Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
ноември '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 2324
252627282930 
       
Топ факти за деня

Ливърпул 9 победи от 10 мача

Манчестър Сити 32 вкарани гола в 10 мача - 3.20 на мач

Уотфорд няма победа от 10 мача

Саутенд 43 получени гола в 15 мача - 2.87 на мач

Моркамб като домакин няма победа от 8 мача

Солихъл Муурс като домакин няма равенство от 9 мача

Еспаньол като домакин само загуби от 5 мача

Расинг Сантандер като гост 5 равенства от 6 мача

Интер като гост само победи от 5 мача

Страсбург като гост нито един вкаран гол в 5 мача

Ред Бул Залцбург 50 вкарани гола в 12 мача - 4.17 на мач

Санкт Пьолтен 35 получени гола в 12 мача - 2.92 на мач

Кешля като гост нито един получен гол в 4 мача

Торпедо Минск като домакин само 2 вкарани гола в 13 мача - 0.15 на мач

Клуб Брюж няма загуба от 12 мача

Рьозеларе като гост само загуби от 6 мача

Звезда 09 Биелина няма победа от 14 мача

ФК Сараево като домакин само победи от 7 мача

Лудогорец Разград като домакин нито един получен гол в 7 мача

Берое няма равенство от 14 мача

Олимпиакос 7 победи от 8 мача

Номе Калю като гост няма загуба от 17 мача

Макаби Тел Авив нито един получен гол в 8 мача

Апоел Никозия само победи от 4 мача

Дукагини Клина само 3 вкарани гола в 12 мача - 0.25 на мач

Кодру Лозова няма победа от 26 мача

Молде като домакин няма загуба от 12 мача

Бенфика 8 победи от 9 мача

Каза Пиа като домакин само загуби от 4 мача

Ювенес Догана само загуби от 4 мача

Коулрейн няма загуба от 13 мача

Линфийлд като домакин 22 вкарани гола в 6 мача - 3.67 на мач

Уорънпойнт Таун 12 загуби от 13 мача

Академия Пандев като домакин нито един получен гол в 6 мача

Железарна Подбрезова няма равенство от 14 мача

Цървена Звезда Белград 12 победи от 13 мача

Кармартън Таун няма победа от 12 мача

Шахтьор Донецк като гост само победи от 6 мача

МОЛ Фехервар като гост нито един получен гол в 4 мача

Мезьокьовешд като гост само победи от 4 мача

Ваалвийк като домакин само загуби от 5 мача

Славия Прага няма загуба от 14 мача

Дукла Прага няма равенство от 13 мача

Пардубице като домакин само победи от 6 мача

Тун като домакин няма победа от 6 мача

Аарау като гост 20 получени гола в 6 мача - 3.33 на мач

Хамарби като домакин няма загуба от 14 мача

Ийст Файф няма загуба от 11 мача

Коув Рейнджърс 31 вкарани гола в 10 мача - 3.10 на мач

Химнасия Ла Плата като домакин само загуби от 5 мача

Нуева Чикаго няма победа от 10 мача

Ал-Сад Доха 20 вкарани гола в 6 мача - 3.33 на мач

Либертад Асунсион като домакин само победи от 7 мача

Шимизу Ес-Пулс като домакин няма равенство от 14 мача

Анкета

Кой ще спечели директния сблъсък за 2то място в нашата квал. група за ЕВРО 2020 на 14.11.2019?

ТВ програма
Sport  Plus HD
Еспаньол - Валенсия
14:00 на живо
Diema Sport 2
Борнемут - Манчестър Юнайтед 14:30 на живо
Diema Sport
Уигън - Суонзи
14:30 на живо
MAX Sport 3
Рома - Наполи
16:00 на живо
EuroSport 2
Айнтрахт Франкфурт - Байерн Мюнхен 16:30 на живо
Diema Sport 2
Астън Вила - Ливърпул
17:00 на живо
Nova Sport
Лутън Таун - Нотингам Форест 17:00 на живо
Sport  Plus HD
Леванте - Барселона
17:00 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - Берое 17:30 на живо
EuroSport 2
Борусия Дортмунд - Волфсбург 18:30 на запис
Ring.BG
Олимпик Марсилия - Лил
18:30 на живо
MAX Sport 3
Болоня - Интер
19:00 на живо
Diema Sport 2
Уотфорд - Челси
19:30 на живо
EuroSport 2
Унион Берлин - Херта Берлин 19:30 на живо
Sport  Plus HD
Севиля - Атлетико Мадрид
19:30 на живо
MAX Sport 1
Спарта Ротердам - ПСВ Айндховен 20:45 на живо
Ring.BG
Тулуза - Лион
21:00 на живо
MAX Sport 3
Торино - Ювентус
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Реал Мадрид - Бетис
22:00 на живо

Мачове за събота, 2 ноември, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Борнемут - Манчестър Юнайтед 1 - 0 3.51 3.55 2.10
17:00 Арсенал - Уулвърхямптън 1 - 1 1.73 3.84 4.91
17:00 Астън Вила - Ливърпул 1 - 2 7.99 5.53 1.36
17:00 Брайтън - Норич 2 - 0 1.67 4.25 4.87
17:00 Манчестър Сити - Саутхямптън 2 - 1 1.08 12.34 29.80
17:00 Уест Хям - Нюкасъл 2 - 3 1.77 3.86 4.61
17:00 Шефилд Юнайтед - Бърнли 3 - 0 2.35 3.18 3.33
19:30 Уотфорд - Челси 1 - 2 5.05 4.24 1.65
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:30 Уигън - Суонзи 1 - 2 2.89 3.30 2.48
17:00 Блекбърн - Шефилд Уензди 2 - 1 2.70 3.22 2.71
17:00 Брентфорд - Хъдърсфийлд 0 - 1 1.51 4.22 6.71
17:00 Дарби Каунти - Мидълзбро 2 - 0 2.18 3.37 3.41
17:00 Кардиф - Бирмингам 4 - 2 2.13 3.17 3.76
17:00 Лийдс - Куинс Парк Рейнджърс 2 - 0 1.48 4.39 6.74
17:00 Лутън Таун - Нотингам Форест 1 - 2 2.65 3.43 2.63
17:00 Рединг - Милуол 2 - 1 2.25 3.30 3.34
17:00 Фулъм - Хъл Сити 0 - 3 1.55 4.33 5.68
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Блекпул - Питърбъро 4 - 3 2.87 3.59 2.36
17:00 Болтън - Флийтууд Таун 2 - 1 4.51 3.82 1.74
17:00 Джилингам - Родъръм Юнайтед 0 - 3 3.17 3.44 2.25
17:00 Донкастър - Бъртън Албион 2 - 2 2.21 3.58 3.13
17:00 Ковънтри - Акрингтън Стенли 0 - 0 1.88 3.64 4.11
17:00 Милтън Кийнс Донс - Транмиър Роувърс 1 - 3 2.14 3.44 3.42
17:00 Портсмут - Оксфорд Юнайтед 1 - 1 2.28 3.38 3.17
17:00 Рочдейл - Бристол Роувърс 1 - 2 2.49 3.30 2.87
17:00 Съндърланд - Саутенд 1 - 0 1.29 5.49 10.88
17:00 Уикъмб - Шросбъри Таун 1 - 0 2.05 3.42 3.69
17:00 Уимбълдън - Линкълн Сити 1 - 1 3.07 3.45 2.29
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брадфорд Сити - Екзитър 2 - 0 2.30 3.34 3.14
17:00 Карлайл - Макълсфийлд Таун 2 - 1 2.31 3.40 3.05
17:00 Кембридж Юнайтед - Кроули Таун 2 - 1 1.97 3.49 3.86
17:00 Крю Александра - Порт Вейл 0 - 1 1.84 3.69 4.20
17:00 Мансфийлд Таун - Колчестър 2 - 3 2.31 3.33 3.16
17:00 Моркамб - Лейтън Ориент 1 - 0 3.12 3.44 2.27
17:00 Нюпорт Каунти - Салфорд Сити 1 - 2 2.07 3.33 3.75
17:00 Олдъм - Нортхямптън Таун 2 - 2 2.60 3.32 2.72
17:00 Плимут - Гримсби Таун отл. 1.80 3.78 4.31
17:00 Скънторп - Стивънидж Бороу 0 - 0 1.91 3.66 3.91
17:00 Суиндън - Уолсол 2 - 1 1.66 3.89 5.09
17:00 Челтнъм Таун - Форест Грийн Роувърс 1 - 2 2.32 3.28 3.16
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алдършот Таун - Мейдънхед Юнайтед 2 - 0 2.09 3.33 3.34
17:00 Барнет - Чорли 2 - 1 1.81 3.52 4.15
17:00 Бароу - Сътън Юнайтед 1 - 0 1.74 3.64 4.41
17:00 Ебсфлийт Юнайтед - Честърфийлд 2 - 2 2.63 3.43 2.46
17:00 Ийстли - Харогейт Таун 4 - 2 2.43 3.37 2.71
17:00 Йоувил - Боръм Ууд 1 - 1 2.06 3.43 3.35
17:00 Нотс Каунти - Хартлипул 2 - 2 1.90 3.49 3.77
17:00 Рексъм - Бромли 1 - 0 1.95 3.64 3.47
17:00 Солихъл Муурс - Дагенъм и Редбридж 2 - 1 1.88 3.50 3.82
17:00 Стокпорт - Уокинг 1 - 3 2.34 3.33 2.84
17:00 Файлд - Доувър Атлетик 0 - 0 2.11 3.45 3.17
17:00 Халифакс Таун - Торки Юнайтед 2 - 4 2.25 3.38 2.97
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Айнтрахт Франкфурт - Байерн Мюнхен 5 - 1 6.76 5.54 1.39
16:30 Байер Леверкузен - Борусия М'Гладбах 1 - 2 2.05 3.68 3.47
16:30 Борусия Дортмунд - Волфсбург 3 - 0 1.57 4.11 6.06
16:30 Вердер Бремен - Фрайбург 2 - 2 1.98 3.77 3.59
16:30 РБ Лайпциг - Майнц 05 8 - 0 1.43 5.04 6.88
19:30 Унион Берлин - Херта Берлин 1 - 0 2.91 3.38 2.44
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Гройтер Фюрт - Дармщат 98 3 - 1 2.18 3.36 3.26
14:00 Ерцгебирге Ауе - Хайденхайм 1 - 1 2.55 3.29 2.71
14:00 Санкт Паули - Карлсруе 2 - 2 2.10 3.45 3.32
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Айнтрахт Брауншвайг - Инголщат 0 - 3 2.18 3.48 3.00
15:00 Валдхоф Манхайм - Унтерхахинг 0 - 3 2.06 3.62 3.21
15:00 Кайзерслаутерн - Вюрцбургер Кикерс 2 - 3 2.48 3.50 2.58
15:00 Магдебург - Халешер 1 - 0 2.59 3.21 2.66
15:00 Мюнхен 1860 - Виктория Кьолн 4 - 2 2.10 3.41 3.25
15:00 Пройсен Мюнстер - Кемницер 3 - 3 2.45 3.50 2.63
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Еспаньол - Валенсия 1 - 2 2.59 3.25 2.84
17:00 Леванте - Барселона 3 - 1 8.43 6.16 1.31
19:30 Севиля - Атлетико Мадрид 1 - 1 2.45 3.13 3.16
22:00 Реал Мадрид - Бетис 0 - 0 1.24 6.71 10.43
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Фуенлабрада - Депортиво Ла Коруня 1 - 1 2.36 3.00 3.25
19:00 Алкоркон - Расинг Сантандер 1 - 0 2.04 3.03 4.09
21:00 Тенерифе - Уеска 0 - 0 2.78 3.09 2.61
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
18:00 Корухо - Селта Виго Б 2 - 2 2.20 3.12 3.13
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
16:45 Валядолид Б - Харо Депортиво 1 - 1 1.48 3.68 6.73
19:00 Аренас Клуб де Гечо - Гихуело 0 - 0 2.31 3.05 3.00
21:00 Саламанка КФ УДС - Баракалдо 3 - 0 2.26 3.04 3.06
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
18:00 Виляреал Б - Валенсия Местая 0 - 1 1.66 3.36 5.11
19:00 Лагостера - Ебро 2 - 1 2.35 2.86 3.13
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Рома - Наполи 2 - 1 3.01 3.56 2.29
19:00 Болоня - Интер 1 - 2 3.91 3.66 1.93
21:45 Торино - Ювентус 0 - 1 6.30 3.99 1.56
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Асколи - Венеция 1 - 1 2.04 3.09 3.92
16:00 Кротоне - Перуджа 2 - 3 1.73 3.42 5.16
16:00 Ливорно - Юве Стабия 2 - 1 1.99 3.13 4.03
16:00 Пескара - Пиза 3 - 0 2.06 3.17 3.73
19:00 Салернитана - Виртус Ентела 2 - 1 1.88 3.18 4.44
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
21:45 Алесандрия - Новара 1 - 0 2.23 3.03 3.09
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
16:00 Римини - Вис Пезаро 1898 1 - 0 2.55 2.86 2.73
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
21:45 Катанзаро - Авелино 3 - 1 1.73 3.36 4.47
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Олимпик Марсилия - Лил 2 - 1 2.25 3.25 3.39
21:00 Амиен - Брест 1 - 0 1.72 3.77 4.84
21:00 Анже - Страсбург 1 - 0 2.06 3.09 4.06
21:00 Метц - Монпелие 2 - 2 2.89 3.07 2.60
21:00 Ним - Рен отл. 3.15 3.24 2.35
21:00 Тулуза - Лион 2 - 3 4.65 3.87 1.73
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Гренобъл Фут 38 - Париж ФК 0 - 0 1.94 3.02 4.44
16:00 Клермонт Фут - Льо Ман 0 - 1 1.67 3.46 5.45
16:00 Ланс - Лориен 1 - 0 2.26 3.03 3.37
16:00 Шамоа Ниор - Сошо 0 - 2 3.27 2.80 2.45
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
19:00 Бурж-Перона - Авранш 1 - 1 2.03 3.27 3.48
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 Матерсбург - Ред Бул Залцбург 0 - 3 16.66 8.84 1.12
18:00 Рапид Виена - Санкт Пьолтен 0 - 1 1.27 5.70 9.60
18:00 Щурм Грац - Волфсбергер 0 - 4 2.55 3.41 2.63
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
15:30 Аустрия Виена II - Дорнбирн 0 - 1 2.14 3.56 2.87
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Сабаил Баку - Кешля 0 - 0 3.33 3.27 2.00
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Скендербеу Корча - Лачи 1 - 4 - - -
18:00 Теута - КФ Тирана 1 - 1 - - -
Армения - Купа на Армения Армения - Купа на Армения Рез. 1 X 2
14:00 Пюник Ереван - Урарту Ереван** 0 - 0 2.00 3.23 3.50
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Городея - Неман 1 - 0 2.06 3.17 3.25
19:00 Торпедо Минск - Енергетик-БГУ Минск 0 - 3 - - -
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:00 Ойпен - Генк 2 - 0 4.19 3.64 1.83
21:00 Ваасланд-Беверен - Зулте Варегем 1 - 2 2.95 3.66 2.22
21:00 Роял Ексел Мускрон - Роял Антверпен 3 - 1 3.59 3.63 1.97
21:00 Сент Трюиден - Остенде 1 - 0 2.06 3.73 3.18
21:30 Клуб Брюж - Кортрийк 3 - 0 1.18 6.98 13.65
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Вестерло - Ломел 1 - 1 1.38 4.47 7.50
21:30 Беершот - Рьозеларе 2 - 1 1.37 4.52 7.48
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Вележ Мостар - Слобода Тузла 2 - 2 1.67 3.28 4.72
14:30 Звезда 09 Биелина - Жрински Мостар 2 - 0 9.62 5.68 1.20
14:30 Тузла Сити - Младост Добой Какан 1 - 0 1.50 3.60 6.05
18:00 ФК Сараево - Широки Брег 3 - 0 1.63 3.47 4.78
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
17:30 Лудогорец Разград - Берое 3 - 1 1.36 4.27 7.55
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Сиони Болниси - Рустави 2 - 1 - - -
16:00 ВИТ Джорджия Тбилиси - Локомотив Тбилиси 0 - 2 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:30 Паниониос Атина - Арис Солун 1 - 1 4.29 3.42 1.83
20:00 Ксанти - Олимпиакос 0 - 0 9.82 4.16 1.37
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ники Волос - Йоникос 1 - 2 2.31 3.04 2.94
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Вейле - Фремад Амагер 4 - 0 1.45 4.34 6.12
17:30 Кьоге - Виборг 2 - 1 3.27 3.46 2.08
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Нарва Транс - Талина Калев 2 - 0 1.30 5.11 7.05
16:00 ФКИ Левадия Талин - Номе Калю 1 - 1 2.21 3.33 2.84
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Апоел Хайфа - Ирони Кирят Шмона 2 - 1 2.13 3.12 3.13
17:30 Апоел Раанана - Макаби Тел Авив 0 - 2 9.70 4.84 1.27
18:30 Апоел Хадера - Бней Йехуда 0 - 0 2.74 3.08 2.46
19:50 Бейтар Йерусалим - Апоел Кфар Саба 1 - 0 1.40 4.23 6.41
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Апоел Никозия - АЕК Ларнака 0 - 0 1.69 3.69 4.23
19:00 Етникос Ахна - Омония Никозия 1 - 2 3.93 3.53 1.78
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Дукагини Клина - Прищина 0 - 0 - - -
14:00 Трепча 89 Митровица - Вучтрия Вучитрън 1 - 0 - - -
14:00 Фероникели Глоговац - Балкани Суха река 0 - 2 1.73 3.72 3.70
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Сенглеа Атлетик - Балзан Ютс 2 - 2 4.12 3.70 1.69
17:15 Моста ФК - Флориана 1 - 3 4.23 3.68 1.68
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Кодру Лозова - Шериф Тираспол 0 - 3 - - -
13:00 Милсами Орхей - Динамо-Авто Тираспол 0 - 2 - - -
13:00 Петрокуб Хинчещ - Сперанца Ниспорен 2 - 2 - - -
13:00 Сфинтул Георге Суручен - Зимбру Кишинев 2 - 1 - - -
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:30 Молде - Кристиансунд 2 - 0 1.45 4.51 6.18
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Конгсвингер - Санднес 1 - 2 1.56 4.18 5.02
17:00 Нест-Сотра - Олесунд 0 - 1 2.47 3.45 2.61
17:00 Сандефьорд - Йерв Гримстад 1 - 0 1.26 5.42 9.67
17:00 Согндал - ХамКам 3 - 0 1.44 4.44 6.38
17:00 Старт Кристиансанд - Уленсакер Киса 2 - 1 1.38 4.90 6.77
17:00 Стрьомен - КФУМ Осло 0 - 3 2.87 3.49 2.27
17:00 Тромсдален - Рауфос 3 - 0 3.43 3.92 1.88
17:00 Шайд - Нутоден 2 - 2 1.84 3.73 3.69
Норвегия - Плейофи Норвегия - Плейофи Рез. 1 X 2
15:00 Осане - Квик Халден 2 - 0 2.22 3.61 2.65
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:00 Корона Келце - Заглембие Любин 1 - 0 2.90 3.32 2.36
18:30 Краковия Краков - Лехия Гданск 1 - 0 2.23 3.26 3.23
21:00 Погон Шчечин - Лех Познан 1 - 1 2.64 3.28 2.60
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 Миедж Легница - Радомяк Радом 3 - 1 2.13 3.27 3.15
18:00 Олимпия Груджьондз - Одра Ополе 3 - 1 2.15 3.30 3.11
19:00 Термалика Нечеча - ГКС Ястшембе-Здруй 2 - 2 2.14 3.27 3.17
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
20:00 Бенфика - Рио Аве 2 - 0 1.31 5.22 9.16
22:30 Морейрензе - Витория Гимараеш 1 - 1 5.06 3.75 1.66
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Спортинг Ковиля - Пенафиел 0 - 0 1.94 3.30 3.68
17:00 Каза Пиа - Вилафранкензе 3 - 2 2.48 3.16 2.74
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:00 Газ Метан Медиаш - Херманщат 1 - 1 1.87 3.30 4.21
20:30 Клуж - Академика Клинчени 3 - 0 1.19 5.96 14.72
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Динамо Москва - Ахмат Грозни 1 - 1 1.67 3.50 5.37
13:00 ФК Уфа - Локомотив Москва 1 - 1 3.83 3.20 2.00
15:30 ПФК Сочи - ФК Тамбов 1 - 2 1.91 3.28 4.09
18:00 Зенит Санкт Петербург - ЦСКА Москва 1 - 1 1.60 3.80 5.42
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Първа Фаза Рез. 1 X 2
16:00 Ла Фиорита - Доманяно 1 - 0 - - -
16:00 Пенароса - Тре Фиори 2 - 0 - - -
16:00 Фаетано - Мурата 0 - 2 - - -
16:00 Ювенес Догана - Фолгоре Фалциано 1 - 5 - - -
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Балимина Юнайтед - Ларн 0 - 3 2.61 3.63 2.28
17:00 Гленавон - Клифтънвил 1 - 2 2.91 3.59 2.12
17:00 Дънганън Суифтс - Коулрейн 0 - 2 5.92 4.38 1.43
17:00 Крусейдърс - Инститют 1 - 1 1.11 7.69 16.35
17:00 Линфийлд - Карик Рейнджърс 2 - 0 1.16 6.64 11.96
17:00 Уорънпойнт Таун - Гленторан 0 - 4 5.93 4.30 1.43
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:30 Академия Пандев - Работнички Скопие 1 - 1 1.77 3.35 4.31
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Нитра - Спартак Търнава 1 - 0 4.39 3.67 1.68
18:00 ДАК Дунайска Стреда - Серед 0 - 0 1.22 5.39 10.93
18:00 Земплин Михаловце - Злате Моравце 2 - 2 2.01 3.25 3.41
18:00 Похроние Долна Жданя - Ружомберок 1 - 2 3.36 3.23 2.05
18:00 Слован Братислава - Сеница 2 - 0 1.10 8.08 15.97
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
14:30 Кошице - Железарна Подбрезова 1 - 1 1.84 3.57 3.54
14:30 Партизан Бардейов - Дубница 3 - 0 2.80 3.45 2.18
14:30 Пухов - Скалица 1 - 0 2.99 3.49 2.06
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Браво Любляна - Марибор 0 - 1 4.86 3.80 1.57
17:15 Целие - Триглав 4 - 0 1.50 4.02 5.63
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Партизан Белград - Войводина Нови Сад 4 - 0 1.61 3.65 5.01
17:00 Пролетер Нови Сад - Цървена Звезда Белград 0 - 2 17.40 7.58 1.11
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Коняспор - Генчлербирлиги 1 - 1 2.37 3.23 2.96
16:30 Аланияспор - Истанбул Башакшехир 0 - 0 2.34 3.33 2.95
16:30 Трабзонспор - Гьозтепе 0 - 1 1.91 3.51 3.91
19:00 Анталияспор - Бешикташ 1 - 2 3.18 3.46 2.16
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Хатайспор - Алтай Измир 3 - 2 2.04 3.14 3.42
15:30 Аданаспор - Болуспор 0 - 0 2.64 3.17 2.46
15:30 Менеменспор - Юмраниеспор 1 - 0 2.95 3.19 2.22
18:00 Акхисар Беледиеспор - Адана Демирспор 1 - 1 2.23 3.28 2.93
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Еърбъс ЮК - Абъристуит Таун 1 - 5 1.90 3.72 3.40
16:30 Кармартън Таун - Кевн Друидс 1 - 2 2.32 3.49 2.65
16:30 Карнарвън Таун - Бари Таун Юнайтед 4 - 1 2.46 3.47 2.54
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ворскла Полтава - Десна Чернигов 0 - 1 5.95 3.83 1.50
14:00 Карпати Лвов - Шахтьор Донецк 0 - 3 12.78 7.04 1.14
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Кремин Кременчуг - Агробизнес Волочиск 4 - 0 6.67 4.48 1.37
19:00 Волин Луцк - Авангард Краматорск 2 - 1 1.35 4.24 7.60
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
15:30 Пушкаш Академи - Хонвед Будапеща 1 - 2 2.41 3.32 2.65
18:00 Дебрецен - Пакш 3 - 1 1.78 3.60 4.03
18:00 Диошдьор - Кишварда 3 - 1 2.08 3.43 3.15
18:00 Залаегерсег - МОЛ Фехервар 3 - 3 3.39 3.75 1.89
18:00 Ракоши Капошвар - Уйпещ 2 - 3 5.61 3.88 1.52
18:00 Ференцварош - Мезьокьовешд 1 - 1 1.44 4.27 6.24
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 Ваалвийк - Хераклес 2 - 0 3.03 3.79 2.13
20:45 Спарта Ротердам - ПСВ Айндховен 2 - 2 4.20 3.87 1.77
21:45 АЗ Алкмаар - Твенте 3 - 0 1.19 6.75 14.03
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Динамо Загреб - Интер Запрешич 1 - 0 1.13 7.38 15.45
18:30 ХНК Горица - Хайдук Сплит 2 - 1 3.24 3.22 2.18
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:30 Зета Голубовци - Будучност Подгорица 2 - 1 3.40 3.25 2.04
14:30 Ком Подгорица - Титоград Подгорица 1 - 2 2.27 3.21 2.95
14:30 Петровац - Гарбал Радановичи 2 - 0 2.24 3.10 3.09
14:30 Рудар Плевля - Искра Даниловград 1 - 1 3.40 3.22 2.05
16:30 ФК Подгорица - Сутиеска Никшич 2 - 2 4.82 3.44 1.68
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:30 Сигма Оломоуц - Млада Болеслав 2 - 2 2.67 3.34 2.49
18:00 Славия Прага - Баник Острава 4 - 0 1.21 5.95 12.47
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Баник Соколов - Тринец 2 - 2 2.57 3.03 2.62
11:15 Дукла Прага - Лишен Бърно 4 - 2 1.32 4.87 6.96
11:15 Пардубице - Хрудим 4 - 0 1.41 4.10 6.30
14:15 Простейов - Височина Ихлава 1 - 1 3.31 3.27 2.02
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Санкт Гален - Сион 3 - 0 1.72 3.87 4.35
20:00 Тун - Цюрих 0 - 1 2.44 3.44 2.70
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:00 Лозана-Уши - Аарау 0 - 2 2.16 3.57 2.93
18:00 Шафхаузен - Винтертур 1 - 1 2.80 3.34 2.31
18:30 Грасхопърс - Кринс 2 - 0 1.67 3.96 4.20
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
14:00 АИК Стокхолм - Сундсвал 2 - 1 1.65 3.97 4.83
14:00 ИФК Гьотеборг - Йостерсунд 7 - 1 1.57 4.04 5.62
14:00 Йоребро - Малмьо 0 - 5 13.20 6.45 1.20
14:00 Норкьопинг - Юргорден 2 - 2 3.13 3.14 2.35
14:00 Сириус - Калмар 3 - 0 4.54 3.70 1.75
14:00 Фалкенберг - АФК Ескилстюна 1 - 0 1.72 3.89 4.46
14:00 Хамарби - Хакен 4 - 1 1.39 5.08 6.86
14:00 Хелзинборг - Елфсборг 1 - 2 2.43 3.46 2.75
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 Акрополис - Рюнинге 2 - 0 1.06 9.67 18.05
15:00 БК Форвард - Карлстад БК 2 - 3 4.93 4.25 1.50
15:00 Буден - ИФ Сюлвия 7 - 0 1.80 3.76 3.39
15:00 Карлслундс - Карлстад Юнайтед 1 - 4 2.56 3.80 2.22
15:00 Линкьопинг Сити - Нюкьопинг 3 - 0 1.38 4.65 5.98
15:00 Сандвикен - Васалунд 1 - 3 2.00 3.76 2.86
15:00 Солентюна - Йефле 0 - 1 1.72 3.77 3.81
15:00 Умео ФК - Тийм ТГ 3 - 0 1.25 5.76 7.71
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
15:00 Атвидаберг - Лунд 2 - 2 1.84 4.05 3.11
15:00 Вернаму - Кристианстад 4 - 0 1.22 6.15 8.47
15:00 Ландскрона БоИС - Линдуме 2 - 0 1.37 4.69 6.05
15:00 Люнгшиле - Торнс 2 - 1 1.35 5.09 5.65
15:00 Оскаршхамн АИК - Утсиктенс 1 - 2 2.30 3.59 2.51
15:00 Твоокерш - Ескилсмине 1 - 0 1.84 3.75 3.31
15:00 Тролхетан - Одеволд 4 - 1 1.36 4.72 6.15
15:00 Шьовде АИК - Асириска Турабдин ИК 3 - 0 1.56 4.05 4.47
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Абърдийн - Килмарнък 3 - 0 1.85 3.36 4.40
17:00 Мъдъруел - Ливингстън 2 - 1 2.14 3.38 3.27
17:00 Хамилтън - Рос Каунти 2 - 2 2.84 3.34 2.41
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Арброут - Алоа Атлетик 2 - 1 2.04 3.41 3.41
17:00 Дънфърмлин - Куин ъф Саут 2 - 0 1.99 3.27 3.70
17:00 Еър Юнайтед - Партик Тисъл 4 - 1 2.29 3.51 2.81
17:00 Инвърнес КТ - Дънди Юнайтед 0 - 3 2.69 3.29 2.48
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Еърдри - Дъмбартън 3 - 1 2.07 3.67 3.05
17:00 Ийст Файф - Монтроуз 0 - 1 1.89 3.55 3.68
17:00 Питърхед - Рейт Роувърс 2 - 0 3.83 3.73 1.82
17:00 Странрар - Клайд 3 - 0 3.85 3.74 1.80
17:00 Форфар Атлетик - Фолкърк 0 - 2 5.19 4.06 1.56
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брихин Сити - Единбург Сити 2 - 3 4.97 4.07 1.58
17:00 Елгин Сити - Анан Атлетик 4 - 0 1.85 3.64 3.72
17:00 Каудънбийт - Коув Рейнджърс 1 - 3 5.89 4.42 1.46
17:00 Стенхаусмюър - Куинс парк ФК 0 - 3 2.56 3.42 2.53
17:00 Стърлинг Албиън - Албион Роувърс 3 - 0 1.82 3.64 3.85
Шотландия - Купа на Лигата Шотландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
19:30 Хибърниън - Селтик 2 - 5 9.99 5.43 1.26
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:00 Уестърн Сидни Уондърърс - Бризбейн Роар 0 - 0 2.03 3.43 3.46
10:30 Мелбърн Виктори - Уестърн Юнайтед 2 - 3 2.30 3.29 3.06
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
18:15 Колон Санта Фе - Атлетико Тукуман 0 - 2 3.30 2.89 2.36
20:30 Химнасия Ла Плата - Естудиантес Ла Плата 0 - 1 2.62 2.92 2.84
22:45 Росарио Сентрал - Годой Крус 5 - 2 1.67 3.41 5.48
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
02:30 Сан Мартин Сан Хуан - Феро Карил Оесте 1 - 0 - - -
20:10 Естудиантес Буенос Айрес - Естудиантес Рио Куарто 0 - 1 2.05 3.20 3.33
22:00 Агропекуарио Аргентино - Атланта Буенос Айрес 2 - 2 2.96 2.90 2.39
22:10 Белграно Кордоба - Нуева Чикаго 1 - 1 1.85 3.20 4.07
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
02:00 Атлетико Рафаела - Клуб Алмагро 3 - 1 - - -
19:15 Ол Бойс Буенос Айрес - Сан Мартин Тукуман 1 - 1 3.64 2.95 2.05
20:30 Браун Адроге - Чакарита Хуниорс 0 - 1 1.87 3.09 4.15
20:30 Килмес Буенос Айрес - Вия Далмине 1 - 2 2.31 2.81 3.20
22:00 Химнасия Мендоса - Сантамарина 1 - 0 2.04 2.85 3.90
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Спорт Бойс Уорнес - Насионал Потоси отл. - - -
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:00 Форталеса CE - Атлетико MG 2 - 2 2.28 3.14 3.18
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
00:15 Ботафого SP - Коритиба PR 0 - 1 2.29 2.97 3.19
01:30 Операрио PR - Атлетико GO 1 - 1 2.52 2.95 2.85
03:30 Куяба MT - Брагантино SP 2 - 0 2.97 3.08 2.31
21:30 Витория Салвадор BA - Фигуерензе SC 2 - 2 1.99 3.05 3.81
21:30 Оесте SP - КР Бразил AL 3 - 3 2.26 3.00 3.16
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Арагуа Маракай - Депортиво Тачира 1 - 2 2.18 3.05 3.15
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Истапа - Малакатеко 1 - 0 1.67 3.50 4.35
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
20:00 ЛДУ Кито - Фуерса Амария 5 - 2 1.25 5.24 8.95
22:15 Америка де Кито - Универсидад Католика Кито 1 - 0 5.73 3.57 1.55
22:15 Текнико Университарио - Аукас Кито 3 - 2 3.48 3.38 1.93
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:15 Агила Сан Мигел - Санта Текла 1 - 0 2.22 3.15 2.90
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Хайдарабад - Керала Бластърс 2 - 1 3.01 3.36 2.11
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
10:30 ПСИС Семаранг - ПСС Слеман 3 - 0 2.38 3.27 2.77
13:30 Бхаянгкара ФК - Семен Паданг 2 - 2 1.39 4.39 7.15
13:30 Персебая Сурабая - ПСМ Макасар отл. 1.81 3.53 3.85
Канада - Други Канада - Други Рез. 1 X 2
21:30 Кавалри - Фордж 0 - 1 2.05 3.31 3.32
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
16:15 Ал-Хор - Ал-Гарафа Доха 1 - 3 3.96 3.87 1.69
18:25 Ал-Духаил Доха - Ал-Сад Доха 4 - 1 2.88 3.62 2.03
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:50 Казма Кувейт - Ал Араби Кувейт 4 - 1 1.99 3.50 3.08
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Раджа Бени Мелал - ФУС Рабат 2 - 2 2.62 2.82 2.64
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Пуебла - Пумас УНАМ Мексико 1 - 1 3.14 3.30 2.14
05:00 Атлас Гуадалахара - Атлетико Сан Луис 1 - 2 2.20 3.17 3.18
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Лорос УдеК - Тампико Мадеро 1 - 0 2.08 3.23 3.30
04:08 Корекаминос УАТ - Минерос де Сакатекас 1 - 3 2.73 2.86 2.58
05:00 Венадос - Атланте Канкун 0 - 0 3.22 2.98 2.19
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
04:00 Уейтакиър Юнайтед - Уелингтън Финикс Б 3 - 1 2.06 3.85 2.76
05:00 Саутерн Юнайтед - Тасман Юнайтед 4 - 0 1.76 3.91 3.55
05:30 Хоукс Бей Юнайтед - Окланд Сити 2 - 3 8.73 6.26 1.21
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Либертад Асунсион - Насионал Асунсион 2 - 0 1.63 3.62 4.90
23:00 Ривър Плейт Асунсион - Генерал Диаз 1 - 0 2.21 3.15 3.09
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:45 Академия Кантолао - Молинос Ел Пирата 3 - 0 1.53 3.88 5.54
03:00 Спорт Бойс - Мелгар Арекипа 4 - 2 2.39 3.18 2.71
22:00 Аякучо - Реал Гарсиласо 1 - 1 2.01 3.29 3.33
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
16:40 Ал Адал - Ал Хазм 2 - 2 2.49 3.38 2.51
17:00 Ал Таавон - Ал Шабаб Рияд 3 - 1 1.96 3.52 3.29
18:50 Ал Насър Рияд - Абха Клуб 4 - 0 1.33 4.76 7.40
Сингапур - Купа на Сингапур Сингапур - Купа на Сингапур Рез. 1 X 2
11:00 Гейланг Интернешънъл** - Бруней ДПММ (1 - 1) 2 - 2 3.51 3.52 1.89
14:00 Тампайнс Роувърс - Уориърс ФК 4 - 3 1.54 4.22 4.72
Тайланд - Тай ФА Къп Тайланд - Тай ФА Къп Рез. 1 X 2
14:00 Ратчабури - Порт Банкок 0 - 1 3.27 3.66 1.90
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
15:30 Бизертин Бизерта - Стад Тунизиен Тунис 1 - 4 2.06 3.08 3.46
15:30 Кайруан - Чеба 1 - 3 2.32 3.19 2.82
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Дефенсор Спортинг - Данубио Монтевидео 1 - 2 1.77 3.60 3.87
21:00 Рампла Хуниорс - Бостън Ривър 0 - 1 2.52 3.19 2.56
21:00 Хувентуд де Лас Пиедрас - Расинг Клуб Монтевидео 0 - 0 2.16 3.34 2.93
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Универсидад де Консепсион - Кобресал Ел Салвадор отл. - - -
17:30 Палестино Сантяго - Антофагаста отл. - - -
20:00 Депортес Икике - Коло-Коло Сантяго отл. - - -
22:30 Унион Еспаньола - Универсидад Католика отл. - - -
Южна Африка - Телком Кнокаут Южна Африка - Телком Кнокаут Рез. 1 X 2
15:00 Кайзер Чийфс** - Орландо Пайрътс 1 - 1 2.61 2.86 2.81
20:15 СуперСпорт Юнайтед - Ламонтвил Голдън Ероус 0 - 1 1.99 3.04 3.87
Южна Корея - Група за Изпадане Южна Корея - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
07:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Съннам 0 - 0 2.33 2.99 3.13
09:00 Чеджу Юнайтед - Инчхън Юнайтед 2 - 0 2.09 3.47 3.11
11:00 Кьонсан - Сангжу Сангму 0 - 1 2.30 3.27 2.93
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
06:00 Висел Кобе - Вегалта Сендай 2 - 0 1.96 3.65 3.44
07:00 Консадол Сапоро - Нагоя Грампус 3 - 0 2.33 3.65 2.69
07:00 Саган Тошу - Йокохама Ф-Маринос 1 - 2 3.39 3.67 1.98
07:00 Шимизу Ес-Пулс - Джубило Ивата 1 - 2 2.14 3.35 3.24
08:00 Серезо Осака - Мацумото Ямага 1 - 1 1.74 3.45 4.70
08:05 Кавазаки Фронтейл - Санфрече Хирошима 2 - 1 2.09 3.25 3.44
08:05 Оита Тринита - Токио 0 - 2 3.24 3.20 2.21
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
06:00 Ависпа Фукуока - Токио Верди 2 - 0 2.21 3.18 3.14
07:00 Гифу - Токушима Вортис 0 - 7 5.22 3.72 1.60
07:00 Омия Ардижа - Кашива Рейсол 2 - 1 3.17 3.39 2.13
08:00 Кагошима Юнайтед - Фагиано Окаяма 0 - 0 3.16 3.28 2.17
08:00 Мито Холихок - Монтедио Ямагата 3 - 1 2.50 3.01 2.85

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 18.11.2019 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане