Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
август '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28293031 
       
Топ факти за деня

Ордабаси Шимкент само 10 получени гола в 20 мача - 0.50 на мач

Шериф Тираспол 13 победи от 15 мача

Зимбру Кишинев само 6 вкарани гола в 15 мача - 0.40 на мач

Тромсдален няма победа от 15 мача

ЕБ Стреймур като домакин 6 загуби от 8 мача

Скала ИФ няма равенство от 16 мача

АБ Аргир като гост само загуби от 8 мача

МП Микели няма загуба от 13 мача

ЙИППО Йоенсуу няма загуба от 13 мача

Йостерс като домакин няма победа от 9 мача

Акрополис като гост 6 победи от 8 мача

Хорхе Вилстерман само победи от 4 мача

Спорт Бойс Уорнес няма победа от 4 мача

Авай SC няма победа от 12 мача

Фигуерензе SC като гост 4 равенства от 6 мача

ФК Воркута 9 победи от 10 мача

Кингсман СК няма равенство от 9 мача

Реал Мисисага като домакин 13 получени гола в 4 мача - 3.25 на мач

Чикаго Файър като гост няма победа от 11 мача

Чиангмай като гост няма равенство от 11 мача

Универсидад де Чили като домакин 5 равенства от 7 мача

Универсидад Католика като гост 7 победи от 8 мача

Кагошима Юнайтед като домакин няма равенство от 13 мача

Анкета

Ще влезе ли Лудогорец в групите на Лига Европа през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 4
Атланта Юнайтед - Лос Анджелис Галакси 00:00 на живо
MAX Sport 2
Фейенорд - Спарта Ротердам 15:30 на живо
Diema Sport 2
Ливърпул - Манчестър Сити 17:00 на живо
Nova Sport
Бристъл Сити - Лийдс
18:30 на живо
Diema Sport
ЦСКА София - Ботев Враца
18:45 на живо
Diema Sport
Локомотив Пловдив - Лудогорец Разград 21:00 на живо
MAX Sport 4
Барселона - Арсенал
21:00 на живо
MAX Sport 4
Минесота Юнайтед - Портланд Тимбърс 23:00 на живо

Мачове за неделя, 4 август, 2019 Подреждане по час

Международна Купа на Шампионите Международна Купа на Шампионите Рез. 1 X 2
17:06 Тотнъм - Интер** 1 - 1 1.88 3.72 3.69
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
18:30 Бристъл Сити - Лийдс 1 - 3 3.23 3.38 2.27
Англия - Комюнити Шийлд Англия - Комюнити Шийлд Рез. 1 X 2
17:00 Ливърпул - Манчестър Сити** 1 - 1 3.66 3.74 1.99
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Хайденхайм - Щутгарт 2 - 2 3.07 3.44 2.23
16:30 Дармщат 98 - Холщайн Кил 2 - 0 2.62 3.48 2.50
16:30 Ерцгебирге Ауе - Веен Висбаден 3 - 2 2.18 3.34 3.25
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Айнтрахт Брауншвайг - Дуисбург 0 - 3 1.97 3.44 3.56
15:00 Цвикау - Карл Цайс Йена 2 - 0 1.69 3.66 4.64
Италия - Купа на Италия Италия - Купа на Италия Рез. 1 X 2
18:30 Карарезе** - Фермана 1 - 1 1.85 3.58 3.74
19:00 Пиаченца** - Витербезе 0 - 0 1.30 5.02 8.40
19:30 Монца 1912 - Алесандрия 2 - 0 1.61 3.63 5.38
20:00 Катанзаро** - Казертана 1 - 1 1.91 3.38 3.76
21:00 Триестина - Кавезе 1919 3 - 1 1.73 3.56 4.32
21:30 Имолезе** - Самбенедетезе 2 - 2 2.01 3.31 3.52
21:30 Сиена - Мантова 0 - 2 1.47 4.07 6.18
Италия - Купа на Италия - Серия С Италия - Купа на Италия - Серия С Рез. 1 X 2
17:30 Джиана Ерминио - Албинолефе 0 - 1 2.56 3.12 2.57
18:00 Гоцано - Ренате 0 - 1 2.45 3.02 2.79
19:30 Римини - Чезена 1 - 2 2.46 3.03 2.77
21:30 Губио - Алма Ювентус Фано 6 - 0 1.03 12.26 23.79
21:30 Тернана - Олбия 3 - 2 2.42 3.00 2.77
21:30 Ювентус Б - Перджолетезе 2 - 0 2.10 3.22 3.11
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 Волфсбергер - Щурм Грац 0 - 1 2.08 3.54 3.29
18:00 Ред Бул Залцбург - Матерсбург 4 - 1 1.14 7.45 17.02
18:00 Санкт Пьолтен - Рапид Виена 2 - 2 5.55 4.34 1.50
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Вакер Инсбрук - Дорнбирн 1 - 0 1.64 3.81 4.37
18:00 Аустрия Клагенфурт - Лиферинг Залцбург 4 - 4 1.88 3.60 3.52
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Пюник Ереван - Лори Ванадзор отл. - - -
Беларус - Купа на Беларус Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
15:00 Нафтан - Торпедо Жодино 1 - 4 6.00 4.20 1.40
16:00 Дняпро Могильов - ФК Слуцк 2 - 1 2.37 3.24 2.71
17:00 Славия Мозир - ФК Витебск 3 - 1 2.65 3.24 2.41
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 КАА Гент - Ойпен 6 - 1 1.35 5.02 7.95
19:00 Роял Ексел Мускрон - Андерлехт 0 - 0 3.21 3.53 2.14
21:00 Роял Антверпен - Ваасланд-Беверен 4 - 1 1.25 5.77 10.96
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Унион Сент Жилоаз - Рьозеларе 3 - 0 1.80 3.65 3.91
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 Железничар Сараево - Жрински Мостар 1 - 0 1.73 3.22 4.52
21:30 Широки Брег - Радник Биелина 3 - 0 1.53 3.53 5.84
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
18:45 ЦСКА София - Ботев Враца 1 - 0 1.16 6.20 16.61
21:00 Локомотив Пловдив - Лудогорец Разград 1 - 1 6.26 3.96 1.48
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
19:30 Нефтохимик Бургас - Поморие 2 - 1 1.29 4.60 7.42
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Динамо Батуми - Дила Гори 0 - 0 1.57 3.70 5.00
20:00 Локомотив Тбилиси - Динамо Тбилиси 0 - 6 4.00 3.25 1.80
20:00 Сабуртало Тбилиси - Торпедо Кутаиси отл. - - -
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Рандерс - Нордселанд 3 - 1 2.88 3.57 2.29
15:00 Есберг - Одензе 0 - 1 3.10 3.38 2.24
17:00 Брьондби - Хорсенс 1 - 2 1.42 4.73 6.82
19:00 Мидтиланд - Олборг 1 - 0 1.61 4.01 5.05
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Нествед - Колдинг 0 - 2 2.07 3.54 3.17
14:45 Роскилде - Скиве 1 - 1 2.98 3.52 2.18
15:00 Кьоге - Фредериция 1 - 3 2.18 3.47 3.01
16:00 Вейле - Нюкьобинг 2 - 4 1.64 3.96 4.61
19:00 Вендсисел - Фремад Амагер 0 - 1 1.80 3.68 3.93
Израел - Тото Купа Израел - Тото Купа Рез. 1 X 2
19:30 Апоел Хайфа - Ирони Кирят Шмона 4 - 1 2.63 3.04 2.51
20:30 Апоел Тел Авив - Бейтар Йерусалим 0 - 1 2.81 3.13 2.33
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Иртиш Павлодар - Кайрат Алмати 0 - 2 4.94 3.91 1.50
16:30 Тараз - Ордабаси Шимкент 1 - 0 6.59 3.79 1.43
16:30 Шахтьор Караганди - Астана 1 - 0 3.42 3.22 1.96
17:00 Атирау - Тобол Костанай 0 - 1 2.96 2.96 2.34
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
19:00 Валмиера - ФК Лиепая 2 - 1 2.95 3.33 2.15
19:00 Рига ФК - Вентспилс отл. - - -
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
19:00 Атлантас Клайпеда - Жалгирис Вилнюс 1 - 3 11.77 6.53 1.14
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Виктория Роспорт - Етцела Етелбрюк 3 - 0 - - -
17:00 Расинг ФК Унион - Юнион Титус Петанж 2 - 3 2.02 3.91 2.76
17:00 Роданж 91 - УНА Щрасен 1 - 2 2.04 4.07 2.64
17:00 Ф91 Дюделанж - Блу Бойс Мюхленбах 3 - 1 - - -
17:00 ЮС Хостерт - Мондорф-ле-Бен 0 - 1 - - -
19:30 Фола Еш - Диферданж 1 - 2 - - -
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Сперанца Ниспорен - Сфинтул Георге Суручен 1 - 2 2.36 3.08 2.72
20:00 Шериф Тираспол - Зимбру Кишинев 3 - 0 1.10 7.21 15.60
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Викинг Ставангер - Молде 0 - 2 3.70 3.87 1.85
19:00 Ранхайм - Бран Берген 0 - 3 3.49 3.37 2.06
19:00 Стабек - Хаугесунд 1 - 1 2.44 3.36 2.75
19:00 Тромсьо - Мьондален 2 - 2 2.08 3.46 3.33
21:00 Волеренга Осло - Кристиансунд 1 - 1 1.65 3.79 4.82
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Старт Кристиансанд - Конгсвингер 3 - 1 1.60 3.71 5.25
19:00 Нест-Сотра - КФУМ Осло 2 - 2 2.25 3.37 2.96
19:00 Рауфос - Нутоден 1 - 4 1.57 4.04 5.06
19:00 Сандефьорд - Тромсдален 1 - 0 1.17 6.60 12.93
19:00 Санднес - ХамКам 0 - 2 1.92 3.47 3.64
19:00 Согндал - Уленсакер Киса 3 - 0 1.80 3.76 3.83
19:00 Стрьомен - Йерв Гримстад 3 - 1 2.34 3.24 2.87
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Алта - Берум 1 - 2 1.66 3.98 3.84
17:00 Аскер - Сеня 2 - 0 1.40 4.45 5.99
17:00 Киелсос - Мьолнер 3 - 1 1.27 5.07 8.14
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:00 Висла Плоцк - Лехия Гданск 1 - 2 2.52 3.26 2.73
18:30 Легия Варшава - Шльонск Вроцлав 0 - 0 1.75 3.61 4.53
18:30 Пяст Гливице - Погон Шчечин 0 - 0 2.16 3.30 3.33
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:45 Хойничанка Хойнице - Подбескидзе 0 - 1 2.48 3.12 2.68
Португалия - Суперкупа Португалия - Суперкупа Рез. 1 X 2
22:45 Бенфика - Спортинг Лисабон 5 - 0 1.79 3.64 4.43
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:00 Херманщат - Университатя Крайова 2 - 1 3.18 3.15 2.28
21:00 Сепси Сфънту Георге - Виторул Констанца 2 - 2 3.86 3.25 1.96
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:30 ФК Тамбов - Арсенал Тула 0 - 1 2.64 3.05 2.75
19:00 Рубин Казан - ЦСКА Москва 0 - 1 3.53 3.09 2.15
21:30 ПФК Сочи - ФК Уфа 0 - 0 2.22 3.11 3.39
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Торпедо Москва - ФК Армавир 2 - 1 1.77 3.12 4.83
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Спартак Търнава - Нитра 2 - 0 1.55 3.89 4.99
20:00 Серед - ДАК Дунайска Стреда 3 - 1 3.84 3.80 1.72
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Петржалка Братислава - Жилина Б 3 - 1 1.91 3.68 3.05
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 Табор Сежана - Домжале 2 - 1 4.99 3.75 1.57
21:15 Олимпия Любляна - Триглав 4 - 2 1.24 5.31 9.94
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
21:00 Партизан Белград - Мачва Шабац 4 - 0 1.11 6.72 18.29
21:00 Спартак Суботица - ТСЦ Бачка Топола 1 - 2 1.92 3.36 3.46
21:00 Чукарички - Радник Сурдулица 1 - 0 1.39 4.12 6.88
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Олимпик Донецк - Колос Ковалевка 0 - 1 2.25 3.01 3.08
19:30 Заря Луганск - Днипро-1 1 - 1 1.94 3.23 3.74
19:30 Шахтьор Донецк - Карпати Лвов 3 - 0 1.15 6.61 12.33
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Рух Лвов - Волин Луцк 1 - 1 - - -
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
19:00 Диошдьор - Хонвед Будапеща 2 - 1 2.71 3.18 2.44
19:00 МОЛ Фехервар - Ракоши Капошвар 4 - 2 1.21 5.73 11.05
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Викингур Гота - Рунавик 2 - 3 2.27 3.88 2.42
17:00 ЕБ Стреймур - ТБ/ФКС/Ройн 0 - 2 2.28 3.46 2.74
17:00 Скала ИФ - АБ Аргир 0 - 1 1.31 5.04 7.38
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
17:00 Илвес Тампере - РоПС Рованиеми 2 - 2 1.52 3.62 7.13
17:00 КуПС Куопио - ХИФК Хелзинки 1 - 1 1.75 3.44 4.65
17:00 ФК Лахти - КПВ Кокола 1 - 0 2.23 3.05 3.43
18:00 Интер Турку - ИФК Мариехамн 1 - 0 1.74 3.77 4.24
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 МП Микели - ЙИППО Йоенсуу 0 - 0 1.69 3.44 4.24
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Хераклес - Хееренвеен 0 - 4 2.01 3.82 3.29
15:30 Фейенорд - Спарта Ротердам 2 - 2 1.31 5.61 8.06
17:45 АДО Ден Хааг - Утрехт 2 - 4 3.18 3.64 2.11
21:00 АЗ Алкмаар - Фортуна Ситард 4 - 0 1.26 6.11 9.93
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Хайдук Сплит - Локомотив Загреб 3 - 0 1.58 3.80 5.31
21:00 Осиек - Интер Запрешич 3 - 1 1.38 4.38 7.68
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Карвина - Славия Прага 0 - 0 10.41 5.70 1.24
17:30 Теплице - Млада Болеслав отл. 2.90 3.18 2.40
17:30 Чешке Будьовице - Яблонец 1 - 1 2.89 3.28 2.34
20:00 Спарта Прага - Прибрам 3 - 0 1.19 6.32 12.33
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Дукла Прага - Виктория Жижков 2 - 0 1.34 4.40 7.76
18:00 Варнсдорф - Хрудим 3 - 3 1.89 3.38 3.71
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Йънг Бойс - Лугано 2 - 0 1.54 4.19 5.50
17:00 Ксамакс - Санкт Гален 1 - 1 2.45 3.47 2.68
17:00 Сервет - Люцерн 1 - 0 2.01 3.62 3.42
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
17:00 Лозана-Уши - Вадуц 3 - 3 2.68 3.50 2.34
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Калмар - Хамарби 2 - 2 3.98 3.72 1.84
18:30 Хакен - Сириус 4 - 1 1.42 4.50 7.17
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Сирианска Сьодертале - Трелеборг 2 - 2 2.13 3.48 2.98
16:00 Фрей Тебю - Вестерос 1 - 1 2.35 3.42 2.76
18:30 Йостерс - ГАИС Гьотеборг 2 - 1 1.76 3.43 4.61
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
16:00 Тийм ТГ - Буден 0 - 0 1.44 4.23 5.51
17:00 Карлстад Юнайтед - Йефле 2 - 1 1.47 4.12 5.62
17:00 Солентюна - Акрополис 0 - 2 3.46 3.64 1.91
18:00 Васалунд - Умео ФК 1 - 2 2.56 3.54 2.32
18:00 Сандвикен - БК Форвард 1 - 0 1.52 4.10 4.87
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Торнс - Кристианстад 2 - 0 1.51 4.05 5.10
17:00 Тролхетан - Асириска Турабдин ИК 2 - 4 1.68 3.71 4.13
18:00 Люнгшиле - Шьовде АИК 3 - 0 1.52 3.97 5.08
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
15:30 Килмарнък - Рейнджърс 1 - 2 5.63 3.68 1.62
17:00 Абърдийн - Хартс 3 - 2 1.91 3.36 4.09
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
02:00 Велес Сарсфийлд - Расинг Клуб 2 - 2 2.45 3.03 3.00
17:00 Унион Санта Фе - Дефенса и Хустисия 2 - 1 1.99 3.04 4.06
19:15 Химнасия Ла Плата - Сан Лоренцо де Алмагро 0 - 1 2.87 2.81 2.69
21:30 Банфийлд - Естудиантес Ла Плата 1 - 0 2.21 2.96 3.51
23:45 Ривър Плейт - Ланус 3 - 0 1.56 3.64 6.36
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:15 Дестройърс Санта Крус - Хорхе Вилстерман 1 - 0 4.00 3.58 1.75
02:30 Гуабира Монтеро - Реал Потоси 0 - 1 1.44 5.05 6.10
22:00 Аурора Кочабамба - Спорт Бойс Уорнес 0 - 0 1.69 3.67 4.23
22:00 Дъ Стронгест Ла Пас - Насионал Потоси 3 - 2 1.38 4.42 6.95
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Сеара CE - Форталеса CE 2 - 1 2.19 3.12 3.39
01:00 Флуминензе RJ - Интернасионал RS 2 - 1 1.98 3.35 3.73
17:00 Сантос SP - Гояс GO 6 - 1 1.25 5.25 11.31
22:00 Авай SC - Ботафого RJ 0 - 2 2.21 3.00 3.41
22:00 Баия BA - Фламенго RJ 3 - 0 3.03 3.29 2.26
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 КР Бразил AL - Куяба MT 0 - 1 2.08 3.02 3.64
01:15 Вила Нова GO - Фигуерензе SC 0 - 0 2.12 2.94 3.67
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
01:15 Атлетико Акреано AC - Жувентуд RS 0 - 2 3.37 3.15 2.10
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Арагуа Маракай - Трухилянос Валера 0 - 1 1.51 3.77 5.71
21:00 Депортиво Лара - Естудиантес де Мерида 2 - 1 1.93 3.18 3.49
23:00 Депортиво Ла Гуайра - Минерос де Гуаяна 1 - 1 2.15 3.34 2.94
23:00 Ланерос Гуанаре - Монагас Матурин 0 - 1 2.69 3.41 2.25
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Намдин - Хоанган Гялай 2 - 2 2.10 3.42 2.94
14:00 Тхан Куанг Нин - СХБ Дананг 1 - 1 1.68 3.55 4.10
15:00 Хошимин Сити - Санна Кхан Хоа 1 - 2 1.30 4.81 7.12
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Кобан Империал - Санта Лусия Коцумалгуапа 2 - 1 1.36 4.36 6.18
20:00 Мунисипал - Комуникасионес 1 - 0 2.08 3.06 3.29
20:00 Санарате - Сикинала 0 - 0 2.24 3.16 2.81
21:00 Малакатеко - Кселаху 0 - 0 1.63 3.40 4.63
22:00 Истапа - Антигуа ГФК 0 - 1 1.81 3.40 3.66
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
22:00 ЛДУ Кито - Макара Амбато 1 - 1 2.02 3.24 3.32
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:15 Хокоро - Санта Текла 2 - 1 3.07 3.17 2.10
00:30 Алианса Сан Салвадор - Онсе Депортиво де Ауачапан 3 - 0 1.41 4.50 6.92
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 Борнео ФК - ПСС Слеман 2 - 2 - - -
14:30 Барито Путера - Персиб Бандунг 1 - 0 2.35 3.12 2.70
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
01:00 ФК Воркута - Украйна Юнайтед 2 - 2 - - -
01:30 Кингсман СК - Сърбиан Уайт Ийгълс 4 - 2 - - -
02:00 Реал Мисисага - КСК Мисисага 1 - 8 - - -
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Унион Магдалена - Индепендиенте Меделин 1 - 1 2.99 2.97 2.47
01:00 Депортиво Кали - Ла Екуидад Богота 2 - 0 1.73 3.28 5.18
02:00 Кукута Депортиво - Онсе Калдас 1 - 1 2.08 3.08 3.64
04:00 Мильонариос Богота - Хагуарес де Кордоба 2 - 1 1.44 3.86 7.86
23:45 Алианса Петролера - Енвигадо 1 - 0 1.91 3.25 4.04
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Ередиано - Хикарал 1 - 2 1.41 4.24 8.44
20:00 Депортиво Саприса - Гуадалупе 4 - 1 1.49 4.21 5.38
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Керетаро - Крус Асул 3 - 0 2.90 3.34 2.30
03:00 Америка Мексико - Тихуана 3 - 1 1.62 3.70 5.12
03:00 Пачука - Монаркас Морелия 1 - 2 1.74 3.55 4.43
05:05 Некакса Агуаскалиентес - Веракрус 7 - 0 1.59 3.61 5.65
05:06 Монтерей - Леон 3 - 2 2.25 3.34 2.95
20:00 Пумас УНАМ Мексико - Тигрес УАНЛ Монтерей 0 - 1 3.03 3.18 2.27
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Лорос УдеК - Венадос 1 - 2 2.17 3.07 3.17
03:00 Кафеталерос де Чиапас - Симаронес де Сонора 0 - 0 1.87 3.46 3.41
20:00 Алебрихес де Оахака - Леонес Негрос УдеГ 2 - 0 1.83 3.39 3.72
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Ривър Плейт Асунсион - Насионал Асунсион 0 - 1 2.60 3.19 2.54
22:30 Спортиво Лукеньо - Сол де Америка 0 - 0 2.91 3.24 2.29
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
00:00 Атланта Юнайтед - Лос Анджелис Галакси 3 - 0 1.32 5.24 8.22
01:00 Ню Йорк Ред Булс - Торонто 2 - 0 1.93 3.75 3.52
02:30 Ню Инглънд Революшън - Лос Анджелис ФК 0 - 2 2.78 3.77 2.23
02:30 Орландо Сити - Далас 2 - 0 2.25 3.43 2.97
03:00 Синсинати - Ванкувър Уайткепс 1 - 2 1.78 3.80 4.08
04:00 Колорадо Рапидс - Монреал Импакт 6 - 3 2.32 3.42 2.90
04:00 Хюстън Динамо - Чикаго Файър 0 - 1 2.19 3.58 2.98
05:00 Реал Солт Лейк - Ню Йорк Сити 3 - 1 2.23 3.44 3.01
05:00 Сан Хосе Еърткуейкс - Кълъмбъс Крю 1 - 1 1.53 4.33 5.45
23:00 Минесота Юнайтед - Портланд Тимбърс 1 - 0 2.12 3.63 2.96
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Балестиер Халса - Хоуганг Юнайтед 3 - 4 5.86 4.63 1.39
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 ПТ Прачуап - Порт Банкок 1 - 1 3.24 3.37 1.97
14:00 Суфанабури - Банкок Юнайтед 1 - 1 3.30 3.35 1.96
14:00 Чайнат Хорнбил - Чиангмай 2 - 2 - - -
15:00 ПТТ Районг - Бурирам Юнайтед 0 - 1 4.19 3.62 1.67
15:00 Чианграй Юнайтед - Ратчабури 1 - 1 1.48 3.97 5.42
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:30 Уачипато Талкауано - Палестино Сантяго 0 - 2 2.51 3.21 2.72
03:00 Универсидад де Чили - Аудакс Италяно Сантяго 1 - 1 1.80 3.55 4.01
19:30 Универсидад де Консепсион - Универсидад Католика 0 - 3 4.25 3.32 1.82
22:00 Антофагаста - Евертън Виня дел Мар 1 - 1 2.37 3.24 2.82
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Блек Леопардс - Полокване Сити 0 - 1 2.57 2.83 2.80
16:00 Ламонтвил Голдън Ероус - Марицбург Юнайтед 1 - 0 2.25 2.86 3.33
16:00 Хайлендс Парк - Кайзер Чийфс 2 - 3 2.66 2.79 2.73
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Инчхън Юнайтед - Съннам 0 - 1 3.11 3.14 2.27
14:00 Кануън - Чонбук Хюндай Моторс 3 - 3 4.02 3.68 1.80
14:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Поханг Стийлърс 0 - 2 2.01 3.24 3.60
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
13:00 Кавазаки Фронтейл - Мацумото Ямага 0 - 0 1.35 4.43 9.15
13:00 Урава Ред Даймъндс - Нагоя Грампус 2 - 2 2.58 3.39 2.56
13:30 Саган Тошу - Оита Тринита 2 - 2 2.43 3.18 2.88
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
12:00 Ависпа Фукуока - Йокохама ФК 0 - 2 3.50 3.31 2.02
12:00 Албирекс Ниигата - Токушима Вортис 4 - 0 2.34 3.23 2.88
12:00 В-Варен Нагазаки - Гифу 1 - 3 1.82 3.50 4.08
12:00 Вентфорет Кофу - Мачида Зелвия 3 - 0 1.84 3.44 4.08
12:00 Звейген Канадзава - Точиги СК 1 - 1 1.60 3.64 5.61
12:00 Киото Санга - Токио Верди 4 - 0 1.81 3.47 4.16
13:00 Ехиме ФК - Фагиано Окаяма 2 - 0 3.14 3.10 2.26
13:00 Кагошима Юнайтед - Джеф Юнайтед Чиба 2 - 1 2.72 3.35 2.41
13:00 Кашива Рейсол - Рюкю 5 - 1 1.32 4.79 8.35
13:00 Омия Ардижа - Монтедио Ямагата 3 - 2 2.11 3.09 3.52
13:00 Ренофа Ямагучи - Мито Холихок 1 - 0 3.11 3.31 2.18
ВАФФ Чемпиъншип ВАФФ Чемпиъншип Рез. 1 X 2
19:30 Йордания - Бахрейн 0 - 1 - - -
22:30 Саудитска Арабия - Кувейт 1 - 2 2.26 3.21 2.83
Шампионат на Африканските Нации Шампионат на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
16:00 Етиопия - Джибути 4 - 3 1.20 5.45 9.90
16:00 Зимбабве - Мавриций 3 - 1 - - -
16:00 Мозамбик - Мадагаскар 3 - 2 - - -
16:00 Южен Судан - Бурунди 1 - 2 6.43 3.74 1.44
16:00 Южна Африка - Лесото 0 - 3 1.16 5.96 10.97
17:00 Кения - Танзания** 0 - 0 1.80 3.09 4.16
17:00 Намибия - Коморски острови 0 - 0 - - -
19:00 Мали - Гвинея-Бисау 3 - 0 1.16 5.97 11.30
19:00 Того - Бенин 1 - 0 2.30 3.19 2.75
20:00 Екваториална Гвинея - Чад 2 - 1 - - -
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
15:00 Байер Леверкузен (Гер) - Валенсия (Исп) 1 - 2 2.21 3.50 2.85
16:00 Фредрикстад (Нор) - Йорн-Хутен (Нор) 5 - 1 1.33 5.48 5.57
18:00 Бешикташ (Тур) - Бреша (Ита) 0 - 2 2.22 3.52 2.73
18:00 Де Граафшап (Хол) - Осасуна (Исп) 1 - 2 2.43 3.27 2.63
19:00 СПАЛ (Ита) - Верона (Ита) 0 - 0 2.27 3.43 2.74
20:00 Майорка (Исп) - Валядолид (Исп) 2 - 2 2.90 3.31 2.25
20:30 Гранада (Исп) - Лас Палмас (Исп) 2 - 0 2.00 3.23 3.44
21:00 Барселона (Исп) - Арсенал (Анг) 2 - 1 1.61 4.18 4.53
21:00 Кротоне (Ита) - Майорка (Исп) отл. - - -
21:00 Раджа Казабланка (Мар) - Бетис (Исп) 0 - 1 4.29 3.20 1.82
21:00 Расинг Сантандер (Исп) - Атлетик Билбао (Исп) 2 - 1 3.02 3.31 2.15
21:00 Уеска (Исп) - Кастейон (Исп) 2 - 2 1.38 4.42 6.58
21:45 Бордо (Фра) - Дженоа (Ита) 2 - 3 2.18 3.35 2.87
22:00 Олимпик Марсилия (Фра) - Наполи (Ита) 0 - 1 3.24 3.69 1.95

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 24.08.2019 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане