Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
март '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
Топ факти за деня

Ливърпул като домакин само победи от 14 мача

Лутън Таун като гост няма равенство от 18 мача

Валдхоф Манхайм като гост няма загуба от 13 мача

Барселона като домакин 12 победи от 13 мача

Пари Сен Жермен 75 вкарани гола в 27 мача - 2.78 на мач

Тулуза като гост няма победа от 14 мача

Санкт Пьолтен 54 получени гола в 21 мача - 2.57 на мач

Клуб Брюж като домакин няма загуба от 14 мача

Сент Трюиден като гост няма равенство от 14 мача

Звезда 09 Биелина като гост само загуби от 10 мача

Витоша Бистрица 20 загуби от 23 мача

Септември София 16 победи от 19 мача

Шамрок Роувърс само победи от 4 мача

Бенфика като гост 10 победи от 11 мача

Фолгоре Фалциано няма загуба от 8 мача

Тре Фиори няма загуба от 8 мача

Уорънпойнт Таун 81 получени гола в 30 мача - 2.70 на мач

Карик Рейнджърс като домакин няма равенство от 15 мача

Гленавон като гост няма равенство от 15 мача

Слован Братислава като домакин само 2 получени гола в 10 мача - 0.20 на мач

Болуспор като гост няма победа от 12 мача

Ракоши Капошвар като домакин 9 загуби от 12 мача

Варнсдорф като гост 24 получени гола в 8 мача - 3.00 на мач

Селтик 25 победи от 29 мача

Монтроуз като домакин няма равенство от 13 мача

Коув Рейнджърс като домакин само победи от 13 мача

Аделаида Юнайтед няма равенство от 19 мача

Олуейс Реди Ла Пас като домакин 20 вкарани гола в 6 мача - 3.33 на мач

Аурора Кочабамба като гост само загуби от 5 мача

Малакатеко като гост нито един вкаран гол в 4 мача

Агила Сан Мигел само 4 вкарани гола в 10 мача - 0.40 на мач

Ал-Духаил Доха като гост 7 победи от 8 мача

Ал-Сад Доха като гост 27 вкарани гола в 8 мача - 3.38 на мач

Депортиво Кали 4 равенства от 6 мача

Онсе Калдас като домакин само равенства от 4 мача

Минерос де Сакатекас 5 победи от 6 мача

Ратчабури само победи от 4 мача

Банкок Юнайтед само победи от 4 мача

Депортес Ла Серена 5 загуби от 6 мача

Анкета

Трябва ли да се доиграе родното ни футболно първенство през този сезон?

ТВ програма
Nova Sport
Етър Велико Търново - Арда Кърджали 12:30 на живо
Sport  Plus HD
Ейбар - Майорка
14:00 на живо
Diema Sport 2
Ливърпул - Борнемут
14:30 на живо
Nova Sport
Бристъл Сити - Фулъм
14:30 на живо
Diema Sport
Локомотив Пловдив - Витоша Бистрица 15:00 на живо
EuroSport 2
Волфсбург - РБ Лайпциг
16:30 на живо
Diema Sport 2
Арсенал - Уест Хям
17:00 на живо
Nova Sport
Суонзи - Уест Бромич
17:00 на живо
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Севиля
17:00 на живо
Diema Sport
ЦСКА София - Берое
17:30 на живо
Ring.BG
Страсбург - Пари Сен Жермен 18:30 на живо
Diema Sport 2
Бърнли - Тотнъм
19:30 на живо
EuroSport 2
Борусия М'Гладбах - Борусия Дортмунд 19:30 на живо
Sport  Plus HD
Барселона - Реал Сосиедад 19:30 на живо
MAX Sport 1
АЗ Алкмаар - АДО Ден Хааг 19:30 на живо
Ring.BG
Ница - Монако
21:00 на живо
MAX Sport 1
Хееренвеен - Аякс
21:45 на живо
Diema Sport 2
Саутхямптън - Нюкасъл
22:00 на запис
Sport  Plus HD
Хетафе - Селта Виго
22:00 на живо

Мачове за събота, 7 март, 2020 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Ливърпул - Борнемут 2 - 1 1.26 6.36 11.28
17:00 Арсенал - Уест Хям 1 - 0 1.58 4.37 5.57
17:00 Кристъл Палас - Уотфорд 1 - 0 2.59 3.14 2.95
17:00 Саутхямптън - Нюкасъл 0 - 1 1.74 3.81 4.91
17:00 Уулвърхямптън - Брайтън 0 - 0 1.61 4.06 5.71
17:00 Шефилд Юнайтед - Норич 1 - 0 1.70 3.83 5.22
19:30 Бърнли - Тотнъм 1 - 1 2.75 3.32 2.66
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:30 Бристъл Сити - Фулъм 1 - 1 3.58 3.40 2.09
17:00 Барнзли - Кардиф 0 - 2 2.26 3.38 3.20
17:00 Бирмингам - Рединг 1 - 3 2.06 3.39 3.67
17:00 Брентфорд - Шефилд Уензди 5 - 0 1.58 3.91 5.98
17:00 Лийдс - Хъдърсфийлд 2 - 0 1.39 4.64 8.29
17:00 Престън - Куинс Парк Рейнджърс 1 - 3 2.06 3.49 3.57
17:00 Сток Сити - Хъл Сити 5 - 1 1.55 3.97 6.52
17:00 Суонзи - Уест Бромич 0 - 0 3.50 3.47 2.10
17:00 Уигън - Лутън Таун 0 - 0 1.70 3.79 4.99
17:00 Чарлтън - Мидълзбро 0 - 1 3.07 3.25 2.40
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Акрингтън Стенли - Транмиър Роувърс 1 - 2 1.78 3.77 4.26
17:00 Ипсуич - Ковънтри 0 - 1 2.89 3.02 2.61
17:00 Линкълн Сити - Бъртън Албион 3 - 2 2.45 3.29 2.87
17:00 Милтън Кийнс Донс - Донкастър 0 - 1 2.66 3.15 2.72
17:00 Питърбъро - Портсмут 2 - 0 2.20 3.38 3.20
17:00 Рочдейл - Родъръм Юнайтед 3 - 1 5.26 3.94 1.62
17:00 Саутенд - Бристол Роувърс 3 - 1 2.96 3.34 2.35
17:00 Съндърланд - Джилингам 2 - 2 1.81 3.45 4.56
17:00 Уимбълдън - Болтън 0 - 0 2.07 3.55 3.37
17:00 Флийтууд Таун - Блекпул 0 - 0 1.83 3.57 4.25
17:00 Шросбъри Таун - Оксфорд Юнайтед 2 - 3 3.03 3.28 2.34
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
15:00 Скънторп - Гримсби Таун 0 - 2 2.16 3.40 3.32
17:00 Карлайл - Колчестър 0 - 3 2.96 3.09 2.49
17:00 Кроули Таун - Олдъм 3 - 0 2.53 3.23 2.79
17:00 Крю Александра - Стивънидж Бороу 3 - 1 1.39 4.69 7.56
17:00 Лейтън Ориент - Кембридж Юнайтед 2 - 1 2.31 3.11 3.28
17:00 Нортхямптън Таун - Мансфийлд Таун 1 - 2 1.99 3.44 3.78
17:00 Нюпорт Каунти - Моркамб 1 - 0 1.91 3.33 4.19
17:00 Плимут - Макълсфийлд Таун 3 - 0 1.48 4.19 6.82
17:00 Салфорд Сити - Брадфорд Сити 2 - 0 2.04 3.38 3.64
17:00 Суиндън - Форест Грийн Роувърс 0 - 2 1.86 3.48 4.22
17:00 Уолсол - Екзитър 3 - 1 2.98 3.09 2.47
17:00 Челтнъм Таун - Порт Вейл 0 - 0 1.89 3.38 4.19
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алдършот Таун - Дагенъм и Редбридж 0 - 1 2.08 3.36 3.36
17:00 Бароу - Нотс Каунти 0 - 2 1.80 3.54 4.15
17:00 Доувър Атлетик - Йоувил 0 - 1 2.49 3.29 2.71
17:00 Мейдънхед Юнайтед - Боръм Ууд 0 - 1 3.26 3.28 2.15
17:00 Рексъм - Ийстли 0 - 0 2.00 3.42 3.52
17:00 Стокпорт - Барнет 1 - 1 2.59 3.29 2.58
17:00 Сътън Юнайтед - Торки Юнайтед 2 - 0 1.92 3.51 3.67
17:00 Файлд - Солихъл Муурс 0 - 0 2.31 3.36 2.89
17:00 Халифакс Таун - Уокинг 0 - 2 2.14 3.28 3.27
17:00 Хартлипул - Ебсфлийт Юнайтед 0 - 1 1.44 4.29 6.70
17:00 Чорли - Честърфийлд 1 - 2 2.61 3.31 2.54
19:20 Харогейт Таун - Бромли 1 - 1 1.89 3.56 3.71
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Байер Леверкузен - Айнтрахт Франкфурт 4 - 0 1.80 4.10 4.03
16:30 Волфсбург - РБ Лайпциг 0 - 0 3.42 3.64 2.06
16:30 Фрайбург - Унион Берлин 3 - 1 2.34 3.30 3.12
16:30 Херта Берлин - Вердер Бремен 2 - 2 2.26 3.42 3.17
16:30 Шалке 04 - Хофенхайм 1 - 1 2.45 3.56 2.79
19:30 Борусия М'Гладбах - Борусия Дортмунд 1 - 2 3.09 3.78 2.18
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Дармщат 98 - Бохум 0 - 0 2.17 3.25 3.40
14:00 Хайденхайм - Карлсруе 3 - 1 1.98 3.29 3.93
14:00 Хамбургер - Ян Регенсбург 2 - 1 1.37 4.85 7.73
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Байерн Мюнхен II - Зоненхоф Гроссашпах 2 - 0 1.32 5.26 7.73
15:00 Виктория Кьолн - Пройсен Мюнстер 2 - 1 2.24 3.42 2.97
15:00 Вюрцбургер Кикерс - Валдхоф Манхайм 0 - 0 1.90 3.64 3.60
15:00 Кайзерслаутерн - Мепен 3 - 3 2.16 3.40 3.13
15:00 Карл Цайс Йена - Мюнхен 1860 0 - 3 4.07 3.64 1.81
15:00 Кемницер - Унтерхахинг 1 - 0 2.16 3.42 3.11
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Ейбар - Майорка 1 - 2 1.73 3.65 5.17
17:00 Атлетико Мадрид - Севиля 2 - 2 1.95 3.25 4.39
19:30 Барселона - Реал Сосиедад 1 - 0 1.36 5.49 7.81
22:00 Хетафе - Селта Виго 0 - 0 1.83 3.34 4.93
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Естремадура - Реал Овиедо 1 - 2 2.61 2.91 2.93
17:00 Жирона - Албасете 1 - 1 1.61 3.55 6.04
19:15 Нумансия - Расинг Сантандер 1 - 2 1.82 3.23 4.80
19:15 Уеска - Фуенлабрада 2 - 0 1.77 3.29 5.09
22:00 Алмерия - Депортиво Ла Коруня 4 - 0 1.91 3.15 4.44
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
19:00 Марино де Луанко - Лангрео 1 - 2 2.16 3.01 3.30
20:00 Реал Мадрид Кастиля - Корухо 4 - 0 1.92 3.19 3.69
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Атлетик Билбао Б - Реал Унион 3 - 3 1.55 3.63 5.58
18:00 Унионистас де Саламанка - Осасуна Б 4 - 0 2.39 3.17 2.71
18:30 Гихуело - Туделано 0 - 0 1.73 3.42 4.34
18:30 Лейоа - Културал Леонеса 2 - 4 3.09 3.20 2.14
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
19:00 Валенсия Местая - Ехеа 1 - 1 2.11 3.05 3.30
19:30 Еспаньол Б - Сабадел 4 - 2 2.39 2.89 2.91
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
20:00 Вилярубия - Атлетико Санлукеньо 1 - 0 1.97 2.94 3.94
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Дженоа - Парма отл. 2.13 3.35 3.51
16:00 Торино - Удинезе отл. 2.34 3.17 3.23
19:00 Аталанта - Лацио отл. 2.10 3.69 3.27
21:45 СПАЛ - Каляри отл. 2.72 3.25 2.66
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
15:30 Читадела - Порденоне 0 - 2 2.01 3.26 3.78
16:00 Венеция - Кротоне 1 - 3 3.62 3.15 2.12
16:00 Емполи - Трапани 1 - 1 1.80 3.44 4.53
16:00 Перуджа - Салернитана 1 - 0 2.18 3.00 3.64
16:00 Фрозиноне - Кремонезе 0 - 2 1.72 3.37 5.20
19:00 Пиза - Ливорно 1 - 0 2.16 3.10 3.50
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
16:00 Вибонезе - Паганезе 1 - 1 1.96 3.15 3.65
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Страсбург - Пари Сен Жермен отл. 5.64 4.45 1.53
21:00 Анже - Нант 2 - 0 2.39 3.04 3.24
21:00 Дижон - Тулуза 2 - 1 1.86 3.57 4.29
21:00 Метц - Ним 2 - 1 2.33 3.05 3.33
21:00 Ница - Монако 2 - 1 3.13 3.68 2.15
21:00 Реймс - Брест 1 - 0 2.09 3.20 3.79
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Аячо - Лориен 1 - 0 2.95 2.93 2.58
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 Адмира Вакер Мьодлинг - Алтах 2 - 0 2.86 3.39 2.39
18:00 Аустрия Виена - Санкт Пьолтен 0 - 0 1.50 4.41 5.63
18:00 Волфсбергер - Рапид Виена 2 - 2 2.27 3.69 2.78
18:00 Хартберг - ВШГ Сваровски Тирол 0 - 3 2.31 3.55 2.81
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
15:30 Аустрия Клагенфурт - Дорнбирн 1 - 1 1.45 4.36 5.76
15:30 Аустрия Лустенау - Аустрия Виена II 2 - 3 2.10 3.65 2.94
15:30 Вакер Инсбрук - Флоридсдорфер АК 1 - 0 1.92 3.57 3.44
15:30 Лиферинг Залцбург - Лафниц 4 - 1 2.24 3.53 2.78
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Габала - Сумгаит 5 - 0 2.45 3.16 2.67
16:00 Нефтчи Баку - Сабах Баку 4 - 0 1.36 4.29 7.33
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:15 Ной Ереван - Пюник Ереван 4 - 2 2.16 3.34 3.01
13:00 Арарат-Армения Ереван - Ширак Гюмри 1 - 0 1.61 3.81 4.53
15:30 Урарту Ереван - ФК Ереван 3 - 0 - - -
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
21:00 Андерлехт - Зулте Варегем 7 - 0 1.38 5.01 7.29
21:00 КАА Гент - Шарлероа 1 - 4 1.81 3.66 4.26
21:00 Клуб Брюж - Серкъл Брюж 2 - 1 1.36 4.82 7.96
21:00 Кортрийк - Роял Антверпен 0 - 1 2.93 3.52 2.28
21:00 Мехелен - Ойпен 1 - 1 1.51 4.13 6.31
21:00 Остенде - Генк 2 - 4 3.52 3.71 1.96
21:00 Роял Ексел Мускрон - Ваасланд-Беверен 1 - 0 2.13 3.48 3.25
21:00 Стандарт Лиеж - Сент Трюиден 0 - 0 1.34 5.06 8.74
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Радник Биелина - Звезда 09 Биелина 5 - 1 1.20 5.48 10.39
16:00 Слобода Тузла - Челик Зеница 2 - 1 1.78 3.22 4.25
19:00 ФК Сараево - Младост Добой Какан 2 - 1 1.16 5.82 12.72
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
12:30 Етър Велико Търново - Арда Кърджали 1 - 1 2.54 3.24 2.54
15:00 Локомотив Пловдив - Витоша Бистрица 1 - 1 1.11 7.01 17.47
17:30 ЦСКА София - Берое 2 - 0 1.48 4.03 5.65
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
14:00 Септември София - Черноморец Балчик 4 - 0 1.12 7.38 12.83
14:00 Спартак Плевен - Локомотив София 0 - 2 6.37 5.41 1.29
14:00 Струмска Слава Радомир - Нефтохимик Бургас 2 - 1 2.13 3.44 2.82
17:00 Пирин Благоевград - Литекс Ловеч 0 - 0 2.29 3.32 2.65
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Чихура Сачхере - Локомотив Тбилиси 1 - 3 - - -
14:00 Самтредия - Торпедо Кутаиси 1 - 0 2.29 3.17 2.76
18:00 Мерани Тбилиси - Сабуртало Тбилиси 0 - 0 - - -
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Егалео - Теспротос Игуменица 1 - 0 1.80 3.17 4.29
15:00 Йерапетра - Трикала 0 - 1 2.61 2.95 2.62
15:00 Ялисос 1948 - Еноси ПД Аспропиргос 2 - 2 1.69 3.26 4.65
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Фредериция - Виборг 1 - 3 2.75 3.43 2.36
16:00 Хвидовре - Вейле 0 - 1 4.82 3.79 1.65
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
13:00 Нарва Транс - Номе Калю 0 - 1 3.83 3.70 1.74
13:00 ФКИ Левадия Талин - Куресааре 1 - 0 1.07 8.83 19.06
16:00 Талина Калев - Пайде Линнамеесконд 1 - 8 11.94 7.06 1.14
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
22:00 Слиго Роувърс - Шамрок Роувърс 2 - 3 10.57 4.87 1.28
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Коб Рамблърс - Атлон Таун 3 - 2 1.47 4.67 5.17
21:30 Лонгфорд Таун - Брей Уондърърс отл. 1.86 3.38 4.02
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
14:00 Стярнан Гардабаер - Викингур Олафсвик 7 - 1 1.07 10.16 16.15
17:00 ХК Коупавогюр - Тор Акурейри 1 - 0 1.49 4.49 4.82
18:00 Викингур Рейкявик - КА Акурейри 6 - 0 1.53 4.35 4.48
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
10:00 Астана - Кизилжар Петропавл 4 - 0 1.12 7.27 17.67
11:00 Кайрат Алмати - Тараз 2 - 1 1.31 4.67 8.00
11:00 Ордабаси Шимкент - Окжетпес Кокшетау 1 - 0 1.28 5.05 10.00
13:00 Тобол Костанай - Шахтьор Караганди 3 - 1 1.49 3.68 6.11
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 АЕЛ Лимасол - Омония Никозия 0 - 3 3.70 3.11 1.97
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Неа Саламина - Етникос Ахна 2 - 2 1.69 3.64 4.24
19:00 Еносис Паралимни - Олимпиакос Никозия 1 - 1 2.37 3.30 2.64
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Феризай - Трепча 89 Митровица 4 - 0 - - -
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
17:00 Судува Мариямполе - Банга Гарджай 1 - 0 1.05 9.53 21.13
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Санта Лучия ФК - Моста ФК 1 - 2 2.30 3.29 2.77
15:00 Слима Уондърърс - Сенглеа Атлетик 4 - 1 2.11 3.18 3.13
17:00 Хамрун Спартанс - Хибърниънс 1 - 2 3.49 3.40 1.90
17:15 Валета - Гудя Юнайтед 0 - 2 1.49 3.79 5.75
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:00 Арка Гдиня - Висла Плоцк 1 - 2 2.35 3.16 3.09
18:30 Заглембие Любин - Лехия Гданск 4 - 4 1.89 3.50 3.93
21:00 Ягиелония Бялисток - Шльонск Вроцлав 1 - 0 2.19 3.27 3.28
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 Хробри Глогов - ГКС Тихи 5 - 1 2.72 3.21 2.41
16:00 ГКС Ястшембе-Здруй - Радомяк Радом 3 - 2 2.39 3.16 2.77
17:00 Миедж Легница - Хойничанка Хойнице 5 - 2 1.54 3.86 5.25
19:00 Заглембие Сосновец - Пуща Неполомице 3 - 5 1.83 3.42 3.88
20:10 Сандеця Нови Сонч - Стомил Олщин 3 - 0 2.32 3.11 2.91
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Тондела - Боавища 1 - 1 2.49 2.90 3.12
20:00 Витория Сетубал - Бенфика 1 - 1 8.43 4.61 1.37
22:30 Порто - Рио Аве 1 - 1 1.35 4.74 8.72
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Вилафранкензе - Порто Б 3 - 2 2.89 3.39 2.25
17:00 Мафра - Фейрензе 0 - 1 2.64 3.04 2.60
17:00 Оливейрензе - Ещорил Прая 1 - 1 2.51 3.21 2.65
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:30 Академика Клинчени - Виторул Констанца 2 - 3 5.09 3.62 1.67
21:00 Политехника Яш - Динамо Букурещ 1 - 0 3.11 3.10 2.32
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 ФК Оренбург - Арсенал Тула 2 - 0 2.29 3.15 3.22
15:30 Динамо Москва - ФК Тамбов 1 - 0 1.64 3.62 5.67
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Ла Фиорита - Виртус отл. - - -
16:00 Либертас - Кайлунго отл. - - -
16:00 Тре Пене - Фолгоре Фалциано отл. - - -
16:00 Тре Фиори - Мурата отл. - - -
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Балимина Юнайтед - Коулрейн 0 - 2 4.57 3.80 1.62
17:00 Гленторан - Клифтънвил 0 - 2 2.31 3.32 2.74
17:00 Дънганън Суифтс - Уорънпойнт Таун 4 - 4 1.79 3.91 3.57
17:00 Карик Рейнджърс - Линфийлд 0 - 2 6.34 4.12 1.43
17:00 Крусейдърс - Инститют 2 - 1 1.17 6.18 11.96
19:30 Ларн - Гленавон 1 - 0 1.41 4.32 6.24
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Работнички Скопие - Академия Пандев 1 - 0 2.19 3.18 3.04
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:30 ДАК Дунайска Стреда - Спартак Търнава 0 - 1 1.86 3.37 3.75
16:30 Земплин Михаловце - Похроние Долна Жданя 1 - 0 1.55 3.78 5.27
16:30 Злате Моравце - Тренчин 2 - 0 2.99 3.38 2.12
16:30 Сеница - Нитра 0 - 3 1.89 3.39 3.61
16:30 Серед - Жилина 0 - 3 3.64 3.38 1.88
16:30 Слован Братислава - Ружомберок 1 - 0 1.28 4.84 8.77
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
15:30 Кошице - Попрад отл. 2.50 3.37 2.40
15:30 Пухов - Комарно 1 - 0 2.42 3.22 2.58
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Домжале - Алуминий Кидричево 1 - 3 2.37 3.27 2.65
18:15 Марибор - Браво Любляна 1 - 2 1.35 4.64 6.73
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Войводина Нови Сад - Младост Лучани 2 - 1 1.40 4.09 6.68
17:00 Мачва Шабац - Цървена Звезда Белград 0 - 3 14.69 5.49 1.17
17:00 Напредак Крушевац - Пролетер Нови Сад 0 - 0 1.90 3.26 3.67
17:00 Рад Белград - ТСЦ Бачка Топола 3 - 4 3.52 3.28 1.91
17:00 Радник Сурдулица - Явор Иваница 2 - 0 1.61 3.60 4.69
21:00 Партизан Белград - Раднички Ниш 1 - 0 1.27 5.00 8.40
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Йени Малатияспор - Коняспор 1 - 1 2.40 3.19 2.93
16:00 Газиантеп ФК - Трабзонспор 1 - 1 3.34 3.62 2.02
16:00 Гьозтепе - Истанбул Башакшехир 0 - 3 2.94 3.23 2.42
19:00 Фенербахче - Денизлиспор 2 - 2 1.34 5.16 7.62
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кечиоренгуджу - Болуспор 0 - 1 1.78 3.36 4.22
13:00 Хатайспор - Ерзурум ББ 0 - 0 2.22 3.10 3.09
15:30 Ескишехирспор - Гиресунспор 0 - 2 3.33 3.32 2.02
15:30 Фатих Карагюмрук - Адана Демирспор 2 - 2 2.80 3.17 2.36
18:00 Бурсаспор - Истанбулспор 1 - 1 1.92 3.30 3.66
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Кармартън Таун - Еърбъс ЮК 1 - 3 2.04 3.52 3.11
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ворскла Полтава - Олимпик Донецк 1 - 0 2.41 3.16 2.78
14:00 Десна Чернигов - Заря Луганск 1 - 0 2.68 3.16 2.50
17:00 Александрия - Динамо Киев 1 - 3 5.95 4.20 1.44
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:00 Дебрецен - Кишварда 1 - 0 1.83 3.57 3.80
18:00 Диошдьор - Уйпещ 2 - 1 2.24 3.44 2.84
18:00 Пакш - Хонвед Будапеща 0 - 0 2.67 3.26 2.44
18:00 Пушкаш Академи - МОЛ Фехервар 1 - 4 2.69 3.32 2.39
18:00 Ракоши Капошвар - Мезьокьовешд 0 - 4 5.45 4.03 1.52
20:30 Залаегерсег - Ференцварош 1 - 1 4.26 3.77 1.69
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 АЗ Алкмаар - АДО Ден Хааг 4 - 0 1.13 8.25 18.92
20:45 Витес - Твенте 1 - 0 1.71 3.95 4.50
20:45 Еммен - ВВВ Венло 3 - 0 1.86 3.56 4.12
21:45 Хееренвеен - Аякс 1 - 3 5.48 4.78 1.50
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Интер Запрешич - Славен 0 - 2 2.49 3.23 2.71
18:30 Осиек - Вараждин 2 - 0 1.20 5.74 13.41
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:30 Будучност Подгорица - Зета Голубовци 4 - 1 1.10 6.91 19.98
15:30 Гарбал Радановичи - Петровац 0 - 0 2.05 3.15 3.31
15:30 Искра Даниловград - Рудар Плевля 0 - 2 2.23 3.18 2.89
15:30 Сутиеска Никшич - ФК Подгорица 1 - 0 1.11 6.52 17.71
15:30 Титоград Подгорица - Ком Подгорица 2 - 3 1.72 3.41 4.26
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:30 Сигма Оломоуц - Яблонец 1 - 1 2.40 3.20 2.91
15:30 Фастав Злин - Бохемианс 1905 Прага 2 - 3 2.05 3.21 3.64
18:00 Виктория Пилзен - Чешке Будьовице 1 - 0 1.30 5.04 8.68
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:00 Виктория Жижков - Дукла Прага 5 - 2 2.20 3.39 2.87
11:15 Славой Вишеград - Витковице 4 - 1 1.62 3.92 4.40
11:15 Хрудим - Варнсдорф 5 - 2 1.85 3.48 3.72
15:30 Простейов - Усти над Лабем 1 - 1 2.26 3.33 2.84
Швеция - Купа на Швеция Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
13:30 Вестерос - Солентюна 4 - 0 1.16 6.98 12.69
13:30 ИФК Гьотеборг - Сириус 1 - 1 1.46 4.33 5.89
15:30 Далкурд - Сандвикен 3 - 1 1.75 4.02 3.64
15:30 Юргорден - Мялби 1 - 2 1.41 4.60 6.38
17:30 Норкьопинг - Фалкенберг 1 - 0 1.35 4.72 7.09
17:30 Халмстад - Твоокерш 2 - 1 1.42 4.35 6.53
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Абърдийн - Хибърниън 3 - 1 2.05 3.32 3.60
17:00 Сейнт Джонстън - Ливингстън 1 - 0 2.55 3.16 2.79
17:00 Селтик - Сейнт Мирън 5 - 0 1.11 8.54 21.98
17:00 Хамилтън - Килмарнък 1 - 0 3.50 3.36 2.07
17:00 Хартс - Мъдъруел 1 - 1 1.92 3.65 3.68
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Алоа Атлетик - Инвърнес КТ 2 - 0 4.04 3.79 1.76
17:00 Грийнок Мортън - Арброут 1 - 1 2.16 3.31 3.15
17:00 Дънди Юнайтед - Партик Тисъл 1 - 1 1.56 4.09 5.09
17:00 Дънфърмлин - Куин ъф Саут 1 - 1 1.70 3.60 4.53
17:00 Еър Юнайтед - Дънди ФК 0 - 0 2.57 3.21 2.62
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Еърдри - Ийст Файф 1 - 0 2.03 3.59 3.16
17:00 Клайд - Дъмбартън 2 - 0 1.81 3.77 3.70
17:00 Монтроуз - Странрар 4 - 1 1.54 4.15 5.07
17:00 Рейт Роувърс - Форфар Атлетик 2 - 1 1.38 4.68 6.69
17:00 Фолкърк - Питърхед 3 - 0 1.28 5.20 8.89
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Анан Атлетик - Каудънбийт 0 - 0 2.24 3.48 2.84
17:00 Единбург Сити - Албион Роувърс 3 - 0 1.47 4.23 5.80
17:00 Елгин Сити - Стърлинг Албиън 3 - 1 2.19 3.59 2.83
17:00 Коув Рейнджърс - Брихин Сити 3 - 2 1.15 7.00 14.21
17:00 Стенхаусмюър - Куинс парк ФК 0 - 0 2.91 3.57 2.16
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:00 Аделаида Юнайтед - Уестърн Юнайтед 1 - 5 1.60 4.30 4.68
10:30 Мелбърн Виктори - Сидни 1 - 4 2.66 3.50 2.46
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
16:00 НА Хюсеин Дей - КС Константин 1 - 0 2.63 3.00 2.51
16:00 НШ Магра - АС Аин Млила 0 - 1 2.37 2.99 2.86
17:00 АСО Шлеф - КР Белуиздад 2 - 2 2.33 2.98 2.91
17:00 МК Оран - ЖС Саура 1 - 1 1.83 3.00 4.23
17:00 Параду АК - УСМ Алжир 1 - 1 2.19 3.03 3.13
Ангола - Жирабола Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
16:00 Куандо Кубанго - Петро Атлетико 0 - 1 - - -
16:00 Саграда Есперанса - Уилиет Бенгела 1 - 0 - - -
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:00 Арсенал Саранди - Алдосиви Мар дел Плата 4 - 0 1.80 3.38 4.57
02:10 Архентинос Хуниорс - Росарио Сентрал 2 - 1 2.35 2.95 3.19
23:00 Банфийлд - Хуракан Буенос Айрес 0 - 3 1.88 3.14 4.41
23:00 Дефенса и Хустисия - Патронато Парана 2 - 0 1.69 3.43 5.13
Аржентина - Примера Насионал - Зона А Аржентина - Примера Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
02:00 Платензе Буенос Айрес - Алварадо Мар дел Плата 0 - 2 - - -
22:00 Агропекуарио Аргентино - Атлетико Митре 2 - 0 2.02 2.79 4.05
22:00 Депортиво Морон - Естудиантес Буенос Айрес 1 - 0 2.45 2.97 2.84
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
02:30 Химнасия Хухуй - Дефенсорес де Белграно 0 - 1 - - -
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Олуейс Реди Ла Пас - Боливар Ла Пас 2 - 1 2.03 3.62 2.96
23:15 Блуминг Санта Крус - Аурора Кочабамба 4 - 0 1.39 4.33 6.37
23:15 Хорхе Вилстерман - Атлетико Палмафлор 2 - 1 1.32 4.65 7.20
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
21:00 Баия BA - Конфианка SE 1 - 0 1.41 4.00 6.80
21:00 Спорт Ресифе PE - Санта Круз PE 1 - 0 1.84 3.17 4.07
23:00 Форталеса CE - Сентро Спортиво Алагоано AL 1 - 0 1.59 3.69 4.87
Бурунди - Висша Лига Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:30 Бурунди Спорт Динамик - Лес Лиерес 1 - 0 - - -
15:00 ЛЛБ Спорт 4 Африка - Бужумбура Сити 0 - 0 - - -
15:00 Фламбьо ду Сентр - Олимпик Стар 0 - 4 - - -
16:00 Рукинзо - Каянза Юнайтед 2 - 0 - - -
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:00 Арагуа Маракай - Каракас 0 - 1 2.21 3.11 3.14
17:00 Депортиво Ла Гуайра - Яракуянос Сан Фелипе 2 - 2 1.60 3.51 5.13
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Ханой ФК - Намдин 4 - 2 1.22 5.69 9.46
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Сикинала - Антигуа ГФК 2 - 1 2.51 2.98 2.67
23:00 Мунисипал - Малакатеко 1 - 1 1.59 3.54 5.03
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
02:15 Текнико Университарио - Мушук Руна 1 - 1 1.84 3.42 3.81
19:15 ЛДУ Портовиехо - Делфин Манта 2 - 1 2.98 3.31 2.19
21:30 Индепендиенте дел Вале - Универсидад Католика Кито 2 - 2 2.12 3.21 3.16
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:30 Агила Сан Мигел - Сонсонате 1 - 1 1.75 3.38 4.10
Замбия - Супер Лига Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Грийн Ийгълс - НАПСА Старс 1 - 2 - - -
15:00 Лусака Динамос - Кансанши Динамос 2 - 1 - - -
15:00 Нкана - Кабуе Уориърс 1 - 0 - - -
15:00 Нквази - Пауър Динамос 0 - 0 - - -
15:00 Ред Ероус - Муфулира Уондърърс 0 - 3 - - -
Индия - Плейофи Индия - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Гоа - Ченайин** (1 - 4) 4 - 2 1.60 3.86 4.67
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
10:30 Борнео ФК - Персипура Джаяпура 2 - 0 2.03 3.43 3.17
10:30 Персела Ламонган - ПСИС Семаранг 2 - 3 1.68 3.61 4.47
13:30 Персия Джакарта - Персебая Сурабая отл. - - -
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
15:55 Ал-Саилия Доха - Ал-Духаил Доха 1 - 2 4.48 3.78 1.61
18:05 Ал-Райян - Ал-Сад Доха 1 - 0 4.02 4.03 1.63
Кения - Премиер Лига Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Бандари - Кариобанги Шаркс 1 - 0 - - -
14:00 Матаре Юнайтед - Кисуму Ол Старс 4 - 1 - - -
14:00 Нзоя Шугър - Кения КБ 0 - 0 - - -
14:00 Тъскер - Чемелил Шугър 2 - 0 - - -
14:00 Уазито - Улинзи Старс 0 - 0 - - -
14:00 Уестърн Стима - Поста Рейнджърс 2 - 0 - - -
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
02:40 Депортиво Кали - Депортиво Перейра 2 - 2 1.57 3.43 6.02
23:05 Онсе Калдас - Америка де Кали 1 - 1 2.04 3.01 3.64
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Перес Селедон - Сан Карлос 0 - 4 2.22 3.44 2.78
Кот д'Ивоар - Лига 1 Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
17:30 УСК Басам - Танда 0 - 1 - - -
18:00 Исия Вази - Буаке 1 - 1 - - -
18:00 Спортинг Ганьоа - АСЕК Мимозас 1 - 1 - - -
20:00 АФАД Джекану - Уилямсвил АК 1 - 2 - - -
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
14:15 Сабах ФА - Фелда Юнайтед 3 - 1 2.38 3.46 2.55
15:00 Джохор Дарул Такзим - УиТМ ФК 2 - 1 1.14 7.04 12.88
15:00 Кедах - Теренггану 3 - 4 1.59 3.97 4.58
15:00 Селангор - Перак 1 - 1 2.27 3.40 2.73
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 ФАР Рабат - ФУС Рабат 1 - 2 2.94 2.76 2.50
19:00 МК Уджда - ИР Танжер 1 - 0 1.94 2.97 3.95
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Керетаро - Депортиво Толука 1 - 1 1.89 3.33 3.87
04:00 Пумас УНАМ Мексико - Америка Мексико 3 - 3 2.53 3.19 2.68
05:00 Пуебла - Тигрес УАНЛ Монтерей 0 - 0 3.15 3.16 2.21
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Сакатепек - Дорадос де Синалоа 3 - 3 - - -
05:00 Минерос де Сакатекас - Атланте Канкун 2 - 0 1.96 3.15 3.48
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:15 Насионал Асунсион - Серо Портеньо 0 - 0 3.10 3.28 2.11
23:30 Либертад Асунсион - Генерал Диаз 5 - 1 1.48 3.80 6.15
Перу - Лига 1 Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Карлос А. Манучи - Сиенсиано 0 - 2 1.77 3.47 4.12
18:00 Спортинг Кристал - Карлос Стейн 0 - 1 1.12 7.25 14.78
22:00 Куско - Универсидад Сезар Валехо 2 - 1 1.43 4.44 5.57
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
15:15 Абха Клуб - Ал Таавон 2 - 1 3.42 3.44 1.92
17:40 Ал Файсали - Ал Насър Рияд 3 - 2 4.43 3.66 1.64
19:40 Ал Хилал Рияд - Ал Етифак Дамам 1 - 0 1.28 5.19 7.69
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:30 Ню Инглънд Революшън - Чикаго Файър 1 - 1 1.93 3.68 3.57
21:00 Реал Солт Лейк - Ню Йорк Ред Булс 1 - 1 2.29 3.40 2.95
22:00 Далас - Монреал Импакт 2 - 2 1.53 4.08 5.78
22:30 Ди Си Юнайтед - Интер Маями 2 - 1 2.21 3.44 3.06
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:30 Балестиер Халса - Албирекс Ниигата СИНГ 2 - 2 3.88 3.93 1.68
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
12:45 Ратчабури - Банкок Юнайтед отл. 2.64 3.20 2.41
13:00 Чианграй Юнайтед - ПТ Прачуап отл. 1.34 4.75 6.55
14:00 Суфанабури - Након Ратчасима отл. 1.72 3.73 3.71
15:00 Сукотай - Муангтонг Юнайтед отл. 2.39 3.38 2.48
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Буньодкор Ташкент - Маш'ал Мубарек 1 - 0 1.61 3.70 4.48
15:15 Кизилкум Зарафшан - Сурхан Термез 1 - 2 2.25 3.03 3.01
15:15 Согдиана Джизак - АГМК Алмалик 1 - 1 2.00 3.22 3.18
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Монтевидео Сити Торке - Серо Монтевидео 1 - 1 2.00 3.27 3.31
22:00 Пласа Колония - Феникс Монтевидео 1 - 1 1.99 3.26 3.38
22:00 Рентистас Монтевидео - Депортиво Малдонадо 4 - 1 1.99 3.23 3.40
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Депортес Ла Серена - Коло-Коло Сантяго 1 - 2 3.15 3.35 2.12
22:30 Антофагаста - Курико Унидо 0 - 0 1.74 3.64 4.21
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Барока - Блек Леопардс 2 - 0 2.39 3.12 2.76
18:00 Ламонтвил Голдън Ероус - Орландо Пайрътс 0 - 0 3.54 2.97 2.09
20:15 Бидвест Уитс - Чипа Юнайтед 0 - 0 1.70 3.41 4.62
20:15 Кайзер Чийфс - АмаЗулу Дърбан 0 - 1 1.31 4.43 9.21
Шампионска Лига Африка Шампионска Лига Африка Финална Фаза Рез. 1 X 2
15:00 Мамелоди Съндаунс (Юар) - Ал Ахли Кайро (Еги) 1 - 1 2.10 3.09 3.23
21:00 Етоил дю Сахел Сус (Тун) - Видад Казабланка (Мар) 1 - 0 1.90 3.08 3.90
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
13:00 КФУМ Осло (Нор) - Сандефьорд (Нор) 1 - 1 2.56 3.63 2.28
14:00 Екеняс ИФ (Фин) - ТПС Турку (Фин) 2 - 4 5.46 4.67 1.42
14:00 Интер Турку (Фин) - ВПС Вааса (Фин) 7 - 1 1.29 5.12 7.89
14:00 Квик Халден (Нор) - Берум (Нор) 0 - 2 1.88 4.27 2.99
14:00 Норбю (Шве) - Вернаму (Шве) 6 - 1 1.69 3.98 3.82
15:00 Хелзинборг (Шве) - Лунд (Шве) 5 - 2 1.12 7.69 12.95
16:00 Ксамакс (Швц) - Грасхопърс (Швц) 4 - 2 - - -
16:00 Мос (Нор) - Фредрикстад (Нор) 1 - 4 2.99 4.33 1.85

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 04.04.2020 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане