Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
април '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 262728
2930     
       
Топ факти за деня

Манчестър Сити като домакин няма равенство от 16 мача

Валенсия като домакин 10 равенства от 15 мача

Цървена Звезда Белград 25 победи от 28 мача

Дъ Ню Сейнтс 15 вкарани гола в 5 мача - 3.00 на мач

Аякс 91 вкарани гола в 27 мача - 3.37 на мач

Ловчен Цетине като домакин няма победа от 12 мача

Морнар Бар като домакин няма победа от 12 мача

ЛАЛА ФК като домакин само загуби от 4 мача

Естудиантес де Мерида като гост само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Естеглал Техеран като домакин само 1 получен гол в 11 мача - 0.09 на мач

Сукотай 4 равенства от 5 мача

Мачида Зелвия няма равенство от 6 мача

В-Варен Нагазаки само 2 вкарани гола в 6 мача - 0.33 на мач

Мито Холихок само 2 получени гола в 6 мача - 0.33 на мач

Вентфорет Кофу няма загуба от 6 мача

Анкета

Ще успее ли в Сряда Манчестър Юнайтед да спре градския си съперник Сити по пътя му към титлата?

ТВ програма
MAX Sport 4
Сан Лоренцо де Алмагро - Палмейрас SP 01:15 на живо
MAX Sport 4
Атлетико PR - Бока Хуниорс 03:30 на живо
MAX Sport 3
Универсидад Католика Кито - Коло-Коло Сантяго 03:30 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - ЦСКА София 18:30 на живо
Diema Sport 2
Байерн Мюнхен - Хайденхайм 19:30 на живо
MAX Sport 3
Емполи - Наполи
20:00 на живо
MAX Sport 2
Юмраниеспор - Акхисар Беледиеспор 20:00 на живо
Sport  Plus HD
Атлетик Билбао - Леванте
20:30 на живо
Nova Sport
Манчестър Сити - Кардиф
21:45 на живо
Diema Sport 2
Тотнъм - Кристъл Палас
21:45 на живо
Diema Sport
Челси - Брайтън
21:45 на живо
MAX Sport 2
Дженоа - Интер
22:00 на живо
MAX Sport 3
Рома - Фиорентина
22:00 на живо
MAX Sport 1
Пари Сен Жермен - Нант
22:00 на живо
Nova Sport
Страсбург - Реймс
22:15 на запис
Sport  Plus HD
Валенсия - Реал Мадрид
22:30 на живо
MAX Sport 1
Еммен - Аякс
00:00 на запис
MAX Sport 3
СПАЛ - Лацио
00:10 на запис
Diema Sport 2
Шалке 04 - Вердер Бремен
00:15 на запис
bet365 футболни залози

Мачове за сряда, 3 април, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:45 Манчестър Сити - Кардиф 2 - 0 1.06 14.88 35.15
21:45 Тотнъм - Кристъл Палас 2 - 0 1.45 4.74 7.18
21:45 Челси - Брайтън 3 - 0 1.28 5.57 12.34
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:45 Акрингтън Стенли - Съндърланд 0 - 3 3.69 3.42 2.03
Германия - Купа на Германия Германия - Купа на Германия Рез. 1 X 2
19:30 Байерн Мюнхен - Хайденхайм 5 - 4 1.06 12.87 29.63
21:45 Шалке 04 - Вердер Бремен 0 - 2 2.56 3.31 2.68
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
20:30 Атлетик Билбао - Леванте 3 - 2 1.51 4.28 6.53
21:30 Ейбар - Райо Валекано 2 - 1 1.68 3.92 4.93
21:30 Уеска - Селта Виго 3 - 3 2.60 3.36 2.70
22:30 Валенсия - Реал Мадрид 2 - 1 2.85 3.55 2.39
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
20:00 Емполи - Наполи 2 - 1 5.51 4.13 1.59
22:00 Дженоа - Интер 0 - 4 3.98 3.28 2.01
22:00 Рома - Фиорентина 2 - 2 2.01 3.47 3.71
22:00 СПАЛ - Лацио 1 - 0 5.12 3.75 1.68
22:00 Торино - Сампдория 2 - 1 2.22 3.20 3.43
22:00 Фрозиноне - Парма 3 - 2 2.24 3.16 3.44
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
20:00 Лече - Козенца 3 - 1 1.81 3.32 4.58
22:00 Пескара - Палермо 3 - 2 2.53 2.99 2.95
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
21:30 Алма Ювентус Фано - Фермана 2 - 0 2.80 2.71 2.64
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Катания - Витербезе 0 - 1 1.87 3.17 3.89
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
20:00 Монпелие - Гингам 2 - 0 1.87 3.26 4.56
20:00 Страсбург - Реймс 4 - 0 3.10 2.98 2.51
Франция - Купа на Франция Франция - Купа на Франция Рез. 1 X 2
22:00 Пари Сен Жермен - Нант 3 - 0 1.23 5.84 12.45
Австрия - Купа на Австрия Австрия - Купа на Австрия Рез. 1 X 2
21:30 ЛАСК Линц - Рапид Виена** 1 - 1 1.71 3.64 4.56
Албания - Купа на Албания Албания - Купа на Албания Рез. 1 X 2
15:00 Лачи - КФ Тирана 2 - 0 1.95 2.79 3.58
15:00 Луфтетари - Партизани Тирана 1 - 0 - - -
18:00 Кукеси - Теута 1 - 0 - - -
Армения - Купа на Армения Армения - Купа на Армения Рез. 1 X 2
13:00 Арарат-Армения Ереван - Алашкерт Ереван 2 - 2 2.27 2.96 2.87
13:00 Бананц Ереван - Лори Ванадзор 0 - 0 2.24 2.98 2.98
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 КАА Гент - Стандарт Лиеж 1 - 2 2.12 3.69 3.12
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:30 Беершот Вилрийк - Сент Трюиден 1 - 2 2.57 3.38 2.57
21:30 Ойпен - Вестерло 0 - 3 2.20 3.23 3.22
21:30 Шарлероа - Остенде 1 - 2 1.69 3.84 4.54
България - Купа на България България - Купа на България Рез. 1 X 2
18:30 Лудогорец Разград - ЦСКА София 0 - 1 2.03 3.22 3.42
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Торпедо Кутаиси - Динамо Тбилиси 0 - 0 2.50 3.20 2.50
18:00 Рустави - Сиони Болниси 1 - 1 2.65 3.20 2.40
20:00 Сабуртало Тбилиси - Дила Гори 2 - 1 1.50 3.83 5.33
Гърция - Купа на Гърция Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
19:00 ПАОК - Астерас Триполис 2 - 0 1.26 4.79 11.76
21:30 АЕК Атина - Ламия 2 - 0 1.31 4.15 11.06
Дания - Купа на Дания Дания - Купа на Дания Рез. 1 X 2
20:30 Мидтиланд - Одензе 4 - 0 1.63 3.88 4.86
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Маарду Линнамеесконд - Куресааре 1 - 0 2.16 3.51 2.73
19:00 Талина Калев - Тулевик Вилянди 0 - 2 1.98 3.54 3.06
19:30 Нарва Транс - ФКИ Левадия Талин 1 - 2 5.77 4.31 1.41
Израел - Купа на Израел Израел - Купа на Израел Рез. 1 X 2
20:45 Бней Йехуда - Макаби Тел Авив 1 - 0 5.17 3.59 1.54
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Астана - Атирау 3 - 1 1.18 5.54 10.18
Кипър - Купа на Кипър Кипър - Купа на Кипър Рез. 1 X 2
16:00 Аполон Лимасол - АЕЛ Лимасол 1 - 2 1.72 3.54 4.10
18:00 Апоел Никозия - Еносис Паралимни 1 - 0 1.22 5.25 10.87
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Дреница Србица - Гниляне 0 - 0 1.74 3.14 3.87
15:00 Дрита Гниляне - КЕК Обилич 4 - 0 1.07 7.10 12.68
15:00 Лапи Подуево - Феризай 2 - 0 - - -
15:00 Трепча 89 Митровица - Фламуртари Прищина 1 - 0 2.09 3.07 2.89
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
14:00 Динамо-Авто Тираспол - Шериф Тираспол 0 - 4 6.27 4.29 1.38
16:00 Милсами Орхей - Петрокуб Хинчещ 2 - 0 2.08 3.21 3.01
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Лех Познан - Погон Шчечин 3 - 2 2.37 3.27 2.91
19:00 Пяст Гливице - Висла Плоцк 1 - 0 1.79 3.52 4.33
21:30 Заглембие Сосновец - Висла Краков 4 - 3 3.03 3.48 2.22
21:30 Легия Варшава - Ягиелония Бялисток 3 - 0 1.82 3.38 4.41
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:45 Стал Мелец - Сандеця Нови Сонч 0 - 0 1.80 3.28 4.34
19:00 Битовия Битов - ЛКС Лодз 0 - 2 3.61 3.29 1.97
19:00 Подбескидзе - Пуща Неполомице 3 - 1 2.30 2.95 3.18
19:00 Термалика Нечеча - ГКС Ястшембе-Здруй 0 - 0 2.00 3.16 3.64
19:00 Хробри Глогов - Одра Ополе 1 - 2 2.43 3.03 2.87
20:30 ГКС Катовице - Хойничанка Хойнице 2 - 2 2.09 3.15 3.40
Португалия - Купа на Португалия Португалия - Купа на Португалия Рез. 1 X 2
22:45 Спортинг Лисабон** - Бенфика (1 - 2) 1 - 0 2.86 3.23 2.37
Румъния - Купа на Румъния Румъния - Купа на Румъния Рез. 1 X 2
20:00 Клуж - Астра Гюргево 1 - 3 1.81 3.18 4.54
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 ФК Оренбург - Криля Советов 3 - 1 2.31 2.89 3.34
Русия - Купа на Русия Русия - Купа на Русия Рез. 1 X 2
17:00 Урал Свердловска област - Арсенал Тула 1 - 0 2.34 2.94 3.12
19:30 Локомотив Москва - ФК Ростов 2 - 2 2.00 2.94 4.12
Сан Марино - Плейофи Сан Марино - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Ювенес Догана - Космос Серавале 3 - 1 - - -
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Академия Пандев - Шкендия 79 Тетово 0 - 1 3.25 3.33 1.98
16:30 Победа Прилеп - Вардар Скопие 0 - 0 5.58 3.63 1.53
16:30 Работнички Скопие - Беласица Струмица 1 - 1 1.58 3.57 4.96
16:30 Ренова Джепчище - Шкупи Скопие 1 - 0 2.02 2.97 3.57
16:30 Силекс Кратово - Македония Гьорче Петров 1 - 1 1.99 2.97 3.64
Словакия - Купа на Словакия Словакия - Купа на Словакия Рез. 1 X 2
19:00 Спартак Търнава - Сеница 1 - 0 1.51 3.78 5.47
Словения - Купа на Словения Словения - Купа на Словения Рез. 1 X 2
21:00 Марибор - Мура 1 - 0 1.61 3.74 4.71
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Земун - Спартак Суботица 0 - 2 2.54 3.09 2.51
17:00 Рад Белград - Вождовац Белград 0 - 1 2.89 2.91 2.36
18:00 Бачка Бачка Паланка - Цървена Звезда Белград 1 - 3 13.56 6.91 1.12
19:00 Мачва Шабац - Раднички Ниш 0 - 0 6.39 3.66 1.44
19:00 Младост Лучани - Напредак Крушевац 2 - 0 1.54 3.63 5.05
19:00 Пролетер Нови Сад - Динамо Враня 0 - 0 1.52 3.52 5.73
19:00 Радник Сурдулица - Войводина Нови Сад 0 - 1 1.65 3.36 4.66
20:00 Партизан Белград - Чукарички 3 - 2 1.68 3.29 4.52
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Балъкесирспор - Гиресунспор 1 - 1 2.03 3.21 3.36
16:00 Газиантеп ФК - Афиет Афионспор 1 - 0 1.47 3.85 6.19
16:00 Хатайспор - Елязъгспор 3 - 1 1.33 4.70 6.67
19:00 Денизлиспор - Алтай Измир 3 - 3 1.77 3.46 4.02
Турция - Купа на Турция Турция - Купа на Турция Рез. 1 X 2
20:00 Юмраниеспор - Акхисар Беледиеспор 0 - 1 2.60 3.03 2.78
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:45 Бала Таун - Дъ Ню Сейнтс 0 - 7 9.48 5.65 1.24
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Горняк-Спорт Горишни Плавни - Ингулец Петрово 1 - 1 3.40 3.85 1.71
18:00 Волин Луцк - Днипро-1 1 - 1 2.50 3.30 2.38
Украйна - Група за Титлата Украйна - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Александрия - Шахтьор Донецк 0 - 1 6.88 4.24 1.38
18:30 Заря Луганск - Динамо Киев 2 - 3 4.69 3.74 1.59
19:30 ФК Лвов - ФК Мариупол 2 - 3 2.57 2.99 2.60
Унгария - Купа на Унгария Унгария - Купа на Унгария Рез. 1 X 2
19:00 МОЛ Види** - Ференцварош (2 - 1) 2 - 0 2.75 3.19 2.34
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 КуПС Куопио - РоПС Рованиеми 2 - 2 1.89 3.33 3.97
18:30 ХИК Хелзинки - Интер Турку 2 - 1 1.47 4.09 6.42
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 ВВВ Венло - Утрехт 2 - 6 4.02 3.77 1.82
20:45 Екселсиор - НАК Бреда 1 - 2 1.98 3.62 3.56
20:45 Фортуна Ситард - АДО Ден Хааг 0 - 0 2.24 3.77 2.83
21:45 Еммен - Аякс 2 - 5 21.63 9.17 1.10
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Интер Запрешич - Осиек 1 - 3 4.97 3.62 1.65
20:00 Хайдук Сплит - Динамо Загреб 0 - 1 3.38 3.00 2.21
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Ловчен Цетине - Зета Голубовци 1 - 0 4.70 3.59 1.56
16:30 Морнар Бар - Гарбал Радановичи 2 - 4 6.15 3.74 1.43
16:30 Петровац - Титоград Подгорица 0 - 1 2.40 2.93 2.71
16:30 Рудар Плевля - Искра Даниловград 1 - 1 2.38 2.88 2.78
17:30 Сутиеска Никшич - Будучност Подгорица 2 - 2 2.41 2.90 2.70
Чехия - Купа на Чехия Чехия - Купа на Чехия Рез. 1 X 2
19:00 Баник Острава** - Слован Либерец 1 - 1 2.77 2.90 2.55
19:00 Бохемианс 1905 Прага - Сигма Оломоуц 1 - 0 2.43 2.91 2.92
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
21:00 Лугано - Ксамакс 0 - 0 1.84 3.57 4.05
21:00 Санкт Гален - Грасхопърс 0 - 0 1.71 3.88 4.34
21:00 Цюрих - Базел 0 - 2 3.42 3.50 2.04
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
21:00 Лозана Спорт - Сервет 0 - 2 2.46 3.55 2.48
21:00 Раперсвил-Йона - Киасо 0 - 0 2.27 3.54 2.73
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
21:45 Абърдийн - Мъдъруел 3 - 1 1.71 3.44 5.14
21:45 Ливингстън - Хамилтън 2 - 0 1.74 3.50 4.78
21:45 Рейнджърс - Хартс 3 - 0 1.46 4.32 6.63
21:45 Сейнт Джонстън - Дънди ФК 2 - 0 1.77 3.44 4.75
21:45 Сейнт Мирън - Селтик 0 - 2 11.95 6.03 1.22
21:45 Хибърниън - Килмарнък 0 - 0 2.27 3.16 3.21
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
20:00 УСМ Алжир - КР Белуиздад 2 - 3 1.62 3.42 4.98
Аржентина - Копа Аржентина Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
22:10 Нуева Чикаго - Сентрал Кордоба 0 - 1 3.60 2.92 2.08
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Спорт Бойс Уорнес - Аурора Кочабамба 3 - 0 1.60 3.98 4.19
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
01:15 КР Бразил AL - Баия BA 1 - 1 3.12 2.90 2.36
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Ланерос Гуанаре - Депортиво Лара 2 - 3 1.65 3.66 4.05
22:30 Депортиво Анзоатеги - Каракас 0 - 3 2.61 3.16 2.36
22:30 Естудиантес де Каракас - Трухилянос Валера 1 - 2 1.97 3.25 3.23
23:00 Депортиво Ла Гуайра - Замора Баринас 4 - 0 1.35 4.13 7.06
23:00 ЛАЛА ФК - Депортиво Тачира 1 - 0 4.05 3.65 1.66
23:00 Минерос де Гуаяна - Естудиантес де Мерида отл. - - -
23:00 Монагас Матурин - Метрополитанос 1 - 1 1.88 3.18 3.54
23:00 Португеза Акаригуа - Арагуа Маракай 1 - 1 2.27 3.15 2.73
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Замалек Кайро - Смоуха 1 - 0 1.36 4.19 7.33
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
16:15 Естеглал Техеран - Сайпа Карадж 0 - 0 1.75 3.07 4.30
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Рионегро - Атлетико Уила 0 - 0 1.96 3.04 4.05
04:00 Америка де Кали - Ла Екуидад Богота 1 - 3 1.93 3.04 4.22
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 ИР Танжер - ФАР Рабат 0 - 0 2.32 2.95 2.94
20:00 Кавкаб Маракеш - Раджа Казабланка 1 - 2 3.79 3.24 1.85
Мексико - Копа Мексико Мексико - Копа Мексико Клаусура Рез. 1 X 2
05:15 Америка Мексико - Тихуана 4 - 0 1.50 3.78 6.14
ОАЕ - Про-Лига ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
16:50 Ал Насър Дубай - Ал Васл Дубай 4 - 2 2.06 3.45 2.91
19:30 Ал Джазира Абу Даби - Ал Аин 5 - 1 2.26 3.55 2.58
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:45 Порт Банкок - Трат 4 - 1 1.56 3.93 4.48
13:45 Суфанабури - Чиангмай 1 - 2 1.49 4.15 4.80
14:00 ПТТ Районг - Сукотай 0 - 0 2.29 3.33 2.59
15:00 Банкок Юнайтед - Чонбури 2 - 4 1.28 4.92 7.42
15:00 Самут Пракан Сити - Ратчабури 2 - 1 1.84 3.68 3.29
15:00 Чианграй Юнайтед - Бурирам Юнайтед 0 - 0 9.45 5.22 1.20
16:00 Муангтонг Юнайтед - Чайнат Хорнбил 0 - 3 1.44 4.40 5.25
16:00 ПТ Прачуап - Након Ратчасима 1 - 0 1.80 3.54 3.56
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:30 Инчхън Юнайтед - Тегу 0 - 3 3.07 3.26 2.23
13:30 Поханг Стийлърс - Кануън 1 - 0 2.42 3.17 2.81
13:30 Сувон Самсунг Блюуингс - Сангжу Сангму 0 - 0 2.31 3.24 2.92
13:30 Съннам - Чеджу Юнайтед 1 - 1 2.68 3.15 2.54
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
13:00 Ависпа Фукуока - Точиги СК 2 - 1 1.86 3.23 4.31
13:00 Албирекс Ниигата - Мачида Зелвия 1 - 0 2.16 3.00 3.45
13:00 Джеф Юнайтед Чиба - Рюкю 1 - 0 2.37 3.35 2.75
13:00 Ехиме ФК - Йокохама ФК 1 - 2 3.14 2.91 2.34
13:00 Кагошима Юнайтед - Звейген Канадзава 0 - 3 3.89 3.31 1.89
13:00 Кашива Рейсол - В-Варен Нагазаки 3 - 0 1.68 3.45 4.96
13:00 Киото Санга - Монтедио Ямагата 0 - 1 2.71 2.91 2.68
13:00 Омия Ардижа - Фагиано Окаяма 2 - 1 2.20 3.00 3.37
13:00 Ренофа Ямагучи - Токушима Вортис 1 - 2 2.95 3.37 2.23
13:00 Токио Верди - Мито Холихок 0 - 0 3.10 2.88 2.40
13:30 Вентфорет Кофу - Гифу 2 - 0 1.59 3.70 5.40
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
17:00 Ченайин (Инд) - Минерва Пенджаб (Инд) 0 - 0 1.70 3.41 4.63
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:15 Сан Лоренцо де Алмагро (Арж) - Палмейрас SP (Бра) 1 - 0 3.19 2.95 2.36
01:15 Сан Хосе Оруро (Бол) - ЛДУ Кито (Екв) 3 - 3 2.86 3.22 2.41
01:15 Серо Портеньо (Пар) - Насионал Монтевидео (Уру) 1 - 0 1.85 3.40 4.80
03:30 Атлетико PR (Бра) - Бока Хуниорс (Арж) 3 - 0 2.56 3.06 2.83
03:30 Мелгар Арекипа (Пер) - Хуниор Баранкиля (Кол) 1 - 0 3.22 2.98 2.33
03:30 Палестино Сантяго (Чил) - Алианса Лима (Пер) 3 - 0 1.56 3.85 5.92
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
03:30 Универсидад... (Екв) - Коло-Коло... (Чил) 0 - 1 1.86 3.07 4.68

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2019 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане