Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
октомври '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 2324252627
28293031   
       
Топ факти за деня

Ливърпул само победи от 7 мача

Барнзли като гост нито един вкаран гол в 4 мача

Сток Сити няма победа от 10 мача

Ковънтри като гост само равенства от 4 мача

Уимбълдън няма победа от 11 мача

Ипсуич няма загуба от 10 мача

Стивънидж Бороу няма победа от 11 мача

Скънторп като гост само загуби от 5 мача

Кайзерслаутерн като домакин 4 равенства от 5 мача

Карл Цайс Йена 9 загуби от 10 мача

Осасуна 5 равенства от 7 мача

Новара като домакин нито един получен гол в 4 мача

Нант като домакин нито един получен гол в 4 мача

Ред Бул Залцбург като домакин 25 вкарани гола в 5 мача - 5.00 на мач

Оуд Хеверле Льовен като домакин нито един получен гол в 4 мача

Звезда 09 Биелина като гост само загуби от 5 мача

Витоша Бистрица като гост само загуби от 6 мача

Юръп Пойнт нито един вкаран гол в 4 мача

Макаби Тел Авив нито един получен гол в 5 мача

Еносис Паралимни само загуби от 4 мача

Стумбрас Каунас като домакин няма равенство от 13 мача

Судува Мариямполе няма равенство от 23 мача

Од БК като домакин няма загуба от 12 мача

Одра Ополе няма победа от 11 мача

Ахмат Грозни като гост само 1 вкаран гол в 6 мача - 0.17 на мач

Инститют като домакин само загуби от 4 мача

Карик Рейнджърс като домакин само загуби от 4 мача

Уорънпойнт Таун само загуби от 8 мача

Дубница 10 победи от 11 мача

Домжале като домакин няма победа от 6 мача

ТСЦ Бачка Топола няма загуба от 10 мача

Чукарички като домакин само победи от 5 мача

Бари Таун Юнайтед като гост само победи от 4 мача

ФК Лвов като домакин само загуби от 4 мача

Металург Запорожие като домакин само загуби от 4 мача

Фуглафьордур като домакин няма победа от 11 мача

Хака 22 победи от 25 мача

АС Оулу като домакин няма победа от 13 мача

МП Микели няма загуба от 21 мача

ВПС Академия 19 загуби от 21 мача

РоПС Рованиеми 2 като домакин 40 вкарани гола в 10 мача - 4.00 на мач

Хееренвеен като домакин само равенства от 4 мача

Хайдук Сплит като домакин само победи от 5 мача

Пардубице няма загуба от 10 мача

Аарау като гост 15 получени гола в 4 мача - 3.75 на мач

Ийст Файф няма загуба от 8 мача

Фолкърк като гост само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

АСО Шлеф нито един вкаран гол в 4 мача

Ал-Сад Доха 16 вкарани гола в 4 мача - 4.00 на мач

Либертад Асунсион няма равенство от 12 мача

Анкета

Ще загуби ли точки Ливърпул на Олд Трафорд в Неделя срещу Манчестър Юнайтед?

ТВ програма
MAX Sport 4
Леганес - Леванте
14:00 на живо
Diema Sport 2
Брайтън - Тотнъм
14:30 на живо
Nova Sport
Фулъм - Чарлтън
14:30 на живо
Diema Sport
Ботев Враца - Ботев Пловдив 15:00 на живо
MAX Sport 3
СПАЛ - Парма
16:00 на живо
EuroSport 2
Байер Леверкузен - РБ Лайпциг 16:30 на живо
Diema Sport 2
Ливърпул - Лестър
17:00 на живо
Nova Sport
Бристъл Сити - Рединг
17:00 на живо
Sport  Plus HD
Реал Мадрид - Гранада
17:00 на живо
Diema Sport
Етър Велико Търново - Локомотив Пловдив 17:30 на живо
EuroSport 2
Фрайбург - Борусия Дортмунд 18:30 на запис
Ring.BG
Пари Сен Жермен - Анже
18:30 на живо
MAX Sport 3
Верона - Сампдория
19:00 на живо
Diema Sport 2
Уест Хям - Кристъл Палас
19:30 на живо
EuroSport 2
Шалке 04 - Кьолн
19:30 на живо
Sport  Plus HD
Валенсия - Алавес
19:30 на живо
Diema Sport
ЦСКА София - Витоша Бистрица 20:00 на живо
Ring.BG
Монпелие - Монако
21:00 на живо
MAX Sport 3
Дженоа - Милан
21:45 на живо
Diema Sport 2
Норич - Астън Вила
21:55 на запис
Sport  Plus HD
Осасуна - Виляреал
22:00 на живо

Мачове за събота, 5 октомври, 2019 Подреждане по час

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
15:45 Малайзия - Шри Ланка 6 - 0 1.16 5.92 14.44
19:00 Йордания - Сингапур 0 - 0 1.17 7.07 11.81
Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Брайтън - Тотнъм 3 - 0 4.21 3.82 1.84
17:00 Бърнли - Евертън 1 - 0 2.91 3.28 2.53
17:00 Ливърпул - Лестър 2 - 1 1.50 4.58 6.48
17:00 Норич - Астън Вила 1 - 5 2.41 3.62 2.86
17:00 Уотфорд - Шефилд Юнайтед 0 - 0 2.24 3.35 3.38
19:30 Уест Хям - Кристъл Палас 1 - 2 2.01 3.59 3.78
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:30 Фулъм - Чарлтън 2 - 2 1.40 4.81 7.98
17:00 Бристъл Сити - Рединг 1 - 0 2.04 3.50 3.66
17:00 Дарби Каунти - Лутън Таун 2 - 0 2.03 3.58 3.55
17:00 Куинс Парк Рейнджърс - Блекбърн 4 - 2 2.23 3.53 3.13
17:00 Милуол - Лийдс 2 - 1 4.41 3.64 1.82
17:00 Нотингам Форест - Брентфорд 1 - 0 2.92 3.35 2.44
17:00 Престън - Барнзли 5 - 1 1.61 3.99 5.48
17:00 Суонзи - Сток Сити 1 - 2 1.98 3.39 3.91
17:00 Уест Бромич - Кардиф 4 - 2 1.80 3.69 4.48
17:00 Хъдърсфийлд - Хъл Сити 3 - 0 2.72 3.30 2.64
17:00 Шефилд Уензди - Уигън 1 - 0 1.76 3.57 4.92
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акрингтън Стенли - Оксфорд Юнайтед 2 - 2 3.06 3.49 2.26
17:00 Джилингам - Саутенд 3 - 1 1.68 3.96 4.76
17:00 Донкастър - Портсмут 1 - 2 2.73 3.46 2.50
17:00 Линкълн Сити - Съндърланд 2 - 0 3.11 3.37 2.28
17:00 Милтън Кийнс Донс - Бъртън Албион 0 - 3 3.04 3.42 2.30
17:00 Родъръм Юнайтед - Ковънтри 4 - 0 2.21 3.57 3.09
17:00 Транмиър Роувърс - Шросбъри Таун 0 - 1 2.57 3.35 2.71
17:00 Уикъмб - Питърбъро 3 - 3 2.63 3.59 2.52
17:00 Уимбълдън - Рочдейл 3 - 2 2.30 3.29 3.15
17:00 Флийтууд Таун - Ипсуич 0 - 1 2.15 3.31 3.47
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брадфорд Сити - Суиндън 2 - 1 2.45 3.39 2.82
17:00 Гримсби Таун - Мансфийлд Таун 0 - 1 2.60 3.23 2.76
17:00 Кембридж Юнайтед - Макълсфийлд Таун 2 - 2 1.94 3.51 3.92
17:00 Колчестър - Стивънидж Бороу 3 - 1 1.83 3.53 4.38
17:00 Крю Александра - Екзитър 1 - 1 2.37 3.51 2.90
17:00 Нортхямптън Таун - Лейтън Ориент 0 - 1 1.96 3.63 3.66
17:00 Нюпорт Каунти - Карлайл 1 - 0 1.75 3.79 4.50
17:00 Олдъм - Челтнъм Таун 1 - 1 2.47 3.35 2.82
17:00 Плимут - Скънторп 2 - 2 1.86 3.63 4.13
17:00 Порт Вейл - Моркамб 3 - 1 1.71 3.72 4.87
17:00 Уолсол - Салфорд Сити 0 - 3 2.07 3.46 3.49
17:00 Форест Грийн Роувърс - Кроули Таун 3 - 1 2.46 3.43 2.79
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Боръм Ууд - Солихъл Муурс 1 - 0 3.11 3.27 2.20
17:00 Бромли - Бароу 1 - 2 1.99 3.44 3.47
17:00 Дагенъм и Редбридж - Барнет 1 - 1 2.33 3.18 2.97
17:00 Доувър Атлетик - Нотс Каунти 2 - 2 2.20 3.35 3.03
17:00 Мейдънхед Юнайтед - Халифакс Таун 0 - 1 2.66 3.22 2.53
17:00 Сътън Юнайтед - Стокпорт 0 - 0 2.34 3.26 2.87
17:00 Торки Юнайтед - Файлд 2 - 1 2.14 3.52 3.07
17:00 Уокинг - Рексъм 1 - 1 2.35 3.27 2.87
17:00 Хартлипул - Йоувил 2 - 1 2.52 3.35 2.61
17:00 Честърфийлд - Ийстли 1 - 2 2.05 3.34 3.40
17:00 Чорли - Алдършот Таун 0 - 0 2.25 3.22 3.08
19:20 Харогейт Таун - Ебсфлийт Юнайтед 2 - 0 1.86 3.58 3.76
Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
17:00 Тамуорт - Херефорд Юнайтед 0 - 0 2.90 3.43 2.14
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Байер Леверкузен - РБ Лайпциг 1 - 1 2.27 3.72 2.92
16:30 Байерн Мюнхен - Хофенхайм 1 - 2 1.11 9.55 20.97
16:30 Падерборн - Майнц 05 1 - 2 2.46 3.81 2.62
16:30 Фрайбург - Борусия Дортмунд 2 - 2 5.16 4.05 1.64
19:30 Шалке 04 - Кьолн 1 - 1 1.78 4.03 4.22
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Динамо Дрезден - Хановер 96 0 - 2 2.47 3.50 2.68
14:00 Зандхаузен - Ерцгебирге Ауе 2 - 2 2.02 3.49 3.56
14:00 Хамбургер - Гройтер Фюрт 2 - 0 1.41 4.64 7.02
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Виктория Кьолн - Валдхоф Манхайм 2 - 2 2.72 3.61 2.33
15:00 Зоненхоф Гроссашпах - Инголщат 1 - 5 3.35 3.61 2.01
15:00 Кайзерслаутерн - Карл Цайс Йена 3 - 1 1.50 4.17 6.12
15:00 Унтерхахинг - Пройсен Мюнстер 2 - 2 1.63 4.06 4.60
15:00 Халешер - Цвикау 1 - 1 1.58 4.08 5.08
15:00 Ханза Рощок - Мепен 2 - 1 1.87 3.62 3.79
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Леганес - Леванте 1 - 2 2.02 3.40 3.94
17:00 Реал Мадрид - Гранада 4 - 2 1.33 5.58 8.71
19:30 Валенсия - Алавес 2 - 1 1.58 3.96 6.41
22:00 Осасуна - Виляреал 2 - 1 3.01 3.26 2.47
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Луго - Лас Палмас 0 - 2 2.74 2.93 2.76
19:00 Елче - Райо Валекано 1 - 1 2.84 3.05 2.56
21:00 Понферадина - Мирандес 2 - 0 1.85 3.21 4.60
21:30 Тенерифе - Естремадура 1 - 2 2.05 3.20 3.75
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Алавес Б - Баракалдо 1 - 0 2.45 2.93 2.85
17:30 Аморебиета - Реал Унион 1 - 4 1.80 3.28 4.09
18:00 Валядолид Б - Реал Сосиедад Б 2 - 1 2.15 3.16 3.16
19:00 Аренас Клуб де Гечо - Атлетик Билбао Б 1 - 2 4.13 3.51 1.75
20:00 Културал Леонеса - Гихуело 3 - 1 1.52 3.71 5.69
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
19:00 Еспаньол Б - Ла Нусия 2 - 1 1.86 3.22 3.96
20:00 Атлетико Леванте - ФК Андора 1 - 1 2.77 3.04 2.41
20:00 Ориуела - Лагостера 0 - 3 2.50 3.16 2.58
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 СПАЛ - Парма 1 - 0 2.58 3.17 2.85
19:00 Верона - Сампдория 2 - 0 2.38 3.31 3.00
21:45 Дженоа - Милан 1 - 2 2.98 3.23 2.45
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Козенца - Венеция 1 - 1 2.16 3.10 3.51
16:00 Кротоне - Виртус Ентела 3 - 1 1.70 3.48 5.16
16:00 Ливорно - Киево 3 - 4 2.52 3.03 2.93
16:00 Порденоне - Емполи 2 - 0 3.03 3.14 2.37
16:00 Специя - Беневенто 0 - 1 2.94 3.20 2.40
19:00 Трапани - Юве Стабия 1 - 2 2.08 3.11 3.72
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
21:45 Комо - Джиана Ерминио 2 - 1 1.72 3.40 4.45
21:45 Новара - Про Верчели 0 - 1 1.58 3.61 5.13
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
21:45 Вис Пезаро 1898 - Фермана 1 - 1 2.19 2.99 3.21
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
21:45 Терамо - Риети 1 - 1 1.59 3.84 4.75
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Пари Сен Жермен - Анже 4 - 0 1.21 6.75 11.88
21:00 Брест - Метц 2 - 0 2.43 3.26 2.95
21:00 Дижон - Страсбург 1 - 0 2.69 3.06 2.79
21:00 Монпелие - Монако 3 - 1 2.89 3.27 2.48
21:00 Нант - Ница 1 - 0 1.98 3.35 3.91
21:00 Тулуза - Бордо 1 - 3 2.52 3.15 2.97
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
15:45 Оксер - Льо Авър 2 - 0 2.35 3.05 3.18
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 Адмира Вакер Мьодлинг - ВШГ Сваровски Тирол 3 - 1 2.57 3.45 2.56
18:00 Матерсбург - Рапид Виена 2 - 3 5.32 4.34 1.53
18:00 Ред Бул Залцбург - Алтах 6 - 0 1.11 9.04 16.58
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
15:30 Грацер АК - Аустрия Виена II 2 - 3 1.78 3.80 3.85
20:00 Лафниц - Дорнбирн 1 - 1 1.99 3.53 3.35
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Сумгаит - Кешля 0 - 0 2.48 3.21 2.50
18:15 Нефтчи Баку - Сабаил Баку 2 - 1 1.50 3.76 5.76
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Партизани Тирана - Теута 1 - 1 - - -
18:00 Скендербеу Корча - Луфтетари 2 - 0 1.63 3.22 5.40
18:00 Фламуртари - КФ Тирана 2 - 2 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Арарат-Армения Ереван - Алашкерт Ереван 2 - 0 1.90 3.58 3.37
14:00 Лори Ванадзор - Пюник Ереван 2 - 2 2.55 3.32 2.43
18:00 Урарту Ереван - Ширак Гюмри 2 - 2 2.36 3.11 2.72
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 ФК Слуцк - БАТЕ Борисов 0 - 3 4.33 4.07 1.60
18:00 Шахтьор Солигорск - Торпедо Жодино 3 - 0 1.55 3.75 5.19
19:00 Торпедо Минск - Славия Мозир 0 - 3 - - -
20:45 Неман - Динамо Брест 0 - 1 4.66 4.41 1.49
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:00 Ойпен - Мехелен 0 - 2 2.50 3.45 2.68
21:00 Ваасланд-Беверен - Остенде 3 - 1 2.46 3.61 2.64
21:00 Зулте Варегем - Серкъл Брюж 6 - 0 1.56 4.24 5.36
21:30 Кортрийк - Сент Трюиден 4 - 0 1.83 3.81 3.87
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Вестерло - Виртон 0 - 1 2.04 3.36 3.36
21:30 Оуд Хеверле Льовен - Локерен 2 - 3 1.83 3.47 3.97
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Жрински Мостар - ФК Сараево 0 - 0 2.25 3.25 2.75
16:30 Радник Биелина - Слобода Тузла 3 - 2 1.35 4.10 8.45
16:30 Тузла Сити - Звезда 09 Биелина 3 - 0 1.13 5.89 15.59
16:30 Челик Зеница - Широки Брег 2 - 0 2.34 3.18 2.68
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
15:00 Ботев Враца - Ботев Пловдив 3 - 0 2.48 3.07 2.76
17:30 Етър Велико Търново - Локомотив Пловдив 0 - 5 3.31 3.27 2.05
20:00 ЦСКА София - Витоша Бистрица 4 - 0 1.15 6.29 13.18
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
16:00 Лудогорец Разград II - Литекс Ловеч 0 - 1 2.59 3.60 2.42
16:00 Спартак Плевен - Струмска Слава Радомир 0 - 1 2.25 3.32 2.66
17:00 Монтана - Поморие 5 - 1 1.30 4.74 7.70
17:00 Спартак Варна - Локомотив Горна Оряховица 0 - 0 1.97 3.45 3.02
18:00 Ботев Гълъбово - Септември София 1 - 2 3.94 3.96 1.42
Гибралтар - Национална Лига Гибралтар - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Монс Калпе - Юръп Пойнт 0 - 2 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Сиони Болниси - Дила Гори 0 - 4 - - -
17:00 Локомотив Тбилиси - Торпедо Кутаиси 2 - 0 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:15 Панатинайкос - Ксанти 0 - 1 1.62 3.43 6.23
19:30 Лариса - АЕК Атина 0 - 0 4.02 3.14 1.99
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Кавала - Егалео 0 - 0 - - -
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Хобро - Олборг 0 - 2 4.00 3.67 1.85
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:15 Хвидовре - Нествед 3 - 1 2.39 3.40 2.74
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Куресааре - Тулевик Вилянди 4 - 1 2.35 3.59 2.42
13:00 Маарду Линнамеесконд - Талина Калев 2 - 2 2.16 3.48 2.77
16:00 Флора Талин - Нарва Транс 1 - 0 1.23 5.74 8.42
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Макаби Тел Авив - Апоел Хадера 0 - 0 1.28 4.86 8.29
19:00 Секция Нес Циона - Макаби Хайфа 0 - 3 7.62 4.60 1.32
20:30 Апоел Хайфа - Апоел Беер Шева 0 - 3 3.36 3.25 1.99
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Слиго Роувърс - Шамрок Роувърс 0 - 0 4.48 4.04 1.64
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Жетису Талдикорган - Иртиш Павлодар 2 - 1 1.79 3.27 3.92
12:00 Окжетпес Кокшетау - Тараз 2 - 3 1.89 3.27 3.50
14:00 Кайрат Алмати - Актобе 6 - 0 1.17 6.50 10.53
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Пафос - Омония Никозия 2 - 1 3.42 3.28 1.97
19:00 Докса Катокопия - Еносис Паралимни 1 - 3 1.73 3.57 4.07
20:00 Неа Саламина - АЕЛ Лимасол 3 - 2 2.62 3.14 2.49
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
15:30 Лапи Подуево - Феризай 2 - 4 - - -
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
14:00 Йелгава - Спартакс Юрмала 5 - 2 2.65 3.20 2.44
14:00 ФК Лиепая - Метта ЛУ Рига 2 - 1 1.51 3.68 5.97
15:00 БФЦ Даугавпилс - Вентспилс 1 - 1 5.16 3.59 1.59
16:00 Валмиера - РФШ Рига 1 - 3 4.44 3.58 1.67
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кауно Жалгирис - Жалгирис Вилнюс 1 - 2 4.72 4.01 1.53
15:00 Атлантас Клайпеда - ФК Ритеряй 2 - 1 5.84 4.58 1.40
17:00 Стумбрас Каунас - ФК Паланга 0 - 3 - - -
19:00 Судува Мариямполе - ФК Паневежис 3 - 1 1.12 7.15 12.62
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
20:00 Жюнес Еш - Диферданж 1 - 1 2.30 3.24 2.70
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Балзан Ютс - Гудя Юнайтед 1 - 0 1.77 3.53 3.73
16:00 Санта Лучия ФК - Сенглеа Атлетик 0 - 0 2.25 3.51 2.54
18:00 Хибърниънс - Биркиркара 0 - 1 2.08 3.18 3.09
18:15 Слима Уондърърс - Сиренс 0 - 1 2.32 3.35 2.56
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Од БК - Волеренга Осло 1 - 1 1.80 3.81 4.02
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 Йерв Гримстад - Старт Кристиансанд 1 - 7 3.96 3.62 1.78
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Левангер - Стьордалс Блинк 1 - 3 3.49 3.79 1.77
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Фрам Ларвик - Флурьо 1 - 1 1.40 4.60 5.47
17:00 Аскер - Елверум 1 - 0 1.87 3.82 3.23
17:00 Берум - Гроруд 1 - 1 3.68 3.92 1.72
17:00 Осане - Киелсос 3 - 0 2.08 3.62 2.81
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:00 Погон Шчечин - Раков Ченстохова 1 - 2 1.96 3.31 3.87
18:30 Лех Познан - Висла Краков 4 - 0 1.53 4.23 5.61
21:00 Лехия Гданск - Заглембие Любин 1 - 2 1.96 3.44 3.78
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Вигри Сувалки - Радомяк Радом 1 - 4 3.26 3.28 2.08
18:45 Хробри Глогов - Варта Познан 0 - 0 2.86 3.15 2.38
19:00 Заглембие Сосновец - Сандеця Нови Сонч 3 - 1 2.40 3.22 2.81
19:00 Подбескидзе - ГКС Белхатов 4 - 0 1.83 3.37 4.18
19:00 Хойничанка Хойнице - Одра Ополе 1 - 2 2.04 3.36 3.32
20:00 Термалика Нечеча - ГКС Тихи 4 - 3 2.10 3.30 3.28
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Авеш - Тондела 0 - 1 2.36 3.29 2.97
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Академика Коимбра - Бенфика Б 1 - 0 2.22 3.28 2.91
13:00 Насионал Мадейра - Порто Б 4 - 1 1.59 3.65 4.99
Португалия - Купа на Лигата Португалия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
18:00 Спортинг Ковиля - Витория Сетубал 1 - 1 2.69 3.06 2.65
20:00 Пасош Ферейра - Маритимо 1 - 1 1.80 3.43 4.38
22:30 Портимонензе - Рио Аве 1 - 1 2.84 3.25 2.38
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
14:30 Газ Метан Медиаш - Академика Клинчени 2 - 1 1.55 3.82 5.94
20:30 ФК ФКСБ - Динамо Букурещ 1 - 1 1.69 3.59 4.74
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
11:30 ФК Уфа - Ахмат Грозни 0 - 1 2.27 2.91 3.47
14:00 ФК Оренбург - Динамо Москва 2 - 0 2.71 3.03 2.69
16:30 Рубин Казан - ФК Тамбов 2 - 1 2.03 3.15 3.81
19:00 ПФК Сочи - Криля Советов 0 - 2 2.01 3.28 3.66
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
11:00 Луч Владивосток - Авангард Курск 2 - 2 2.13 3.09 3.31
11:00 СКА-Хабаровск - ФК Химки 1 - 1 2.91 3.16 2.29
15:00 ФК Нижни Новгород - Енисей Красноярск 1 - 3 1.62 3.44 5.31
15:00 Чертаново Москва - Спартак Москва 2 2 - 2 1.88 3.28 3.83
17:00 Мордовия Саранск - Ротор Волгоград 0 - 1 4.45 3.45 1.70
17:00 Факел Воронеж - Том Томск 0 - 0 3.42 3.09 2.07
17:00 ФК Армавир - Текстилщик Иваново 2 - 0 1.85 3.28 4.00
18:00 Балтика Калининград - ФК Краснодар-2 4 - 1 1.84 3.28 3.96
18:00 Торпедо Москва - Шинник Ярославл 2 - 0 1.74 3.45 4.25
18:00 Чайка Песчанокопское - Нефтехимик Нижнекамск 0 - 2 2.32 3.06 2.91
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Първа Фаза Рез. 1 X 2
16:00 Виртус - Кайлунго 0 - 1 - - -
16:00 Тре Фиори - Ла Фиорита 1 - 1 - - -
16:00 Фолгоре Фалциано - Доманяно 2 - 2 - - -
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Инститют - Балимина Юнайтед 1 - 1 4.36 3.92 1.64
17:00 Карик Рейнджърс - Коулрейн 1 - 4 4.48 3.93 1.60
17:00 Уорънпойнт Таун - Дънганън Суифтс 4 - 3 4.47 3.98 1.61
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Академия Пандев - Силекс Кратово 2 - 0 - - -
16:00 Борец Велес - Струга Трим-Лум 3 - 2 - - -
16:00 Македония Гьорче Петров - Шкупи Скопие 0 - 0 - - -
16:00 Шкендия 79 Тетово - Вардар Скопие 0 - 0 - - -
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
17:30 Спартак Търнава - ДАК Дунайска Стреда 1 - 2 2.90 3.15 2.29
18:00 Жилина - Серед 1 - 0 1.20 5.76 10.23
18:00 Нитра - Сеница 1 - 4 2.15 3.20 3.12
18:00 Похроние Долна Жданя - Земплин Михаловце 2 - 2 3.20 3.21 2.09
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
16:00 Дукла Банска Бистрица - Дубница 3 - 3 1.89 3.57 3.17
16:00 Комарно - Петржалка Братислава 0 - 0 2.31 3.56 2.44
16:00 Кошице - Пухов 0 - 0 1.75 3.65 3.63
16:00 Попрад - Жилина Б 0 - 1 1.59 4.30 3.81
16:00 Слован Братислава Б - МФК Ружомберок II 0 - 0 2.58 3.69 2.20
16:00 Татран Липтовски Микулаш - Славой Требишов 1 - 1 1.43 4.42 5.11
20:00 Скалица - Партизан Бардейов 3 - 0 1.47 4.05 5.10
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Браво Любляна - Целие 2 - 2 2.99 3.31 2.17
19:00 Домжале - Табор Сежана 1 - 0 1.50 4.11 5.18
21:15 Марибор - Мура 0 - 0 1.62 3.71 4.58
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
19:00 Мачва Шабац - Раднички Ниш 0 - 1 5.30 3.53 1.58
19:00 Рад Белград - Пролетер Нови Сад 1 - 1 2.11 3.07 3.33
19:00 Радник Сурдулица - ТСЦ Бачка Топола 1 - 0 2.51 2.97 2.65
19:00 Чукарички - Явор Иваница 2 - 0 1.43 3.98 6.66
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Касъмпаша - Коняспор 1 - 4 2.31 3.31 3.02
17:30 Гьозтепе - Кайзериспор 4 - 0 1.59 3.85 5.53
20:00 Генчлербирлиги - Галатасарай 0 - 0 3.18 3.49 2.13
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Гиресунспор - Акхисар Беледиеспор 1 - 0 2.64 3.23 2.47
16:30 Ескишехирспор - Фатих Карагюмрук 1 - 3 2.33 3.30 2.71
16:30 Истанбулспор - Кечиоренгуджу 1 - 1 1.95 3.35 3.43
19:00 Балъкесирспор - Болуспор 3 - 2 2.36 3.35 2.66
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Еърбъс ЮК - Кардиф Метрополитън 1 - 1 2.85 3.49 2.19
16:30 Кармартън Таун - Конас Кий 1 - 2 5.75 4.07 1.48
16:30 Нютаун - Бари Таун Юнайтед 2 - 3 2.28 3.34 2.82
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ворскла Полтава - ФК Мариупол 1 - 1 2.20 3.06 3.24
17:00 Десна Чернигов - Олимпик Донецк 1 - 0 1.81 3.21 4.26
19:30 ФК Лвов - Заря Луганск 0 - 0 4.34 3.29 1.77
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Агробизнес Волочиск - Прикарпатие Ивано-Франкивск 1 - 2 1.68 3.82 4.11
15:00 Горняк-Спорт Горишни Плавни - ФК Минай 1 - 0 3.02 3.41 2.03
15:00 Черкащина-Академия - Авангард Краматорск 1 - 2 3.91 3.71 1.68
16:00 Балкани Заря - Черноморец Одеса 1 - 1 - - -
16:00 Металург Запорожие - Волин Луцк 1 - 3 5.60 4.00 1.50
16:30 Металист 1925 Харков - МФК Николаев 0 - 0 1.65 3.78 4.10
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
15:30 Уйпещ - Мезьокьовешд 1 - 2 1.99 3.03 4.06
18:00 Диошдьор - Пушкаш Академи 1 - 1 2.89 3.14 2.36
18:00 Кишварда - Залаегерсег 3 - 3 2.40 3.36 2.68
18:00 Пакш - Ракоши Капошвар 2 - 1 1.64 3.79 4.73
20:30 МОЛ Фехервар - Дебрецен 2 - 1 1.65 3.91 4.49
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Скала ИФ - ТБ/ФКС/Ройн 5 - 1 1.54 4.32 5.20
18:00 ХБ Торсхавн - Рунавик 0 - 2 2.22 3.68 2.85
18:30 ЕБ Стреймур - Б36 Торсхавн 0 - 4 6.25 5.01 1.33
18:30 Фуглафьордур - АБ Аргир 4 - 6 3.70 3.86 1.84
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
15:00 Каяани - Хака 1 - 2 4.52 4.86 1.52
15:00 МуСа Пори - Екеняс ИФ 1 - 0 2.27 3.90 2.56
17:00 АС Оулу - Яро 4 - 1 2.51 3.50 2.46
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
14:00 Викингит Хелзинки - ЙИППО Йоенсуу 2 - 1 2.20 3.45 2.71
14:00 ВЯС Вантаа - Судет 2 - 3 - - -
14:00 Клуби-04 Хелзинки - Кифен 08 0 - 0 1.55 4.19 4.32
14:00 МиПК Микели - МП Микели 0 - 1 4.23 3.81 1.62
14:00 НЯС Нурмиярви - Рейпас Лахти 0 - 5 2.17 3.54 2.70
14:00 ПЕПО Лапеенранта - ЯПС Ярвенпяя 4 - 2 2.39 3.59 2.39
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
14:00 Гнистан Хелзинки - ЕПС Еспоо 4 - 3 1.31 5.33 6.22
14:00 Гранкула ИФК - Илвес Тампере 2 3 - 1 1.79 3.67 3.51
14:00 Пало-Ирот Раума - КааПо Каарина 3 - 2 3.41 3.75 1.80
14:00 СалПа Сало - Джаз Пори 2 - 2 1.41 4.56 5.39
14:00 Тампере Юнайтед - Хонка Академия 2 - 1 5.40 4.48 1.42
14:00 ФК Еспоо - КяПа Хелзинки 2 - 2 1.68 4.19 3.56
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
14:00 Вааякоски Ювяскюля - ГБК Кокола 5 - 1 1.91 3.87 2.99
14:00 ВПС Академия - Вааса ИФК 0 - 2 4.26 4.23 1.55
14:00 ОЛС Оулу - КаяХа Каяани 2 - 1 1.79 3.77 3.44
14:00 ПК-37 Иисалми - Еркулес Оулу 2 - 4 - - -
14:00 РоПС Рованиеми 2 - СЯК Академия 1 - 0 3.30 4.40 1.83
14:00 ЯБК Якобстад - КуФу-98 Куопио 6 - 6 2.32 3.93 2.32
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 Хераклес - Еммен 2 - 0 1.71 4.05 4.34
20:45 Витес - Утрехт 2 - 1 2.35 3.72 2.71
20:45 Спарта Ротердам - Твенте 2 - 1 1.80 3.96 3.92
21:45 Хееренвеен - Цволе 1 - 0 1.57 4.41 5.06
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Хайдук Сплит - Вараждин 2 - 0 1.09 8.62 22.64
18:00 Динамо Загреб - Славен 1 - 0 1.13 7.11 16.68
20:00 Осиек - ХНК Горица 2 - 1 1.63 3.71 5.07
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:30 Будучност Подгорица - ФК Подгорица 1 - 0 3.69 4.68 5.56
15:30 Гарбал Радановичи - Рудар Плевля 2 - 2 2.04 3.17 3.37
15:30 Петровац - Ком Подгорица 2 - 1 2.23 3.20 3.51
15:30 Сутиеска Никшич - Зета Голубовци 2 - 1 1.52 3.95 5.15
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Баник Острава - Фастав Злин 4 - 0 1.69 3.64 4.66
17:30 Опава - Теплице 0 - 1 2.41 3.09 2.96
17:30 Прибрам - Сигма Оломоуц 0 - 0 2.51 3.23 2.73
20:00 Спарта Прага - Карвина 4 - 0 1.22 5.61 12.10
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Дукла Прага - Простейов 1 - 0 1.26 4.99 8.98
11:15 Тринец - Витковице 3 - 2 1.55 3.59 5.58
11:15 Хрудим - Збройовка Бърно 1 - 4 3.84 3.43 1.84
14:10 Храдец Кралове - Пардубице 1 - 0 2.08 3.22 3.30
17:00 Лишен Бърно - Усти над Лабем 1 - 3 2.06 3.46 3.07
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Ксамакс - Сервет 2 - 2 2.52 3.46 2.61
20:00 Тун - Люцерн 0 - 2 2.72 3.36 2.46
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:00 Киасо - Шафхаузен 0 - 1 2.36 3.46 2.61
18:30 Грасхопърс - Вил 3 - 0 1.77 3.66 3.77
19:30 Кринс - Аарау 2 - 3 2.54 3.61 2.32
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
14:30 Сундсвал - Норкьопинг 4 - 4 4.50 3.75 1.75
17:00 АИК Стокхолм - Йоребро 2 - 0 1.30 5.08 10.49
17:00 Сириус - Хелзинборг 2 - 1 2.21 3.32 3.24
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:30 Варберг БоИС - Вестерос 4 - 0 1.60 3.94 5.09
17:00 Мялби - Йостерс 3 - 2 2.07 3.29 3.42
19:00 Дегерфорш - Бромапойкарна 2 - 1 1.71 3.72 4.43
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
14:30 Сандвикен - Буден 2 - 2 1.34 4.84 6.72
15:00 Рюнинге - Йефле 0 - 1 2.24 3.71 2.60
17:00 ИФ Сюлвия - Васалунд 1 - 2 2.52 3.87 2.23
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
15:00 Ескилсмине - Линдуме 1 - 0 1.98 3.53 3.11
15:00 Твоокерш - Кристианстад 2 - 1 1.69 3.68 4.05
15:00 Торнс - Утсиктенс 2 - 0 2.10 3.60 2.87
17:00 Атвидаберг - Люнгшиле 1 - 1 6.10 4.63 1.39
17:00 Тролхетан - Оскаршхамн АИК 0 - 2 1.49 4.31 5.00
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Абърдийн - Хибърниън 1 - 1 1.84 3.40 4.32
17:00 Мъдъруел - Сейнт Мирън 2 - 0 1.78 3.57 4.46
17:00 Рос Каунти - Сейнт Джонстън 2 - 2 2.40 3.26 2.89
17:00 Хартс - Килмарнък 0 - 1 2.34 3.17 3.10
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Грийнок Мортън - Дънфърмлин 1 - 1 2.93 3.36 2.28
17:00 Дънди ФК - Арброут 2 - 0 1.65 3.68 4.94
17:00 Еър Юнайтед - Инвърнес КТ 0 - 2 2.15 3.40 3.11
17:00 Партик Тисъл - Куин ъф Саут 0 - 1 1.77 3.57 4.19
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Дъмбартън - Форфар Атлетик 3 - 1 2.17 3.57 2.91
17:00 Ийст Файф - Странрар 1 - 1 1.45 4.35 5.96
17:00 Клайд - Монтроуз 0 - 2 1.78 3.67 3.99
17:00 Питърхед - Еърдри 1 - 2 2.68 3.40 2.39
17:00 Рейт Роувърс - Фолкърк 2 - 2 2.93 3.52 2.16
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Елгин Сити 1 - 3 2.72 3.54 2.29
17:00 Брихин Сити - Стърлинг Албиън 1 - 1 2.98 3.41 2.18
17:00 Каудънбийт - Единбург Сити 1 - 0 3.06 3.53 2.11
17:00 Куинс парк ФК - Анан Атлетик 1 - 2 2.07 3.51 3.14
17:00 Стенхаусмюър - Коув Рейнджърс 3 - 2 7.07 5.20 1.32
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 НШ Магра - МК Алжир 0 - 0 2.99 3.00 2.24
19:45 МК Оран - УСМ Алжир 4 - 0 2.32 3.01 2.93
20:45 АСО Шлеф - УСМ Бел-Абес 0 - 1 1.90 2.99 3.88
21:00 УС Бискра - КС Константин 2 - 1 2.22 2.98 3.05
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
01:00 Нюелс Олд Бойс Росарио - Банфийлд 0 - 0 2.07 3.08 3.79
03:10 Атлетико Тукуман - Талерес Кордоба 2 - 1 2.41 2.87 3.17
19:15 Архентинос Хуниорс - Арсенал Саранди 2 - 1 2.06 3.01 3.86
19:15 Годой Крус - Химнасия Ла Плата 2 - 4 2.32 2.98 3.20
21:30 Сан Лоренцо де Алмагро - Сентрал Кордоба 1 - 4 1.64 3.42 5.68
23:45 Естудиантес Ла Плата - Хуракан Буенос Айрес 0 - 0 1.74 3.31 4.97
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
03:10 Атланта Буенос Айрес - Белграно Кордоба 4 - 2 2.02 3.24 3.28
03:30 Естудиантес Рио Куарто - Гилермо Браун 3 - 1 2.12 3.10 3.18
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
21:30 Вия Далмине - Браун Адроге 1 - 2 1.87 3.19 3.84
23:00 Клуб Алмагро - Тигре Виктория отл. - - -
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Олуейс Реди Ла Пас - Роял Пари Санта Крус 3 - 2 1.26 5.87 7.18
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
23:00 Васко да Гама RJ - Сантос SP 0 - 1 2.85 3.09 2.53
23:00 Сао Пауло SP - Форталеса CE 2 - 1 1.47 4.04 6.86
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Фигуерензе SC - Оесте SP 1 - 2 2.55 2.90 2.91
03:30 Сао Бенто SP - Брагантино SP 0 - 3 5.79 3.24 1.64
17:00 Ботафого SP - Понте Прета SP 4 - 1 2.33 2.91 3.16
22:30 Парана Клуб PR - Коритиба PR 2 - 0 2.65 2.88 2.76
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Депортиво Тачира - Ланерос Гуанаре 4 - 1 1.51 4.08 5.16
18:00 Метрополитанос - Минерос де Гуаяна 2 - 1 2.05 3.16 3.21
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Истапа - Гуастатоя 2 - 1 2.29 3.25 2.61
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Асуан - Ал Ахли Кайро 1 - 5 11.55 5.29 1.22
18:30 Вади Дегла - Исмаили Исмаилия 0 - 1 2.34 2.96 2.99
18:30 Ел Ентаг Ел Харби - Ел Мокавлун 0 - 1 2.83 2.95 2.46
21:00 Ал Масри Порт Саид - Ал Итихад Александрия 0 - 1 2.31 2.92 3.12
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
04:15 Санта Текла - Хокоро 2 - 0 1.64 3.62 4.24
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 Калтенг Путра - Барито Путера 1 - 1 1.81 3.63 3.76
11:30 Персеру Бадак Лампунг - Семен Паданг 0 - 1 1.67 3.46 4.54
14:30 Мадура Юнайтед - Персиб Бандунг 2 - 1 1.77 3.57 3.82
Канада - Премиер Лига Канада - Премиер Лига Втора Фаза Рез. 1 X 2
22:30 Валюр - Едмънтън 3 - 1 2.49 3.29 2.50
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
17:40 Ал-Сад Доха - Ал-Райян 2 - 4 1.20 6.25 8.24
19:50 Катар СК Доха - Ал-Ахли Доха 0 - 2 3.22 3.81 1.86
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 ИР Танжер - Юсуфиа Берешид отл. - - -
21:00 МК Уджда - Видад Казабланка отл. - - -
21:00 Олимпик Курибга - ФУС Рабат отл. - - -
21:00 Раджа Бени Мелал - ХУСА Агадир отл. - - -
21:00 Раджа Казабланка - Могреб Тетуан отл. - - -
21:00 РСБ Беркан - Дифаа ел Джадида отл. - - -
21:00 ФАР Рабат - Рапиде Оуед Зем отл. - - -
21:00 Хемис Земамра - Олимпик Сафи отл. - - -
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Монаркас Морелия - Некакса Агуаскалиентес 2 - 3 2.15 3.34 3.14
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Сакатепек - Венадос 3 - 1 - - -
03:00 Тампико Мадеро - Селая 2 - 3 - - -
05:00 Кафеталерос де Чиапас - Корекаминос УАТ 0 - 0 1.69 3.40 4.31
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Гуарани Асунсион - Либертад Асунсион 1 - 1 3.24 3.31 2.02
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Спорт Уанкайо - Универсидад Сан Мартин 0 - 0 1.42 4.11 6.39
21:15 Академия Кантолао - Аякучо 1 - 2 1.69 3.54 4.35
23:30 Бинасионал - Карлос А. Манучи 4 - 0 1.24 5.52 9.05
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
18:00 Ал Етифак Дамам - Ал Хилал Рияд 1 - 4 5.86 4.49 1.40
18:05 Ал Адал - Ал Шабаб Рияд 0 - 1 2.85 3.22 2.29
18:20 Ал Фейха - Ал Ахли Джеда 0 - 3 3.85 3.49 1.80
20:10 Ал Таавон - Абха Клуб 1 - 0 1.60 3.84 4.45
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Бостън Ривър - Насионал Монтевидео 0 - 2 4.53 3.76 1.62
22:00 Данубио Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео 1 - 1 2.44 3.25 2.58
22:00 Расинг Клуб Монтевидео - Феникс Монтевидео 4 - 1 2.50 3.36 2.46
22:00 Серо Ларго Мело - Рампла Хуниорс 5 - 1 1.79 3.42 3.95
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
04:15 Хондурас Прогресо - Платенсе 1 - 2 2.39 3.23 2.55
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:30 Уачипато Талкауано - Унион Ла Калера 1 - 2 2.40 3.18 2.81
18:00 Антофагаста - О'Хигинс Ранкагуа 3 - 1 1.99 3.38 3.49
21:00 Коло-Коло Сантяго - Универсидад де Чили 3 - 2 1.80 3.50 4.05
23:30 Универсидад де Консепсион - Унион Еспаньола 1 - 1 2.14 3.20 3.25
Южна Африка - МТН 8 Южна Африка - МТН 8 Рез. 1 X 2
19:00 Хайлендс Парк - СуперСпорт Юнайтед 0 - 1 3.22 2.82 2.26
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Вегалта Сендай - Мацумото Ямага 0 - 1 2.07 3.29 3.48
08:00 Джубило Ивата - Йокохама Ф-Маринос 0 - 2 3.60 3.83 1.88
08:00 Нагоя Грампус - Оита Тринита 1 - 1 1.90 3.60 3.68
08:00 Саган Тошу - Токио 2 - 1 3.51 3.30 2.07
10:00 Санфрече Хирошима - Висел Кобе 6 - 2 2.18 3.42 3.10
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Албирекс Ниигата - Кагошима Юнайтед 6 - 0 1.91 3.47 3.69
08:00 Токио Верди - Фагиано Окаяма 1 - 2 3.00 3.19 2.28
10:05 Ависпа Фукуока - Рюкю 0 - 1 2.08 3.40 3.28
12:00 В-Варен Нагазаки - Мачида Зелвия 3 - 2 2.24 3.29 3.01

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 19.10.2019 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане