Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
ноември '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22232425
2627282930  
       
Топ факти за деня

Манчестър Сити като домакин само победи от 5 мача

Унион Берлин като гост 4 равенства от 5 мача

Севиля като гост 15 вкарани гола в 5 мача - 3.00 на мач

Герника Клуб няма победа от 10 мача

Кастейон няма победа от 10 мача

Алмерия Б като гост само загуби от 5 мача

Дон Бенито като гост само загуби от 5 мача

Атлетико Малагеньо 9 загуби от 10 мача

Киево няма победа от 10 мача

Торино като гост 4 равенства от 5 мача

Понтедера като гост нито един вкаран гол в 4 мача

Сиена само равенства от 5 мача

Судтирол като домакин нито един получен гол в 4 мача

Ред Бул Залцбург няма загуба от 12 мача

Арарат Ереван като домакин няма победа от 7 мача

Аполон Смирни само загуби от 8 мача

Апоел Никозия като гост само победи от 4 мача

Валмиера 90 получени гола в 26 мача - 3.46 на мач

ЮС Хостерт като домакин 15 получени гола в 4 мача - 3.75 на мач

Валета 28 вкарани гола в 8 мача - 3.50 на мач

Витория Гимараеш Б като домакин нито един вкаран гол в 4 мача

Тре Фиори само победи от 5 мача

Кардемир Карабукспор 9 загуби от 10 мача

Ворскла Полтава няма равенство от 13 мача

Хееренвеен като домакин 16 получени гола в 5 мача - 3.20 на мач

Фейенорд като домакин само победи от 5 мача

Динамо Загреб няма загуба от 12 мача

Славия Прага няма равенство от 13 мача

Люцерн няма равенство от 12 мача

АИК Стокхолм като домакин няма загуба от 14 мача

Вестерос като гост няма равенство от 14 мача

Шелефтео като гост няма победа от 14 мача

Мялби като домакин няма загуба от 14 мача

Архентинос Хуниорс само 2 вкарани гола в 9 мача - 0.22 на мач

Нуева Чикаго само 1 получен гол в 7 мача - 0.14 на мач

Аурора Кочабамба като гост само загуби от 8 мача

Чапекоензе SC като гост няма победа от 15 мача

Интернасионал RS като домакин няма загуба от 15 мача

Атлетико PR като гост няма победа от 15 мача

Ал-Духаил Доха 8 победи от 9 мача

Ал-Харитият 9 загуби от 10 мача

Хуарес няма загуба от 12 мача

Академия Кантолао като гост само загуби от 5 мача

Металург Бекабад само 1 вкаран гол в 6 мача - 0.17 на мач

Унион Ла Калера като гост няма равенство от 13 мача

Анкета

На кое място ще завърши България в своята група в Лигата на Нациите на УЕФА?

ТВ програма
Diema Sport
Ботев Враца - Черно море
12:30 на живо
MAX Sport 2
Ейбар - Алавес
13:00 на живо
MAX Sport 3
Лацио - СПАЛ
13:30 на живо
Diema Sport
Левски София - Ботев Пловдив 15:00 на живо
Diema Sport 2
Уигън - Лийдс
15:30 на живо
MAX Sport 3
Сампдория - Торино
16:00 на живо
EuroSport 2
Борусия М'Гладбах - Фортуна Дюселдорф 16:30 на живо
Nova Sport
Манчестър Сити - Саутхямптън 17:00 на живо
MAX Sport 2
Виляреал - Леванте
17:15 на живо
Diema Sport
Етър Велико Търново - Лудогорец Разград 17:30 на живо
Diema Sport 2
Челси - Кристъл Палас
18:00 на живо
MAX Sport 1
Фейенорд - ВВВ Венло
18:30 на запис
EuroSport 2
Майнц 05 - Вердер Бремен
19:00 на живо
MAX Sport 3
Болоня - Аталанта
19:00 на живо
Nova Sport
Нант - Гингам
19:05 на запис
Sport  Plus HD
Реал Сосиедад - Севиля
19:30 на живо
Diema Sport
Сент Етиен - Анже
19:55 на запис
MAX Sport 3
Удинезе - Милан
21:30 на живо
Sport  Plus HD
Бетис - Селта Виго
21:45 на живо
Diema Sport
Монпелие - Олимпик Марсилия 22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за неделя, 4 ноември, 2018 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Манчестър Сити - Саутхямптън 6 - 1 1.11 10.12 23.26
18:00 Челси - Кристъл Палас 3 - 1 1.31 5.61 9.64
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
15:30 Уигън - Лийдс 1 - 2 3.45 3.39 2.16
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Борусия М'Гладбах - Фортуна Дюселдорф 3 - 0 1.40 4.79 7.59
19:00 Майнц 05 - Вердер Бремен 2 - 1 2.87 3.40 2.42
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Арминия Билефелд - Санкт Паули 1 - 2 2.53 3.19 2.77
14:30 Хайденхайм - Ерцгебирге Ауе 1 - 0 2.09 3.30 3.47
14:30 Ян Регенсбург - Унион Берлин 1 - 1 2.57 3.21 2.73
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Халешер - Мепен 2 - 1 1.67 3.56 4.91
15:00 Фортуна Кьолн - Веен Висбаден 0 - 7 2.81 3.27 2.36
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Ейбар - Алавес 2 - 1 2.13 3.29 3.63
17:15 Виляреал - Леванте 1 - 1 1.63 4.16 5.17
19:30 Реал Сосиедад - Севиля 0 - 0 2.84 3.50 2.43
19:30 Уеска - Хетафе 1 - 1 3.66 3.18 2.17
21:45 Бетис - Селта Виго 3 - 3 1.80 3.75 4.43
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Кадис - Елче 5 - 1 1.91 3.04 4.42
17:00 Реал Овиедо - Майорка 1 - 1 2.04 3.06 3.89
19:00 Алкоркон - Райо Махадаонда 2 - 0 1.65 3.39 5.72
19:00 Алмерия - Спортинг Хихон 2 - 1 2.40 2.82 3.26
21:30 Сарагоса - Гранада 0 - 2 2.48 3.00 2.96
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Бургос - Атлетико Мадрид Б 1 - 1 2.05 2.97 3.57
13:00 Интернасионал де Мадрид - Навалкарнеро 1 - 1 1.76 3.38 4.17
13:00 Салмантино - Лас Палмас Атлетико 2 - 0 1.79 3.17 4.33
13:00 Селта Виго Б - Културал Леонеса 3 - 3 2.76 2.94 2.52
13:00 СС Рейес - Корухо 1 - 1 1.78 3.32 4.18
13:00 Унион Адарве - Валядолид Б 2 - 1 2.18 3.04 3.18
18:00 Гихуело - Понтеведра 3 - 0 2.36 2.83 3.07
18:00 Депортиво Фабрил - Рапидо де Боусас 2 - 1 1.90 3.20 3.75
18:00 Фуенлабрада - Унионистас де Саламанка 1 - 1 1.59 3.46 5.33
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Спортинг Хихон Б - Баракалдо 2 - 0 2.24 3.00 3.10
13:00 Туделано - Аренас Клуб де Гечо 0 - 1 2.04 3.03 3.51
13:00 Химнастика де Торелавега - Мирандес 1 - 0 3.93 3.22 1.85
18:00 Герника Клуб - Реал Овиедо Б 1 - 1 2.39 3.00 2.86
18:00 Калахора - Културал Дуранго 2 - 2 1.60 3.52 5.06
18:00 Реал Унион - Расинг Сантандер 0 - 3 3.30 3.08 2.09
21:00 Витория-Гастейс - Лангрео 1 - 3 1.96 3.14 3.61
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - Еспаньол Б 2 - 0 2.01 3.01 3.63
13:00 Конкуенсе - Теруел 2 - 1 2.29 2.89 3.14
17:30 Пералада-Жирона Б - Корнеля 2 - 2 2.60 2.85 2.74
18:00 Алкояно - Бадалона 0 - 1 1.89 3.14 3.86
18:00 Барселона Б - Ебро 1 - 1 1.77 3.24 4.31
18:00 Кастейон - Лейда Еспортиу 0 - 1 2.66 2.77 2.71
18:00 Олот - Еркулес 0 - 0 3.01 2.82 2.39
18:00 Онтиниент - Виляреал Б 1 - 2 2.89 2.87 2.44
18:00 Сабадел - Леванте Б 2 - 1 1.79 3.23 4.24
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:30 Севиля Атлетико - Хумиля 3 - 1 2.24 2.87 3.24
13:00 Ибиса - Линенсе 0 - 0 2.09 2.94 3.52
13:00 Мелия - Алмерия Б 4 - 0 1.56 3.65 5.31
18:00 Бадахос - Дон Бенито 2 - 1 1.88 3.16 3.92
18:00 Ел Ехидо 2012 - Талавера де ла Рейна 0 - 1 2.54 2.95 2.70
18:00 Рекреативо - Атлетико Малагеньо 2 - 1 1.56 3.54 5.43
18:00 Сан Фернандо - Марбеля 2 - 0 2.08 3.02 3.39
18:30 Атлетико Санлукеньо - УКАМ Мурсия 0 - 4 2.71 2.90 2.57
20:00 Вияновенсе - Картахена 1 - 1 3.59 2.90 2.08
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Лацио - СПАЛ 4 - 1 1.33 5.18 9.18
16:00 Киево - Сасуоло 0 - 2 3.83 3.34 2.03
16:00 Парма - Фрозиноне 0 - 0 2.01 3.39 3.82
16:00 Сампдория - Торино 1 - 4 2.66 3.23 2.73
19:00 Болоня - Аталанта 1 - 2 4.91 3.75 1.71
21:30 Удинезе - Милан 0 - 1 4.20 3.51 1.88
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Венеция - Салернитана 1 - 0 2.22 2.96 3.46
16:00 Кротоне - Карпи 1 - 1 1.56 3.62 6.28
22:00 Ливорно - Перуджа 2 - 3 3.08 2.90 2.48
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Карарезе - Албисола 3 - 0 1.44 4.01 6.06
17:30 Арецо - Кунео 0 - 0 1.77 3.11 4.56
17:30 Аурора Про Патрия - Понтедера 1 - 0 2.28 2.84 3.19
17:30 Виртус Ентела - Пиза 2 - 0 2.55 2.95 2.66
17:30 Гоцано - Сиена 2 - 1 3.23 2.96 2.20
21:30 Арцакена - Олбия 1 - 0 2.38 3.00 2.86
21:30 Про Пиаченца - Лукезе 0 - 1 2.34 3.02 2.89
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Албинолефе - Алма Ювентус Фано 1 - 1 2.26 2.88 3.18
15:30 Губио - Римини 3 - 0 2.06 3.05 3.45
15:30 Монца 1912 - Тернана 1 - 4 2.43 2.82 2.96
15:30 Равена - Ренате 1 - 0 1.72 3.22 4.70
15:30 Самбенедетезе - Порденоне 2 - 2 3.25 2.94 2.20
15:30 Судтирол - ФералпиСало 2 - 3 2.29 2.92 3.08
15:30 Фермана - Терамо 2 - 0 1.82 3.10 4.22
19:30 Виртус Верона - Вис Пезаро 1898 0 - 2 2.16 3.06 3.19
19:30 Имолезе - Виченца Виртус 2 - 1 2.57 2.96 2.63
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Нант - Гингам 5 - 0 1.81 3.47 4.64
18:00 Сент Етиен - Анже 4 - 3 1.91 3.40 4.19
22:00 Монпелие - Олимпик Марсилия 3 - 0 2.82 3.15 2.60
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
15:30 Аустрия Виена - Волфсбергер 2 - 3 2.15 3.17 3.39
15:30 Ред Бул Залцбург - Матерсбург 2 - 1 1.14 7.56 15.78
18:00 Алтах - Рапид Виена 2 - 2 3.58 3.55 1.94
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Винер Нойщат - Хорн 3 - 1 1.97 3.41 3.42
17:00 Джуниърс ОО - Капфенберг 4 - 0 2.67 3.39 2.36
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Габала - Сабах Баку 2 - 1 1.90 3.15 3.59
17:00 Зира Баку - Сабаил Баку 0 - 0 2.05 2.97 3.47
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 УЕ Санта Колома - Луситанос 0 - 2 - - -
15:00 Сант Жулия - Енкамп 4 - 2 - - -
17:00 Ордино - ФК Санта Колома 0 - 2 - - -
19:00 Интер де Ескалдес - УЕ Енгордани 0 - 2 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Пюник Ереван - Бананц Ереван 2 - 0 2.36 3.12 2.71
13:00 Арарат Ереван - Лори Ванадзор 2 - 2 4.40 3.55 1.65
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 ФК Слуцк - Торпедо Минск 1 - 3 2.08 3.04 3.37
15:00 Днепър Могилев - Торпедо Жодино 0 - 3 7.50 4.00 1.39
17:00 БАТЕ Борисов - Неман 1 - 0 1.34 4.27 8.03
18:45 Лъч Минск - Шахтьор Солигорск 1 - 1 7.39 4.05 1.39
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Стандарт Лиеж - Роял Антверпен 0 - 2 2.00 3.48 3.54
19:00 Ваасланд-Беверен - Андерлехт 1 - 2 4.93 3.95 1.63
21:00 Локерен - Ойпен 2 - 0 2.58 3.42 2.57
21:00 Сент Трюиден - Зулте Варегем 2 - 1 2.06 3.54 3.32
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Унион Сент Жилоаз - Ломел 1 - 1 1.83 3.45 3.88
21:00 Вестерло - Мехелен 0 - 3 3.64 3.50 1.86
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Широки Брег - Младост Добой Какан 1 - 1 1.38 4.35 6.47
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
12:30 Ботев Враца - Черно море 2 - 1 3.37 3.17 2.04
15:00 Левски София - Ботев Пловдив 4 - 1 1.48 3.94 5.84
17:30 Етър Велико Търново - Лудогорец Разград 1 - 4 6.80 4.72 1.35
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
14:30 Локомотив София - Несебър 0 - 0 - - -
14:30 Черноморец Балчик - Пирин Благоевград 2 - 1 - - -
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Глейсис Юнайтед - Сейнт Джоузеф 0 - 2 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Колхети-1913 Поти - Самтредия 0 - 1 - - -
16:00 Торпедо Кутаиси - Динамо Тбилиси 2 - 2 2.38 3.20 2.64
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:15 Пас Янина - Ламия 0 - 0 1.99 3.06 4.17
19:00 Арис Солун - Олимпиакос 0 - 1 4.08 3.15 1.98
19:30 ОФИ Крит - Аполон Смирни 0 - 0 1.72 3.41 5.17
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Аполон Понту - Трикала 1 - 0 2.81 3.18 2.24
15:00 Докса Драма - Волос НФК 2 - 1 2.11 3.21 3.03
15:00 Егиниакос - Аполон Лариса 0 - 4 3.19 3.36 1.99
15:00 Иродотос - Аититос Спата 1 - 0 2.26 3.20 2.80
15:00 Керкира Корфу - Ираклис Солун 1 - 0 2.38 2.98 2.77
15:00 Ханя Кисамикос - Ерготелис 1 - 2 1.67 3.37 4.49
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:30 Брьондби - ФК Копенхаген 0 - 1 2.70 3.44 2.47
15:30 Нордселанд - Олборг 1 - 1 2.03 3.50 3.46
17:30 Орхус - Рандерс 0 - 2 2.10 3.25 3.53
19:30 Есберг - Мидтиланд 2 - 2 4.88 3.75 1.68
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Виборг - Лингби 0 - 1 1.85 3.65 3.69
14:45 Кьоге - Тистед 1 - 1 1.58 3.81 5.18
14:45 Фредериция - Роскилде 1 - 7 1.71 3.85 4.18
14:45 Фремад Амагер - Нествед 1 - 0 2.68 3.37 2.39
14:45 Хвидовре - Нюкьобинг 0 - 2 2.54 3.39 2.50
14:45 Хелзингор - Силкеборг 1 - 1 2.48 3.36 2.57
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
15:00 Пайде Линнамеесконд - Талина Калев 2 - 2 1.79 3.72 3.43
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Бней Йехуда - Апоел Хадера 2 - 0 2.00 3.08 3.55
20:30 Апоел Беер Шева - Апоел Тел Авив 2 - 1 1.43 4.17 5.98
Ирландия - Купа на Ирландия Ирландия - Купа на Ирландия Рез. 1 X 2
17:40 Корк Сити - Дъндолк 1 - 2 3.67 3.19 1.96
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Пафос - Апоел Никозия 0 - 0 6.84 4.41 1.36
18:00 Омония Никозия - Ермис Арадипоу 2 - 1 1.31 4.69 7.69
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
14:30 Дрита Гниляне - Лирия Призрен 0 - 1 - - -
14:30 Трепча 89 Митровица - Гниляне 1 - 1 - - -
14:30 Феризай - Лапи Подуево 0 - 1 - - -
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 Валмиера - Рига ФК 0 - 2 15.20 7.71 1.10
14:00 Метта ЛУ Рига - Йелгава 1 - 2 2.38 3.23 2.66
14:00 РФШ Рига - Вентспилс 1 - 2 2.38 3.14 2.74
14:00 ФК Лиепая - Спартакс Юрмала 1 - 0 1.99 3.23 3.42
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 Виктория Роспорт - Фола Еш 1 - 4 4.00 4.25 1.59
17:00 Етцела Етелбрюк - Мондорф-ле-Бен 2 - 0 2.20 3.50 2.69
17:00 Жюнес Еш - РМ Хам Бенфика 4 - 0 1.43 4.48 5.46
17:00 Расинг ФК Унион - Юнион Титус Петанж 4 - 1 1.85 3.78 3.27
17:00 Рюмеланж - Ф91 Дюделанж 2 - 9 8.57 5.96 1.20
17:00 ЮС Хостерт - Диферданж 1 - 1 4.31 4.18 1.55
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:30 Академия Пандев - Работнички Скопие 1 - 0 1.67 3.60 4.38
14:30 Вардар Скопие - Беласица Струмица 1 - 1 1.40 4.10 6.48
14:30 Македония Гьорче Петров - Ренова Джепчище 1 - 2 2.10 3.17 3.13
14:30 Победа Прилеп - Силекс Кратово 2 - 0 2.07 3.18 3.18
14:30 Шкендия 79 Тетово - Шкупи Скопие 3 - 0 1.25 5.10 8.82
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Корми - Хамрун Спартанс 0 - 2 4.37 3.66 1.63
17:00 Валета - Флориана 1 - 0 1.25 5.01 8.63
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
14:00 Зимбру Кишинев - Динамо-Авто Тираспол 1 - 0 1.44 3.95 5.58
14:00 Милсами Орхей - Заря Белци 3 - 0 - - -
15:00 Шериф Тираспол - Сфинтул Георге Суручен 4 - 1 - - -
16:00 Петрокуб Хинчещ - Сперанца Ниспорен 1 - 0 - - -
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Волеренга Осло - Сарпсборг 08 0 - 0 2.03 3.47 3.42
19:00 Розенборг - Од БК 3 - 1 1.43 4.44 6.57
19:00 Сандефьорд - Старт Кристиансанд 4 - 1 2.59 3.28 2.64
19:00 Тромсьо - Молде 2 - 4 3.96 3.70 1.83
19:00 Хаугесунд - Ранхайм 2 - 0 1.61 4.02 4.84
21:00 Бран Берген - Стрьомгодсет 3 - 1 1.76 3.80 4.13
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Конгсвингер - Нест-Сотра 2 - 2 1.59 4.10 4.65
13:00 Мьондален - Викинг Ставангер 2 - 4 1.94 3.50 3.50
13:00 Нутоден - Флурьо 2 - 1 2.16 3.38 3.03
13:00 Олесунд - Левангер 4 - 0 1.18 6.70 10.69
13:00 Осане - Стрьомен 0 - 5 2.44 3.38 2.62
13:00 Санднес - ХамКам 1 - 3 2.16 3.39 3.01
13:00 Тромсдален - Согндал 0 - 3 2.27 3.49 2.77
13:00 Уленсакер Киса - Йерв Гримстад 4 - 1 1.91 3.66 3.43
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Заглембие Любин - Корона Келце 0 - 1 2.61 3.24 2.62
19:00 Лех Познан - Лехия Гданск 0 - 1 2.06 3.40 3.41
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Подбескидзе - Хробри Глогов 3 - 0 1.93 3.21 3.74
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Фейрензе - Тондела 2 - 4 2.32 3.01 3.25
19:30 Санта Клара - Спортинг Лисабон 1 - 2 5.20 3.75 1.63
22:00 Спортинг Брага - Витория Сетубал 2 - 1 1.43 4.37 7.13
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Лейшоес - Порто Б 0 - 0 1.95 3.31 3.61
17:00 Варзин - Фарензе 1 - 1 2.14 2.96 3.50
17:00 Витория Гимараеш Б - Ещорил Прая 1 - 1 4.44 3.35 1.76
17:00 Спортинг Ковиля - Оливейрензе 1 - 0 2.37 2.92 3.05
19:00 Академика Коимбра - Академико Визеу 0 - 1 2.03 3.16 3.54
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
16:00 Дунареа Кълъраш - Виторул Констанца 0 - 1 3.99 3.32 1.88
21:00 ФК ФКСБ - Астра Гюргево 1 - 0 1.56 3.75 5.55
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Зенит Санкт Петербург - Ахмат Грозни 1 - 0 1.51 3.92 6.24
15:30 ФК Краснодар - ФК Ростов 2 - 2 1.82 3.19 4.60
18:00 Спартак Москва - Урал Свердловска област 1 - 2 1.55 3.84 5.83
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
06:00 Луч-Енергия Владивосток - Ротор Волгоград 1 - 0 2.44 2.85 2.86
06:00 СКА-Хабаровск - ФК Краснодар-2 2 - 2 1.80 3.08 4.32
10:00 Том Томск - ФК Химки 2 - 0 1.83 3.10 4.19
11:00 ФК Тюмен - ФК Нижни Новгород 2 - 1 2.88 2.91 2.39
13:00 Шинник Ярославл - Сибир Новосибирск 2 - 1 1.70 3.21 4.81
13:30 ФК Тамбов - Балтика Калининград 2 - 0 1.73 3.28 4.37
14:00 Авангард Курск - Спартак Москва 2 3 - 2 2.02 3.11 3.38
14:00 Чертаново Москва - Зенит Санкт Петербург 2 4 - 0 1.84 3.39 3.67
15:00 Мордовия Саранск - ФК Армавир 2 - 1 1.94 3.16 3.66
16:00 ПФК Сочи - Факел Воронеж 0 - 2 1.54 3.55 5.58
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Ла Фиорита - Кайлунго 2 - 1 - - -
16:00 Тре Фиори - Тре Пене 2 - 1 - - -
16:00 Фиорентино - Фаетано 3 - 1 - - -
16:00 Ювенес Догана - Виртус 1 - 0 - - -
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Петржалка Братислава - Локомотив Кошице 2 - 2 1.67 3.64 4.21
14:00 Славой Требишов - ШТК 1914 Шаморин 0 - 2 2.16 3.32 2.85
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
12:45 Триглав - Кръшко 4 - 3 2.69 3.15 2.41
15:00 Целие - Марибор 0 - 5 4.76 3.74 1.60
17:15 Олимпия Любляна - Домжале 4 - 4 1.62 3.80 4.40
19:30 Алуминий Кидричево - Мура 0 - 2 3.64 3.36 1.88
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Земун - Напредак Крушевац 0 - 2 1.96 3.13 3.63
17:00 Мачва Шабац - Вождовац Белград 2 - 0 1.64 3.46 4.73
17:00 Рад Белград - Спартак Суботица 1 - 1 2.01 3.06 3.47
20:00 Партизан Белград - Войводина Нови Сад 2 - 0 1.30 4.56 8.20
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Анкарагуджу - Кайзериспор 3 - 1 2.34 3.19 3.07
15:00 Аланияспор - Йени Малатияспор 0 - 1 2.55 3.03 2.86
18:00 Трабзонспор - Бурсаспор 1 - 1 1.74 3.62 4.60
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:30 Кардемир Карабукспор - Болуспор 0 - 2 19.24 10.28 1.06
12:30 Хатайспор - Юмраниеспор 0 - 1 2.45 3.00 2.86
15:00 Адана Демирспор - Афиет Афионспор 1 - 0 1.36 4.52 7.22
18:00 Ескишехирспор - Османлиспор 1 - 0 5.21 3.92 1.55
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Бари Таун Юнайтед - Ландидно 2 - 1 1.60 3.82 4.73
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Александрия - Десна Чернигов 1 - 1 1.83 3.06 4.24
17:00 ФК Лвов - Ворскла Полтава 0 - 2 3.66 3.26 1.89
19:30 Черноморец Одеса - Заря Луганск 0 - 3 3.92 3.13 1.88
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Оболон-Бровар Киев - МФК Николаев 2 - 1 2.14 2.97 3.27
17:00 Днипро-1 - Рух Винники 3 - 0 1.16 6.65 10.42
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Хееренвеен - Еммен 1 - 1 1.54 4.26 5.54
15:30 Утрехт - АДО Ден Хааг 3 - 0 1.50 4.44 5.72
15:30 Фортуна Ситард - Цволе 3 - 0 2.64 3.58 2.44
17:45 Фейенорд - ВВВ Венло отл. 1.24 5.84 11.16
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
15:30 НЕК Ниймеген - Йънг АЗ Алкмаар 3 - 1 1.45 4.69 5.42
15:30 Телстар - Го Ахед Игълс 2 - 1 3.75 3.79 1.78
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 ХНК Горица - Хайдук Сплит 1 - 1 3.48 3.27 2.02
18:30 Осиек - Динамо Загреб 0 - 2 4.24 3.37 1.80
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Спарта Прага - Славия Прага 2 - 2 2.78 3.03 2.54
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Виктория Жижков - Тринец 0 - 3 2.26 3.09 2.95
15:00 Графин Влашим - Хрудим 2 - 1 1.79 3.40 3.96
18:00 Чешке Будьовице - Височина Ихлава 2 - 0 2.18 3.21 2.97
19:00 Збройовка Бърно - Витковице 4 - 1 1.35 4.40 7.10
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Базел - Лугано 3 - 2 1.49 4.17 6.05
17:00 Люцерн - Цюрих 2 - 5 2.70 3.35 2.45
17:00 Сион - Санкт Гален 0 - 1 1.96 3.68 3.39
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
15:30 Вил - Криенс 1 - 1 1.97 3.38 3.49
15:30 Киасо - Аарау 2 - 3 2.96 3.30 2.23
16:00 Винтертур - Раперсвил-Йона 3 - 2 1.96 3.43 3.46
17:00 Сервет - Шафхаузен 3 - 0 1.57 3.97 4.90
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 ИФК Гьотеборг - Малмьо 0 - 3 6.91 4.82 1.39
16:00 Норкьопинг - Йоребро 3 - 2 1.33 5.11 8.37
18:30 АИК Стокхолм - Сундсвал 0 - 0 1.30 5.02 9.77
18:30 Хамарби - Хакен 1 - 0 2.49 3.45 2.65
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Вернаму - Хелзинборг 1 - 0 3.12 3.60 2.05
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
16:00 Акрополис - Вестерос 1 - 2 1.86 3.65 3.41
16:00 Карлслундс - Тийм ТГ 2 - 2 2.11 3.47 2.91
17:00 Асириска Сьодертале - Карлстад Юнайтед 0 - 2 - - -
17:00 Умео ФК - Нюкьопинг 1 - 2 2.49 3.56 2.38
18:00 Арамейск-Сирианска - Шелефтео 5 - 3 - - -
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
16:00 Мялби - Кристианстад 4 - 1 1.48 4.53 4.83
17:00 Карлскруна - Ескилсмине 1 - 3 3.06 3.57 2.02
18:00 Оскаршхамн АИК - Енгелхолм 4 - 0 1.41 4.47 5.77
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:15 Килмарнък - Абърдийн 1 - 2 2.80 3.17 2.52
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:00 Сентръл Коуст Маринърс - Аделаида Юнайтед 0 - 3 3.37 3.58 2.00
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
01:00 Бока Хуниорс - Тигре Виктория 4 - 1 1.62 3.63 5.38
16:00 Архентинос Хуниорс - Индепендиенте 0 - 2 3.98 2.95 2.04
18:15 Росарио Сентрал - Колон Санта Фе 1 - 1 2.27 2.91 3.36
20:30 Сан Лоренцо де Алмагро - Талерес Кордоба 0 - 1 2.12 2.87 3.75
22:45 Расинг Клуб - Нюелс Олд Бойс Росарио 1 - 0 1.56 3.72 5.88
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
20:10 Платензе Буенос Айрес - Нуева Чикаго 3 - 0 2.01 2.92 3.87
21:30 Химнасия Мендоса - Феро Карил Оесте 3 - 1 1.88 2.96 4.38
22:00 Химнасия Хухуй - Депортиво Морон 1 - 1 2.39 2.70 3.24
23:00 Сентрал Кордоба - Олимпо Баия Бланка 1 - 1 2.05 2.89 3.81
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:30 Насионал Потоси - Роял Пари Санта Крус 3 - 1 1.62 3.62 4.56
21:00 Университарио Сукре - Аурора Кочабамба 0 - 1 1.73 3.74 3.76
23:15 Хорхе Вилстерман - Дестройърс Санта Крус 2 - 1 1.22 5.60 8.85
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
00:00 Палмейрас SP - Сантос SP 3 - 2 1.77 3.34 4.66
21:00 Америка MG - Крузейро MG 1 - 2 3.36 3.19 2.13
21:00 Ботафого RJ - Коринтианс SP 1 - 0 2.22 3.12 3.24
21:00 Парана Клуб PR - Витория Салвадор BA 1 - 1 4.02 3.27 1.90
21:00 Сао Пауло SP - Фламенго RJ 2 - 2 2.43 3.14 2.84
23:00 Баия BA - Чапекоензе SC 1 - 0 1.90 3.23 4.09
23:00 Интернасионал RS - Атлетико PR 2 - 1 1.74 3.53 4.56
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
00:30 Коритиба PR - Гуарани SP 0 - 2 2.23 2.92 3.29
Венецуела - Финална Фаза Венецуела - Финална Фаза Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Замора Баринас - Депортиво Ла Гуайра 1 - 0 2.17 3.01 3.05
22:00 Трухилянос Валера - Депортиво Лара 2 - 1 2.49 3.00 2.56
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Комуникасионес - Кобан Империал 0 - 2 - - -
04:00 Кселаху - Малакатеко 1 - 0 2.00 3.10 3.50
19:00 Санарате - Сикинала 2 - 0 2.21 3.10 3.00
21:30 Депортиво Чиантла - Мунисипал 2 - 3 2.85 3.00 2.35
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
01:30 Текнико Университарио - Макара Амбато 0 - 1 3.70 3.38 1.85
21:30 Ел Национал Кито - Индепендиенте дел Вале 1 - 1 3.03 3.43 2.08
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Исидро Метапан - Агила Сан Мигел 5 - 1 2.65 3.50 2.25
23:00 Аудас Апастепеке - Пасакина 2 - 1 2.29 3.38 2.59
23:00 Мунисипал Лименьо - ФАС Санта Ана 1 - 0 2.60 3.20 2.34
23:15 Алианса Сан Салвадор - Фирпо Усулутан 1 - 0 1.20 5.77 8.57
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
13:30 Гокулам Керала - Ченай Сити 2 - 3 2.44 3.01 2.73
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Делхи Динамос - Джамшедпур 2 - 2 3.28 3.22 2.08
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
08:30 Персеру Серуи - Митра Кукар 3 - 1 1.76 3.36 3.95
10:30 Персебая Сурабая - Персия Джакарта 3 - 0 2.23 3.32 2.69
10:30 ПСИС Семаранг - Арема Маланг 2 - 1 1.84 3.37 3.56
10:30 ПСМ Макасар - Персипура Джаяпура 4 - 2 1.57 3.72 4.59
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
16:15 Ал-Духаил Доха - Ал-Араби Доха 2 - 0 1.10 8.21 12.51
18:25 Ал-Харитият - Ал-Саилия Доха 0 - 5 3.44 3.60 1.85
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
00:30 Енвигадо - Бояка Чико 1 - 0 1.45 3.88 6.90
01:00 Атлетико Букараманга - Депортиво Кали 1 - 0 2.20 3.27 2.97
02:45 Атлетико Уила - Мильонариос Богота 1 - 0 5.82 3.59 1.56
21:00 Патриотас Бояка - Леонес 2 - 1 1.57 3.55 5.79
23:00 Хагуарес де Кордоба - Рионегро 2 - 2 3.73 3.13 1.99
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Сантос де Гуапилес - Сан Карлос 0 - 2 2.16 3.24 3.01
22:00 Перес Селедон - Мунисипал Гресия 2 - 1 2.05 3.37 3.14
23:05 Гуадалупе - Кармелита 2 - 1 2.15 3.20 3.06
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Юсуфиа Берешид - Олимпик Курибга 2 - 0 2.49 2.84 2.79
18:00 Рапиде Оуед Зем - МК Уджда 1 - 1 1.92 2.99 3.93
20:00 Олимпик Сафи - ШР Ал Хосейма 1 - 1 1.93 3.00 3.94
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Пачука - Некакса Агуаскалиентес 6 - 2 1.67 3.63 4.65
03:00 Америка Мексико - Депортиво Толука 1 - 1 1.79 3.56 3.98
03:06 Монтерей - Веракрус 2 - 0 1.32 4.82 8.21
05:00 Лобос БУАП Пуебла - Тихуана 3 - 1 2.59 3.24 2.52
20:00 Пумас УНАМ Мексико - Крус Асул 1 - 2 2.64 3.14 2.56
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Селая - Алебрихес де Оахака 1 - 2 2.34 3.11 2.76
04:00 Хуарес - Атланте Канкун 2 - 3 1.88 3.19 3.72
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
03:00 Кентърбъри Юнайтед - Ийстърн Събърбс 1 - 3 2.36 3.60 2.48
03:00 Окланд Сити - Хоукс Бей Юнайтед 2 - 1 1.25 5.41 7.99
03:00 Тим Уелингтън - Тасман Юнайтед 2 - 0 1.27 5.75 6.64
03:00 Хамилтън Уондърърс - Саутерн Юнайтед 0 - 1 2.70 3.72 2.12
ОАЕ - Про-Лига ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
14:50 Ал Насър Дубай - Ал Дафра 2 - 0 1.66 3.91 3.94
17:30 Ал Аин - Бани Яс 2 - 0 1.33 5.01 6.50
17:30 Ал Шарджа - Ал Итихад Калба 2 - 2 1.49 4.25 5.04
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 3 де Фебреро - Индепендиенте ФБК 4 - 1 1.98 3.32 3.38
22:00 Олимпия Асунсион - Серо Портеньо 2 - 2 2.26 3.21 2.94
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:15 Реал Гарсиласо - Академия Кантолао 3 - 1 1.23 5.24 9.83
03:00 Алианса Лима - Университарио де Депортес 2 - 1 1.79 3.37 4.08
20:30 Спорт Бойс - Спорт Уанкайо 2 - 0 1.90 3.34 3.62
22:30 Комерсиантес Унидос - Универсидад де Кахамарка 0 - 0 4.51 3.43 1.70
23:00 Спортинг Кристал - Аякучо 6 - 0 1.32 5.01 7.13
САЩ - Плейофи САЩ - Плейофи Рез. 1 X 2
22:00 Кълъмбъс Крю - Ню Йорк Ред Булс 1 - 0 2.02 3.41 3.47
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
15:00 Бизертин Бизерта - Кайруан 1 - 0 1.44 3.79 6.03
15:00 Габес - Стад Тунизиен Тунис 1 - 1 2.49 2.98 2.59
15:00 Метлауи - Хамам-Лиф 1 - 1 2.14 2.99 3.13
Узбекистан - Група за Титлата Узбекистан - Група за Титлата Рез. 1 X 2
13:00 Металург Бекабад - Навбахор Наманган 1 - 0 - - -
Узбекистан - Група за Изпадане Узбекистан - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:00 Согдиана Джизак - АГМК Алмалик 1 - 0 - - -
15:00 Насаф Карши - Нефтчи Фергана 2 - 0 - - -
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
21:30 Дефенсор Спортинг - Пенярол Монтевидео 1 - 2 3.32 3.26 2.05
21:30 Монтевидео Уондърърс - Ливърпул Монтевидео 3 - 2 2.90 3.19 2.29
21:30 Насионал Монтевидео - Данубио Монтевидео 1 - 0 1.65 3.54 4.73
21:30 Рампла Хуниорс - Серо Монтевидео 2 - 2 3.29 3.17 2.10
21:30 Расинг Клуб Монтевидео - Бостън Ривър 3 - 0 2.06 3.21 3.33
22:00 Ривър Плейт Монтевидео - Ел Танкуе Сислей 0 - 0 - - -
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Лобос УПНФМ Тегусигалпа - Реал де Минас 2 - 0 1.59 3.55 4.71
23:00 Вида Ла Сейба - Реал Еспаня 2 - 2 2.58 3.30 2.31
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
20:30 Антофагаста - Универсидад Католика 1 - 1 2.50 3.05 2.71
23:00 Курико Унидо - Унион Ла Калера 2 - 0 1.90 3.25 3.79
Южна Африка - Телком Кнокаут Южна Африка - Телком Кнокаут Рез. 1 X 2
15:00 Кайзер Чийфс - СуперСпорт Юнайтед 1 - 0 2.19 2.94 3.24
Южна Корея - Група за Титлата Южна Корея - Група за Титлата Рез. 1 X 2
07:00 Чонбук Хюндай Моторс - Улсан Хюндай 3 - 1 1.67 3.68 4.56
09:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Поханг Стийлърс 1 - 3 2.12 3.23 3.27
Южна Корея - Група за Изпадане Южна Корея - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
07:00 Тегу - Сеул 1 - 1 2.36 3.18 2.85
09:00 Кануън - Чуннам Драгонс 1 - 0 2.01 3.42 3.34
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
07:00 Консадол Сапоро - Вегалта Сендай 1 - 0 2.10 3.59 3.05
09:00 Саган Тошу - В-Варен Нагазаки 1 - 0 1.89 3.45 3.80
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
06:00 Звейген Канадзава - Омия Ардижа 1 - 1 3.37 3.29 2.04
06:00 Мито Холихок - Вентфорет Кофу 2 - 0 2.74 3.04 2.53
07:00 Гифу - Монтедио Ямагата 0 - 1 2.62 3.12 2.59
07:00 Джеф Юнайтед Чиба - Токушима Вортис 2 - 0 2.69 3.44 2.35
07:00 Йокохама ФК - Оита Тринита 3 - 1 3.35 3.40 2.01
07:00 Каматамаре Сануки - Точиги СК 1 - 2 3.10 2.99 2.31
07:00 Мацумото Ямага - Токио Верди 1 - 0 2.04 3.23 3.41
07:00 Мачида Зелвия - Ависпа Фукуока 2 - 1 3.04 3.12 2.27
08:00 Киото Санга - Ехиме ФК 0 - 1 2.39 3.02 2.96
12:00 Фагиано Окаяма - Ренофа Ямагучи 0 - 1 2.35 3.30 2.77

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 18.11.2018 00:02. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане