Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
февруари '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25262728   
       
Топ факти за деня

Тотнъм няма равенство от 24 мача

Фулъм като гост няма победа от 12 мача

Родъръм Юнайтед като гост няма победа от 14 мача

Барнзли като домакин няма загуба от 14 мача

Оксфорд Юнайтед като гост няма победа от 14 мача

Съндърланд като домакин няма загуба от 13 мача

Дагенъм и Редбридж като гост няма равенство от 15 мача

Юрдинген 05 като гост няма равенство от 11 мача

Оснабрюк като гост няма загуба от 11 мача

Барселона като домакин 36 вкарани гола в 11 мача - 3.27 на мач

Ювентус 19 победи от 21 мача

Виртус Верона като домакин няма равенство от 11 мача

Монако като домакин няма победа от 11 мача

Генк като гост няма загуба от 11 мача

Корми като гост само загуби от 8 мача

Тре Пене само победи от 5 мача

Кардемир Карабукспор 17 загуби от 19 мача

Аякс като домакин 36 вкарани гола в 9 мача - 4.00 на мач

Рудеш Загреб няма победа от 18 мача

Славен като гост 8 равенства от 9 мача

Йънг Бойс 16 победи от 18 мача

Фолкърк като домакин няма победа от 11 мача

Берик Рейнджърс 57 получени гола в 21 мача - 2.71 на мач

Дефенса и Хустисия няма загуба от 16 мача

Лос Андес само 3 вкарани гола в 12 мача - 0.25 на мач

Браун Адроге като домакин 4 равенства от 6 мача

Ченайин като домакин 5 загуби от 6 мача

Окланд Сити само победи от 12 мача

Ал Насър Рияд като гост няма загуба от 9 мача

Анкета

Ще успее ли Ливърпул да елиминира Байерн Мюнхен от Шампионската Лига?

ТВ програма
Sport  Plus HD
Леванте - Хетафе
14:00 на живо
Diema Sport 2
Тотнъм - Нюкасъл
14:30 на живо
MAX Sport 3
Емполи - Киево
16:00 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - Цървена Звезда Белград 16:00 на живо
EuroSport 2
Байер Леверкузен - Байерн Мюнхен 16:30 на живо
Diema Sport 2
Челси - Хъдърсфийлд
17:00 на живо
Nova Sport
Шефилд Юнайтед - Болтън
17:00 на живо
Sport  Plus HD
Реал Сосиедад - Атлетик Билбао 17:15 на живо
EuroSport 2
Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд 18:30 на запис
MAX Sport 3
Наполи - Сампдория
19:00 на живо
Diema Sport 2
Кардиф - Борнемут
19:30 на живо
Nova Sport
Лийдс - Норич
19:30 на живо
EuroSport 2
Шалке 04 - Борусия М'Гладбах 19:30 на живо
Sport  Plus HD
Барселона - Валенсия
19:30 на живо
MAX Sport 1
Аякс - ВВВ Венло
20:45 на живо
Diema Sport
Монако - Тулуза
21:00 на живо
MAX Sport 3
Ювентус - Парма
21:30 на живо
Sport  Plus HD
Селта Виго - Севиля
21:45 на живо
Diema Sport 2
Евертън - Уулвърхямптън
21:50 на запис
Nova Sport
Реймс - Олимпик Марсилия
22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за събота, 2 февруари, 2019 Подреждане по час

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
22:30 САЩ - Коста Рика 2 - 0 1.55 3.70 6.52
Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Тотнъм - Нюкасъл 1 - 0 1.42 4.47 8.83
17:00 Брайтън - Уотфорд 0 - 0 2.58 3.25 2.91
17:00 Бърнли - Саутхямптън 1 - 1 2.58 3.33 2.84
17:00 Евертън - Уулвърхямптън 1 - 3 2.56 3.29 2.91
17:00 Кристъл Палас - Фулъм 2 - 0 1.96 3.53 4.11
17:00 Челси - Хъдърсфийлд 5 - 0 1.25 6.17 13.54
19:30 Кардиф - Борнемут 2 - 0 3.25 3.48 2.24
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Бирмингам - Нотингам Форест 2 - 0 2.30 3.15 3.38
17:00 Брентфорд - Блекбърн 5 - 2 1.97 3.44 3.98
17:00 Бристъл Сити - Суонзи 2 - 0 2.24 3.32 3.32
17:00 Ипсуич - Шефилд Уензди 0 - 1 3.19 3.04 2.46
17:00 Милуол - Родъръм Юнайтед 0 - 0 1.71 3.55 5.51
17:00 Рединг - Астън Вила 0 - 0 3.27 3.42 2.21
17:00 Уест Бромич - Мидълзбро 2 - 3 2.20 3.13 3.62
17:00 Уигън - Куинс Парк Рейнджърс 2 - 1 2.35 3.24 3.19
17:00 Хъл Сити - Сток Сити 2 - 0 2.55 3.25 2.87
17:00 Шефилд Юнайтед - Болтън 2 - 0 1.27 5.36 12.81
19:30 Лийдс - Норич 1 - 3 1.89 3.71 3.98
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акрингтън Стенли - Блекпул отл. 2.32 3.22 3.14
17:00 Барнзли - Скънторп 2 - 0 1.44 4.48 6.97
17:00 Бъртън Албион - Оксфорд Юнайтед 0 - 0 2.13 3.34 3.45
17:00 Ковънтри - Джилингам 1 - 1 1.78 3.78 4.29
17:00 Питърбъро - Плимут 0 - 1 1.81 3.77 4.08
17:00 Портсмут - Донкастър 1 - 1 2.04 3.41 3.63
17:00 Саутенд - Бристол Роувърс 1 - 2 2.28 3.24 3.21
17:00 Съндърланд - Уимбълдън 1 - 0 1.57 3.97 5.89
17:00 Уикъмб - Брадфорд Сити 0 - 0 2.17 3.36 3.30
17:00 Уолсол - Рочдейл 1 - 2 2.21 3.46 3.12
17:00 Флийтууд Таун - Чарлтън 1 - 0 2.55 3.19 2.82
17:00 Шросбъри Таун - Лутън Таун 0 - 3 3.36 3.31 2.17
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бъри - Кроули Таун 1 - 1 1.46 4.28 7.23
17:00 Гримсби Таун - Нюпорт Каунти 3 - 0 2.71 3.25 2.59
17:00 Екзитър - Милтън Кийнс Донс 3 - 1 2.85 3.39 2.41
17:00 Крю Александра - Карлайл отл. 2.32 3.43 2.97
17:00 Мансфийлд Таун - Макълсфийлд Таун 3 - 1 1.45 4.20 7.47
17:00 Нортхямптън Таун - Колчестър 0 - 4 2.36 3.34 2.96
17:00 Нотс Каунти - Линкълн Сити 1 - 1 4.27 3.52 1.84
17:00 Олдъм - Моркамб отл. 1.80 3.51 4.49
17:00 Порт Вейл - Транмиър Роувърс отл. 2.68 3.24 2.65
17:00 Стивънидж Бороу - Йоувил 1 - 0 2.50 3.26 2.82
17:00 Суиндън - Форест Грийн Роувърс отл. 2.93 3.26 2.41
17:00 Челтнъм Таун - Кембридж Юнайтед отл. 2.41 3.31 2.88
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Боръм Ууд - Рексъм отл. 2.92 2.88 2.54
17:00 Доувър Атлетик - Гейтсхед 1 - 2 2.43 3.21 2.80
17:00 Ебсфлийт Юнайтед - Хартлипул отл. 1.78 3.54 4.19
17:00 Мейдънхед Юнайтед - Дагенъм и Редбридж отл. 2.46 3.25 2.72
Англия - Други Англия - Други Рез. 1 X 2
17:00 Салфорд Сити - Мейдстоун Юнайтед отл. 1.34 4.50 7.08
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Айнтрахт Франкфурт - Борусия Дортмунд 1 - 1 3.13 3.70 2.15
16:30 Байер Леверкузен - Байерн Мюнхен 3 - 1 5.18 4.39 1.58
16:30 Нюрнберг - Вердер Бремен 1 - 1 4.03 3.83 1.83
16:30 Херта Берлин - Волфсбург 0 - 1 2.31 3.32 3.11
16:30 Хофенхайм - Фортуна Дюселдорф 1 - 1 1.42 5.03 6.52
19:30 Шалке 04 - Борусия М'Гладбах 0 - 2 2.35 3.38 3.00
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Арминия Билефелд - Хамбургер 2 - 0 3.94 3.40 1.93
14:00 Падерборн - Гройтер Фюрт 6 - 0 1.44 4.50 6.65
14:00 Хайденхайм - Динамо Дрезден 1 - 0 2.09 3.35 3.42
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Вюрцбургер Кикерс - Аален 2 - 1 1.61 3.79 5.19
15:00 Зоненхоф Гроссашпах - Шпортфройнде Лоте 0 - 1 2.60 3.05 2.74
15:00 Карлсруе - Фортуна Кьолн 3 - 1 1.43 4.24 6.96
15:00 Мепен - Юрдинген 05 3 - 2 2.35 3.22 2.91
15:00 Мюнхен 1860 - Оснабрюк 1 - 2 2.15 3.38 3.18
15:00 Халешер - Карл Цайс Йена 0 - 0 1.58 3.70 5.76
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Леванте - Хетафе 0 - 0 2.43 3.27 3.00
17:15 Реал Сосиедад - Атлетик Билбао 2 - 1 2.65 3.00 2.95
19:30 Барселона - Валенсия 2 - 2 1.34 5.58 8.00
21:45 Селта Виго - Севиля 1 - 0 3.50 3.59 2.06
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Нумансия - Луго 3 - 0 1.79 3.33 4.80
19:00 Кордоба - Албасете 1 - 3 2.56 3.15 2.79
19:00 Райо Махадаонда - Химнастик де Тарагона 1 - 0 1.85 3.18 4.64
21:30 Депортиво Ла Коруня - Тенерифе 0 - 0 1.67 3.40 5.73
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:45 Културал Дуранго - Аренас Клуб де Гечо 0 - 1 2.61 2.69 2.82
20:30 Реал Унион - Герника Клуб 1 - 1 2.25 2.91 3.09
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
17:00 Валенсия Местая - Леванте Б 0 - 1 1.94 2.95 3.87
18:00 Ехеа - Онтиниент 2 - 1 1.64 3.26 5.07
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Емполи - Киево 2 - 2 1.94 3.51 3.95
19:00 Наполи - Сампдория 3 - 0 1.29 5.33 10.56
21:30 Ювентус - Парма 3 - 3 1.20 6.52 15.26
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Карпи - Верона 1 - 1 3.40 3.04 2.24
16:00 Козенца - Читадела 2 - 0 2.64 2.85 2.95
16:00 Падуа - Салернитана 0 - 0 2.22 2.95 3.58
19:00 Специя - Кремонезе 2 - 0 1.99 2.88 4.63
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Албинолефе - Судтирол 2 - 4 2.86 2.82 2.49
15:30 Монца 1912 - Самбенедетезе 3 - 2 2.10 2.94 3.46
15:30 Ренате - Тернана 1 - 1 3.05 3.02 2.24
15:30 Римини - Джиана Ерминио 0 - 0 2.44 2.91 2.83
15:30 Терамо - ФералпиСало 1 - 2 2.66 2.88 2.63
17:30 Алма Ювентус Фано - Губио 1 - 1 2.51 2.74 2.92
17:30 Виртус Верона - Триестина 3 - 4 3.31 3.04 2.10
17:30 Порденоне - Имолезе 2 - 0 1.84 3.23 3.95
19:30 Вис Пезаро 1898 - Виченца Виртус 1 - 2 2.37 2.99 2.86
21:45 Равена - Фермана 1 - 0 2.09 3.01 3.39
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
21:00 Анже - Дижон 1 - 0 1.99 3.36 3.89
21:00 Бордо - Гингам отл. 1.83 3.30 4.64
21:00 Монако - Тулуза 2 - 1 1.73 3.63 4.91
21:00 Рен - Амиен 1 - 0 1.65 3.55 5.80
22:00 Реймс - Олимпик Марсилия 2 - 1 2.70 3.02 2.82
Франция - Купа на Франция Франция - Купа на Франция Рез. 1 X 2
16:00 Антанта ССГ - Нант 0 - 1 6.16 3.62 1.54
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Зира Баку - Сабах Баку 0 - 2 2.37 3.16 2.62
17:00 Кешля - Сабаил Баку 0 - 3 2.05 3.21 3.25
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Кастриоти Круя - Скендербеу Корча 2 - 1 - - -
18:00 Фламуртари - Кукеси 1 - 2 - - -
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:00 Остенде - Роял Антверпен 0 - 2 3.80 3.55 1.95
21:00 Зулте Варегем - Серкъл Брюж 3 - 2 1.70 4.12 4.36
21:00 Кортрийк - Локерен 2 - 1 1.59 4.17 5.22
21:30 Ваасланд-Беверен - Генк 1 - 2 9.63 5.81 1.28
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Унион Сент Жилоаз - Ломел отл. 1.75 3.40 4.41
21:30 Мехелен - Вестерло 3 - 0 1.43 4.06 6.76
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Бока Хуниорс Гибралтар - Линкълн Ред Импс 0 - 11 - - -
19:15 Сейнт Джоузеф - Глейсис Юнайтед 8 - 0 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Ламия - Панайтоликос 0 - 2 1.90 3.11 4.51
19:30 Олимпиакос - Паниониос Атина 4 - 0 1.11 8.19 19.82
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ираклис Солун - Платаниас 2 - 2 1.66 3.28 4.77
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Макаби Петах Тиква - Апоел Раанана 1 - 1 2.11 2.99 3.34
16:00 МС Ашдод - Апоел Хадера 2 - 3 2.77 2.99 2.42
18:30 Апоел Беер Шева - Макаби Нетаня 1 - 1 1.83 3.21 3.97
20:45 Бней Йехуда - Бейтар Йерусалим 0 - 2 2.88 3.00 2.36
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Апоел Никозия - Пафос 1 - 2 1.13 7.08 13.22
19:00 Анортозис - Аполон Лимасол 0 - 3 4.12 3.58 1.71
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Пиета Хотспърс - Корми 0 - 2 1.88 3.22 3.65
15:00 Сейнт Андрюс ФК - Хамрун Спартанс 0 - 3 5.15 3.92 1.50
17:00 Флориана - Хибърниънс 0 - 1 3.25 3.22 1.99
17:15 Таршин Рейнбоус - Моста ФК 0 - 2 2.01 3.27 3.21
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Шавеш - Маритимо 1 - 0 2.07 3.18 3.69
20:00 Боавища - Фейрензе 2 - 0 2.04 3.09 3.96
22:30 Авеш - Спортинг Брага 0 - 2 4.93 3.58 1.70
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Мафра - Бенфика Б 1 - 1 2.36 3.11 2.85
17:00 Спортинг Ковиля - Варзин 1 - 0 2.13 2.99 3.51
19:00 Академика Коимбра - Витория Гимараеш Б 1 - 1 1.60 3.65 5.20
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
14:00 Дунареа Кълъраш - ФК ФКСБ 1 - 1 5.71 3.56 1.59
20:00 Клуж - Херманщат 1 - 1 1.40 3.86 8.42
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Кайлунго - Ювенес Догана 2 - 2 - - -
16:00 Космос Серавале - Тре Пене 0 - 2 - - -
16:00 Фаетано - Сан Джовани 1 - 0 - - -
Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия Рез. 1 X 2
17:00 Балимина Юнайтед - Портадаун отл. 1.34 4.87 6.07
17:00 Балинамалард Юнайтед - Карик Рейнджърс отл. - - -
17:00 Гленавон - Дънганън Суифтс отл. 1.54 3.97 4.90
17:00 Коулрейн - Дергвю 3 - 0 1.15 6.53 11.23
17:00 Линфийлд - Крусейдърс** 0 - 0 1.79 3.70 3.61
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Йени Малатияспор - Кайзериспор 1 - 1 2.04 3.14 3.75
15:00 Касъмпаша - Сивасспор 1 - 3 1.97 3.63 3.42
15:00 Трабзонспор - Анкарагуджу 1 - 0 1.31 4.97 9.02
18:00 Аланияспор - Галатасарай 1 - 1 3.12 3.37 2.19
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:30 Алтънорду - Кардемир Карабукспор 6 - 0 1.06 11.04 16.97
12:30 Юмраниеспор - Болуспор 1 - 0 2.04 3.25 3.32
15:00 Адана Демирспор - Газиантеп ФК 3 - 2 2.52 3.24 2.57
15:00 Ескишехирспор - Генчлербирлиги 3 - 2 3.26 3.52 1.92
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 Карнарвън Таун - Бари Таун Юнайтед 2 - 0 2.59 3.35 2.46
16:30 Нютаун - Конас Кий 1 - 2 3.39 3.87 1.85
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Кармартън Таун - Кардиф Метрополитън 1 - 0 2.83 3.68 2.12
16:30 Кевн Друидс - Ланели Таун 0 - 0 1.40 4.65 6.04
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
15:00 МТК Будапеща - Пакш 1 - 2 1.75 3.37 4.31
18:00 Дебрецен - Уйпещ 0 - 0 2.54 3.03 2.75
18:00 Диошдьор - Мезьокьовешд 1 - 1 2.84 3.00 2.49
18:00 МОЛ Види - Пушкаш Академи 0 - 3 1.46 4.02 6.59
18:00 Халадаш Сомбатхей - Кишварда 0 - 1 1.91 3.38 3.75
20:30 Ференцварош - Хонвед Будапеща 1 - 0 1.42 4.16 7.26
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
13:00 МИПА - Яро 0 - 0 3.06 3.34 2.14
14:00 ФК Лахти - ХИФК Хелзинки 2 - 1 1.81 3.27 4.17
14:00 ХИК Хелзинки - ИФК Мариехамн 2 - 2 1.22 5.48 10.77
14:30 Илвес Тампере - Сейняйоен ЯК 2 - 1 1.91 3.32 3.61
14:30 Хака - АС Оулу 2 - 1 2.62 3.33 2.41
17:00 ТПВ Тампере - Каяани 6 - 0 1.43 4.25 6.10
17:45 ВПС Вааса - КуПС Куопио 1 - 0 3.81 3.49 1.82
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 Витес - Хееренвеен 2 - 2 1.71 3.90 4.54
20:45 Аякс - ВВВ Венло 6 - 0 1.06 11.67 28.70
20:45 Вилем II - Грьонинген 1 - 2 2.68 3.23 2.63
21:45 АЗ Алкмаар - Еммен 5 - 0 1.24 6.16 10.80
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Динамо Загреб - Рудеш Загреб 7 - 2 1.08 8.29 22.93
18:30 Истра 1961 - Славен 1 - 1 2.68 2.92 2.72
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Йънг Бойс - Ксамакс 2 - 0 1.23 6.40 9.99
20:00 Лугано - Тун отл. 2.38 3.36 2.85
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:00 Лозана Спорт - Криенс отл. 1.46 4.43 5.39
18:30 Шафхаузен - Киасо 0 - 2 1.48 4.29 5.47
20:00 Сервет - Вадуц 2 - 0 1.47 4.23 5.81
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Мъдъруел - Ливингстън 3 - 0 2.33 2.99 3.29
17:00 Рейнджърс - Сейнт Мирън 4 - 0 1.14 7.51 16.85
17:00 Хамилтън - Дънди ФК 1 - 1 2.58 3.17 2.74
17:00 Хибърниън - Абърдийн 1 - 2 2.70 3.22 2.59
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Алоа Атлетик - Еър Юнайтед 1 - 3 4.20 3.55 1.76
17:00 Дънди Юнайтед - Грийнок Мортън 2 - 1 1.56 3.74 5.46
17:00 Дънфърмлин - Рос Каунти 1 - 2 2.34 3.24 2.84
17:00 Инвърнес КТ - Партик Тисъл 1 - 2 1.98 3.37 3.49
17:00 Фолкърк - Куин ъф Саут 3 - 0 3.12 3.24 2.18
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Еърдри - Дъмбартън 2 - 2 2.25 3.45 2.80
17:00 Монтроуз - Брихин Сити 5 - 2 1.77 3.64 3.96
17:00 Рейт Роувърс - Форфар Атлетик 1 - 1 1.52 4.33 4.90
17:00 Странрар - Стенхаусмюър отл. 1.95 3.54 3.37
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Берик Рейнджърс - Анан Атлетик отл. 6.56 4.58 1.38
17:00 Единбург Сити - Албион Роувърс 3 - 1 1.16 6.54 13.03
17:00 Елгин Сити - Куинс парк ФК отл. 2.59 3.44 2.40
17:00 Каудънбийт - Питърхед отл. 5.25 4.01 1.54
17:00 Стърлинг Албиън - Клайд отл. 3.97 3.59 1.79
Шотландия - Чалъндж Къп Шотландия - Чалъндж Къп Рез. 1 X 2
17:00 Бохемианс - Ийст Файф отл. 2.00 3.27 3.36
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:35 Сентръл Коуст Маринърс - Мелбърн Виктори 2 - 3 5.44 4.14 1.55
10:50 Аделаида Юнайтед - Бризбейн Роар 4 - 3 1.52 4.11 5.80
13:00 Пърт Глори - Уелингтън Финикс 3 - 0 1.63 3.90 4.88
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:00 Химнасия Ла Плата - Тигре Виктория 3 - 1 2.26 2.97 3.38
02:10 Сан Мартин Тукуман - Дефенса и Хустисия 1 - 2 3.85 2.98 2.07
02:10 Талерес Кордоба - Банфийлд 3 - 1 2.02 3.04 3.96
22:10 Сан Лоренцо де Алмагро - Индепендиенте 0 - 0 2.89 2.97 2.52
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
01:00 Лос Андес - Химнасия Мендоса 2 - 2 2.76 2.87 2.57
02:00 Атлетико Рафаела - Вия Далмине 0 - 1 2.10 2.96 3.44
22:00 Браун Адроге - Сантамарина 1 - 1 1.78 3.04 4.83
22:00 Депортиво Морон - Чакарита Хуниорс 0 - 0 2.14 2.88 3.54
22:00 Нуева Чикаго - Дефенсорес де Белграно 0 - 0 2.02 2.94 3.87
22:00 Феро Карил Оесте - Химнасия Хухуй 1 - 2 2.42 2.73 3.16
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:55 Ийст Рифа - Ал Наджма 2 - 0 3.21 3.27 1.98
18:30 Манама Клуб - Ал Шабаб Манама 2 - 1 1.44 4.38 5.33
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Роял Пари Санта Крус - Хорхе Вилстерман 2 - 3 1.77 3.75 3.61
23:15 Аурора Кочабамба - Дестройърс Санта Крус 2 - 0 1.66 3.78 4.29
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
21:00 Ботафого PB - Форталеса CE 1 - 0 3.30 3.19 2.01
21:00 Салгейро PE - Наутико PE 1 - 1 2.03 3.18 3.27
21:00 Санта Круз PE - АВС RN 1 - 0 1.88 3.18 3.73
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Каракас - Замора Баринас 3 - 0 2.15 3.16 3.00
21:30 Депортиво Анзоатеги - ЛАЛА ФК 0 - 0 2.29 2.96 2.87
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Истапа - Петапа 2 - 0 1.66 3.45 4.32
23:00 Мунисипал - Гуастатоя 2 - 1 2.24 3.16 2.78
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ченайин - Пуна Сити 1 - 2 3.16 3.26 2.11
Индонезия - Други Индонезия - Други Рез. 1 X 2
14:00 ПС ТИРА - Семен Паданг 2 - 0 1.42 4.60 5.75
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
22:15 Унион Магдалена - Ла Екуидад Богота 1 - 0 2.40 2.79 3.18
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Джохор Дарул Такзим - Перак 1 - 0 1.33 5.09 6.17
15:00 Мелака Юнайтед - Петалинг Джая Сити 2 - 1 1.67 3.78 4.12
15:00 ПКНП ФК - Кедах 0 - 2 2.24 3.49 2.65
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Могреб Тетуан - Олимпик Курибга 0 - 2 2.02 2.87 3.75
18:00 Рапиде Оуед Зем - ИР Танжер 0 - 1 2.27 2.61 3.56
20:00 ФУС Рабат - Кавкаб Маракеш 1 - 0 2.08 2.83 3.67
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Монаркас Морелия - Атлас Гуадалахара 1 - 2 2.44 3.15 2.75
05:00 Пуебла - Некакса Агуаскалиентес 1 - 4 2.50 3.03 2.78
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
05:00 Леонес Негрос де ла У. де Г. - Корекаминос УАТ 2 - 2 2.04 3.19 3.20
05:00 Тампико Мадеро - Хуарес 0 - 1 2.65 3.03 2.46
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
03:00 Кентърбъри Юнайтед - Окланд Сити 0 - 1 8.81 5.86 1.22
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:45 Гуарани Асунсион - Либертад Асунсион 3 - 1 2.62 3.18 2.47
23:45 Депортиво Сантани - Ривър Плейт Асунсион 1 - 1 1.96 3.24 3.51
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
14:20 Ал Кадисия Хобар - Ал Фейха 2 - 0 2.00 3.49 3.05
17:15 Ал Батен - Ал Ахли Джеда 1 - 2 5.75 4.50 1.44
19:15 Ал Таавон - Ал Насър Рияд 3 - 1 3.14 3.53 1.97
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
03:15 Хондурас Прогресо - Вида Ла Сейба 2 - 0 2.10 3.28 2.98
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Ламонтвил Голдън Ероус - Хайлендс Парк 2 - 1 2.62 2.74 2.80
18:00 Фрий Стейт Старс - Полокване Сити отл. 2.76 2.77 2.68
Шампионска Лига Африка Шампионска Лига Африка Рез. 1 X 2
21:00 Орландо Пайрътс (Юар) - Есперанс де Тунис (Тун) 0 - 0 2.10 3.23 3.05
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
11:00 ФК Минск (Блр) - Торпедо Минск (Блр) 0 - 1 2.05 3.20 3.10
12:00 Варнсдорф (Чех) - Виктория Жижков (Чех) 1 - 1 1.83 3.70 3.30
12:00 Височина Ихлава (Чех) - Збройовка Бърно (Чех) 0 - 4 3.00 3.60 1.95
12:00 МАС Таборско (Чех) - Прибрам (Чех) 4 - 1 5.25 4.50 1.42
12:00 Хвидовре (Дан) - Нествед (Дан) 4 - 0 2.25 3.60 2.50
13:00 Висла Плоцк (Пол) - Видзев Лодз (Пол) 2 - 0 1.25 5.00 8.00
13:00 Елче (Исп) - Зенит Санкт Петербург (Рус) 0 - 2 6.50 4.73 1.34
13:00 Йоргрите (Шве) - Фалкенберг (Шве) 2 - 0 2.42 3.62 2.38
13:00 Копер (Слн) - Триглав (Слн) 4 - 2 1.45 4.40 5.00
13:00 Сьондерийске (Дан) - Вождовац Белград (Сър) 1 - 1 - - -
13:00 Тромсьо (Нор) - Слован Братислава (Слк) 3 - 2 - - -
13:30 Злате Моравце (Слк) - Слован Дусло Шала (Слк) 3 - 0 1.20 5.86 8.77
14:00 Висла Краков (Пол) - Жилина (Слк) 1 - 0 2.10 3.75 2.64
14:00 Калмар (Шве) - Вернаму (Шве) 2 - 1 - - -
14:00 Корона Келце (Пол) - Пуща Неполомице (Пол) 0 - 2 1.66 3.74 3.97
14:00 Левски София (Бъл) - Урал Свердловска област (Рус) 1 - 2 1.90 3.50 3.30
14:00 Норбю (Шве) - ГАИС Гьотеборг (Шве) 3 - 1 2.37 3.64 2.40
14:00 Уленсакер Киса (Нор) - Шайд (Нор) 1 - 1 1.58 4.38 3.97
14:00 ХамКам (Нор) - Стрьомен (Нор) 2 - 1 1.99 3.74 2.91
14:30 Брьондби (Дан) - Погон Шчечин (Пол) 3 - 1 1.44 4.19 5.58
14:30 Виборг (Дан) - Вендсисел (Дан) 3 - 2 - - -
15:00 Дукла Прага (Чех) - Бохемианс 1905 Прага (Чех) 2 - 1 2.28 3.43 2.59
15:00 Лилестрьом (Нор) - Люнгшиле (Шве) 2 - 0 - - -
15:00 Мидтиланд (Дан) - Шанхай ШИПГ (Кит) 2 - 2 2.00 3.56 3.02
15:00 Нитра (Слк) - ШТК 1914 Шаморин (Слк) 2 - 1 1.33 4.95 5.91
15:00 Олборг (Дан) - Вейле (Дан) 5 - 3 1.92 3.64 3.19
15:30 Перуджа (Ита) - Риети (Ита) отл. 1.77 3.69 3.73
15:30 Фастав Злин (Чех) - Рубин Казан (Рус) 0 - 0 - - -
16:00 Атлон Таун (Ирл) - Слиго Роувърс (Ирл) 0 - 4 15.39 8.71 1.07
16:00 Ботев Пловдив (Бъл) - Криля Советов (Рус) 0 - 1 - - -
16:00 Лудогорец Разград (Бъл) - Цървена Звезда... (Сър) 1 - 3 - - -
16:00 Одензе (Дан) - Хелзинборг (Шве) 2 - 2 1.54 3.97 4.85
16:00 Сундсвал (Шве) - Интер Турку (Фин) 0 - 1 1.44 4.33 5.50
16:30 Вентспилс (Лат) - ЛАСК Линц (Авс) 1 - 4 5.00 4.54 1.44
17:00 ЦСКА София (Бъл) - Динамо Киев (Укр) 0 - 3 4.20 3.80 1.60
18:00 Рад Белград (Сър) - Есберг (Дан) 1 - 3 - - -
18:00 Сарпсборг 08 (Нор) - ЦСКА Москва (Рус) 3 - 3 4.52 4.19 1.57

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 21.02.2019 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане