Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
февруари '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25262728   
       
Топ факти за деня

Ливърпул като домакин няма загуба от 12 мача

Хъдърсфийлд като домакин само 5 вкарани гола в 13 мача - 0.38 на мач

Лутън Таун като домакин няма загуба от 15 мача

Дагенъм и Редбридж като гост няма равенство от 15 мача

Борусия Дортмунд като домакин 34 вкарани гола в 10 мача - 3.40 на мач

Борусия М'Гладбах като домакин само победи от 9 мача

Нюрнберг като гост 29 получени гола в 9 мача - 3.22 на мач

Унтерхахинг като гост няма загуба от 9 мача

Кордоба като гост няма победа от 12 мача

Губио като домакин само 2 получени гола в 12 мача - 0.17 на мач

Албинолефе като гост няма победа от 12 мача

Пари Сен Жермен като домакин само победи от 11 мача

Ойпен като домакин няма равенство от 12 мача

Аполон Смирни само 7 вкарани гола в 19 мача - 0.37 на мач

Сенглеа Атлетик като домакин 7 загуби от 8 мача

Ла Фиорита само победи от 7 мача

Мурата като домакин само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Кардемир Карабукспор няма победа от 20 мача

Ескишехирспор като гост само загуби от 9 мача

Аякс 72 вкарани гола в 20 мача - 3.60 на мач

Славен 12 равенства от 19 мача

Словачко няма равенство от 19 мача

Славия Прага 16 победи от 19 мача

Криенс като домакин няма победа от 9 мача

Берик Рейнджърс 57 получени гола в 21 мача - 2.71 на мач

Лос Андес само 5 вкарани гола в 13 мача - 0.38 на мач

Гуабира Монтеро 3 равенства от 4 мача

Петапа няма победа от 5 мача

Ченайин като домакин 6 загуби от 7 мача

Веракрус нито един вкаран гол в 5 мача

Ал Итихад Джеда като домакин няма победа от 9 мача

Бидвест Уитс като гост няма загуба от 9 мача

Анкета

Ще успее ли Ливърпул да елиминира Байерн Мюнхен от Шампионската Лига?

ТВ програма
Sport  Plus HD
Хетафе - Селта Виго
14:00 на живо
Diema Sport 2
Фулъм - Манчестър Юнайтед 14:30 на живо
EuroSport 2
Борусия Дортмунд - Хофенхайм 16:30 на живо
Diema Sport 2
Ливърпул - Борнемут
17:00 на живо
Nova Sport
Нотингам Форест - Брентфорд 17:00 на живо
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 17:15 на живо
EuroSport 2
РБ Лайпциг - Айнтрахт Франкфурт 18:30 на запис
MAX Sport 3
Фиорентина - Наполи
19:00 на живо
Diema Sport 2
Брайтън - Бърнли
19:30 на живо
Nova Sport
Сток Сити - Уест Бромич
19:30 на живо
EuroSport 2
Байерн Мюнхен - Шалке 04
19:30 на живо
MAX Sport 4
Еспаньол - Райо Валекано
19:30 на живо
MAX Sport 1
Хераклес - Аякс
19:30 на живо
Diema Sport
Страсбург - Анже
21:00 на живо
MAX Sport 3
Парма - Интер
21:30 на живо
MAX Sport 4
Жирона - Уеска
21:45 на живо
MAX Sport 1
Фейенорд - Де Граафшап
21:45 на живо
Diema Sport 2
Хъдърсфийлд - Арсенал
21:50 на запис
Nova Sport
Пари Сен Жермен - Бордо
22:05 на запис

Мачове за събота, 9 февруари, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Фулъм - Манчестър Юнайтед 0 - 3 4.92 3.99 1.70
17:00 Кристъл Палас - Уест Хям 1 - 1 2.08 3.46 3.73
17:00 Ливърпул - Борнемут 3 - 0 1.19 7.60 16.02
17:00 Саутхямптън - Кардиф 1 - 2 1.75 3.72 5.06
17:00 Уотфорд - Евертън 1 - 0 2.34 3.41 3.17
17:00 Хъдърсфийлд - Арсенал 1 - 2 5.42 4.01 1.65
19:30 Брайтън - Бърнли 1 - 3 2.03 3.27 4.19
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
15:00 Мидълзбро - Лийдс 1 - 1 2.84 3.12 2.67
17:00 Блекбърн - Бристъл Сити 0 - 1 2.71 3.08 2.82
17:00 Болтън - Престън 1 - 2 4.52 3.52 1.85
17:00 Дарби Каунти - Хъл Сити 2 - 0 2.17 3.43 3.38
17:00 Куинс Парк Рейнджърс - Бирмингам 3 - 4 2.42 3.16 3.12
17:00 Нотингам Форест - Брентфорд 2 - 1 2.86 3.37 2.51
17:00 Родъръм Юнайтед - Уигън 1 - 1 2.93 3.29 2.49
17:00 Суонзи - Милуол 1 - 0 2.07 3.37 3.75
17:00 Шефилд Уензди - Рединг 0 - 0 1.99 3.36 4.05
19:30 Сток Сити - Уест Бромич 0 - 1 2.62 3.25 2.81
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Блекпул - Уолсол 2 - 0 2.13 3.20 3.60
17:00 Брадфорд Сити - Флийтууд Таун 0 - 1 2.53 3.29 2.76
17:00 Бристол Роувърс - Шросбъри Таун 1 - 1 2.24 3.23 3.27
17:00 Джилингам - Барнзли 1 - 4 5.20 4.20 1.59
17:00 Донкастър - Питърбъро 3 - 1 1.92 3.67 3.76
17:00 Лутън Таун - Уикъмб 3 - 0 1.58 3.91 5.92
17:00 Оксфорд Юнайтед - Съндърланд 1 - 1 2.61 3.26 2.69
17:00 Плимут - Портсмут 1 - 1 3.46 3.62 2.02
17:00 Рочдейл - Ковънтри 0 - 1 2.49 3.48 2.69
17:00 Скънторп - Акрингтън Стенли 2 - 0 2.36 3.58 2.81
17:00 Уимбълдън - Бъртън Албион 0 - 2 3.08 3.29 2.32
17:00 Чарлтън - Саутенд 1 - 1 1.97 3.38 3.92
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Йоувил - Гримсби Таун 1 - 3 2.36 3.12 3.17
17:00 Карлайл - Екзитър 1 - 1 2.37 3.26 3.00
17:00 Кембридж Юнайтед - Порт Вейл 1 - 0 2.10 3.33 3.50
17:00 Колчестър - Челтнъм Таун 3 - 0 1.79 3.62 4.44
17:00 Кроули Таун - Олдъм 0 - 3 3.00 3.29 2.36
17:00 Линкълн Сити - Нортхямптън Таун 1 - 1 1.83 3.65 4.14
17:00 Макълсфийлд Таун - Крю Александра 3 - 3 3.23 3.39 2.19
17:00 Милтън Кийнс Донс - Суиндън 2 - 3 2.00 3.46 3.65
17:00 Моркамб - Бъри 2 - 3 4.08 3.46 1.90
17:00 Нюпорт Каунти - Мансфийлд Таун 1 - 0 3.18 3.45 2.19
17:00 Транмиър Роувърс - Стивънидж Бороу 2 - 0 1.90 3.30 4.31
17:00 Форест Грийн Роувърс - Нотс Каунти 1 - 2 1.64 3.76 5.42
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алдършот Таун - Ийстли 1 - 3 2.70 3.07 2.58
17:00 Барнет - Сътън Юнайтед 0 - 1 2.25 3.29 3.00
17:00 Бароу - Бромли 1 - 1 2.24 3.23 3.08
17:00 Брейнтри Таун - Салфорд Сити 1 - 0 5.19 3.88 1.58
17:00 Гейтсхед - Хавант и Уотърлувил 0 - 0 1.78 3.55 4.18
17:00 Доувър Атлетик - Харогейт Таун 2 - 3 2.92 3.29 2.30
17:00 Ебсфлийт Юнайтед - Солихъл Муурс 0 - 1 2.53 3.27 2.62
17:00 Мейдстоун Юнайтед - Файлд 1 - 1 4.58 3.67 1.69
17:00 Мейдънхед Юнайтед - Боръм Ууд 1 - 0 2.67 3.13 2.59
17:00 Рексъм - Дагенъм и Редбридж 1 - 0 1.70 3.73 4.36
17:00 Хартлипул - Лейтън Ориент 1 - 1 3.35 3.36 2.04
17:00 Честърфийлд - Халифакс Таун 1 - 0 1.86 3.31 4.12
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Борусия Дортмунд - Хофенхайм 3 - 3 1.72 4.17 4.34
16:30 Борусия М'Гладбах - Херта Берлин 0 - 3 1.60 4.16 5.38
16:30 РБ Лайпциг - Айнтрахт Франкфурт 0 - 0 1.83 3.92 4.02
16:30 Фрайбург - Волфсбург 3 - 3 2.77 3.26 2.62
16:30 Хановер 96 - Нюрнберг 2 - 0 2.25 3.30 3.29
19:30 Байерн Мюнхен - Шалке 04 3 - 1 1.27 5.89 10.70
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Бохум - Падерборн 1 - 2 2.49 3.49 2.65
14:00 Гройтер Фюрт - Дуисбург 1 - 0 2.51 3.27 2.75
14:00 Унион Берлин - Зандхаузен 2 - 0 1.67 3.53 5.37
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Енерги Котбус - Вюрцбургер Кикерс 1 - 2 3.67 3.32 1.98
15:00 Кайзерслаутерн - Халешер 0 - 0 2.75 3.02 2.63
15:00 Карл Цайс Йена - Карлсруе 1 - 1 4.05 3.45 1.85
15:00 Фортуна Кьолн - Цвикау 1 - 0 2.34 3.07 3.09
15:00 Ханза Рощок - Унтерхахинг 2 - 0 2.58 3.21 2.64
15:00 Юрдинген 05 - Мюнхен 1860 1 - 1 2.32 3.14 3.05
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Хетафе - Селта Виго 3 - 1 1.84 3.46 4.68
17:15 Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 1 - 3 2.54 3.22 2.90
19:30 Еспаньол - Райо Валекано 2 - 1 1.76 3.70 4.72
21:45 Жирона - Уеска 0 - 2 2.03 3.34 3.91
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
19:00 Елче - Реал Овиедо 1 - 2 2.49 2.89 3.12
19:00 Естремадура - Райо Махадаонда 1 - 1 2.25 3.02 3.41
21:00 Тенерифе - Кордоба 0 - 2 1.50 4.02 6.52
21:30 Луго - Сарагоса 1 - 2 2.47 3.07 2.97
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
17:30 Унионистас де Саламанка - Унион Адарве 0 - 1 1.79 3.20 4.22
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Аренас Клуб де Гечо - Баракалдо 2 - 1 2.97 2.89 2.33
17:30 Аморебиета - Химнастика де Торелавега 1 - 1 1.79 3.22 4.12
18:00 Лейоа - Туделано 1 - 2 1.76 3.06 4.61
19:00 Герника Клуб - Атлетик Билбао Б 2 - 1 2.57 2.76 2.79
19:00 Реал Сосиедад Б - Спортинг Хихон Б 3 - 1 1.84 3.21 3.96
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
18:00 Виляреал Б - Ехеа 0 - 0 1.46 3.85 5.90
19:00 Барселона Б - Конкуенсе 1 - 2 1.56 3.24 6.16
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
19:00 Фиорентина - Наполи 0 - 0 3.69 3.44 2.04
21:30 Парма - Интер 0 - 1 5.64 3.94 1.61
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Кремонезе - Падуа 0 - 0 1.92 3.05 4.50
16:00 Перуджа - Палермо 1 - 2 2.44 2.96 3.11
16:00 Читадела - Специя 0 - 1 2.19 2.99 3.63
19:00 Бреша - Карпи 3 - 1 1.34 4.53 9.37
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
21:45 Понтедера - Арецо 1 - 1 2.52 2.84 2.80
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
15:30 Вис Пезаро 1898 - Ренате 0 - 1 1.94 2.95 3.95
15:30 Губио - Имолезе 2 - 3 2.82 2.81 2.50
15:30 Джиана Ерминио - Алма Ювентус Фано 1 - 0 2.30 2.87 3.09
15:30 Судтирол - Фермана 2 - 0 2.21 2.89 3.26
15:30 Тернана - Виртус Верона 2 - 2 1.46 3.76 6.32
17:30 Виченца Виртус - Порденоне 1 - 1 2.59 2.87 2.66
17:30 Самбенедетезе - Равена 0 - 1 2.34 2.79 3.14
17:30 Триестина - Монца 1912 3 - 1 2.33 2.90 3.02
17:30 ФералпиСало - Албинолефе 1 - 0 1.63 3.35 5.13
19:30 Терамо - Римини 1 - 0 1.91 2.96 4.07
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Пари Сен Жермен - Бордо 1 - 0 1.24 6.17 11.80
21:00 Амиен - Каен 1 - 0 2.05 3.10 4.09
21:00 Страсбург - Анже 1 - 2 2.00 3.19 4.14
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Ланс - Метц 0 - 0 2.58 2.87 2.94
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
19:00 ЖА Дранси - Лион-Дюшер 2 - 0 3.01 2.82 2.51
21:00 Вилфранш-Божоле - Дюнкерк 0 - 1 2.59 2.85 2.71
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Сабах Баку - Габала 0 - 1 2.19 3.08 2.98
16:30 Сумгаит - Карабах Агдам 0 - 2 6.20 3.84 1.47
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Партизани Тирана - Кастриоти Круя 2 - 0 - - -
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:00 Шарлероа - Остенде 1 - 1 1.67 4.01 4.79
21:00 Ойпен - Кортрийк 0 - 1 2.33 3.35 3.02
21:00 Сент Трюиден - Ваасланд-Беверен 2 - 1 1.52 4.32 5.89
21:30 Локерен - Роял Антверпен 2 - 1 4.80 3.82 1.69
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Рьозеларе - Ломел 4 - 2 2.12 3.15 3.32
21:30 Мехелен - Оуд Хеверле Льовен 2 - 1 1.36 4.51 7.44
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
17:15 Паниониос Атина - Аполон Смирни 0 - 1 1.52 3.53 7.88
19:00 Ксанти - Ламия 0 - 0 2.06 2.93 4.12
19:30 Пас Янина - Панатинайкос 1 - 0 3.17 2.87 2.47
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Докса Драма - Трикала 1 - 2 - - -
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Вейле - Сьондерийске 2 - 0 2.83 3.16 2.53
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Хайфа - МС Ашдод 0 - 1 1.43 4.23 5.96
18:00 Ирони Кирят Шмона - Макаби Петах Тиква 0 - 2 2.45 2.84 2.90
18:15 Макаби Нетаня - Апоел Раанана 1 - 0 1.76 3.18 4.66
20:30 Апоел Тел Авив - Апоел Беер Шева 1 - 0 3.31 3.04 2.12
Ирландия - Суперкупа Ирландия - Суперкупа Рез. 1 X 2
19:30 Корк Сити - Дъндолк 1 - 2 4.36 3.19 1.80
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
17:15 КР Рейкявик - Вестманаейяр 1 - 0 1.34 4.25 7.94
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Аполон Лимасол - АЕЛ Лимасол 0 - 0 1.72 3.61 4.01
18:00 Неа Саламина - Анортозис 0 - 2 2.87 3.16 2.25
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Моста ФК - Балзан Ютс 0 - 0 4.85 3.54 1.60
15:00 Сенглеа Атлетик - Пиета Хотспърс 2 - 1 1.67 3.74 4.00
17:00 Хамрун Спартанс - Таршин Рейнбоус 3 - 0 1.58 3.89 4.46
17:15 Слима Уондърърс - Сейнт Андрюс ФК 1 - 1 1.42 3.89 6.66
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Шльонск Вроцлав - Заглембие Сосновец 2 - 0 1.74 3.74 4.30
19:00 Краковия Краков - Пяст Гливице 2 - 1 2.33 3.13 3.08
21:30 Лехия Гданск - Погон Шчечин 2 - 1 2.17 3.30 3.24
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Маритимо - Авеш 0 - 1 2.27 3.11 3.28
20:00 Портимонензе - Рио Аве 0 - 1 2.07 3.40 3.41
22:30 Тондела - Витория Гимараеш 1 - 0 2.99 3.16 2.39
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Академико Визеу - Порто Б 3 - 3 2.90 3.01 2.41
17:00 Фарензе - Лейшоес 1 - 1 2.56 2.87 2.85
19:00 Бенфика Б - Академика Коимбра 0 - 1 1.85 3.36 3.97
19:00 Пенафиел - Спортинг Брага Б 3 - 0 2.11 3.00 3.50
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
20:00 Сепси Сфънту Георге - Динамо Букурещ 0 - 1 2.37 3.07 3.02
Русия - Други Русия - Други Рез. 1 X 2
10:00 ФК Краснодар-2 - Урал Свердловска област 2 - 1 3.70 3.80 1.75
12:45 ФК Химки - ФК Тамбов 0 - 2 4.10 3.70 1.70
15:30 Авангард Курск - ФКИ Левадия Талин 0 - 1 2.05 3.40 3.10
18:15 Спартак Москва 2 - Факел Воронеж 4 - 0 2.00 3.41 3.12
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Ла Фиорита - Фолгоре Фалциано 2 - 1 - - -
16:00 Мурата - Доманяно 2 - 3 - - -
16:00 Тре Фиори - Пенароса 3 - 1 - - -
16:00 Фиорентино - Либертас 2 - 2 - - -
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Гленавон - Ардс ФК 2 - 0 1.36 4.70 6.39
17:00 Дънганън Суифтс - Крусейдърс 1 - 0 5.04 4.12 1.51
17:00 Инститют - Балимина Юнайтед 1 - 2 5.33 4.20 1.47
17:00 Клифтънвил - Нюри Сити 1 - 0 1.16 6.47 12.30
17:00 Линфийлд - Коулрейн 3 - 2 1.61 3.71 4.78
17:00 Уорънпойнт Таун - Гленторан 0 - 5 2.68 3.38 2.31
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Истанбул Башакшехир - Ерзурум ББ 1 - 1 1.30 5.10 9.43
15:00 Ризеспор - Анталияспор 1 - 1 1.77 3.59 4.34
18:00 Бешикташ - Бурсаспор 2 - 0 1.64 3.75 5.13
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:30 Кардемир Карабукспор - Ескишехирспор 0 - 4 6.13 4.35 1.39
15:00 Генчлербирлиги - Османлиспор 0 - 2 2.13 3.17 3.22
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Бари Таун Юнайтед - Бала Таун отл. 2.13 3.44 3.02
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Ландидно - Кармартън Таун 3 - 1 2.55 3.27 2.50
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:00 Кишварда - Дебрецен 3 - 0 4.73 3.63 1.67
18:00 Мезьокьовешд - МТК Будапеща 2 - 3 2.20 3.26 3.09
18:00 МОЛ Види - Диошдьор 1 - 2 1.27 5.01 10.67
18:00 Пакш - Халадаш Сомбатхей 1 - 1 1.81 3.46 4.05
18:00 Хонвед Будапеща - Пушкаш Академи 2 - 1 1.92 3.28 3.87
20:30 Уйпещ - Ференцварош 1 - 1 3.65 3.11 2.04
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
13:00 Интер Турку - ХИК Хелзинки 1 - 0 4.12 3.58 1.72
14:00 КТП Котка - ТПС Турку 3 - 2 3.06 3.57 2.01
14:00 КуПС Куопио - Сейняйоен ЯК 2 - 2 2.24 3.27 2.86
15:15 Яро - АС Оулу 1 - 3 2.88 3.48 2.14
16:00 ХИФК Хелзинки - Хонка 1 - 2 4.75 3.66 1.62
16:15 Екеняс ИФ - ТПВ Тампере 3 - 5 2.53 3.36 2.45
17:45 ВПС Вааса - РоПС Рованиеми 2 - 1 2.11 3.16 3.23
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 Хееренвеен - Цволе 1 - 1 2.16 3.56 3.14
19:30 Хераклес - Аякс 1 - 0 12.31 7.15 1.19
21:45 ВВВ Венло - Вилем II 2 - 1 2.28 3.31 3.13
21:45 Фейенорд - Де Граафшап 4 - 0 1.11 9.31 20.18
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Славен - ХНК Горица 2 - 0 2.50 2.94 2.91
18:30 Динамо Загреб - Истра 1961 1 - 0 1.13 7.12 18.24
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Карвина - Опава 1 - 1 2.03 3.21 3.62
16:00 Млада Болеслав - Виктория Пилзен 1 - 1 3.75 3.31 1.96
16:00 Слован Либерец - Прибрам 4 - 0 1.43 4.13 7.15
16:00 Фастав Злин - Словачко 0 - 1 2.14 3.12 3.43
18:00 Славия Прага - Теплице 2 - 0 1.20 6.20 11.48
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Базел - Санкт Гален 1 - 1 1.48 4.36 5.96
20:00 Цюрих - Грасхопърс 3 - 1 1.66 3.80 4.89
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:00 Раперсвил-Йона - Аарау 1 - 2 3.85 3.79 1.76
18:30 Криенс - Винтертур 2 - 0 2.78 3.46 2.26
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Алоа Атлетик - Фолкърк 1 - 2 2.34 3.18 2.87
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Арброут - Странрар отл. 1.24 5.62 8.98
17:00 Стенхаусмюър - Монтроуз 1 - 0 3.60 3.61 1.85
17:00 Форфар Атлетик - Еърдри 2 - 0 2.53 3.40 2.48
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Елгин Сити 0 - 3 4.15 3.75 1.71
17:00 Анан Атлетик - Клайд 1 - 1 3.28 3.55 1.98
17:00 Берик Рейнджърс - Стърлинг Албиън 1 - 2 5.89 4.45 1.43
17:00 Куинс парк ФК - Каудънбийт 1 - 1 1.97 3.38 3.48
17:00 Питърхед - Единбург Сити 0 - 0 1.83 3.73 3.59
Шотландия - Купа на Шотландия Шотландия - Купа на Шотландия Рез. 1 X 2
17:00 Ийст Файф - Партик Тисъл 0 - 1 4.07 3.69 1.75
17:00 Сейнт Мирън - Дънди Юнайтед 1 - 2 2.92 3.35 2.21
17:00 Хибърниън - Рейт Роувърс 3 - 1 1.31 4.78 8.32
19:15 Килмарнък - Рейнджърс 0 - 0 4.74 3.70 1.64
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:35 Уестърн Сидни Уондърърс - Сентръл Коуст Маринърс 2 - 0 1.67 4.02 4.46
10:50 Мелбърн Сити - Аделаида Юнайтед 1 - 1 2.27 3.33 3.02
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
16:00 Олимпик де Медеа - КР Белуиздад 0 - 1 2.12 2.94 3.36
18:45 ДРБ Тадженант - ЕС Сетиф 2 - 0 2.42 2.76 2.98
18:45 ЖС Кабилие - МК Алжир 1 - 1 1.90 3.11 3.77
19:00 УСМ Алжир - УСМ Бел-Абес 1 - 0 1.25 5.01 8.73
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:00 Тигре Виктория - Банфийлд 4 - 4 2.21 3.11 3.30
02:10 Ланус - Химнасия Ла Плата 2 - 0 1.98 3.02 4.12
02:10 Хуракан Буенос Айрес - Велес Сарсфийлд 1 - 1 3.06 3.02 2.37
22:10 Естудиантес Ла Плата - Патронато Парана 1 - 0 1.84 3.29 4.35
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
01:30 Сантамарина - Феро Карил Оесте 3 - 1 1.96 3.02 3.88
22:00 Вия Далмине - Лос Андес 1 - 0 1.54 3.35 6.48
22:00 Дефенсорес де Белграно - Гилермо Браун 1 - 0 1.76 2.91 5.34
23:00 Химнасия Мендоса - Сентрал Кордоба 2 - 0 2.41 2.80 3.06
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Гуабира Монтеро - Боливар Ла Пас 0 - 1 2.50 3.40 2.40
23:15 Роял Пари Санта Крус - Сан Хосе Оруро 0 - 1 2.00 3.40 3.10
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
23:30 Наутико PE - Санта Круз PE 2 - 2 2.23 3.31 2.80
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 ЛАЛА ФК - Атлетико Венецуела 2 - 3 2.10 3.27 2.98
22:00 Метрополитанос - Карабобо Валенсия 2 - 1 2.50 3.18 2.48
23:00 Арагуа Маракай - Сулия 0 - 0 2.99 3.27 2.09
23:00 Депортиво Лара - Монагас Матурин 2 - 0 2.99 2.98 2.23
23:45 Португеза Акаригуа - Естудиантес де Каракас 1 - 2 2.19 3.17 2.89
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
04:00 Петапа - Кселаху 1 - 0 2.63 3.08 2.45
20:00 Сикинала - Малакатеко 2 - 1 2.24 3.20 2.77
23:00 Мунисипал - Истапа 3 - 0 1.66 3.39 4.44
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Ногум - Замалек Кайро 0 - 1 6.79 4.12 1.41
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
03:00 Гуаякил Сити - Макара Амбато 1 - 1 - - -
22:00 Фуерса Амария - Делфин Манта 0 - 2 2.52 3.19 2.52
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Хокоро - Исидро Метапан 0 - 1 2.49 3.18 2.49
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
13:30 Чърчил Брадърс Гоа - Мохун Баган Калкута 1 - 1 1.93 3.55 3.36
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ченайин - Бенгалуру 2 - 1 4.78 3.73 1.63
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
02:45 Атлетико Букараманга - Депортиво Пасто 1 - 0 1.69 3.39 4.92
23:00 Хагуарес де Кордоба - Мильонариос Богота 1 - 2 2.58 2.75 2.96
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:45 Ал Салмия Кувейт - Ал Насър Кувейт 1 - 1 1.66 3.76 4.04
15:45 Ал Фахахел - Ал Тадамон 1 - 1 2.38 3.39 2.49
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Паханг - Теренггану 3 - 0 1.99 3.60 3.09
15:00 Петалинг Джая Сити - Селангор 1 - 1 2.82 3.58 2.10
15:00 ПКНС ФК - Мелака Юнайтед 0 - 1 1.80 3.69 3.59
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Кавкаб Маракеш - Рапиде Оуед Зем 2 - 0 2.48 2.73 2.89
18:00 Олимпик Курибга - Дифаа ел Джадида 2 - 1 2.36 2.78 3.10
20:00 ФАР Рабат - ШР Ал Хосейма 3 - 0 1.57 3.44 5.58
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Веракрус - Тигрес УАНЛ Монтерей 0 - 2 5.92 3.95 1.50
05:00 Атлас Гуадалахара - Пуебла 1 - 2 1.84 3.40 3.95
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Потрос УАЕМ - Тампико Мадеро 1 - 1 2.02 3.06 3.43
04:08 Корекаминос УАТ - Дорадос де Синалоа 0 - 1 2.23 3.17 2.88
ОАЕ - Купа на Президента ОАЕ - Купа на Президента Рез. 1 X 2
15:20 Ал Шарджа** - Емирейтс Клуб 1 - 1 1.28 5.34 7.10
18:00 Шабаб Ал-Ахли Дубай** - Ал Насър Дубай 1 - 1 1.97 3.39 3.20
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
14:50 Ал Раед - Ал Вехда Мека 1 - 3 2.29 3.39 2.60
17:10 Ал Фатех - Ал Шабаб Рияд 1 - 0 3.36 3.22 2.01
19:15 Ал Итихад Джеда - Ал Таавон 0 - 0 1.77 3.84 3.49
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Кайзер Чийфс - Орландо Пайрътс 1 - 1 2.41 2.74 3.07
15:30 Хайлендс Парк - Бидвест Уитс 2 - 1 3.21 2.88 2.23
18:00 Фрий Стейт Старс - Чипа Юнайтед 0 - 2 2.18 2.76 3.58
20:15 АмаЗулу Дърбан - Кейптаун Сити 1 - 0 2.88 2.65 2.68
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
01:00 Нубленсе Чилан (Чил) - Унион Еспаньола (Чил) 0 - 1 5.25 4.33 1.44
01:30 Пласа Колония (Уру) - Пенярол Монтевидео (Уру)** 0 - 0 4.00 3.40 1.75
13:00 ЛАСК Линц (Авс) - Амщетен (Авс) 5 - 0 1.13 7.55 10.84
13:00 Храдец Кралове (Чех) - Виктория Жижков (Чех) 1 - 0 1.50 4.10 4.80
14:00 Волеренга Осло (Нор) - Динамо Киев (Укр) 1 - 2 3.27 3.53 1.94
14:00 Фалкенберг (Шве) - Вернаму (Шве) 0 - 1 1.63 4.72 3.50
15:00 ДАК Дунайска Стреда (Слк) - Матерсбург (Авс) 3 - 0 2.40 3.60 2.40
15:00 Йоребро (Шве) - Дегерфорш (Шве) 1 - 0 1.57 4.00 4.33
15:00 Хелзинборг (Шве) - Йостерс (Шве) 2 - 0 1.51 4.03 5.00
16:00 Ахмат Грозни (Рус) - Сувон Самсунг Блюуингс (Кор) 1 - 2 1.95 3.62 3.10
16:00 Юргорден (Шве) - Лилестрьом (Нор) 1 - 1 1.72 3.75 3.78
16:30 Мьондален (Нор) - Динамо Киев (Укр) отл. - - -
17:00 Спартак Москва (Рус) - Слован Братислава (Слк) 1 - 3 - - -

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 21.02.2019 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане