Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
май '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
2728293031  
       
Топ факти за деня

Ювентус като домакин няма загуба от 17 мача

Троа като домакин няма равенство от 17 мача

ЖА Дранси като гост няма победа от 15 мача

Флора Талин само победи от 8 мача

Апоел Рамат Ган само загуби от 4 мача

Апоел Кфар Саба само победи от 4 мача

Бохемианс като домакин само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

Фин Харпс няма победа от 15 мача

Атлон Таун няма равенство от 10 мача

Лонгфорд Таун няма загуба от 9 мача

Газ Метан Медиаш 6 победи от 7 мача

Херманщат няма победа от 7 мача

Илвес Тампере нито един получен гол в 4 мача

Йънг Утрехт като гост няма победа от 18 мача

Машин Сази Табриз като гост 9 равенства от 13 мача

Перак като гост 4 равенства от 6 мача

Ал Шарджа няма загуба от 22 мача

Звейген Канадзава като домакин само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Анкета

Кои ще са двата Английски отбора с трофеите в ШЛ и ЛЕ през този сезон?

ТВ програма
Nova Sport
Дунав Русе - Славия
17:30 на живо
Diema Sport
Берое - Лудогорец Разград 20:00 на живо
EuroSport 2
Майнц 05 - РБ Лайпциг
21:30 на живо
MAX Sport 3
Ювентус - Торино
21:30 на живо
Nova Sport
Страсбург - Олимпик Марсилия 21:45 на живо
Diema Sport 2
Евертън - Бърнли
22:00 на живо
Sport  Plus HD
Севиля - Леганес
22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за петък, 3 май, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:00 Евертън - Бърнли 2 - 0 1.65 3.90 5.73
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
21:30 Майнц 05 - РБ Лайпциг 3 - 3 4.44 4.05 1.72
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Арминия Билефелд - Падерборн 2 - 0 3.78 4.05 1.79
19:30 Динамо Дрезден - Санкт Паули 2 - 1 2.16 3.43 3.20
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Оснабрюк - Ханза Рощок 1 - 2 1.90 3.38 3.85
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Севиля - Леганес 0 - 3 1.38 4.91 8.21
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
17:30 Алкояно - Сабадел 2 - 1 2.46 2.90 2.82
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
21:30 Ювентус - Торино 1 - 1 1.64 3.66 5.76
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
21:45 Страсбург - Олимпик Марсилия 1 - 1 3.78 3.46 1.98
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:00 Аячо - Орлеан 1 - 0 2.00 3.28 3.73
21:00 Безие - Брест 1 - 0 4.16 3.53 1.81
21:00 Льо Авър - Газелек Аячо 2 - 2 1.64 3.55 5.40
21:00 Метц - Валансиен 3 - 0 1.53 3.97 5.90
21:00 Оксер - Шатору 1 - 2 1.89 3.18 4.34
21:00 Париж ФК - Гренобъл Фут 38 1 - 0 1.74 3.29 5.19
21:00 Сошо - Ред Стар Париж 1 - 2 1.53 3.77 6.38
21:00 Троа - Нанси 2 - 1 2.16 3.14 3.39
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
21:00 Авранш - Шамбли 2 - 0 3.59 3.02 2.02
21:00 Булон - Конкарно 1 - 1 2.08 2.96 3.48
21:00 Вилфранш-Божоле - Лион-Дюшер 0 - 1 2.34 2.90 3.00
21:00 Дюнкерк - Маринян Жиняк 2 - 0 1.95 3.05 3.78
21:00 Кювили-Руан - Бурж-Перона 2 - 0 2.93 2.43 2.84
21:00 Льо Ман - Антанта ССГ 2 - 0 1.56 3.63 5.17
21:00 По - Шоле 3 - 1 1.69 3.38 4.52
21:00 Родес - ЖА Дранси 1 - 0 1.34 4.20 7.93
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
20:10 Аустрия Клагенфурт - Капфенберг 1 - 0 1.85 3.50 3.75
20:10 Вакер Инсбрук II - Рийд 3 - 4 5.89 4.04 1.48
20:10 ВСГ Ватенс - Аустрия Виена II 2 - 1 1.30 5.13 7.85
20:10 Лафниц - Лиферинг Залцбург 2 - 3 2.58 3.36 2.48
20:10 Флоридсдорфер АК - Хорн 1 - 0 2.05 3.38 3.28
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Генк - Роял Антверпен 4 - 0 1.53 4.15 5.93
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:30 ФК Сараево - Челик Зеница 5 - 0 1.10 6.88 14.93
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:00 Берое - Лудогорец Разград 1 - 1 5.55 4.00 1.52
България - Група Б за Изпадане България - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Дунав Русе - Славия 0 - 1 3.08 3.27 2.16
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Глейсис Юнайтед - Сейнт Джоузеф 0 - 1 - - -
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Фредериция - Силкеборг 0 - 1 2.54 3.41 2.53
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
19:00 Таммека Тарту - Куресааре 1 - 1 1.27 5.18 7.66
19:30 Флора Талин - Талина Калев 6 - 0 1.02 11.07 26.89
Израел - Група за Промоция Израел - Група за Промоция Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Афула - Апоел Катамон Йерусалим 0 - 0 1.89 3.35 3.45
16:00 Апоел Ашкелон - Бейтар Тел Авив Рамла 0 - 3 2.19 3.29 2.82
16:00 Апоел Рамат Ган - Апоел Назарет Илит 1 - 1 3.78 3.38 1.79
16:00 Секция Нес Циона - Апоел Кфар Саба 0 - 0 2.40 3.07 2.68
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Бохемианс - Корк Сити 0 - 1 1.99 3.16 3.85
21:45 Дъндолк - Дери Сити 2 - 2 1.41 4.31 7.51
21:45 Сейнт Патрикс - Уотърфорд Юнайтед 0 - 3 1.77 3.46 4.44
22:00 Фин Харпс - УК Дъблин 3 - 0 2.31 3.26 2.94
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Атлон Таун - Коб Рамблърс 1 - 1 2.28 3.30 2.86
21:45 Голуей ФК - Уексфорд Ютс 2 - 0 1.94 3.41 3.54
21:45 Дрогеда Юнайтед - Лонгфорд Таун 0 - 1 2.42 3.26 2.70
21:45 Кабинтили - Шелбърн 1 - 0 2.91 3.12 2.35
21:45 Лимерик - Брей Уондърърс 1 - 0 2.87 3.23 2.33
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
17:30 Метта ЛУ Рига - БФЦ Даугавпилс 0 - 1 2.15 3.29 2.94
18:45 Рига ФК - Йелгава 1 - 1 1.48 3.73 5.98
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Сфинтул Георге Суручен - Милсами Орхей 1 - 1 - - -
19:00 Сперанца Ниспорен - Шериф Тираспол 0 - 4 5.88 3.88 1.45
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Хробри Глогов - Варта Познан 1 - 1 2.33 3.07 2.99
21:45 ГКС Катовице - Стал Мелец 0 - 2 2.70 3.14 2.45
Полша - Група за Изпадане Полша - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Висла Плоцк - Арка Гдиня 1 - 1 2.15 3.32 3.29
21:30 Гурник Забже - Висла Краков 1 - 2 1.57 4.05 5.24
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:30 Морейрензе - Рио Аве 1 - 2 2.29 3.41 2.94
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Конкордия Кяжна - Ботошани 2 - 2 2.77 2.94 2.57
21:00 Газ Метан Медиаш - Херманщат 4 - 1 2.24 3.09 3.18
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Енисей Красноярск - Анжи Махачкала 3 - 1 1.55 3.75 5.95
16:30 Рубин Казан - ФК Оренбург 2 - 0 2.37 2.83 3.35
Сан Марино - Плейофи Сан Марино - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Мурата - Либертас** (0 - 1) 0 - 4 1.80 3.40 3.78
Северна Ирландия - Плейофи Северна Ирландия - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Карик Рейнджърс - Ардс ФК 1 - 0 2.45 3.27 2.54
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
21:00 Похроние Долна Жданя - Локомотив Кошице 4 - 0 1.54 3.69 4.80
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
20:30 Сивасспор - Истанбул Башакшехир 0 - 0 4.28 3.59 1.79
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
19:30 Аданаспор - Алтънорду 1 - 2 3.81 3.42 1.84
19:30 Болуспор - Хатайспор 1 - 4 3.64 3.49 1.87
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 РоПС Рованиеми - ХИФК Хелзинки 1 - 0 2.21 3.00 3.40
18:30 ХИК Хелзинки - Илвес Тампере 0 - 0 1.95 3.08 4.15
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
21:00 Ваалвийк - ФК Айндховен 3 - 1 1.63 4.17 4.31
21:00 Волендам - Рода 1 - 1 1.94 3.75 3.29
21:00 Ден Бош - Го Ахед Игълс 2 - 0 1.93 3.78 3.28
21:00 Дордрехт - Йънг Утрехт 1 - 2 1.45 4.75 5.51
21:00 Йънг АЗ Алкмаар - Спарта Ротердам 3 - 2 3.09 3.62 2.05
21:00 Йънг Аякс - Алмере Сити 8 - 0 1.86 3.83 3.47
21:00 Йънг ПСВ - Телстар 2 - 0 1.54 4.26 5.00
21:00 МВВ Маастрихт - НЕК Ниймеген 1 - 1 3.48 4.01 1.84
21:00 Твенте - Камбур 2 - 2 1.78 3.86 3.76
21:00 Хелмонд Спорт - ТОП Ос 0 - 4 4.04 3.93 1.72
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Рудеш Загреб - ХНК Горица 1 - 1 6.49 4.23 1.44
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Витковице - Простейов 0 - 2 2.14 3.08 3.26
19:00 Височина Ихлава - Виктория Жижков 4 - 1 1.32 4.45 7.96
19:00 Храдец Кралове - Чешке Будьовице 1 - 0 2.24 3.03 3.05
Чехия - Група за Изпадане Чехия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:00 Дукла Прага - Бохемианс 1905 Прага 1 - 1 3.84 3.48 1.86
Чехия - Плейофи Чехия - Плейофи Рез. 1 X 2
19:00 Теплице - Млада Болеслав 0 - 8 2.58 3.17 2.59
19:00 Фастав Злин - Сигма Оломоуц 1 - 0 2.42 3.00 2.92
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
21:00 Раперсвил-Йона - Криенс 1 - 0 2.53 3.40 2.50
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 Норбю - Бромапойкарна 2 - 0 2.73 3.35 2.39
Австралия - А-Лига - Финална Фаза Австралия - А-Лига - Финална Фаза Рез. 1 X 2
12:50 Мелбърн Виктори - Уелингтън Финикс 3 - 1 1.69 3.83 4.45
Аржентина - Суперкупа Аржентина - Суперкупа Рез. 1 X 2
03:10 Бока Хуниорс** - Росарио Сентрал 0 - 0 1.69 3.30 5.15
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:15 Хорхе Вилстерман - Спорт Бойс Уорнес 5 - 2 1.29 4.90 7.16
03:30 Сан Хосе Оруро - Ориенте Петролеро 3 - 2 1.33 4.14 8.11
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:15 Сантос SP - Флуминензе RJ 2 - 1 1.49 3.90 6.58
02:00 Ботафого RJ - Баия BA 3 - 2 2.08 3.15 3.57
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
03:00 Понте Прета SP - Крисиума SC 1 - 1 1.82 3.22 4.31
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Арагуа Маракай - Замора Баринас 0 - 2 2.26 3.09 2.79
Индонезия - Други Индонезия - Други Рез. 1 X 2
11:30 ПСМ Макасар - Бхаянгкара ФК 2 - 0 1.67 3.70 4.40
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
15:30 Насажи Мазандаран - Санат Нафт Абадан 1 - 2 2.18 2.75 3.26
16:30 Парс Джонуби Джем - Зоб Ахан Исфахан 0 - 2 2.69 2.79 2.50
17:45 Нафт Масджед Солейман - Сепидроод Рещ 1 - 1 2.18 2.80 3.17
17:45 Сепахан Исфахан - Машин Сази Табриз 2 - 0 1.53 3.00 7.63
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
00:15 Атлетико Букараманга - Унион Магдалена 0 - 1 1.70 3.28 4.78
02:15 Хуниор Баранкиля - Алианса Петролера 1 - 1 1.41 3.93 7.29
04:15 Америка де Кали - Кукута Депортиво 2 - 0 2.03 3.10 3.52
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Кедах - Куала Лумпур 5 - 2 1.43 4.20 5.48
16:00 ПКНС ФК - Перак 3 - 3 1.99 3.48 3.02
Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
05:00 Дорадос де Синалоа - Атлетико Сан Луис 1 - 1 2.20 3.25 3.20
ОАЕ - Про-Лига ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ал Фуджейра - Емирейтс Клуб 0 - 1 2.23 3.47 2.61
17:05 Шабаб Ал-Ахли Дубай - Ал Дафра 3 - 2 1.39 4.43 5.57
19:45 Ал Насър Дубай - Бани Яс 2 - 1 2.50 3.52 2.32
19:45 Ал Шарджа - Диба Ал Фуджейра 2 - 2 1.22 5.76 8.21
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Либертад Асунсион - Насионал Асунсион 1 - 2 1.58 3.51 4.72
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 Балестиер Халса - Йънг Лайънс 0 - 1 - - -
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
23:00 Палестино Сантяго - Евертън Виня дел Мар 1 - 0 2.03 3.34 3.28
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:30 Тегу - Сангжу Сангму 1 - 0 - - -
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Санфрече Хирошима - Йокохама Ф-Маринос 0 - 1 2.29 3.27 3.00
08:00 Урава Ред Даймъндс - Джубило Ивата 0 - 1 1.81 3.48 4.21
09:00 Кавазаки Фронтейл - Вегалта Сендай 3 - 1 1.52 4.06 5.66
09:00 Кашима Антлърс - Шимизу Ес-Пулс 3 - 0 1.79 3.63 4.14
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Звейген Канадзава - Ависпа Фукуока 1 - 1 - - -
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
03:30 Гуарани Асунсион (Пар) - Депортиво Кали (Кол)** 1 - 0 1.95 3.25 4.10
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
15:00 Хееренвеен (Хол) - Еммен (Хол) 3 - 0 - - -

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 23.05.2019 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане