Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
април '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 262728
2930     
       
Топ факти за деня

Хъдърсфийлд като домакин 12 загуби от 16 мача

Лутън Таун като домакин няма загуба от 20 мача

Дуисбург като домакин 9 загуби от 12 мача

Торино като гост 11 равенства от 15 мача

Ювентус 26 победи от 30 мача

Добруджа Добрич като домакин само 4 вкарани гола в 11 мача - 0.36 на мач

Сейнт Джоузеф като домакин 38 вкарани гола в 11 мача - 3.45 на мач

Чихура Сачхере 4 равенства от 6 мача

Пайде Линнамеесконд само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

ФК Паланга 15 получени гола в 4 мача - 3.75 на мач

Стумбрас Каунас нито един получен гол в 4 мача

Битовия Битов като домакин 9 равенства от 13 мача

Похроние Долна Жданя като гост няма загуба от 10 мача

Марибор като гост 35 вкарани гола в 12 мача - 2.92 на мач

Кардемир Карабукспор няма победа от 27 мача

Истанбулспор като гост няма победа от 14 мача

Аякс 96 вкарани гола в 28 мача - 3.43 на мач

Хераклес като домакин няма равенство от 14 мача

Малкия няма равенство от 15 мача

Текнико Университарио няма равенство от 7 мача

Куала Лумпур няма победа от 6 мача

Веракрус няма победа от 12 мача

Спортинг Кристал само 1 получен гол в 7 мача - 0.14 на мач

Ди Си Юнайтед само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Хондурас Прогресо като домакин 5 загуби от 6 мача

Саган Тошу само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Санфрече Хирошима само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Мацумото Ямага само 2 вкарани гола в 5 мача - 0.40 на мач

Анкета

Ще успее ли в Сряда Манчестър Юнайтед да спре градския си съперник Сити по пътя му към титлата?

ТВ програма
MAX Sport 4
Ванкувър Уайткепс - Лос Анджелис Галакси 05:00 на живо
MAX Sport 4
Жирона - Еспаньол
14:00 на живо
Nova Sport
Норич - Куинс Парк Рейнджърс 14:30 на живо
MAX Sport 3
Парма - Торино
16:00 на живо
EuroSport 2
Байер Леверкузен - РБ Лайпциг 16:30 на живо
Diema Sport 2
Бирмингам - Лийдс
17:00 на живо
Sport  Plus HD
Реал Мадрид - Ейбар
17:15 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - ЦСКА София 17:15 на живо
Nova Sport
Лион - Дижон
18:00 на живо
EuroSport 2
Шалке 04 - Айнтрахт Франкфурт 18:30 на запис
MAX Sport 3
Ювентус - Милан
19:00 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Сити - Брайтън
19:30 на живо
EuroSport 2
Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд 19:30 на живо
Sport  Plus HD
Райо Валекано - Валенсия
19:30 на живо
MAX Sport 1
Вилем II - Аякс
19:30 на живо
Nova Sport
Верея Стара Загора - Витоша Бистрица 20:00 на живо
MAX Sport 3
Сампдория - Рома
21:30 на живо
Sport  Plus HD
Барселона - Атлетико Мадрид 21:45 на живо
Diema Sport 2
Нюкасъл - Кристъл Палас
21:55 на запис
Nova Sport
Гингам - Монако
22:30 на запис

Мачове за събота, 6 април, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Борнемут - Бърнли 1 - 3 1.98 3.62 3.86
17:00 Нюкасъл - Кристъл Палас 0 - 1 2.54 3.17 3.04
17:00 Хъдърсфийлд - Лестър 1 - 4 5.35 3.95 1.67
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:30 Норич - Куинс Парк Рейнджърс 4 - 0 1.43 4.70 7.16
17:00 Бирмингам - Лийдс 1 - 0 3.96 3.38 2.00
17:00 Блекбърн - Сток Сити 0 - 1 2.69 3.12 2.82
17:00 Болтън - Ипсуич 1 - 2 2.61 3.09 2.92
17:00 Брентфорд - Дарби Каунти 3 - 3 2.17 3.58 3.27
17:00 Бристъл Сити - Уигън 2 - 2 1.89 3.51 4.25
17:00 Милуол - Уест Бромич 2 - 0 2.81 3.27 2.58
17:00 Престън - Шефилд Юнайтед 0 - 1 3.20 3.34 2.28
17:00 Родъръм Юнайтед - Нотингам Форест 2 - 1 3.05 3.30 2.38
17:00 Суонзи - Мидълзбро 3 - 1 2.37 3.21 3.18
17:00 Хъл Сити - Рединг 3 - 1 1.92 3.53 4.12
17:00 Шефилд Уензди - Астън Вила 1 - 3 3.12 3.34 2.33
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брадфорд Сити - Донкастър 0 - 1 3.44 3.42 2.10
17:00 Бъртън Албион - Барнзли 3 - 1 3.13 3.37 2.26
17:00 Лутън Таун - Блекпул 2 - 2 1.48 4.27 6.65
17:00 Питърбъро - Джилингам 2 - 0 1.94 3.68 3.69
17:00 Плимут - Чарлтън 0 - 2 3.08 3.50 2.23
17:00 Рочдейл - Съндърланд 1 - 2 4.32 3.62 1.82
17:00 Уикъмб - Портсмут 2 - 3 3.67 3.47 2.00
17:00 Уимбълдън - Акрингтън Стенли 1 - 1 2.26 3.36 3.15
17:00 Уолсол - Оксфорд Юнайтед 1 - 3 2.66 3.26 2.67
17:00 Флийтууд Таун - Саутенд 2 - 2 1.77 3.54 4.76
17:00 Шросбъри Таун - Скънторп 1 - 1 1.95 3.28 4.15
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Гримсби Таун - Стивънидж Бороу 0 - 2 2.33 3.29 3.08
17:00 Карлайл - Бъри 3 - 2 3.05 3.38 2.30
17:00 Колчестър - Олдъм 0 - 2 2.02 3.33 3.78
17:00 Кроули Таун - Форест Грийн Роувърс 1 - 2 3.27 3.35 2.21
17:00 Макълсфийлд Таун - Моркамб 1 - 1 2.31 3.28 3.14
17:00 Мансфийлд Таун - Кембридж Юнайтед 1 - 0 1.74 3.60 4.88
17:00 Милтън Кийнс Донс - Линкълн Сити 0 - 2 2.48 3.25 2.89
17:00 Нотс Каунти - Нортхямптън Таун 2 - 2 2.32 3.28 3.09
17:00 Нюпорт Каунти - Транмиър Роувърс 0 - 0 2.52 3.25 2.81
17:00 Порт Вейл - Крю Александра 1 - 0 2.48 3.16 2.94
17:00 Суиндън - Йоувил 1 - 1 1.58 3.87 5.99
17:00 Челтнъм Таун - Екзитър 1 - 1 2.73 3.14 2.68
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Боръм Ууд - Сътън Юнайтед 1 - 2 2.63 3.07 2.67
17:00 Бромли - Алдършот Таун 2 - 2 1.79 3.46 4.28
17:00 Гейтсхед - Ебсфлийт Юнайтед 1 - 1 2.60 3.22 2.60
17:00 Дагенъм и Редбридж - Бароу 0 - 0 2.55 3.30 2.61
17:00 Доувър Атлетик - Честърфийлд 0 - 0 2.25 3.39 2.96
17:00 Лейтън Ориент - Халифакс Таун 2 - 2 1.46 4.03 6.72
17:00 Мейдстоун Юнайтед - Салфорд Сити 0 - 2 5.37 3.79 1.58
17:00 Мейдънхед Юнайтед - Барнет 0 - 1 2.45 3.27 2.74
17:00 Рексъм - Брейнтри Таун 3 - 1 1.30 4.76 9.70
17:00 Файлд - Ийстли 4 - 2 1.69 3.66 4.66
17:00 Хавант и Уотърлувил - Харогейт Таун 1 - 2 4.04 3.69 1.77
17:00 Хартлипул - Солихъл Муурс 0 - 1 3.61 3.42 1.96
Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
19:30 Манчестър Сити - Брайтън 1 - 0 1.14 8.77 18.35
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Байер Леверкузен - РБ Лайпциг 2 - 4 2.57 3.55 2.63
16:30 Волфсбург - Хановер 96 3 - 1 1.41 4.92 7.24
16:30 Херта Берлин - Фортуна Дюселдорф 1 - 2 1.94 3.62 3.83
16:30 Шалке 04 - Айнтрахт Франкфурт 1 - 2 3.32 3.42 2.17
16:30 Щутгарт - Нюрнберг 1 - 1 1.76 3.70 4.72
19:30 Байерн Мюнхен - Борусия Дортмунд 5 - 0 1.47 4.82 5.99
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Дуисбург - Инголщат 2 - 4 3.54 3.28 2.09
14:00 Зандхаузен - Падерборн 1 - 1 2.83 3.32 2.42
14:00 Холщайн Кил - Санкт Паули 2 - 1 1.94 3.60 3.67
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Кайзерслаутерн - Аален 0 - 1 1.75 3.52 4.46
15:00 Карл Цайс Йена - Енерги Котбус 2 - 1 2.97 3.19 2.34
15:00 Карлсруе - Унтерхахинг 4 - 0 1.55 3.84 5.74
15:00 Халешер - Вюрцбургер Кикерс 1 - 0 2.14 3.31 3.24
15:00 Цвикау - Веен Висбаден 2 - 1 3.70 3.42 1.93
15:00 Шпортфройнде Лоте - Юрдинген 05 1 - 3 2.11 3.18 3.45
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Жирона - Еспаньол 1 - 2 2.42 3.15 3.12
17:15 Реал Мадрид - Ейбар 2 - 1 1.30 5.81 9.00
19:30 Райо Валекано - Валенсия 2 - 0 4.14 3.60 1.89
21:45 Барселона - Атлетико Мадрид 2 - 0 1.74 3.74 4.80
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Депортиво Ла Коруня - Райо Махадаонда 0 - 2 1.41 4.24 8.06
19:00 Гранада - Малага 1 - 0 2.26 2.83 3.67
19:00 Естремадура - Алмерия 1 - 0 2.43 2.99 3.07
21:30 Реал Овиедо - Лас Палмас 1 - 1 2.06 2.99 3.95
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
18:30 Валядолид Б - Селта Виго Б 1 - 0 2.27 2.96 3.06
19:30 Унионистас де Саламанка - Бургос 0 - 0 2.46 2.79 2.97
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
19:00 Аренас Клуб де Гечо - Аморебиета 1 - 1 2.34 2.83 3.05
19:00 Културал Дуранго - Атлетик Билбао Б 3 - 2 3.12 3.14 2.12
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
20:00 Еркулес - Алкояно 0 - 0 1.50 3.51 6.03
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Парма - Торино 0 - 0 4.69 3.43 1.82
19:00 Ювентус - Милан 2 - 1 1.81 3.35 5.01
21:30 Сампдория - Рома 0 - 1 2.82 3.41 2.46
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Карпи - Падуа 2 - 1 2.72 2.91 2.76
16:00 Фоджа - Специя 1 - 0 2.42 3.06 3.00
16:00 Читадела - Ливорно 4 - 0 1.75 3.29 4.98
19:00 Перуджа - Беневенто 2 - 4 2.46 2.92 3.09
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Гоцано - Аурора Про Патрия 0 - 2 2.81 2.76 2.49
15:30 Кунео - Про Верчели 0 - 2 2.66 2.88 2.54
15:30 Сиена - Олбия 1 - 0 1.61 3.23 5.24
17:30 Арцакена - Пиаченца 0 - 1 3.90 3.04 1.92
17:30 Лукезе - Новара 0 - 1 2.61 2.78 2.71
17:30 Пиза - Ювентус Б 2 - 1 1.54 3.45 5.81
19:30 Пистоезе - Карарезе 0 - 1 3.04 2.93 2.27
21:30 Виртус Ентела - Албисола 4 - 0 1.28 4.39 9.13
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Лион - Дижон 1 - 3 1.18 7.39 14.04
21:00 Амиен - Сент Етиен 2 - 2 2.99 3.06 2.54
21:00 Анже - Рен 3 - 3 2.70 3.12 2.73
21:00 Гингам - Монако 1 - 1 3.67 3.20 2.12
21:00 Ним - Каен 2 - 0 1.71 3.69 4.94
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Оксер - Метц 0 - 0 3.38 2.95 2.28
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
15:00 Лавал - Льо Ман 3 - 1 2.51 2.90 2.75
Австрия - Група за Изпадане Австрия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Адмира Вакер Мьодлинг - Алтах 1 - 1 2.65 3.25 2.59
18:00 Вакер Инсбрук - Рапид Виена 0 - 2 4.39 3.73 1.73
18:00 Матерсбург - Хартберг 3 - 0 1.87 3.66 3.77
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Сумгаит - Кешля 2 - 1 2.18 2.94 3.25
17:00 Нефтчи Баку - Зира Баку 4 - 2 1.55 3.53 5.70
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
16:45 Кастриоти Круя - Кукеси 2 - 1 - - -
16:45 Лачи - Теута 5 - 0 - - -
18:00 Скендербеу Корча - Камза 3 - 0 - - -
19:45 Партизани Тирана - Луфтетари 1 - 3 - - -
19:45 Фламуртари - КФ Тирана 1 - 0 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Гандзасар Капан - Бананц Ереван 1 - 2 2.87 2.81 2.41
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Енергетик-БГУ Минск - БАТЕ Борисов 0 - 4 7.85 4.43 1.31
16:00 ФК Слуцк - Гомел 0 - 6 2.41 3.01 2.74
18:00 Неман - Шахтьор Солигорск 0 - 3 4.17 3.33 1.75
19:45 Торпедо Минск - Ислоч Минск 1 - 0 3.21 3.01 2.16
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Генк - КАА Гент 2 - 1 1.62 4.12 4.91
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
19:00 Остенде - Беершот Вилрийк 2 - 1 2.29 3.30 3.01
21:00 Вестерло - Сент Трюиден 2 - 2 2.76 3.33 2.47
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Роял Ексел Мускрон - Серкъл Брюж 2 - 3 2.08 3.45 3.32
21:00 Унион Сент Жилоаз - Ваасланд-Беверен 5 - 1 1.61 4.29 4.71
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:30 Младост Добой Какан - Тузла Сити 0 - 2 2.22 2.86 3.20
17:30 Радник Биелина - Челик Зеница 0 - 0 1.74 3.27 4.32
20:00 Слобода Тузла - Звезда 09 Биелина 2 - 1 1.63 3.20 5.39
20:30 Железничар Сараево - ФК Сараево 0 - 3 2.52 2.95 2.65
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
15:00 Добруджа Добрич - ЦСКА 1948 София 0 - 0 - - -
15:00 Пирин Благоевград - Литекс Ловеч 0 - 5 - - -
17:00 Локомотив София - Ботев Гълъбово 1 - 0 1.66 3.35 4.10
19:00 Локомотив Горна Оряховица - Кариана Ерден 3 - 2 - - -
19:00 Монтана - Поморие 1 - 0 1.36 3.95 6.10
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:15 Лудогорец Разград - ЦСКА София 0 - 0 1.78 3.33 4.29
България - Група А за Изпадане България - Група А за Изпадане Рез. 1 X 2
20:00 Верея Стара Загора - Витоша Бистрица 0 - 2 17.14 5.84 1.16
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Сейнт Джоузеф - Линкълн Ред Импс 1 - 3 - - -
19:15 Гибралтар Юнайтед - Линкс 1 - 1 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Чихура Сачхере - Локомотив Тбилиси 1 - 0 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:15 ОФИ Крит - Пас Янина 1 - 0 1.84 3.13 4.83
19:00 Панатинайкос - Арис Солун 2 - 0 2.64 2.87 2.88
19:30 Паниониос Атина - Лариса 1 - 0 1.81 3.15 4.99
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ираклис Солун - Ханя Кисамикос 0 - 0 2.01 3.13 3.34
Дания - Група Б за Изпадане Дания - Група Б за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Рандерс - Вендсисел 1 - 1 1.83 3.46 4.30
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
16:00 Пайде Линнамеесконд - Нарва Транс 0 - 0 2.06 3.50 2.79
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Апоел Беер Шева - Бней Йехуда 2 - 1 1.58 3.43 5.37
20:30 Макаби Хайфа - Апоел Хадера 1 - 3 1.30 4.43 9.19
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Ирони Кирят Шмона - Апоел Хайфа 3 - 0 2.30 2.98 3.02
19:00 Бней Сахнин - Макаби Петах Тиква 1 - 1 2.43 2.84 3.00
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Слиго Роувърс - Бохемианс 0 - 2 3.81 3.20 1.98
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Коб Рамблърс - Кабинтили 0 - 1 2.69 3.25 2.44
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Иртиш Павлодар - Тараз 2 - 0 1.83 3.27 3.58
12:00 Тобол Костанай - Актобе 2 - 1 1.26 4.72 8.33
13:00 Ордабаси Шимкент - Жетису Талдикорган 1 - 0 2.09 3.03 3.15
14:00 Кайрат Алмати - Окжетпес Кокшетау 4 - 1 1.20 5.48 8.89
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 АЕЛ Лимасол - Апоел Никозия 0 - 3 4.86 3.55 1.61
19:00 Омония Никозия - АЕК Ларнака 0 - 2 3.08 3.14 2.17
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Пафос - Ермис Арадипоу 4 - 1 1.23 5.05 10.58
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Дреница Србица - Трепча 89 Митровица 2 - 0 - - -
16:00 КЕК Обилич - Лапи Подуево 0 - 1 - - -
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
16:00 БФЦ Даугавпилс - Рига ФК 0 - 1 - - -
18:00 Валмиера - Вентспилс 1 - 1 5.47 4.78 1.39
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 ФК Паланга - Атлантас Клайпеда 2 - 1 2.94 3.71 1.96
17:00 Стумбрас Каунас - Кауно Жалгирис 0 - 1 2.17 3.06 3.08
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Сенглеа Атлетик - Хамрун Спартанс 2 - 2 3.17 3.34 2.18
19:00 Моста ФК - Флориана 3 - 3 3.68 3.26 1.87
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Зимбру Кишинев - Динамо-Авто Тираспол 1 - 1 - - -
19:00 Сперанца Ниспорен - Кодру Лозова 2 - 1 - - -
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Мьондален - Бодо Глимт 4 - 5 2.48 3.26 2.76
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 Олесунд - Конгсвингер 1 - 0 1.54 4.03 5.33
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Ягиелония Бялисток - Заглембие Сосновец 2 - 1 1.73 3.62 4.62
19:00 Висла Краков - Пяст Гливице 2 - 2 2.69 3.25 2.56
21:30 Лехия Гданск - Лех Познан 1 - 0 2.08 3.19 3.62
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Стал Мелец - Раков Ченстохова 3 - 1 2.46 2.96 2.88
17:00 Битовия Битов - Сандеця Нови Сонч 1 - 1 2.63 3.01 2.65
17:00 Варта Познан - Вигри Сувалки 1 - 0 2.04 3.12 3.61
19:00 Стомил Олщин - Хойничанка Хойнице 0 - 0 2.61 3.13 2.59
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Белененсеш - Санта Клара 1 - 1 2.14 3.07 3.64
17:30 Насионал Мадейра - Авеш 0 - 0 2.71 3.22 2.60
20:00 Витория Гимараеш - Шавеш 4 - 0 1.63 3.57 5.76
22:30 Морейрензе - Спортинг Брага 1 - 0 3.79 3.35 1.97
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Академика Коимбра - Порто Б 4 - 1 1.90 3.24 3.94
18:00 Кова Да Пиедаде - Академико Визеу 2 - 1 2.18 3.12 3.26
18:00 Мафра - Спортинг Брага Б 1 - 1 2.06 3.18 3.47
20:00 Варзин - Ароука 1 - 0 3.32 3.03 2.20
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:30 Дунареа Кълъраш - Волунтари 1 - 1 2.27 2.94 3.25
17:00 Херманщат - Политехника Яш 0 - 1 2.59 2.85 2.87
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Анжи Махачкала - Динамо Москва 1 - 1 9.50 4.66 1.32
16:30 ФК Краснодар - Криля Советов 1 - 0 1.40 4.42 7.33
19:00 Спартак Москва - ЦСКА Москва 0 - 2 2.82 3.07 2.52
Северна Ирландия - Група за Титлата Северна Ирландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Гленавон - Крусейдърс 2 - 1 2.72 3.48 2.27
17:00 Клифтънвил - Коулрейн 4 - 2 2.23 3.56 2.77
Северна Ирландия - Група за Изпадане Северна Ирландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Дънганън Суифтс - Гленторан 1 - 2 2.70 3.45 2.33
17:00 Инститют - Уорънпойнт Таун 2 - 1 2.07 3.52 3.08
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
17:00 Дубница - Похроние Долна Жданя 2 - 0 2.65 3.25 2.30
17:00 Дукла Банска Бистрица - Интер Братислава 1 - 1 1.83 3.40 3.60
17:00 Одева Липани - Локомотив Кошице 0 - 1 2.47 3.13 2.44
17:00 Партизан Бардейов - Татран Липтовски Микулаш 1 - 1 2.43 3.18 2.45
17:00 Татран Прешов - ШТК 1914 Шаморин 2 - 0 2.75 3.30 2.20
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 ДАК Дунайска Стреда - Жилина 1 - 0 1.87 3.44 3.61
18:00 Серед - Ружомберок 0 - 1 2.73 3.17 2.33
Словакия - Група за Изпадане Словакия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Злате Моравце - Железарна Подбрезова 2 - 1 2.18 3.24 2.94
18:00 Спартак Търнава - Нитра 1 - 1 1.70 3.54 4.25
18:00 Тренчин - Сеница 2 - 3 1.57 3.87 4.65
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Триглав - Марибор 1 - 2 7.75 4.34 1.33
20:00 Целие - Домжале 2 - 3 2.47 3.06 2.64
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Аланияспор - Бурсаспор 1 - 0 2.04 3.23 3.66
16:00 Сивасспор - Кайзериспор 1 - 3 1.81 3.53 4.25
19:00 Галатасарай - Йени Малатияспор 3 - 0 1.37 4.82 7.50
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Болуспор - Кардемир Карабукспор 4 - 0 1.07 9.84 15.17
19:30 Балъкесирспор - Истанбулспор 1 - 5 2.37 3.07 2.84
19:30 Османлиспор - Ескишехирспор 2 - 4 1.27 4.84 8.90
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 Бала Таун - Бари Таун Юнайтед 2 - 5 2.23 3.41 2.87
16:30 Нютаун - Дъ Ню Сейнтс 0 - 6 8.07 4.97 1.30
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Кармартън Таун - Ландидно 2 - 0 1.98 3.58 3.21
16:30 Кевн Друидс - Кардиф Метрополитън 3 - 1 3.01 3.41 2.14
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Агробизнес Волочиск - Оболон-Бровар Киев 1 - 2 - - -
17:30 Зирка Кропивницкий - Балкани Заря 0 - 0 - - -
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:00 Олимпик Донецк - Десна Чернигов 0 - 2 2.55 2.99 2.63
17:00 Черноморец Одеса - Арсенал Киев 1 - 3 2.30 3.02 2.93
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:00 Дебрецен - МТК Будапеща 3 - 1 1.92 3.38 3.66
18:00 Диошдьор - Халадаш Сомбатхей 0 - 1 2.18 3.26 3.13
18:00 Пушкаш Академи - Кишварда 0 - 4 1.89 3.27 3.98
18:00 Уйпещ - Мезьокьовешд 2 - 1 1.65 3.52 5.14
18:00 Ференцварош - Пакш 3 - 0 1.30 4.93 8.96
20:30 Хонвед Будапеща - МОЛ Види 0 - 1 3.04 3.27 2.20
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:00 Рунавик - Викингур Гота 4 - 2 1.82 3.49 3.50
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
15:00 Сейняйоен ЯК - ХИФК Хелзинки 1 - 0 1.70 3.41 5.01
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 АДО Ден Хааг - Утрехт 5 - 0 3.83 3.99 1.81
19:30 Вилем II - Аякс 1 - 4 8.13 5.99 1.29
20:45 Грьонинген - Екселсиор 1 - 0 1.49 4.25 6.43
21:45 Де Граафшап - АЗ Алкмаар 1 - 1 5.50 4.62 1.50
21:45 Хераклес - НАК Бреда 1 - 0 1.75 3.98 4.18
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Интер Запрешич - Локомотив Загреб 3 - 2 4.88 3.60 1.66
20:00 ХНК Горица - Риека 1 - 0 3.24 3.10 2.21
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Рудар Плевля - Титоград Подгорица 2 - 2 - - -
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Дукла Прага - Славия Прага 1 - 5 12.02 5.62 1.22
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Тринец - Витковице 1 - 1 2.06 2.98 3.45
11:15 Хрудим - МАС Таборско 2 - 1 2.14 3.20 3.02
17:30 Простейов - Зноймо 5 - 1 2.25 3.11 2.98
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Грасхопърс - Цюрих 1 - 1 3.65 3.35 2.01
20:00 Ксамакс - Санкт Гален 0 - 1 2.33 3.46 2.87
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:00 Раперсвил-Йона - Лозана Спорт 0 - 1 4.93 3.62 1.64
18:30 Вил - Сервет 1 - 1 5.09 3.89 1.57
21:00 Аарау - Вадуц 3 - 0 1.56 4.22 4.66
21:00 Киасо - Шафхаузен 2 - 2 2.29 3.35 2.83
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Сундсвал - Малмьо 3 - 1 4.50 3.56 1.78
17:00 Хакен - Хелзинборг 2 - 1 1.57 3.90 5.82
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:30 Дегерфорш - Йонкьопинг Содра 2 - 1 2.45 3.12 2.83
17:00 Халмстад - Йоргрите 1 - 3 1.97 3.32 3.64
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 Рюнинге - Акрополис 2 - 3 4.16 3.90 1.62
16:00 Карлстад БК - Васалунд 2 - 2 2.04 3.60 2.85
17:00 Карлслундс - ИФ Сюлвия 3 - 1 2.36 3.36 2.59
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
15:00 Торнс - Одеволд 0 - 1 2.15 3.45 2.77
16:00 Ескилсмине - Атвидаберг 1 - 1 1.52 4.05 4.77
16:00 Утсиктенс - Твоокерш 3 - 2 1.75 3.69 3.66
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Хартс - Хибърниън 1 - 2 2.30 3.25 3.05
17:00 Дънди ФК - Абърдийн 0 - 2 5.78 3.85 1.57
17:00 Килмарнък - Сейнт Джонстън 2 - 0 1.76 3.49 4.65
17:00 Селтик - Ливингстън 0 - 0 1.19 6.41 14.05
17:00 Хамилтън - Сейнт Мирън 1 - 1 2.57 3.17 2.74
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Еър Юнайтед - Инвърнес КТ 0 - 1 2.20 3.24 3.09
17:00 Куин ъф Саут - Грийнок Мортън 1 - 1 2.09 3.18 3.42
17:00 Партик Тисъл - Дънфърмлин 2 - 2 2.62 3.13 2.61
17:00 Фолкърк - Алоа Атлетик 1 - 2 1.87 3.35 3.97
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Арброут - Монтроуз 1 - 0 1.90 3.44 3.67
17:00 Дъмбартън - Брихин Сити 2 - 1 1.50 4.26 5.31
17:00 Еърдри - Ийст Файф 0 - 0 2.32 3.33 2.77
17:00 Стенхаусмюър - Рейт Роувърс 1 - 1 4.44 3.58 1.71
17:00 Странрар - Форфар Атлетик 2 - 1 3.10 3.44 2.10
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Куинс парк ФК 0 - 4 3.82 3.46 1.88
17:00 Анан Атлетик - Берик Рейнджърс 6 - 0 1.24 5.45 10.65
17:00 Каудънбийт - Единбург Сити 4 - 1 5.82 3.67 1.55
17:00 Клайд - Питърхед 3 - 3 2.55 3.21 2.63
17:00 Стърлинг Албиън - Елгин Сити 2 - 1 2.10 3.44 3.13
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
09:35 Нюкасъл Юнайтед Джетс - Уестърн Сидни Уондърърс 3 - 2 1.93 3.76 3.48
11:50 Сидни - Мелбърн Виктори 2 - 1 2.03 3.43 3.48
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
17:00 НА Хюсеин Дей - МО Бежая 1 - 0 1.61 3.55 4.74
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
03:10 Сан Мартин Тукуман - Сан Лоренцо де Алмагро 0 - 0 2.35 3.04 3.12
19:15 Химнасия Ла Плата - Колон Санта Фе 3 - 2 2.30 2.85 3.42
21:30 Банфийлд - Нюелс Олд Бойс Росарио 1 - 1 2.27 3.03 3.26
21:30 Унион Санта Фе - Естудиантес Ла Плата 0 - 0 1.74 3.11 5.54
23:45 Велес Сарсфийлд - Ланус 4 - 0 2.15 3.05 3.54
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
03:00 Институто Кордоба - Клуб Алмагро 1 - 1 2.64 2.75 2.86
21:30 Дефенсорес де Белграно - Вия Далмине 2 - 1 2.37 2.74 3.17
21:30 Чакарита Хуниорс - Атлетико Рафаела 1 - 0 2.55 2.72 2.95
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:20 Малкия - Ийст Рифа 0 - 0 2.85 3.39 2.10
20:00 Ал Наджма - Будайя Клуб 4 - 0 1.71 3.50 3.99
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Олуейс Реди Ла Пас - Дестройърс Санта Крус 2 - 0 1.25 5.43 8.86
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Арагуа Маракай - ЛАЛА ФК 2 - 0 2.20 2.78 3.24
23:00 Метрополитанос - Депортиво Лара 0 - 0 2.48 3.02 2.60
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Намдин - Санна Кхан Хоа 1 - 2 2.46 2.93 2.55
13:00 Хайфонг - Хоанган Гялай 1 - 0 1.90 3.47 3.07
15:00 Сайгон ФК - Хошимин Сити 0 - 0 1.72 3.76 3.41
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
05:00 Петапа - Истапа 1 - 2 6.76 3.99 1.39
23:00 Антигуа ГФК - Кселаху 2 - 1 1.71 3.34 4.31
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ел Ентаг Ел Харби - Ел Джаиш Кайро 2 - 1 2.53 2.85 2.80
18:30 Вади Дегла - Ел Мокавлун 0 - 0 2.55 2.92 2.71
18:30 Ел Гуна - Ногум 1 - 1 2.02 3.08 3.58
21:00 Пирамидс - Исмаили Исмаилия 3 - 1 1.43 4.12 6.32
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
03:15 ЛДУ Кито - Текнико Университарио 0 - 0 1.41 4.09 6.34
23:00 Мушук Руна - Гуаякил Сити 3 - 2 1.65 3.78 4.32
Индия - Суперкупа Индия - Суперкупа Рез. 1 X 2
18:00 Гоа - Джамшедпур 4 - 3 2.00 3.50 3.20
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Тиендзин Цюендзиен - Хъбей Чайна Форчън 0 - 0 3.46 3.40 2.00
12:30 Ухан Зал - Хенан Джануе отл. 2.04 3.24 3.47
14:35 Гуанджоу Евъргранде - Гуанджоу РФ 2 - 0 1.44 4.47 5.97
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
23:15 Унион Магдалена - Патриотас Бояка 4 - 0 2.08 3.02 3.63
Кувейт - Купа на Емира Кувейт - Купа на Емира Рез. 1 X 2
17:20 Ал Салмия Кувейт - Кувейт СК** 1 - 1 5.00 3.60 1.60
20:20 Ал Шабаб Кувейт - Бурган** 1 - 1 1.53 4.10 4.44
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Куала Лумпур - Кедах 2 - 1 4.63 3.94 1.55
16:00 Мелака Юнайтед - Селангор 3 - 4 2.00 3.48 2.99
16:00 Теренггану - ПКНП ФК 1 - 2 1.56 3.78 4.47
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Могреб Тетуан - МК Уджда 4 - 1 2.23 2.71 3.41
22:00 Дифаа ел Джадида - Рапиде Оуед Зем 2 - 0 2.04 2.81 3.95
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Веракрус - Атлас Гуадалахара 0 - 1 3.47 3.27 2.03
06:00 Пуебла - Монаркас Морелия 1 - 1 2.09 3.41 3.15
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Минерос де Сакатекас - Тампико Мадеро 5 - 2 1.82 3.35 3.73
06:00 Дорадос де Синалоа - Венадос 1 - 1 2.11 3.03 3.22
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Карлос А. Манучи - Мелгар Арекипа 0 - 1 2.21 3.37 2.87
21:15 Универсидад Сан Мартин - Алианса Универсидад 1 - 1 2.12 3.32 3.06
23:30 Аякучо - Спортинг Кристал 2 - 0 2.02 3.56 3.02
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:55 Ал Фейха - Ал Таавон 2 - 1 3.25 3.35 1.99
20:45 Ал Вехда Мека - Ал Етифак Дамам 3 - 1 1.92 3.23 3.64
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
05:00 Ванкувър Уайткепс - Лос Анджелис Галакси 0 - 2 2.62 3.63 2.41
20:00 Ню Йорк Сити - Монреал Импакт 0 - 0 1.68 3.88 4.57
22:00 Ди Си Юнайтед - Лос Анджелис ФК 0 - 4 2.26 3.56 2.89
22:00 Торонто - Чикаго Файър 2 - 2 1.56 4.18 5.24
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Албирекс Ниигата СИНГ - Балестиер Халса 2 - 1 1.73 3.52 3.98
12:30 Хоум Юнайтед - Йънг Лайънс 2 - 1 1.36 4.08 7.51
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:45 Порт Банкок - ПТ Прачуап 5 - 0 1.61 3.86 3.99
14:00 Бурирам Юнайтед - ПТТ Районг отл. - - -
15:00 Банкок Юнайтед - Суфанабури 4 - 0 1.54 3.70 4.73
16:00 Трат - Самут Пракан Сити 1 - 1 2.37 3.45 2.39
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
17:00 Кайруан - Стад Тунизиен Тунис 1 - 0 2.07 2.69 3.40
17:00 Хамам-Лиф - Монастир 0 - 1 2.25 2.60 3.11
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
14:30 Динамо Самарканд - Металург Бекабад 2 - 1 - - -
15:00 Навбахор Наманган - Буньодкор Ташкент 2 - 3 - - -
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Рампла Хуниорс - Расинг Клуб Монтевидео 2 - 0 2.52 3.18 2.56
22:00 Насионал Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео 6 - 0 1.71 3.32 4.70
22:00 Хувентуд де Лас Пиедрас - Монтевидео Уондърърс 4 - 1 2.61 3.22 2.46
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
04:15 Хондурас Прогресо - Реал де Минас 0 - 0 2.52 3.25 2.40
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Уачипато Талкауано - Кобресал Ел Салвадор 3 - 1 2.01 3.25 3.43
21:30 Кокимбо Унидо - Коло-Коло Сантяго 2 - 0 2.86 3.17 2.35
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бидвест Уитс - Орландо Пайрътс 0 - 1 2.64 2.76 2.78
16:00 Ламонтвил Голдън Ероус - Кейптаун Сити 1 - 0 3.25 2.85 2.26
16:00 Хайлендс Парк - Фрий Стейт Старс отл. 1.90 3.06 3.94
19:00 Кайзер Чийфс - Барока 0 - 1 1.77 3.22 4.47
21:15 АмаЗулу Дърбан - Чипа Юнайтед 0 - 1 2.15 2.82 3.55
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Сеул - Кьонсан 2 - 1 2.15 3.29 3.19
08:00 Тегу - Съннам 1 - 1 1.78 3.34 4.49
10:00 Сангжу Сангму - Улсан Хюндай 0 - 1 3.23 3.03 2.26
10:00 Чонбук Хюндай Моторс - Инчхън Юнайтед 2 - 0 1.34 4.85 7.46
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
07:00 Консадол Сапоро - Оита Тринита 1 - 2 2.04 3.45 3.35
08:00 Вегалта Сендай - Саган Тошу 3 - 0 2.25 3.19 3.14
08:00 Санфрече Хирошима - Гамба Осака 3 - 0 2.39 3.26 2.86
08:00 Токио - Шимизу Ес-Пулс 2 - 1 1.71 3.73 4.50
10:00 Шонан Белмар - Джубило Ивата 0 - 2 2.25 3.24 3.08
13:00 Мацумото Ямага - Висел Кобе 2 - 1 3.56 3.41 1.99
Шампионска Лига Африка Шампионска Лига Африка Финална Фаза Рез. 1 X 2
16:00 Мамелоди Съндаунс (Юар) - Ал Ахли Кайро (Еги) 5 - 0 2.00 3.18 3.31
22:00 КС Константин (Алж) - Есперанс де Тунис (Тун) 2 - 3 1.80 3.19 4.00

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2019 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане