Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
октомври '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 192021
22232425262728
293031    
       
Топ факти за деня

Уеска като гост 14 получени гола в 4 мача - 3.50 на мач

Рапидо де Боусас нито един вкаран гол в 6 мача

Пералада-Жирона Б 5 равенства от 6 мача

Атлетико Малагеньо само загуби от 6 мача

Фермана нито един получен гол в 4 мача

Пари Сен Жермен само победи от 8 мача

Пари Сен Жермен като домакин 14 вкарани гола в 4 мача - 3.50 на мач

Ред Бул Залцбург само победи от 9 мача

Арцах Ереван като гост само загуби от 4 мача

Генк като гост 14 вкарани гола в 4 мача - 3.50 на мач

ПАОК само победи от 5 мача

Атромитос само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Флора Талин като домакин няма загуба от 16 мача

Номе Калю няма загуба от 31 мача

АЕЛ Лимасол само победи от 4 мача

Валмиера 20 загуби от 23 мача

Волунтари няма победа от 10 мача

Шахтьор Донецк като домакин само победи от 4 мача

Ворскла Полтава като домакин само победи от 4 мача

Днипро-1 като гост само победи от 5 мача

Виктория Пилзен като домакин само победи от 5 мача

Дукла Прага като гост само загуби от 5 мача

Шелефтео като гост няма победа от 11 мача

Гилермо Браун само загуби от 4 мача

Сао Пауло SP като домакин няма загуба от 13 мача

Вади Дегла като домакин само загуби от 4 мача

Ал Ахли Кайро само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Фирпо Усулутан като домакин няма победа от 6 мача

Барито Путера като домакин няма загуба от 12 мача

Ал-Сад Доха 31 вкарани гола в 6 мача - 5.17 на мач

Санта Фе Богота като гост 5 равенства от 6 мача

Крус Асул като домакин само победи от 6 мача

Орландо Сити като гост няма равенство от 14 мача

Олимпия Тегусигалпа няма загуба от 11 мача

Анкета

Как ще се представи България в мачовете си през Октомври в Лигата на Нациите срещу Кипър и Норвегия?

ТВ програма
EuroSport 2
Торонто - Ванкувър Уайткепс 00:00 на живо
MAX Sport 2
Дженоа - Парма
13:30 на живо
Diema Sport 2
Фулъм - Арсенал
14:00 на живо
EuroSport 2
Фрайбург - Байер Леверкузен 14:30 на живо
Diema Sport
Етър Велико Търново - Витоша Бистрица 14:30 на живо
MAX Sport 2
Милан - Киево
16:00 на живо
Nova Sport
Бордо - Нант
16:00 на живо
Diema Sport 2
Саутхямптън - Челси
16:15 на живо
EuroSport 2
Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт 16:30 на живо
Diema Sport
Ботев Враца - Лудогорец Разград 16:45 на живо
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Бетис
17:15 на живо
Nova Sport
Олимпик Марсилия - Каен
18:00 на живо
Diema Sport 2
Ливърпул - Манчестър Сити 18:30 на живо
EuroSport 2
РБ Лайпциг - Нюрнберг
19:00 на живо
MAX Sport 2
Наполи - Сасуоло
19:00 на живо
MAX Sport 2
Аякс - АЗ Алкмаар
19:10 на запис
Diema Sport
Левски София - Славия
19:15 на живо
Sport  Plus HD
Севиля - Селта Виго
19:30 на живо
MAX Sport 2
СПАЛ - Интер
21:30 на живо
Sport  Plus HD
Валенсия - Барселона
21:45 на живо
Diema Sport
Монако - Рен
21:45 на запис
Diema Sport 2
Пари Сен Жермен - Лион
22:00 на живо
MAX Sport 2
Лацио - Фиорентина
23:50 на запис

Мачове за неделя, 7 октомври, 2018 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Фулъм - Арсенал 1 - 5 5.46 4.68 1.55
16:15 Саутхямптън - Челси 0 - 3 6.00 4.10 1.59
18:30 Ливърпул - Манчестър Сити 0 - 0 2.65 3.51 2.66
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
15:30 Бристъл Сити - Шефилд Уензди 1 - 2 1.97 3.52 3.91
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Фрайбург - Байер Леверкузен 0 - 0 3.39 3.53 2.10
16:30 Хофенхайм - Айнтрахт Франкфурт 1 - 2 1.72 3.99 4.41
19:00 РБ Лайпциг - Нюрнберг 6 - 0 1.40 4.85 7.43
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Инголщат - Падерборн 1 - 2 2.46 3.37 2.71
14:30 Санкт Паули - Зандхаузен 3 - 1 2.05 3.12 3.83
14:30 Унион Берлин - Хайденхайм 1 - 1 1.72 3.59 4.74
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Мепен - Мюнхен 1860 1 - 0 2.93 3.35 2.27
15:00 Веен Висбаден - Халешер 2 - 0 2.33 3.26 2.89
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Валядолид - Уеска 1 - 0 1.91 3.43 4.36
17:15 Атлетико Мадрид - Бетис 1 - 0 1.66 3.53 6.17
19:30 Еспаньол - Виляреал 3 - 1 2.30 3.18 3.29
19:30 Севиля - Селта Виго 2 - 1 1.45 4.77 6.43
21:45 Валенсия - Барселона 1 - 1 4.84 4.30 1.64
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Реус Депортиу - Гранада 1 - 2 3.17 2.91 2.40
17:00 Реал Овиедо - Албасете 1 - 0 1.78 3.33 4.60
19:00 Депортиво Ла Коруня - Малага 1 - 1 2.04 3.03 3.93
19:00 Елче - Луго 2 - 1 1.97 3.12 4.06
21:00 Кадис - Химнастик де Тарагона 1 - 1 1.65 3.27 6.10
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Интернасионал де Мадрид - Атлетико Мадрид Б 5 - 1 2.20 3.03 3.15
13:00 Салмантино - СС Рейес 0 - 3 2.13 3.16 3.19
13:00 Селта Виго Б - Лас Палмас Атлетико 0 - 1 1.69 3.49 4.43
13:00 Унион Адарве - Културал Леонеса 0 - 1 2.81 3.00 2.43
13:00 Фуенлабрада - Понтеведра 0 - 2 1.74 3.30 4.44
18:00 Бургос - Корухо 0 - 1 1.84 3.13 4.16
18:00 Валядолид Б - Реал Мадрид Кастиля 1 - 2 2.47 3.05 2.72
18:00 Навалкарнеро - Унионистас де Саламанка 0 - 1 2.19 2.99 3.23
18:00 Понферадина - Рапидо де Боусас 3 - 0 1.37 4.30 6.97
19:30 Гихуело - Депортиво Фабрил 1 - 0 1.84 3.16 4.10
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Спортинг Хихон Б - Аренас Клуб де Гечо 1 - 1 1.92 3.05 3.87
13:30 Витория-Гастейс - Културал Дуранго 1 - 1 1.66 3.41 4.76
18:00 Лангрео - Исара 4 - 0 2.18 3.01 3.24
18:00 Реал Унион - Реал Сосиедад Б 2 - 1 2.61 2.89 2.69
18:00 Туделано - Реал Овиедо Б 1 - 3 2.03 3.13 3.42
18:00 Химнастика де Торелавега - Герника Клуб 1 - 0 2.40 2.91 2.92
18:30 Калахора - Мирандес 2 - 3 2.98 3.02 2.28
19:00 Баракалдо - Расинг Сантандер 0 - 1 3.19 2.82 2.32
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Ехеа - Ебро 0 - 0 2.60 2.86 2.73
13:00 Конкуенсе - Онтиниент 1 - 1 2.30 2.85 3.10
13:00 Пералада-Жирона Б - Виляреал Б 0 - 1 2.93 2.96 2.35
18:00 Олот - Бадалона 4 - 0 2.04 2.95 3.67
18:00 Сабадел - Еспаньол Б 3 - 2 2.41 2.84 2.98
19:00 Алкояно - Теруел 1 - 1 1.80 3.18 4.24
19:00 Лейда Еспортиу - Валенсия Местая 2 - 0 2.02 3.10 3.50
20:00 Еркулес - Леванте Б 0 - 1 1.48 3.77 6.06
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:30 Алмерия Б - УКАМ Мурсия 0 - 1 2.87 2.99 2.38
12:30 Севиля Атлетико - Гранада Б 1 - 1 2.50 2.88 2.83
13:00 Атлетико Малагеньо - Картахена 0 - 2 4.73 3.14 1.74
13:00 Ибиса - Ел Ехидо 2012 1 - 3 1.91 3.10 3.85
13:00 Мелия - Дон Бенито 3 - 0 1.58 3.51 5.37
19:00 Бадахос - Марбеля 0 - 0 2.07 3.02 3.41
19:00 Вияновенсе - Талавера де ла Рейна 1 - 3 2.34 2.87 3.01
19:00 Реал Мурсия - Сан Фернандо 1 - 1 1.55 3.58 5.54
19:00 Рекреативо - Хумиля 1 - 1 1.90 3.07 3.95
19:30 Атлетико Санлукеньо - Линенсе 0 - 0 2.49 2.82 2.84
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Дженоа - Парма 1 - 3 1.74 3.71 4.90
16:00 Аталанта - Сампдория 0 - 1 1.60 4.03 5.60
16:00 Лацио - Фиорентина 1 - 0 1.72 3.86 4.73
16:00 Милан - Киево 3 - 1 1.26 5.79 11.60
19:00 Наполи - Сасуоло 2 - 0 1.30 5.49 9.48
21:30 СПАЛ - Интер 1 - 2 6.63 3.87 1.56
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Бреша - Падуа 4 - 1 1.98 3.08 4.09
16:00 Ливорно - Специя 1 - 3 2.98 2.86 2.58
22:00 Палермо - Кротоне 1 - 0 2.09 2.98 3.84
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Лукезе - Кунео 1 - 1 1.81 3.21 4.11
15:30 Понтедера - Олбия 2 - 1 2.17 3.04 3.16
17:30 Арцакена - Албисола 1 - 0 2.11 3.16 3.15
17:30 Пиза - Алесандрия 0 - 0 1.95 3.17 3.60
21:30 Виртус Ентела - Пистоезе отл. 1.57 3.46 5.52
21:30 Пиаченца - Новара 0 - 3 2.22 2.99 3.12
21:30 Сиена - Арецо 0 - 0 1.91 3.08 3.85
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Виченца Виртус - Вис Пезаро 1898 2 - 1 1.73 3.28 4.46
15:30 Джиана Ерминио - Римини 2 - 2 2.16 3.10 3.14
15:30 Тернана - Ренате 1 - 1 1.69 3.32 4.69
15:30 Триестина - Виртус Верона 2 - 0 1.73 3.27 4.50
15:30 ФералпиСало - Терамо 3 - 1 1.63 3.39 4.97
19:30 Губио - Алма Ювентус Фано 0 - 0 2.17 3.07 3.14
19:30 Имолезе - Порденоне 1 - 1 2.95 2.99 2.31
19:30 Судтирол - Албинолефе 0 - 0 1.88 3.19 3.85
19:30 Фермана - Равена 0 - 2 2.04 3.04 3.48
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Бордо - Нант 3 - 0 2.37 3.15 3.18
18:00 Монако - Рен 1 - 2 2.12 3.41 3.41
18:00 Олимпик Марсилия - Каен 2 - 0 1.40 4.80 7.38
22:00 Пари Сен Жермен - Лион 5 - 0 1.27 6.22 9.24
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
15:30 Вакер Инсбрук - ЛАСК Линц 1 - 0 4.23 3.85 1.72
15:30 Рапид Виена - Матерсбург 1 - 0 1.69 3.82 4.49
18:00 Щурм Грац - Ред Бул Залцбург 1 - 2 5.63 4.15 1.53
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Джуниърс ОО - Блау-Вайс Линц 3 - 2 4.21 3.76 1.69
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
14:45 Камза - Фламуртари 2 - 2 - - -
14:45 Луфтетари - Скендербеу Корча 0 - 2 - - -
17:45 КФ Тирана - Лачи 0 - 1 - - -
17:45 Теута - Кастриоти Круя 2 - 0 - - -
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Сант Жулия - ФК Санта Колома 1 - 1 - - -
17:00 УЕ Санта Колома - Интер де Ескалдес 1 - 1 - - -
19:00 Луситанос - Ордино 2 - 0 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Бананц Ереван - Арцах Ереван 2 - 1 1.62 3.60 4.57
13:00 Лори Ванадзор - Ширак Гюмри 3 - 1 2.11 3.03 3.23
14:00 Арарат Ереван - Арарат-Армения Ереван 0 - 1 4.42 3.50 1.66
17:00 Пюник Ереван - Алашкерт Ереван 0 - 1 3.05 3.24 2.09
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:30 Ислоч Минск - БАТЕ Борисов 2 - 1 10.73 4.58 1.26
16:30 Торпедо Жодино - Неман 3 - 0 2.10 2.84 3.63
18:30 Динамо Минск - ФК Смолевичи 2 - 0 1.32 4.24 9.14
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Зулте Варегем - Андерлехт 1 - 2 3.35 3.78 1.98
19:00 Стандарт Лиеж - Клуб Брюж 3 - 1 2.75 3.35 2.45
21:00 КАА Гент - Генк 1 - 5 2.78 3.42 2.39
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Унион Сент Жилоаз - Вестерло 2 - 0 2.18 3.26 3.10
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
14:30 Етър Велико Търново - Витоша Бистрица 1 - 0 1.71 3.53 4.41
16:45 Ботев Враца - Лудогорец Разград 1 - 4 9.14 4.91 1.28
19:15 Левски София - Славия 2 - 0 1.24 5.07 9.88
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Металург Рустави - Динамо Тбилиси 0 - 3 7.50 4.00 1.36
18:00 Дила Гори - Торпедо Кутаиси 0 - 0 2.00 3.10 3.35
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ламия - ОФИ Крит 1 - 1 2.19 3.00 3.72
18:15 ПАОК - Аполон Смирни 2 - 0 1.12 8.34 17.57
19:00 Атромитос - Пас Янина 1 - 0 1.59 3.48 6.69
20:30 АЕК Атина - Олимпиакос 1 - 1 2.25 3.05 3.33
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Хобро - Нордселанд 3 - 2 5.06 4.19 1.59
15:00 Хорсенс - Есберг 1 - 2 2.25 3.20 3.22
17:00 ФК Копенхаген - Рандерс 4 - 0 1.43 4.38 6.98
19:00 Олборг - Брьондби 1 - 3 2.97 3.47 2.25
21:00 Мидтиланд - Вендсисел 3 - 0 1.23 5.65 12.12
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Нествед - Хелзингор 1 - 1 2.49 3.35 2.57
14:45 Роскилде - Нюкьобинг 2 - 2 2.51 3.38 2.54
14:45 Силкеборг - Лингби 1 - 2 1.79 3.71 3.84
14:45 Тистед - Фредериция 0 - 3 3.57 3.49 1.92
14:45 Фремад Амагер - Хвидовре 2 - 2 2.30 3.38 2.80
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
15:00 Флора Талин - Номе Калю 2 - 2 2.23 3.24 2.79
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Хадера - Ирони Кирят Шмона 1 - 0 2.74 2.98 2.44
21:00 Бейтар Йерусалим - Макаби Тел Авив 0 - 2 3.81 3.32 1.84
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Актобе - Астана 1 - 2 4.86 3.41 1.62
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 АЕЛ Лимасол - Алки Ороклини 5 - 1 1.13 6.42 14.71
18:00 Омония Никозия - Аполон Лимасол 0 - 2 3.04 3.25 2.11
19:00 Ермис Арадипоу - АЕК Ларнака 1 - 2 4.11 3.48 1.73
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Гниляне - Лирия Призрен 0 - 1 1.47 3.42 5.63
16:00 Трепча 89 Митровица - Фламуртари Прищина 2 - 2 1.95 3.14 3.14
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
13:00 Йелгава - РФШ Рига 0 - 4 5.84 3.76 1.49
15:00 Спартакс Юрмала - Валмиера 4 - 0 1.13 7.69 11.61
17:00 ФК Лиепая - Вентспилс 0 - 1 2.72 3.05 2.46
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 Атлантас Клайпеда - Жалгирис Вилнюс 1 - 5 20.64 10.52 1.05
13:00 Стумбрас Каунас - Судува Мариямполе 1 - 2 5.86 4.01 1.45
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Виктория Роспорт - РМ Хам Бенфика 3 - 1 2.15 3.75 2.60
17:00 Жюнес Еш - ЮС Хостерт 3 - 0 1.55 4.20 4.33
17:00 Рюмеланж - Фола Еш 0 - 3 4.33 4.60 1.50
19:00 Расинг ФК Унион - Ф91 Дюделанж 1 - 1 5.50 4.80 1.36
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Бодо Глимт - Молде 0 - 1 3.31 3.54 2.04
19:00 Кристиансунд - Тромсьо 5 - 1 2.23 3.33 3.09
19:00 Од БК - Ранхайм 2 - 0 1.72 3.78 4.43
19:00 Розенборг - Сандефьорд 1 - 1 1.27 5.54 9.37
19:00 Старт Кристиансанд - Сарпсборг 08 1 - 0 2.53 3.32 2.67
21:00 Бран Берген - Лилестрьом 1 - 1 1.65 3.82 4.87
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Нест-Сотра - Нутоден 1 - 0 1.69 3.83 4.29
16:00 Стрьомен - Флурьо 2 - 0 1.75 3.88 3.89
16:00 ХамКам - Олесунд 1 - 3 2.77 3.38 2.32
17:00 Йерв Гримстад - Левангер 0 - 0 1.58 4.14 4.72
19:00 Викинг Ставангер - Тромсдален 2 - 4 1.53 4.19 5.12
19:00 Конгсвингер - Осане 7 - 2 1.67 4.03 4.16
19:00 Санднес - Согндал 1 - 0 3.42 3.65 1.90
19:00 Уленсакер Киса - Мьондален 2 - 2 3.39 3.67 1.93
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Берум - Алта 3 - 0 2.09 3.66 2.82
16:00 Стабек 2 - Мос ФК 3 - 3 2.50 3.72 2.30
17:00 Елверум - Мьолнер 1 - 3 1.31 5.05 6.80
17:00 Рауфос - Хьонефос 6 - 1 1.11 8.14 13.65
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
14:00 Айерсун - Нардо 2 - 2 1.35 4.87 6.17
15:00 Волеренга Осло 2 - Стьордалс Блинк 2 - 3 2.04 3.80 2.82
19:00 ФК Брюне - Арендал 3 - 0 2.28 3.62 2.55
19:00 Хьодд - Шайд 2 - 1 2.31 3.52 2.55
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Арка Гдиня - Заглембие Любин 3 - 1 2.30 3.13 3.16
16:30 Корона Келце - Ягиелония Бялисток 1 - 1 2.20 3.24 3.24
19:00 Краковия Краков - Висла Краков 0 - 2 2.52 3.21 2.73
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Боавища - Авеш 1 - 0 2.07 3.17 3.66
19:30 Бенфика - Порто 1 - 0 2.43 3.16 2.94
22:00 Портимонензе - Спортинг Лисабон 4 - 2 4.39 3.70 1.75
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Академика Коимбра - Ещорил Прая 2 - 7 2.68 2.95 2.63
17:00 Порто Б - Ароука 0 - 1 2.46 3.10 2.78
18:00 Варзин - Витория Гимараеш Б 1 - 2 2.04 3.09 3.62
18:00 Лейшоес - Оливейрензе 1 - 1 1.79 3.30 4.31
18:00 Спортинг Брага Б - Академико Визеу 2 - 0 2.54 2.96 2.77
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
14:00 Дунареа Кълъраш - Волунтари 1 - 1 1.99 3.23 3.69
18:00 Сепси Сфънту Георге - Газ Метан Медиаш 1 - 2 2.40 2.93 3.08
21:00 ФК ФКСБ - Конкордия Кяжна 0 - 1 1.33 4.69 8.37
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
11:30 Енисей Красноярск - Спартак Москва 2 - 3 4.06 3.14 1.95
14:00 Ахмат Грозни - Анжи Махачкала 0 - 0 1.41 4.09 7.98
16:30 Зенит Санкт Петербург - ФК Краснодар 2 - 1 1.92 3.29 3.92
19:00 ЦСКА Москва - Локомотив Москва 0 - 1 2.03 3.13 3.80
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Сан Джовани - Тре Фиори 0 - 5 - - -
16:00 Тре Пене - Мурата 0 - 1 - - -
16:00 Фолгоре Фалциано - Ювенес Догана 2 - 1 - - -
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Спартак Търнава - Серед 2 - 1 1.54 3.86 5.01
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Жилина Б - Интер Братислава 4 - 3 1.63 4.35 3.68
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Триглав - Горица 2 - 4 3.23 3.15 2.09
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Земун - Цървена Звезда Белград 1 - 2 11.53 5.12 1.21
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:30 Йени Малатияспор - Сивасспор 4 - 4 2.32 3.24 3.06
18:00 Фенербахче - Истанбул Башакшехир 0 - 0 2.39 3.24 2.95
19:00 Акхисар Беледиеспор - Трабзонспор 1 - 3 2.98 3.47 2.22
20:30 Коняспор - Бешикташ 2 - 2 3.70 3.36 1.99
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Елязъгспор - Газиантеп ФК 0 - 5 3.48 3.16 2.05
16:30 Болуспор - Гиресунспор 1 - 1 1.98 3.33 3.49
19:30 Аданаспор - Балъкесирспор 2 - 1 2.68 3.42 2.32
19:30 Османлиспор - Адана Демирспор 1 - 0 2.45 3.26 2.62
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Кардиф Метрополитън - Конас Кий 1 - 3 3.62 3.28 1.94
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Лвов - Десна Чернигов 1 - 3 2.44 2.89 2.84
17:00 Динамо Киев - Олимпик Донецк 1 - 0 1.15 6.15 13.45
17:00 Шахтьор Донецк - Заря Луганск 1 - 1 1.17 5.98 11.66
19:30 Ворскла Полтава - Арсенал Киев 0 - 2 1.59 3.31 5.62
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ингулец Петрово - Днипро-1 1 - 2 2.90 3.00 2.25
17:00 Прикарпатие Ивано-Франкивск - ФК Суми 1 - 1 2.30 2.90 2.90
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
19:00 МОЛ Види - МТК Будапеща 0 - 3 1.55 3.89 5.36
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
17:00 ИФК Мариехамн - ФК Лахти 3 - 0 1.92 3.41 3.74
17:00 КуПС Куопио - Илвес Тампере 2 - 0 1.75 3.58 4.35
17:00 ХИК Хелзинки - ВПС Вааса 1 - 0 1.27 4.99 10.87
Финландия - Плейофи Финландия - Плейофи Рез. 1 X 2
15:00 ГБК Кокола - МуСа Пори 1 - 0 1.95 3.50 3.15
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Еммен - Фортуна Ситард 3 - 3 2.35 3.41 2.87
15:30 Вилем II - Фейенорд 1 - 1 5.26 4.32 1.55
15:30 Витес - Хераклес 4 - 0 1.80 3.99 3.83
17:45 Аякс - АЗ Алкмаар 5 - 0 1.25 6.09 9.48
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Рудеш Загреб - Динамо Загреб 0 - 3 13.23 6.37 1.18
20:00 Хайдук Сплит - Осиек 0 - 2 1.80 3.47 4.16
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Баумит Яблонец - Словачко 2 - 0 1.35 4.66 7.81
16:00 Виктория Пилзен - Теплице 1 - 0 1.28 5.03 9.43
16:00 Карвина - Дукла Прага 0 - 2 1.68 3.76 4.50
16:00 Опава - Бохемианс 1905 Прага 0 - 1 2.36 3.08 3.02
19:00 Славия Прага - Прибрам 4 - 1 1.16 6.70 13.52
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Варнсдорф - Виктория Жижков 3 - 1 1.76 3.44 4.05
17:00 МАС Таборско - Простейов 1 - 1 1.77 3.35 4.18
17:00 Храдец Кралове - Тринец 1 - 0 1.74 3.44 4.10
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Грасхопърс - Лугано 2 - 1 2.44 3.24 2.79
17:00 Ксамакс - Сион 1 - 1 2.75 3.40 2.39
17:00 Тун - Цюрих 2 - 2 2.15 3.40 3.15
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
15:30 Киасо - Лозана Спорт 1 - 1 4.52 3.79 1.65
16:00 Аарау - Винтертур 2 - 3 1.91 3.66 3.40
17:00 Сервет - Вил 2 - 0 1.98 3.35 3.47
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Хакен - Малмьо 1 - 1 2.47 3.31 2.78
18:30 АИК Стокхолм - Йоребро 1 - 1 1.23 5.67 12.82
18:30 Бромапойкарна - Хамарби 2 - 4 7.47 4.84 1.37
18:30 Норкьопинг - Юргорден 1 - 1 1.79 3.71 4.17
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Варберг БоИС - Норбю 4 - 0 1.84 3.54 3.82
18:30 Хелзинборг - Фалкенберг 1 - 0 1.55 4.05 5.07
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
16:00 Акрополис - БК Форвард 5 - 1 1.46 4.52 4.98
16:00 Вестерос - Шелефтео 2 - 0 1.21 5.56 9.34
16:00 Карлстад Юнайтед - Сандвикен 3 - 1 1.79 3.63 3.68
17:00 Асириска Сьодертале - Тийм ТГ 0 - 0 2.68 3.71 2.18
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Хускварна - Шьовде АИК 0 - 1 2.19 3.53 2.73
18:00 Одеволд - Мялби 1 - 2 9.13 5.29 1.24
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Рейнджърс - Хартс 3 - 1 1.57 4.19 5.08
17:30 Сейнт Джонстън - Селтик 0 - 6 8.98 5.00 1.32
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
19:00 МК Оран - ЕС Сетиф 0 - 1 2.09 2.72 3.72
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
02:00 Патронато Парана - Индепендиенте 1 - 2 4.16 3.09 1.95
17:00 Банфийлд - Сан Лоренцо де Алмагро 2 - 0 2.79 2.85 2.70
19:15 Атлетико Тукуман - Ланус 0 - 0 1.96 3.07 4.04
21:00 Росарио Сентрал - Унион Санта Фе 0 - 4 2.26 2.90 3.40
23:00 Талерес Кордоба - Белграно Кордоба 3 - 0 2.26 2.88 3.40
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
22:00 Гилермо Браун - Атлетико Рафаела 2 - 0 2.51 2.79 2.90
23:00 Атлетико Митре - Дефенсорес де Белграно 1 - 0 1.79 2.96 4.70
23:00 Индепендиенте Ривадавия - Вия Далмине 2 - 1 2.29 2.74 3.29
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Аурора Кочабамба - Ориенте Петролеро 0 - 0 2.22 3.15 2.90
22:00 Университарио Сукре - Реал Потоси 0 - 0 1.40 4.24 6.11
23:00 Боливар Ла Пас - Роял Пари Санта Крус 7 - 5 1.36 4.53 6.35
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
00:00 Сао Пауло SP - Палмейрас SP 0 - 2 2.52 3.00 2.87
03:00 Гремио RS - Баия BA 2 - 2 1.39 4.09 8.95
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
00:30 Понте Прета SP - КР Бразил AL 1 - 0 1.74 3.11 5.07
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Академия Пуерто Кабейо - Депортиво Лара 2 - 2 2.64 3.11 2.43
00:00 Депортиво Анзоатеги - Карабобо Валенсия 1 - 0 2.60 3.08 2.48
00:45 Португеза Акаригуа - Атлетико Венецуела 1 - 3 2.33 3.15 2.75
22:30 Арагуа Маракай - Депортиво Ла Гуайра 1 - 2 3.68 3.20 1.88
23:00 Естудиантес де Мерида - Сулия 1 - 1 2.09 3.13 3.14
23:00 Трухилянос Валера - Замора Баринас 2 - 0 2.42 3.00 2.68
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Кселаху - Кобан Империал 1 - 1 - - -
20:00 Мунисипал - Антигуа ГФК 1 - 1 2.23 3.03 2.97
20:00 Санарате - Истапа 3 - 3 2.09 3.14 3.05
21:00 Малакатеко - Петапа 2 - 1 1.56 3.70 4.85
22:30 Депортиво Чиантла - Комуникасионес 0 - 2 3.16 2.98 2.14
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Харас Ел Ходуд - Ел Джаиш Кайро 1 - 3 2.44 2.60 3.21
19:00 Ал Масри Порт Саид - Ел Мокавлун отл. 1.89 2.91 4.15
19:00 Вади Дегла - Смоуха 0 - 1 2.99 2.76 2.45
22:00 Ал Ахли Кайро - Ал Итихад Александрия 3 - 4 1.47 3.69 6.41
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Ел Национал Кито - Емелек Гуаякил 1 - 1 2.47 3.27 2.54
02:30 Делфин Манта - Барселона Гуаякил 1 - 0 2.44 2.96 2.86
22:00 Индепендиенте дел Вале - Универсидад Католика Кито 1 - 3 2.08 3.37 3.06
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Пасакина - Сонсонате отл. 1.94 3.22 3.46
00:30 Агила Сан Мигел - ФАС Санта Ана отл. 1.70 3.18 4.57
02:45 Исидро Метапан - Санта Текла 1 - 3 2.35 3.17 2.65
04:00 Фирпо Усулутан - Чалатенанго отл. 2.38 3.20 2.61
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
11:30 Бенгалуру - Джамшедпур 2 - 2 1.90 3.19 3.84
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
14:30 Барито Путера - ПСМС Медан 3 - 3 1.44 4.25 5.13
14:30 Митра Кукар - ПСМ Макасар 1 - 4 2.16 3.45 2.74
Канада - Футболна Лига - Финална Фаза Канада - Футболна Лига - Финална Фаза Рез. 1 X 2
02:00 ФК Воркута** - Уотърлу Регион 1 - 1 - - -
21:00 Украйна Юнайтед - Скарбъроу СК 1 - 2 - - -
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
17:40 Ал-Духаил Доха - Ум Салал 2 - 0 1.20 6.01 8.87
19:50 Ал-Сад Доха - Ал-Саилия Доха 1 - 1 1.18 6.07 9.74
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Гуанджоу РФ - Пекин Гуоан 0 - 3 5.23 4.61 1.48
14:35 Шанхай ШИПГ - Гуейджоу Хенфен 5 - 0 1.07 9.98 19.74
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
01:30 Индепендиенте Меделин - Атлетико Насионал 2 - 1 2.85 2.79 2.60
02:00 Депортиво Кали - Патриотас Бояка 0 - 2 1.55 3.59 5.73
03:45 Рионегро - Санта Фе Богота 0 - 3 2.31 2.79 3.25
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
04:15 Ередиано - Депортиво Саприса 2 - 0 2.28 3.09 2.92
20:00 Картахинес - Гуадалупе 5 - 1 1.68 3.63 4.22
20:05 Мунисипал Гресия - Сан Карлос 1 - 0 2.60 3.24 2.40
23:00 Перес Селедон - Лимон 1 - 1 1.97 3.33 3.39
Мароко - Купа на Трона Мароко - Купа на Трона Рез. 1 X 2
20:00 Рапиде Оуед Зем - Раджа Казабланка 0 - 1 3.15 3.00 2.15
22:30 Видад Казабланка - Олимпик Сафи 2 - 1 1.35 3.75 9.00
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Крус Асул - Монтерей 2 - 1 2.20 3.13 3.16
03:00 Леон - Монаркас Морелия 1 - 2 1.67 3.72 4.43
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Америка Мексико 2 - 3 2.10 3.19 3.33
05:06 Чивас Гуадалахара - Пумас УНАМ Мексико 1 - 2 2.19 3.19 3.09
05:36 Тихуана - Керетаро 1 - 1 1.60 3.65 5.21
20:00 Депортиво Толука - Пачука 2 - 1 2.28 3.18 2.91
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Сакатепек - Дорадос де Синалоа 0 - 1 2.12 3.17 3.05
03:00 Алебрихес де Оахака - Тампико Мадеро 2 - 0 1.68 3.39 4.44
03:00 Кафеталерос де Тапачула - Венадос 3 - 2 1.91 3.28 3.54
20:00 Леонес Негрос де ла У. де Г. - Минерос де Сакатекас 3 - 2 2.46 3.08 2.60
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:45 3 де Фебреро - Депортиво Сантани 0 - 0 2.30 3.08 2.92
03:00 Гуарани Асунсион - Серо Портеньо 0 - 1 4.66 3.36 1.69
23:40 Олимпия Асунсион - Генерал Диаз 2 - 2 1.34 4.61 7.31
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
00:00 Торонто - Ванкувър Уайткепс 1 - 2 1.53 4.27 5.37
02:30 Филаделфия Юнион - Минесота Юнайтед 5 - 1 1.51 4.38 5.60
03:00 Далас - Орландо Сити 2 - 0 1.41 4.65 6.63
03:30 Спортинг Канзас Сити - Лос Анджелис Галакси 1 - 1 1.58 4.27 4.80
04:00 Колорадо Рапидс - Лос Анджелис ФК 0 - 3 3.46 3.75 1.94
04:30 Реал Солт Лейк - Портланд Тимбърс 1 - 4 1.82 3.80 3.83
05:30 Сан Хосе Еърткуейкс - Ню Йорк Ред Булс 1 - 3 4.28 3.89 1.72
20:00 Ди Си Юнайтед - Чикаго Файър 2 - 1 1.47 4.58 5.75
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Банкок Глас - Након Ратчасима 1 - 2 1.28 5.01 7.60
14:00 Муангтонг Юнайтед - Банкок Юнайтед 0 - 0 1.96 3.80 3.06
14:00 Патая Юнайтед - Порт Банкок 1 - 4 3.93 3.99 1.63
14:00 Полис Теро - ПТ Прачуап 2 - 1 2.48 3.60 2.34
14:00 Ратчабури - Бурирам Юнайтед 0 - 1 3.85 3.74 1.72
14:00 Сукотай - Еър Форс Сентрал 3 - 2 1.19 6.02 9.61
14:00 Суфанабури - Чайнат Хорнбил 1 - 2 2.82 3.27 2.22
14:00 Убон УМТ Юнайтед - Нейви 3 - 0 1.86 3.86 3.23
14:00 Чонбури - Чианграй Юнайтед 1 - 1 2.34 3.56 2.48
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
17:00 Бизертин Бизерта - Хамам-Лиф 3 - 2 1.84 3.14 3.92
17:00 Етоил дю Сахел Сус - Монастир 5 - 3 1.44 3.74 6.26
17:00 Сфаксиен Сфакс - Есперанс де Тунис 2 - 0 2.72 2.94 2.44
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Данубио Монтевидео - Серо Монтевидео 0 - 0 2.29 3.18 2.84
22:00 Расинг Клуб Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео 2 - 1 2.33 3.11 2.84
22:00 Феникс Монтевидео - Бостън Ривър 2 - 1 2.27 3.17 2.91
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Маратон Сан Педро - Хутикалпа 4 - 3 1.47 3.91 5.61
02:00 Реал де Минас - Платенсе 0 - 3 2.66 3.12 2.40
03:30 Лобос УПНФМ Тегусигалпа - Олимпия Тегусигалпа отл. 3.54 3.17 1.92
23:00 Хондурас Прогресо - Реал Еспаня 2 - 6 2.26 3.09 2.82
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Аудакс Италяно Сантяго - Унион Ла Калера 4 - 0 1.78 3.60 3.98
21:00 Курико Унидо - Евертън Виня дел Мар 3 - 1 2.32 3.01 3.03
23:30 Сан Луис Килота - Антофагаста 1 - 1 2.98 3.21 2.24
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Барока - СуперСпорт Юнайтед 0 - 0 2.91 2.72 2.56
16:30 Ламонтвил Голдън Ероус - Блек Леопардс 1 - 0 2.13 2.89 3.53
16:30 Мамелоди Съндаунс - Бидвест Уитс 1 - 1 1.87 3.03 4.25
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Кьонсан - Чеджу Юнайтед 0 - 1 2.32 3.35 2.79
08:00 Сангжу Сангму - Сувон Самсунг Блюуингс 1 - 2 3.13 3.25 2.17
10:00 Улсан Хюндай - Чонбук Хюндай Моторс 2 - 2 3.68 3.57 1.86
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
07:00 Кашима Антлърс - Кавазаки Фронтейл 0 - 0 2.94 3.35 2.26
07:05 Вегалта Сендай - Урава Ред Даймъндс 1 - 1 3.13 3.42 2.13
09:00 Шимизу Ес-Пулс - Джубило Ивата 5 - 1 2.13 3.38 3.16
10:00 Нагоя Грампус - Токио 1 - 2 3.05 3.57 2.12
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Оита Тринита - Киото Санга 2 - 1 1.74 3.57 4.28
08:00 Ренофа Ямагучи - Гифу 4 - 1 2.01 3.45 3.29
08:00 Токушима Вортис - Звейген Канадзава 0 - 3 1.94 3.24 3.74
08:00 Точиги СК - Йокохама ФК 0 - 0 2.95 2.91 2.46
09:00 Роасо Кумамото - Джеф Юнайтед Чиба 1 - 3 3.13 3.53 2.05
10:00 Мачида Зелвия - Монтедио Ямагата 0 - 0 2.19 3.17 3.14

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 15.10.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане