Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
октомври '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 192021
22232425262728
293031    
       
Топ факти за деня

Бирмингам като домакин само равенства от 5 мача

Мидълзбро като домакин нито един получен гол в 5 мача

Ипсуич няма победа от 11 мача

Плимут няма победа от 11 мача

Портсмут няма загуба от 11 мача

Мансфийлд Таун като гост само равенства от 4 мача

Макълсфийлд Таун няма победа от 11 мача

Колчестър като гост 4 равенства от 5 мача

Форест Грийн Роувърс няма загуба от 11 мача

Харогейт Таун като гост няма загуба от 7 мача

Лейтън Ориент като гост няма загуба от 7 мача

Файлд като гост 6 равенства от 7 мача

Пройсен Мюнстер няма равенство от 10 мача

Кастейон 5 равенства от 6 мача

Ювентус само победи от 7 мача

Трапани само победи от 4 мача

Лил като домакин само победи от 4 мача

Алтах като домакин само загуби от 5 мача

Ваасланд-Беверен като домакин само равенства от 4 мача

Звезда 09 Биелина няма победа от 12 мача

Септември София като домакин само загуби от 4 мача

ЦСКА София като гост само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Арис Солун само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Панатинайкос само победи от 5 мача

Вапрус Пярну 102 получени гола в 30 мача - 3.40 на мач

Куресааре 100 получени гола в 31 мача - 3.23 на мач

Брей Уондърърс като гост няма победа от 16 мача

КЕК Обилич 7 загуби от 8 мача

Криля Советов като домакин само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

ФК Тамбов като гост няма загуба от 7 мача

ФК Краснодар-2 като гост няма загуба от 7 мача

Гленавон като гост само победи от 4 мача

Слован Братислава няма загуба от 10 мача

Земплин Михаловце като гост само загуби от 5 мача

Злате Моравце като гост само загуби от 5 мача

Одева Липани няма равенство от 11 мача

Динамо Враня няма равенство от 10 мача

Колос Ковалевка няма загуба от 10 мача

Агробизнес Волочиск няма победа от 10 мача

ПСВ Айндховен само победи от 7 мача

Гарбал Радановичи като домакин само загуби от 5 мача

Морнар Бар няма победа от 10 мача

Йънг Бойс само победи от 9 мача

Бхаянгкара ФК като гост няма равенство от 12 мача

Нафт Масджед Солейман само 1 вкаран гол в 7 мача - 0.14 на мач

Некакса Агуаскалиентес като гост само загуби от 5 мача

Анкета

Как ще се представи България в мачовете си през Октомври в Лигата на Нациите срещу Кипър и Норвегия?

ТВ програма
F Plus
Жирона - Ейбар
14:00 на живо
Diema Sport 2
Лийдс - Брентфорд
14:30 на живо
Nova Sport
Ботев Пловдив - Дунав Русе 15:00 на живо
MAX Sport 2
Каляри - Болоня
16:00 на живо
EuroSport 2
Борусия Дортмунд - Аугсбург 16:30 на живо
Diema Sport 2
Тотнъм - Кардиф
17:00 на живо
Nova Sport
Престън - Уигън
17:00 на живо
Diema Sport
Септември София - ЦСКА София 17:30 на живо
EuroSport 2
Майнц 05 - Херта Берлин
18:30 на запис
MAX Sport 2
Удинезе - Ювентус
19:00 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Юнайтед - Нюкасъл 19:30 на живо
Nova Sport
Болтън - Блекбърн
19:30 на живо
EuroSport 2
Байерн Мюнхен - Борусия М'Гладбах 19:30 на живо
Sport  Plus HD
Алавес - Реал Мадрид
19:30 на живо
Diema Sport
Берое - Локомотив Пловдив 20:00 на живо
MAX Sport 2
Емполи - Рома
21:30 на живо
Diema Sport 2
Лестър - Евертън
21:50 на запис
EuroSport 2
Монреал Импакт - Кълъмбъс Крю 22:00 на живо
Diema Sport
Лил - Сент Етиен
22:30 на запис
bet365 футболни залози

Мачове за събота, 6 октомври, 2018 Подреждане по час

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
15:30 Палестина - Непал 1 - 0 - - -
Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бърнли - Хъдърсфийлд 1 - 1 2.28 3.00 3.74
17:00 Кристъл Палас - Уулвърхямптън 0 - 1 2.84 3.21 2.66
17:00 Лестър - Евертън 1 - 2 2.19 3.36 3.47
17:00 Тотнъм - Кардиф 1 - 0 1.23 6.51 12.79
17:00 Уотфорд - Борнемут 0 - 4 2.03 3.53 3.75
19:30 Манчестър Юнайтед - Нюкасъл 3 - 2 1.40 4.68 8.77
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:30 Лийдс - Брентфорд 1 - 1 2.25 3.58 3.05
17:00 Бирмингам - Родъръм Юнайтед 3 - 1 1.66 3.71 5.71
17:00 Куинс Парк Рейнджърс - Дарби Каунти 1 - 1 2.84 3.22 2.59
17:00 Мидълзбро - Нотингам Форест 0 - 2 1.78 3.46 5.06
17:00 Милуол - Астън Вила 2 - 1 2.74 3.27 2.66
17:00 Норич - Сток Сити 0 - 1 2.50 3.27 2.90
17:00 Престън - Уигън 4 - 0 2.35 3.35 3.08
17:00 Суонзи - Ипсуич 2 - 3 1.85 3.35 4.84
17:00 Уест Бромич - Рединг 4 - 1 1.52 4.23 6.47
17:00 Шефилд Юнайтед - Хъл Сити 1 - 0 1.57 4.08 6.01
19:30 Болтън - Блекбърн 0 - 1 3.46 3.13 2.27
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Блекпул - Рочдейл 2 - 2 2.11 3.36 3.37
17:00 Брадфорд Сити - Съндърланд 1 - 2 3.71 3.36 2.00
17:00 Бристол Роувърс - Уолсол 0 - 1 2.07 3.45 3.45
17:00 Донкастър - Флийтууд Таун 0 - 4 1.83 3.56 4.21
17:00 Лутън Таун - Скънторп 3 - 2 1.58 4.07 5.41
17:00 Питърбъро - Барнзли 0 - 4 3.20 3.69 2.07
17:00 Плимут - Уимбълдън 1 - 0 2.85 3.21 2.47
17:00 Портсмут - Джилингам 0 - 2 1.52 4.27 5.97
17:00 Саутенд - Оксфорд Юнайтед 0 - 0 1.81 3.67 4.19
17:00 Уикъмб - Бъртън Албион 2 - 1 2.67 3.22 2.63
17:00 Чарлтън - Ковънтри 1 - 2 1.98 3.33 3.86
17:00 Шросбъри Таун - Акрингтън Стенли 1 - 0 2.26 3.15 3.27
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бъри - Мансфийлд Таун 2 - 2 2.42 3.27 2.87
17:00 Гримсби Таун - Порт Вейл 2 - 0 2.80 3.01 2.63
17:00 Йоувил - Екзитър 2 - 2 3.27 3.39 2.13
17:00 Кроули Таун - Кембридж Юнайтед 2 - 0 2.34 3.42 2.86
17:00 Линкълн Сити - Крю Александра 1 - 0 1.52 4.12 6.01
17:00 Макълсфийлд Таун - Нотс Каунти 0 - 1 3.34 3.47 2.08
17:00 Милтън Кийнс Донс - Челтнъм Таун 3 - 0 1.62 3.86 5.24
17:00 Моркамб - Транмиър Роувърс 3 - 4 2.88 3.36 2.36
17:00 Олдъм - Карлайл 1 - 3 1.98 3.43 3.66
17:00 Стивънидж Бороу - Колчестър 3 - 1 3.15 3.25 2.26
17:00 Суиндън - Нортхямптън Таун 1 - 1 2.33 3.48 2.85
17:00 Форест Грийн Роувърс - Нюпорт Каунти 1 - 1 2.14 3.27 3.38
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алдършот Таун - Халифакс Таун 3 - 0 1.93 3.40 3.66
17:00 Барнет - Солихъл Муурс 2 - 0 2.11 3.15 3.40
17:00 Бароу - Сътън Юнайтед 2 - 1 2.87 3.36 2.27
17:00 Брейнтри Таун - Ийстли 1 - 2 3.49 3.41 1.98
17:00 Гейтсхед - Дагенъм и Редбридж 2 - 0 1.63 3.73 4.84
17:00 Доувър Атлетик - Салфорд Сити 1 - 4 4.23 3.64 1.74
17:00 Ебсфлийт Юнайтед - Харогейт Таун 0 - 2 2.24 3.35 2.93
17:00 Мейдстоун Юнайтед - Бромли 0 - 1 3.13 3.33 2.13
17:00 Мейдънхед Юнайтед - Лейтън Ориент 0 - 2 3.52 3.45 1.95
17:00 Рексъм - Хавант и Уотърлувил 1 - 0 1.81 3.43 4.11
17:00 Хартлипул - Боръм Ууд 2 - 0 2.29 3.12 3.04
17:00 Честърфийлд - Файлд 0 - 0 2.55 3.23 2.60
Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
17:00 Херефорд Юнайтед - Уелинг Юнайтед 0 - 2 2.46 3.36 2.57
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Борусия Дортмунд - Аугсбург 4 - 3 1.45 4.72 6.73
16:30 Майнц 05 - Херта Берлин 0 - 0 2.65 3.26 2.71
16:30 Фортуна Дюселдорф - Шалке 04 0 - 2 3.67 3.49 2.02
16:30 Хановер 96 - Щутгарт 3 - 1 2.44 3.37 2.89
19:30 Байерн Мюнхен - Борусия М'Гладбах 0 - 3 1.17 8.27 13.81
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Гройтер Фюрт - Ян Регенсбург 1 - 1 2.46 3.38 2.73
14:00 Ерцгебирге Ауе - Холщайн Кил 2 - 1 2.97 3.17 2.40
14:00 Магдебург - Динамо Дрезден 2 - 2 2.66 3.10 2.71
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Аален - Фортуна Кьолн 0 - 1 2.18 3.24 3.16
15:00 Айнтрахт Брауншвайг - Шпортфройнде Лоте 2 - 2 2.10 3.20 3.37
15:00 Енерги Котбус - Цвикау 2 - 1 2.30 3.16 2.99
15:00 Оснабрюк - Кайзерслаутерн 2 - 0 2.38 3.18 2.86
15:00 Унтерхахинг - Пройсен Мюнстер 1 - 1 1.96 3.50 3.44
15:00 Юрдинген 05 - Карл Цайс Йена 2 - 1 1.71 3.49 4.68
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Жирона - Ейбар 2 - 3 2.17 3.26 3.58
17:15 Хетафе - Леванте 0 - 1 1.68 3.79 5.36
19:30 Алавес - Реал Мадрид 1 - 0 8.43 5.16 1.36
21:45 Леганес - Райо Валекано 1 - 0 2.11 3.28 3.73
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Майорка - Тенерифе 4 - 1 2.20 2.94 3.55
19:00 Нумансия - Естремадура 1 - 0 1.92 3.17 4.15
21:00 Кордоба - Алмерия 1 - 0 2.49 2.95 2.99
21:30 Лас Палмас - Алкоркон 0 - 0 1.89 3.02 4.56
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:30 Аморебиета - Лейоа 1 - 3 2.32 3.08 2.86
18:30 Атлетик Билбао Б - УД Логронес 0 - 0 1.93 3.08 3.77
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
18:30 Барселона Б - Атлетико Балеарес 1 - 1 2.15 2.99 3.29
20:00 Кастейон - Корнеля 0 - 0 2.13 2.83 3.56
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Каляри - Болоня 2 - 0 2.21 3.08 3.63
19:00 Удинезе - Ювентус 0 - 2 9.70 4.83 1.35
21:30 Емполи - Рома 0 - 2 4.57 3.91 1.73
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Карпи - Козенца 1 - 1 2.13 2.84 3.97
16:00 Кремонезе - Салернитана 0 - 0 2.01 3.03 4.02
16:00 Пескара - Беневенто 2 - 1 2.88 3.07 2.49
16:00 Фоджа - Асколи 3 - 2 1.68 3.45 5.16
19:00 Перуджа - Венеция 1 - 0 2.14 2.99 3.62
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
17:30 Про Верчели - Карарезе 3 - 1 2.15 2.99 3.21
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
21:45 Самбенедетезе - Монца 1912 1 - 1 2.47 2.94 2.73
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Кавезе 1919 - Сикула Леонцио 0 - 0 2.42 2.98 2.76
15:30 Монополи 1966 - Трапани 0 - 0 2.75 2.98 2.42
15:30 Сиракуза - Витербезе отл. 2.43 3.00 2.75
17:30 Катанзаро - Реджина отл. 1.66 3.28 4.79
19:30 Бишелие 1913 - Матера 1 - 0 1.93 3.08 3.69
19:30 Виртус Франкавила - Казертана 1 - 2 2.74 3.02 2.40
19:30 Катания - Вибонезе 3 - 0 1.32 4.41 7.94
21:30 Потенца - Паганезе 1 - 1 1.66 3.32 4.82
21:30 Юве Стабия - Ренде 1968 2 - 1 2.00 3.08 3.47
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Лил - Сент Етиен 3 - 1 1.97 3.45 3.85
21:00 Амиен - Дижон 1 - 0 2.41 3.25 3.01
21:00 Анже - Страсбург 2 - 2 2.27 3.18 3.33
21:00 Гингам - Монпелие 1 - 1 3.14 2.98 2.47
21:00 Ним - Реймс 0 - 0 2.41 3.21 3.02
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Оксер - Ланс 1 - 2 2.73 2.85 2.73
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 Алтах - Аустрия Виена 2 - 0 3.29 3.36 2.12
18:00 Волфсбергер - Хартберг 3 - 4 1.73 3.65 4.43
18:00 Санкт Пьолтен - Адмира Вакер Мьодлинг 0 - 0 1.75 3.67 4.29
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Слуцк - ФК Витебск 0 - 2 3.08 2.95 2.26
16:00 Днепър Могилев - Динамо Брест 1 - 4 7.98 4.16 1.34
18:00 Гомел - Шахтьор Солигорск 0 - 3 5.43 3.32 1.61
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:00 Ойпен - Роял Антверпен 1 - 2 3.69 3.43 1.97
21:00 Локерен - Кортрийк 1 - 3 2.92 3.50 2.27
21:00 Сент Трюиден - Роял Ексел Мускрон 3 - 1 1.60 3.99 5.14
21:30 Ваасланд-Беверен - Остенде 1 - 1 2.97 3.43 2.27
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Ломел - Рьозеларе 3 - 1 2.67 3.11 2.53
21:30 Беершот Вилрийк - Тубиз 1 - 0 1.63 3.74 4.72
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 ГОШК Габела - Жрински Мостар 0 - 4 4.75 3.95 1.54
16:30 Младост Добой Какан - ФК Сараево 0 - 6 5.26 3.97 1.54
16:30 Радник Биелина - Тузла Сити 3 - 1 1.88 3.54 3.96
16:30 Слобода Тузла - Звезда 09 Биелина 0 - 3 1.35 4.43 6.79
19:30 Широки Брег - Крупа 2 - 0 1.36 4.35 6.54
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
15:00 Ботев Пловдив - Дунав Русе 4 - 1 1.46 4.05 6.08
17:30 Септември София - ЦСКА София 0 - 3 9.75 4.79 1.26
20:00 Берое - Локомотив Пловдив 1 - 0 1.61 3.61 4.92
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
16:00 Арда Кърджали - Лудогорец Разград II 0 - 1 - - -
16:00 Ботев Гълъбово - Монтана 0 - 1 - - -
16:00 Кариана Ерден - Черноморец Балчик 0 - 0 - - -
16:00 Литекс Ловеч - Локомотив Горна Оряховица 0 - 1 - - -
16:00 Пирин Благоевград - Несебър 1 - 3 - - -
16:00 Поморие - Добруджа Добрич 1 - 0 - - -
16:00 Струмска Слава Радомир - Локомотив София 1 - 1 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Сиони Болниси - Сабуртало Тбилиси 2 - 3 - - -
17:00 Самтредия - Локомотив Тбилиси 1 - 0 3.75 3.40 1.78
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
18:15 Паниониос Атина - Арис Солун 1 - 0 2.70 2.98 2.76
19:00 Панайтоликос - Левадиакос 2 - 1 1.92 3.11 4.36
20:30 Астерас Триполис - Панатинайкос 1 - 1 2.07 3.14 3.72
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Одензе - Орхус 2 - 2 1.99 3.39 3.69
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Вапрус Пярну - Нарва Транс 0 - 1 17.18 9.13 1.06
13:00 Тулевик Вилянди - Куресааре 1 - 2 1.60 3.99 4.15
16:00 Талина Калев - ФКИ Левадия Талин 1 - 4 10.32 6.30 1.17
19:00 Таммека Тарту - Пайде Линнамеесконд 1 - 1 2.39 3.45 2.46
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Апоел Раанана - Макаби Хайфа 1 - 1 3.95 3.32 1.82
18:45 Апоел Хайфа - Бней Сахнин 0 - 3 2.00 3.12 3.49
19:45 Макаби Нетаня - Бней Йехуда 1 - 3 2.36 3.10 2.77
20:30 Апоел Беер Шева - Макаби Петах Тиква 4 - 1 1.56 3.76 4.97
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Слиго Роувърс - Брей Уондърърс 2 - 1 1.31 4.73 8.88
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Жетису Талдикорган - Шахтьор Караганди 1 - 1 2.10 3.05 3.16
13:00 Кайсар Къзълорда - Атирау 2 - 2 1.67 3.15 4.98
14:00 Акжайк - Кизилжар Петропавл 0 - 0 1.91 3.07 3.74
14:00 Ордабаси Шимкент - Кайрат Алмати 2 - 0 4.71 3.32 1.66
14:00 Тобол Костанай - Иртиш Павлодар 1 - 2 2.10 3.07 3.19
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Неа Саламина - Пафос 3 - 0 2.03 3.29 3.23
18:00 Докса Катокопия - Еносис Паралимни 2 - 1 1.59 3.57 5.00
19:00 Анортозис - Апоел Никозия 2 - 3 2.38 2.98 2.83
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Балкани Суха река - Феризай 0 - 1 - - -
16:00 Дреница Србица - Дрита Гниляне 1 - 2 - - -
16:00 Фероникели Глоговац - КЕК Обилич 4 - 1 - - -
19:45 Прищина - Лапи Подуево 2 - 1 1.71 3.33 4.10
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
15:00 Рига ФК - Метта ЛУ Рига 2 - 1 1.23 5.05 9.63
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Юнион Титус Петанж - УНА Щрасен 3 - 1 1.90 3.93 2.98
19:00 Етцела Етелбрюк - Диферданж 1 - 0 3.26 3.60 1.85
19:00 Прогрес Нидеркорн - Мондорф-ле-Бен 2 - 1 1.38 4.34 6.11
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Беласица Струмица - Силекс Кратово 1 - 1 3.13 3.01 2.09
16:00 Вардар Скопие - Академия Пандев 3 - 0 1.78 3.27 4.05
16:00 Македония Гьорче Петров - Победа Прилеп 1 - 0 2.35 3.23 2.73
16:00 Шкендия 79 Тетово - Ренова Джепчище 2 - 2 1.28 5.14 7.41
16:00 Шкупи Скопие - Работнички Скопие 1 - 1 1.68 3.60 3.88
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Гзира Юнайтед - Корми 1 - 0 1.46 4.14 5.28
16:00 Флориана - Сенглеа Атлетик 4 - 1 1.25 5.44 7.55
18:00 Таршин Рейнбоус - Хибърниънс 2 - 4 4.69 3.80 1.58
18:15 Сейнт Андрюс ФК - Биркиркара 2 - 0 6.60 4.38 1.35
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Заря Белци - Динамо-Авто Тираспол 1 - 1 - - -
15:00 Милсами Орхей - Петрокуб Хинчещ 1 - 2 - - -
15:00 Сперанца Ниспорен - Шериф Тираспол 0 - 0 6.55 4.29 1.36
15:00 Сфинтул Георге Суручен - Зимбру Кишинев 3 - 1 - - -
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
16:30 Стабек - Волеренга Осло 1 - 1 2.43 3.38 2.71
19:00 Стрьомгодсет - Хаугесунд 0 - 1 1.93 3.47 3.73
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Гроруд - Аскер 2 - 1 2.08 3.67 2.81
17:00 Нюбергсунд - Фредрикстад 0 - 2 5.89 4.59 1.39
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Братвог - Флекерьой 2 - 2 1.81 3.95 3.25
15:00 Видар - Киелсос 1 - 0 2.26 3.70 2.51
16:00 КФУМ Осло - Вард Хаугесунд 1 - 0 1.22 6.17 8.28
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Погон Шчечин - Висла Плоцк 4 - 0 1.96 3.45 3.66
19:00 Лехия Гданск - Заглембие Сосновец 4 - 1 1.73 3.72 4.42
21:30 Шльонск Вроцлав - Легия Варшава 0 - 1 2.63 3.29 2.57
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Варта Познан - Хойничанка Хойнице 1 - 1 3.40 3.17 2.07
16:00 ЛКС Лодз - Вигри Сувалки 2 - 1 1.62 3.57 5.11
17:00 Битовия Битов - ГКС Ястшембе-Здруй 1 - 2 2.34 3.07 2.95
18:00 Гарбарния Краков - Хробри Глогов 0 - 1 2.47 3.09 2.77
18:00 Термалика Нечеча - Пуща Неполомице 2 - 2 1.87 3.39 3.85
19:00 ГКС Тихи - Сандеця Нови Сонч 0 - 1 2.67 3.02 2.60
19:00 Подбескидзе - Раков Ченстохова 0 - 0 3.01 3.05 2.32
20:00 Стомил Олщин - ГКС Катовице 0 - 1 2.59 3.00 2.67
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Витория Сетубал - Морейрензе 3 - 0 2.05 3.16 3.71
20:00 Маритимо - Витория Гимараеш 1 - 3 2.26 3.18 3.20
22:30 Спортинг Брага - Рио Аве 1 - 1 1.41 4.50 7.16
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кова Да Пиедаде - Бенфика Б 0 - 0 2.62 3.11 2.57
18:00 Мафра - Фамаликао 1 - 1 2.92 2.96 2.43
18:00 Пасош Ферейра - Фарензе 1 - 0 1.43 3.98 7.08
18:00 Спортинг Ковиля - Пенафиел 0 - 0 3.03 3.01 2.33
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:00 Университатя Крайова - Херманщат 1 - 1 1.55 3.63 6.12
21:00 Астра Гюргево - Клуж 1 - 2 3.62 3.08 2.07
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Криля Советов - Динамо Москва 1 - 0 2.94 2.86 2.57
16:30 ФК Ростов - ФК Оренбург 0 - 1 1.79 3.14 4.99
19:00 Рубин Казан - Урал Свердловска област 1 - 0 1.73 3.29 5.16
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
13:00 Том Томск - Сибир Новосибирск 1 - 1 1.57 3.40 5.67
14:00 Шинник Ярославл - ФК Тамбов 3 - 0 3.53 3.17 1.99
14:30 Спартак Москва 2 - ФК Тюмен 0 - 0 1.60 3.60 4.81
15:00 Зенит Санкт Петербург 2 - ФК Армавир 1 - 1 2.42 3.15 2.73
15:00 ФК Химки - СКА-Хабаровск 0 - 0 2.62 2.98 2.59
16:00 Авангард Курск - Чертаново Москва 2 - 1 1.79 3.21 4.33
16:00 Ротор Волгоград - ФК Краснодар-2 1 - 0 1.99 3.04 3.70
18:00 Балтика Калининград - ФК Нижни Новгород 1 - 2 2.21 2.86 3.35
18:00 Факел Воронеж - Мордовия Саранск 1 - 2 2.39 2.91 2.96
20:00 ПФК Сочи - Луч-Енергия Владивосток 2 - 2 1.62 3.35 5.40
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Виртус - Пенароса 0 - 2 - - -
16:00 Либертас - Кайлунго 1 - 0 - - -
16:00 Фаетано - Космос Серавале 0 - 4 - - -
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Балимина Юнайтед - Нюри Сити 3 - 0 1.57 4.07 4.64
17:00 Дънганън Суифтс - Уорънпойнт Таун 0 - 2 1.63 4.03 4.20
17:00 Коулрейн - Гленавон 1 - 4 2.14 3.35 3.00
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Ружомберок - Нитра 3 - 1 1.53 3.78 5.31
18:00 Жилина - Железарна Подбрезова 2 - 0 1.44 4.25 5.57
18:00 Слован Братислава - Сеница 2 - 2 1.11 7.69 12.75
18:00 Тренчин - Земплин Михаловце 1 - 2 1.30 4.87 7.78
19:00 ДАК Дунайска Стреда - Злате Моравце 3 - 1 1.20 5.80 10.56
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
16:00 Дукла Банска Бистрица - Петржалка Братислава 0 - 2 2.24 3.32 2.74
16:00 Комарно - ШТК 1914 Шаморин 1 - 3 1.31 4.75 7.00
16:00 Одева Липани - Дубница 2 - 5 - - -
16:00 Татран Прешов - Партизан Бардейов 1 - 1 - - -
20:00 Скалица - Татран Липтовски Микулаш 2 - 1 1.60 3.94 4.16
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:45 Домжале - Мура 2 - 2 1.50 3.97 5.14
18:00 Марибор - Алуминий Кидричево 2 - 1 1.18 6.05 11.34
21:15 Целие - Олимпия Любляна 1 - 3 4.81 3.54 1.63
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Младост Лучани - Раднички Ниш 0 - 1 2.67 2.96 2.49
17:00 Радник Сурдулица - Спартак Суботица 0 - 0 1.87 3.36 3.67
18:00 Мачва Шабац - Бачка Бачка Паланка 2 - 0 1.49 3.49 6.56
19:00 Войводина Нови Сад - Напредак Крушевац 0 - 1 2.04 3.05 3.44
19:00 Рад Белград - Пролетер Нови Сад 1 - 3 1.85 3.17 3.90
19:00 Чукарички - Динамо Враня 6 - 1 1.14 6.06 15.25
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:30 Кайзериспор - Ризеспор 2 - 2 2.11 3.36 3.34
16:00 Бурсаспор - Анкарагуджу 1 - 0 2.19 3.23 3.32
16:00 Ерзурум ББ - Аланияспор 1 - 0 2.04 3.48 3.44
19:00 Анталияспор - Галатасарай 0 - 1 4.63 3.89 1.68
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Афиет Афионспор - Кардемир Карабукспор 5 - 0 1.20 6.06 10.36
14:00 Юмраниеспор - Денизлиспор 3 - 0 2.02 3.38 3.29
19:30 Алтънорду - Истанбулспор 1 - 1 2.08 3.32 3.13
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Кармартън Таун - Дъ Ню Сейнтс 0 - 3 14.48 6.88 1.14
16:30 Ландидно - Ланели Таун 1 - 2 1.51 4.08 5.33
16:30 Нютаун - Бари Таун Юнайтед 2 - 0 2.25 3.28 2.92
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Мариупол - Карпати Лвов 1 - 1 2.30 2.96 2.98
17:00 Александрия - Черноморец Одеса 3 - 2 1.71 3.15 4.78
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Балкани Заря - Оболон-Бровар Киев 1 - 1 1.94 2.93 3.53
15:00 Горняк-Спорт Горишни Плавни - Зирка Кропивницкий 1 - 0 1.27 4.07 9.22
15:00 Колос Ковалевка - Волин Луцк 1 - 1 2.01 3.04 3.21
16:00 МФК Николаев - Агробизнес Волочиск 1 - 1 1.49 3.45 5.63
16:00 Рух Винники - Металист 1925 Харков 1 - 1 3.05 2.95 2.11
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
15:45 Хонвед Будапеща - Диошдьор 1 - 0 1.57 3.77 5.35
18:00 Мезьокьовешд - Халадаш Сомбатхей 2 - 0 1.79 3.46 4.28
18:00 Пакш - Кишварда 4 - 1 1.69 3.52 4.72
18:00 Уйпещ - Пушкаш Академи 2 - 0 1.69 3.53 4.82
20:30 Ференцварош - Дебрецен 2 - 2 1.45 4.23 6.32
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 07 Вестур - Клаксвик 4 - 2 8.65 5.60 1.21
17:00 АБ Аргир - Викингур Гота 1 - 0 6.38 4.70 1.34
18:00 Б36 Торсхавн - ТБ/ФКС/Ройн 1 - 0 1.32 4.83 6.40
18:00 ЕБ Стреймур - Рунавик 2 - 4 5.10 4.43 1.44
18:00 Скала ИФ - ХБ Торсхавн 0 - 1 4.67 3.96 1.54
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
15:00 Кеми Кингс - Интер Турку 0 - 2 4.54 3.60 1.72
16:00 ТПС Турку - РоПС Рованиеми 1 - 2 2.50 3.08 2.82
18:00 Сейняйоен ЯК - Хонка 0 - 1 3.47 3.18 2.09
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
14:00 КПВ Кокола - Клуби-04 Хелзинки 6 - 0 1.34 4.66 7.20
17:00 Каяани - Екеняс ИФ 1 - 1 1.91 3.73 3.29
17:00 Хака - ЮЯК Ювяскюля 3 - 0 1.81 3.66 3.72
17:00 ХИФК Хелзинки - КТП Котка 1 - 0 1.27 5.13 8.70
17:00 Яро - АС Оулу 0 - 2 2.27 3.31 2.84
Финландия - Плейофи Финландия - Плейофи Рез. 1 X 2
15:00 МИПА - ТПВ Тампере 1 - 1 2.55 3.40 2.30
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 АДО Ден Хааг - Грьонинген 1 - 0 2.10 3.54 3.25
20:45 ПСВ Айндховен - ВВВ Венло 4 - 0 1.16 7.26 14.90
20:45 Цволе - Екселсиор 2 - 0 1.76 3.84 4.16
21:45 Де Граафшап - Хееренвеен 0 - 5 3.09 3.49 2.18
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 ХНК Горица - Риека 2 - 1 5.21 3.60 1.62
20:00 Славен - Истра 1961 3 - 1 1.67 3.55 4.89
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:30 Гарбал Радановичи - Петровац 4 - 0 2.13 3.02 3.10
15:30 Зета Голубовци - Рудар Плевля 0 - 0 2.23 2.89 3.03
15:30 Морнар Бар - Будучност Подгорица 0 - 1 5.64 3.42 1.53
15:30 Сутиеска Никшич - Ловчен Цетине 1 - 1 1.63 3.42 4.52
15:30 Титоград Подгорица - Искра Даниловград 1 - 1 2.26 2.93 2.93
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Млада Болеслав - Баник Острава 2 - 2 2.39 3.27 2.79
20:00 Сигма Оломоуц - Спарта Прага 1 - 0 3.68 3.28 1.97
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Баник Соколов - Чешке Будьовице 0 - 2 2.71 3.05 2.43
11:15 Пардубице - Усти над Лабем 2 - 0 1.64 3.47 5.01
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Йънг Бойс - Люцерн 2 - 3 1.37 5.04 6.74
20:00 Санкт Гален - Базел 1 - 3 3.51 3.88 1.87
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:30 Криенс - Вадуц 2 - 2 2.71 3.53 2.30
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
15:00 Сириус - Елфсборг 4 - 2 2.91 3.32 2.37
17:00 ИФК Гьотеборг - Трелеборг 2 - 2 1.38 4.57 7.92
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
15:00 Йостерс - Ландскрона БоИС 5 - 0 1.73 3.60 4.28
17:00 Халмстад - Вернаму 0 - 3 2.04 3.37 3.32
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 Нюкьопинг - Солентюна 5 - 2 2.35 3.49 2.55
15:00 Рюнинге - Арамейск-Сирианска 4 - 0 - - -
16:00 Карлслундс - Умео ФК 0 - 3 2.77 3.47 2.20
17:00 Линкьопинг Сити - Сирианска Сьодертале 2 - 4 - - -
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
15:00 Лунд - Ескилсмине 0 - 1 2.33 3.57 2.53
16:00 Гребестадс - Торнс 2 - 2 3.27 3.38 2.00
16:00 Кристианстад - Твоокерш 4 - 3 3.33 3.42 1.96
16:00 Люнгшиле - Карлскруна 5 - 0 1.40 4.41 6.11
17:00 Утсиктенс - Енгелхолм 0 - 1 1.37 4.52 6.25
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Абърдийн - Сейнт Мирън 4 - 1 1.38 4.38 8.43
17:00 Дънди ФК - Килмарнък 1 - 2 3.77 3.58 1.90
17:00 Мъдъруел - Ливингстън 1 - 1 2.02 3.26 3.71
17:00 Хибърниън - Хамилтън 6 - 0 1.36 4.56 8.28
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Еър Юнайтед - Дънди Юнайтед 2 - 0 2.17 3.43 3.00
17:00 Инвърнес КТ - Грийнок Мортън 1 - 1 1.70 3.69 4.40
17:00 Куин ъф Саут - Алоа Атлетик 3 - 3 1.55 3.96 5.17
17:00 Партик Тисъл - Рос Каунти 0 - 2 3.31 3.33 2.07
17:00 Фолкърк - Дънфърмлин 0 - 2 3.66 3.32 1.96
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Еърдри - Брихин Сити 1 - 3 1.97 3.54 3.35
17:00 Рейт Роувърс - Арброут 1 - 1 2.29 3.35 2.79
17:00 Стенхаусмюър - Монтроуз 3 - 2 2.47 3.37 2.55
17:00 Странрар - Дъмбартън 3 - 2 2.72 3.46 2.30
17:00 Форфар Атлетик - Ийст Файф 0 - 4 2.42 3.39 2.61
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Анан Атлетик - Албион Роувърс 3 - 1 1.42 4.29 6.45
17:00 Единбург Сити - Берик Рейнджърс 3 - 0 1.31 4.83 8.28
17:00 Каудънбийт - Стърлинг Албиън 1 - 0 2.79 3.23 2.35
17:00 Куинс парк ФК - Клайд 1 - 0 3.77 3.48 1.87
17:00 Питърхед - Елгин Сити 3 - 0 1.46 4.24 5.72
Австралия - ФФА Къп Австралия - ФФА Къп Рез. 1 X 2
12:30 Уестърн Сидни Уондърърс - Сидни 0 - 3 3.55 3.46 1.89
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
19:45 УСМ Алжир - МК Алжир 0 - 0 1.81 3.11 4.15
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
03:00 Ривър Плейт - Дефенса и Хустисия отл. - - -
17:00 Хуракан Буенос Айрес - Архентинос Хуниорс отл. - - -
19:15 Алдосиви Мар дел Плата - Сан Мартин Тукуман 2 - 0 2.36 2.86 3.26
21:30 Химнасия Ла Плата - Годой Крус 1 - 0 2.52 2.82 3.04
23:45 Сан Мартин Сан Хуан - Велес Сарсфийлд 3 - 1 3.41 2.96 2.21
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
03:05 Институто Кордоба - Сантамарина 1 - 2 1.60 3.46 5.45
19:30 Браун Адроге - Клуб Алмагро 1 - 1 2.28 2.73 3.30
21:30 Килмес Буенос Айрес - Химнасия Мендоса 1 - 1 1.98 2.80 4.15
21:30 Темперлей - Химнасия Хухуй 1 - 0 2.13 2.83 3.58
23:05 Чакарита Хуниорс - Арсенал Саранди 0 - 2 2.30 2.80 3.23
Бахрейн - Висша Лига Бахрейн - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Ал Мухарак - Ал Хид 0 - 1 1.72 3.39 4.26
18:30 Малкия - Ал Наджма 0 - 1 2.31 3.34 2.61
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:30 Насионал Потоси - Гуабира Монтеро 3 - 2 1.34 4.60 6.94
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Спорт Ресифе PE - Интернасионал RS 2 - 1 3.80 3.17 2.01
03:00 Коринтианс SP - Фламенго RJ 0 - 3 3.05 2.95 2.42
03:30 Витория Салвадор BA - Сантос SP 0 - 1 3.25 3.17 2.19
22:00 Атлетико PR - Америка MG 4 - 0 1.53 3.71 6.39
22:00 Чапекоензе SC - Атлетико MG 1 - 0 2.89 3.21 2.36
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Сао Бенто SP - Гуарани SP 1 - 0 2.61 2.80 2.83
02:30 Авай SC - Боа MG 2 - 0 1.53 3.47 6.58
02:30 Бразил де Пелотас RS - Форталеса CE 0 - 1 2.85 2.88 2.53
03:00 Коритиба PR - Жувентуд RS 2 - 1 1.93 2.99 4.13
22:30 Атлетико GO - Вила Нова GO 2 - 2 2.49 2.94 2.82
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Метрополитанос - Естудиантес де Каракас 0 - 1 2.29 3.13 2.81
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Сикинала - Гуастатоя 0 - 0 2.49 3.21 2.49
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Ел Гуна - Миср Ел Макаса 0 - 0 2.97 2.85 2.42
19:00 Исмаили Исмаилия - Замалек Кайро отл. - - -
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
04:00 Текнико Университарио - Аукас Кито 3 - 0 3.11 3.21 2.15
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Ченайин - Гоа 1 - 3 2.50 3.33 2.48
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 Арема Маланг - Персебая Сурабая 1 - 0 1.44 4.15 5.44
14:30 ПС ТИРА - Бхаянгкара ФК 2 - 0 2.72 3.43 2.19
14:30 Сривиджая Палембанг - Бали Юнайтед 3 - 2 2.36 3.40 2.56
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
17:45 Нафт Масджед Солейман - Естеглал Техеран 1 - 2 4.98 2.81 1.77
Иран - Купа на Иран Иран - Купа на Иран Рез. 1 X 2
16:45 Парс Джонуби Джем - Машин Сази Табриз** 1 - 1 1.99 2.78 3.56
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
17:40 Ал-Хор - Ал-Райян 1 - 0 4.15 3.72 1.66
19:50 Ал-Шахания - Ал-Ахли Доха 1 - 2 3.01 3.55 2.02
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Далиан Ифан - Дзянсу Сънинг 3 - 1 2.22 3.36 2.98
14:35 Тиендзин Теда - Чанчун Ятай 3 - 3 2.07 3.53 3.14
14:35 Хъбей Чайна Форчън - Гуанджоу Евъргранде 0 - 3 9.93 6.20 1.22
14:35 Чунцин Лифан - Шанхай Грийнланд 0 - 1 1.52 4.33 5.18
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
23:15 Атлетико Уила - Алианса Петролера 2 - 1 2.16 2.91 3.52
Колумбия - Копа Колумбия Колумбия - Копа Колумбия Рез. 1 X 2
03:45 Онсе Калдас - Мильонариос Богота 1 - 0 2.03 3.05 3.68
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Сантос Лагуна - Атлас Гуадалахара 3 - 1 1.68 3.65 4.54
05:10 Веракрус - Некакса Агуаскалиентес 0 - 0 3.24 3.27 2.10
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Потрос УАЕМ - Хуарес 0 - 1 2.65 3.05 2.47
04:00 Атланте Канкун - Атлетико Сан Луис 2 - 3 2.03 3.23 3.22
04:08 Корекаминос УАТ - Селая 1 - 1 1.98 3.24 3.35
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:50 Сол де Америка - Спортиво Лукеньо 1 - 0 2.27 3.23 2.88
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
20:40 Ал Кадисия Хобар - Ал Вехда Мека 0 - 1 2.93 3.27 2.18
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:00 Монреал Импакт - Кълъмбъс Крю 3 - 0 2.26 3.39 2.99
22:30 Атланта Юнайтед - Ню Инглънд Революшън 2 - 1 1.33 5.22 7.60
Сингапур - Купа на Сингапур Сингапур - Купа на Сингапур Рез. 1 X 2
12:00 Хоум Юнайтед - Балестиер Халса** 2 - 2 1.40 4.39 5.82
15:00 Албирекс Ниигата СИНГ - Бруней ДПММ 4 - 1 1.37 4.50 6.23
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
17:00 Бен Гердан - УС Татауин 2 - 2 2.27 2.77 3.02
17:00 Габес - Метлауи 2 - 1 2.20 2.80 3.10
17:00 Кайруан - Стад Габесиен 1 - 1 2.29 2.70 3.20
17:00 Клуб Африкан Тунис - Стад Тунизиен Тунис 1 - 4 1.56 3.43 5.31
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Дефенсор Спортинг - Монтевидео Уондърърс 3 - 0 2.14 3.23 3.12
22:00 Насионал Монтевидео - Ел Танкуе Сислей 0 - 0 - - -
22:00 Прогресо Монтевидео - Ливърпул Монтевидео 1 - 1 2.33 3.19 2.82
22:00 Торке Монтевидео - Атенас Сан Карлос 1 - 1 1.85 3.24 4.01
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
18:00 Депортес Темуко - О'Хигинс Ранкагуа 0 - 1 2.14 3.24 3.14
21:00 Палестино Сантяго - Универсидад де Чили 1 - 3 2.65 3.21 2.47
23:30 Уачипато Талкауано - Универсидад Католика 3 - 0 2.56 3.08 2.63
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Фрий Стейт Старс - Блумфонтейн Селтик 2 - 0 2.40 2.77 3.15
19:00 Кайзер Чийфс - Полокване Сити 0 - 1 1.81 3.16 4.41
21:15 АмаЗулу Дърбан - Орландо Пайрътс 1 - 1 3.27 2.76 2.32
21:15 Хайлендс Парк - Чипа Юнайтед 2 - 1 2.16 2.83 3.52
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Кануън - Поханг Стийлърс 1 - 1 2.32 3.37 2.78
08:00 Тегу - Инчхън Юнайтед 1 - 2 1.75 3.69 4.11
10:00 Чуннам Драгонс - Сеул 1 - 0 3.01 3.51 2.13
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Санфрече Хирошима - Кашива Рейсол 0 - 3 1.87 3.66 3.63
08:00 Серезо Осака - Гамба Осака 0 - 1 1.96 3.49 3.52
13:00 Висел Кобе - В-Варен Нагазаки 1 - 1 1.79 3.63 4.06
13:00 Саган Тошу - Шонан Белмар 0 - 1 2.03 3.28 3.51
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Албирекс Ниигата - Каматамаре Сануки 2 - 1 1.50 3.75 6.23
08:00 Мацумото Ямага - Ехиме ФК 0 - 0 1.64 3.45 5.26
09:00 Токио Верди - Вентфорет Кофу 0 - 1 2.77 3.11 2.47
10:00 Омия Ардижа - Мито Холихок 2 - 1 1.98 3.17 3.72
11:00 Ависпа Фукуока - Фагиано Окаяма 1 - 1 1.80 3.19 4.46

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 15.10.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане