Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
февруари '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
       
Топ факти за деня

Расинг Сантандер като гост няма победа от 13 мача

Нанси като гост 8 равенства от 11 мача

Троа като домакин няма равенство от 11 мача

Тулон няма победа от 20 мача

КАА Гент като домакин няма загуба от 12 мача

Керкира Корфу само загуби от 15 мача

Макаби Назарет като гост няма победа от 11 мача

Парс Джонуби Джем като гост само 2 вкарани гола в 8 мача - 0.25 на мач

Гол Гохар Сирджан като домакин 6 равенства от 9 мача

Ал Сахел Абу Халифа като домакин 4 равенства от 5 мача

Ал Фуджейра като гост само загуби от 8 мача

Ал Вехда Мека няма равенство от 16 мача

Анкета

Ще има ли победител във 2-то Ел Класико за сезона тази Неделя в Мадрид (01.03.2020 год)?

ТВ програма
MAX Sport 4
Барселона Гуаякил - Спортинг Кристал 02:30 на живо
MAX Sport 3
Унион Санта Фе - Атлетико MG 02:30 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - Слован Братислава 16:00 на живо
EuroSport 2
Айнтрахт Франкфурт - Аугсбург 21:30 на живо
Nova Sport
Бристъл Сити - Бирмингам
21:45 на живо
MAX Sport 3
Рома - Болоня
21:45 на живо
Ring.BG
Анже - Лил
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Алавес - Ейбар
22:00 на живо

Мачове за петък, 7 февруари, 2020 Подреждане по час

Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
21:45 Бристъл Сити - Бирмингам 1 - 3 2.26 3.32 3.23
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:45 Линкълн Сити - Родъръм Юнайтед 0 - 1 3.41 3.47 2.10
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
21:30 Айнтрахт Франкфурт - Аугсбург 5 - 0 1.91 3.63 3.99
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
19:30 Динамо Дрезден - Дармщат 98 2 - 3 2.30 3.16 3.20
19:30 Зандхаузен - Хайденхайм 0 - 1 2.29 3.19 3.18
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
20:00 Дуисбург - Айнтрахт Брауншвайг 1 - 1 1.66 3.98 4.54
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Алавес - Ейбар 2 - 1 2.21 3.11 3.64
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Алмерия - Расинг Сантандер 0 - 1 1.58 3.56 6.52
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
21:45 Рома - Болоня 2 - 3 1.64 4.18 5.03
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
22:00 Асколи - Юве Стабия 2 - 2 1.91 3.20 4.22
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
21:45 Анже - Лил 0 - 2 2.91 3.03 2.61
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
21:00 Аячо - Оксер 2 - 3 2.18 2.87 3.83
21:00 Клермонт Фут - Валансиен 3 - 1 1.72 3.32 5.27
21:00 Льо Авър - Каен 1 - 1 2.13 2.91 3.92
21:00 Родес - Нанси 1 - 1 2.72 2.87 2.79
21:00 Сошо - Льо Ман 1 - 0 1.86 3.16 4.59
21:00 Троа - Шатору 2 - 0 1.74 3.36 5.01
21:00 Шамбли - Париж ФК 1 - 2 3.27 2.79 2.46
21:00 Шамоа Ниор - Орлеан 2 - 0 2.94 3.04 2.50
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
19:00 Ред Стар Париж - По 1 - 2 2.48 2.67 3.12
21:00 Безие - Вилфранш-Божоле 0 - 0 3.57 3.03 2.06
21:00 Булон - Авранш 3 - 1 1.82 3.00 4.69
21:00 Газелек Аячо - Бурж-Перона 1 - 1 3.10 2.82 2.38
21:00 Кювили-Руан - Лавал 2 - 1 2.26 2.87 3.26
21:00 Лион-Дюшер - Кретей-Луситанос 3 - 2 2.04 3.00 3.64
21:00 Льо Пюи Фут 43 Оверн - Бастия-Борго 3 - 0 2.38 2.84 3.06
21:00 Тулон - Дюнкерк 0 - 1 4.29 3.23 1.80
21:00 Шоле - Конкарно 0 - 0 1.87 3.12 4.19
Австрия - Купа на Австрия Австрия - Купа на Австрия Рез. 1 X 2
19:00 Санкт Пьолтен - Вакер Инсбрук** 2 - 2 1.54 4.01 5.55
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Сабах Баку - Габала 3 - 2 2.27 3.13 2.93
19:00 Кешля - Сабаил Баку 0 - 1 1.50 3.62 6.17
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Влазня - КФ Тирана 0 - 1 2.26 3.30 2.74
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
21:30 КАА Гент - Андерлехт 1 - 1 1.58 4.09 5.31
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
21:30 Рьозеларе - Беершот 1 - 1 2.92 3.35 2.25
Гибралтар - Група за Титлата Гибралтар - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Юръп - Линкс 5 - 0 1.10 8.32 12.56
Гърция - Супер Лига 2 Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 ПАЕ Ханя - Керкира Корфу 4 - 0 1.05 11.28 19.36
Израел - Лига Леумит Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
15:00 Апоел Катамон Йерусалим - Апоел Рамат Хашарон 2 - 3 2.14 3.10 3.18
15:00 Апоел Ноф Хагалил - Бейтар Тел Авив Бат Ям 5 - 0 2.71 3.04 2.44
15:00 Апоел Ришон Лецион - Апоел Рамат Ган 2 - 0 1.77 3.32 4.22
15:00 Бней Сахнин - Макаби Назарет 0 - 0 1.60 3.56 5.05
15:00 Макаби Петах Тиква - Апоел Афула 1 - 1 1.27 5.03 8.34
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
20:30 Брейдаблик Коупавогюр - Лейкнир Рейкявик 3 - 1 1.15 7.24 10.67
21:00 ХК Коупавогюр - ФХ Хафнарфьордур 1 - 0 2.18 3.59 2.76
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Арка Гдиня - Краковия Краков 0 - 1 3.21 3.25 2.22
21:30 Шльонск Вроцлав - Лехия Гданск 2 - 2 1.71 3.69 4.66
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
22:30 Пасош Ферейра - Боавища 0 - 1 2.56 2.76 3.21
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
20:30 Астра Гюргево - Киндия Търговище 1 - 2 1.67 3.40 5.32
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:00 Йени Малатияспор - Анкарагуджу 0 - 1 1.58 3.87 5.57
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Фатих Карагюмрук - Хатайспор 1 - 1 2.64 3.06 2.52
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:45 Дъ Ню Сейнтс - Нютаун 1 - 2 1.13 7.00 14.05
22:00 Карнарвън Таун - Бала Таун 1 - 2 2.67 3.69 2.21
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:45 Еърбъс ЮК - Кевн Друидс 2 - 3 3.28 4.56 1.73
21:45 Пенибонт - Кармартън Таун 1 - 2 2.12 3.85 2.74
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
14:00 ТПС Турку - ХИФК Хелзинки 1 - 0 3.12 3.23 2.18
19:00 МуСа Пори - МП Микели 0 - 3 2.31 3.47 2.68
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
21:00 Хераклес - Фортуна Ситард 2 - 0 1.60 4.29 4.95
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
21:00 Го Ахед Игълс - ФК Айндховен 3 - 1 1.52 4.18 5.39
21:00 Дордрехт - Алмере Сити 1 - 2 2.93 3.63 2.15
21:00 Камбур - МВВ Маастрихт 2 - 1 1.16 7.05 12.50
21:00 НАК Бреда - ТОП Ос 1 - 1 1.24 5.54 10.47
21:00 Рода - Ден Бош 1 - 5 2.10 3.54 3.00
21:00 Телстар - НЕК Ниймеген 1 - 7 2.50 3.47 2.54
21:00 Хелмонд Спорт - Екселсиор 1 - 4 4.00 3.86 1.74
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Истра 1961 - Вараждин 1 - 0 2.21 3.14 3.22
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
21:00 Лозана-Уши - Грасхопърс 4 - 1 2.79 3.21 2.36
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
10:30 Мелбърн Сити - Мелбърн Виктори 2 - 1 2.23 3.41 3.08
12:45 Пърт Глори - Уелингтън Финикс 4 - 2 1.92 3.65 3.61
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
22:00 Баракас Сентрал - Гилермо Браун 1 - 1 2.22 2.89 3.25
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:50 Ал Хала - Ал Хид 0 - 1 3.32 3.39 1.95
18:15 Ал Наджма - Ал Мухарак 1 - 4 3.76 3.41 1.87
Бразилия - Купа на Бразилия Бразилия - Купа на Бразилия Рез. 1 X 2
00:15 Бразилиенсе DF - Пайсанду PA 1 - 1 2.70 2.77 2.76
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
01:00 Спорт Ресифе PE - Императриз MA 2 - 2 1.34 4.36 7.80
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Трухилянос Валера - Депортиво Лара 0 - 0 2.40 3.13 2.72
Виетнам - Суперкупа Виетнам - Суперкупа Рез. 1 X 2
14:00 Хошимин Сити - Ханой ФК отл. - - -
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
13:30 Ийст Бенгал Калкута - Айзол 0 - 1 1.72 3.50 4.18
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 НортИйст Юнайтед - Керала Бластърс 0 - 0 2.35 3.22 2.78
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
13:30 Машин Сази Табриз - Пейкан Техеран 2 - 2 1.95 3.04 3.76
14:00 Сайпа Карадж - Парс Джонуби Джем 1 - 1 2.01 2.96 3.73
14:30 Зоб Ахан Исфахан - Санат Нафт Абадан 1 - 0 3.25 3.00 2.19
14:30 Шахин Бушер - Насажи Мазандаран 2 - 1 3.06 2.98 2.25
15:20 Гол Гохар Сирджан - Трактор Сази Табриз 1 - 1 3.63 3.02 2.03
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Индепендиенте Меделин - Патриотас Бояка 3 - 1 1.68 3.35 5.25
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:40 Ал Сахел Абу Халифа - Ал Араби Кувейт 0 - 2 4.00 3.67 1.68
18:30 Ал Шабаб Кувейт - Казма Кувейт 2 - 1 4.34 3.88 1.60
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
05:15 Атлас Гуадалахара - Монаркас Морелия 1 - 3 2.17 3.29 3.21
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Тампико Мадеро - Атланте Канкун 2 - 1 2.36 3.11 2.79
ОАЕ - Про-Лига ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
15:30 Ал Васл Дубай - Аджман 1 - 1 1.73 3.90 3.79
15:30 Хор Факан - Ал Фуджейра 2 - 2 2.38 3.27 2.68
18:15 Ал Аин - Ал Шарджа 1 - 1 1.86 3.56 3.51
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Гуайреня - Сол де Америка 2 - 0 2.60 3.12 2.50
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Аякучо - Спорт Бойс 2 - 1 1.60 3.82 4.80
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
15:00 Абха Клуб - Ал Вехда Мека 1 - 4 2.64 3.40 2.31
17:30 Ал Хазм - Ал Фейха 4 - 2 2.08 3.25 3.15
19:20 Ал Файсали - Ал Шабаб Рияд 2 - 1 2.36 3.21 2.69
Южна Африка - Недбанк Къп Южна Африка - Недбанк Къп Рез. 1 X 2
20:00 Стеленбош - Марицбург Юнайтед** 2 - 2 3.10 2.86 2.34
Копа Либертадорес Копа Либертадорес Квалификации Рез. 1 X 2
02:30 Барселона Гуаякил (Екв) - Спортинг Кристал (Пер) 4 - 0 1.34 4.46 9.36
Копа Судамерикана Копа Судамерикана Рез. 1 X 2
00:15 Блуминг Санта Крус (Бол) - Емелек Гуаякил (Екв) 0 - 3 4.19 3.32 1.85
02:30 Мильонариос Богота (Кол) - Олуейс Реди Ла Пас (Бол) 2 - 0 1.23 5.41 10.57
02:30 Унион Санта Фе (Арж) - Атлетико MG (Бра) 3 - 0 2.51 2.81 3.04
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
10:00 ФК Химки (Рус) - Валмиера (Лат) 1 - 0 1.75 4.00 3.40
11:30 ФК Минск (Блр) - Ислоч Минск (Блр) 0 - 1 2.35 3.46 2.56
13:00 ФК Краснодар (Рус) - Виктория Пилзен (Чех) 3 - 4 2.36 3.55 2.60
13:00 Хробри Глогов (Пол) - Миедж Легница (Пол) 1 - 1 2.70 3.30 2.25
14:00 Брьондби (Дан) - Славия Прага (Чех) 2 - 0 3.75 4.00 1.67
14:00 Олесунд (Нор) - Бодо Глимт (Нор) 0 - 1 2.64 3.52 2.27
14:00 Силкеборг (Дан) - Виборг (Дан) 0 - 2 2.16 3.70 2.67
15:00 АФК Ескилстюна (Шве) - Вестерос (Шве) 1 - 3 1.86 3.77 3.31
15:00 Кауно Жалгирис (Лит) - Метта ЛУ Рига (Лат) 3 - 0 1.51 4.24 4.70
15:00 Лилестрьом (Нор) - Уленсакер Киса (Нор) 3 - 0 1.57 4.03 4.42
15:00 Тромсьо (Нор) - Согндал (Нор) 0 - 2 2.27 3.70 2.53
15:30 Горица (Слн) - Браво Любляна (Слн) 1 - 0 2.15 3.40 2.75
16:00 БАТЕ Борисов (Блр) - ПФК Сочи (Рус) 1 - 1 - - -
16:00 Лудогорец Разград (Бъл) - Слован Братислава (Слк) 1 - 1 1.73 3.57 4.01
17:00 ФК Копенхаген (Дан) - Орхус (Дан) 0 - 1 1.94 3.77 3.06
18:30 Йоргрите (Шве) - Норбю (Шве) 2 - 2 1.99 3.71 2.92
18:30 Мялби (Шве) - Калмар (Шве) 0 - 1 2.30 3.43 2.63
19:00 Санднес (Нор) - Айерсун (Нор) 0 - 2 1.44 4.89 4.74
19:30 Йостерс (Шве) - Вернаму (Шве) 1 - 0 1.56 4.43 4.14
21:00 Норкьопинг (Шве) - Волеренга Осло (Нор) 1 - 2 1.80 3.91 3.36
21:45 Сейнт Патрикс (Ирл) - Дрогеда Юнайтед (Ирл) 1 - 0 1.41 4.42 5.88
21:45 Шелбърн (Ирл) - Брей Уондърърс (Ирл) 0 - 1 1.45 4.34 5.19

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 28.02.2020 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане