Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
август '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28293031 
       
Топ факти за деня

ВИТ Джорджия Тбилиси само 11 вкарани гола в 21 мача - 0.52 на мач

Куресааре като гост 32 получени гола в 10 мача - 3.20 на мач

ФКИ Левадия Талин 67 вкарани гола в 21 мача - 3.19 на мач

Окжетпес Кокшетау като гост няма равенство от 10 мача

ФК Паланга като гост 8 загуби от 9 мача

Кодру Лозова няма победа от 15 мача

Милсами Орхей като гост само 2 получени гола в 7 мача - 0.29 на мач

Олесунд 12 победи от 15 мача

Балтика Калининград 4 загуби от 5 мача

Том Томск само 2 получени гола в 5 мача - 0.40 на мач

Енисей Красноярск само 2 вкарани гола в 5 мача - 0.40 на мач

Чертаново Москва само 2 получени гола в 5 мача - 0.40 на мач

ФК Химки няма загуба от 5 мача

Текстилщик Иваново няма победа от 5 мача

Факел Воронеж няма победа от 5 мача

Чайка Песчанокопское само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

ВПС Вааса няма победа от 17 мача

Хака 14 победи от 16 мача

Клуби-04 Хелзинки като гост 4 равенства от 6 мача

Гнистан Хелзинки като гост само победи от 7 мача

Вааякоски Ювяскюля като домакин 5 загуби от 6 мача

ВПС Академия 12 загуби от 13 мача

РоПС Рованиеми 2 40 вкарани гола в 13 мача - 3.08 на мач

АФК Ескилстюна като гост 7 загуби от 8 мача

Карлслундс 9 равенства от 16 мача

Утсиктенс като домакин 7 победи от 8 мача

Сао Жозе RS 8 равенства от 14 мача

Арема Маланг няма равенство от 10 мача

Гуанджоу Евъргранде като гост 9 победи от 10 мача

Муангтонг Юнайтед като домакин няма равенство от 11 мача

Сукотай като гост няма победа от 10 мача

Кьонсан като гост няма победа от 12 мача

Йокохама Ф-Маринос като домакин няма загуба от 10 мача

Анкета

Ще влезе ли Лудогорец в групите на Лига Европа през този сезон?

ТВ програма
Nova Sport
Салфорд Сити - Стивънидж Бороу 14:30 на живо
Nova Sport
Барнзли - Фулъм
17:00 на живо
Diema Sport
Етър Велико Търново - Ботев Пловдив 18:45 на живо
Diema Sport 2
Нотингам Форест - Уест Бромич 19:30 на живо
MAX Sport 1
Витес - Аякс
19:30 на живо
Diema Sport
Берое - Дунав Русе
21:00 на живо
EuroSport 2
Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 21:30 на живо
MAX Sport 1
Твенте - ПСВ Айндховен
21:45 на живо

Мачове за събота, 3 август, 2019 Подреждане по час

Международна Купа на Шампионите Международна Купа на Шампионите Рез. 1 X 2
19:36 Манчестър Юнайтед** - Милан 2 - 2 1.76 3.78 4.18
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Барнзли - Фулъм 1 - 0 3.41 3.48 2.14
17:00 Блекбърн - Чарлтън 1 - 2 1.71 3.72 5.19
17:00 Брентфорд - Бирмингам 0 - 1 1.75 3.75 4.79
17:00 Милуол - Престън 1 - 0 2.45 3.23 3.05
17:00 Рединг - Шефилд Уензди 1 - 3 2.63 3.19 2.83
17:00 Сток Сити - Куинс Парк Рейнджърс 1 - 2 1.77 3.54 5.05
17:00 Суонзи - Хъл Сити 2 - 1 2.05 3.48 3.68
17:00 Уигън - Кардиф 3 - 2 3.02 3.22 2.46
19:30 Нотингам Форест - Уест Бромич 1 - 2 2.35 3.33 3.13
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Блекпул - Бристол Роувърс 2 - 0 2.02 3.34 3.84
17:00 Бъри - Милтън Кийнс Донс отл. 3.88 3.60 1.88
17:00 Бъртън Албион - Ипсуич 0 - 1 2.30 3.20 3.22
17:00 Донкастър - Джилингам 1 - 1 1.92 3.61 3.93
17:00 Ковънтри - Саутенд 1 - 0 2.14 3.39 3.39
17:00 Линкълн Сити - Акрингтън Стенли 2 - 0 1.85 3.57 4.26
17:00 Питърбъро - Флийтууд Таун 1 - 3 2.16 3.41 3.41
17:00 Съндърланд - Оксфорд Юнайтед 1 - 1 1.69 3.65 5.22
17:00 Транмиър Роувърс - Рочдейл 2 - 3 2.18 3.38 3.32
17:00 Уикъмб - Болтън 2 - 0 1.18 6.83 17.34
17:00 Уимбълдън - Родъръм Юнайтед 1 - 2 2.89 3.22 2.50
17:00 Шросбъри Таун - Портсмут 1 - 0 3.27 3.25 2.26
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
14:30 Салфорд Сити - Стивънидж Бороу 2 - 0 1.84 3.46 4.33
17:00 Брадфорд Сити - Кембридж Юнайтед 0 - 0 1.74 3.81 4.55
17:00 Екзитър - Макълсфийлд Таун 1 - 0 1.78 3.62 4.53
17:00 Карлайл - Кроули Таун 2 - 1 2.04 3.45 3.62
17:00 Колчестър - Порт Вейл 1 - 1 2.13 3.35 3.46
17:00 Крю Александра - Плимут 0 - 3 2.62 3.38 2.63
17:00 Лейтън Ориент - Челтнъм Таун 1 - 0 2.15 3.34 3.43
17:00 Моркамб - Гримсби Таун 0 - 2 2.39 3.35 2.94
17:00 Нортхямптън Таун - Уолсол 0 - 1 2.24 3.41 3.15
17:00 Нюпорт Каунти - Мансфийлд Таун 2 - 2 2.44 3.32 2.89
17:00 Скънторп - Суиндън 0 - 2 2.07 3.45 3.53
17:00 Форест Грийн Роувърс - Олдъм 1 - 0 2.00 3.55 3.69
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
14:30 Стокпорт - Мейдънхед Юнайтед 0 - 1 1.94 3.39 3.76
17:00 Алдършот Таун - Файлд 1 - 2 3.57 3.36 2.00
17:00 Барнет - Йоувил 1 - 0 2.22 3.24 3.15
17:00 Дагенъм и Редбридж - Уокинг 0 - 2 1.97 3.36 3.65
17:00 Ебсфлийт Юнайтед - Халифакс Таун 1 - 4 2.05 3.22 3.62
17:00 Ийстли - Нотс Каунти 1 - 0 2.50 3.20 2.74
17:00 Рексъм - Бароу 2 - 1 1.81 3.37 4.34
17:00 Торки Юнайтед - Боръм Ууд 2 - 1 1.84 3.44 4.08
17:00 Харогейт Таун - Солихъл Муурс 2 - 2 2.33 3.27 2.86
17:00 Хартлипул - Сътън Юнайтед 1 - 3 2.22 3.22 3.16
17:00 Честърфийлд - Доувър Атлетик 1 - 2 1.94 3.33 3.80
17:00 Чорли - Бромли 0 - 0 2.49 3.33 2.68
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Карлсруе - Динамо Дрезден 4 - 2 2.05 3.39 3.50
16:30 Хановер 96 - Ян Регенсбург 1 - 1 2.08 3.58 3.23
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Байерн Мюнхен II - Виктория Кьолн 2 - 5 2.02 3.49 3.37
15:00 Зоненхоф Гроссашпах - Юрдинген 05 2 - 2 2.31 3.36 2.86
15:00 Мепен - Магдебург 1 - 3 2.41 3.27 2.79
15:00 Пройсен Мюнстер - Кайзерслаутерн 3 - 2 2.87 3.23 2.40
15:00 Унтерхахинг - Ханза Рощок 1 - 0 2.06 3.44 3.32
15:00 Халешер - Кемницер 3 - 1 1.51 3.94 6.04
Германия - Суперкупа Германия - Суперкупа Рез. 1 X 2
21:30 Борусия Дортмунд - Байерн Мюнхен 2 - 0 3.78 3.92 1.88
Италия - Купа на Италия Италия - Купа на Италия Рез. 1 X 2
18:30 Виртус Франкавила - Новара 2 - 1 2.34 3.18 2.89
19:30 Про Верчели** - Ренде 1968 0 - 0 2.19 3.16 3.17
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
17:30 Ланс - Гингам 2 - 0 2.22 3.03 3.43
Франция - Суперкупа Франция - Суперкупа Рез. 1 X 2
14:30 Пари Сен Жермен - Рен 2 - 1 1.21 6.86 11.17
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 Алтах - ВШГ Сваровски Тирол 3 - 2 1.79 3.70 4.16
18:00 Аустрия Виена - ЛАСК Линц 0 - 3 3.62 3.63 1.92
18:00 Хартберг - Адмира Вакер Мьодлинг 4 - 1 2.08 3.48 3.30
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Гандзасар Капан - Ной Ереван 1 - 1 1.93 3.24 3.46
Беларус - Купа на Беларус Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
16:00 Енергетик-БГУ Минск - Ислоч Минск 2 - 3 3.06 3.34 2.09
17:00 Динамо Минск** - Гомел 1 - 1 1.68 3.61 4.33
18:00 БАТЕ Борисов - Торпедо Минск 8 - 1 1.10 7.84 19.79
19:00 Динамо Брест - ФК Минск 3 - 1 1.33 4.51 7.59
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:00 Стандарт Лиеж - Зулте Варегем 4 - 0 1.40 4.99 6.68
21:00 Кортрийк - Шарлероа 1 - 1 2.27 3.45 3.01
21:00 Остенде - Серкъл Брюж 3 - 1 2.20 3.60 3.04
21:30 Мехелен - Генк 3 - 1 4.14 3.67 1.83
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Оуд Хеверле Льовен - Виртон 1 - 0 1.62 3.96 4.75
21:30 Ломел - Вестерло 0 - 2 2.95 3.25 2.29
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Вележ Мостар - Челик Зеница 1 - 2 1.98 3.14 3.44
18:30 Звезда 09 Биелина - Младост Добой Какан 1 - 1 2.53 2.99 2.69
21:00 Тузла Сити - Борац Баня Лука 2 - 1 1.66 3.39 4.64
21:30 ФК Сараево - Слобода Тузла 3 - 0 1.32 4.29 7.86
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
18:45 Етър Велико Търново - Ботев Пловдив 2 - 2 2.26 3.12 3.02
21:00 Берое - Дунав Русе 2 - 0 1.29 4.73 9.70
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Ботев Гълъбово - Локомотив София 0 - 3 3.04 3.15 2.12
18:00 Кариана Ерден - Локомотив Горна Оряховица 1 - 0 1.75 3.26 4.15
18:00 Хебър Пазарджик - Монтана 1 - 3 2.02 3.10 3.38
19:30 Черноморец Балчик - Струмска Слава Радомир 2 - 1 1.64 3.66 4.22
20:00 ЦСКА 1948 София - Спартак Варна 2 - 0 1.11 9.80 17.00
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Сиони Болниси - ВИТ Джорджия Тбилиси 1 - 0 - - -
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Сьондерийске - ФК Копенхаген 1 - 2 3.30 3.56 2.08
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:15 Хвидовре - Виборг 0 - 1 4.04 3.78 1.76
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
16:00 Пайде Линнамеесконд - Нарва Транс 1 - 0 1.52 3.98 4.82
19:00 Номе Калю - Куресааре 7 - 2 1.14 6.85 11.81
19:00 ФКИ Левадия Талин - Талина Калев 7 - 0 1.01 12.64 32.23
Израел - Тото Купа Израел - Тото Купа Рез. 1 X 2
19:00 МС Ашдод - Секция Нес Циона 1 - 1 1.96 3.18 3.39
20:30 Макаби Нетаня - Апоел Кфар Саба 1 - 0 1.71 3.49 4.16
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Коб Рамблърс - Шелбърн 1 - 0 6.17 4.39 1.44
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Вестманаейяр - ХК Коупавогюр 0 - 1 3.23 3.42 2.04
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Актобе - Жетису Талдикорган 1 - 2 3.33 3.05 2.06
17:00 Кайсар Къзълорда - Окжетпес Кокшетау 0 - 1 1.28 4.68 8.32
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
18:00 Метта ЛУ Рига - Спартакс Юрмала 1 - 1 3.48 3.32 1.93
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
15:00 Кауно Жалгирис - ФК Паневежис 2 - 2 - - -
17:00 ФК Ритеряй - ФК Паланга 1 - 0 1.11 6.93 13.92
19:00 Судува Мариямполе - Стумбрас Каунас 3 - 0 - - -
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Кодру Лозова - Милсами Орхей 0 - 2 7.04 4.31 1.37
20:00 Петрокуб Хинчещ - Динамо-Авто Тираспол 3 - 0 - - -
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Од БК - Лилестрьом 2 - 1 1.56 4.00 5.69
19:00 Сарпсборг 08 - Розенборг 1 - 1 3.12 3.28 2.28
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 Шайд - Олесунд 0 - 1 3.72 3.45 1.91
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:30 Опсал - Осане 2 - 5 3.87 4.13 1.64
17:00 Гроруд - Елверум 2 - 3 1.47 4.50 5.03
17:00 Сотра - Флурьо 1 - 0 2.01 3.66 3.01
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
18:30 Раков Ченстохова - Краковия Краков 1 - 3 2.77 3.18 2.54
21:00 ЛКС Лодз - Лех Познан 1 - 2 2.64 3.21 2.65
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Варта Познан - ГКС Белхатов 1 - 0 2.52 3.03 2.69
19:00 Заглембие Сосновец - Олимпия Груджьондз 0 - 1 1.91 3.44 3.61
19:00 Радомяк Радом - Стомил Олщин 2 - 1 1.82 3.37 4.03
21:00 ГКС Ястшембе-Здруй - ГКС Тихи 2 - 1 2.27 3.12 2.97
Португалия - Купа на Лигата Португалия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
18:00 Витория Сетубал - Морейрензе 1 - 0 2.43 3.01 3.04
18:00 Каза Пиа - Боавища 2 - 0 4.38 3.61 1.74
18:00 Лейшоес - Маритимо 1 - 2 2.70 3.15 2.56
18:00 Насионал Мадейра - Шавеш** 2 - 2 2.07 3.25 3.41
18:00 Пенафиел - Тондела 1 - 0 2.77 3.17 2.47
19:00 Белененсеш - Санта Клара 0 - 1 2.94 3.01 2.49
20:00 Авеш - Жил Висенте 2 - 3 2.15 3.06 3.51
20:00 Пасош Ферейра** - Ещорил Прая 1 - 1 1.68 3.59 4.80
20:00 Портимонензе - Академика Коимбра 2 - 0 1.64 3.85 4.90
20:00 Рио Аве - Оливейрензе 6 - 1 1.42 4.34 6.61
20:00 Фамаликао - Спортинг Ковиля 0 - 2 1.33 4.63 8.38
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
15:30 Ботошани - Газ Метан Медиаш 1 - 1 2.41 3.05 3.05
21:00 Киндия Търговище - Клуж 1 - 4 5.43 3.53 1.65
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Урал Свердловска област - ФК Ростов 2 - 2 2.87 3.09 2.49
16:30 Криля Советов - Локомотив Москва 1 - 2 4.02 3.17 1.98
19:00 Спартак Москва - Динамо Москва 0 - 0 2.63 3.10 2.75
21:30 Зенит Санкт Петербург - ФК Краснодар 1 - 1 1.85 3.57 4.03
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
10:00 Луч Владивосток - Спартак Москва 2 2 - 4 1.96 3.01 3.76
10:00 СКА-Хабаровск - Балтика Калининград 2 - 0 2.30 2.86 3.11
15:00 Том Томск - Енисей Красноярск 0 - 0 1.91 3.06 4.00
15:00 Чертаново Москва - ФК Химки 0 - 0 3.02 3.12 2.21
17:00 Шинник Ярославл - Авангард Курск 1 - 3 1.86 3.15 4.13
18:00 Нефтехимик Нижнекамск - Текстилщик Иваново 1 - 2 1.86 3.13 4.08
18:00 Факел Воронеж - Мордовия Саранск 2 - 1 2.44 2.81 2.95
18:30 ФК Краснодар-2 - Ротор Волгоград 0 - 1 2.72 3.01 2.48
19:00 Чайка Песчанокопское - ФК Нижни Новгород 0 - 0 3.60 2.98 2.07
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Сеница - Слован Братислава 0 - 3 7.25 4.66 1.32
20:00 Жилина - Тренчин 2 - 1 1.66 3.86 4.11
20:00 Злате Моравце - Земплин Михаловце 1 - 0 1.95 3.47 3.30
20:00 Ружомберок - Похроние Долна Жданя 0 - 1 1.39 4.21 6.74
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
18:00 Дубница - ШТК 1914 Шаморин 4 - 1 1.45 4.32 4.96
18:00 Комарно - Пухов 2 - 2 1.58 3.79 4.37
18:00 Партизан Бардейов - Славой Требишов 1 - 1 2.30 3.30 2.60
18:00 Татран Липтовски Микулаш - Слован Братислава Б 2 - 0 1.78 3.53 3.58
20:00 Попрад - Кошице 3 - 2 1.53 3.89 4.73
20:00 Скалица - Железарна Подбрезова 3 - 1 1.92 3.40 3.28
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Алуминий Кидричево - Рудар Веление 1 - 1 2.00 3.28 3.35
21:10 Мура - Марибор 1 - 1 3.10 3.30 2.08
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 ФК Инджия - Напредак Крушевац 1 - 0 2.34 2.97 2.85
21:00 Войводина Нови Сад - Рад Белград 5 - 0 1.31 4.25 8.19
21:00 Раднички Ниш - Явор Иваница 2 - 1 1.22 5.12 9.72
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 ФК Мариупол - Александрия 2 - 1 3.43 3.04 2.11
19:30 Десна Чернигов - Ворскла Полтава 2 - 0 2.87 3.02 2.41
19:30 ФК Лвов - Динамо Киев 0 - 3 8.33 5.15 1.28
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:30 Балкани Заря - Металист 1925 Харков 0 - 0 2.44 3.16 2.52
17:00 Кремин Кременчуг - Металург Запорожие 1 - 0 2.09 3.26 2.95
17:30 МФК Николаев - ФК Минай 1 - 1 1.50 4.46 4.10
18:00 Ингулец Петрово - Агробизнес Волочиск 2 - 0 1.40 4.47 5.42
18:00 Черноморец Одеса - Горняк-Спорт Горишни Плавни 3 - 1 1.40 4.40 5.24
19:00 Оболон-Бровар Киев - Черкащина-Академия 2 - 2 1.34 4.43 6.68
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
20:30 Кишварда - Пакш 1 - 0 2.20 3.12 3.16
20:30 Мезьокьовешд - Залаегерсег 1 - 0 1.88 3.43 3.77
20:30 Уйпещ - Пушкаш Академи 1 - 3 2.00 3.23 3.54
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
17:00 ВПС Вааса - Хонка 2 - 3 4.41 3.50 1.79
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
17:00 Екеняс ИФ - МуСа Пори 5 - 1 2.30 3.47 2.75
17:00 Хака - Каяани 4 - 2 1.23 5.96 9.74
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 НЯС Нурмиярви - Клуби-04 Хелзинки 3 - 1 2.98 3.64 1.97
17:00 Рейпас Лахти - Викингит Хелзинки 1 - 0 2.34 3.52 2.48
17:00 Судет - Кифен 08 1 - 4 1.90 3.76 3.16
17:00 ЯПС Ярвенпяя - МиПК Микели 2 - 0 1.67 3.99 3.70
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
17:00 ЕПС Еспоо - Илвес Тампере 2 1 - 5 4.40 4.25 1.54
17:00 КяПа Хелзинки - Джаз Пори 0 - 1 1.91 3.61 3.23
17:00 Пало-Ирот Раума - Гранкула ИФК 0 - 0 2.04 3.60 2.88
17:00 Тампере Юнайтед - Гнистан Хелзинки 0 - 3 7.90 5.51 1.23
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 Вааякоски Ювяскюля - ВПС Академия 2 - 1 1.12 8.05 10.50
17:00 ГБК Кокола - РоПС Рованиеми 2 0 - 0 2.10 4.08 2.53
17:00 Еркулес Оулу - ОЛС Оулу 2 - 1 2.06 3.79 2.73
17:00 ПК-37 Иисалми - ЯБК Якобстад 1 - 1 3.29 3.95 1.78
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 Витес - Аякс 2 - 2 5.55 4.40 1.52
19:30 Еммен - Грьонинген 0 - 1 2.66 3.41 2.54
21:45 ВВВ Венло - Ваалвийк 3 - 1 1.85 3.74 3.86
21:45 Твенте - ПСВ Айндховен 1 - 1 7.09 4.64 1.41
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Истра 1961 - Вараждин 3 - 1 1.92 3.26 3.95
22:00 Риека - Славен 3 - 1 1.37 4.49 7.37
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 Гарбал Радановичи - Искра Даниловград 2 - 3 2.10 2.93 3.36
18:30 Ком Подгорица - Зета Голубовци 0 - 0 2.60 2.93 2.56
21:00 Петровац - ФК Подгорица 1 - 1 1.63 3.38 4.54
21:30 Титоград Подгорица - Сутиеска Никшич 0 - 1 5.47 3.53 1.59
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Слован Либерец - Сигма Оломоуц 0 - 1 1.80 3.41 4.43
18:00 Словачко - Фастав Злин 1 - 0 1.95 3.32 3.77
20:30 Бохемианс 1905 Прага - Виктория Пилзен 0 - 0 3.92 3.44 1.87
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Баник Соколов - Збройовка Бърно 0 - 2 4.93 3.28 1.68
11:15 Пардубице - Влашим 1 - 0 1.58 3.65 5.14
11:15 Тринец - Височина Ихлава 0 - 1 2.57 3.04 2.62
18:00 Лишен Бърно - Храдец Кралове 3 - 3 3.39 3.18 2.04
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Сион - Цюрих 3 - 1 2.23 3.39 3.06
20:00 Тун - Базел 2 - 3 4.90 4.05 1.61
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:30 Кринс - Киасо 2 - 0 1.85 3.54 3.72
19:00 Винтертур - Лозана Спорт 0 - 6 2.65 3.28 2.44
20:00 Шафхаузен - Вил 3 - 3 1.82 3.54 3.95
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Йостерсунд - АФК Ескилстюна 1 - 2 1.76 3.56 4.63
19:00 Фалкенберг - Хелзинборг 1 - 1 2.57 3.23 2.73
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Далкурд - Йонкьопинг Содра 0 - 2 2.63 3.15 2.62
17:00 Дегерфорш - Варберг БоИС 3 - 1 2.57 3.22 2.65
19:00 Бромапойкарна - Браге 1 - 2 2.64 3.43 2.45
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
17:00 ИФ Сюлвия - Карлслундс 1 - 0 2.28 3.54 2.61
17:00 Карлстад БК - Нюкьопинг 2 - 1 1.47 4.24 5.53
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Атвидаберг - Вернаму 0 - 2 2.63 3.60 2.27
17:00 Оскаршхамн АИК - Твоокерш 0 - 2 1.91 3.62 3.33
17:00 Утсиктенс - Ландскрона БоИС 1 - 1 2.38 3.37 2.63
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Ливингстън - Мъдъруел 0 - 0 2.55 3.06 2.86
17:00 Рос Каунти - Хамилтън 3 - 0 1.57 3.90 5.69
17:00 Селтик - Сейнт Джонстън 7 - 0 1.15 7.05 17.45
17:00 Хибърниън - Сейнт Мирън 1 - 0 1.46 4.05 7.11
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Алоа Атлетик - Партик Тисъл 1 - 1 3.72 3.53 1.89
17:00 Арброут - Куин ъф Саут 0 - 0 2.18 3.32 3.13
17:00 Дънди Юнайтед - Инвърнес КТ 4 - 1 1.85 3.35 4.09
17:00 Еър Юнайтед - Грийнок Мортън 4 - 2 2.04 3.33 3.44
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Дъмбартън - Рейт Роувърс 0 - 1 3.20 3.58 2.04
17:00 Еърдри - Форфар Атлетик 0 - 2 2.48 3.37 2.56
17:00 Клайд - Ийст Файф 1 - 1 2.27 3.40 2.85
17:00 Питърхед - Фолкърк 0 - 0 3.26 3.51 2.02
17:00 Странрар - Монтроуз 2 - 2 2.52 3.34 2.56
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брихин Сити - Анан Атлетик 0 - 1 2.71 3.44 2.39
17:00 Елгин Сити - Каудънбийт 3 - 0 1.96 3.71 3.30
17:00 Коув Рейнджърс - Единбург Сити 5 - 0 2.34 3.47 2.71
17:00 Стенхаусмюър - Албион Роувърс 2 - 3 1.67 3.75 4.52
17:00 Стърлинг Албиън - Куинс парк ФК 0 - 1 2.54 3.24 2.71
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
03:00 Хуракан Буенос Айрес - Колон Санта Фе 2 - 0 2.16 2.97 3.65
19:15 Алдосиви Мар дел Плата - Архентинос Хуниорс 0 - 0 2.32 2.91 3.32
21:30 Росарио Сентрал - Талерес Кордоба 1 - 0 2.32 2.85 3.39
23:45 Сентрал Кордоба - Атлетико Тукуман 1 - 0 2.97 2.90 2.56
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Олуейс Реди Ла Пас - Боливар Ла Пас 0 - 1 2.70 3.68 2.23
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Лондрина PR - Атлетико GO 1 - 1 2.40 3.05 2.93
02:30 Ботафого SP - Оесте SP 3 - 2 2.01 3.05 3.72
03:30 Гуарани SP - Брагантино SP 1 - 0 4.41 3.02 1.87
17:00 Бразил де Пелотас RS - Витория Салвадор BA 1 - 0 2.26 2.95 3.20
22:30 Крисиума SC - Операрио PR 1 - 2 2.10 2.96 3.57
22:30 Сао Бенто SP - Понте Прета SP 0 - 0 2.90 2.89 2.48
23:00 Парана Клуб PR - Америка MG 0 - 0 2.01 2.92 3.95
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
02:00 Санта Круз PE - Императриз MA 3 - 2 1.82 3.38 4.15
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
21:30 Ипиранга RS - Волта Редонда RJ 2 - 0 1.91 3.22 3.84
23:00 Сао Жозе RS - Пайсанду PA 1 - 1 2.05 2.95 3.78
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Карабобо Валенсия - Естудиантес де Каракас 1 - 3 1.38 4.28 6.20
23:00 ЛАЛА ФК - Депортиво Анзоатеги отл. - - -
23:00 Метрополитанос - Академия Пуерто Кабейо 2 - 3 1.83 3.24 3.79
23:00 Португеза Акаригуа - Атлетико Венецуела 0 - 0 2.43 2.98 2.69
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Куанг Нам - Тханхоа 3 - 0 2.56 3.13 2.39
13:00 Хайфонг - Сайгон ФК 1 - 2 1.92 3.15 3.46
15:00 Ханой ФК - Биндуонг 2 - 1 1.47 3.55 6.09
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
04:00 Депортиво Куенка - Ел Национал Кито 2 - 2 2.04 3.15 3.39
19:00 Америка де Кито - Индепендиенте дел Вале 1 - 1 4.80 3.48 1.67
21:15 Мушук Руна - Аукас Кито 1 - 2 3.07 3.25 2.14
23:30 Фуерса Амария - Гуаякил Сити 0 - 1 2.55 3.17 2.55
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 Персия Джакарта - Арема Маланг 2 - 2 1.66 4.16 3.77
14:30 Персеру Бадак Лампунг - Персела Ламонган отл. 1.68 3.64 4.18
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Тиендзин Теда - Хенан Джануе 2 - 0 2.05 3.47 3.28
14:35 Шандун Лунен - Гуанджоу Евъргранде 0 - 3 4.00 3.81 1.76
15:00 Шанхай ШИПГ - Тиендзин Тианхай 0 - 0 1.15 7.23 13.68
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Пуебла - Чивас Гуадалахара 1 - 1 2.42 3.24 2.76
05:00 Атлас Гуадалахара - Сантос Лагуна 1 - 2 2.68 3.25 2.48
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Потрос УАЕМ - Корекаминос УАТ 4 - 0 2.04 3.20 3.40
03:00 Тампико Мадеро - Дорадос де Синалоа 1 - 2 2.50 3.20 2.52
04:00 Атланте Канкун - Минерос де Сакатекас 0 - 0 - - -
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Депортиво Капиата - Генерал Диаз 0 - 2 1.84 3.75 3.68
22:30 Депортиво Сантани - Спортиво Сан Лоренцо 1 - 1 2.22 3.33 2.89
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Тампайнс Роувърс - Хоум Юнайтед 3 - 0 1.64 3.79 4.29
12:30 Уориърс ФК - Йънг Лайънс 2 - 0 2.09 3.33 3.07
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:45 Самут Пракан Сити - Трат 2 - 3 1.73 3.51 3.97
15:00 Муангтонг Юнайтед - Након Ратчасима 2 - 0 1.61 3.60 4.42
16:00 Чонбури - Сукотай 2 - 2 1.73 3.45 3.87
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:30 Унион Еспаньола - Унион Ла Калера 1 - 1 2.98 3.17 2.30
19:30 Депортес Икике - Кокимбо Унидо 0 - 1 2.87 3.13 2.44
22:00 Кобресал Ел Салвадор - О'Хигинс Ранкагуа 2 - 1 1.89 3.41 3.70
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Барока - Кейптаун Сити 2 - 2 3.03 2.87 2.35
16:00 Мамелоди Съндаунс - СуперСпорт Юнайтед 2 - 0 1.72 3.20 4.74
16:00 Чипа Юнайтед - Стеленбош 0 - 0 2.33 2.78 3.24
19:00 Орландо Пайрътс - Блумфонтейн Селтик 3 - 1 1.52 3.62 6.13
21:15 АмаЗулу Дърбан - Бидвест Уитс 0 - 3 3.03 2.89 2.41
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:30 Чеджу Юнайтед - Улсан Хюндай 0 - 5 4.18 3.56 1.78
14:00 Сангжу Сангму - Кьонсан 2 - 1 2.03 3.26 3.54
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
13:00 Вегалта Сендай - Джубило Ивата 2 - 1 2.16 3.31 3.23
13:00 Йокохама Ф-Маринос - Шимизу Ес-Пулс 0 - 1 1.69 3.99 4.23
13:00 Санфрече Хирошима - Консадол Сапоро 1 - 0 2.00 3.45 3.52
13:00 Токио - Серезо Осака 3 - 0 2.21 3.15 3.29
13:00 Шонан Белмар - Кашима Антлърс 3 - 2 3.40 3.43 2.04
Шампионат на Африканските Нации Шампионат на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
16:00 Замбия - Ботсвана 3 - 2 - - -
16:00 Уганда - Сомалия 4 - 1 1.13 7.87 10.71
18:00 Ангола - Свазиленд** 1 - 1 - - -
20:00 Мавритания - Кабо Верде 2 - 1 - - -
20:00 Сенегал - Либерия 3 - 0 1.16 6.77 10.46
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
15:30 Го Ахед Игълс (Хол) - Коняспор (Тур) 0 - 0 2.41 3.60 2.42
16:00 Вердер Бремен (Гер) - Евертън (Анг) 0 - 0 2.39 3.64 2.52
16:00 Волфсбург (Гер) - Ница (Фра) 8 - 1 - - -
16:00 Фортуна Дюселдорф (Гер) - Ейбар (Исп) 3 - 2 2.51 3.24 2.52
16:30 Аугсбург (Гер) - Болоня (Ита) 2 - 3 2.15 3.62 2.87
16:30 РБ Лайпциг (Гер) - Астън Вила (Анг) 1 - 3 1.70 3.78 4.05
16:30 Хофенхайм (Гер) - Севиля (Исп) 1 - 2 2.62 3.63 2.33
17:00 Кристъл Палас (Анг) - Херта Берлин (Гер) 0 - 4 1.64 3.90 4.33
17:00 Лил (Фра) - Рома (Ита) 2 - 3 2.73 3.31 2.36
17:00 Нюкасъл (Анг) - Сент Етиен (Фра) 2 - 1 2.24 3.30 2.86
17:00 Падерборн (Гер) - Лацио (Ита) 2 - 4 2.80 3.57 2.18
17:00 Парма (Ита) - Бърнли (Анг) 0 - 2 3.25 3.25 2.01
17:00 Саутхямптън (Анг) - Кьолн (Гер) 2 - 0 1.61 3.96 4.54
17:00 Уест Хям (Анг) - Атлетик Билбао (Исп)** 2 - 2 2.09 3.50 3.06
17:00 Унион Берлин (Гер) - Селта Виго (Исп) 0 - 3 2.76 3.34 2.28
17:00 Уотфорд (Анг) - Реал Сосиедад (Исп) 2 - 1 2.31 3.39 2.75
17:30 Борнемут (Анг) - Лион (Фра) 3 - 0 3.18 3.67 2.01
18:00 Борусия М'Гладбах (Гер) - Челси (Анг) 2 - 2 2.80 3.58 2.19
18:00 Норич (Анг) - Тулуза (Фра) 1 - 0 1.93 3.50 3.42
18:30 Реймс (Фра) - Шефилд Юнайтед (Анг) 3 - 1 - - -
19:00 Астерас Триполис (Гър) - Паниониос Атина (Гър) 1 - 0 1.69 3.54 4.40
19:00 НЕК Ниймеген (Хол) - Осасуна (Исп) 0 - 1 3.37 3.71 1.88
19:00 Ним (Фра) - Дижон (Фра) 0 - 2 2.00 3.41 3.26
19:30 Брест (Фра) - Леванте (Исп) 1 - 1 2.59 3.35 2.39
19:30 Венеция (Ита) - Емполи (Ита) 1 - 0 3.96 3.42 1.80
19:30 Расинг Сантандер (Исп) - Алавес (Исп) 0 - 1 4.68 3.69 1.64
19:30 Читадела (Ита) - Порденоне (Ита) 1 - 2 1.98 3.27 3.40
20:00 Атлетико Сан Луис (Мек) - Атлетико Мадрид (Исп) 1 - 2 5.20 3.78 1.57
20:00 Депортиво Ла Коруня (Исп) - Понферадина (Исп) 1 - 0 1.58 4.07 4.42
20:00 Елче (Исп) - Албасете (Исп) 0 - 1 2.52 3.35 2.44
20:00 Нумансия (Исп) - УД Логронес (Исп) 2 - 1 1.83 3.39 3.82
20:30 Монако (Фра) - Сампдория (Ита) 1 - 0 2.09 3.38 3.08
21:00 Бадахос (Исп) - Естремадура (Исп) 0 - 2 3.36 3.46 1.94
21:00 Галатасарай (Тур) - Панатинайкос (Гър) 2 - 1 1.40 4.55 6.29
21:30 Жирона (Исп) - Монпелие (Фра) 0 - 1 2.59 3.35 2.41
21:30 Химнастик де Тарагона (Исп) - Сарагоса (Исп) 2 - 3 3.54 3.44 1.88
22:00 Амиен (Фра) - Леганес (Исп) 0 - 1 2.59 3.34 2.40
22:00 Ливорно (Ита) - Фиорентина (Ита) 0 - 1 4.45 3.69 1.67
22:00 Райо Валекано (Исп) - Алкоркон (Исп) 2 - 3 1.73 3.50 4.00

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 24.08.2019 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане