - -
21:00 Спорт Бойс Уорнес - Аурора Кочабамба 4 - 0 1.65 3.62 4.41
22:00 Боливар Ла Пас - Олуейс Реди Ла Пас 3 - 0 1.42 4.57 5.68
23:15 Хорхе Вилстерман - Дестройърс Санта Крус 7 - 1 1.10 8.33 18.75
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
00:00 Ботафого RJ - Интернасионал RS 0 - 1 3.06 3.05 2.40
00:00 Сеара CE - Атлетико PR 1 - 1 2.27 3.11 3.27
21:00 Авай SC - Флуминензе RJ 1 - 1 4.94 3.47 1.72
21:00 Гояс GO - Форталеса CE 1 - 2 2.01 3.40 3.60
21:00 Палмейрас SP - Фламенго RJ 1 - 3 2.19 3.26 3.26
23:00 Атлетико MG - Коринтианс SP 2 - 1 1.94 3.29 3.95
23:00 Сентро Спортиво Алагоано AL - Баия BA 1 - 2 3.06 3.09 2.34
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Кобан Империал - Истапа 1 - 0 1.31 4.68 7.70
19:00 Комуникасионес - Антигуа ГФК 1 - 1 1.80 3.35 3.95
19:00 Санарате - Депортиво Михко 2 - 0 1.45 3.94 6.07
20:00 Санта Лусия Коцумалгуапа - Малакатеко 1 - 0 2.06 3.15 3.26
22:30 Гуастатоя - Кселаху 2 - 0 1.53 3.59 5.75
Еквадор - Финална Фаза Еквадор - Финална Фаза Втора Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Аукас Кито - ЛДУ Кито 1 - 3 2.47 3.25 2.59
22:30 Делфин Манта - Макара Амбато 2 - 1 2.20 3.11 3.15
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Агила Сан Мигел - Исидро Метапан 1 - 2 1.96 3.14 3.60
23:00 Алианса Сан Салвадор - Ел Венседор Санта Елена 4 - 3 1.51 3.96 5.28
23:00 Мунисипал Лименьо - ФАС Санта Ана 1 - 0 3.48 3.21 1.97
23:00 Санта Текла - Онсе Депортиво де Ауачапан 2 - 1 1.42 3.93 6.71
23:00 Сонсонате - Индепендиенте Сан Висенте 1 - 1 - - -
23:00 Хокоро - Чалатенанго 4 - 1 2.62 3.04 2.53
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
13:30 Чърчил Брадърс Гоа - Минерва Пенджаб 3 - 0 1.97 3.44 3.58
15:30 Ченай Сити - ТРАУ Имфал 1 - 0 1.30 5.13 7.40
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Керала Бластърс - Гоа 2 - 2 4.33 3.72 1.68
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
13:30 Арема Маланг - Калтенг Путра 1 - 1 1.32 5.11 7.61
Катар - Старс Къп Катар - Старс Къп Рез. 1 X 2
15:00 Ал-Уакра - Ал-Райян 1 - 0 3.96 4.38 1.65
17:10 Ал-Сад Доха - Ум Салал 2 - 2 - - -
17:10 Ал-Шахания - Ал-Ахли Доха 1 - 2 4.24 4.33 1.62
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
09:00 Гуанджоу Евъргранде - Шанхай Грийнланд 3 - 0 1.13 7.76 13.67
09:00 Далиан Ифан - Пекин Ренхе 2 - 0 1.40 4.76 6.46
09:00 Дзянсу Сънинг - Тиендзин Тианхай 2 - 0 1.21 6.13 10.77
09:00 Пекин Гуоан - Шандун Лунен 3 - 2 1.39 4.76 6.52
09:00 Тиендзин Теда - Чунцин Лифан 2 - 0 1.75 3.84 4.00
09:00 Ухан Зал - Хъбей Чайна Форчън 1 - 2 1.33 5.13 7.61
09:00 Хенан Джануе - Гуанджоу РФ 1 - 0 1.50 4.61 4.92
09:00 Шанхай ШИПГ - Шънджън ФК 6 - 0 1.28 5.41 8.63
Коста Рика - Апертура - Финална Фаза Коста Рика - Апертура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
02:00 ЛД Алахуеленсе - Сан Карлос 3 - 0 1.57 3.86 4.95
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Хемис Земамра - Дифаа ел Джадида 1 - 2 2.55 3.00 2.65
Мексико - Примера Дивисион Апертура - Плейофи Мексико - Примера Дивисион Апертура - Плейофи Рез. 1 X 2
03:00 Леон - Монаркас Морелия 1 - 2 1.76 3.67 4.12
05:05 Керетаро - Некакса Агуаскалиентес 2 - 3 1.93 3.44 3.64
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
03:00 Тим Уелингтън - Кентърбъри Юнайтед 2 - 1 1.74 3.70 3.88
03:00 Хамилтън Уондърърс - Уелингтън Финикс Б 2 - 4 1.85 3.97 3.19
03:00 Хоукс Бей Юнайтед - Ийстърн Събърбс 3 - 3 3.98 4.15 1.65
05:00 Окланд Сити - Тасман Юнайтед 2 - 1 1.09 8.33 16.92
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Депортиво Сантани - Ривър Плейт Асунсион 0 - 1 2.92 3.19 2.29
23:00 Гуарани Асунсион - Сол де Америка 0 - 1 2.08 3.36 3.18
Перу - Финална Фаза Перу - Финална Фаза Рез. 1 X 2
22:30 Алианса Лима - Спортинг Кристал 1 - 0 2.16 3.30 3.02
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
15:00 Монастир - Бизертин Бизерта 2 - 0 1.51 3.56 5.54
15:00 Стад Тунизиен Тунис - Бен Гердан 1 - 1 2.31 2.92 3.09
15:00 Хамам-Лиф - Кайруан 1 - 2 2.11 2.96 3.53
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
09:00 Андижан - Кизилкум Зарафшан 1 - 0 1.82 3.00 4.26
09:00 Коканд 1912 - Навбахор Наманган 1 - 1 - - -
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Бостън Ривър - Данубио Монтевидео отл. 2.07 3.26 3.13
22:00 Дефенсор Спортинг - Прогресо Монтевидео отл. 2.59 3.27 2.39
22:00 Ливърпул Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео отл. 1.91 3.22 3.60
22:00 Монтевидео Уондърърс - Серо Монтевидео отл. 1.66 3.46 4.49
22:00 Пенярол Монтевидео - Серо Ларго Мело отл. 1.73 3.51 4.00
22:00 Рампла Хуниорс - Феникс Монтевидео отл. 2.85 3.49 2.12
22:00 Расинг Клуб Монтевидео - Пласа Колония отл. 2.49 3.24 2.51
22:00 Хувентуд де Лас Пиедрас - Насионал Монтевидео отл. 6.85 4.44 1.36
Хондурас - Апертура - Финална Фаза Хондурас - Апертура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Олимпия Тегусигалпа** - Мотагуа Тегусигалпа (1 - 0) 2 - 0 2.05 3.31 3.15
03:00 Лобос УПНФМ Тегусигалпа - Маратон Сан Педро 2 - 2 2.31 3.30 2.70
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 АмаЗулу Дърбан - Марицбург Юнайтед 0 - 0 2.58 2.76 2.83
15:30 Чипа Юнайтед - Барока 0 - 0 2.11 2.82 3.65
Южна Корея - Група за Титлата Южна Корея - Група за Титлата Рез. 1 X 2
08:00 Тегу - Сеул 0 - 0 2.25 3.24 3.00
08:00 Улсан Хюндай - Поханг Стийлърс 1 - 4 1.83 3.52 3.87
08:00 Чонбук Хюндай Моторс - Кануън 1 - 0 1.29 4.95 8.60
Япония - Плейофи Япония - Плейофи Рез. 1 X 2
06:05 Омия Ардижа - Монтедио Ямагата 0 - 2 2.14 3.16 3.27
06:05 Токушима Вортис - Вентфорет Кофу 1 - 1 2.54 3.15 2.63

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 10.12.2019 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане