Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
ноември '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 2021222324
252627282930 
       
Топ факти за деня

Карл Цайс Йена няма победа от 13 мача

Атлетико Балеарес 9 победи от 10 мача

Реал Мадрид Кастиля като гост 4 равенства от 5 мача

Картахена само 2 получени гола в 10 мача - 0.20 на мач

Сиена като гост само победи от 5 мача

Перджолетезе няма победа от 12 мача

Арецо като гост 4 равенства от 5 мача

Алма Ювентус Фано като домакин няма победа от 6 мача

Потенца като домакин нито един получен гол в 6 мача

Реджина няма загуба от 12 мача

Фламуртари няма победа от 10 мача

Карой само 1 вкаран гол в 6 мача - 0.17 на мач

Серкъл Брюж като гост само загуби от 6 мача

КАА Гент като домакин само победи от 6 мача

Линкълн Ред Импс 31 вкарани гола в 6 мача - 5.17 на мач

Сейнт Джоузеф 26 вкарани гола в 6 мача - 4.33 на мач

Ялисос 1948 само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Мидтиланд като гост няма загуба от 7 мача

Фредериция като гост няма загуба от 7 мача

Маарду Линнамеесконд 104 получени гола в 34 мача - 3.06 на мач

Кайсар Къзълорда като гост няма равенство от 15 мача

Еносис Паралимни като домакин само загуби от 4 мача

Олимпиакос Никозия 4 равенства от 6 мача

Авеш 8 загуби от 9 мача

Сепси Сфънту Георге като гост 6 равенства от 7 мача

Силекс Кратово като гост само загуби от 6 мача

Борец Велес като гост само загуби от 6 мача

Попрад няма равенство от 15 мача

Рудар Веление няма победа от 15 мача

Мачва Шабац няма победа от 14 мача

Спартак Суботица няма равенство от 14 мача

Металист 1925 Харков като гост няма загуба от 7 мача

Металург Запорожие като домакин няма победа от 6 мача

Прибрам като гост само загуби от 6 мача

Йънг Бойс няма загуба от 12 мача

Ривър Плейт като гост 16 вкарани гола в 5 мача - 3.20 на мач

Дестройърс Санта Крус като гост няма победа от 9 мача

Палмейрас SP като домакин няма загуба от 14 мача

Макара Амбато като домакин няма загуба от 14 мача

Ел Венседор Санта Елена като домакин 7 равенства от 9 мача

ЛД Алахуеленсе като гост няма загуба от 10 мача

Лимон като гост няма победа от 10 мача

Метлауи нито един вкаран гол в 5 мача

УС Татауин само 1 вкаран гол в 6 мача - 0.17 на мач

Хондурас Прогресо като гост няма равенство от 8 мача

Анкета

Кой ще спечели директния сблъсък за 2то място в нашата квал. група за ЕВРО 2020 на 14.11.2019?

ТВ програма
MAX Sport 4
Валядолид - Майорка
13:00 на живо
MAX Sport 3
Аталанта - Каляри
13:30 на живо
Diema Sport
Чарлтън - Престън
14:00 на живо
Sport  Plus HD
Виляреал - Атлетик Билбао 15:00 на живо
MAX Sport 2
ВВВ Венло - Фейенорд
15:30 на живо
Diema Sport 2
Кристъл Палас - Лестър
16:00 на живо
MAX Sport 3
Дженоа - Удинезе
16:00 на живо
Ring.BG
Бордо - Нант
16:00 на живо
EuroSport 2
Фортуна Дюселдорф - Кьолн 16:30 на живо
Sport  Plus HD
Осасуна - Алавес
17:00 на живо
Diema Sport 2
Евертън - Тотнъм
18:30 на живо
EuroSport 2
Аугсбург - Шалке 04
19:00 на живо
MAX Sport 3
Фиорентина - Парма
19:00 на живо
MAX Sport 2
Леганес - Ейбар
19:30 на живо
Sport  Plus HD
Селта Виго - Хетафе
19:30 на живо
MAX Sport 3
Милан - Лацио
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Гранада - Реал Сосиедад
22:00 на живо
Ring.BG
Сент Етиен - Монако
22:00 на живо

Мачове за неделя, 3 ноември, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Кристъл Палас - Лестър 0 - 2 3.98 3.40 2.02
18:30 Евертън - Тотнъм 1 - 1 2.51 3.51 2.80
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:00 Чарлтън - Престън 0 - 1 2.90 3.32 2.47
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Фортуна Дюселдорф - Кьолн 2 - 0 2.86 3.44 2.45
19:00 Аугсбург - Шалке 04 2 - 3 4.34 3.86 1.79
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Арминия Билефелд - Холщайн Кил 2 - 1 1.84 3.88 3.82
14:30 Веен Висбаден - Хамбургер 1 - 1 5.25 4.15 1.58
14:30 Щутгарт - Динамо Дрезден 3 - 1 1.41 4.67 6.91
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Мепен - Байерн Мюнхен II 5 - 3 2.04 3.72 3.17
15:00 Карл Цайс Йена - Ханза Рощок 3 - 1 4.12 3.55 1.83
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Валядолид - Майорка 3 - 0 1.91 3.32 4.49
15:00 Виляреал - Атлетик Билбао 0 - 0 1.97 3.33 4.21
17:00 Осасуна - Алавес 4 - 2 1.79 3.30 5.45
19:30 Леганес - Ейбар 1 - 2 2.20 3.09 3.70
19:30 Селта Виго - Хетафе 0 - 1 2.45 3.09 3.18
22:00 Гранада - Реал Сосиедад 1 - 2 2.92 3.15 2.60
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Естремадура - Жирона 1 - 3 3.21 2.94 2.42
17:00 Луго - Райо Валекано 1 - 0 3.63 3.19 2.08
19:30 Сарагоса - Лас Палмас 3 - 0 2.04 3.21 3.81
21:00 Елче - Мирандес 4 - 2 2.18 3.01 3.67
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - Реал Овиедо Б 3 - 1 1.48 3.92 6.17
13:00 Ибиса - Атлетико Мадрид Б 1 - 2 2.13 3.25 3.11
13:00 Интернасионал де Мадрид - Лангрео 3 - 0 1.69 3.44 4.67
13:00 Понтеведра - Мелия 3 - 1 2.00 3.25 3.43
13:00 Райо Махадаонда - Марино де Луанко 2 - 1 1.60 3.63 5.17
13:00 Спортинг Хихон Б - Реал Мадрид Кастиля 4 - 2 3.41 3.14 2.06
14:00 Лас Палмас Атлетико - Пеня Депортива 3 - 0 2.34 3.21 2.83
18:00 Расинг Ферол - Хетафе Б 3 - 1 1.99 3.16 3.57
18:00 СС Рейес - Лас Росас 0 - 4 2.51 3.09 2.71
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
12:00 Атлетик Билбао Б - УД Логронес 3 - 1 2.08 3.28 3.25
13:00 Туделано - Лейоа 2 - 1 1.97 3.29 3.52
18:00 Калахора - Алавес Б 1 - 1 2.10 3.13 3.34
18:00 Реал Унион - Бургос 0 - 1 2.42 3.10 2.79
19:00 Културал Леонеса - Реал Сосиедад Б 3 - 0 1.70 3.60 4.33
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Леванте - Кастейон 0 - 2 2.70 3.01 2.54
13:00 Ехеа - Олот 0 - 2 2.43 2.94 2.87
13:00 Прат - Ла Нусия 0 - 3 2.51 2.97 2.75
13:00 Химнастик де Тарагона - Еспаньол Б 2 - 2 1.98 3.18 3.60
18:00 Ориуела - Корнеля 1 - 2 2.70 2.99 2.55
18:00 Сабадел - Бадалона 1 - 0 1.87 2.91 4.53
19:00 Барселона Б - ФК Андора 0 - 0 1.93 3.15 3.80
19:00 Еркулес - Лейда Еспортиу 1 - 1 2.08 3.09 3.43
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Виляробледо - Алхесирас 1 - 1 2.16 3.24 3.08
13:00 УКАМ Мурсия - Кадис Б 1 - 1 2.05 3.27 3.30
17:30 Атлетико Санлукеньо - Йеклано Депортиво 0 - 2 1.84 3.15 4.37
18:00 Дон Бенито - Бадахос 1 - 4 2.73 3.01 2.51
18:00 Линенсе - Реал Мурсия 1 - 1 2.19 2.97 3.32
18:00 Марбеля - Вилярубия 2 - 1 1.65 3.47 4.82
18:00 Мерида АД - Севиля Атлетико 0 - 0 - - -
18:00 Рекреативо де Уелва - Рекреативо Гранада 1 - 2 1.58 3.53 5.44
18:00 Талавера де ла Рейна - Кордоба 2 - 1 3.24 3.10 2.14
19:00 Картахена - Сан Фернандо 0 - 0 1.79 3.13 4.50
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Аталанта - Каляри 0 - 2 1.33 5.40 8.82
16:00 Верона - Бреша 2 - 1 2.12 3.29 3.66
16:00 Дженоа - Удинезе 1 - 3 1.95 3.46 4.06
16:00 Лече - Сасуоло 2 - 2 2.80 3.35 2.52
19:00 Фиорентина - Парма 1 - 1 1.54 4.24 6.10
21:45 Милан - Лацио 1 - 2 2.99 3.43 2.35
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Порденоне - Трапани 2 - 1 1.97 3.19 4.01
16:00 Читадела - Фрозиноне 0 - 0 2.53 3.01 2.92
22:00 Беневенто - Емполи 2 - 0 1.79 3.53 4.42
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
16:00 Гоцано - Албинолефе 2 - 0 2.12 3.06 3.33
16:00 Олбия - Про Верчели 1 - 1 2.54 3.12 2.58
16:00 Ренате - Сиена 0 - 0 2.56 2.98 2.72
18:30 Джиана Ерминио - Ювентус Б 1 - 1 3.05 3.09 2.22
18:30 Карарезе - Леко 0 - 2 1.56 3.63 5.14
18:30 Комо - Аурора Про Патрия 0 - 0 1.76 3.23 4.39
18:30 Перджолетезе - Монца 1912 0 - 2 7.41 3.94 1.39
18:30 Пистоезе - Пианезе 1 - 0 2.54 2.95 2.73
18:30 Понтедера - Арецо 2 - 1 2.00 3.11 3.53
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
16:00 Алма Ювентус Фано - Унион АрциняноКиампо 0 - 2 2.12 2.97 3.45
16:00 Виченца Виртус - Падуа 0 - 1 2.07 2.99 3.54
16:00 Губио - Модена 1 - 0 2.38 2.98 2.87
16:00 Имолезе - Судтирол 2 - 2 4.03 3.05 1.91
18:30 Виртус Верона - Пиаченца 0 - 0 2.31 3.05 2.93
18:30 Карпи - Равена 4 - 1 1.67 3.32 4.83
18:30 Реджо Аудаче - Самбенедетезе 2 - 1 1.92 3.13 3.75
18:30 Фермана - Чезена 3 - 3 2.57 2.84 2.75
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
16:00 Бари - Вибонезе 2 - 2 1.56 3.69 5.25
16:00 Паганезе - Катания отл. 3.04 3.25 2.17
16:00 Ренде 1968 - Монополи 1966 1 - 2 2.43 3.06 2.78
16:00 Риети - Виртус Франкавила 1 - 1 2.81 3.09 2.39
16:00 Сикула Леонцио - Кавезе 1919 3 - 1 2.32 2.94 3.04
16:00 Тернана - Пичерно 2 - 1 1.49 3.76 5.87
18:30 Казертана - Витербезе 2 - 2 2.04 3.23 3.32
18:30 Потенца - Реджина 0 - 3 2.48 2.99 2.72
18:30 Терамо - Бишелие 1913 1 - 0 1.72 3.24 4.67
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Бордо - Нант 2 - 0 2.29 2.97 3.58
18:00 Ница - Реймс 2 - 0 2.60 3.01 2.93
22:00 Сент Етиен - Монако 1 - 0 2.86 3.45 2.42
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
15:30 Адмира Вакер Мьодлинг - Хартберг 0 - 1 2.47 3.65 2.59
15:30 ВШГ Сваровски Тирол - Алтах 0 - 4 2.43 3.47 2.72
18:00 ЛАСК Линц - Аустрия Виена 2 - 0 1.31 5.35 8.24
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Аустрия Лустенау - Вакер Инсбрук 2 - 3 1.69 3.79 4.06
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Зира Баку - Сумгаит 2 - 2 2.21 3.16 3.00
15:00 Габала - Сабах Баку 1 - 2 2.37 3.07 2.79
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Кукеси - Фламуртари 1 - 0 - - -
18:00 Партизани Тирана - Луфтетари 2 - 0 - - -
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 УЕ Санта Колома - Карой 1 - 0 - - -
15:00 Атлетик Клуб Ескалдес - Ордино 2 - 0 - - -
17:00 УЕ Енгордани - Интер Клуб Ескалдес 1 - 1 - - -
19:00 Сант Жулия - ФК Санта Колома 0 - 3 - - -
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Торпедо Жодино - Динамо Минск 4 - 0 2.68 3.26 2.37
15:00 Дняпро Могильов - ФК Витебск 2 - 0 2.11 3.12 3.32
17:00 Динамо Брест - Шахтьор Солигорск 1 - 1 1.92 3.29 3.59
18:45 БАТЕ Борисов - Ислоч Минск 2 - 4 1.29 4.82 8.20
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Андерлехт - Серкъл Брюж 2 - 1 1.37 5.11 7.25
19:00 КАА Гент - Стандарт Лиеж 3 - 1 1.84 3.81 3.86
21:00 Мехелен - Шарлероа 2 - 2 2.45 3.44 2.73
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Локерен - Виртон 1 - 3 3.07 3.39 2.16
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Борац Баня Лука - Радник Биелина 2 - 0 2.11 3.24 3.06
17:30 Железничар Сараево - Челик Зеница 3 - 0 1.29 4.76 8.10
Гибралтар - Национална Лига Гибралтар - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Линкълн Ред Импс - Юръп Пойнт 3 - 0 - - -
19:15 Сейнт Джоузеф - Линкс 1 - 1 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Дила Гори - Сабуртало Тбилиси 2 - 0 3.78 3.33 1.80
17:00 Динамо Тбилиси - Торпедо Кутаиси 2 - 1 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Лариса - ОФИ Крит 3 - 2 2.50 3.10 2.87
17:00 Панайтоликос - Астерас Триполис 1 - 1 2.39 3.03 3.09
19:30 АЕК Атина - Атромитос 3 - 2 1.40 4.18 8.69
20:00 ПАОК - Панатинайкос 2 - 2 1.37 4.51 8.33
Гърция - Супер Лига 2 Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
14:45 Платаниас - ПАЕ Ханя 1 - 1 2.02 3.02 3.61
15:00 Аполон Смирни - Аполон Понту 4 - 0 1.19 5.96 10.37
15:00 Левадиакос - Керкира Корфу 1 - 0 1.28 4.51 10.00
15:00 Панахайки - Караискакис Арта 2 - 0 1.63 3.40 5.03
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Верия - Егалео 3 - 1 2.01 2.99 3.49
15:00 Еноси ПД Аспропиргос - Трикала 1 - 1 2.62 2.98 2.49
15:00 Кавала - Теспротос Игуменица 4 - 1 1.44 3.73 6.47
15:00 Каламата - Олимпиакос Волос 1 - 2 1.44 3.71 6.47
15:00 Триглия - Йерапетра 0 - 2 2.54 3.00 2.55
15:00 Ялисос 1948 - Диагорас Родос 1 - 1 2.32 2.88 3.09
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Рандерс - Лингби 2 - 1 1.67 3.95 4.74
15:00 Нордселанд - Орхус 0 - 1 2.17 3.84 2.96
15:00 Одензе - Хобро 2 - 1 1.46 4.31 6.79
17:00 Олборг - Мидтиланд 0 - 1 3.22 3.46 2.17
19:00 ФК Копенхаген - Сьондерийске 3 - 0 1.45 4.45 6.56
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Нествед - Фредериция 1 - 1 3.63 3.91 1.84
16:00 Вендсисел - Нюкьобинг 0 - 0 1.62 4.03 4.68
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Тулевик Вилянди - Маарду Линнамеесконд 2 - 1 1.83 3.68 3.39
15:00 Флора Талин - Куресааре 7 - 0 1.10 8.81 14.79
19:00 Таммека Тарту - Пайде Линнамеесконд 3 - 2 3.98 3.90 1.67
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 МС Ашдод - Секция Нес Циона 2 - 2 1.84 3.39 3.85
20:15 Апоел Беер Шева - Макаби Нетаня 2 - 0 1.49 3.79 5.91
Ирландия - Купа на Ирландия Ирландия - Купа на Ирландия Рез. 1 X 2
17:40 Дъндолк - Шамрок Роувърс** 1 - 1 3.01 3.01 2.41
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:00 Актобе - Шахтьор Караганди 3 - 2 3.21 3.60 1.92
11:00 Атирау - Ордабаси Шимкент 1 - 3 4.16 3.47 1.72
11:00 Иртиш Павлодар - Кайрат Алмати 5 - 0 5.65 4.17 1.45
11:00 Окжетпес Кокшетау - Жетису Талдикорган 1 - 1 2.68 3.23 2.33
11:00 Тараз - Кайсар Къзълорда 2 - 1 1.73 3.50 4.03
11:00 Тобол Костанай - Астана 0 - 1 3.82 3.34 1.86
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Еносис Паралимни - Аполон Лимасол 0 - 3 5.01 4.04 1.52
18:00 Анортозис - Олимпиакос Никозия 4 - 0 1.24 5.05 9.94
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Гниляне - Феризай 4 - 0 1.72 3.34 4.19
14:00 Фламуртари Прищина - Дрита Гниляне 1 - 0 2.59 3.15 2.41
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 Йелгава - Валмиера 0 - 0 2.49 3.24 2.57
14:00 РФШ Рига - Вентспилс 2 - 1 1.79 3.49 3.96
14:00 Спартакс Юрмала - БФЦ Даугавпилс 2 - 0 1.83 3.56 3.64
14:00 ФК Лиепая - Рига ФК 2 - 2 4.29 3.62 1.69
Литва - Група за Титлата Литва - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 ФК Паневежис - Судува Мариямполе 1 - 5 9.84 5.96 1.19
Литва - Плейофи Литва - Плейофи Рез. 1 X 2
13:00 Банга Гарджай - ФК Паланга 2 - 0 2.45 3.34 2.54
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Фола Еш - Роданж 91 5 - 0 1.22 6.49 8.30
17:00 Блу Бойс Мюхленбах - Жюнес Еш 4 - 2 - - -
17:00 Диферданж - Ф91 Дюделанж 0 - 3 - - -
17:00 Етцела Етелбрюк - Прогрес Нидеркорн 0 - 4 - - -
17:00 Мондорф-ле-Бен - Виктория Роспорт 1 - 2 - - -
17:00 УНА Щрасен - Расинг ФК Унион 2 - 1 - - -
17:00 Юнион Титус Петанж - ЮС Хостерт 2 - 0 1.71 3.73 4.03
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Сиренс - Валета 0 - 0 4.29 4.00 1.59
17:00 Хибърниънс - Слима Уондърърс 1 - 0 1.68 3.61 4.16
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Бодо Глимт - Хаугесунд 2 - 2 1.56 4.13 5.44
19:00 Викинг Ставангер - Лилестрьом 3 - 0 1.82 3.78 4.01
19:00 Ранхайм - Стабек 0 - 2 2.63 3.38 2.55
19:00 Сарпсборг 08 - Тромсьо 3 - 2 1.61 3.90 5.24
21:00 Волеренга Осло - Бран Берген 1 - 0 2.19 3.35 3.22
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
13:30 Ягиелония Бялисток - ЛКС Лодз 2 - 0 1.76 3.75 4.32
16:00 Гурник Забже - Пяст Гливице 1 - 1 2.61 3.24 2.66
18:30 Арка Гдиня - Легия Варшава 0 - 1 4.78 3.80 1.67
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 Подбескидзе - Сандеця Нови Сонч 3 - 1 1.66 3.77 4.50
14:00 Варта Познан - Хойничанка Хойнице 2 - 0 1.85 3.58 3.80
16:00 ГКС Тихи - Стомил Олщин 1 - 0 1.88 3.49 3.67
16:00 Пуща Неполомице - ГКС Белхатов 1 - 4 2.24 3.12 3.11
17:00 Вигри Сувалки - Хробри Глогов 1 - 1 2.54 3.07 2.67
18:00 Стал Мелец - Заглембие Сосновец 1 - 1 1.68 3.68 4.34
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Жил Висенте - Маритимо 2 - 0 1.96 3.17 4.14
19:30 Тондела - Спортинг Лисабон 1 - 0 3.84 3.63 1.90
22:00 Порто - Авеш 1 - 0 1.08 9.66 29.20
22:15 Спортинг Брага - Фамаликао 2 - 2 1.40 4.89 6.96
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Порто Б - Лейшоес 1 - 3 2.91 3.04 2.41
13:15 Фарензе - Мафра 2 - 1 1.56 3.61 5.96
17:00 Бенфика Б - Шавеш 1 - 3 2.52 3.21 2.63
17:00 Ещорил Прая - Академико Визеу 3 - 1 1.62 3.77 4.84
17:00 Оливейрензе - Кова Да Пиедаде 2 - 0 2.15 3.13 3.26
17:00 Фейрензе - Насионал Мадейра 1 - 1 2.48 3.12 2.77
19:15 Варзин - Академика Коимбра 2 - 1 2.31 3.10 3.05
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
16:30 Волунтари - Ботошани 1 - 2 4.36 3.53 1.79
21:00 ФК ФКСБ - Сепси Сфънту Георге 2 - 1 1.40 4.36 7.74
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:30 ФК Краснодар - ФК Ростов 2 - 2 1.93 3.48 3.74
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
11:00 Том Томск - Луч Владивосток 4 - 0 1.94 3.08 3.85
13:00 Нефтехимик Нижнекамск - ФК Армавир 2 - 1 1.83 3.24 4.27
13:00 Спартак Москва 2 - Мордовия Саранск 2 - 0 1.66 3.44 4.95
13:00 Шинник Ярославл - ФК Нижни Новгород 1 - 3 2.53 2.99 2.74
14:00 Ротор Волгоград - Енисей Красноярск 2 - 1 1.45 3.99 6.55
14:00 Чертаново Москва - Факел Воронеж 4 - 0 1.43 3.99 6.96
15:00 Чайка Песчанокопское - Балтика Калининград 1 - 0 3.58 3.18 2.00
16:00 ФК Химки - Текстилщик Иваново 2 - 1 1.37 4.31 7.86
18:30 Торпедо Москва - СКА-Хабаровск 2 - 1 1.70 3.49 4.49
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Първа Фаза Рез. 1 X 2
16:00 Либертас - Кайлунго 3 - 1 - - -
16:00 Сан Джовани - Виртус 1 - 3 - - -
16:00 Фиорентино - Космос Серавале 3 - 0 - - -
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:30 Вардар Скопие - Ренова Джепчище 2 - 0 1.31 4.69 8.61
14:30 Македония Гьорче Петров - Силекс Кратово 0 - 1 1.77 3.41 4.33
14:30 Шкендия 79 Тетово - Борец Велес 4 - 0 1.18 6.27 11.62
14:30 Шкупи Скопие - Струга Трим-Лум 0 - 0 1.60 3.67 5.13
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Тренчин - Жилина 3 - 0 3.33 3.50 1.97
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Жилина Б - Дукла Банска Бистрица 1 - 2 2.27 3.72 2.48
11:30 МФК Ружомберок II - Татран Липтовски Микулаш 2 - 5 2.22 3.65 2.59
11:30 Слован Братислава Б - Попрад 1 - 1 3.43 3.61 1.83
11:30 ШТК 1914 Шаморин - Комарно 3 - 1 2.19 3.38 2.79
14:30 Славой Требишов - Петржалка Братислава 4 - 0 2.36 3.44 2.53
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Табор Сежана - Рудар Веление 1 - 1 1.68 3.62 4.42
17:45 Мура - Олимпия Любляна 3 - 1 3.54 3.39 1.92
20:00 Алуминий Кидричево - Домжале 4 - 2 2.33 3.28 2.74
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Инджия - Явор Иваница 2 - 3 2.11 3.07 3.33
16:00 Мачва Шабац - Чукарички 0 - 0 4.21 3.24 1.83
16:00 Напредак Крушевац - Спартак Суботица 0 - 1 2.12 3.15 3.29
16:00 Рад Белград - Младост Лучани 0 - 0 2.47 3.15 2.69
16:00 Радник Сурдулица - Вождовац Белград 2 - 2 2.40 3.20 2.76
16:00 ТСЦ Бачка Топола - Раднички Ниш 2 - 0 2.52 3.06 2.70
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Денизлиспор - Сивасспор 0 - 2 2.70 3.37 2.48
15:30 Касъмпаша - Йени Малатияспор 2 - 2 2.23 3.68 2.91
18:00 Кайзериспор - Фенербахче 1 - 0 6.34 4.30 1.47
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кечиоренгуджу - Гиресунспор 0 - 0 2.05 3.27 3.37
15:30 Ескишехирспор - Османлиспор 3 - 2 3.23 3.32 2.06
15:30 Фатих Карагюмрук - Ерзурум ББ 0 - 1 2.56 3.17 2.59
18:00 Алтънорду - Истанбулспор 1 - 1 3.32 3.40 1.99
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Александрия - ФК Мариупол 3 - 1 1.70 3.47 4.65
14:00 Днипро-1 - Заря Луганск 1 - 4 4.30 3.53 1.75
17:00 Динамо Киев - ФК Лвов 4 - 0 1.15 6.55 13.26
19:30 Колос Ковалевка - Олимпик Донецк 1 - 2 2.25 3.20 2.94
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 МФК Николаев - Горняк-Спорт Горишни Плавни 0 - 3 1.94 3.47 3.58
15:00 Ингулец Петрово - Металист 1925 Харков 1 - 1 - - -
15:00 Прикарпатие Ивано-Франкивск - ФК Минай 1 - 2 - - -
16:00 Металург Запорожие - Оболон-Бровар Киев 0 - 1 5.89 4.05 1.43
16:00 Рух Лвов - Балкани Заря 3 - 0 1.34 4.50 8.09
17:00 Черноморец Одеса - Черкащина-Академия 2 - 1 1.27 4.80 8.23
Финландия - Плейофи Финландия - Плейофи Рез. 1 X 2
13:00 Хонка** - ИФК Мариехамн (2 - 1) 1 - 0 1.74 3.56 4.53
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Еммен - Витес 2 - 1 3.92 4.04 1.79
15:30 ВВВ Венло - Фейенорд 0 - 3 5.87 4.71 1.48
15:30 Грьонинген - Вилем II 2 - 0 2.01 3.50 3.58
15:30 Утрехт - Фортуна Ситард 6 - 0 1.23 6.72 10.41
17:45 АДО Ден Хааг - Хееренвеен 1 - 1 2.99 3.76 2.17
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Славен - Истра 1961 0 - 0 1.99 3.33 3.62
18:30 Осиек - Риека 3 - 2 2.26 3.21 3.06
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:30 Карвина - Яблонец 0 - 1 3.15 3.30 2.21
15:30 Слован Либерец - Прибрам 3 - 2 1.39 4.49 7.47
15:30 Теплице - Чешке Будьовице 1 - 3 1.96 3.36 3.76
18:00 Опава - Спарта Прага 0 - 1 6.57 4.03 1.48
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
15:00 Влашим - Виктория Жижков 2 - 1 2.75 3.16 2.40
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Базел - Ксамакс 1 - 1 1.30 5.35 8.80
17:00 Люцерн - Лугано 1 - 2 2.10 3.43 3.33
17:00 Сервет - Йънг Бойс 3 - 0 4.75 4.10 1.62
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
15:30 Киасо - Лозана Спорт 3 - 2 6.45 4.73 1.39
17:00 Вадуц - Вил 4 - 2 2.25 3.39 2.89
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Браге - Вестерос 2 - 1 1.33 5.16 7.78
16:00 Варберг БоИС - Мялби 1 - 1 1.78 3.04 5.45
16:00 ГАИС Гьотеборг - Трелеборг 0 - 0 2.32 3.12 3.07
16:00 Далкурд - Дегерфорш 1 - 3 2.55 3.59 2.48
16:00 Йонкьопинг Содра - Бромапойкарна 2 - 2 1.58 4.00 5.28
16:00 Йостерс - Фрей Тебю 4 - 0 1.60 4.10 4.88
16:00 Норбю - Йоргрите 4 - 4 3.11 3.54 2.13
16:00 Сирианска Сьодертале - Халмстад 0 - 2 2.75 3.72 2.35
Шотландия - Купа на Лигата Шотландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
17:00 Рейнджърс - Хартс 3 - 0 1.32 4.85 8.43
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
07:00 Мелбърн Сити - Уелингтън Финикс 3 - 2 1.62 3.95 5.01
09:00 Пърт Глори - Сентръл Коуст Маринърс 1 - 2 1.43 4.39 7.04
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
01:00 Алдосиви Мар дел Плата - Ривър Плейт 1 - 2 6.64 3.95 1.50
16:00 Бока Хуниорс - Арсенал Саранди 5 - 1 1.57 3.68 6.08
18:15 Банфийлд - Унион Санта Фе 3 - 3 2.03 3.00 4.07
20:30 Талерес Кордоба - Нюелс Олд Бойс Росарио 1 - 0 2.49 2.93 3.02
22:45 Патронато Парана - Расинг Клуб 1 - 1 3.27 2.96 2.32
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
20:30 Баракас Сентрал - Индепендиенте Ривадавия 1 - 0 2.11 3.21 3.20
22:30 Алварадо Мар дел Плата - Гилермо Браун 0 - 0 2.03 3.24 3.40
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
20:10 Дефенсорес де Белграно - Сармиенто Хунин 3 - 0 2.33 2.99 3.05
22:00 Химнасия Хухуй - Институто Кордоба 3 - 0 2.07 2.91 3.64
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Олуейс Реди Ла Пас - Гуабира Монтеро отл. - - -
21:00 Реал Потоси - Дестройърс Санта Крус отл. - - -
22:00 Боливар Ла Пас - Блуминг Санта Крус отл. - - -
23:15 Хорхе Вилстерман - Сан Хосе Оруро отл. - - -
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
00:00 Палмейрас SP - Сеара CE 1 - 0 1.32 4.65 10.01
00:00 Флуминензе RJ - Васко да Гама RJ 0 - 0 2.23 3.15 3.27
02:00 Чапекоензе SC - Сао Пауло SP 0 - 3 4.58 3.20 1.83
21:00 Фламенго RJ - Коринтианс SP 4 - 1 1.39 4.17 8.64
23:00 Атлетико PR - Сентро Спортиво Алагоано AL 1 - 0 1.27 5.08 10.96
23:00 Гремио RS - Интернасионал RS 2 - 0 1.81 3.22 4.70
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
00:00 Америка MG - Понте Прета SP 0 - 0 1.84 3.24 4.26
00:00 Крисиума SC - Сао Бенто SP 1 - 1 1.90 3.20 4.02
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Академия Пуерто Кабейо - Замора Баринас 2 - 2 2.30 3.17 2.85
22:00 Атлетико Венецуела - Метрополитанос 0 - 0 3.07 3.10 2.21
22:00 Естудиантес де Мерида - ЛАЛА ФК 2 - 0 1.52 3.68 5.91
22:00 Каракас - Депортиво Ла Гуайра 1 - 2 2.24 3.08 3.02
22:00 Минерос де Гуаяна - Карабобо Валенсия 1 - 0 1.97 3.27 3.44
22:00 Монагас Матурин - Португеза Акаригуа 0 - 2 2.63 3.13 2.62
22:00 Сулия - Ланерос Гуанаре 2 - 4 1.80 3.64 3.82
22:00 Трухилянос Валера - Депортиво Лара 1 - 0 2.35 3.14 2.78
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Кобан Империал - Антигуа ГФК 2 - 0 1.73 3.36 4.16
19:00 Комуникасионес - Сикинала 3 - 2 1.40 4.08 6.79
19:00 Санарате - Кселаху 1 - 0 1.98 3.19 3.39
20:00 Санта Лусия Коцумалгуапа - Гуастатоя 0 - 2 2.53 3.05 2.58
23:00 Депортиво Михко - Мунисипал 1 - 0 2.82 3.29 2.19
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Индепендиенте дел Вале - Делфин Манта 0 - 0 1.92 3.32 3.64
20:00 Гуаякил Сити - Депортиво Куенка 1 - 2 2.25 3.23 2.87
20:00 Олмедо Риобамба - Барселона Гуаякил 1 - 2 3.28 3.29 2.03
23:15 Емелек Гуаякил - Мушук Руна 6 - 1 1.10 8.84 15.92
23:15 Макара Амбато - Ел Национал Кито 0 - 1 1.74 3.42 4.34
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Сонсонате - ФАС Санта Ана 1 - 0 2.44 3.05 2.70
03:15 Исидро Метапан - Чалатенанго 2 - 2 2.07 3.22 3.11
23:00 Ел Венседор Санта Елена - Онсе Депортиво де Ауачапан 0 - 1 1.42 4.08 6.47
23:15 Алианса Сан Салвадор - Мунисипал Лименьо 4 - 1 1.56 3.74 5.11
23:15 Индепендиенте Сан Висенте - Хокоро 2 - 1 2.04 3.12 3.41
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Джамшедпур - Бенгалуру 0 - 0 2.43 3.31 2.63
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
10:30 Персия Джакарта - ТИРА-Персикабо 2 - 0 2.37 3.33 2.58
13:30 Мадура Юнайтед - Персипура Джаяпура 0 - 2 2.07 3.34 3.19
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
01:00 Депортиво Кали - Индепендиенте Меделин 2 - 2 2.04 3.13 3.57
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:30 Сан Карлос - ЛД Алахуеленсе 3 - 1 2.11 3.28 3.23
04:00 Ередиано - Сантос де Гуапилес 6 - 2 1.33 4.70 7.67
19:00 Картахинес - Гуадалупе 2 - 1 1.70 3.56 4.25
19:05 Мунисипал Гресия - Перес Селедон 0 - 0 2.35 3.31 2.69
23:00 Хикарал - Лимон 0 - 2 1.51 3.97 5.43
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 ФАР Рабат - Дифаа ел Джадида 1 - 3 2.89 2.86 2.44
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Керетаро - Тигрес УАНЛ Монтерей 0 - 0 2.87 3.17 2.41
03:00 Америка Мексико - Сантос Лагуна 1 - 2 1.90 3.44 3.81
03:00 Монтерей - Веракрус 1 - 1 1.20 5.74 10.27
05:05 Некакса Агуаскалиентес - Пачука 1 - 2 2.16 3.47 3.06
20:00 Депортиво Толука - Чивас Гуадалахара 1 - 3 2.30 3.22 2.96
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Селая - Кафеталерос де Чиапас 3 - 0 2.28 3.00 3.09
05:00 Дорадос де Синалоа - Алебрихес де Оахака 0 - 1 1.94 3.30 3.54
05:00 Симаронес де Сонора - Леонес Негрос УдеГ 1 - 2 2.17 3.07 3.16
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
03:00 Тим Уелингтън - Хамилтън Уондърърс 5 - 1 1.20 6.09 9.11
05:00 Ийстърн Събърбс - Кентърбъри Юнайтед 1 - 0 1.59 4.16 4.20
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:30 Спортиво Лукеньо - Олимпия Асунсион 1 - 0 5.71 4.05 1.47
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:15 Спорт Уанкайо - Бинасионал 0 - 0 2.54 3.30 2.50
03:00 Алианса Лима - Алианса Универсидад 1 - 1 1.36 4.32 7.46
18:00 Спортинг Кристал - Карлос А. Манучи 1 - 2 1.28 4.71 9.53
22:30 Депортиво Мунисипал - Университарио де Депортес 3 - 0 3.39 3.25 2.02
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
15:30 Бен Гердан - Хамам-Лиф 4 - 2 1.82 3.12 4.46
15:30 Метлауи - Монастир 2 - 2 4.38 3.24 1.79
15:30 Солиман - Сфаксиен Сфакс 1 - 2 3.13 3.07 2.21
15:30 УС Татауин - Клуб Африкан Тунис 0 - 2 4.17 3.15 1.86
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Пенярол Монтевидео - Пласа Колония 2 - 1 1.60 3.69 5.00
21:00 Ливърпул Монтевидео - Монтевидео Уондърърс 2 - 2 1.91 3.50 3.44
21:00 Прогресо Монтевидео - Серо Монтевидео 1 - 1 1.83 3.32 3.90
21:00 Феникс Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео 1 - 0 2.27 3.34 2.76
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Реал Еспаня - Хондурас Прогресо 3 - 0 1.43 4.04 6.13
03:15 Вида Ла Сейба - Платенсе 3 - 4 - - -
23:30 Реал де Минас - Лобос УПНФМ Тегусигалпа 3 - 2 2.67 3.10 2.41
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Кокимбо Унидо - Уачипато Талкауано отл. - - -
Южна Африка - Телком Кнокаут Южна Африка - Телком Кнокаут Рез. 1 X 2
15:00 Чипа Юнайтед - Мамелоди Съндаунс** 2 - 2 4.53 3.29 1.78
Южна Корея - Група за Титлата Южна Корея - Група за Титлата Рез. 1 X 2
07:00 Поханг Стийлърс - Кануън 2 - 2 1.97 3.52 3.38
08:00 Сеул - Улсан Хюндай 0 - 1 2.73 3.39 2.35
11:00 Тегу - Чонбук Хюндай Моторс 0 - 2 3.28 3.33 2.06
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
09:00 Шонан Белмар - Гамба Осака 0 - 3 3.10 3.58 2.11
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Джеф Юнайтед Чиба - Звейген Канадзава 2 - 1 2.99 3.38 2.24
07:00 Йокохама ФК - В-Варен Нагазаки 2 - 0 1.61 3.87 4.97
07:00 Точиги СК - Албирекс Ниигата 2 - 1 3.59 3.12 2.06
08:00 Ехиме ФК - Мачида Зелвия 2 - 0 2.45 3.07 2.86
09:00 Ренофа Ямагучи - Рюкю 1 - 2 2.00 3.50 3.38

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 15.11.2019 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане