Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
май '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 242526
2728293031  
       
Топ факти за деня

Тотнъм като гост няма равенство от 18 мача

Лутън Таун като домакин няма загуба от 22 мача

Нюрнберг като гост няма победа от 15 мача

Депортиво Фабрил като гост няма победа от 17 мача

Мирандес като домакин няма загуба от 17 мача

Арцакена като гост няма равенство от 18 мача

Рустави няма победа от 10 мача

Маарду Линнамеесконд като гост 18 получени гола в 4 мача - 4.50 на мач

Нарва Транс като домакин само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

РФШ Рига 7 победи от 8 мача

Кодру Лозова няма победа от 7 мача

Бенфика като домакин 54 вкарани гола в 15 мача - 3.60 на мач

Порто като домакин няма равенство от 15 мача

Сепси Сфънту Георге само 1 вкаран гол в 7 мача - 0.14 на мач

Динамо Букурещ 6 победи от 7 мача

Железарна Подбрезова 5 равенства от 6 мача

Нитра 5 равенства от 6 мача

Кардемир Карабукспор няма победа от 31 мача

Шахтьор Донецк нито един получен гол в 4 мача

Варберг БоИС само победи от 5 мача

Гуанджоу РФ като гост 13 получени гола в 4 мача - 3.25 на мач

Пекин Гуоан само победи от 7 мача

Ал Насър Кувейт като гост 5 равенства от 7 мача

Ал Фахахел като домакин няма победа от 8 мача

Паханг няма загуба от 11 мача

Веракрус няма победа от 16 мача

Колорадо Рапидс няма победа от 9 мача

Курико Унидо като гост 4 равенства от 5 мача

Универсидад Католика като гост само победи от 5 мача

Чеджу Юнайтед няма победа от 9 мача

Токио няма загуба от 9 мача

Анкета

Кои ще са двата Английски отбора с трофеите в ШЛ и ЛЕ през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 4
Леванте - Райо Валекано
14:00 на живо
Diema Sport 2
Борнемут - Тотнъм
14:30 на живо
EuroSport 2
Байерн Мюнхен - Хановер 96 16:30 на живо
Diema Sport 2
Уест Хям - Саутхямптън
17:00 на живо
Sport  Plus HD
Еспаньол - Атлетико Мадрид 17:15 на живо
Diema Sport
Черно море - ЦСКА София
17:30 на живо
Nova Sport
Пари Сен Жермен - Ница
18:00 на живо
EuroSport 2
Борусия М'Гладбах - Хофенхайм 18:30 на запис
MAX Sport 3
Киево - СПАЛ
19:00 на живо
Diema Sport 2
Кардиф - Кристъл Палас
19:30 на живо
EuroSport 2
Вердер Бремен - Борусия Дортмунд 19:30 на живо
Sport  Plus HD
Алавес - Реал Сосиедад
19:30 на живо
Diema Sport
Ботев Пловдив - Левски София 20:00 на живо
Nova Sport
Реймс - Ним
21:00 на живо
MAX Sport 3
Удинезе - Интер
21:30 на живо
Diema Sport 2
Нюкасъл - Ливърпул
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Селта Виго - Барселона
21:45 на живо
Diema Sport
Саутенд - Съндърланд
23:30 на запис
Diema Sport 2
Уулвърхямптън - Фулъм
00:10 на запис

Мачове за събота, 4 май, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Борнемут - Тотнъм 1 - 0 4.28 3.98 1.82
17:00 Уест Хям - Саутхямптън 3 - 0 2.28 3.59 3.10
17:00 Уулвърхямптън - Фулъм 1 - 0 1.50 4.33 7.02
19:30 Кардиф - Кристъл Палас 2 - 3 2.57 3.67 2.69
21:45 Нюкасъл - Ливърпул 2 - 3 9.36 5.08 1.37
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:30 Блекпул - Джилингам 0 - 3 2.00 3.60 3.57
19:30 Брадфорд Сити - Уимбълдън 0 - 0 3.28 3.23 2.26
19:30 Бристол Роувърс - Барнзли 2 - 1 4.99 4.00 1.63
19:30 Донкастър - Ковънтри 2 - 0 1.72 3.95 4.40
19:30 Лутън Таун - Оксфорд Юнайтед 3 - 1 1.43 4.45 7.35
19:30 Питърбъро - Бъртън Албион 3 - 1 1.86 3.84 3.84
19:30 Плимут - Скънторп 3 - 2 2.04 3.72 3.35
19:30 Портсмут - Акрингтън Стенли 1 - 1 1.41 4.73 7.32
19:30 Саутенд - Съндърланд 2 - 1 2.67 3.40 2.56
19:30 Уикъмб - Флийтууд Таун 1 - 0 2.14 3.32 3.42
19:30 Чарлтън - Рочдейл 4 - 0 1.58 4.15 5.44
19:30 Шросбъри Таун - Уолсол 0 - 0 2.39 3.44 2.86
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бъри - Порт Вейл 1 - 1 1.62 3.80 5.54
17:00 Гримсби Таун - Крю Александра 2 - 0 3.07 3.34 2.29
17:00 Йоувил - Карлайл 0 - 0 4.06 3.47 1.89
17:00 Кроули Таун - Транмиър Роувърс 3 - 1 3.23 3.41 2.18
17:00 Линкълн Сити - Колчестър 0 - 3 2.20 3.38 3.22
17:00 Макълсфийлд Таун - Кембридж Юнайтед 1 - 1 2.26 3.20 3.29
17:00 Милтън Кийнс Донс - Мансфийлд Таун 1 - 0 2.20 3.34 3.27
17:00 Моркамб - Нюпорт Каунти 1 - 1 3.76 3.58 1.94
17:00 Олдъм - Нортхямптън Таун 2 - 5 2.30 3.56 2.91
17:00 Стивънидж Бороу - Челтнъм Таун 2 - 0 1.78 3.67 4.48
17:00 Суиндън - Нотс Каунти 3 - 1 2.35 3.50 2.87
17:00 Форест Грийн Роувърс - Екзитър 0 - 0 2.62 3.25 2.68
Англия - Национална Лига - Плейофи Англия - Национална Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
14:30 Солихъл Муурс - Файлд 0 - 1 2.19 3.24 3.14
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Байерн Мюнхен - Хановер 96 3 - 1 1.02 20.58 41.56
16:30 Борусия М'Гладбах - Хофенхайм 2 - 2 2.35 3.83 2.73
16:30 Волфсбург - Нюрнберг 2 - 0 1.62 4.06 5.25
16:30 Херта Берлин - Щутгарт 3 - 1 2.44 3.56 2.76
19:30 Вердер Бремен - Борусия Дортмунд 2 - 2 3.31 3.96 1.99
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Бохум - Магдебург 4 - 2 2.65 3.36 2.55
14:00 Хайденхайм - Зандхаузен 2 - 3 2.12 3.53 3.20
14:00 Хамбургер - Инголщат 0 - 3 1.75 3.67 4.43
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Кайзерслаутерн - Унтерхахинг 4 - 0 2.09 3.27 3.38
15:00 Карл Цайс Йена - Вюрцбургер Кикерс 3 - 4 2.39 3.42 2.72
15:00 Карлсруе - Зоненхоф Гроссашпах 2 - 1 1.40 4.48 6.82
15:00 Халешер - Пройсен Мюнстер 1 - 2 1.54 3.83 5.93
15:00 Цвикау - Мюнхен 1860 5 - 2 2.00 3.20 3.77
15:00 Шпортфройнде Лоте - Веен Висбаден 0 - 1 3.56 3.39 1.98
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Леванте - Райо Валекано 4 - 1 1.93 3.98 3.57
17:15 Еспаньол - Атлетико Мадрид 3 - 0 3.99 3.29 2.02
19:30 Алавес - Реал Сосиедад 0 - 1 2.63 3.21 2.81
21:45 Селта Виго - Барселона 2 - 0 1.84 3.84 4.04
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Алкоркон - Осасуна 0 - 0 3.03 3.02 2.47
19:00 Сарагоса - Депортиво Ла Коруня 0 - 1 2.64 3.11 2.71
19:00 Химнастик де Тарагона - Естремадура 0 - 1 2.51 3.03 2.93
21:30 Тенерифе - Лас Палмас 2 - 1 2.12 3.23 3.48
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
19:30 Унионистас де Саламанка - СС Рейес 1 - 1 2.02 3.14 3.47
20:00 Културал Леонеса - Депортиво Фабрил 4 - 0 1.30 4.60 8.69
21:00 Реал Мадрид Кастиля - Корухо 3 - 0 1.64 3.46 4.80
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Реал Унион - Витория-Гастейс 2 - 0 1.84 3.30 3.80
18:30 Културал Дуранго - Лейоа 0 - 3 2.62 2.99 2.55
19:00 Аренас Клуб де Гечо - УД Логронес 1 - 3 2.99 3.02 2.26
19:00 Мирандес - Реал Сосиедад Б 2 - 1 1.42 3.83 6.59
19:30 Лангрео - Химнастика де Торелавега 1 - 0 1.86 3.20 3.89
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
19:00 Еркулес - Конкуенсе 1 - 0 1.59 3.61 4.82
19:00 Леванте Б - Виляреал Б 1 - 3 2.73 2.98 2.46
20:00 Ехеа - Олот 0 - 0 2.49 2.75 2.91
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
18:00 Гранада Б - Линенсе 3 - 2 1.76 3.36 4.21
19:00 Атлетико Малагеньо - Реал Мурсия 1 - 0 2.72 3.21 2.33
20:30 Атлетико Санлукеньо - Рекреативо 0 - 3 3.17 3.15 2.10
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:00 Киево - СПАЛ 0 - 4 3.05 3.07 2.51
21:30 Удинезе - Интер 0 - 0 5.16 3.80 1.67
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Асколи - Палермо 1 - 2 4.96 3.58 1.68
16:00 Венеция - Пескара 2 - 2 2.35 3.08 3.08
16:00 Кремонезе - Бреша 0 - 0 1.66 3.56 5.13
16:00 Специя - Кротоне 2 - 0 1.66 3.57 5.07
19:00 Читадела - Верона 3 - 0 2.37 3.11 3.02
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
17:30 Алесандрия - Албисола 3 - 0 1.70 3.44 4.28
17:30 Виртус Ентела - Карарезе 1 - 0 1.49 4.05 5.25
17:30 Гоцано - Арцакена 1 - 3 2.26 3.11 2.91
17:30 Кунео - Аурора Про Патрия 0 - 0 1.65 3.17 5.22
17:30 Лукезе - Понтедера 1 - 0 3.26 2.25 2.79
17:30 Олбия - Про Верчели 1 - 0 2.61 2.81 2.71
17:30 Пиза - Новара 3 - 0 1.72 2.97 5.15
17:30 Пистоезе - Арецо 0 - 3 3.50 2.96 2.04
17:30 Про Пиаченца - Ювентус Б 0 - 3 - - -
17:30 Сиена - Пиаченца 2 - 0 4.67 3.53 1.61
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Пари Сен Жермен - Ница 1 - 1 1.26 6.31 9.81
21:00 Бордо - Анже 0 - 1 2.42 3.07 3.12
21:00 Гингам - Каен 0 - 0 1.89 3.31 4.37
21:00 Реймс - Ним 0 - 3 1.96 3.37 4.02
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Ланс - Клермонт Фут 1 - 0 1.74 3.41 4.87
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
15:30 Винер Нойщат - Амщетен 1 - 0 2.94 3.22 2.25
17:30 Аустрия Лустенау - Форвартс Щайр 2 - 0 1.43 4.27 6.35
Австрия - Група за Изпадане Австрия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Адмира Вакер Мьодлинг - Рапид Виена 3 - 4 4.67 4.10 1.63
18:00 Вакер Инсбрук - Хартберг 1 - 0 1.96 3.70 3.42
18:00 Матерсбург - Алтах 0 - 0 2.14 3.35 3.26
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Камза - Кукеси 0 - 3 - - -
16:00 КФ Тирана - Скендербеу Корча 1 - 0 - - -
16:00 Лачи - Кастриоти Круя 1 - 1 - - -
16:00 Теута - Луфтетари 0 - 0 - - -
16:00 Фламуртари - Партизани Тирана 0 - 3 - - -
Андора - Група за Титлата Андора - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 УЕ Енгордани - ФК Санта Колома 0 - 1 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Гандзасар Капан - Арарат-Армения Ереван 2 - 1 3.25 3.26 1.98
15:00 Лори Ванадзор - Бананц Ереван 1 - 3 2.30 3.07 2.78
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
18:45 Торпедо Минск - Днепър Могилев 0 - 1 2.33 3.02 2.89
20:45 Неман - Торпедо Жодино 0 - 0 2.84 2.78 2.52
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
19:00 Шарлероа - Сент Трюиден 2 - 0 1.89 3.69 3.74
21:00 Ойпен - Остенде 3 - 2 1.74 4.10 4.05
21:30 Беершот Вилрийк - Вестерло 3 - 2 3.13 3.56 2.15
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Кортрийк - Ваасланд-Беверен 2 - 1 1.35 5.22 7.69
21:00 Серкъл Брюж - Унион Сент Жилоаз 2 - 3 2.50 3.64 2.53
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Жрински Мостар - Радник Биелина 1 - 1 1.44 4.03 5.64
18:00 Крупа - Звезда 09 Биелина 2 - 0 1.84 3.50 3.51
18:00 Широки Брег - Слобода Тузла 4 - 0 1.50 3.77 5.12
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Локомотив Горна Оряховица - Несебър 1 - 1 - - -
18:00 Локомотив София - Пирин Благоевград 0 - 2 - - -
18:00 Лудогорец Разград II - Кариана Ерден 4 - 0 - - -
18:00 Черноморец Балчик - Литекс Ловеч 2 - 2 - - -
19:00 Монтана - Струмска Слава Радомир 3 - 1 - - -
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:30 Черно море - ЦСКА София 1 - 3 3.70 3.13 2.02
20:00 Ботев Пловдив - Левски София 1 - 3 3.20 3.22 2.13
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Юръп - Линкс 5 - 0 - - -
19:15 Монс Калпе - Гибралтар Юнайтед 5 - 2 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Торпедо Кутаиси - Динамо Батуми 3 - 2 2.40 3.20 2.60
18:00 Динамо Тбилиси - Сиони Болниси 5 - 1 1.45 4.00 6.00
20:00 ВИТ Джорджия Тбилиси - Рустави 2 - 3 1.65 3.30 5.00
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Аполон Смирни - Ламия 0 - 3 3.60 3.26 2.02
Дания - Плейофи Дания - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Колдинг - Брьоншой 5 - 0 1.84 3.53 3.63
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
16:00 Пайде Линнамеесконд - Маарду Линнамеесконд 2 - 0 1.12 6.57 14.13
19:00 Нарва Транс - Тулевик Вилянди 0 - 1 1.19 5.54 11.03
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Апоел Хадера - Макаби Нетаня 1 - 2 4.37 3.59 1.66
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
20:30 Апоел Тел Авив - Бней Сахнин 3 - 0 1.82 3.32 3.93
20:30 Апоел Хайфа - Макаби Петах Тиква 0 - 3 2.73 3.11 2.37
20:30 Бейтар Йерусалим - МС Ашдод 2 - 3 1.97 3.25 3.41
20:30 Ирони Кирят Шмона - Апоел Раанана 0 - 0 1.84 3.33 3.78
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Слиго Роувърс - Шамрок Роувърс 2 - 1 6.01 3.81 1.54
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 ХК Коупавогюр - Брейдаблик Коупавогюр 2 - 2 6.09 4.43 1.44
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Лейкнир Рейкявик - Магни Гренивик 4 - 1 1.49 4.09 4.91
19:30 Тор Акурейри - Афтурелдинг Мосфелсбаер 3 - 1 1.24 5.13 8.51
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 АЕК Ларнака - Неа Саламина 1 - 1 1.29 4.62 8.44
19:00 АЕЛ Лимасол - Омония Никозия 3 - 2 1.66 3.75 4.17
19:00 Апоел Никозия - Аполон Лимасол 3 - 0 1.99 3.50 3.18
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Дреница Србица - Фероникели Глоговац 0 - 1 - - -
17:00 Дрита Гниляне - Прищина 1 - 1 4.18 3.24 1.66
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
16:00 Спартакс Юрмала - Вентспилс 4 - 3 4.02 3.74 1.68
18:00 ФК Лиепая - РФШ Рига 0 - 0 2.84 3.30 2.21
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
17:00 Стумбрас Каунас - ФК Ритеряй 0 - 3 2.04 3.23 3.26
Малта - Финален рунд Малта - Финален рунд Рез. 1 X 2
17:30 Валета** - Хибърниънс 1 - 1 2.52 3.18 2.45
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Кодру Лозова - Динамо-Авто Тираспол 2 - 5 2.99 3.35 1.97
19:00 Петрокуб Хинчещ - Зимбру Кишинев 1 - 0 1.77 3.49 3.48
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Мьондален - Стабек 1 - 0 2.01 3.54 3.46
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 Олесунд - Согндал 3 - 1 1.75 3.55 4.30
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
14:00 Стьордалс Блинк - Братвог 1 - 1 1.58 4.17 4.11
14:30 Айерсун - Нардо 3 - 0 1.45 4.41 5.07
19:00 Фредрикстад - Арендал 5 - 3 1.58 4.21 4.14
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Фрам Ларвик - Сотра 3 - 1 1.78 3.88 3.39
17:00 Флурьо - Аскер 1 - 0 2.53 3.72 2.25
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Раков Ченстохова - ГКС Тихи 0 - 0 1.48 4.01 5.85
20:45 Одра Ополе - Битовия Битов 2 - 1 1.99 3.30 3.44
21:00 Термалика Нечеча - Гарбарния Краков 1 - 0 1.42 4.16 6.48
21:45 ГКС Ястшембе-Здруй - ЛКС Лодз 0 - 2 3.83 3.17 1.93
Полша - Група за Титлата Полша - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Лех Познан - Заглембие Любин 1 - 1 2.62 3.31 2.58
21:30 Легия Варшава - Пяст Гливице 0 - 1 1.90 3.33 4.12
Полша - Група за Изпадане Полша - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Корона Келце - Миедж Легница 0 - 0 2.40 3.30 2.84
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Маритимо - Спортинг Брага 1 - 0 4.17 3.77 1.78
17:30 Фейрензе - Шавеш 4 - 4 4.77 3.69 1.70
20:00 Бенфика - Портимонензе 5 - 1 1.10 8.93 19.81
22:30 Порто - Авеш 4 - 0 1.13 7.74 18.37
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Варзин - Фамаликао 1 - 4 2.11 3.17 3.32
18:00 Кова Да Пиедаде - Академика Коимбра 2 - 0 1.83 3.26 4.25
20:00 Пенафиел - Оливейрензе 2 - 4 2.21 3.26 3.01
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:00 Виторул Констанца - Сепси Сфънту Георге 3 - 1 1.71 3.46 4.78
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Дунареа Кълъраш - Динамо Букурещ 1 - 0 3.14 2.99 2.31
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Урал Свердловска област - Спартак Москва 0 - 1 3.03 3.10 2.38
16:30 Ахмат Грозни - Зенит Санкт Петербург 1 - 1 4.32 3.29 1.85
19:00 Арсенал Тула - Локомотив Москва 2 - 0 3.27 3.12 2.23
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
10:00 Луч-Енергия Владивосток - Шинник Ярославл 0 - 2 2.60 2.73 2.80
10:00 СКА-Хабаровск - Зенит Санкт Петербург 2 3 - 1 1.42 3.66 7.64
12:00 Том Томск - Авангард Курск 1 - 0 2.64 2.73 2.73
13:00 Сибир Новосибирск - ПФК Сочи 0 - 1 5.59 3.45 1.56
13:00 ФК Тюмен - ФК Химки 0 - 0 2.84 2.84 2.47
15:00 Мордовия Саранск - Ротор Волгоград 1 - 0 2.69 2.72 2.70
16:00 Чертаново Москва - Спартак Москва 2 1 - 0 1.94 3.34 3.39
17:00 ФК Армавир - ФК Нижни Новгород 2 - 1 2.96 2.66 2.60
17:00 ФК Краснодар-2 - Балтика Калининград 2 - 1 2.46 2.87 2.82
18:15 ФК Тамбов - Факел Воронеж 0 - 0 1.23 5.12 10.10
Сан Марино - Плейофи Сан Марино - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Фиорентино - Тре Фиори** (1 - 2) 0 - 1 2.90 3.75 2.00
Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия Северна Ирландия - Купа на Северна Ирландия Рез. 1 X 2
16:30 Балинамалард Юнайтед - Крусейдърс 0 - 3 11.23 6.07 1.18
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Беласица Струмица - Македония Гьорче Петров 3 - 1 - - -
17:00 Работнички Скопие - Шкендия 79 Тетово 0 - 1 - - -
17:00 Ренова Джепчище - Победа Прилеп 9 - 1 1.35 4.18 6.68
17:00 Силекс Кратово - Академия Пандев 3 - 0 2.69 3.06 2.32
17:00 Шкупи Скопие - Вардар Скопие 2 - 2 2.27 2.96 2.84
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
18:00 Дубница - Одева Липани 2 - 1 1.25 4.90 8.00
18:00 Интер Братислава - Жилина Б 1 - 1 3.51 3.72 1.77
18:00 Партизан Бардейов - Татран Прешов 3 - 1 1.55 3.79 4.66
18:00 Татран Липтовски Микулаш - Скалица 1 - 3 2.35 3.21 2.61
18:00 ШТК 1914 Шаморин - Комарно 2 - 2 1.90 3.68 3.11
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Серед - Земплин Михаловце 2 - 2 2.36 3.21 2.70
Словакия - Група за Изпадане Словакия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Железарна Подбрезова - Злате Моравце 0 - 1 2.07 3.24 3.18
18:00 Сеница - Спартак Търнава 2 - 0 2.21 3.09 3.08
18:00 Тренчин - Нитра 1 - 4 1.63 3.69 4.63
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Алуминий Кидричево - Домжале 0 - 3 3.42 3.55 1.85
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Анкарагуджу - Ризеспор 2 - 2 2.67 3.32 2.53
16:00 Ерзурум ББ - Бурсаспор 2 - 0 2.68 3.06 2.70
19:00 Касъмпаша - Фенербахче 1 - 3 3.23 3.66 2.05
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Елязъгспор - Юмраниеспор 3 - 3 4.36 3.78 1.61
17:00 Истанбулспор - Кардемир Карабукспор 1 - 0 1.04 11.88 14.74
19:30 Алтай Измир - Ескишехирспор 2 - 1 1.81 3.62 3.71
19:30 Афиет Афионспор - Османлиспор 0 - 0 4.57 3.48 1.68
Украйна - Група за Титлата Украйна - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:00 Заря Луганск - ФК Мариупол 0 - 1 1.89 3.19 3.77
17:00 Динамо Киев - Александрия 1 - 1 1.32 4.36 8.41
19:30 Шахтьор Донецк - ФК Лвов 5 - 0 1.07 8.07 23.26
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:00 Дебрецен - Кишварда 1 - 3 1.80 3.47 4.05
18:00 Диошдьор - МОЛ Види 2 - 1 2.33 3.27 2.86
18:00 МТК Будапеща - Мезьокьовешд 0 - 1 1.97 3.36 3.54
18:00 Пушкаш Академи - Хонвед Будапеща 2 - 2 2.23 3.05 3.19
18:00 Халадаш Сомбатхей - Пакш 1 - 1 2.19 3.13 3.20
20:30 Ференцварош - Уйпещ 2 - 1 1.81 3.41 4.17
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
17:00 Екеняс ИФ - ТПС Турку 1 - 1 4.62 3.49 1.68
17:00 ТПВ Тампере - МуСа Пори 0 - 0 2.11 3.30 3.20
17:00 Яро - МИПА 3 - 0 1.24 5.45 9.40
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
15:00 Рейпас Лахти - ЯПС Ярвенпяя 3 - 1 2.88 3.97 1.89
17:00 ЙИППО Йоенсуу - ВЯС Вантаа 0 - 0 1.59 3.83 4.10
17:00 Судет - ПЕПО Лапеенранта 0 - 4 5.31 4.34 1.42
19:00 Клуби-04 Хелзинки - Викингит Хелзинки 6 - 1 1.80 3.83 3.24
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
14:00 Джаз Пори - Гнистан Хелзинки 0 - 4 3.88 4.26 1.57
17:00 ЕПС Еспоо - Тампере Юнайтед 2 - 1 1.90 4.20 3.10
17:00 КааПо Каарина - Хонка Академия 0 - 0 1.81 3.90 3.20
18:30 КяПа Хелзинки - Пало-Ирот Раума 0 - 1 1.51 4.00 4.55
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 Вааса ИФК - Вааякоски Ювяскюля 3 - 1 1.95 3.67 2.97
17:00 КуФу-98 Куопио - РоПС Рованиеми 2 2 - 0 1.53 4.21 4.31
17:00 СЯК Академия - ПК-37 Иисалми 4 - 0 1.20 5.70 8.76
18:30 Еркулес Оулу - ГБК Кокола 1 - 1 3.19 3.85 1.82
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Хайдук Сплит - Интер Запрешич 3 - 2 1.21 6.02 11.39
20:00 Истра 1961 - Риека 0 - 7 5.04 3.64 1.64
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Будучност Подгорица - Зета Голубовци 0 - 0 1.83 3.05 3.64
18:00 Искра Даниловград - Сутиеска Никшич 1 - 1 - - -
18:00 Петровац - Ловчен Цетине 0 - 0 1.53 3.79 5.13
18:00 Рудар Плевля - Морнар Бар 3 - 1 1.25 4.39 8.09
18:00 Титоград Подгорица - Гарбал Радановичи 2 - 2 2.08 2.89 3.10
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Баник Соколов - Збройовка Бърно 0 - 2 4.22 3.39 1.74
11:15 Пардубице - Зноймо 3 - 1 1.59 3.58 4.96
11:15 Хрудим - Тринец 1 - 2 2.00 3.08 3.52
Чехия - Група за Титлата Чехия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:30 Спарта Прага - Баник Острава 3 - 0 1.44 4.05 7.05
21:00 Слован Либерец - Славия Прага 0 - 0 6.15 3.57 1.56
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Базел - Цюрих 3 - 0 1.41 4.76 6.53
20:00 Грасхопърс - Санкт Гален 0 - 1 2.76 3.45 2.40
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:30 Шафхаузен - Сервет 0 - 2 5.01 4.33 1.51
19:00 Винтертур - Вил 2 - 0 2.13 3.44 3.05
19:00 Киасо - Вадуц 1 - 2 2.39 3.57 2.56
21:00 Аарау - Лозана Спорт 3 - 0 2.29 3.42 2.79
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
14:30 АИК Стокхолм - АФК Ескилстюна 2 - 1 1.43 4.19 7.95
17:00 Сириус - ИФК Гьотеборг 2 - 4 3.28 3.30 2.18
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Вестерос - Варберг БоИС 1 - 2 3.28 3.34 2.09
17:00 Мялби - Йоргрите 2 - 1 3.07 3.34 2.19
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
16:00 Карлстад БК - Карлслундс 1 - 1 1.55 3.91 4.84
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Лунд - Торнс 2 - 2 2.52 3.41 2.43
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Грийнок Мортън - Дънди Юнайтед 1 - 0 3.24 3.32 2.12
17:00 Еър Юнайтед - Алоа Атлетик 1 - 1 2.41 3.33 2.71
17:00 Инвърнес КТ - Дънфърмлин 1 - 0 2.05 3.32 3.41
17:00 Куин ъф Саут - Партик Тисъл 0 - 3 2.40 3.08 2.94
17:00 Фолкърк - Рос Каунти 3 - 2 2.68 3.33 2.45
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Арброут - Дъмбартън 1 - 1 1.59 3.84 4.93
17:00 Брихин Сити - Стенхаусмюър 1 - 1 2.46 3.39 2.60
17:00 Ийст Файф - Форфар Атлетик 2 - 3 2.59 3.41 2.44
17:00 Монтроуз - Рейт Роувърс 1 - 1 3.11 3.53 2.06
17:00 Странрар - Еърдри 1 - 4 2.65 3.43 2.36
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Анан Атлетик 0 - 2 3.60 3.55 1.84
17:00 Елгин Сити - Берик Рейнджърс 2 - 0 1.33 4.72 7.02
17:00 Каудънбийт - Клайд 2 - 1 7.16 4.65 1.34
17:00 Куинс парк ФК - Питърхед 0 - 2 5.62 4.16 1.46
17:00 Стърлинг Албиън - Единбург Сити 0 - 0 2.89 3.34 2.23
Шотландия - Група за Титлата Шотландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:30 Абърдийн - Селтик 0 - 3 5.42 3.90 1.60
17:00 Хартс - Килмарнък 0 - 1 2.72 3.15 2.62
Шотландия - Група за Изпадане Шотландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Дънди ФК - Хамилтън 0 - 1 2.16 3.35 3.27
17:00 Мъдъруел - Сейнт Мирън 1 - 1 1.96 3.36 3.83
17:00 Сейнт Джонстън - Ливингстън 1 - 1 2.27 3.20 3.19
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 УСМ Бел-Абес - ЖС Саура 1 - 0 2.49 2.85 2.82
Аржентина - Плейофи за Промоция Аржентина - Плейофи за Промоция Рез. 1 X 2
22:35 Индепендиенте Ривадавия - Нуева Чикаго 4 - 1 2.40 2.88 2.96
Аржентина - Други Аржентина - Други Рез. 1 X 2
03:10 Ривър Плейт - Алдосиви Мар дел Плата 6 - 0 1.50 3.63 6.00
21:30 Атлетико Тукуман - Талерес Кордоба 2 - 0 1.91 3.22 3.54
23:45 Унион Санта Фе - Тигре Виктория 1 - 3 1.94 3.25 3.41
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Ал Рифа - Ал Мухарак 4 - 2 2.32 3.37 2.79
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Роял Пари Санта Крус - Боливар Ла Пас 1 - 2 2.63 3.56 2.27
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Лондрина PR - Бразил де Пелотас RS 1 - 0 1.79 3.21 4.45
03:30 Атлетико GO - Коритиба PR 1 - 1 1.87 3.09 4.24
17:00 Фигуерензе SC - Сао Бенто SP 2 - 2 1.66 3.39 5.12
22:30 Витория Салвадор BA - Вила Нова GO 2 - 1 2.02 3.06 3.67
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
23:00 Глобо RN - Конфианка SE 2 - 0 1.99 3.03 3.71
23:00 Сампайо Кореа MA - Ботафого PB 1 - 1 3.34 3.37 1.97
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
22:00 Сао Жозе RS - Лувердензе MT 2 - 0 1.77 3.29 4.21
23:15 Жувентуд RS - Ремо PA 1 - 1 1.76 3.49 4.02
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Академия Пуерто Кабейо - Депортиво Лара 2 - 0 1.95 3.22 3.20
22:30 Депортиво Анзоатеги - Атлетико Венецуела 2 - 1 2.49 3.09 2.49
23:00 Метрополитанос - Депортиво Тачира 3 - 0 2.27 3.14 2.71
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
03:15 Макара Амбато - Аукас Кито 3 - 0 1.98 3.19 3.57
23:00 Олмедо Риобамба - Емелек Гуаякил 3 - 1 2.19 3.23 2.89
Индонезия - Други Индонезия - Други Рез. 1 X 2
11:00 Персиб Бандунг - Борнео ФК 3 - 2 1.50 4.00 5.50
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Ухан Зал - Тиендзин Теда 1 - 1 2.40 3.22 2.80
12:30 Шанхай ШИПГ - Гуанджоу РФ 2 - 0 1.38 4.84 6.52
14:35 Гуанджоу Евъргранде - Пекин Гуоан 0 - 1 2.84 3.31 2.34
14:35 Шандун Лунен - Хъбей Чайна Форчън 2 - 0 1.58 3.95 5.01
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:40 Ал Тадамон - Ал Насър Кувейт 2 - 0 1.88 3.51 3.17
17:40 Ал Фахахел - Ал Шабаб Кувейт 2 - 4 2.07 3.37 2.83
17:40 Кадсия Кувейт - Ал Салмия Кувейт 4 - 0 2.15 3.23 2.84
19:45 Ал Джахра - Кувейт СК 1 - 0 5.70 4.63 1.35
19:45 Казма Кувейт - Ал Араби Кувейт 1 - 3 2.23 3.24 2.71
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Петалинг Джая Сити - Паханг 2 - 0 5.55 4.07 1.45
16:00 ПКНП ФК - Теренггану 2 - 2 2.65 3.48 2.21
16:00 Селангор - Мелака Юнайтед 1 - 1 2.04 3.57 2.92
16:00 Фелда Юнайтед - Джохор Дарул Такзим 0 - 2 7.01 4.68 1.31
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 МК Уджда - ХУСА Агадир 1 - 1 2.45 2.85 2.86
18:00 Рапиде Оуед Зем - Раджа Казабланка 3 - 3 3.39 3.00 2.08
20:00 ФУС Рабат - ФАР Рабат 1 - 0 2.71 2.50 2.94
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
05:00 Веракрус - Америка Мексико 0 - 2 7.51 4.69 1.35
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Карлос А. Манучи - Алианса Лима 2 - 2 2.45 3.19 2.68
21:15 Унион Комерсио - Аякучо 0 - 1 2.18 3.26 2.98
23:30 Универсидад де Кахамарка - Депортиво Мунисипал 2 - 2 1.78 3.46 4.04
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
04:00 Колорадо Рапидс - Ванкувър Уайткепс 2 - 3 1.83 3.88 3.75
21:00 Ню Йорк Ред Булс - Лос Анджелис Галакси 3 - 2 2.02 3.55 3.45
23:00 Орландо Сити - Торонто 0 - 2 2.07 3.57 3.28
23:00 Хюстън Динамо - Далас 2 - 1 1.82 3.78 3.89
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:15 Бруней ДПММ - Хоум Юнайтед 2 - 0 1.44 4.20 5.71
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
17:00 Етоил дю Сахел Сус - Есперанс де Тунис отл. 1.68 3.26 4.70
17:00 Кайруан - Метлауи отл. - - -
17:00 Клуб Африкан Тунис - УС Татауин отл. - - -
17:00 Монастир - Габес отл. - - -
17:00 Стад Габесиен - Бен Гердан отл. - - -
17:00 Стад Тунизиен Тунис - Бизертин Бизерта отл. - - -
17:00 Хамам-Лиф - Сфаксиен Сфакс отл. - - -
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Навбахор Наманган - Согдиана Джизак 3 - 1 - - -
17:45 Бухара - Насаф Карши 0 - 1 - - -
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Ривър Плейт Монтевидео - Пенярол Монтевидео 0 - 2 4.22 3.38 1.72
21:30 Бостън Ривър - Ливърпул Монтевидео 0 - 4 2.10 3.22 3.07
21:30 Пласа Колония - Рампла Хуниорс 0 - 1 2.11 3.26 3.03
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
03:00 Универсидад де Консепсион - Курико Унидо 1 - 2 2.56 3.20 2.57
22:30 О'Хигинс Ранкагуа - Универсидад Католика 1 - 0 2.85 3.20 2.29
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 АмаЗулу Дърбан - Блек Леопардс 1 - 1 1.92 3.16 3.69
16:00 Бидвест Уитс - Барока 3 - 1 1.54 3.55 6.02
16:00 Кайзер Чийфс - Фрий Стейт Старс 1 - 1 1.62 3.27 5.48
16:00 Кейптаун Сити - Орландо Пайрътс 2 - 2 3.15 2.98 2.25
16:00 Марицбург Юнайтед - СуперСпорт Юнайтед 3 - 1 2.56 2.76 2.85
16:00 Полокване Сити - Чипа Юнайтед 1 - 3 1.93 3.09 3.80
16:00 Хайлендс Парк - Блумфонтейн Селтик 1 - 0 2.28 2.72 3.35
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Поханг Стийлърс - Улсан Хюндай 2 - 1 3.62 3.35 1.96
08:00 Чеджу Юнайтед - Кьонсан 2 - 0 2.32 3.20 2.94
10:00 Съннам - Чонбук Хюндай Моторс 0 - 0 4.42 3.54 1.73
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Консадол Сапоро - Висел Кобе 2 - 1 2.25 3.45 2.94
08:00 Мацумото Ямага - Серезо Осака 0 - 2 2.84 2.99 2.57
10:00 Гамба Осака - Токио 0 - 0 3.41 3.20 2.12
10:00 Оита Тринита - Саган Тошу 2 - 0 1.96 3.19 3.95
10:00 Шонан Белмар - Нагоя Грампус 1 - 1 3.19 3.28 2.18
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Кагошима Юнайтед - Кашива Рейсол 2 - 1 6.72 3.90 1.47
08:00 Албирекс Ниигата - Ренофа Ямагучи 2 - 0 1.96 3.36 3.56
08:00 Омия Ардижа - Ехиме ФК 2 - 1 1.72 3.29 4.92
Шампионска Лига Африка Шампионска Лига Африка Финална Фаза Рез. 1 X 2
16:00 Мамелоди Съндаунс (Юар) - Видад Казабланка (Мар) 0 - 0 2.11 3.00 3.33

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2019 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане