Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
април '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 262728
2930     
       
Топ факти за деня

Вилфранш-Божоле като гост 9 равенства от 14 мача

Дъндолк няма загуба от 7 мача

Фин Харпс няма победа от 9 мача

Лонгфорд Таун само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Корми като домакин 8 загуби от 10 мача

Порто като домакин няма равенство от 13 мача

Бенфика Б като домакин няма равенство от 13 мача

Ланели Таун няма победа от 6 мача

Ваалвийк като гост няма равенство от 15 мача

Твенте като домакин няма равенство от 15 мача

Санат Нафт Абадан 15 равенства от 23 мача

Санта Фе Богота няма победа от 12 мача

Насионал Асунсион като домакин 5 загуби от 6 мача

Анкета

Ще успее ли в Сряда Манчестър Юнайтед да спре градския си съперник Сити по пътя му към титлата?

ТВ програма
MAX Sport 4
Универсидад Католика - Гремио RS 01:00 на живо
Diema Sport
Етър Велико Търново - Ботев Враца 17:30 на живо
Diema Sport
Локомотив Пловдив - Славия 20:00 на живо
EuroSport 2
Майнц 05 - Фрайбург
21:30 на живо
Nova Sport
Бордо - Олимпик Марсилия
21:45 на живо
Diema Sport 2
Саутхямптън - Ливърпул
22:00 на живо

Мачове за петък, 5 април, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:00 Саутхямптън - Ливърпул 1 - 3 8.35 4.80 1.40
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
21:30 Майнц 05 - Фрайбург 5 - 0 2.18 3.37 3.34
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Арминия Билефелд - Ерцгебирге Ауе 2 - 1 1.89 3.49 3.95
19:30 Ян Регенсбург - Бохум 2 - 1 2.01 3.51 3.51
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Пройсен Мюнстер - Мепен 1 - 1 2.26 3.13 3.18
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Тенерифе - Спортинг Хихон 0 - 1 2.19 3.04 3.51
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
22:00 Бреша - Венеция 2 - 0 1.51 3.89 6.59
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
21:45 Бордо - Олимпик Марсилия 2 - 0 3.46 3.28 2.15
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:00 Валансиен - Троа 0 - 1 2.67 3.13 2.63
21:00 Газелек Аячо - Аячо 1 - 0 2.69 2.76 2.93
21:00 Гренобъл Фут 38 - Орлеан 0 - 4 2.37 2.98 3.14
21:00 Клермонт Фут - Нанси 2 - 3 1.76 3.19 5.21
21:00 Лориен - Безие 3 - 1 1.57 3.61 6.30
21:00 Льо Авър - Шамоа Ниор 0 - 0 1.65 3.36 5.70
21:00 Ред Стар Париж - Брест 0 - 2 4.92 3.20 1.78
21:00 Сошо - Париж ФК 1 - 0 3.60 2.73 2.33
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
21:00 Антанта ССГ - Шамбли 2 - 1 3.53 2.81 2.14
21:00 Булон - Тур 1 - 1 1.84 3.01 4.36
21:00 Бурж-Перона - Вилфранш-Божоле 0 - 0 2.73 2.78 2.67
21:00 ЖА Дранси - По 0 - 0 2.59 2.90 2.65
21:00 Конкарно - Маринян Жиняк 1 - 0 2.85 2.75 2.56
21:00 Кювили-Руан - Родес 0 - 1 3.13 2.83 2.30
21:00 Лион-Дюшер - Дюнкерк 0 - 0 2.09 2.94 3.51
21:00 Шоле - Авранш 0 - 0 2.13 3.15 3.15
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
20:10 Аустрия Виена II - Аустрия Клагенфурт 1 - 1 2.98 3.39 2.17
20:10 ВСГ Ватенс - Капфенберг 2 - 1 1.55 3.70 5.70
20:10 Джуниърс ОО - Винер Нойщат 2 - 1 2.82 3.22 2.35
20:10 Лиферинг Залцбург - Аустрия Лустенау 1 - 2 1.97 3.38 3.49
20:10 Флоридсдорфер АК - Блау-Вайс Линц 0 - 2 2.82 3.23 2.35
20:10 Хорн - Рийд 0 - 5 5.41 4.05 1.51
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
18:00 ФК Минск - Динамо Минск 0 - 0 4.23 3.35 1.76
19:45 Городея - ФК Витебск 1 - 1 3.37 3.16 2.03
Белгия - Група за Изпадане Белгия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:30 Тубиз - Ломел 1 - 1 2.78 3.26 2.36
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:30 Кортрийк - Зулте Варегем 4 - 2 1.95 3.93 3.28
България - Група А за Изпадане България - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Етър Велико Търново - Ботев Враца 0 - 0 2.13 3.17 3.33
България - Група Б за Изпадане България - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
20:00 Локомотив Пловдив - Славия 1 - 1 2.24 3.07 3.18
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Гибралтар Финикс - Монс Калпе 0 - 2 - - -
Дания - Група А за Изпадане Дания - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
20:00 Хорсенс - Орхус 0 - 3 2.66 3.14 2.69
Израел - Група за Промоция Израел - Група за Промоция Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Афула - Апоел Рамат Ган 1 - 0 1.90 3.24 3.52
16:00 Апоел Катамон Йерусалим - Бейтар Тел Авив Рамла 0 - 0 1.97 3.09 3.48
Израел - Група за Изпадане ЛЛ Израел - Група за Изпадане ЛЛ Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Петах Тиква - Апоел Бней Лод 0 - 0 1.80 3.49 3.59
16:00 Апоел Ришон Лецион - Апоел Иксал 1 - 1 2.19 3.24 2.81
16:00 Макаби Назарет - Апоел Марморек 1 - 1 1.99 3.09 3.42
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Корк Сити - Шамрок Роувърс 1 - 3 3.33 3.14 2.17
21:45 Сейнт Патрикс - Дъндолк 1 - 0 4.78 3.69 1.66
21:45 УК Дъблин - Уотърфорд Юнайтед 4 - 1 3.90 3.51 1.86
21:45 Фин Харпс - Дери Сити 2 - 3 4.16 3.44 1.83
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Атлон Таун - Дрогеда Юнайтед 3 - 5 3.67 3.50 1.88
21:45 Голуей ФК - Лимерик 0 - 1 2.42 3.12 2.81
21:45 Уексфорд Ютс - Лонгфорд Таун 1 - 2 6.76 4.17 1.43
21:45 Шелбърн - Брей Уондърърс 1 - 0 2.31 3.15 2.94
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
19:00 Йелгава - ФК Лиепая 1 - 2 2.58 3.44 2.33
19:00 Метта ЛУ Рига - РФШ Рига 1 - 2 7.25 4.31 1.35
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Корми - Слима Уондърърс 2 - 3 7.97 4.45 1.31
20:00 Биркиркара - Хибърниънс 2 - 3 2.97 3.15 2.19
21:15 Балзан Ютс - Таршин Рейнбоус 2 - 0 1.50 3.72 5.62
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Корона Келце - Заглембие Любин 0 - 2 2.33 3.21 3.03
21:30 Миедж Легница - Краковия Краков 2 - 1 3.04 3.13 2.37
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:30 Порто - Боавища 2 - 0 1.14 7.45 16.00
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
21:00 Бенфика Б - Фарензе 3 - 1 1.67 3.47 5.00
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:00 Динамо Букурещ - Конкордия Кяжна 3 - 2 1.56 3.67 5.70
Северна Ирландия - Група за Титлата Северна Ирландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:45 Балимина Юнайтед - Линфийлд 0 - 1 2.96 3.40 2.16
Северна Ирландия - Група за Изпадане Северна Ирландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:45 Нюри Сити - Ардс ФК 3 - 0 2.40 3.35 2.62
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
17:30 Петржалка Братислава - Славой Требишов 0 - 0 1.60 3.68 4.52
19:00 Попрад - Жилина Б 1 - 0 1.54 4.07 4.49
19:00 Скалица - Комарно 2 - 1 1.73 3.53 3.86
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
20:30 Трабзонспор - Анталияспор 4 - 1 1.58 3.99 5.41
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:45 Карнарвън Таун - Конас Кий 1 - 0 3.69 3.70 1.83
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:45 Абъристуит Таун - Ланели Таун 3 - 2 1.34 5.21 6.49
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Рух Винники - Прикарпатие Ивано-Франкивск 2 - 2 1.62 3.35 4.80
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
21:00 Го Ахед Игълс - Йънг АЗ Алкмаар 1 - 0 1.41 4.57 6.50
21:00 Ден Бош - Спарта Ротердам 1 - 1 3.81 4.11 1.72
21:00 Йънг Утрехт - Алмере Сити 0 - 2 5.05 4.33 1.52
21:00 МВВ Маастрихт - ФК Айндховен 1 - 1 2.27 3.56 2.74
21:00 Рода - Ваалвийк 0 - 0 2.69 3.65 2.26
21:00 Твенте - Дордрехт 0 - 1 1.20 6.13 10.85
21:00 Телстар - Камбур 4 - 2 2.89 3.38 2.23
21:00 ТОП Ос - Волендам 0 - 0 2.28 3.41 2.82
21:00 Хелмонд Спорт - Йънг Аякс 1 - 3 4.73 4.34 1.55
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Прибрам - Опава 3 - 1 2.35 3.29 2.87
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
19:00 Височина Ихлава - Варнсдорф 3 - 1 1.64 3.53 4.71
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
21:00 Винтертур - Криенс 0 - 0 1.63 3.95 4.44
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
20:00 ГАИС Гьотеборг - Йостерс 1 - 1 2.41 3.18 2.83
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:05 Рос Каунти - Дънди Юнайтед 1 - 1 2.29 3.27 2.91
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
11:50 Мелбърн Сити - Бризбейн Роар 4 - 1 1.31 5.33 8.59
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
21:00 Арсенал Саранди - Агропекуарио Аргентино 2 - 0 1.82 3.11 4.45
21:30 Депортиво Морон - Олимпо Баия Бланка 1 - 0 2.32 2.88 3.10
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Ал Хала - Манама Клуб 1 - 6 3.95 3.43 1.73
20:00 Ал Хид - Ал Мухарак 2 - 0 2.61 3.13 2.38
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:30 Дъ Стронгест Ла Пас - Роял Пари Санта Крус 5 - 2 1.14 6.78 13.28
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
01:15 Атлетико GO - Сантос SP 1 - 0 3.43 3.22 2.04
03:30 Ботафого RJ - Жувентуд RS 1 - 1 1.47 3.96 6.50
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Куанг Нам - Тхан Куанг Нин 0 - 1 2.18 3.27 2.67
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:30 ФАС Санта Ана - Чалатенанго 2 - 0 2.00 2.99 3.54
Индия - Суперкупа Индия - Суперкупа Рез. 1 X 2
18:00 Делхи Динамос - АТК Калкута 3 - 4 2.40 3.58 2.40
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
14:30 Фулад Хузестан Ахваз - Падидех Хорасан Машхад 1 - 1 2.70 2.81 2.47
15:30 Трактор Сази Табриз - Санат Нафт Абадан 1 - 0 1.45 3.53 6.79
16:15 Насажи Мазандаран - Сепахан Исфахан 0 - 0 3.49 2.89 2.03
16:15 Парс Джонуби Джем - Естеглал Хузестан 2 - 1 1.58 3.37 5.06
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Пекин Гуоан - Дзянсу Сънинг 3 - 0 1.59 3.93 4.92
14:35 Шанхай ШИПГ - Чунцин Лифан 2 - 3 1.12 7.51 17.36
14:35 Шънджън ФК - Шандун Лунен 1 - 1 3.86 3.77 1.79
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Санта Фе Богота - Хагуарес де Кордоба 0 - 0 1.45 3.69 8.06
04:00 Индепендиенте Меделин - Онсе Калдас 1 - 1 1.82 3.28 4.34
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:05 Лимон - Кармелита 2 - 0 1.65 3.56 4.55
Кувейт - Купа на Емира Кувейт - Купа на Емира Рез. 1 X 2
17:20 Хайтан - Ал Араби Кувейт 3 - 2 6.88 4.15 1.36
20:20 Казма Кувейт - Кадсия Кувейт** 0 - 0 3.43 3.57 1.82
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Джохор Дарул Такзим - Фелда Юнайтед 3 - 1 1.19 5.57 10.88
ОАЕ - Про-Лига ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
16:45 Емирейтс Клуб - Бани Яс 2 - 3 3.49 3.77 1.78
16:50 Шабаб Ал-Ахли Дубай - Диба Ал Фуджейра 3 - 1 1.17 6.36 10.58
19:30 Ал Фуджейра - Ал Итихад Калба 3 - 3 2.66 3.46 2.26
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:30 Насионал Асунсион - Спортиво Сан Лоренцо 3 - 1 2.07 3.27 3.24
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:35 Ал Кадисия Хобар - Оход Медина 4 - 2 1.90 3.45 3.29
18:55 Ал Файсали - Ал Фатех 1 - 1 1.89 3.48 3.29
20:45 Ал Итихад Джеда - Ал Батен 4 - 1 1.27 5.23 7.18
20:45 Ал Шабаб Рияд - Ал Ахли Джеда 0 - 4 2.40 3.36 2.49
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:45 Гейланг Интернешънъл - Уориърс ФК 5 - 2 2.35 3.47 2.50
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Пахтакор Ташкент - Насаф Карши 2 - 1 1.58 3.86 4.21
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
23:00 Палестино Сантяго - О'Хигинс Ранкагуа 1 - 1 2.17 3.31 3.03
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 Марицбург Юнайтед - Блумфонтейн Селтик 2 - 1 2.62 2.78 2.78
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
13:00 Кавазаки Фронтейл - Серезо Осака 1 - 1 1.59 3.86 5.33
13:00 Кашима Антлърс - Нагоя Грампус 2 - 1 2.11 3.37 3.26
13:30 Урава Ред Даймъндс - Йокохама Ф-Маринос 0 - 3 2.31 3.37 2.88
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Групова Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Универсидад Католика (Чил) - Гремио RS (Бра) 1 - 0 3.83 3.04 2.05
03:00 Либертад Асунсион (Пар) - Росарио Сентрал (Арж) 2 - 0 1.67 3.47 5.40
05:00 Спортинг Кристал (Пер) - Олимпия Асунсион (Пар) 0 - 3 3.07 3.12 2.33
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
01:15 Архентинос Хуниорс (Арж) - Естудиантес де... (Вен) 2 - 0 1.33 4.40 9.46
03:30 Депортиво Кали (Кол) - Гуарани Асунсион (Пар) 1 - 0 1.67 3.70 5.75
Шампионска Лига Северна и Централна Америка Шампионска Лига Северна и Централна Америка Рез. 1 X 2
05:00 Монтерей (Мек) - Спортинг Канзас Сити (Сащ) 5 - 0 1.43 4.18 6.49
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
17:30 ТПВ Тампере (Фин) - Тампере Юнайтед (Фин) 2 - 2 1.28 5.05 8.00

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2019 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане