Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
септември '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19202122
23242526272829
30      
Анкета

Ще успее ли РБ Лайпциг да запази 100%-ия си актив в Бундеслигата, след мача си в събота у дома с Байерн Мюнхен?

ТВ програма
Nova Sport
Милтън Кийнс Донс - Уимбълдън 14:00 на живо
BNT3
Косово - Чехия
16:00 на живо
Diema Sport
Ковънтри - Блекпул
17:00 на живо
BNT1
Англия - България
19:00 на живо
BNT3
Сърбия - Португалия
21:45 на живо
MAX Sport 4
Ню Йорк Сити - Ню Инглънд Революшън 22:30 на живо

Мачове за събота, 7 септември, 2019 Подреждане по час

Световно Първенство Световно Първенство Квал. зона CAF Рез. 1 X 2
17:00 Ботсвана - Малави 0 - 0 2.06 3.14 3.62
Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. A Рез. 1 X 2
16:00 Косово - Чехия 2 - 1 3.04 3.20 2.41
19:00 Англия - България 4 - 0 1.07 11.40 30.59
Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. B Рез. 1 X 2
19:00 Литва - Украйна 0 - 3 11.15 4.71 1.33
21:45 Сърбия - Португалия 2 - 4 3.45 3.27 2.17
Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. H Рез. 1 X 2
19:00 Исландия - Молдова 3 - 0 1.25 6.15 10.75
21:45 Турция - Андора 1 - 0 1.03 14.83 54.87
21:45 Франция - Албания 4 - 1 1.10 9.23 26.87
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
03:30 Бразилия - Колумбия 2 - 2 1.59 3.95 5.66
03:30 САЩ - Мексико 0 - 3 3.15 3.25 2.28
05:00 Коста Рика - Уругвай 1 - 2 3.67 3.21 2.10
16:00 Замбия - Южна Африка отл. 2.62 2.88 2.64
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Милтън Кийнс Донс - Уимбълдън 2 - 1 1.93 3.61 3.88
14:30 Донкастър - Родъръм Юнайтед 2 - 1 2.64 3.51 2.55
17:00 Бристол Роувърс - Акрингтън Стенли 3 - 3 1.91 3.61 3.90
17:00 Ковънтри - Блекпул 3 - 2 2.23 3.25 3.33
17:00 Транмиър Роувърс - Джилингам 2 - 2 2.46 3.38 2.81
17:00 Уикъмб - Линкълн Сити 3 - 1 2.58 3.32 2.76
17:00 Флийтууд Таун - Оксфорд Юнайтед 2 - 1 2.20 3.33 3.34
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брадфорд Сити - Нортхямптън Таун 2 - 1 2.08 3.45 3.48
17:00 Гримсби Таун - Крю Александра 0 - 2 2.78 3.40 2.48
17:00 Карлайл - Екзитър 1 - 3 2.84 3.27 2.49
17:00 Кембридж Юнайтед - Форест Грийн Роувърс 0 - 1 2.38 3.20 3.08
17:00 Колчестър - Уолсол 0 - 0 1.97 3.27 4.07
17:00 Лейтън Ориент - Суиндън 1 - 3 2.98 3.39 2.33
17:00 Макълсфийлд Таун - Кроули Таун 1 - 1 2.79 3.41 2.46
17:00 Мансфийлд Таун - Скънторп 2 - 0 1.96 3.44 3.88
17:00 Моркамб - Салфорд Сити 2 - 2 3.00 3.41 2.33
17:00 Нюпорт Каунти - Порт Вейл 1 - 0 2.16 3.25 3.54
17:00 Плимут - Олдъм 2 - 2 1.66 4.02 4.87
17:00 Челтнъм Таун - Стивънидж Бороу 4 - 2 2.00 3.39 3.82
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алдършот Таун - Бароу 1 - 2 2.60 3.34 2.54
17:00 Боръм Ууд - Доувър Атлетик 3 - 1 2.56 3.33 2.60
17:00 Бромли - Честърфийлд 2 - 1 2.12 3.33 3.28
17:00 Ебсфлийт Юнайтед - Ийстли 1 - 1 2.62 3.38 2.50
17:00 Мейдънхед Юнайтед - Дагенъм и Редбридж 0 - 1 2.27 3.37 2.95
17:00 Сътън Юнайтед - Нотс Каунти 1 - 1 2.60 3.37 2.53
17:00 Торки Юнайтед - Харогейт Таун 4 - 2 2.23 3.41 2.99
17:00 Халифакс Таун - Йоувил 0 - 2 1.94 3.51 3.58
17:00 Чорли - Стокпорт 3 - 0 3.20 3.45 2.11
21:30 Хартлипул - Уокинг 1 - 1 2.19 3.46 3.03
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Депортиво Ла Коруня - Албасете 0 - 1 1.74 3.33 5.13
19:00 Малага - Алмерия 0 - 1 2.63 3.00 2.82
21:00 Естремадура - Нумансия 0 - 0 2.20 2.98 3.60
21:00 Фуенлабрада - Понферадина 1 - 1 2.10 3.06 3.80
22:00 Тенерифе - Лас Палмас 0 - 0 2.04 3.18 3.80
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
19:00 Лангрео - Атлетико Мадрид Б 1 - 2 3.04 3.03 2.27
20:00 Марино де Луанко - Хетафе Б 2 - 3 2.63 2.87 2.69
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Реал Сосиедад Б - Гихуело 2 - 0 1.73 3.30 4.58
18:00 Харо Депортиво - Бургос 1 - 1 2.72 3.02 2.54
19:00 Осасуна Б - Аренас Клуб де Гечо 4 - 1 2.21 3.08 3.11
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
19:00 Олот - Лейда Еспортиу 0 - 1 2.27 2.99 3.08
19:30 Атлетико Леванте - Еркулес 1 - 0 3.35 2.93 2.19
19:45 Прат - Лагостера 1 - 2 2.38 2.86 3.10
20:00 Виляреал Б - Ориуела 2 - 1 1.55 3.79 5.35
21:15 Ехеа - Барселона Б 1 - 0 2.70 2.86 2.66
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
19:30 Кордоба - Реал Мурсия 1 - 0 1.74 3.18 4.77
20:00 УКАМ Мурсия - Марбеля 2 - 2 2.35 2.90 3.04
21:00 Виляробледо - Рекреативо де Уелва 2 - 1 3.79 3.19 1.92
21:30 Дон Бенито - Атлетико Санлукеньо 1 - 1 2.40 2.92 2.96
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
21:45 Новара - Леко 3 - 0 2.02 3.06 3.54
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
21:45 Карпи - Виченца Виртус 1 - 1 2.42 3.05 2.80
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
21:45 Авелино - Терамо 2 - 0 2.80 2.94 2.46
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Вестерло - Беершот 2 - 0 2.27 3.29 2.94
21:30 Оуд Хеверле Льовен - Рьозеларе 4 - 0 1.34 4.82 7.90
Ирландия - Купа на Ирландия Ирландия - Купа на Ирландия Рез. 1 X 2
21:45 Слиго Роувърс - УК Дъблин 4 - 0 1.28 5.28 9.11
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
14:00 Видар - Братвог 2 - 2 2.11 3.69 2.75
17:00 Стьордалс Блинк - Мос 3 - 1 1.37 4.78 6.02
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Берум - Киелсос 1 - 4 2.99 3.65 2.01
17:00 Гроруд - Сотра 1 - 1 1.57 4.26 4.27
17:00 Од БК 2 - Елверум 2 - 1 1.97 3.86 2.97
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:45 Хойничанка Хойнице - Стомил Олщин 1 - 3 2.01 3.27 3.46
19:00 Вигри Сувалки - Пуща Неполомице 2 - 3 2.69 3.15 2.50
20:10 Сандеця Нови Сонч - ГКС Ястшембе-Здруй 1 - 1 2.22 3.06 3.20
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
08:00 СКА-Хабаровск - Авангард Курск 1 - 0 1.85 3.13 4.24
15:00 ФК Нижни Новгород - ФК Армавир 1 - 0 1.79 3.22 4.54
15:00 Чертаново Москва - Нефтехимик Нижнекамск 2 - 2 1.73 3.18 4.74
15:00 Шинник Ярославл - Том Томск 2 - 1 2.06 3.05 3.51
16:00 Спартак Москва 2 - ФК Краснодар-2 0 - 3 2.02 3.19 3.43
17:00 Мордовия Саранск - Луч Владивосток 1 - 2 2.24 2.91 3.25
18:00 Факел Воронеж - Енисей Красноярск 1 - 1 2.13 2.96 3.43
19:00 Чайка Песчанокопское - Ротор Волгоград 2 - 1 3.77 3.04 1.96
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Балимина Юнайтед - Уорънпойнт Таун 4 - 0 1.23 5.80 8.96
17:00 Гленторан - Ларн 2 - 1 2.14 3.62 2.80
17:00 Инститют - Крусейдърс 0 - 6 6.44 4.98 1.36
17:00 Клифтънвил - Линфийлд 0 - 1 3.07 3.68 2.00
17:00 Коулрейн - Дънганън Суифтс 5 - 0 1.62 4.00 4.31
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 МФК Ружомберок II - Жилина Б 1 - 4 2.43 3.43 2.44
17:00 Кошице - ШТК 1914 Шаморин 1 - 1 1.87 3.44 3.42
17:00 Пухов - Партизан Бардейов 3 - 0 2.46 3.29 2.45
17:00 Татран Липтовски Микулаш - Комарно 4 - 1 1.91 3.52 3.25
19:00 Попрад - Дубница 3 - 2 1.78 3.56 3.68
20:00 Скалица - Дукла Банска Бистрица 3 - 1 2.11 3.45 2.86
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Абъристуит Таун - Еърбъс ЮК 1 - 2 2.15 3.59 2.91
16:30 Бари Таун Юнайтед - Карнарвън Таун 0 - 0 1.98 3.55 3.34
16:30 Кармартън Таун - Кардиф Метрополитън 2 - 2 2.71 3.32 2.37
16:30 Пенибонт - Бала Таун 1 - 6 3.34 3.62 1.97
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
17:00 Екеняс ИФ - МИПА 2 - 3 1.61 4.16 4.35
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 ПЕПО Лапеенранта - ВЯС Вантаа 4 - 2 1.40 4.71 5.46
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
15:00 РоПС Рованиеми 2 - ЯБК Якобстад 3 - 2 1.56 4.08 4.45
16:00 Вааса ИФК - Еркулес Оулу 4 - 2 2.20 3.74 2.56
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
19:30 Дордрехт - МВВ Маастрихт 1 - 1 2.29 3.55 2.76
19:30 Телстар - Камбур 0 - 2 2.72 3.45 2.37
21:45 Го Ахед Игълс - Екселсиор 2 - 2 2.08 3.61 3.07
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 БК Форвард - Солентюна 1 - 3 2.69 3.57 2.25
15:00 Васалунд - Буден 2 - 1 1.24 5.59 9.39
16:00 Карлстад Юнайтед - Рюнинге 3 - 3 1.32 4.89 7.47
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
14:00 Линдуме - Торнс 3 - 0 2.18 3.37 2.98
15:00 Ескилсмине - Люнгшиле 0 - 1 4.68 4.07 1.57
15:00 Лунд - Ландскрона БоИС 0 - 2 3.15 3.46 2.05
15:00 Твоокерш - Вернаму 0 - 2 2.32 3.41 2.69
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Форфар Атлетик - Ийст Файф 1 - 2 2.55 3.30 2.54
Шотландия - Чалъндж Къп Шотландия - Чалъндж Къп Рез. 1 X 2
15:00 Еърдри - Бохемианс 3 - 2 2.66 3.45 2.31
17:00 Дънди Юнайтед - Арброут** 0 - 0 1.61 3.91 4.67
17:00 Дънфърмлин - Алоа Атлетик 1 - 2 1.82 3.44 4.01
17:00 Инвърнес КТ - Грийнок Мортън 3 - 1 1.89 3.55 3.58
17:00 Клайд - Куин ъф Саут 3 - 2 3.33 3.48 1.98
17:00 Монтроуз - Партик Тисъл 0 - 2 4.07 3.71 1.76
17:00 Рейт Роувърс - Фолкърк 2 - 0 2.79 3.39 2.31
17:00 Рексъм** - Еър Юнайтед 1 - 1 2.52 3.35 2.47
17:00 Стенхаусмюър** - Дъ Ню Сейнтс 1 - 1 4.34 3.82 1.64
19:15 Конас Кий - Коув Рейнджърс 1 - 0 1.91 3.50 3.43
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
03:05 Депортиво Морон - Белграно Кордоба 1 - 1 3.06 2.65 2.54
19:00 Темперлей - Алварадо Мар дел Плата 0 - 0 1.92 3.19 3.78
21:30 Атланта Буенос Айрес - Естудиантес Рио Куарто 1 - 2 1.96 3.16 3.64
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
19:05 Ол Бойс Буенос Айрес - Дефенсорес де Белграно 0 - 1 2.77 2.84 2.58
21:05 Клуб Алмагро - Сармиенто Хунин 0 - 0 2.53 2.91 2.81
21:30 Вия Далмине - Химнасия Мендоса 2 - 0 2.14 2.85 3.53
Аржентина - Копа Аржентина Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
23:10 Ланус - Архентинос Хуниорс 4 - 1 2.28 2.87 3.45
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
17:00 Васко да Гама RJ - Баия BA 0 - 2 2.26 3.16 3.12
17:00 Коринтианс SP - Сеара CE 2 - 2 1.71 3.35 5.17
23:00 Авай SC - Фламенго RJ 0 - 3 12.95 5.33 1.24
23:00 Форталеса CE - Флуминензе RJ 0 - 1 2.23 3.22 3.09
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
00:45 Сао Бенто SP - Фигуерензе SC 0 - 0 2.17 2.99 3.49
17:00 Ботафого SP - Америка MG 0 - 0 2.43 2.89 3.02
22:30 Гуарани SP - Оесте SP 2 - 3 2.24 2.86 3.40
22:30 Операрио PR - Куяба MT 2 - 1 2.28 2.89 3.28
Бразилия - Плейофи Бразилия - Плейофи Рез. 1 X 2
23:00 Ипиранга RS - Конфианка SE 1 - 1 1.94 3.20 3.78
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
18:00 Метрополитанос - Каракас 1 - 1 4.83 3.31 1.65
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
02:00 Сърбиан Уайт Ийгълс - Скарбъроу СК 2 - 2 - - -
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Кукута Депортиво - Атлетико Букараманга 2 - 0 1.99 3.05 3.87
ОАЕ - Етисалат Емирейтс Къп ОАЕ - Етисалат Емирейтс Къп Рез. 1 X 2
18:00 Аджман - Ал Шарджа 0 - 5 2.80 3.57 2.11
18:00 Ал Вахда Абу Даби - Бани Яс 1 - 1 2.01 3.58 3.01
20:15 Ал Насър Дубай - Шабаб Ал-Ахли Дубай 0 - 2 4.02 3.83 1.67
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Карлос А. Манучи - Универсидад Сан Мартин 1 - 0 2.21 3.33 2.89
23:30 Спорт Уанкайо - Универсидад де Кахамарка 2 - 1 1.55 3.74 5.31
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:30 Ню Йорк Сити - Ню Инглънд Революшън 2 - 1 1.81 3.96 3.76
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Бизертин Бизерта - Хамам-Лиф 1 - 1 2.00 2.85 3.93
Чили - Копа Чили Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
22:00 Кобресал Ел Салвадор - Универсидад де Чили 3 - 1 2.45 3.18 2.78
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
12:00 В-Варен Нагазаки - Ависпа Фукуока 1 - 0 2.03 3.47 3.27
12:00 Йокохама ФК - Вентфорет Кофу 3 - 2 2.39 3.25 2.77
13:00 Албирекс Ниигата - Джеф Юнайтед Чиба 2 - 1 2.03 3.51 3.20
13:00 Гифу - Точиги СК 0 - 0 2.50 3.05 2.79
13:00 Кашива Рейсол - Монтедио Ямагата 3 - 4 1.69 3.45 4.88
13:00 Омия Ардижа - Мачида Зелвия 1 - 1 1.93 3.32 3.67
13:00 Рюкю - Кагошима Юнайтед 2 - 1 2.40 3.52 2.58
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
01:00 Мартиника - Тринидад и Тобаго 1 - 1 2.07 3.21 3.26
02:00 Аруба - Гвиана 0 - 1 2.81 3.22 2.50
03:00 Ямайка - Антигуа и Барбуда 6 - 0 1.13 7.08 12.24
22:00 Монсерат - Доминиканска република 2 - 1 4.77 4.08 1.59
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:30 Жил Висенте (Пор) - Лейшоес (Пор) 1 - 1 - - -
16:00 Бреша (Ита) - Фрозиноне (Ита) 3 - 2 1.89 3.44 3.52
17:00 Газиантеп ФК (Тур) - Хатайспор (Тур) 5 - 4 - - -
17:00 Коняспор (Тур) - Кечиоренгуджу (Тур) 3 - 0 - - -
17:00 Юмраниеспор (Тур) - Бешикташ (Тур) 1 - 3 - - -
17:30 Алтънорду (Тур) - Гьозтепе (Тур) 2 - 2 - - -
17:30 Олимпик Донецк (Укр) - Колос Ковалевка (Укр) 2 - 2 2.92 3.52 2.07
18:30 Анталияспор (Тур) - Аланияспор (Тур) 0 - 0 - - -
19:00 Кайзериспор (Тур) - Аданаспор (Тур) 4 - 1 1.25 5.56 7.37
19:00 Лече (Ита) - Козенца (Ита) 2 - 1 1.62 3.55 4.91

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 15.09.2019 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане