Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
август '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28293031 
       
Анкета

Ще влезе ли Лудогорец в групите на Лига Европа през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 4
Либертад Асунсион - Гремио RS 03:30 на живо
MAX Sport 3
Универсидад Католика Кито - Индепендиенте 03:30 на живо
Nova Sport
Витоша Бистрица - Арда Кърджали 18:45 на живо
Diema Sport
Черно море - Славия
21:00 на живо
Diema Sport 2
Лутън Таун - Мидълзбро
21:45 на живо

Мачове за петък, 2 август, 2019 Подреждане по час

Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Лутън Таун - Мидълзбро 3 - 3 2.31 3.27 3.23
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Бохум - Арминия Билефелд 3 - 3 2.69 3.42 2.47
19:30 Зандхаузен - Оснабрюк 0 - 1 1.98 3.44 3.73
21:30 Санкт Паули - Гройтер Фюрт 1 - 3 2.06 3.36 3.49
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Инголщат - Вюрцбургер Кикерс 3 - 0 1.70 3.73 4.59
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:00 Валансиен - Нанси 1 - 1 2.66 3.00 2.76
21:00 Гренобъл Фут 38 - Аячо 0 - 1 2.11 3.07 3.72
21:00 Льо Авър - Шамоа Ниор 1 - 1 1.72 3.40 5.08
21:00 Оксер - Льо Ман 2 - 0 1.79 3.35 4.65
21:00 Орлеан - Шамбли 0 - 1 2.11 3.04 3.72
21:00 Париж ФК - Сошо 1 - 1 2.15 2.79 4.02
21:00 Троа - Клермонт Фут 1 - 2 2.45 2.99 3.04
21:00 Шатору - Родес 0 - 0 2.89 2.96 2.59
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
21:00 Бурж-Перона - Кювили-Руан 0 - 0 2.10 3.05 3.37
21:00 Вилфранш-Божоле - Булон 1 - 0 2.48 2.94 2.86
21:00 Дюнкерк - Лион-Дюшер 3 - 0 2.22 3.00 3.15
21:00 Конкарно - Авранш 2 - 0 2.42 2.86 2.94
21:00 Кретей-Луситанос - Бастия-Борго 0 - 0 2.14 3.05 3.34
21:00 Лавал - Льо Пюи Фут 43 Оверн 1 - 0 1.79 3.26 4.42
21:00 По - Шоле 1 - 1 1.94 3.19 3.68
21:00 Ред Стар Париж - Газелек Аячо 3 - 0 2.33 2.93 3.11
21:00 Тулон - Безие 0 - 0 2.76 3.02 2.50
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
20:10 Амщетен - Аустрия Виена II 3 - 2 1.58 4.03 4.69
20:10 Аустрия Лустенау - Рийд 1 - 1 2.29 3.39 2.75
20:10 Джуниърс ОО - Форвартс Щайр 3 - 1 1.70 3.71 4.22
20:10 Капфенберг - Лафниц 1 - 2 2.19 3.35 3.01
20:10 Хорн - Флоридсдорфер АК 2 - 2 1.90 3.59 3.47
21:30 Грацер АК - Блау-Вайс Линц 2 - 0 2.74 3.29 2.34
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ширак Гюмри - Урарту Ереван 3 - 1 2.60 3.17 2.46
18:30 Арарат Ереван - ФК Ереван 1 - 0 1.79 3.33 4.03
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
21:30 Клуб Брюж - Сент Трюиден 6 - 0 1.24 5.97 11.24
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
21:30 Беершот - Локерен 1 - 0 2.18 3.45 2.97
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
18:45 Витоша Бистрица - Арда Кърджали 1 - 3 2.89 3.01 2.44
21:00 Черно море - Славия 0 - 0 1.71 3.50 4.51
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Силкеборг - Хобро 2 - 3 2.52 3.40 2.66
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:30 Таммека Тарту - Маарду Линнамеесконд 2 - 0 1.42 4.38 5.50
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 УК Дъблин - Дери Сити 1 - 3 10.78 5.59 1.24
22:00 Корк Сити - Сейнт Патрикс 0 - 1 2.38 2.99 3.09
22:00 Фин Харпс - Бохемианс 1 - 0 4.19 3.28 1.87
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Атлон Таун - Лонгфорд Таун 1 - 5 7.24 4.77 1.34
21:45 Голуей ФК - Дрогеда Юнайтед 1 - 3 6.53 4.38 1.42
21:45 Кабинтили - Лимерик 3 - 0 1.48 3.93 6.44
21:45 Уексфорд Ютс - Брей Уондърърс 1 - 5 6.18 3.86 1.50
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Арка Гдиня - Корона Келце 1 - 1 2.69 3.19 2.61
21:30 Заглембие Любин - Ягиелония Бялисток 2 - 2 2.34 3.35 2.90
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Хробри Глогов - Термалика Нечеча 0 - 1 3.34 3.30 2.03
20:10 Сандеця Нови Сонч - Миедж Легница 1 - 2 2.76 3.05 2.47
20:39 Стал Мелец - Вигри Сувалки 1 - 1 1.32 4.56 8.25
20:45 Одра Ополе - Пуща Неполомице 0 - 1 2.01 3.19 3.55
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
21:00 Динамо Букурещ - Академика Клинчени 4 - 2 1.59 3.72 5.64
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
18:00 Дукла Банска Бистрица - МФК Ружомберок II 3 - 2 1.54 4.09 4.51
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Целие - Браво Любляна 2 - 2 1.79 3.44 3.87
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
21:00 Младост Лучани - Пролетер Нови Сад 1 - 1 1.48 3.86 5.58
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 Прикарпатие Ивано-Франкивск - Авангард Краматорск 3 - 0 - - -
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 ТПВ Тампере - МИПА 3 - 1 1.67 3.88 4.50
18:30 ТПС Турку - КТП Котка 2 - 0 1.49 4.21 5.94
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 КааПо Каарина - СалПа Сало 2 - 1 2.03 3.61 2.98
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
21:00 Цволе - Вилем II 1 - 3 2.02 3.60 3.43
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:00 Динамо Загреб - ХНК Горица 3 - 1 1.25 5.43 10.54
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Опава - Баник Острава 0 - 2 2.81 3.17 2.46
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Витковице - Славой Вишеград 4 - 2 1.91 3.27 3.73
19:00 Усти над Лабем - Простейов 3 - 1 1.74 3.49 4.29
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
21:00 Аарау - Грасхопърс 1 - 2 2.54 3.42 2.46
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
20:00 Линкьопинг Сити - Рюнинге 2 - 0 1.28 5.63 6.65
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:05 Дънфърмлин - Дънди ФК 2 - 2 2.79 3.28 2.38
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
03:30 Спорт Ресифе PE - Коритиба PR 1 - 1 1.96 3.18 3.73
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
02:00 Ремо PA - Томбензе MG 0 - 2 1.76 3.24 4.47
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Сонглам Нгеан Вин - Тхеконг 3 - 1 1.72 3.45 4.18
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 Калтенг Путра - Семен Паданг 2 - 0 1.63 3.70 4.37
11:30 ПСИС Семаранг - ТИРА-Персикабо 0 - 2 2.26 3.21 2.77
14:30 Персебая Сурабая - Персипура Джаяпура 1 - 0 1.73 3.67 3.79
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Чунцин Лифан - Далиан Ифан 1 - 3 3.29 3.57 2.01
14:35 Шанхай Грийнланд - Ухан Зал 2 - 2 1.82 3.63 3.85
14:35 Шънджън ФК - Пекин Ренхе 1 - 1 1.87 3.53 3.81
15:00 Гуанджоу РФ - Дзянсу Сънинг 2 - 2 2.25 3.68 2.72
15:00 Пекин Гуоан - Хъбей Чайна Форчън 2 - 0 1.24 5.64 9.85
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
04:30 Селая - Сакатепек 0 - 1 2.27 3.01 3.00
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:15 Бруней ДПММ - Гейланг Интернешънъл 3 - 0 1.40 4.51 5.68
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Сеул - Тегу 2 - 1 2.42 3.29 2.74
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
13:00 Висел Кобе - Гамба Осака 2 - 2 2.19 3.61 2.92
ВАФФ Чемпиъншип ВАФФ Чемпиъншип Рез. 1 X 2
19:30 Палестина - Ирак 1 - 2 4.77 3.69 1.58
22:30 Ливан - Сирия 2 - 1 3.23 3.42 1.96
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
01:00 Фордж (Кан) - Антигуа ГФК (Гва) 2 - 1 2.11 3.30 2.99
05:00 Комуникасионес (Гва) - Маратон Сан Педро (Хон) 2 - 1 2.19 3.12 3.09
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Плейофи Рез. 1 X 2
03:30 Либертад Асунсион (Пар) - Гремио RS (Бра) 0 - 3 2.93 2.92 2.59
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
03:30 Монтевидео Уондърърс (Уру) - Коринтианс SP (Бра) 1 - 2 4.16 3.07 1.94
03:30 Универсидад... (Екв) - Индепендиенте (Арж) 3 - 2 2.10 3.00 4.00
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
15:00 Шалке 04 (Гер) - Аланияспор (Тур) 2 - 0 1.71 3.76 3.82
16:00 Газиантеп ФК (Тур) - Истанбулспор (Тур) 2 - 1 - - -
18:00 Афиет Афионспор (Тур) - Балъкесирспор (Тур) отл. 2.76 3.31 2.30
18:00 Ксанти (Гър) - Олимпиакос Никозия (Кип) 3 - 0 1.42 4.20 5.50
19:00 Бешикташ (Тур) - Удинезе (Ита) 0 - 2 2.23 3.41 2.79
19:00 Еносис Паралимни (Кип) - Докса Катокопия (Кип) 1 - 0 2.33 3.41 2.66
19:00 Шалке 04 (Гер) - Виляреал (Исп) 3 - 1 2.42 3.37 2.55
20:00 Гранада (Исп) - Валядолид (Исп) 2 - 1 2.55 3.31 2.47
20:00 Камбур (Хол) - Волендам (Хол) 2 - 4 1.60 4.43 4.11
20:00 Португалете (Исп) - Лейоа (Исп) 0 - 2 2.91 3.39 2.13
20:00 Рода (Хол) - ФК Айндховен (Хол) 0 - 1 1.95 3.72 3.11
20:30 Кротоне (Ита) - Хетафе (Исп) 0 - 1 5.45 3.62 1.58
20:30 Лас Палмас (Исп) - Алмерия (Исп) 1 - 1 2.37 3.33 2.65
21:00 Брайтън (Анг) - Валенсия (Исп) 2 - 1 3.56 3.33 1.94
21:00 Ден Бош (Хол) - Екселсиор (Хол) 4 - 1 2.55 3.53 2.36
21:00 Нант (Фра) - Дженоа (Ита) 1 - 1 2.27 3.36 2.79
21:30 Атлетико Санлукеньо (Исп) - Кадис (Исп) 0 - 1 8.23 4.48 1.32
21:30 Лестър (Анг) - Аталанта (Ита) 2 - 1 2.34 3.36 2.69
21:45 Борнемут (Анг) - Лацио (Ита) 3 - 4 3.86 3.71 1.76
22:00 Линенсе (Исп) - Юръп (Гиб) 3 - 0 1.68 3.99 3.81

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 24.08.2019 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане