Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
октомври '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 2324252627
28293031   
       
Топ факти за деня

Манчестър Сити 27 вкарани гола в 7 мача - 3.86 на мач

Сарагоса няма загуба от 8 мача

Интер само победи от 6 мача

Монца 1912 като гост само победи от 4 мача

Губио 5 равенства от 7 мача

ЛАСК Линц като гост само победи от 5 мача

Карабах Агдам само победи от 6 мача

Железничар Сараево няма загуба от 11 мача

Лудогорец Разград няма загуба от 11 мача

ЦСКА 1948 София 8 победи от 9 мача

Силкеборг няма победа от 11 мача

Мидтиланд като гост нито един получен гол в 5 мача

Номе Калю като гост няма загуба от 15 мача

Таршин Рейнбоус само загуби от 5 мача

Кодру Лозова като домакин само загуби от 11 мача

Тромсдален като гост няма равенство от 12 мача

Олесунд като домакин само победи от 12 мача

Рудар Веление няма победа от 12 мача

Цървена Звезда Белград 8 победи от 9 мача

Партизан Белград няма загуба от 9 мача

Шахтьор Донецк само победи от 9 мача

Оболон-Бровар Киев няма загуба от 11 мача

Млада Болеслав като домакин само победи от 6 мача

Славия Прага няма загуба от 11 мача

Фалкенберг като гост няма победа от 13 мача

Естудиантес Буенос Айрес като гост само победи от 4 мача

Малакатеко като домакин нито един получен гол в 5 мача

Кингсман СК като гост само загуби от 8 мача

Веракрус няма победа от 11 мача

Крус Асул като домакин 4 равенства от 5 мача

Олимпия Асунсион като домакин само победи от 6 мача

Реал Еспаня като гост 5 равенства от 6 мача

Кьонсан като гост няма победа от 16 мача

Анкета

Ще загуби ли точки Ливърпул на Олд Трафорд в Неделя срещу Манчестър Юнайтед?

ТВ програма
MAX Sport 4
Майорка - Еспаньол
13:00 на живо
MAX Sport 2
АДО Ден Хааг - Аякс
13:15 на живо
MAX Sport 3
Фиорентина - Удинезе
13:30 на живо
EuroSport 2
Борусия М'Гладбах - Аугсбург 14:30 на живо
Sport  Plus HD
Селта Виго - Атлетик Билбао 15:00 на живо
Diema Sport 2
Саутхямптън - Челси
16:00 на живо
MAX Sport 2
Болоня - Лацио
16:00 на живо
MAX Sport 3
Рома - Каляри
16:00 на живо
Ring.BG
Лил - Ним
16:00 на живо
EuroSport 2
Волфсбург - Унион Берлин
16:30 на живо
Sport  Plus HD
Валядолид - Атлетико Мадрид 17:00 на живо
Diema Sport
Арда Кърджали - Дунав Русе 17:30 на живо
MAX Sport 1
ПСВ Айндховен - ВВВ Венло 17:45 на живо
Diema Sport 2
Нюкасъл - Манчестър Юнайтед 18:30 на живо
EuroSport 2
Айнтрахт Франкфурт - Вердер Бремен 19:00 на живо
MAX Sport 3
Торино - Наполи
19:00 на живо
Sport  Plus HD
Реал Сосиедад - Хетафе
19:30 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - Левски София 20:15 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Сити - Уулвърхямптън 21:00 на запис
MAX Sport 3
Интер - Ювентус
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Барселона - Севиля
22:00 на живо
Ring.BG
Сент Етиен - Лион
22:00 на живо
Diema Sport 2
Арсенал - Борнемут
23:00 на запис
MAX Sport 2
Портланд Тимбърс - Сан Хосе Еърткуейкс 23:00 на живо

Мачове за неделя, 6 октомври, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Арсенал - Борнемут 1 - 0 1.42 5.14 6.92
16:00 Манчестър Сити - Уулвърхямптън 0 - 2 1.13 8.96 20.35
16:00 Саутхямптън - Челси 1 - 4 4.09 3.99 1.84
18:30 Нюкасъл - Манчестър Юнайтед 1 - 0 4.14 3.34 2.00
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Борусия М'Гладбах - Аугсбург 5 - 1 1.53 4.41 5.92
16:30 Волфсбург - Унион Берлин 1 - 0 1.82 3.66 4.50
19:00 Айнтрахт Франкфурт - Вердер Бремен 2 - 2 2.13 3.67 3.27
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Нюрнберг - Санкт Паули 1 - 1 2.02 3.62 3.39
14:30 Хайденхайм - Бохум 2 - 3 2.16 3.49 3.19
14:30 Холщайн Кил - Ян Регенсбург 1 - 2 1.83 3.93 3.81
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Байерн Мюнхен II - Айнтрахт Брауншвайг 2 - 0 2.56 3.56 2.47
15:00 Кемницер - Дуисбург 3 - 1 3.75 3.87 1.79
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Майорка - Еспаньол 2 - 0 2.49 3.12 3.09
15:00 Селта Виго - Атлетик Билбао 1 - 0 2.48 3.03 3.22
17:00 Валядолид - Атлетико Мадрид 0 - 0 5.73 3.64 1.68
19:30 Реал Сосиедад - Хетафе 1 - 2 2.16 3.13 3.78
22:00 Барселона - Севиля 4 - 0 1.47 4.66 6.50
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Фуенлабрада - Спортинг Хихон 2 - 0 2.49 2.90 3.15
17:00 Реал Овиедо - Нумансия 1 - 1 1.73 3.41 5.03
17:00 Сарагоса - Кадис 0 - 2 2.11 3.09 3.70
19:30 Депортиво Ла Коруня - Алмерия 0 - 0 2.25 2.94 3.49
21:00 Уеска - Малага 2 - 0 1.96 3.07 4.36
21:30 Расинг Сантандер - Жирона 0 - 3 2.60 2.99 2.90
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Интернасионал де Мадрид - Марино де Луанко 1 - 0 1.76 3.50 4.20
13:00 Лангрео - Мелия 0 - 1 2.38 3.00 2.96
13:00 Лас Палмас Атлетико - Селта Виго Б 0 - 0 2.24 3.21 2.99
13:00 Пеня Депортива - Лас Росас 2 - 1 2.23 3.22 2.98
13:00 Райо Махадаонда - Хетафе Б 2 - 0 1.66 3.47 4.86
13:00 Расинг Ферол - Атлетико Балеарес 0 - 3 2.90 3.04 2.38
13:00 Спортинг Хихон Б - Ибиса 0 - 2 3.92 3.40 1.83
13:00 СС Рейес - Реал Мадрид Кастиля 1 - 1 3.08 3.19 2.20
18:00 Понтеведра - Атлетико Мадрид Б 1 - 5 2.18 3.23 3.04
19:00 Корухо - Реал Овиедо Б 1 - 0 2.19 3.29 2.96
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Осасуна Б - УД Логронес 0 - 1 3.27 3.30 2.07
18:00 Калахора - Исара 1 - 0 1.98 3.10 3.68
18:00 Саламанка КФ УДС - Унионистас де Саламанка 2 - 0 2.05 3.17 3.37
18:00 Туделано - Бургос 2 - 2 2.78 2.95 2.51
18:00 Харо Депортиво - Лейоа 0 - 0 2.60 2.96 2.67
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Виляреал Б - Ебро 1 - 1 1.65 3.28 5.25
13:00 Ехеа - Лейда Еспортиу 0 - 0 2.61 2.96 2.69
13:00 Прат - Корнеля 1 - 2 2.56 3.01 2.69
13:00 Химнастик де Тарагона - Кастейон 1 - 1 2.37 3.01 2.95
18:00 Бадалона - Валенсия Местая 1 - 2 2.53 2.90 2.80
19:00 Сабадел - Олот 1 - 1 2.09 2.92 3.61
20:00 Еркулес - Барселона Б 4 - 1 2.32 3.14 2.91
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Виляробледо - Йеклано Депортиво 1 - 1 2.23 3.08 3.13
13:00 УКАМ Мурсия - Реал Мурсия 0 - 0 2.18 3.07 3.25
18:00 Линенсе - Марбеля 1 - 1 2.43 2.95 2.87
18:30 Атлетико Санлукеньо - Рекреативо де Уелва 1 - 1 2.65 2.95 2.63
19:00 Дон Бенито - Рекреативо Гранада 3 - 0 1.89 3.27 3.82
19:00 Картахена - Алхесирас 2 - 0 1.82 3.20 4.16
19:00 Кордоба - Кадис Б 1 - 0 1.75 3.35 4.34
19:00 Мерида АД - Вилярубия 1 - 3 2.04 3.06 3.52
19:00 Сан Фернандо - Севиля Атлетико 1 - 2 1.53 3.62 5.81
19:00 Талавера де ла Рейна - Бадахос 0 - 2 2.72 2.98 2.54
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Фиорентина - Удинезе 1 - 0 1.54 4.07 6.33
16:00 Аталанта - Лече 3 - 1 1.23 6.72 11.50
16:00 Болоня - Лацио 2 - 2 3.30 3.72 2.09
16:00 Рома - Каляри 1 - 1 1.36 5.07 8.20
19:00 Торино - Наполи 0 - 0 3.99 3.76 1.87
21:45 Интер - Ювентус 1 - 2 2.66 3.13 2.81
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Кремонезе - Читадела 0 - 2 2.13 3.15 3.51
16:00 Салернитана - Фрозиноне 1 - 1 2.79 3.02 2.63
22:00 Асколи - Пескара 0 - 2 2.06 3.18 3.71
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
16:00 Албинолефе - Сиена 0 - 1 2.42 2.94 2.84
16:00 Аурора Про Патрия - Леко 1 - 0 1.72 3.36 4.48
16:00 Гоцано - Карарезе 1 - 1 3.65 3.24 1.91
16:00 Пианезе - Ювентус Б 0 - 1 2.59 2.99 2.62
16:00 Пистоезе - Олбия 2 - 1 2.45 3.07 2.72
18:30 Алесандрия - Понтедера 0 - 2 1.68 3.33 4.72
18:30 Арецо - Монца 1912 0 - 4 3.98 3.27 1.83
18:30 Перджолетезе - Ренате 0 - 1 2.99 2.94 2.32
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
16:00 Реджо Аудаче - Губио 1 - 1 1.60 3.51 5.17
16:00 Самбенедетезе - Пиаченца 4 - 2 2.38 3.01 2.84
16:00 Судтирол - Модена 4 - 3 1.82 3.25 4.01
16:00 Триестина - Равена 0 - 1 1.69 3.39 4.55
18:30 Имолезе - Алма Ювентус Фано 0 - 1 2.15 2.97 3.32
18:30 Карпи - ФералпиСало 1 - 0 1.97 3.07 3.66
18:30 Падуа - Унион АрциняноКиампо 2 - 0 1.43 3.95 6.44
18:30 Римини - Виртус Верона 1 - 2 2.61 2.90 2.67
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
16:00 Авелино - Ренде 1968 0 - 0 1.46 3.95 5.99
16:00 Бари - Кавезе 1919 4 - 0 1.54 3.70 5.43
16:00 Потенца - Витербезе 3 - 0 2.08 3.09 3.37
16:00 Тернана - Катания 3 - 2 2.09 3.12 3.29
18:30 Бишелие 1913 - Пичерно 2 - 2 2.17 3.06 3.15
18:30 Вибонезе - Казертана 3 - 1 2.50 3.02 2.70
18:30 Катанзаро - Виртус Франкавила 3 - 1 1.57 3.72 5.04
18:30 Паганезе - Реджина 1 - 1 4.37 3.40 1.72
18:30 Сикула Леонцио - Монополи 1966 1 - 2 3.48 3.03 2.08
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Лил - Ним 2 - 2 1.63 3.79 5.75
18:00 Рен - Реймс 0 - 1 2.25 3.06 3.50
22:00 Сент Етиен - Лион 1 - 0 3.97 3.62 1.90
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
15:30 Волфсбергер - Санкт Пьолтен 4 - 0 1.26 5.90 9.56
15:30 Хартберг - ЛАСК Линц 1 - 2 6.03 4.75 1.44
18:00 Аустрия Виена - Щурм Грац 1 - 0 2.71 3.54 2.38
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Аустрия Лустенау - Лиферинг Залцбург 3 - 2 1.79 3.78 3.85
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Зира Баку - Габала 1 - 1 1.98 3.23 3.44
19:30 Карабах Агдам - Сабах Баку 2 - 0 1.27 4.96 8.28
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Кукеси - Влазня 1 - 2 1.71 3.26 4.52
15:00 Лачи - Билис Балш 0 - 0 2.21 3.11 2.99
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Атлетик Клуб Ескалдес - Интер Клуб Ескалдес 1 - 3 - - -
15:00 Карой - УЕ Енгордани 0 - 3 - - -
17:00 УЕ Санта Колома - Сант Жулия 1 - 0 - - -
19:00 Ордино - ФК Санта Колома 0 - 5 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ной Ереван - Гандзасар Капан 2 - 1 2.11 3.22 3.00
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ислоч Минск - Динамо Минск 1 - 1 2.64 3.29 2.41
16:00 Енергетик-БГУ Минск - ФК Витебск 2 - 0 2.70 3.46 2.27
18:00 Гомел - Дняпро Могильов 0 - 0 2.19 3.23 2.98
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Клуб Брюж - КАА Гент 4 - 0 1.59 4.16 5.20
19:00 Роял Антверпен - Стандарт Лиеж 2 - 2 2.01 3.61 3.51
21:00 Генк - Роял Ексел Мускрон 2 - 1 1.54 4.20 5.58
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Унион Сент Жилоаз - Беершот 1 - 1 1.77 3.79 3.90
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Младост Добой Какан - Вележ Мостар 2 - 2 2.14 3.08 3.28
18:30 Борац Баня Лука - Железничар Сараево 3 - 0 2.76 3.03 2.38
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
17:30 Арда Кърджали - Дунав Русе 0 - 2 1.47 3.86 6.62
20:15 Лудогорец Разград - Левски София 2 - 0 1.68 3.36 5.05
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
16:00 Хебър Пазарджик - Кариана Ерден 2 - 1 1.82 3.40 3.70
18:00 ЦСКА 1948 София - Черноморец Балчик 2 - 0 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Чихура Сачхере - ВИТ Джорджия Тбилиси 2 - 1 - - -
15:00 Рустави - Сабуртало Тбилиси 0 - 3 3.89 3.41 1.76
19:00 Динамо Батуми - Динамо Тбилиси 1 - 1 2.44 3.20 2.51
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Волос - Атромитос 2 - 3 2.96 3.00 2.46
17:15 Астерас Триполис - ПАОК 1 - 2 5.57 3.82 1.59
17:15 ОФИ Крит - Паниониос Атина 4 - 1 1.46 4.00 7.51
19:30 Арис Солун - Олимпиакос 1 - 2 4.85 3.56 1.68
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Йерапетра - Ники Волос 2 - 1 2.50 3.20 2.50
15:00 Каламата - Ялисос 1948 2 - 0 1.66 3.43 4.57
15:00 Олимпиакос Волос - Верия 0 - 2 2.85 3.25 2.20
16:00 Диагорас Родос - Трикала 1 - 2 - - -
16:00 Теспротос Игуменица - Йоникос 0 - 2 2.32 3.17 2.69
16:00 Триглия - Еноси ПД Аспропиргос 2 - 0 2.40 3.20 2.60
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Есберг - Сьондерийске 1 - 2 2.69 3.20 2.67
15:00 Брьондби - ФК Копенхаген 3 - 1 2.83 3.47 2.38
15:00 Одензе - Хорсенс 3 - 0 1.67 3.83 4.95
17:00 Рандерс - Орхус 2 - 0 2.82 3.28 2.48
19:00 Силкеборг - Мидтиланд 1 - 2 8.54 5.45 1.31
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Роскилде - Виборг 0 - 2 4.62 4.00 1.63
15:00 Кьоге - Скиве 0 - 2 2.08 3.53 3.22
15:00 Нюкьобинг - Фремад Амагер 2 - 2 2.34 3.58 2.71
16:00 Вейле - Вендсисел 1 - 0 2.02 3.48 3.39
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Пайде Линнамеесконд - Номе Калю 0 - 1 2.40 3.31 2.57
15:00 ФКИ Левадия Талин - Таммека Тарту 1 - 1 1.14 6.17 13.09
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Бней Йехуда - Апоел Кфар Саба 0 - 1 1.90 3.11 3.84
20:00 Апоел Раанана - Апоел Тел Авив 2 - 2 3.02 3.02 2.24
20:15 Макаби Нетаня - Бейтар Йерусалим 0 - 3 2.76 3.17 2.35
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ордабаси Шимкент - Астана 1 - 1 3.75 3.40 1.81
Казахстан - Купа на Казахстан Казахстан - Купа на Казахстан Рез. 1 X 2
12:00 Кайсар Къзълорда** - Атирау 1 - 1 1.79 3.15 4.29
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Аполон Лимасол - Олимпиакос Никозия 3 - 1 1.34 4.57 7.32
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Блу Бойс Мюхленбах - Етцела Етелбрюк 1 - 1 - - -
17:00 Прогрес Нидеркорн - Мондорф-ле-Бен 2 - 2 1.65 3.79 4.14
17:00 Расинг ФК Унион - Фола Еш 2 - 2 3.50 3.54 1.84
17:00 Ф91 Дюделанж - Роданж 91 4 - 0 - - -
17:00 Юнион Титус Петанж - УНА Щрасен 2 - 2 - - -
17:00 ЮС Хостерт - Виктория Роспорт 2 - 0 - - -
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Флориана - Таршин Рейнбоус 2 - 1 1.33 4.89 6.19
18:00 Хамрун Спартанс - Моста ФК 0 - 2 1.56 3.91 4.66
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Кодру Лозова - Сфинтул Георге Суручен 0 - 4 9.66 6.13 1.18
13:00 Сперанца Ниспорен - Зимбру Кишинев 0 - 0 1.56 3.75 4.68
20:00 Петрокуб Хинчещ - Милсами Орхей 1 - 1 1.49 3.98 5.09
20:00 Шериф Тираспол - Динамо-Авто Тираспол 2 - 0 1.10 8.00 12.58
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Лилестрьом - Бодо Глимт 0 - 0 2.98 3.55 2.22
19:00 Ранхайм - Сарпсборг 08 0 - 2 2.79 3.41 2.39
19:00 Стабек - Викинг Ставангер 0 - 0 2.15 3.67 3.01
19:00 Тромсьо - Кристиансунд 5 - 0 2.39 3.42 2.78
19:00 Хаугесунд - Розенборг 2 - 1 3.11 3.36 2.24
21:00 Бран Берген - Молде 0 - 0 2.89 3.46 2.31
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 КФУМ Осло - Тромсдален 1 - 1 1.24 5.72 9.01
16:00 Стрьомен - Нест-Сотра 0 - 2 2.19 3.46 2.92
16:00 ХамКам - Шайд 2 - 1 1.81 3.65 3.79
19:00 Конгсвингер - Сандефьорд 2 - 3 3.10 3.48 2.08
19:00 Нутоден - Уленсакер Киса 0 - 0 3.32 3.61 1.96
19:00 Олесунд - Рауфос 3 - 1 1.35 5.00 7.04
19:00 Санднес - Согндал 0 - 1 2.53 3.43 2.50
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Айерсун - Квик Халден 0 - 3 2.22 3.59 2.67
15:00 Арендал - Братвог 2 - 3 1.63 4.02 4.10
16:00 Нардо - Хьодд 0 - 2 2.44 3.53 2.43
17:00 Бюасен - Брюне 3 - 0 3.71 3.92 1.71
18:00 Фредрикстад - Мос 0 - 1 1.23 5.67 8.48
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
16:00 Алта - Од БК 2 4 - 1 1.40 4.74 5.53
17:00 Опсал - Мьолнер 2 - 0 1.90 3.73 3.21
17:00 Сотра - Сеня 0 - 1 1.44 4.42 5.23
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
13:30 ЛКС Лодз - Корона Келце 4 - 1 2.32 3.27 3.03
16:00 Краковия Краков - Гурник Забже 1 - 1 1.90 3.44 3.94
18:30 Пяст Гливице - Легия Варшава 2 - 0 3.24 3.14 2.25
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Олимпия Груджьондз - Стомил Олщин 1 - 0 2.37 3.22 2.81
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
20:30 Виторул Констанца - Клуж 3 - 1 2.48 3.14 2.81
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
11:30 Урал Свердловска област - Зенит Санкт Петербург 1 - 3 5.67 4.08 1.54
14:00 Локомотив Москва - Арсенал Тула 2 - 1 1.51 4.05 6.10
16:30 ЦСКА Москва - ФК Ростов 1 - 3 1.96 3.43 3.77
19:00 ФК Краснодар - Спартак Москва 2 - 1 1.76 3.71 4.39
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Първа Фаза Рез. 1 X 2
16:00 Фаетано - Пенароса 0 - 1 - - -
16:00 Ювенес Догана - Мурата 0 - 3 - - -
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Тренчин - Злате Моравце 2 - 2 1.47 4.10 5.63
19:00 Ружомберок - Слован Братислава 1 - 1 4.62 3.63 1.63
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Триглав - Олимпия Любляна 2 - 3 7.45 4.96 1.30
19:00 Рудар Веление - Алуминий Кидричево 1 - 2 3.98 3.51 1.77
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 ФК Инджия - Младост Лучани 0 - 2 2.25 2.99 3.01
17:00 Напредак Крушевац - Цървена Звезда Белград 0 - 1 14.49 6.81 1.13
19:00 Партизан Белград - Вождовац Белград 1 - 2 1.17 5.83 11.67
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Сивасспор - Анкарагуджу 3 - 1 1.40 4.55 7.42
16:30 Бешикташ - Аланияспор 2 - 0 2.01 3.59 3.39
19:00 Газиантеп ФК - Истанбул Башакшехир 1 - 2 3.55 3.23 2.08
19:00 Ризеспор - Трабзонспор 1 - 2 2.62 3.41 2.53
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Юмраниеспор - Аданаспор 2 - 1 1.78 3.50 3.98
16:30 Ерзурум ББ - Алтънорду 1 - 0 1.72 3.45 4.33
16:30 Османлиспор - Хатайспор 0 - 1 3.05 3.24 2.17
19:00 Адана Демирспор - Менеменспор 0 - 1 1.44 3.95 6.36
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Днипро-1 - Шахтьор Донецк 0 - 2 14.95 6.61 1.13
17:00 Колос Ковалевка - Динамо Киев 0 - 4 10.38 5.24 1.23
19:30 Александрия - Карпати Лвов 2 - 1 1.63 3.61 5.25
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ингулец Петрово - Оболон-Бровар Киев 2 - 0 2.17 3.28 2.78
16:00 Рух Лвов - Кремин Кременчуг 1 - 0 1.32 4.37 7.00
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
17:00 Хонвед Будапеща - Ференцварош 0 - 0 3.34 3.43 2.01
Финландия - Група за Титлата Финландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:00 ИФК Мариехамн - Илвес Тампере 2 - 2 2.74 3.29 2.42
16:00 КуПС Куопио - Хонка 1 - 1 1.89 3.40 3.86
16:00 ХИК Хелзинки - Интер Турку 0 - 1 2.01 3.49 3.38
Финландия - Група за Изпадане Финландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:00 ВПС Вааса - ХИФК Хелзинки 2 - 3 3.40 3.41 2.02
16:00 РоПС Рованиеми - Сейняйоен ЯК 1 - 0 2.13 3.18 3.38
16:00 ФК Лахти - КПВ Кокола 1 - 4 2.43 3.13 2.86
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 АДО Ден Хааг - Аякс 0 - 2 17.71 8.92 1.12
15:30 Фортуна Ситард - Фейенорд 4 - 2 7.88 5.57 1.32
17:45 Вилем II - АЗ Алкмаар 1 - 1 4.34 3.92 1.74
17:45 ПСВ Айндховен - ВВВ Венло 4 - 1 1.12 8.55 18.87
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Риека - Локомотив Загреб 1 - 1 1.42 4.39 6.79
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Титоград Подгорица - Искра Даниловград 0 - 1 2.12 2.96 3.28
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Млада Болеслав - Виктория Пилзен 2 - 1 3.08 3.34 2.22
16:30 Чешке Будьовице - Бохемианс 1905 Прага 3 - 2 2.16 3.24 3.24
19:00 Яблонец - Славия Прага 0 - 2 5.59 4.06 1.52
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Виктория Жижков - Славой Вишеград 1 - 0 1.44 4.21 5.90
17:00 Варнсдорф - Влашим 2 - 1 2.44 3.11 2.72
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Санкт Гален - Базел 0 - 0 4.43 4.06 1.67
17:00 Сион - Лугано 1 - 2 2.21 3.40 3.13
17:00 Цюрих - Йънг Бойс 0 - 4 4.81 4.30 1.58
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
17:00 Вадуц - Лозана-Уши 3 - 2 2.68 3.58 2.23
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Калмар - АФК Ескилстюна 0 - 0 1.43 4.24 7.69
16:00 Хакен - Йостерсунд 1 - 1 1.41 4.59 7.10
16:00 Юргорден - Хамарби 1 - 2 2.24 3.57 3.05
18:30 Елфсборг - Фалкенберг 4 - 0 1.91 3.76 3.65
18:30 Малмьо - ИФК Гьотеборг 1 - 0 1.52 4.15 6.08
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Далкурд - Фрей Тебю 1 - 1 1.86 3.65 3.70
16:00 Сирианска Сьодертале - Йоргрите 1 - 0 - - -
16:00 Халмстад - Норбю 3 - 0 1.44 4.30 6.78
18:30 Йонкьопинг Содра - ГАИС Гьотеборг 1 - 2 1.56 3.78 5.88
18:30 Трелеборг - Браге 2 - 2 3.00 3.42 2.24
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 Нюкьопинг - Тийм ТГ 1 - 1 1.58 4.16 4.33
15:00 Умео ФК - Карлслундс 3 - 3 1.60 3.92 4.45
16:00 Акрополис - БК Форвард 2 - 1 1.14 6.66 12.81
16:00 Карлстад БК - Карлстад Юнайтед 1 - 2 2.17 3.64 2.70
17:00 Линкьопинг Сити - Солентюна 4 - 0 1.98 3.57 3.08
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Вернаму - Лунд 3 - 1 1.85 3.77 3.38
18:00 Одеволд - Асириска Турабдин ИК 0 - 1 2.39 3.45 2.52
18:00 Шьовде АИК - Ландскрона БоИС 1 - 1 2.87 3.46 2.14
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:00 Ливингстън - Селтик 2 - 0 11.26 5.91 1.24
17:00 Рейнджърс - Хамилтън 5 - 0 1.10 8.97 21.81
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
19:00 ЖС Кабилие - ЕС Сетиф 1 - 0 1.90 3.08 3.85
19:00 КАББ Ареридж - ЖС Саура 1 - 2 1.91 3.35 3.68
19:00 НА Хюсеин Дей - АС Аин Млила 1 - 1 2.00 3.00 3.68
20:45 Параду АК - КР Белуиздад 0 - 0 2.25 2.99 3.02
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
02:00 Расинг Клуб - Алдосиви Мар дел Плата 2 - 0 1.42 4.11 7.55
17:00 Велес Сарсфийлд - Индепендиенте 2 - 0 2.31 2.99 3.24
19:15 Ланус - Росарио Сентрал 1 - 1 1.98 3.10 4.01
21:30 Унион Санта Фе - Колон Санта Фе 1 - 0 2.34 2.89 3.30
23:45 Ривър Плейт - Патронато Парана 2 - 0 1.26 5.37 10.82
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
00:10 Платензе Буенос Айрес - Сан Мартин Сан Хуан 0 - 1 2.02 3.00 3.83
21:30 Депортиво Морон - Баракас Сентрал 1 - 0 2.27 2.91 3.19
23:00 Индепендиенте Ривадавия - Естудиантес Буенос Айрес 0 - 2 2.28 3.07 2.98
23:00 Темперлей - Агропекуарио Аргентино 0 - 0 2.37 2.81 3.07
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
02:10 Сармиенто Хунин - Чакарита Хуниорс 5 - 1 1.70 3.17 5.07
21:30 Сан Мартин Тукуман - Дефенсорес де Белграно 0 - 0 1.83 3.17 4.19
23:00 Химнасия Хухуй - Ол Бойс Буенос Айрес 0 - 0 1.74 3.11 4.92
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:30 Блуминг Санта Крус - Насионал Потоси 4 - 0 1.84 3.84 3.37
22:00 Гуабира Монтеро - Аурора Кочабамба 3 - 1 1.63 3.93 4.20
22:00 Реал Потоси - Ориенте Петролеро 0 - 1 1.67 3.99 3.82
22:30 Боливар Ла Пас - Хорхе Вилстерман 1 - 1 1.58 3.96 4.51
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Баия BA - Атлетико PR 1 - 2 2.22 3.16 3.29
01:00 Гремио RS - Коринтианс SP 0 - 0 1.93 3.22 4.13
03:00 Крузейро MG - Интернасионал RS 1 - 1 2.37 3.04 3.04
17:00 Чапекоензе SC - Фламенго RJ 0 - 1 5.90 3.79 1.57
22:00 Ботафого RJ - Флуминензе RJ 0 - 1 2.65 3.03 2.71
22:00 Палмейрас SP - Атлетико MG 1 - 1 1.49 3.93 6.69
22:00 Сеара CE - Гояс GO 0 - 1 1.76 3.41 4.66
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Куяба MT - Лондрина PR 0 - 1 1.76 3.21 4.94
01:00 Операрио PR - Бразил де Пелотас RS 1 - 2 1.77 3.22 4.89
Бразилия - Плейофи Бразилия - Плейофи Рез. 1 X 2
22:00 Сампайо Кореа MA - Наутико PE** (1 - 3) 2 - 2 2.16 3.27 3.12
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Каракас - Естудиантес де Каракас 2 - 2 1.56 3.74 5.12
23:00 Естудиантес де Мерида - Атлетико Венецуела 1 - 0 1.83 3.47 3.83
23:00 Сулия - Карабобо Валенсия 1 - 2 2.14 3.29 2.93
23:00 Трухилянос Валера - Португеза Акаригуа 1 - 1 2.06 3.18 3.21
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Мунисипал - Кселаху 2 - 0 1.84 3.31 3.67
20:00 Кобан Империал - Комуникасионес 1 - 1 1.87 3.20 3.67
20:00 Санарате - Санта Лусия Коцумалгуапа 3 - 0 1.63 3.32 4.92
21:00 Малакатеко - Антигуа ГФК 2 - 1 1.87 3.16 3.69
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ел Гуна - Миср Ел Макаса 1 - 0 2.90 2.87 2.45
18:30 Ел Джаиш Кайро - Пирамидс 2 - 2 5.99 3.67 1.52
18:30 Харас Ел Ходуд - Танта 1 - 1 1.85 3.10 4.28
21:00 Замалек Кайро - Маср Кайро 1 - 1 1.24 5.02 10.62
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:30 Агила Сан Мигел - ФАС Санта Ана 1 - 2 2.21 3.14 2.94
19:00 Сонсонате - Исидро Метапан 2 - 0 2.22 3.21 2.84
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 Персия Джакарта - Борнео ФК отл. - - -
Канада - Премиер Лига Канада - Премиер Лига Втора Фаза Рез. 1 X 2
01:00 Кавалри - Халифакс Уондърърс 2 - 0 1.57 3.68 5.26
22:30 Фордж - Йорк 9 1 - 0 1.65 3.79 4.46
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
01:30 Хамилтън Сити - Кингсман СК 3 - 1 - - -
03:30 Брантфорд Галакси - Реал Мисисага 0 - 0 - - -
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
01:30 Атлетико Уила - Енвигадо 0 - 0 2.44 3.12 2.81
01:30 Хагуарес де Кордоба - Онсе Калдас 2 - 1 2.54 2.96 2.84
04:00 Кукута Депортиво - Алианса Петролера 1 - 1 1.93 3.22 4.02
22:00 Депортиво Пасто - Депортес Толима 0 - 0 2.35 2.93 3.12
23:00 Мильонариос Богота - Патриотас Бояка 0 - 0 1.77 3.31 4.50
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Перес Селедон - Сантос де Гуапилес 2 - 1 2.37 3.25 2.82
20:00 Депортиво Саприса - ЛД Алахуеленсе 2 - 5 1.87 3.51 3.62
20:00 Универсидад де Коста Рика - Мунисипал Гресия 2 - 1 2.12 3.28 3.07
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 ФАР Рабат - Олимпик Сафи 0 - 0 2.35 2.73 3.25
19:00 ХУСА Агадир - РСБ Беркан 0 - 1 2.14 2.96 3.29
21:00 Дифаа ел Джадида - Видад Казабланка 0 - 1 3.19 2.73 2.34
21:00 Раджа Казабланка - Раджа Бени Мелал отл. - - -
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Леон - Веракрус 1 - 1 1.21 5.85 12.67
03:00 Крус Асул - Америка Мексико 5 - 2 2.51 3.24 2.60
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Сантос Лагуна 4 - 0 1.85 3.49 3.83
05:05 Чивас Гуадалахара - Пумас УНАМ Мексико 1 - 1 2.10 3.39 3.13
05:06 Тихуана - Атлас Гуадалахара 2 - 2 1.78 3.57 4.23
20:00 Депортиво Толука - Пуебла 1 - 1 1.82 3.51 4.01
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Лорос УдеК - Минерос де Сакатекас 1 - 1 2.12 3.30 2.98
20:00 Леонес Негрос УдеГ - Потрос УАЕМ 3 - 2 1.90 3.21 3.55
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Депортиво Капиата - Серо Портеньо 3 - 2 4.26 3.64 1.71
03:10 Олимпия Асунсион - Насионал Асунсион 3 - 0 1.56 3.75 5.12
23:00 Генерал Диаз - Депортиво Сантани 0 - 1 2.45 3.14 2.75
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Алианса Лима - Молинос Ел Пирата 3 - 2 1.20 5.90 10.89
19:00 Спортинг Кристал - Реал Гарсиласо 3 - 0 1.36 4.32 7.12
21:15 Унион Комерсио - Депортиво Мунисипал 2 - 1 1.96 3.32 3.45
23:00 Алианса Универсидад - Мелгар Арекипа 2 - 1 2.82 3.25 2.31
23:30 Спорт Бойс - Университарио де Депортес 0 - 0 3.41 3.28 2.01
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
23:00 Атланта Юнайтед - Ню Инглънд Революшън 3 - 1 1.51 4.49 5.31
23:00 Ванкувър Уайткепс - Реал Солт Лейк 0 - 1 3.08 3.72 2.07
23:00 Далас - Спортинг Канзас Сити 6 - 0 1.54 4.31 5.24
23:00 Ди Си Юнайтед - Синсинати 0 - 0 1.45 4.32 6.42
23:00 Лос Анджелис ФК - Колорадо Рапидс 3 - 1 1.32 5.53 7.32
23:00 Монреал Импакт - Ню Йорк Ред Булс 3 - 0 2.91 3.84 2.13
23:00 Орландо Сити - Чикаго Файър 2 - 5 2.40 3.79 2.51
23:00 Портланд Тимбърс - Сан Хосе Еърткуейкс 3 - 1 2.20 3.82 2.78
23:00 Сиатъл Саундърс - Минесота Юнайтед 1 - 0 1.92 3.76 3.45
23:00 Торонто - Кълъмбъс Крю 1 - 0 1.54 4.25 5.26
23:00 Филаделфия Юнион - Ню Йорк Сити 1 - 2 1.92 3.97 3.35
23:00 Хюстън Динамо - Лос Анджелис Галакси 4 - 2 2.44 3.87 2.46
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:30 Монтевидео Уондърърс - Прогресо Монтевидео 0 - 1 2.47 3.35 2.54
22:00 Ливърпул Монтевидео - Пенярол Монтевидео 1 - 0 3.82 3.48 1.83
22:00 Пласа Колония - Серо Монтевидео 1 - 0 1.99 3.12 3.64
22:00 Хувентуд де Лас Пиедрас - Дефенсор Спортинг 1 - 3 3.06 3.26 2.19
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Маратон Сан Педро - Лобос УПНФМ Тегусигалпа 4 - 4 1.83 3.38 3.73
00:30 Реал де Минас - Реал Еспаня 1 - 2 - - -
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
18:30 Депортес Икике - Евертън Виня дел Мар 0 - 0 2.40 3.17 2.81
21:00 Палестино Сантяго - Курико Унидо 4 - 2 1.73 3.65 4.36
23:30 Универсидад Католика - Кобресал Ел Салвадор 5 - 0 1.48 4.06 6.30
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Инчхън Юнайтед - Чонбук Хюндай Моторс 0 - 0 5.67 4.40 1.48
08:00 Поханг Стийлърс - Улсан Хюндай 2 - 1 2.81 3.49 2.31
08:00 Сангжу Сангму - Кануън 2 - 1 2.78 3.48 2.33
08:00 Сувон Самсунг Блюуингс - Сеул 1 - 2 2.29 3.35 2.88
08:00 Съннам - Тегу 1 - 2 3.64 3.10 2.08
08:00 Чеджу Юнайтед - Кьонсан 1 - 2 2.42 3.51 2.63
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
09:00 Серезо Осака - Кашима Антлърс 0 - 1 2.53 3.31 2.64
11:00 Урава Ред Даймъндс - Шимизу Ес-Пулс 2 - 1 2.18 3.46 3.05
13:00 Шонан Белмар - Кавазаки Фронтейл 0 - 5 4.24 3.72 1.75
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Звейген Канадзава - Вентфорет Кофу 2 - 3 2.58 3.13 2.67
08:00 Йокохама ФК - Кашива Рейсол 1 - 0 2.88 3.32 2.33
08:00 Киото Санга - Ехиме ФК 2 - 2 2.05 3.25 3.55
08:00 Мито Холихок - Омия Ардижа 2 - 3 2.60 3.09 2.67
08:00 Точиги СК - Токушима Вортис 1 - 1 3.97 3.36 1.89
09:00 Джеф Юнайтед Чиба - Монтедио Ямагата 1 - 4 3.20 3.21 2.18
13:00 Гифу - Ренофа Ямагучи 1 - 1 2.97 3.39 2.21

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 19.10.2019 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане