Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
февруари '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25262728   
       
Топ факти за деня

Манчестър Сити като домакин няма равенство от 12 мача

Гихуело като гост няма равенство от 10 мача

Кастейон 13 равенства от 22 мача

Арцакена като гост само загуби от 11 мача

Алесандрия като домакин няма победа от 10 мача

Карарезе като домакин няма равенство от 11 мача

Арецо като домакин няма загуба от 12 мача

Трапани като домакин 10 победи от 11 мача

Паганезе като домакин няма победа от 10 мача

Юве Стабия няма загуба от 22 мача

Пари Сен Жермен 18 победи от 20 мача

Енкамп 10 загуби от 12 мача

Енкамп като гост 19 получени гола в 6 мача - 3.17 на мач

Андерлехт като гост няма равенство от 11 мача

ПАОК 17 победи от 18 мача

Иродотос няма равенство от 14 мача

Макаби Тел Авив няма загуба от 20 мача

Порто 16 победи от 19 мача

Доманяно няма победа от 6 мача

Ла Фиорита само победи от 6 мача

Мурата само 2 вкарани гола в 6 мача - 0.33 на мач

ПСВ Айндховен като домакин само победи от 10 мача

Архентинос Хуниорс като домакин само 3 вкарани гола в 8 мача - 0.38 на мач

Смоуха 12 равенства от 20 мача

Джамшедпур 8 равенства от 13 мача

Перес Селедон 4 равенства от 6 мача

Керетаро само загуби от 4 мача

Тихуана само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Алебрихес де Оахака само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Хоукс Бей Юнайтед 35 получени гола в 13 мача - 2.69 на мач

Уелингтън Финикс Б 11 загуби от 12 мача

Анкета

Ще успее ли Ливърпул да елиминира Байерн Мюнхен от Шампионската Лига?

ТВ програма
MAX Sport 4
Виляреал - Еспаньол
13:00 на живо
MAX Sport 1
Екселсиор - Фейенорд
13:15 на живо
MAX Sport 3
СПАЛ - Торино
13:30 на живо
MAX Sport 1
ПСВ Айндховен - Фортуна Ситард 15:30 на живо
MAX Sport 2
Дженоа - Сасуоло
16:00 на живо
MAX Sport 3
Удинезе - Фиорентина
16:00 на живо
Nova Sport
Ним - Монпелие
16:00 на живо
Diema Sport 2
Лестър - Манчестър Юнайтед 16:05 на живо
EuroSport 2
Аугсбург - Майнц 05
16:30 на живо
Sport  Plus HD
Бетис - Атлетико Мадрид
17:15 на живо
Nova Sport
Сент Етиен - Страсбург
18:00 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Сити - Арсенал
18:30 на живо
EuroSport 2
Щутгарт - Фрайбург
19:00 на живо
MAX Sport 3
Интер - Болоня
19:00 на живо
Sport  Plus HD
Ейбар - Жирона
19:30 на живо
MAX Sport 3
Рома - Милан
21:30 на живо
Sport  Plus HD
Реал Мадрид - Алавес
21:45 на живо
Diema Sport
Лион - Пари Сен Жермен
22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за неделя, 3 февруари, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:05 Лестър - Манчестър Юнайтед 0 - 1 3.76 3.57 2.02
18:30 Манчестър Сити - Арсенал 3 - 1 1.27 6.39 10.35
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Аугсбург - Майнц 05 3 - 0 2.23 3.46 3.14
19:00 Щутгарт - Фрайбург 2 - 2 2.24 3.33 3.26
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Ерцгебирге Ауе - Кьолн отл. 4.93 3.76 1.68
14:30 Зандхаузен - Бохум 3 - 0 2.75 3.15 2.60
14:30 Холщайн Кил - Ян Регенсбург 2 - 0 2.09 3.62 3.23
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Веен Висбаден - Ханза Рощок 2 - 0 1.83 3.50 4.08
15:00 Унтерхахинг - Енерги Котбус отл. 1.44 4.23 6.60
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Виляреал - Еспаньол 2 - 2 1.84 3.73 4.22
17:15 Бетис - Атлетико Мадрид 1 - 0 3.59 3.20 2.18
19:30 Ейбар - Жирона 3 - 0 1.62 4.01 5.49
21:45 Реал Мадрид - Алавес 3 - 0 1.21 6.81 13.33
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Майорка - Алкоркон 2 - 0 2.37 2.79 3.48
17:00 Реал Овиедо - Кадис 2 - 1 2.26 2.85 3.63
19:00 Осасуна - Гранада 1 - 0 1.88 3.18 4.51
21:00 Естремадура - Спортинг Хихон 0 - 3 3.01 2.86 2.60
21:00 Реус Депортиу - Елче 0 - 1 - - -
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
12:30 Навалкарнеро - Лас Палмас Атлетико 0 - 1 2.23 2.89 3.20
13:00 Бургос - Гихуело 0 - 0 1.88 2.91 4.35
13:00 Валядолид Б - Понтеведра 1 - 0 2.34 2.86 3.03
13:00 Интернасионал де Мадрид - Рапидо де Боусас 1 - 0 1.97 3.11 3.64
13:00 Унион Адарве - Салмантино 0 - 1 2.34 2.92 2.95
13:00 Фуенлабрада - СС Рейес 1 - 1 1.72 3.32 4.49
17:00 Селта Виго Б - Корухо 2 - 2 2.04 2.87 3.70
17:30 Унионистас де Саламанка - Реал Мадрид Кастиля 1 - 4 2.52 3.16 2.54
18:00 Културал Леонеса - Атлетико Мадрид Б 1 - 1 1.66 3.36 4.88
18:00 Понферадина - Депортиво Фабрил 3 - 0 1.43 3.85 6.60
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Спортинг Хихон Б - УД Логронес 0 - 2 2.40 2.93 2.83
13:30 Витория-Гастейс - Химнастика де Торелавега 2 - 0 2.01 3.07 3.50
17:00 Туделано - Аморебиета 0 - 2 2.03 2.88 3.64
18:00 Атлетик Билбао Б - Лейоа 2 - 1 1.79 3.31 3.97
18:00 Баракалдо - Мирандес 1 - 1 2.64 2.75 2.72
18:00 Калахора - Реал Овиедо Б 1 - 0 2.20 2.97 3.16
18:00 Лангрео - Реал Сосиедад Б 1 - 0 2.26 2.99 2.97
18:00 Расинг Сантандер - Исара 2 - 1 1.22 5.27 9.59
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Пералада-Жирона Б - Барселона Б 2 - 0 3.02 2.85 2.33
13:00 Сабадел - Атлетико Балеарес 0 - 0 2.64 2.88 2.60
17:30 Олот - Конкуенсе 2 - 0 1.73 3.30 4.30
18:00 Бадалона - Корнеля 1 - 0 2.78 2.78 2.55
18:00 Лейда Еспортиу - Теруел 0 - 2 1.44 4.00 6.00
18:15 Алкояно - Виляреал Б 2 - 2 2.80 2.76 2.54
18:15 Кастейон - Еспаньол Б 1 - 2 2.44 2.76 2.95
19:00 Еркулес - Ебро 2 - 3 1.70 3.00 5.14
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:30 Севиля Атлетико - Марбеля 1 - 1 2.31 2.95 2.94
13:00 Атлетико Малагеньо - Линенсе 0 - 1 3.17 2.93 2.20
13:00 Бадахос - Ибиса 1 - 0 2.36 2.87 2.98
13:00 Рекреативо - Реал Мурсия 2 - 0 2.21 3.00 3.09
13:00 УКАМ Мурсия - Картахена 1 - 3 2.51 2.82 2.79
13:00 Хумиля - Дон Бенито 0 - 2 1.70 3.29 4.45
18:00 Алмерия Б - Гранада Б 0 - 0 2.74 2.74 2.63
18:00 Атлетико Санлукеньо - Сан Фернандо 1 - 2 3.35 2.82 2.15
18:00 Вияновенсе - Ел Ехидо 2012 1 - 0 1.97 2.98 3.75
21:00 Мелия - Талавера де ла Рейна 1 - 0 1.73 3.17 4.57
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 СПАЛ - Торино 0 - 0 3.73 3.05 2.18
16:00 Дженоа - Сасуоло 1 - 1 2.56 3.23 2.82
16:00 Удинезе - Фиорентина 1 - 1 3.72 3.26 2.09
19:00 Интер - Болоня 0 - 1 1.41 4.43 8.58
21:30 Рома - Милан 1 - 1 2.18 3.47 3.29
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Беневенто - Венеция 3 - 0 1.76 3.26 5.21
16:00 Кротоне - Ливорно 1 - 1 1.90 3.11 4.55
22:00 Пескара - Бреша 1 - 5 2.52 3.13 2.86
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Албисола - Арцакена 2 - 1 2.15 3.11 3.13
15:30 Алесандрия - Пиза 1 - 1 2.99 2.88 2.35
15:30 Карарезе - Про Верчели 0 - 1 2.46 3.07 2.68
15:30 Кунео - Лукезе отл. 2.44 2.97 2.78
15:30 Олбия - Понтедера 1 - 1 2.75 2.88 2.54
15:30 Пистоезе - Виртус Ентела 0 - 2 3.73 3.13 1.92
17:30 Арецо - Сиена 3 - 3 2.44 2.83 2.92
19:30 Новара - Пиаченца 0 - 0 2.27 2.89 3.16
19:30 Про Пиаченца - Гоцано отл. - - -
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:00 Трапани - Монополи 1966 4 - 2 1.85 3.21 3.93
15:30 Вибонезе - Катания 0 - 0 3.13 3.03 2.20
15:30 Витербезе - Сиракуза 2 - 0 1.78 3.16 4.42
15:30 Реджина - Катанзаро 3 - 4 2.44 2.97 2.77
15:30 Сикула Леонцио - Кавезе 1919 2 - 3 2.31 2.98 2.95
17:30 Казертана - Виртус Франкавила 1 - 0 2.00 2.95 3.77
17:30 Паганезе - Потенца 3 - 4 4.25 3.26 1.76
17:30 Ренде 1968 - Юве Стабия 0 - 1 2.90 2.90 2.41
21:30 Матера - Бишелие 1913 0 - 3 - - -
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Ним - Монпелие 1 - 1 2.69 2.92 2.93
18:00 Сент Етиен - Страсбург отл. 1.89 3.45 4.26
22:00 Лион - Пари Сен Жермен 2 - 1 3.89 4.00 1.82
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Габала - Сумгаит 1 - 0 1.85 3.39 3.65
16:30 Карабах Агдам - Нефтчи Баку 1 - 1 1.74 3.42 4.12
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Камза - Партизани Тирана 0 - 1 - - -
15:00 Лачи - Луфтетари 0 - 2 - - -
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Ордино - УЕ Енгордани 2 - 1 3.55 3.45 1.80
15:00 Сант Жулия - Луситанос 5 - 0 1.66 3.58 4.18
17:00 Интер де Ескалдес - Енкамп 3 - 1 1.40 4.30 5.75
19:00 УЕ Санта Колома - ФК Санта Колома 1 - 1 5.75 4.30 1.40
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Клуб Брюж - КАА Гент 1 - 1 1.77 3.89 4.25
19:00 Стандарт Лиеж - Андерлехт 2 - 1 2.23 3.37 3.23
21:00 Сент Трюиден - Ойпен 4 - 1 1.91 3.76 3.74
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Тубиз - Беершот Вилрийк 1 - 3 4.69 3.75 1.64
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Линкс - Юръп 1 - 1 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 ОФИ Крит - Ксанти 0 - 0 2.09 2.97 3.97
16:00 Аполон Смирни - Астерас Триполис 0 - 2 5.35 3.48 1.67
17:15 Лариса - Атромитос 0 - 1 2.95 2.84 2.64
17:15 Левадиакос - Панатинайкос 0 - 0 3.94 3.10 2.03
19:00 Арис Солун - Пас Янина 1 - 0 1.58 3.43 6.76
19:30 АЕК Атина - ПАОК 1 - 1 2.46 2.86 3.22
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ханя Кисамикос - Аполон Понту 1 - 0 1.66 3.27 4.80
15:00 Аполон Лариса - Иродотос 1 - 1 1.53 3.58 5.61
15:00 Волос НФК - Аититос Спата 3 - 1 1.13 6.73 12.76
15:00 Ерготелис - Докса Драма 2 - 0 2.19 3.18 2.89
15:00 Панахайки - Керкира Корфу 1 - 0 2.24 2.99 3.00
15:00 Спарти - Егиниакос 1 - 0 2.50 3.19 2.48
15:00 Трикала - Караискакис Арта 0 - 0 1.71 3.21 4.56
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Ирони Кирят Шмона - Бней Сахнин 2 - 2 2.10 2.95 3.42
20:30 Макаби Тел Авив - Апоел Хайфа 1 - 1 1.36 4.42 6.90
Исландия - Други Исландия - Други Рез. 1 X 2
16:00 Кефлавик - Вестманаейяр 0 - 1 3.59 4.98 1.57
20:30 Брейдаблик Коупавогюр - Стярнан Гардабаер 2 - 0 2.10 3.75 2.70
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 АЕЛ Лимасол - АЕК Ларнака 0 - 0 2.72 3.07 2.43
17:00 Докса Катокопия - Неа Саламина 1 - 1 2.57 3.26 2.44
18:00 Алки Ороклини - Еносис Паралимни 1 - 2 2.87 3.24 2.23
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Гзира Юнайтед - Слима Уондърърс 1 - 1 2.10 3.18 3.09
17:00 Валета - Биркиркара 2 - 0 2.00 3.22 3.34
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Насионал Мадейра - Витория Сетубал 0 - 0 2.34 3.25 2.99
17:00 Санта Клара - Портимонензе 2 - 1 2.53 3.23 2.76
19:30 Спортинг Лисабон - Бенфика 2 - 4 3.38 3.22 2.22
22:00 Витория Гимараеш - Порто 0 - 0 6.14 3.73 1.57
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Лейшоес - Ещорил Прая 2 - 0 2.62 3.02 2.68
17:00 Ароука - Академико Визеу 2 - 0 1.59 3.66 5.32
17:00 Кова Да Пиедаде - Оливейрензе 0 - 1 2.18 3.05 3.25
17:00 Порто Б - Пенафиел 2 - 0 2.12 3.22 3.24
17:00 Спортинг Брага Б - Фарензе 1 - 0 2.49 2.94 2.89
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
17:00 Волунтари - Сепси Сфънту Георге 4 - 2 3.76 3.27 1.98
20:00 Виторул Констанца - Университатя Крайова 0 - 0 2.43 2.97 3.06
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Доманяно - Фолгоре Фалциано 2 - 2 - - -
16:00 Ла Фиорита - Тре Фиори 4 - 1 - - -
16:00 Либертас - Мурата 3 - 1 - - -
16:00 Фиорентино - Пенароса 1 - 1 - - -
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Ерзурум ББ - Ризеспор 0 - 1 2.27 3.20 3.14
15:00 Акхисар Беледиеспор - Истанбул Башакшехир 0 - 3 5.43 3.84 1.59
18:00 Анталияспор - Бешикташ 2 - 6 4.47 3.69 1.72
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:30 Елязъгспор - Гиресунспор 0 - 0 4.18 3.76 1.67
12:30 Хатайспор - Денизлиспор 1 - 1 2.64 3.17 2.52
15:00 Афиет Афионспор - Аданаспор 0 - 3 2.20 3.18 3.07
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Екселсиор - Фейенорд 2 - 1 10.53 6.54 1.23
15:30 ПСВ Айндховен - Фортуна Ситард 5 - 0 1.12 8.47 18.73
15:30 Цволе - Утрехт 4 - 3 2.77 3.55 2.39
17:45 АДО Ден Хааг - Хераклес 2 - 0 2.20 3.61 3.02
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Осиек - Хайдук Сплит 0 - 1 1.95 3.34 3.67
18:30 Риека - ХНК Горица 1 - 3 1.50 3.88 6.36
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Грасхопърс - Базел 0 - 4 4.90 4.00 1.63
17:00 Люцерн - Сион отл. 2.06 3.56 3.31
17:00 Санкт Гален - Цюрих отл. 2.74 3.47 2.40
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
16:00 Винтертур - Раперсвил-Йона отл. 1.68 3.72 4.25
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Сейнт Джонстън - Селтик 0 - 2 8.77 4.81 1.34
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:00 Сидни - Мелбърн Сити 2 - 0 1.90 3.45 3.90
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:20 Архентинос Хуниорс - Белграно Кордоба 0 - 0 2.31 2.94 3.27
00:20 Ланус - Колон Санта Фе 1 - 0 2.13 3.04 3.56
02:30 Росарио Сентрал - Алдосиви Мар дел Плата 0 - 0 1.96 3.10 4.04
22:10 Бока Хуниорс - Годой Крус 2 - 0 1.40 4.15 8.18
22:10 Унион Санта Фе - Нюелс Олд Бойс Росарио 0 - 0 2.15 3.01 3.51
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
00:10 Килмес Буенос Айрес - Темперлей 1 - 1 2.13 2.87 3.53
03:00 Сентрал Кордоба - Платензе Буенос Айрес 1 - 0 1.98 2.96 3.95
22:00 Гилермо Браун - Арсенал Саранди 0 - 2 2.93 2.79 2.50
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Ориенте Петролеро - Дъ Стронгест Ла Пас 2 - 1 - - -
21:00 Олуейс Реди Ла Пас - Сан Хосе Оруро 3 - 3 2.26 3.60 2.58
21:00 Реал Потоси - Спорт Бойс Уорнес 2 - 1 1.53 4.33 4.56
22:00 Боливар Ла Пас - Насионал Потоси 1 - 1 1.28 5.12 7.76
23:15 Гуабира Монтеро - Блуминг Санта Крус 2 - 2 2.14 3.43 2.87
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
22:00 Баия BA - Витория Салвадор BA 1 - 1 1.89 3.13 3.79
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Естудиантес де Каракас - Карабобо Валенсия 0 - 1 3.24 2.93 2.13
21:30 Атлетико Венецуела - Португеза Акаригуа 1 - 1 1.55 3.75 5.00
21:30 Трухилянос Валера - Арагуа Маракай 2 - 1 1.64 3.45 4.47
22:00 Естудиантес де Мерида - Депортиво Лара 1 - 1 2.17 2.92 3.13
22:00 Минерос де Гуаяна - Депортиво Ла Гуайра 2 - 1 1.53 3.71 5.10
22:00 Сулия - Депортиво Тачира 1 - 0 2.27 2.92 2.98
23:00 Монагас Матурин - Ланерос Гуанаре 3 - 0 1.74 3.32 4.10
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Кселаху - Антигуа ГФК 1 - 2 1.74 3.40 4.01
19:00 Санарате - Сикинала 1 - 0 2.35 3.13 2.66
20:00 Малакатеко - Комуникасионес 2 - 1 1.73 3.48 3.91
21:30 Депортиво Чиантла - Кобан Империал 1 - 1 3.20 3.16 2.03
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Ел Джаиш Кайро - Смоуха 0 - 0 2.88 2.83 2.48
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 АТК Калкута - Джамшедпур 2 - 1 2.51 2.98 2.78
Индонезия - Други Индонезия - Други Рез. 1 X 2
10:00 ПСМ Макасар - Калтенг Путра 1 - 0 1.17 6.50 11.00
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:30 Депортиво Кали - Атлетико Уила 1 - 1 1.48 3.66 7.17
01:00 Хуниор Баранкиля - Индепендиенте Меделин 3 - 2 1.61 3.37 5.88
02:45 Атлетико Насионал - Хагуарес де Кордоба 1 - 0 1.29 4.74 10.26
21:00 Депортиво Пасто - Онсе Калдас 1 - 2 1.78 3.25 4.49
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:30 Сан Карлос - Депортиво Саприса 0 - 2 2.45 3.23 2.58
03:55 Ередиано - Универсидад де Коста Рика 1 - 2 1.54 3.92 4.87
19:00 Картахинес - Лимон 1 - 0 1.82 3.53 3.65
19:00 ЛД Алахуеленсе - Перес Селедон 1 - 2 1.67 3.56 4.38
21:30 Кармелита - Гуадалупе 4 - 1 2.38 3.26 2.64
23:05 Мунисипал Гресия - Сантос де Гуапилес 5 - 0 1.85 3.44 3.59
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Селангор - Фелда Юнайтед 1 - 1 1.83 3.48 3.57
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Дифаа ел Джадида - ФАР Рабат 1 - 3 2.21 2.81 3.27
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Америка Мексико - Керетаро 2 - 0 1.40 4.32 7.13
03:00 Леон - Крус Асул 2 - 0 2.32 3.04 3.04
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Сантос Лагуна 2 - 1 1.72 3.41 4.62
05:06 Тихуана - Депортиво Толука 2 - 0 2.44 3.05 2.86
20:00 Пумас УНАМ Мексико - Монтерей 1 - 1 3.45 3.36 2.00
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Минерос де Сакатекас - Потрос УАЕМ 1 - 0 1.57 3.79 4.60
01:00 Атлетико Сан Луис - Селая 4 - 1 1.74 3.26 4.21
03:00 Алебрихес де Оахака - Атланте Канкун 1 - 0 2.07 3.09 3.26
05:00 Дорадос де Синалоа - Симаронес де Сонора 0 - 1 2.19 3.03 3.08
05:00 Кафеталерос де Тапачула - Сакатепек 0 - 2 1.86 3.52 3.41
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
02:00 Хоукс Бей Юнайтед - Тим Уелингтън 3 - 6 2.96 3.93 1.92
03:00 Саутерн Юнайтед - Уейтакиър Юнайтед 2 - 1 2.09 3.75 2.68
04:00 Уелингтън Финикс Б - Тасман Юнайтед 1 - 1 5.19 4.26 1.44
05:35 Ийстърн Събърбс - Хамилтън Уондърърс 5 - 1 1.31 4.92 6.69
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:45 Серо Портеньо - Депортиво Капиата 1 - 0 1.56 3.57 5.49
23:45 Спортиво Сан Лоренцо - Насионал Асунсион 1 - 0 2.67 3.20 2.45
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
14:40 Ал Файсали - Ал Хазм 1 - 2 1.62 3.51 4.70
19:15 Оход Медина - Ал Етифак Дамам 2 - 1 3.54 3.46 1.86
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
15:00 Габес - Бен Гердан 2 - 1 2.20 2.95 3.05
15:00 Метлауи - Стад Габесиен 0 - 1 - - -
15:00 Стад Тунизиен Тунис - Монастир 0 - 2 1.60 3.29 5.10
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Лобос УПНФМ Тегусигалпа - Мотагуа Тегусигалпа 1 - 1 - - -
03:00 Реал Еспаня - Реал де Минас 2 - 0 1.28 4.94 7.09
23:30 Хутикалпа - Маратон Сан Педро 1 - 1 3.24 3.20 1.98
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Барока - Чипа Юнайтед 1 - 1 2.17 2.78 3.55
15:30 Блумфонтейн Селтик - Блек Леопардс 3 - 0 2.17 2.81 3.49
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
18:00 Етоил дю Сахел Сус (Тун) - Сфаксиен Сфакс (Тун) 0 - 1 2.29 2.77 3.09
21:00 ХУСА Агадир (Мар) - Раджа Казабланка (Мар) 1 - 1 2.10 2.85 3.39
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:00 Жрински Мостар (Бих) - ГОШК Габела (Бих) 2 - 0 1.38 4.32 6.31
13:00 ФК Копенхаген (Дан) - Ню Йорк Сити (Сащ) 2 - 0 1.54 4.05 4.94
13:00 ФК Оренбург (Рус) - Младост Лучани (Сър) 3 - 1 - - -
13:00 Хартберг (Авс) - АФК Ескилстюна (Шве) 1 - 3 - - -
14:00 Заглембие Сосновец (Пол) - ЛКС Лодз (Пол) 2 - 1 2.11 3.59 2.77
14:30 БАТЕ Борисов (Блр) - Волфсбергер (Авс) 1 - 2 - - -
15:00 Нордселанд (Дан) - Молде (Нор) 1 - 1 2.52 3.60 2.30
16:00 Енисей Красноярск (Рус) - Войводина Нови Сад (Сър) 2 - 2 - - -
16:00 Хамарби (Шве) - Санкт Пьолтен (Авс) отл. 2.09 3.46 2.88
17:00 ФК Краснодар (Рус) - Малмьо (Шве) 2 - 0 2.29 3.51 2.53
17:30 Ранхайм (Нор) - Стьордалс Блинк (Нор) 4 - 0 - - -
18:30 Волеренга Осло (Нор) - Мьондален (Нор) 0 - 2 - - -

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 21.02.2019 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане