Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
февруари '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
       
Топ факти за деня

Волунтари като домакин няма победа от 10 мача

Ал Шабаб Манама 17 получени гола в 6 мача - 2.83 на мач

Кобан Империал само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Ал Ахли Кайро само победи от 12 мача

Персеполис Техеран само 7 получени гола в 18 мача - 0.39 на мач

Нафт Масджед Солейман 11 равенства от 18 мача

Ередиано няма загуба от 6 мача

Кувейт СК като домакин 15 вкарани гола в 4 мача - 3.75 на мач

Анкета

Kой ще излезе краен победител от 1/8-финала в ШЛ между Манчестър Сити и Реал Мадрид?

ТВ програма
MAX Sport 4
Гуарани Асунсион - Коринтианс SP 02:30 на живо
MAX Sport 3
Атлетико Насионал - Хуракан Буенос Айрес 02:30 на живо
Diema Sport 2
Левски София - Александрия 14:00 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - Ахмат Грозни 16:00 на живо
MAX Sport 4
Анталияспор - Сивасспор
19:30 на живо
bTV Action
Реал Мадрид - Реал Сосиедад 20:00 на живо
bTV Action
Атлетик Билбао - Барселона 22:00 на живо

Мачове за четвъртък, 6 февруари, 2020 Подреждане по час

Испания - Купа на Краля Испания - Купа на Краля Рез. 1 X 2
20:00 Реал Мадрид - Реал Сосиедад 3 - 4 1.47 4.53 6.34
22:00 Атлетик Билбао - Барселона 1 - 0 4.24 3.48 1.88
Белгия - Кофидис Къп Белгия - Кофидис Къп Рез. 1 X 2
21:45 Кортрийк - Роял Антверпен** (1 - 1) 0 - 1 2.93 3.47 2.27
Гибралтар - Група за Изпадане Гибралтар - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:30 Колидж 1975 - Глейсис Юнайтед 1 - 2 10.21 5.94 1.17
Гърция - Купа на Гърция Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
19:00 Арис Солун - Атромитос 0 - 0 1.40 3.96 7.67
Кипър - Купа на Кипър Кипър - Купа на Кипър Рез. 1 X 2
17:00 Омония Никозия - Докса Катокопия 4 - 1 1.17 6.19 12.03
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
20:00 Волунтари - ФК ФКСБ 1 - 2 6.00 4.07 1.51
Турция - Купа на Турция Турция - Купа на Турция Рез. 1 X 2
19:30 Анталияспор - Сивасспор 0 - 0 3.21 3.31 2.11
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 Параду АК - УС Бискра 2 - 0 1.44 3.75 6.52
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:50 Бусайтин - Ал Шабаб Манама 1 - 2 1.46 4.44 4.94
18:15 Ал Рифа - Ийст Рифа 3 - 1 2.13 3.28 2.96
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
01:30 Байя де Фейра BA - Лувердензе MT 3 - 1 1.71 3.54 4.33
01:30 Сао Луиз RS - Америка Натал RN 0 - 0 2.26 3.07 3.05
02:30 Кашиас RS - Ботафого RJ 1 - 1 2.67 3.01 2.56
02:30 Ривър PI - Баия BA 1 - 0 5.28 3.53 1.60
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Сикинала - Гуастатоя 2 - 1 2.30 3.18 2.76
03:00 Депортиво Михко - Истапа 5 - 1 2.27 3.05 2.92
03:00 Кобан Империал - Антигуа ГФК 0 - 2 1.84 3.22 3.85
04:00 Комуникасионес - Малакатеко 1 - 0 1.59 3.54 4.75
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ал Масри Порт Саид - Танта 2 - 2 1.65 3.29 5.55
19:30 Пирамидс - Ал Ахли Кайро 1 - 2 4.98 3.49 1.64
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:30 Чалатенанго - Исидро Метапан 0 - 0 2.49 3.23 2.50
03:15 Санта Текла - Сонсонате 2 - 2 1.98 3.30 3.34
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Мумбай Сити - Джамшедпур 2 - 1 1.79 3.51 3.91
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
14:00 Персеполис Техеран - Естеглал Техеран 2 - 2 2.33 2.74 3.26
14:30 Нафт Масджед Солейман - Сепахан Исфахан 0 - 0 3.47 2.77 2.26
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Сантос де Гуапилес - Сан Карлос 5 - 2 2.53 3.21 2.55
04:00 Ередиано - Универсидад де Коста Рика 5 - 2 1.49 4.01 5.52
04:00 Перес Селедон - Гуадалупе 1 - 1 2.22 3.19 3.06
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Кувейт СК - Кадсия Кувейт 0 - 0 1.96 3.27 3.34
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Рапиде Оуед Зем - Видад Казабланка 1 - 2 3.43 2.79 2.20
20:00 Могреб Тетуан - РСБ Беркан 0 - 0 2.43 2.60 3.25
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
04:30 Некакса Агуаскалиентес - Монтерей 2 - 2 3.13 3.34 2.17
ОАЕ - Про-Лига ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
15:30 Ал Вахда Абу Даби - Бани Яс 3 - 0 1.62 3.77 4.47
15:30 Ал Дафра - Ал Насър Дубай 2 - 1 3.10 3.64 1.99
18:15 Ал Итихад Калба - Хата Клуб Дубай 0 - 1 1.93 3.48 3.36
18:15 Шабаб Ал-Ахли Дубай - Ал Джазира Абу Даби 1 - 2 1.87 3.48 3.53
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
17:20 Ал Насър Рияд - Ал Фатех 1 - 1 1.20 5.75 11.02
19:20 Ал Ахли Джеда - Ал Етифак Дамам 3 - 2 1.77 3.89 3.63
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:30 Бидвест Уитс - Блек Леопардс отл. 1.45 3.90 6.56
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Квалификации Рез. 1 X 2
00:15 Серо Ларго Мело (Уру) - Палестино Сантяго (Чил) 1 - 1 2.75 2.82 2.78
00:15 Университарио де Депортес (Пер) - Серо... (Пар) 1 - 1 3.30 3.00 2.26
02:30 Гуарани Асунсион (Пар) - Коринтианс SP (Бра) 1 - 0 2.89 3.00 2.41
02:30 Дъ Стронгест Ла Пас (Бол) - Атлетико Тукуман (Арж) 2 - 0 1.48 4.10 6.39
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
00:15 Минерос де Гуаяна (Вен) - Спортиво Лукеньо (Пар) 2 - 3 2.28 3.01 3.25
00:15 Феникс Монтевидео (Уру) - Ел Национал Кито (Екв) 1 - 0 1.95 3.26 3.78
02:30 Атлетико Насионал (Кол) - Хуракан Буенос... (Арж) 3 - 0 1.49 3.81 6.78
02:30 Васко да Гама RJ (Бра) - Ориенте Петролеро (Бол) 1 - 0 1.15 6.40 17.93
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
11:00 Черно море (Бъл) - Черноморец Балчик (Бъл) 2 - 0 1.35 4.27 7.29
12:00 Бран Берген (Нор) - Осане (Нор) 0 - 1 1.44 4.61 5.26
12:00 Радник Биелина (Бих) - Крупа (Бих) 3 - 2 1.72 3.69 4.01
12:00 Рудар Веление (Слн) - Явор Иваница (Сър) 2 - 3 2.60 3.50 2.20
13:00 ФК Тамбов (Рус) - Городея (Блр) 0 - 0 1.44 4.32 5.20
14:00 Браге (Шве) - Дегерфорш (Шве) 5 - 2 2.10 3.60 2.81
14:00 Есберг (Дан) - Словачко (Чех) 0 - 2 2.25 3.60 2.61
14:00 Левски София (Бъл) - Александрия (Укр) 1 - 2 - - -
14:00 Рубин Казан (Рус) - Войводина Нови Сад (Сър) 3 - 0 2.49 3.43 2.38
14:00 Хобро (Дан) - Фредериция (Дан) 2 - 0 1.91 3.71 3.09
14:45 Люнгшиле (Шве) - Халмстад (Шве) 1 - 1 2.67 3.60 2.19
15:00 Университатя Клуж (Рум) - ФК Лиепая (Лат) 1 - 1 2.30 3.62 2.51
16:00 Лудогорец Разград (Бъл) - Ахмат Грозни (Рус) 0 - 1 2.21 3.60 2.62
16:00 Стрьомгодсет (Нор) - Динамо Киев (Укр) 0 - 3 3.99 4.02 1.60
16:00 ФК Оренбург (Рус) - Спартакс Юрмала (Лат) 1 - 0 - - -
17:00 Йоребро (Шве) - Линенсе (Исп) 1 - 2 1.61 4.07 4.27
17:00 Спарта Прага (Чех) - Малмьо (Шве) 0 - 2 1.92 3.90 3.03
17:30 Зенит Санкт Петербург (Рус) - Сабуртало... (Гру) 4 - 0 1.21 5.76 9.89
17:30 Йостерсунд (Шве) - Лингби (Дан) 1 - 1 2.36 3.90 2.37
20:00 Сандефьорд (Нор) - Гроруд (Нор) 1 - 1 1.74 3.79 3.79
23:00 Лос Анджелис ФК (Сащ) - Далас (Сащ) 2 - 2 1.65 3.80 4.00

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 27.02.2020 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане