Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
юни '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 2223
24252627282930
       
Топ факти за деня

Реус Депортиу само 16 вкарани гола в 41 мача - 0.39 на мач

Киелсос няма загуба от 8 мача

АС Оулу само 2 получени гола в 7 мача - 0.29 на мач

Хака 6 победи от 7 мача

МП Микели само 2 получени гола в 6 мача - 0.33 на мач

ЙИППО Йоенсуу само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

ВПС Академия 17 получени гола в 6 мача - 2.83 на мач

ГБК Кокола 18 вкарани гола в 6 мача - 3.00 на мач

Парана Клуб PR 4 равенства от 6 мача

Жувентуд RS само 2 получени гола в 6 мача - 0.33 на мач

Анкета

Кой ще спечели Копа Америка 2019 година в Бразилия?

ТВ програма
MAX Sport 4
Филаделфия Юнион - Ню Йорк Ред Булс 02:30 на живо
MAX Sport 3
Колорадо Рапидс - Минесота Юнайтед 04:00 на живо
BNT1
Швейцария - Англия
16:00 на живо
BNT1
Португалия - Холандия
21:45 на живо

Мачове за неделя, 9 юни, 2019 Подреждане по час

Лига на Нациите УЕФА Лига на Нациите УЕФА Трето Място Рез. 1 X 2
16:00 Швейцария - Англия** 0 - 0 3.43 3.60 2.04
Лига на Нациите УЕФА Лига на Нациите УЕФА Финал Рез. 1 X 2
21:45 Португалия - Холандия 1 - 0 2.43 3.22 2.98
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
13:00 Япония - Ел Салвадор 2 - 0 1.23 6.13 11.50
18:00 Конго ДР - Буркина Фасо 0 - 0 2.02 3.17 3.70
20:00 Уганда - Туркменистан 0 - 0 - - -
20:30 Камерун - Замбия 2 - 1 1.81 3.21 4.74
21:00 САЩ - Венецуела 0 - 3 2.10 3.25 3.58
22:00 Бразилия - Хондурас 7 - 0 1.13 7.65 19.13
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
19:30 Химнастик де Тарагона - Луго 1 - 1 2.37 3.00 3.13
21:00 Нумансия - Лас Палмас 1 - 1 1.88 3.39 3.96
21:00 Райо Махадаонда - Реус Депортиу 1 - 0 - - -
21:30 Тенерифе - Сарагоса 1 - 0 2.31 3.28 2.95
Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи Испания - Сегунда Дивисион - Плейофи Рез. 1 X 2
13:00 Мирандес - Рекреативо 1 - 0 2.11 2.80 3.62
19:30 Мелия - Атлетико Балеарес 0 - 0 2.22 2.84 3.27
19:30 Расинг Сантандер - Фуенлабрада 1 - 2 1.85 3.09 4.10
19:45 Еркулес - УД Логронес 3 - 1 2.16 2.89 3.33
20:30 Картахена - Понферадина 1 - 2 2.04 2.90 3.62
Италия - Плейофи Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
19:00 Венеция - Салернитана** (1 - 2) 1 - 0 1.88 3.26 4.21
19:30 Триестина - Пиза** (2 - 2) 1 - 1 2.10 3.08 3.31
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
19:00 Елверум - Гроруд 1 - 2 2.70 3.82 2.12
19:00 Киелсос - Фрам Ларвик 1 - 1 1.58 4.08 4.27
Румъния - Други Румъния - Други Рез. 1 X 2
18:00 Университатя Клуж - Херманщат 0 - 2 2.31 3.03 3.07
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 АС Оулу - Яро 0 - 0 2.12 3.16 3.31
18:30 Каяани - Хака 0 - 0 4.12 3.66 1.74
18:30 МИПА - ТПВ Тампере 1 - 1 2.76 3.30 2.36
18:30 МуСа Пори - Екеняс ИФ 1 - 3 2.58 3.26 2.52
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 ВЯС Вантаа - МиПК Микели 2 - 2 2.55 3.45 2.30
18:30 НЯС Нурмиярви - Викингит Хелзинки 0 - 1 2.69 3.52 2.19
18:30 ПЕПО Лапеенранта - Кифен 08 0 - 1 1.29 4.91 7.45
18:30 Рейпас Лахти - МП Микели 1 - 3 3.25 3.64 1.86
18:30 ЯПС Ярвенпяя - ЙИППО Йоенсуу 0 - 0 2.47 3.55 2.32
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Гнистан Хелзинки - ФК Еспоо 3 - 2 1.44 4.32 5.28
18:30 КааПо Каарина - КяПа Хелзинки 4 - 0 1.41 4.38 5.71
18:30 Пало-Ирот Раума - СалПа Сало 2 - 0 3.86 3.63 1.71
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
18:30 ВПС Академия - РоПС Рованиеми 2 0 - 5 3.77 4.05 1.66
18:30 ГБК Кокола - КаяХа Каяани 3 - 1 1.12 7.32 11.11
18:30 ПК-37 Иисалми - ОЛС Оулу 0 - 2 2.23 3.43 2.67
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
18:30 Далкурд - Халмстад 1 - 0 2.98 3.24 2.29
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 Буден - Васалунд 1 - 1 4.59 4.00 1.56
16:00 ИФ Сюлвия - Умео ФК 1 - 3 2.88 3.54 2.14
17:45 Тийм ТГ - Карлстад БК 1 - 1 2.86 3.36 2.24
18:00 Сандвикен - Карлстад Юнайтед 1 - 2 2.76 3.42 2.27
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
18:00 Одеволд - Тролхетан 0 - 2 2.88 3.39 2.20
18:00 Шьовде АИК - Лунд 1 - 0 1.59 4.17 4.41
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Гремио RS - Форталеса CE 1 - 0 1.42 4.19 7.26
01:00 Крузейро MG - Коринтианс SP 0 - 0 1.81 3.31 4.45
01:30 Сеара CE - Баия BA 0 - 0 2.46 2.94 3.01
03:00 Авай SC - Сао Пауло SP 0 - 0 2.81 2.94 2.60
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
00:00 Коритиба PR - Парана Клуб PR 2 - 3 1.99 2.92 3.93
02:30 КР Бразил AL - Америка MG 1 - 3 2.58 2.76 2.83
02:30 Спорт Ресифе PE - Витория Салвадор BA 3 - 1 1.85 3.22 3.99
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико Акреано AC - Пайсанду PA 1 - 1 2.67 2.91 2.56
01:15 Томбензе MG - Жувентуд RS 1 - 0 2.78 2.73 2.60
Венецуела - Финална Фаза Венецуела - Финална Фаза Клаусура Рез. 1 X 2
23:30 Сулия - Минерос де Гуаяна 0 - 0 2.48 2.81 2.74
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
01:00 ФК Воркута - КСК Мисисага 7 - 2 - - -
01:30 Хамилтън Сити - Сърбиан Уайт Ийгълс 3 - 2 - - -
02:00 Реал Мисисага - Скарбъроу СК 1 - 5 - - -
02:00 Уотърлу Регион - Кингсман СК 3 - 1 - - -
03:30 Брантфорд Галакси - Украйна Юнайтед 1 - 2 - - -
Колумбия - Апертура - Плейофи Колумбия - Апертура - Плейофи Рез. 1 X 2
03:30 Хуниор Баранкиля - Депортиво Пасто 1 - 0 1.50 3.60 7.05
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
01:00 Рапиде Оуед Зем - Олимпик Курибга 1 - 0 2.33 2.65 3.51
19:00 Кавкаб Маракеш - Видад Казабланка 3 - 3 1.73 3.32 4.18
19:00 ФАР Рабат - Могреб Тетуан 0 - 2 3.96 3.44 1.75
21:00 ИР Танжер - ФУС Рабат 1 - 3 1.41 3.84 6.68
21:00 Раджа Казабланка - Дифаа ел Джадида 2 - 0 1.95 3.07 3.71
21:00 ХУСА Агадир - ШР Ал Хосейма 1 - 0 1.37 3.82 8.08
21:00 Юсуфиа Берешид - Олимпик Сафи 2 - 1 3.01 2.82 2.36
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:45 Спорт Бойс - Спорт Уанкайо 0 - 1 2.22 3.21 2.99
04:00 Академия Кантолао - Мелгар Арекипа 1 - 5 2.00 3.26 3.42
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Филаделфия Юнион - Ню Йорк Ред Булс 3 - 2 2.03 3.54 3.38
04:00 Колорадо Рапидс - Минесота Юнайтед 1 - 0 2.13 3.54 3.13
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Клуб Африкан Тунис - Есперанс де Тунис 2 - 1 2.35 2.96 2.77
Чили - Копа Чили Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
00:30 Сантяго Уондърърс - Аудакс Италяно Сантяго 1 - 2 2.52 3.20 2.58
03:00 Депортес Ла Серена - Универсидад Католика 1 - 0 4.50 3.60 1.73
19:00 Барнечеа - Антофагаста 1 - 2 2.63 3.25 2.39
19:30 Депортес Темуко - Уачипато Талкауано 2 - 1 2.53 3.17 2.56
22:00 Унион Сан Фелипе - Кокимбо Унидо 3 - 1 2.66 3.11 2.47
22:30 Нубленсе Чилан - Курико Унидо 0 - 1 2.84 3.13 2.32
22:30 Сантяго Морнинг - Палестино Сантяго 1 - 1 5.42 4.03 1.49
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Кагошима Юнайтед - Токио Верди 3 - 1 2.57 3.12 2.67
08:00 Мито Холихок - Ависпа Фукуока 4 - 2 2.08 3.08 3.56
08:00 Точиги СК - Джеф Юнайтед Чиба 0 - 0 3.37 3.12 2.14
11:00 Ехиме ФК - Кашива Рейсол 3 - 1 6.53 3.78 1.50
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
16:00 Бран Берген (Нор) - Согндал (Нор) 3 - 2 - - -
20:00 Волеренга Осло (Нор) - ХИК Хелзинки (Фин) 4 - 1 1.81 3.69 3.58

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 18.06.2019 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане