Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
март '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
Топ факти за деня

Манчестър Сити като гост 35 вкарани гола в 14 мача - 2.50 на мач

Байерн Мюнхен 71 вкарани гола в 24 мача - 2.96 на мач

Атлетико Балеарес като домакин няма загуба от 14 мача

Селта Виго Б като домакин няма равенство от 13 мача

Виляробледо като гост няма победа от 14 мача

Рекреативо Гранада като домакин само 6 вкарани гола в 14 мача - 0.43 на мач

Беневенто като домакин няма загуба от 14 мача

Ренде 1968 като гост няма победа от 14 мача

ЛАСК Линц като гост само победи от 10 мача

Ред Бул Залцбург като домакин 43 вкарани гола в 10 мача - 4.30 на мач

Рийд като гост няма загуба от 10 мача

Фламуртари като гост само 2 вкарани гола в 13 мача - 0.15 на мач

Интер Клуб Ескалдес като гост няма загуба от 8 мача

Карой като домакин няма победа от 8 мача

Ордино като домакин 21 получени гола в 8 мача - 2.62 на мач

Лудогорец Разград няма загуба от 22 мача

Спартак Варна само 5 вкарани гола в 20 мача - 0.25 на мач

ПАЕ Ханя като гост само 3 получени гола в 9 мача - 0.33 на мач

Керкира Корфу като гост само загуби от 9 мача

Мидтиланд като гост 10 победи от 11 мача

Таршин Рейнбоус 17 загуби от 19 мача

Фаетано няма загуба от 7 мача

Ювенес Догана няма победа от 7 мача

Сан Джовани няма победа от 7 мача

Рудар Веление няма победа от 24 мача

Кайзериспор като гост 37 получени гола в 12 мача - 3.08 на мач

Шахтьор Донецк 18 победи от 21 мача

Ваалвийк като гост 36 получени гола в 12 мача - 3.00 на мач

Го Ахед Игълс като домакин няма загуба от 14 мача

Динамо Загреб като домакин 12 победи от 13 мача

Прибрам като гост само загуби от 11 мача

Славия Прага като домакин само победи от 11 мача

Ривър Плейт като гост няма загуба от 11 мача

Бока Хуниорс само 8 получени гола в 22 мача - 0.36 на мач

Карабобо Валенсия само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Трухилянос Валера само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Депортиво Михко като гост само загуби от 4 мача

Комуникасионес като гост 11 вкарани гола в 4 мача - 2.75 на мач

Санта Текла като гост само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Индепендиенте Сан Висенте 6 равенства от 10 мача

Бояка Чико само 3 вкарани гола в 7 мача - 0.43 на мач

Монтерей няма победа от 8 мача

Кафеталерос де Чиапас няма победа от 6 мача

Сол де Америка като гост само загуби от 4 мача

Депортиво Мунисипал 4 равенства от 5 мача

Трат само загуби от 4 мача

БГ Патум Юнайтед само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Районг само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Реал Еспаня няма равенство от 11 мача

Лобос УПНФМ Тегусигалпа няма победа от 11 мача

Вида Ла Сейба 6 равенства от 10 мача

Хондурас Прогресо като гост 16 получени гола в 5 мача - 3.20 на мач

Депортес Икике няма победа от 6 мача

Анкета

Трябва ли да се доиграе родното ни футболно първенство през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 3
Торонто - Ню Йорк Сити
00:00 на живо
MAX Sport 4
Атланта Юнайтед - Синсинати 02:00 на живо
Diema Sport
Славия - Ботев Пловдив
12:30 на живо
Sport  Plus HD
Осасуна - Еспаньол
13:00 на живо
MAX Sport 3
Парма - СПАЛ
13:30 на живо
Sport  Plus HD
Валядолид - Атлетик Билбао 15:00 на живо
Diema Sport
Ботев Враца - Левски София 15:00 на живо
Diema Sport 2
Челси - Евертън
16:00 на живо
MAX Sport 3
Милан - Дженоа
16:00 на живо
MAX Sport 2
Сампдория - Верона
16:00 на живо
EuroSport 2
Байерн Мюнхен - Аугсбург
16:30 на живо
Sport  Plus HD
Леванте - Гранада
17:00 на живо
Diema Sport
Лудогорец Разград - Дунав Русе 17:30 на живо
Ring.BG
Рен - Монпелие
18:00 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити 18:30 на живо
EuroSport 2
Майнц 05 - Фортуна Дюселдорф 19:00 на живо
MAX Sport 3
Удинезе - Фиорентина
19:00 на живо
Sport  Plus HD
Виляреал - Леганес
19:30 на живо
MAX Sport 3
Ювентус - Интер
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Бетис - Реал Мадрид
22:00 на живо
Ring.BG
Лил - Лион
22:00 на живо

Мачове за неделя, 8 март, 2020 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Челси - Евертън 4 - 0 1.93 3.70 3.93
18:30 Манчестър Юнайтед - Манчестър Сити 2 - 0 4.66 4.36 1.67
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Дарби Каунти - Блекбърн 3 - 0 2.36 3.21 3.16
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Байерн Мюнхен - Аугсбург 2 - 0 1.10 10.97 24.07
19:00 Майнц 05 - Фортуна Дюселдорф 1 - 1 1.87 3.86 3.86
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Динамо Дрезден - Ерцгебирге Ауе 2 - 1 2.53 3.09 2.88
14:30 Зандхаузен - Санкт Паули 2 - 2 2.42 3.18 2.95
14:30 Холщайн Кил - Гройтер Фюрт 1 - 1 1.83 3.61 4.16
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Юрдинген 05 - Цвикау 4 - 2 2.21 3.32 3.12
15:00 Халешер - Инголщат 1 - 1 2.63 3.32 2.54
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Осасуна - Еспаньол 1 - 0 2.41 3.22 3.10
15:00 Валядолид - Атлетик Билбао 1 - 4 3.01 2.81 2.80
17:00 Леванте - Гранада 1 - 1 2.03 3.44 3.77
19:30 Виляреал - Леганес 1 - 2 1.80 3.51 4.75
22:00 Бетис - Реал Мадрид 2 - 1 3.90 4.06 1.85
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Райо Валекано - Елче 2 - 3 2.00 3.19 3.99
17:00 Малага - Сарагоса 0 - 1 2.49 2.99 3.01
19:15 Алкоркон - Мирандес 1 - 2 2.13 2.99 3.79
19:15 Спортинг Хихон - Лас Палмас 4 - 0 2.08 2.95 4.05
21:30 Тенерифе - Понферадина 1 - 0 2.10 3.03 3.89
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
12:30 Мелия - Райо Махадаонда 0 - 3 2.60 2.90 2.66
12:30 Хетафе Б - Понтеведра 2 - 3 2.55 2.88 2.78
13:00 Атлетико Балеарес - Ибиса 0 - 2 2.14 2.98 3.35
13:00 Атлетико Мадрид Б - Расинг Ферол 2 - 2 2.01 3.15 3.50
13:00 Лас Росас - Лас Палмас Атлетико 2 - 0 1.95 3.03 3.81
13:00 Пеня Депортива - Интернасионал де Мадрид 0 - 0 1.92 3.33 3.55
13:00 Реал Овиедо Б - Спортинг Хихон Б 3 - 2 2.27 3.01 3.08
13:00 Селта Виго Б - СС Рейес 2 - 1 1.59 3.74 4.94
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Алавес Б - Валядолид Б 1 - 1 2.42 3.01 2.79
13:00 Бургос - Аренас Клуб де Гечо 2 - 2 1.67 3.33 4.90
18:00 Баракалдо - Калахора 1 - 1 2.28 3.08 2.95
18:00 Исара - Саламанка КФ УДС 1 - 1 2.42 3.13 2.69
18:00 Реал Сосиедад Б - Харо Депортиво 1 - 1 1.73 3.34 4.45
18:00 УД Логронес - Аморебиета 1 - 1 1.57 3.63 5.24
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Ебро - Еркулес 0 - 0 2.16 2.90 3.38
13:00 Корнеля - Атлетико Леванте 1 - 0 2.03 2.93 3.71
13:00 ФК Андора - Ориуела 2 - 1 1.96 3.06 3.74
18:00 Олот - Бадалона 2 - 0 2.01 2.89 3.89
19:00 Барселона Б - Лагостера 3 - 2 1.56 3.56 5.64
19:00 Кастейон - Прат 1 - 3 1.52 3.67 5.83
19:00 Ла Нусия - Химнастик де Тарагона 2 - 0 2.37 2.97 2.92
19:00 Лейда Еспортиу - Виляреал Б 3 - 0 2.27 2.86 3.20
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:30 Севиля Атлетико - Виляробледо 2 - 2 1.68 3.31 4.89
13:00 Кадис Б - Талавера де ла Рейна 1 - 0 2.22 2.70 3.56
13:00 Рекреативо Гранада - Линенсе 0 - 0 2.27 2.77 3.32
18:00 Алхесирас - Сан Фернандо 1 - 1 2.69 2.99 2.54
18:00 Реал Мурсия - Дон Бенито 2 - 1 2.18 2.94 3.29
18:00 Рекреативо де Уелва - Марбеля 0 - 0 2.85 2.80 2.55
18:30 Йеклано Депортиво - Мерида АД 2 - 2 1.77 3.27 4.29
19:00 Бадахос - УКАМ Мурсия 2 - 1 2.08 2.99 3.48
19:00 Кордоба - Картахена 0 - 2 2.53 2.72 2.95
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Парма - СПАЛ 0 - 1 2.07 3.39 3.66
16:00 Милан - Дженоа 1 - 2 1.71 3.74 5.11
16:00 Сампдория - Верона 2 - 1 2.60 3.20 2.83
19:00 Удинезе - Фиорентина 0 - 0 2.91 3.09 2.58
21:45 Ювентус - Интер 2 - 0 2.16 3.25 3.54
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Виртус Ентела - Асколи 3 - 0 2.06 3.26 3.60
16:00 Юве Стабия - Специя 3 - 1 3.17 3.19 2.27
22:00 Беневенто - Пескара 4 - 0 1.45 4.19 7.01
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
16:00 Авелино - Тернана 2 - 0 3.72 3.09 1.96
16:00 Бишелие 1913 - Катания 0 - 1 3.31 3.10 2.11
16:00 Монополи 1966 - Казертана 0 - 1 1.73 3.31 4.51
16:00 Пичерно - Реджина 0 - 2 4.98 3.44 1.64
18:30 Витербезе - Риети 0 - 1 1.52 3.79 5.71
18:30 Сикула Леонцио - Ренде 1968 1 - 0 1.62 3.42 4.99
18:30 Терамо - Виртус Франкавила 0 - 1 2.67 2.96 2.55
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Сент Етиен - Бордо 1 - 1 2.21 3.26 3.42
18:00 Рен - Монпелие 5 - 0 2.11 3.19 3.74
22:00 Лил - Лион 1 - 0 2.23 3.24 3.33
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
15:30 Матерсбург - ЛАСК Линц 0 - 1 7.48 4.94 1.36
15:30 Ред Бул Залцбург - Щурм Грац 2 - 0 1.36 5.15 7.01
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Амщетен - Рийд 1 - 2 5.26 4.17 1.50
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Сабаил Баку - Зира Баку 1 - 3 2.57 3.29 2.48
16:00 Кешля - Карабах Агдам 0 - 2 5.25 3.83 1.56
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Луфтетари - Билис Балш 1 - 1 3.08 3.40 2.02
15:00 Теута - Фламуртари 1 - 1 1.41 4.00 6.40
18:00 КФ Тирана - Лачи 1 - 0 2.17 3.24 2.90
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Атлетик Клуб Ескалдес - Интер Клуб Ескалдес 0 - 1 - - -
15:00 Карой - УЕ Енгордани 1 - 2 - - -
17:00 УЕ Санта Колома - Сант Жулия 3 - 1 - - -
19:00 Ордино - ФК Санта Колома 0 - 3 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:45 Арарат Ереван - Лори Ванадзор 0 - 0 2.46 3.31 2.57
Белгия - Първа Дивизия - Плейофи Белгия - Първа Дивизия - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Беершот - Оуд Хеверле Льовен 1 - 0 2.08 3.39 3.29
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Вележ Мостар - Борац Баня Лука 2 - 1 2.03 3.22 3.29
19:00 Железничар Сараево - Тузла Сити 1 - 0 1.24 5.87 7.56
19:00 Широки Брег - Жрински Мостар 1 - 1 2.74 3.02 2.40
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
12:30 Славия - Ботев Пловдив 2 - 1 2.26 3.13 2.95
15:00 Ботев Враца - Левски София 0 - 0 6.70 4.46 1.38
17:30 Лудогорец Разград - Дунав Русе 5 - 1 1.05 9.66 26.69
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
14:00 Поморие - ЦСКА 1948 София 0 - 3 - - -
14:00 Спартак Варна - Ботев Гълъбово 1 - 1 2.59 3.50 2.27
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Телави - Дила Гори 1 - 1 - - -
16:00 Динамо Тбилиси - Динамо Батуми 1 - 1 - - -
Гърция - Супер Лига 2 Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
14:45 Левадиакос - ПАЕ Ханя 0 - 0 2.00 3.22 3.44
15:00 Пас Янина - Керкира Корфу 4 - 1 - - -
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
13:00 Олимпиакос Волос - Диагорас Родос 0 - 1 2.09 3.24 3.04
15:00 Кавала - Ники Волос 0 - 1 1.85 2.97 4.24
15:00 Каламата - Верия 1 - 1 2.40 3.06 2.68
15:00 Триглия - Йоникос 1 - 0 6.06 3.58 1.49
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Хобро - Есберг 1 - 1 2.62 3.06 2.85
15:00 Олборг - Лингби 3 - 0 1.40 4.60 7.70
15:00 Сьондерийске - Одензе 1 - 1 2.83 3.35 2.46
17:00 ФК Копенхаген - Хорсенс 0 - 1 1.44 4.46 7.24
19:00 Нордселанд - Брьондби 2 - 2 1.98 3.70 3.47
21:00 Рандерс - Мидтиланд 0 - 2 4.92 3.88 1.67
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Нествед - Нюкьобинг 0 - 0 2.53 3.38 2.59
16:00 Скиве - Фремад Амагер 2 - 1 2.55 3.26 2.63
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
15:00 Таммека Тарту - Тулевик Вилянди 2 - 1 2.02 3.58 3.09
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
16:00 Вестманаейяр - Вестри 3 - 2 1.58 3.94 4.66
18:00 Кефлавик - Магни Гренивик 5 - 0 1.16 6.87 10.51
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кайсар Къзълорда - Иртиш Павлодар 1 - 0 2.33 3.10 2.80
13:00 Каспий Актау - Жетису Талдикорган 0 - 2 3.13 3.14 2.15
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:00 Анортозис - АЕК Ларнака 3 - 0 1.68 3.43 4.70
18:00 Аполон Лимасол - Апоел Никозия 1 - 1 2.27 3.24 2.78
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Дрита Гниляне - Прищина 2 - 1 - - -
15:00 Лапи Подуево - Гниляне 2 - 1 - - -
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
18:00 ФК Ритеряй - Кауно Жалгирис 0 - 3 2.11 3.55 2.77
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Блу Бойс Мюхленбах - Мондорф-ле-Бен 1 - 1 - - -
17:00 Етцела Етелбрюк - Диферданж 0 - 3 - - -
17:00 Жюнес Еш - Роданж 91 2 - 1 - - -
17:00 Прогрес Нидеркорн - Виктория Роспорт 2 - 1 1.45 4.57 5.15
17:00 Расинг ФК Унион - Ф91 Дюделанж 1 - 0 - - -
17:00 Юнион Титус Петанж - Фола Еш 0 - 1 - - -
17:00 ЮС Хостерт - УНА Щрасен 1 - 5 - - -
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Балзан - Таршин Рейнбоус 3 - 0 1.10 7.73 17.31
17:00 Гзира Юнайтед - Биркиркара 0 - 2 2.31 3.32 2.74
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
13:30 Раков Ченстохова - Погон Шчечин 0 - 0 2.22 3.24 3.24
16:00 Висла Краков - Лех Познан 1 - 1 3.19 3.39 2.18
18:30 Легия Варшава - Пяст Гливице 1 - 2 1.43 4.08 8.21
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 Стал Мелец - Термалика Нечеча 0 - 3 1.63 3.69 4.82
18:00 Вигри Сувалки - Олимпия Груджьондз 1 - 2 2.47 3.20 2.62
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Белененсеш - Фамаликао 0 - 0 2.77 3.44 2.40
17:00 Морейрензе - Маритимо 2 - 0 2.17 3.16 3.43
19:00 Жил Висенте - Санта Клара 1 - 1 2.15 3.02 3.69
19:30 Спортинг Лисабон - Авеш 2 - 0 1.24 5.75 11.76
22:00 Пасош Ферейра - Витория Гимараеш 1 - 2 4.85 3.49 1.74
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Насионал Мадейра - Бенфика Б 3 - 1 1.54 3.89 5.46
17:00 Академико Визеу - Каза Пиа 1 - 0 1.61 3.53 5.29
17:00 Кова Да Пиедаде - Спортинг Ковиля 2 - 1 2.60 3.07 2.61
19:15 Шавеш - Варзин 1 - 1 1.81 3.30 4.19
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
20:30 ФК ФКСБ - Университатя Крайова 4 - 1 2.00 3.26 3.72
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:30 Киндия Търговище - Сепси Сфънту Георге 1 - 1 3.03 2.94 2.46
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Рубин Казан - Криля Советов 0 - 1 2.06 3.10 3.94
15:30 ПФК Сочи - Урал Свердловска област 2 - 0 2.09 3.24 3.60
18:00 Локомотив Москва - Ахмат Грозни 1 - 0 1.65 3.42 5.82
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Доманяно - Фаетано отл. - - -
16:00 Космос Серавале - Ювенес Догана отл. - - -
16:00 Фиорентино - Сан Джовани отл. - - -
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ренова Джепчище - Вардар Скопие 2 - 0 3.54 3.22 1.98
15:00 Борец Велес - Шкендия 79 Тетово 4 - 2 4.57 3.59 1.67
15:00 Силекс Кратово - Македония Гьорче Петров 1 - 0 2.10 3.25 3.17
15:00 Струга Трим-Лум - Шкупи Скопие 1 - 2 2.54 3.21 2.54
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Жилина Б - Петржалка Братислава 1 - 0 1.52 4.15 4.85
11:30 МФК Ружомберок II - Дукла Банска Бистрица 0 - 1 3.10 3.75 1.94
11:30 Слован Братислава Б - Татран Липтовски Микулаш 2 - 1 1.52 4.35 4.87
11:30 ШТК 1914 Шаморин - Дубница 2 - 1 2.26 3.49 2.66
15:30 Славой Требишов - Партизан Бардейов 2 - 1 1.53 3.73 5.13
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Триглав - Целие 0 - 5 3.64 3.53 1.82
18:00 Рудар Веление - Табор Сежана 0 - 1 2.68 3.37 2.30
21:15 Олимпия Любляна - Мура 1 - 0 1.60 3.75 4.65
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 ФК Инджия - Вождовац Белград 3 - 0 2.31 3.38 2.66
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Касъмпаша - Кайзериспор 5 - 1 1.79 3.82 4.02
15:00 Ризеспор - Аланияспор 1 - 1 2.91 3.42 2.33
18:00 Сивасспор - Галатасарай 2 - 2 2.66 3.43 2.48
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
15:30 Акхисар Беледиеспор - Османлиспор 3 - 2 1.51 3.81 6.06
18:00 Алтънорду - Юмраниеспор 1 - 2 2.58 3.20 2.53
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Лвов - Карпати Лвов 0 - 0 2.52 3.03 2.73
17:00 Днипро-1 - ФК Мариупол 3 - 0 2.41 3.14 2.74
17:00 Колос Ковалевка - Шахтьор Донецк 3 - 4 8.84 5.78 1.24
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 АБ Аргир - ТБ Творойри отл. - - -
17:00 Викингур Гота - Фуглафьордур отл. - - -
17:00 ЕБ Стреймур - ХБ Торсхавн отл. - - -
17:00 Клаксвик - Б36 Торсхавн отл. 2.26 3.23 2.73
17:00 Рунавик - Скала ИФ отл. - - -
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Утрехт - Спарта Ротердам 5 - 1 1.61 4.13 5.16
15:30 Фейенорд - Вилем II 2 - 0 1.46 4.61 6.20
15:30 Хераклес - Ваалвийк 4 - 2 1.49 4.50 5.93
17:45 Грьонинген - ПСВ Айндховен 0 - 1 3.30 3.34 2.20
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
15:30 Го Ахед Игълс - Де Граафшап 1 - 2 3.33 3.53 2.01
15:30 НАК Бреда - Рода 4 - 1 1.30 5.16 8.37
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Динамо Загреб - Истра 1961 2 - 0 1.12 8.03 17.81
18:30 Риека - Хайдук Сплит 2 - 0 2.21 3.22 3.14
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:30 Карвина - Прибрам 2 - 0 1.72 3.64 4.59
15:30 Слован Либерец - Опава 4 - 0 1.42 4.20 7.46
16:00 Теплице - Словачко 0 - 0 2.73 3.11 2.60
18:00 Славия Прага - Спарта Прага 1 - 1 1.59 3.83 5.35
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
15:30 Влашим - Пардубице 0 - 1 3.68 3.45 1.86
15:30 Храдец Кралове - Лишен Бърно 1 - 1 1.51 4.09 5.19
18:00 Збройовка Бърно - Баник Соколов 1 - 0 1.20 5.83 10.27
Швеция - Купа на Швеция Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
13:30 Варберг БоИС - Бромапойкарна 1 - 1 1.31 5.04 7.42
13:30 Хамарби - Сундсвал 4 - 0 1.16 6.59 11.98
15:30 ГАИС Гьотеборг - Ескилсмине 4 - 1 1.47 4.18 5.68
15:30 Малмьо - АФК Ескилстюна 3 - 0 1.15 6.72 12.82
15:30 Сирианска Сьодертале - Карлскруна 5 - 1 - - -
15:30 Хакен - Йостерсунд 2 - 0 1.54 4.24 4.76
17:30 Браге - Оскаршхамн АИК 3 - 1 1.37 5.08 6.20
17:30 Елфсборг - Йоребро 1 - 0 1.69 3.88 4.19
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:00 Рос Каунти - Рейнджърс 0 - 1 10.90 5.96 1.24
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
07:00 Сентръл Коуст Маринърс - Уелингтън Финикс 1 - 3 3.91 3.90 1.79
09:00 Пърт Глори - Мелбърн Сити 2 - 3 2.15 3.44 3.19
Ангола - Жирабола Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
16:00 Дешпортиво да Уила - Прогресо до Шамбизанга 1 - 0 - - -
16:00 Санта Рита де Касия - Академика до Лобито 1 - 3 - - -
16:30 Интерклубе Луанда - Примейро де Агосто 0 - 2 - - -
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
02:00 Атлетико Тукуман - Ривър Плейт 1 - 1 7.47 4.59 1.38
02:00 Бока Хуниорс - Химнасия Ла Плата 1 - 0 1.34 4.61 8.75
22:35 Сан Лоренцо де Алмагро - Ланус 4 - 3 2.51 3.03 2.86
Аржентина - Примера Насионал - Зона А Аржентина - Примера Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
22:10 Атланта Буенос Айрес - Нуева Чикаго 2 - 0 1.96 3.02 3.95
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
00:00 Атлетико Рафаела - Химнасия Мендоса 1 - 5 2.02 3.01 3.72
00:00 Вия Далмине - Сармиенто Хунин 1 - 0 2.84 2.91 2.50
22:00 Клуб Алмагро - Депортиво Риестра 0 - 2 2.39 2.83 3.06
22:00 Ол Бойс Буенос Айрес - Килмес Буенос Айрес 1 - 0 2.78 2.76 2.66
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Дъ Стронгест Ла Пас - Гуабира Монтеро 6 - 2 1.12 7.45 12.71
23:15 Реал Потоси - Роял Пари Санта Крус 2 - 2 1.72 3.60 3.99
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
01:00 Ботафого PB - Императриз MA 2 - 1 1.65 3.55 4.68
21:00 Пайсанду PA - Ремо PA 1 - 1 2.12 3.07 3.23
23:00 АВС RN - Витория Салвадор BA 1 - 1 2.79 2.89 2.51
Бурунди - Висша Лига Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Егъл Ноар - Витал'О 1 - 1 - - -
15:00 Мусонгати - Атлетико Олимпик отл. - - -
15:00 Нгози Сити - Ле Месажер Нгози 0 - 4 - - -
16:00 Интер Стар - Бумамуру 1 - 1 - - -
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Естудиантес де Мерида - Атлетико Венецуела 2 - 1 2.06 3.22 3.28
22:00 Сулия - Карабобо Валенсия 2 - 1 2.17 3.11 3.11
22:00 Трухилянос Валера - Португеза Акаригуа 1 - 0 1.92 3.07 3.88
23:00 Монагас Матурин - Гран Валенсия Маракай 3 - 0 1.64 3.44 5.14
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
10:00 Хонглин Ха Тин - Тхеконг 0 - 1 2.07 3.48 3.08
12:00 Биндуонг - СХБ Дананг 1 - 0 1.64 3.83 4.35
12:00 Тханхоа - Хайфонг 0 - 1 2.27 3.37 2.73
14:00 Сайгон ФК - Сонглам Нгеан Вин 0 - 0 2.18 3.43 2.87
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Кселаху - Кобан Империал 1 - 0 2.09 3.26 3.10
19:00 Санарате - Депортиво Михко 0 - 3 1.53 3.60 5.71
20:00 Санта Лусия Коцумалгуапа - Комуникасионес 1 - 3 2.47 3.15 2.58
23:00 Гуастатоя - Истапа 2 - 0 1.59 3.57 5.01
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Първа Фаза Рез. 1 X 2
01:00 ЛДУ Кито - Барселона Гуаякил 2 - 1 2.03 3.32 3.32
18:30 Олмедо Риобамба - Оренсе Мачала 2 - 2 1.95 3.39 3.39
20:45 Гуаякил Сити - Макара Амбато 1 - 1 3.21 3.34 2.02
23:00 Емелек Гуаякил - Аукас Кито 4 - 0 1.61 3.54 4.97
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Алианса Сан Салвадор - Хокоро 1 - 2 1.43 4.03 5.74
22:30 Мунисипал Лименьо - Санта Текла 2 - 1 2.44 2.93 2.82
23:00 Онсе Депортиво де Ауачапан - Чалатенанго 3 - 0 2.22 3.08 3.01
23:30 Ел Венседор Санта Елена - Исидро Метапан 2 - 0 2.45 3.46 2.47
23:30 ФАС Санта Ана - Индепендиенте Сан Висенте 2 - 1 1.64 3.44 4.83
Замбия - Супер Лига Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 ЗЕСКО Юнайтед - Грийн Бъфалос 1 - 1 - - -
15:00 Кабуе ЮСА - Лумвана Рейдиънтс 0 - 1 - - -
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
13:30 ТРАУ Имфал - Индиан Ероус 1 - 0 2.26 3.20 2.82
15:45 Чърчил Брадърс Гоа - Гокулам Керала 1 - 2 2.02 3.30 3.29
Индия - Плейофи Индия - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 АТК Калкута** - Бенгалуру (0 - 1) 3 - 1 2.26 3.25 2.87
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
10:30 Арема Маланг - Персиб Бандунг 1 - 2 2.11 3.49 2.86
13:30 ПСС Слеман - ТИРА-Персикабо 0 - 0 1.73 3.78 3.90
Камерун - Елит Едно Камерун - Елит Едно Рез. 1 X 2
14:00 Авион ду Нкам - АПЕЖЕС Академи 4 - 2 - - -
14:00 Единг Спорт - Пантере ду Нде 2 - 3 - - -
16:00 Бамбутос - ПВД Баменда 1 - 0 - - -
16:00 Драгон Клуб де Яунде - Фютчю 1 - 1 - - -
16:00 Йънг Спортс Академи - Коломбе ду Джа ет Лобо 1 - 1 - - -
16:00 Котон Спорт де Гаруа - Канон Яунде 1 - 0 - - -
16:00 Стад Ренар де Мелонг - Тонере Яунде 1 - 2 - - -
16:00 УМС де Лоум - Унион Дуала 0 - 0 - - -
Кения - Премиер Лига Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Леопардс - Гор Махия 0 - 1 - - -
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
01:10 Индепендиенте Меделин - Мильонариос Богота 1 - 0 2.06 3.15 3.44
03:05 Атлетико Букараманга - Хуниор Баранкиля 1 - 1 2.59 2.99 2.67
21:00 Бояка Чико - Алианса Петролера 2 - 2 2.47 2.95 2.85
23:05 Енвигадо - Рионегро 2 - 2 2.12 2.99 3.44
Конго ДР - Линафут Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
15:30 Симба Колвези - Расинг Клуб Киншаса 1 - 1 - - -
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Депортиво Саприса - Картахинес 3 - 1 1.43 4.20 6.13
19:00 Универсидад де Коста Рика - Мунисипал Гресия 0 - 4 1.91 3.47 3.42
23:00 Лимон - Хикарал 0 - 1 2.44 3.18 2.69
Кот д'Ивоар - Лига 1 Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
17:00 Сан Педро - Индение Абенгуру 3 - 0 - - -
17:30 Старс Олимпик д'Абобо - СО де л'Арми 1 - 0 - - -
20:00 Расинг Клуб Абиджан - Африка Спортс д'Абиджан 1 - 0 - - -
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Олимпик Курибга - Дифаа ел Джадида 1 - 0 2.64 2.76 2.71
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Крус Асул - Тихуана 4 - 2 1.65 3.56 5.09
01:00 Монтерей - Атлетико Сан Луис 2 - 2 1.65 3.74 4.87
03:00 Пачука - Сантос Лагуна 1 - 0 2.31 3.40 2.82
05:06 Атлас Гуадалахара - Чивас Гуадалахара 1 - 2 2.85 3.12 2.44
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Селая - Леонес Негрос УдеГ 2 - 1 2.44 3.20 2.65
03:00 Кафеталерос де Чиапас - Алебрихес де Оахака 4 - 1 2.70 3.10 2.42
Нигерия - НПФЛ Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Аква Юнайтед - Ениймба отл. - - -
17:00 Викки Туристс - Плато Юнайтед 0 - 1 - - -
17:00 Даккада - Хартланд 1 - 0 - - -
17:00 Джигава Голдън Старс - Квара Юнайтед 2 - 1 - - -
17:00 Лоби Старс - Кано Пиларс 2 - 2 - - -
17:00 МФМ Лагос - Енугу Рейнджърс 0 - 0 - - -
17:00 Насарава Юнайтед - Катсина Юнайтед 3 - 0 - - -
17:00 Ривърс Юнайтед - Ифеани Уба 1 - 0 - - -
17:00 Съншайн Старс - Абиа Уориърс 1 - 0 - - -
Никарагуа - Лига Примера Никарагуа - Лига Примера Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Реал Естели - Чинандега 5 - 1 - - -
03:00 Реал Мадрис - Ювентус Манагуа 0 - 0 - - -
03:00 Уолтър Ферети - Депортиво Окотал 2 - 1 - - -
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
03:00 Ийстърн Събърбс - Хоукс Бей Юнайтед 4 - 2 1.29 5.16 6.92
03:00 Уелингтън Финикс Б - Тасман Юнайтед 3 - 1 2.22 3.64 2.58
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:45 Гуарани Асунсион - Сол де Америка 1 - 1 1.86 3.35 3.80
23:00 Спортиво Сан Лоренцо - Гуайреня 1 - 1 2.66 3.10 2.47
Перу - Лига 1 Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
00:45 Депортиво Мунисипал - Академия Кантолао 2 - 0 1.84 3.51 3.74
03:00 Мелгар Арекипа - Спорт Уанкайо 1 - 0 1.61 3.95 4.38
20:15 Атлетико Грау - Универсидад Сан Мартин 0 - 0 1.91 3.26 3.64
22:00 Университарио де Депортес - Алианса Лима 2 - 0 1.83 3.45 3.78
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
00:00 Торонто - Ню Йорк Сити 1 - 0 1.83 3.78 3.91
02:00 Атланта Юнайтед - Синсинати 2 - 1 1.50 4.30 5.92
03:00 Сан Хосе Еърткуейкс - Минесота Юнайтед 2 - 5 1.78 3.89 3.92
03:30 Спортинг Канзас Сити - Хюстън Динамо 4 - 0 1.59 4.05 5.20
04:00 Колорадо Рапидс - Орландо Сити 2 - 1 1.63 3.96 5.03
05:00 Лос Анджелис Галакси - Ванкувър Уайткепс 0 - 1 1.41 4.77 6.79
05:00 Сиатъл Саундърс - Кълъмбъс Крю 1 - 1 1.92 3.53 3.78
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Порт Банкок - Полис Теро отл. 1.36 4.18 6.95
13:00 Чонбури - Трат отл. 1.40 4.28 5.88
14:00 БГ Патум Юнайтед - Бурирам Юнайтед отл. - - -
14:00 Самут Пракан Сити - Районг отл. - - -
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Насаф Карши - Андижан 2 - 1 1.60 3.68 4.54
14:00 Пахтакор Ташкент - Бухара 3 - 0 1.06 9.00 19.00
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Пенярол Монтевидео - Данубио Монтевидео 1 - 1 1.55 3.61 5.62
22:00 Ливърпул Монтевидео - Прогресо Монтевидео 1 - 1 2.15 3.23 3.02
22:00 Ривър Плейт Монтевидео - Дефенсор Спортинг 1 - 1 2.39 3.15 2.75
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
01:30 Реал Еспаня - Мотагуа Тегусигалпа 0 - 1 2.36 3.21 2.71
03:00 Лобос УПНФМ Тегусигалпа - Реал де Минас 1 - 0 1.85 3.51 3.49
03:00 Олимпия Тегусигалпа - Вида Ла Сейба 1 - 1 1.42 4.23 6.26
22:00 Реал Сосиедад Токоа - Хондурас Прогресо 1 - 1 2.18 3.23 2.95
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Депортес Икике - О'Хигинс Ранкагуа 1 - 0 2.43 3.41 2.67
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Кейптаун Сити - Блумфонтейн Селтик 2 - 0 2.49 3.00 2.74
15:30 Хайлендс Парк - СуперСпорт Юнайтед 0 - 2 2.98 2.96 2.36
Купа на Конфедерациите КАФ Купа на Конфедерациите КАФ Рез. 1 X 2
18:00 ХУСА Агадир - Ал Насър Дубай 2 - 0 1.61 3.74 4.77
21:00 РСБ Беркан - Ал Масри Порт Саид 1 - 0 2.06 2.97 3.53
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
17:00 Стабек (Нор) - Хаугесунд (Нор) 4 - 1 2.50 3.60 2.31

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 04.04.2020 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане