Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
септември '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Анкета

Кой ще спечели дербито в Манчестър в събота от Висшата Лига на Англия?

ТВ програма
MAX Sport 4
Орландо Сити - Лос Анджелис ФК 02:30 на живо
BNT3
Армения - Босна и Херцеговина 16:00 на живо
BNT2
Грузия - Дания
19:00 на живо
BNT3
Финландия - Италия
21:45 на живо

Мачове за неделя, 8 септември, 2019 Подреждане по час

Световно Първенство Световно Първенство Квал. зона CAF Рез. 1 X 2
16:00 Лесото - Етиопия 1 - 1 2.12 2.91 3.76
16:00 Танзания** - Бурунди 1 - 1 1.95 3.09 4.16
19:00 Екваториална Гвинея - Южен Судан 1 - 0 1.27 4.86 10.53
19:30 Сиера Леоне - Либерия 1 - 0 1.93 3.29 3.99
Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. D Рез. 1 X 2
19:00 Грузия - Дания 0 - 0 6.51 3.93 1.56
19:00 Швейцария - Гибралтар 4 - 0 1.01 22.92 80.68
Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. F Рез. 1 X 2
19:00 Румъния - Малта 1 - 0 1.05 12.97 48.71
21:45 Испания - Фарьорски острови 4 - 0 1.01 24.15 61.12
21:45 Швеция - Норвегия 1 - 1 1.94 3.39 4.25
Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. J Рез. 1 X 2
16:00 Армения - Босна и Херцеговина 4 - 2 4.00 3.61 1.92
21:45 Гърция - Лихтенщайн 1 - 1 1.04 14.74 42.87
21:45 Финландия - Италия 1 - 2 5.49 3.50 1.74
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
16:00 Кения - Уганда 1 - 1 2.37 2.93 3.20
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Уеска - Спортинг Хихон 1 - 0 1.87 3.25 4.39
17:00 Жирона - Райо Валекано 3 - 1 2.12 3.15 3.56
19:00 Елче - Луго 1 - 1 1.98 3.30 3.82
19:00 Мирандес - Реал Овиедо 2 - 1 2.72 3.11 2.65
19:30 Алкоркон - Сарагоса 0 - 3 2.62 2.88 2.92
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Интернасионал де Мадрид - Мелия 5 - 1 2.25 3.06 3.03
13:00 Лас Росас - Селта Виго Б 3 - 0 2.51 2.99 2.73
13:00 Пеня Депортива - Реал Мадрид Кастиля 2 - 0 2.77 3.04 2.45
13:00 Райо Махадаонда - Атлетико Балеарес 2 - 1 2.04 3.10 3.49
13:00 СС Рейес - Ибиса 0 - 3 2.79 2.99 2.46
14:00 Лас Палмас Атлетико - Реал Овиедо Б 1 - 2 1.86 3.22 4.01
19:00 Корухо - Расинг Ферол 2 - 0 2.42 2.98 2.83
19:00 Понтеведра - Спортинг Хихон Б 2 - 1 1.66 3.52 4.63
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Алавес Б - Унионистас де Саламанка 2 - 1 2.36 3.13 2.82
19:00 Баракалдо - Исара 1 - 2 1.78 3.13 4.52
19:00 Валядолид Б - Лейоа 3 - 2 2.00 3.02 3.72
19:00 Калахора - УД Логронес 1 - 1 3.69 3.01 2.01
19:00 Туделано - Аморебиета 0 - 0 2.44 2.95 2.86
20:00 Културал Леонеса - Атлетик Билбао Б 5 - 2 1.84 3.29 3.98
20:00 Саламанка КФ УДС - Реал Унион 1 - 1 1.84 3.25 4.05
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
19:00 Еспаньол Б - Корнеля 2 - 2 1.81 3.19 4.26
19:30 Бадалона - Ебро 0 - 1 2.04 2.90 3.80
20:00 Ла Нусия - Кастейон 1 - 1 2.80 2.86 2.56
20:00 Сабадел - Валенсия Местая 0 - 0 2.21 3.01 3.16
20:00 Химнастик де Тарагона - ФК Андора 0 - 3 1.71 3.39 4.54
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:30 Кадис Б - Бадахос 0 - 2 3.46 3.08 2.07
20:00 Алхесирас - Йеклано Депортиво 3 - 2 1.92 3.02 4.07
20:00 Мерида АД - Линенсе 1 - 1 2.81 2.75 2.65
20:00 Сан Фернандо - Вилярубия 3 - 0 1.48 3.68 6.45
21:00 Картахена - Севиля Атлетико 0 - 1 1.61 3.32 5.65
21:00 Талавера де ла Рейна - Рекреативо Гранада 3 - 2 1.96 3.08 3.84
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
16:00 Аурора Про Патрия - Перджолетезе 1 - 1 1.81 3.18 4.17
16:00 Джиана Ерминио - Пианезе 0 - 4 2.19 3.05 3.14
16:00 Понтедера - Олбия 3 - 2 2.17 3.00 3.22
18:30 Алесандрия - Ренате 1 - 0 2.09 3.03 3.37
18:30 Комо - Монца 1912 0 - 1 2.91 2.99 2.35
18:30 Пистоезе - Гоцано 1 - 1 2.01 3.07 3.56
18:30 Про Верчели - Албинолефе 1 - 0 2.29 2.97 3.03
18:30 Сиена - Карарезе 0 - 2 2.18 3.13 3.07
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
16:00 Виртус Верона - Чезена 0 - 2 2.47 2.99 2.76
16:00 Унион АрциняноКиампо - Губио 1 - 1 2.48 2.97 2.76
16:00 Фермана - ФералпиСало 0 - 1 2.82 2.92 2.46
18:30 Алма Ювентус Фано - Равена 1 - 1 3.16 2.91 2.25
18:30 Вис Пезаро 1898 - Самбенедетезе 2 - 1 2.97 2.97 2.32
18:30 Реджо Аудаче - Имолезе 2 - 2 1.83 3.25 4.03
18:30 Римини - Судтирол 1 - 1 2.66 2.95 2.57
18:30 Триестина - Пиаченца 1 - 3 2.08 2.98 3.45
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
16:00 Кавезе 1919 - Вибонезе 1 - 1 2.31 2.90 3.06
16:00 Монополи 1966 - Катанзаро 0 - 1 3.17 3.01 2.19
16:00 Реджина - Бишелие 1913 3 - 0 1.45 3.81 6.77
16:00 Ренде 1968 - Тернана 1 - 2 3.55 3.04 2.03
16:00 Риети - Бари 1 - 2 4.60 3.48 1.67
16:00 Сикула Леонцио - Паганезе 2 - 2 1.94 3.13 3.70
17:30 Виртус Франкавила - Казертана 1 - 1 2.46 2.91 2.85
18:30 Витербезе - Пичерно 1 - 2 1.98 3.14 3.57
18:30 Потенца - Катания 2 - 0 2.86 2.94 2.41
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Виртон - Локерен 4 - 0 2.54 3.20 2.63
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Нествед - Роскилде 1 - 0 1.94 3.63 3.48
15:00 Фредериция - Нюкьобинг 2 - 2 1.76 3.89 3.90
16:00 Колдинг - Фремад Амагер 0 - 0 2.41 3.54 2.58
Израел - Лига Леумит Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
19:30 Апоел Афула - Макаби Назарет 1 - 1 2.81 3.09 2.30
19:30 Апоел Ашкелон - Апоел Петах Тиква 1 - 3 2.27 3.16 2.78
19:30 Апоел Катамон Йерусалим - Апоел Рамат Ган 2 - 2 2.38 2.97 2.79
19:30 Апоел Рамат Хашарон - Апоел Бней Лод 3 - 1 2.20 3.05 3.06
19:30 Кфар Касем - Апоел Ришон Лецион 0 - 1 2.76 3.14 2.32
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Викингур Олафсвик - Магни Гренивик 1 - 2 1.53 4.00 5.00
19:00 Тор Акурейри - Фьолнир Рейкявик 1 - 7 2.45 3.43 2.47
22:15 Грота Селтярнарнес - Афтурелдинг Мосфелсбаер 0 - 5 1.53 4.33 4.54
Литва - Купа на Литва Литва - Купа на Литва Рез. 1 X 2
18:00 Судува Мариямполе - ФК Паневежис 1 - 0 1.29 4.72 8.71
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
16:00 Бюасен - Арендал 2 - 7 3.72 3.81 1.74
17:00 Левангер - Хьодд 1 - 2 1.77 3.86 3.55
18:00 Фредрикстад - Нардо 3 - 0 1.17 6.02 11.62
19:00 Брюне - Квик Халден 3 - 4 2.96 3.73 2.01
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
14:00 Сеня - Флурьо 2 - 3 1.75 3.84 3.62
14:00 Фрам Ларвик - Мьолнер 4 - 2 1.36 4.73 6.20
15:00 Алта - Осане 2 - 2 1.96 3.88 2.96
17:00 Аскер - Опсал 2 - 1 1.42 4.32 5.94
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Заглембие Сосновец - ГКС Белхатов 1 - 1 1.97 3.23 3.57
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Рио Аве - Витория Гимараеш 1 - 1 1.79 3.71 4.19
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
16:00 Текстилщик Иваново - Балтика Калининград 1 - 5 3.47 3.13 2.04
18:00 Торпедо Москва - ФК Химки 1 - 0 2.38 2.99 2.85
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
15:30 Слован Братислава Б - Славой Требишов 2 - 1 1.47 4.12 4.98
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Балкани Заря - Авангард Краматорск 0 - 2 2.62 3.43 2.27
16:00 Черкащина-Академия - Металург Запорожие 0 - 3 - - -
17:00 Агробизнес Волочиск - Горняк-Спорт Горишни Плавни 4 - 0 - - -
17:00 Кремин Кременчуг - Прикарпатие Ивано-Франкивск 3 - 4 2.32 3.21 2.68
17:30 Ингулец Петрово - Волин Луцк 0 - 0 2.42 3.29 2.53
17:30 Рух Лвов - Черноморец Одеса 2 - 0 2.21 3.28 2.81
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
13:15 Хелмонд Спорт - ФК Айндховен 1 - 0 3.08 3.64 2.09
15:30 Рода - ТОП Ос 2 - 1 1.97 3.57 3.38
17:45 Алмере Сити - Волендам 1 - 0 2.23 3.66 2.76
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
16:00 Линкьопинг Сити - Умео ФК 0 - 0 2.50 3.51 2.44
17:00 Карлстад БК - Акрополис 1 - 2 2.81 3.57 2.16
17:00 Нюкьопинг - Карлслундс 4 - 1 2.10 3.45 3.01
17:30 Тийм ТГ - Йефле 0 - 3 2.34 3.41 2.66
18:00 Сандвикен - ИФ Сюлвия 2 - 0 1.52 4.26 4.83
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Кристианстад - Асириска Турабдин ИК 2 - 1 2.74 3.58 2.22
Шотландия - Чалъндж Къп Шотландия - Чалъндж Къп Рез. 1 X 2
17:00 Дънди ФК - Елгин Сити 1 - 2 1.25 5.41 9.52
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
22:00 Агропекуарио Аргентино - Сан Мартин Сан Хуан 0 - 0 1.88 2.89 4.52
22:00 Платензе Буенос Айрес - Гилермо Браун 1 - 2 1.48 3.59 7.00
22:00 Феро Карил Оесте - Атлетико Митре 0 - 0 2.02 3.11 3.56
23:30 Индепендиенте Ривадавия - Нуева Чикаго 4 - 1 2.23 2.91 3.24
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
02:05 Институто Кордоба - Чакарита Хуниорс 1 - 0 1.79 3.27 4.45
22:00 Сан Мартин Тукуман - Депортиво Риестра 2 - 0 1.70 3.27 4.84
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Аурора Кочабамба - Гуабира Монтеро 1 - 1 1.51 4.03 5.17
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Интернасионал RS - Сао Пауло SP 1 - 0 2.22 3.06 3.28
03:00 Гояс GO - Палмейрас SP 1 - 2 5.49 3.64 1.60
17:00 Крузейро MG - Гремио RS 1 - 4 2.39 3.11 2.99
22:00 Ботафого RJ - Атлетико MG 2 - 1 2.65 3.15 2.61
22:00 Сантос SP - Атлетико PR 1 - 1 1.60 3.73 5.22
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Спорт Ресифе PE - Брагантино SP 2 - 1 2.87 2.97 2.48
17:00 Коритиба PR - Атлетико GO 1 - 2 2.00 3.03 3.88
Бразилия - Плейофи Бразилия - Плейофи Рез. 1 X 2
01:15 Сампайо Кореа MA - Сао Жозе RS 3 - 2 1.89 3.36 3.67
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Трухилянос Валера - Монагас Матурин 3 - 2 2.20 3.14 2.96
18:00 Депортиво Ла Гуайра - ЛАЛА ФК 4 - 0 1.60 3.51 4.87
23:00 Ланерос Гуанаре - Португеза Акаригуа 1 - 0 2.79 3.12 2.34
23:00 Сулия - Естудиантес де Мерида 2 - 4 2.26 3.01 2.96
Египет - Купа на Египет Египет - Купа на Египет Рез. 1 X 2
21:00 Пирамидс - Замалек Кайро 0 - 3 2.95 2.99 2.37
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
22:30 Хокоро - Ел Венседор Санта Елена 0 - 3 2.15 2.96 3.18
Канада - Премиер Лига Канада - Премиер Лига Втора Фаза Рез. 1 X 2
20:00 Фордж - Йорк 9 2 - 1 1.79 3.53 3.80
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Рионегро - Енвигадо 1 - 1 2.11 2.97 3.60
01:00 Хуниор Баранкиля - Унион Магдалена 1 - 0 1.57 3.46 6.26
03:00 Санта Фе Богота - Мильонариос Богота 1 - 0 2.65 2.90 2.72
21:45 Депортиво Пасто - Онсе Калдас 1 - 0 1.94 3.03 4.15
23:45 Алианса Петролера - Хагуарес де Кордоба 1 - 0 1.73 3.15 5.27
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
05:00 Ередиано - Перес Селедон 4 - 1 1.67 3.59 4.59
05:00 Сан Карлос - Гуадалупе 3 - 1 1.65 3.71 4.63
20:00 Картахинес - Лимон 3 - 0 1.51 4.17 5.23
22:00 Мунисипал Гресия - Депортиво Саприса 0 - 6 4.81 4.30 1.56
Мексико - Копа Мексико Мексико - Копа Мексико Рез. 1 X 2
03:00 Алебрихес де Оахака - Депортиво Толука 1 - 4 3.54 3.37 1.94
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:45 Мелгар Арекипа - Молинос Ел Пирата 3 - 0 1.12 7.28 14.55
04:00 Спорт Бойс - Депортиво Мунисипал 2 - 1 2.30 3.31 2.74
19:15 Спортинг Кристал - Академия Кантолао 1 - 1 1.24 5.37 9.39
21:30 Унион Комерсио - Универсидад Сезар Валехо 0 - 0 2.10 3.30 3.07
23:00 Алианса Универсидад - Университарио де Депортес 0 - 1 2.10 3.28 3.12
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Орландо Сити - Лос Анджелис ФК 2 - 2 3.75 4.03 1.79
02:30 Синсинати - Торонто 1 - 5 3.83 4.13 1.76
04:00 Колорадо Рапидс - Сиатъл Саундърс 2 - 0 2.02 3.66 3.30
05:30 Портланд Тимбърс - Спортинг Канзас Сити 2 - 1 1.75 3.98 4.02
Уругвай - Други Уругвай - Други Рез. 1 X 2
21:00 Ливърпул Монтевидео** - Ривър Плейт Монтевидео 1 - 1 2.06 3.31 3.25
Чили - Копа Чили Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
00:30 Коло-Коло Сантяго - Евертън Виня дел Мар 2 - 1 1.77 3.27 4.53
22:00 Унион Ла Калера - Универсидад Католика 2 - 1 3.29 3.19 2.15
23:30 Аудакс Италяно Сантяго - Унион Еспаньола 0 - 1 2.05 3.24 3.39
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
10:00 Токио Верди - Ренофа Ямагучи 4 - 0 2.38 3.60 2.57
12:00 Мито Холихок - Звейген Канадзава 3 - 1 2.45 3.08 2.84
13:00 Ехиме ФК - Токушима Вортис 0 - 1 3.62 3.30 1.96
13:00 Фагиано Окаяма - Киото Санга 3 - 0 3.07 3.11 2.27
Япония - Купа на Лигата Япония - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
10:30 Токио - Гамба Осака** (0 - 1) 2 - 1 2.00 3.31 3.58
12:00 Нагоя Грампус - Кавазаки Фронтейл** (0 - 2) 2 - 2 3.20 3.59 2.05
12:30 Кашима Антлърс** - Урава Ред Даймъндс (3 - 2) 2 - 2 1.91 3.38 3.84
13:00 Санфрече Хирошима - Консадол Сапоро** (2 - 3) 1 - 1 2.03 3.43 3.38
Лига на Нациите КОНКАКАФ Лига на Нациите КОНКАКАФ Рез. 1 X 2
00:00 Гваделупа - Синт Мартен 5 - 1 - - -
01:00 Кюрасао - Хаити 1 - 0 2.68 3.13 2.54
03:00 Канада - Куба 6 - 0 1.02 17.50 35.50
05:00 Ел Салвадор - Сейнт Лусия 3 - 0 1.04 12.50 23.33
22:00 Сен Мартен - Ам. Вирджински о-ви 1 - 2 - - -
22:00 Ст. Винсънт и Гренадини - Доминика 1 - 0 1.84 3.60 3.66
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
14:00 Зенит Санкт Петербург (Рус) - ПФК Сочи (Рус) 2 - 1 1.59 3.72 4.97
17:00 Анкарагуджу (Тур) - Десна Чернигов (Укр) 0 - 3 - - -
17:00 Динамо Москва (Рус) - РФШ Рига (Лат) 1 - 1 - - -
17:00 Истанбулспор (Тур) - Истанбул Башакшехир (Тур) 0 - 1 - - -
17:00 Сивасспор (Тур) - Ерзурум ББ (Тур) 1 - 3 - - -
20:00 Бурсаспор (Тур) - Фенербахче (Тур) 2 - 1 4.85 3.98 1.54

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 22.11.2019 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане