Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
април '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 262728
2930     
       
Топ факти за деня

Фулъм като гост няма победа от 16 мача

Ювентус 25 победи от 29 мача

Османлиспор като гост само 4 получени гола в 12 мача - 0.33 на мач

Кардемир Карабукспор няма победа от 26 мача

Хераклес като домакин няма равенство от 13 мача

Славен като гост 10 равенства от 13 мача

Америка де Кито нито един вкаран гол в 6 мача

Сеул нито един получен гол в 4 мача

Анкета

Ще успее ли в Сряда Манчестър Юнайтед да спре градския си съперник Сити по пътя му към титлата?

ТВ програма
Diema Sport
Етър Велико Търново - Локомотив Пловдив 18:30 на живо
Nova Sport
Падерборн - Хамбургер
19:30 на живо
MAX Sport 3
Милан - Удинезе
20:00 на живо
MAX Sport 2
Галатасарай - Йени Малатияспор 20:00 на живо
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Жирона
20:30 на живо
Diema Sport 2
Уулвърхямптън - Манчестър Юнайтед 21:45 на живо
Nova Sport
Аугсбург - РБ Лайпциг
21:45 на живо
MAX Sport 3
Каляри - Ювентус
22:00 на живо
MAX Sport 2
Лион - Рен
22:10 на живо
Sport  Plus HD
Виляреал - Барселона
22:30 на живо
Diema Sport 2
Уотфорд - Фулъм
00:00 на запис

Мачове за вторник, 2 април, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:45 Уотфорд - Фулъм 4 - 1 1.71 3.87 5.03
21:45 Уулвърхямптън - Манчестър Юнайтед 2 - 1 4.02 3.56 1.96
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Мидълзбро - Бристъл Сити 0 - 1 2.16 3.16 3.72
21:45 Суонзи - Брентфорд 3 - 0 2.43 3.57 2.82
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
21:45 Бъри - Кембридж Юнайтед 0 - 3 1.59 3.88 5.78
21:45 Олдъм - Транмиър Роувърс 2 - 0 2.65 3.42 2.56
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
21:45 Бромли - Лейтън Ориент 2 - 1 3.40 3.38 2.03
21:45 Ийстли - Барнет 0 - 3 2.19 3.30 3.12
21:45 Файлд - Дагенъм и Редбридж 1 - 1 1.62 3.72 5.11
Германия - Купа на Германия Германия - Купа на Германия Рез. 1 X 2
19:30 Падерборн - Хамбургер 0 - 2 2.40 3.50 2.78
21:45 Аугсбург - РБ Лайпциг** 1 - 1 5.12 4.08 1.61
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
20:30 Атлетико Мадрид - Жирона 2 - 0 1.35 4.74 9.75
21:30 Еспаньол - Хетафе 1 - 1 2.40 3.09 3.22
22:30 Виляреал - Барселона 4 - 4 5.15 4.20 1.62
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
20:00 Милан - Удинезе 1 - 1 1.54 3.90 6.65
22:00 Каляри - Ювентус 0 - 2 5.33 3.31 1.77
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
22:00 Беневенто - Карпи 3 - 1 1.44 4.08 7.37
22:00 Венеция - Читадела 1 - 1 2.90 2.98 2.58
22:00 Верона - Бреша 2 - 2 2.44 3.11 2.95
22:00 Кротоне - Перуджа 2 - 0 2.40 3.01 3.13
22:00 Ливорно - Кремонезе 1 - 3 2.33 2.87 3.43
22:00 Падуа - Асколи 1 - 2 2.12 3.09 3.66
22:00 Специя - Салернитана 2 - 1 1.67 3.53 5.27
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
21:30 Алесандрия - Про Верчели 2 - 1 2.81 2.83 2.52
Франция - Купа на Франция Франция - Купа на Франция Рез. 1 X 2
22:10 Лион - Рен 2 - 3 1.48 4.37 6.09
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
20:10 Форвартс Щайр - Капфенберг 1 - 1 2.79 3.24 2.36
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Роял Антверпен - Генк 1 - 0 3.34 3.40 2.12
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:30 Ваасланд-Беверен - Кортрийк 2 - 3 3.58 3.66 1.94
21:30 Роял Ексел Мускрон - Унион Сент Жилоаз 0 - 2 2.03 3.38 3.58
21:30 Серкъл Брюж - Зулте Варегем 3 - 3 2.71 3.59 2.36
България - Купа на България България - Купа на България Рез. 1 X 2
18:30 Етър Велико Търново - Локомотив Пловдив** 1 - 1 1.94 3.11 3.75
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Локомотив Тбилиси - ВИТ Джорджия Тбилиси 0 - 1 - - -
20:00 Динамо Батуми - Чихура Сачхере 0 - 0 - - -
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Таммека Тарту - Пайде Линнамеесконд 0 - 3 3.49 3.80 1.76
19:30 Номе Калю - Флора Талин 0 - 3 1.95 3.36 3.27
Израел - Купа на Израел Израел - Купа на Израел Рез. 1 X 2
20:45 Макаби Нетаня - Апоел Хадера 1 - 0 1.57 3.46 5.21
Ирландия - Купа на Лигата Ирландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
21:45 Дери Сити - Лонгфорд Таун 3 - 0 1.42 4.08 7.17
21:45 Шелбърн - УК Дъблин 1 - 2 2.60 3.22 2.52
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
19:00 ФК Ритеряй - ФК Паланга 3 - 1 1.20 5.73 9.34
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Сфинтул Георге Суручен - Кодру Лозова 2 - 0 1.55 3.50 5.19
19:00 Зимбру Кишинев - Сперанца Ниспорен 0 - 2 3.56 3.00 2.00
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Краковия Краков - Корона Келце 2 - 1 2.07 3.17 3.66
19:00 Шльонск Вроцлав - Миедж Легница 0 - 0 1.86 3.37 4.19
21:30 Арка Гдиня - Лехия Гданск 0 - 0 3.43 3.10 2.19
21:30 Заглембие Любин - Гурник Забже 1 - 1 2.11 3.45 3.23
Португалия - Купа на Португалия Португалия - Купа на Португалия Рез. 1 X 2
22:15 Спортинг Брага - Порто** (0 - 3) 1 - 1 2.59 3.28 2.56
Словакия - Купа на Словакия Словакия - Купа на Словакия Рез. 1 X 2
18:00 Жилина - Земплин Михаловце 1 - 1 1.45 4.20 5.69
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Алтънорду - Османлиспор 0 - 3 2.29 3.31 2.66
16:00 Кардемир Карабукспор - Аданаспор 0 - 1 10.59 8.11 1.11
19:00 Генчлербирлиги - Болуспор 1 - 1 1.62 3.48 4.74
19:00 Истанбулспор - Ескишехирспор 2 - 1 1.69 3.38 4.40
Турция - Купа на Турция Турция - Купа на Турция Рез. 1 X 2
20:00 Галатасарай - Йени Малатияспор 0 - 0 1.38 4.82 7.26
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Балкани Заря - МФК Николаев 2 - 1 1.90 3.16 3.55
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Карпати Лвов - Ворскла Полтава 4 - 0 2.54 2.99 2.62
Унгария - Купа на Унгария Унгария - Купа на Унгария Рез. 1 X 2
21:00 Мезьокьовешд - Дебрецен** (0 - 1) 1 - 2 2.38 3.17 2.74
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 Витес - АЗ Алкмаар 2 - 2 2.91 3.66 2.24
20:45 Хераклес - Вилем II 3 - 4 2.43 3.66 2.63
21:45 Грьонинген - Де Граафшап 1 - 0 1.49 4.33 6.11
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 ХНК Горица - Локомотив Загреб 0 - 2 2.95 3.07 2.41
20:00 Риека - Славен 2 - 0 1.54 3.67 6.27
Чехия - Купа на Чехия Чехия - Купа на Чехия Рез. 1 X 2
18:00 Теплице - Спарта Прага** 1 - 1 4.83 3.51 1.65
20:20 Славия Прага - Карвина 5 - 0 1.12 7.23 15.89
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
20:00 Вадуц - Вил 1 - 1 2.12 3.37 3.14
21:00 Криенс - Аарау 2 - 2 3.63 3.88 1.80
21:00 Шафхаузен - Винтертур 1 - 3 2.90 3.38 2.22
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Йонкьопинг Содра - Халмстад 0 - 1 2.33 3.06 3.07
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:05 Инвърнес КТ - Рос Каунти 1 - 2 2.71 3.18 2.47
21:45 Еър Юнайтед - Грийнок Мортън 1 - 1 1.60 3.66 5.40
21:45 Куин ъф Саут - Фолкърк 1 - 1 2.23 3.24 3.08
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:45 Брихин Сити - Монтроуз 0 - 3 3.25 3.49 2.02
21:45 Дъмбартън - Еърдри 3 - 3 2.19 3.55 2.87
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 НА Хюсеин Дей - МК Алжир 1 - 0 2.38 2.75 3.00
19:00 КС Константин - ЕС Сетиф 1 - 1 2.21 2.74 3.39
19:00 МК Оран - Олимпик де Медеа 1 - 0 1.85 3.09 4.09
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
01:00 Естудиантес Ла Плата - Сан Мартин Тукуман 1 - 1 1.64 3.41 5.69
03:10 Колон Санта Фе - Сан Мартин Сан Хуан 0 - 0 2.23 3.03 3.37
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
03:05 Платензе Буенос Айрес - Химнасия Хухуй 1 - 0 1.75 3.14 4.74
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 ЕНППИ Кайро - Ел Ентаг Ел Харби 1 - 0 2.61 2.85 2.76
18:00 Исмаили Исмаилия - Ел Мокавлун 2 - 0 2.48 2.86 2.92
21:00 Ал Итихад Александрия - Ал Ахли Кайро 0 - 2 6.14 4.01 1.46
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
03:15 Гуаякил Сити - Америка де Кито 1 - 1 1.93 3.10 3.81
Индия - Суперкупа Индия - Суперкупа Рез. 1 X 2
18:00 Джамшедпур - Чърчил Брадърс Гоа 0 - 0 2.00 3.36 3.31
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
04:30 ЛД Алахуеленсе - Мунисипал Гресия 1 - 0 1.81 3.44 3.98
05:00 Сан Карлос - Лимон 5 - 1 1.73 3.47 4.20
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Юсуфиа Берешид - МК Уджда 1 - 1 2.26 2.88 3.14
20:00 Олимпик Сафи - ХУСА Агадир 2 - 1 2.77 2.81 2.58
21:00 ФУС Рабат - Дифаа ел Джадида 0 - 0 2.42 2.79 2.98
22:00 Рапиде Оуед Зем - Могреб Тетуан 1 - 0 2.33 2.84 3.04
Саудитска Арабия - Други Саудитска Арабия - Други Рез. 1 X 2
19:00 Ал Таавон - Ал Вехда Мека 3 - 0 1.53 3.93 5.08
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Бен Гердан - Етоил дю Сахел Сус 0 - 2 3.43 2.82 2.09
Тунис - Купа на Тунис Тунис - Купа на Тунис Рез. 1 X 2
16:00 Клуб Африкан Тунис - Метлауи 1 - 0 1.57 3.40 5.25
16:00 Стад Тунизиен Тунис - Сфаксиен Сфакс** 1 - 1 3.20 3.25 2.00
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:30 Кьонсан - Чонбук Хюндай Моторс 3 - 3 4.76 4.05 1.59
13:30 Улсан Хюндай - Сеул 2 - 1 1.91 3.28 3.88
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
19:00 Ал Наджма (Бах) - Кувейт СК (Кув) 0 - 1 3.26 3.20 2.07
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
23:00 Минерос де Гуаяна (Вен) - Сол де Америка (Пар) 1 - 0 2.23 3.00 3.27

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2019 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане