Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
юни '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
       
Топ факти за деня

Осасуна като домакин няма загуба от 20 мача

Флурьо като гост 3 равенства от 4 мача

Бромапойкарна като домакин 5 загуби от 6 мача

Акрополис няма загуба от 11 мача

БК Форвард като домакин 4 загуби от 5 мача

Карлслундс 7 равенства от 11 мача

Васко да Гама RJ няма победа от 7 мача

Палмейрас SP 6 победи от 7 мача

Оесте SP 4 равенства от 6 мача

Сао Жозе RS 4 равенства от 6 мача

Бинасионал няма равенство от 16 мача

Анкета

Кой ще спечели Копа Америка 2019 година в Бразилия?

ТВ програма
BNT3
Хърватска - Уелс
16:00 на живо
BNT3
Финландия - Босна и Херцеговина 19:00 на живо
BNT3
Турция - Франция
21:45 на живо
MAX Sport 4
Сан Хосе Еърткуейкс - Далас 22:30 на живо

Мачове за събота, 8 юни, 2019 Подреждане по час

Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. C Рез. 1 X 2
19:00 Естония - Северна Ирландия 1 - 2 4.54 3.11 1.92
21:45 Беларус - Германия 0 - 2 15.60 6.87 1.18
Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. E Рез. 1 X 2
16:00 Хърватска - Уелс 2 - 1 1.56 3.85 6.04
19:00 Азербайджан - Унгария 1 - 3 3.37 3.09 2.27
Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. H Рез. 1 X 2
16:00 Исландия - Албания 1 - 0 1.63 3.60 5.77
19:00 Молдова - Андора 1 - 0 1.49 3.92 7.34
21:45 Турция - Франция 2 - 0 6.37 3.95 1.54
Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. I Рез. 1 X 2
19:00 Русия - Сан Марино 9 - 0 1.01 21.39 82.24
21:45 Белгия - Казахстан 3 - 0 1.02 17.60 55.40
21:45 Шотландия - Кипър 2 - 1 1.50 3.93 7.07
Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. J Рез. 1 X 2
19:00 Армения - Лихтенщайн 3 - 0 1.18 6.94 15.26
19:00 Финландия - Босна и Херцеговина 2 - 0 2.95 3.19 2.43
21:45 Гърция - Италия 0 - 3 4.30 3.13 1.96
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
02:00 Уругвай - Панама 3 - 0 1.23 5.93 12.63
03:10 Аржентина - Никарагуа 5 - 1 1.02 17.90 55.00
11:30 Индия - Тайланд 1 - 0 6.05 3.93 1.48
15:45 Кюрасао** - Виетнам 1 - 1 1.98 3.33 3.53
19:00 Ангола - Гвинея-Бисау 2 - 0 1.92 3.39 3.82
19:00 Нигерия - Зимбабве 0 - 0 - - -
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
21:30 Алмерия - Албасете 3 - 0 1.97 3.22 3.86
21:30 Гранада - Алкоркон 2 - 1 1.66 3.44 5.17
21:30 Депортиво Ла Коруня - Кордоба 2 - 0 1.16 6.49 15.36
21:30 Естремадура - Майорка 0 - 0 2.39 3.02 3.09
21:30 Малага - Елче 3 - 0 1.59 3.47 6.20
21:30 Осасуна - Реал Овиедо 1 - 0 2.04 3.50 3.30
21:30 Спортинг Хихон - Кадис 1 - 0 3.85 3.27 1.94
Италия - Плейофи Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
21:30 Бишелие 1913 - Лукезе** (0 - 1) 1 - 0 2.50 2.93 2.80
21:30 Пиаченца - Трапани 0 - 0 2.18 3.03 3.19
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Шамрок Роувърс - Дери Сити 2 - 2 1.54 3.87 5.77
21:45 Слиго Роувърс - Сейнт Патрикс 1 - 1 2.76 3.12 2.53
22:00 Фин Харпс - Дъндолк 0 - 3 11.66 5.58 1.23
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Брей Уондърърс - Шелбърн 0 - 1 2.51 3.09 2.71
19:00 Дрогеда Юнайтед - Атлон Таун 4 - 2 1.22 5.87 9.86
20:30 Лимерик - Голуей ФК 2 - 1 1.93 3.42 3.56
21:00 Кабинтили - Коб Рамблърс 2 - 2 1.69 3.57 4.55
21:30 Лонгфорд Таун - Уексфорд Ютс 1 - 0 1.22 5.53 10.79
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Сеня - Берум 1 - 1 2.74 3.45 2.19
16:00 Мьолнер - Флурьо 0 - 1 2.16 3.72 2.64
17:00 Осане - Опсал 5 - 0 1.27 5.51 7.02
Украйна - Други Украйна - Други Рез. 1 X 2
17:00 Колос Ковалевка - Черноморец Одеса 2 - 0 3.42 3.07 2.02
19:00 Волин Луцк - Карпати Лвов 1 - 3 2.80 2.99 2.41
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
17:00 Бромапойкарна - Мялби 1 - 1 2.36 3.31 2.80
17:00 Вестерос - Фрей Тебю 2 - 0 2.39 3.36 2.72
17:00 Трелеборг - Дегерфорш 0 - 0 2.59 3.29 2.56
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
17:00 Акрополис - Нюкьопинг 2 - 0 1.21 5.75 10.70
17:00 БК Форвард - Рюнинге 3 - 2 1.76 3.85 3.72
17:00 Йефле - Солентюна 0 - 0 2.96 3.17 2.26
17:00 Карлслундс - Линкьопинг Сити 0 - 0 3.57 3.60 1.88
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
17:00 Ескилсмине - Вернаму 1 - 2 2.38 3.46 2.58
17:00 Кристианстад - Утсиктенс 2 - 1 4.16 3.92 1.66
17:00 Люнгшиле - Ландскрона БоИС 3 - 0 1.92 3.44 3.51
17:00 Торнс - Асириска Турабдин ИК 3 - 1 1.88 3.68 3.42
Аржентина - Плейофи за Промоция Аржентина - Плейофи за Промоция Рез. 1 X 2
23:10 Сармиенто Хунин - Сентрал Кордоба** 0 - 0 2.01 2.88 3.79
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
02:30 Васко да Гама RJ - Интернасионал RS 2 - 1 2.84 3.15 2.45
22:30 Палмейрас SP - Атлетико PR 1 - 0 1.39 4.22 7.94
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Лондрина PR - Куяба MT 1 - 0 1.96 3.06 3.81
03:30 Понте Прета SP - Ботафого SP 0 - 0 2.23 2.90 3.26
17:00 Оесте SP - Фигуерензе SC 0 - 0 2.45 2.79 2.97
22:30 Бразил де Пелотас RS - Операрио PR 1 - 0 2.15 2.82 3.54
22:30 Крисиума SC - Вила Нова GO 1 - 1 2.26 2.91 3.19
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
22:00 АВС RN - Императриз MA 2 - 4 1.69 3.37 4.52
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
22:00 Сао Жозе RS - Боа MG 2 - 0 1.71 3.29 4.59
23:00 Ремо PA - Волта Редонда RJ 2 - 1 1.70 3.31 4.57
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Ухан Зал - Хенан Джануе 0 - 0 2.06 3.17 3.53
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Универсидад Сезар Валехо - Алианса Универсидад 1 - 0 1.76 3.38 4.23
21:15 Депортиво Мунисипал - Карлос А. Манучи 1 - 1 1.84 3.47 3.67
23:30 Спортинг Кристал - Бинасионал 3 - 1 1.56 3.92 4.91
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:00 Торонто - Спортинг Канзас Сити 2 - 2 2.01 3.62 3.35
22:30 Сан Хосе Еърткуейкс - Далас 2 - 2 1.85 3.80 3.71
Чили - Копа Чили Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
22:00 Рейнджърс Талка - Универсидад де Чили 0 - 2 3.28 3.32 2.01
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 В-Варен Нагазаки - Фагиано Окаяма 2 - 3 2.57 3.03 2.74
08:00 Вентфорет Кофу - Монтедио Ямагата 2 - 2 2.01 3.07 3.87
09:00 Гифу - Албирекс Ниигата 1 - 3 3.88 3.57 1.83
12:00 Омия Ардижа - Киото Санга 3 - 1 2.21 3.24 3.10
12:00 Токушима Вортис - Мачида Зелвия 1 - 0 2.28 3.13 3.07
13:00 Ренофа Ямагучи - Йокохама ФК 1 - 1 2.82 3.38 2.30
13:30 Рюкю - Звейген Канадзава 1 - 1 3.26 3.48 2.05
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
16:00 Ботсвана - Замбия 0 - 1 3.42 3.09 1.99
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
14:00 Хаугесунд (Нор) - Санднес (Нор) 2 - 2 1.50 4.03 5.05
16:00 Стабек (Нор) - Лилестрьом (Нор) 0 - 1 - - -

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 27.06.2019 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане