Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
февруари '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25262728   
       
Топ факти за деня

Тотнъм няма равенство от 25 мача

Манчестър Сити като домакин няма равенство от 13 мача

Албасете като домакин няма загуба от 12 мача

Нумансия като гост няма победа от 12 мача

Валядолид Б като гост няма победа от 12 мача

Понтеведра като домакин няма загуба от 12 мача

УД Логронес само 9 получени гола в 23 мача - 0.39 на мач

Кастейон като гост няма победа от 12 мача

Алмерия Б като гост няма победа от 12 мача

Ювентус като гост 9 победи от 10 мача

Про Пиаченца като гост няма равенство от 10 мача

Гоцано като гост 8 равенства от 11 мача

Арцакена като гост само загуби от 12 мача

Пиаченца като домакин няма равенство от 11 мача

Камза като гост само 2 вкарани гола в 10 мача - 0.20 на мач

Енкамп като домакин 5 загуби от 6 мача

ПАОК като домакин само победи от 10 мача

Волос НФК като гост 6 победи от 7 мача

Спарти като гост само 1 вкаран гол в 7 мача - 0.14 на мач

Гзира Юнайтед няма загуба от 16 мача

Клуж като гост няма загуба от 11 мача

Сан Джовани само 2 вкарани гола в 6 мача - 0.33 на мач

Виртус само загуби от 6 мача

Тре Пене само победи от 6 мача

ПСВ Айндховен 18 победи от 20 мача

Йънг Бойс като гост 8 победи от 9 мача

Химнасия Хухуй като домакин само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

Сармиенто Хунин като гост нито един получен гол в 7 мача

Гуастатоя няма победа от 5 мача

Алианса Сан Салвадор само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

Персеполис Техеран няма загуба от 16 мача

Сепахан Исфахан няма загуба от 16 мача

ИР Танжер като домакин 6 равенства от 7 мача

Керетаро само загуби от 5 мача

Чивас Гуадалахара само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Алебрихес де Оахака само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Окланд Сити само победи от 13 мача

Уелингтън Финикс Б 12 загуби от 14 мача

Ийстърн Събърбс като гост 23 вкарани гола в 7 мача - 3.29 на мач

Вида Ла Сейба само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Анкета

Ще успее ли Ливърпул да елиминира Байерн Мюнхен от Шампионската Лига?

ТВ програма
Sport  Plus HD
Леганес - Бетис
13:00 на живо
MAX Sport 3
Болоня - Дженоа
13:30 на живо
Nova Sport
Норич - Ипсуич
14:00 на живо
Diema Sport 2
Тотнъм - Лестър
15:30 на живо
MAX Sport 2
Аталанта - СПАЛ
16:00 на живо
MAX Sport 3
Сампдория - Фрозиноне
16:00 на живо
Nova Sport
Монпелие - Монако
16:00 на живо
EuroSport 2
Вердер Бремен - Аугсбург
16:30 на живо
Sport  Plus HD
Валенсия - Реал Сосиедад
17:15 на живо
MAX Sport 1
Утрехт - ПСВ Айндховен
17:45 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Сити - Челси
18:00 на живо
Nova Sport
Рен - Сент Етиен
18:00 на живо
EuroSport 2
Фортуна Дюселдорф - Щутгарт 19:00 на живо
MAX Sport 3
Сасуоло - Ювентус
19:00 на живо
Sport  Plus HD
Севиля - Ейбар
19:30 на живо
MAX Sport 3
Милан - Каляри
21:30 на живо
Sport  Plus HD
Атлетик Билбао - Барселона 21:45 на живо
Diema Sport
Ница - Лион
22:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за неделя, 10 февруари, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Тотнъм - Лестър 3 - 1 1.68 3.76 5.50
18:00 Манчестър Сити - Челси 6 - 0 1.48 4.56 6.94
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:00 Норич - Ипсуич 3 - 0 1.36 4.98 8.99
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Вердер Бремен - Аугсбург 4 - 0 1.69 4.11 4.71
19:00 Фортуна Дюселдорф - Щутгарт 3 - 0 2.00 3.53 3.71
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Дармщат 98 - Хайденхайм 1 - 2 2.32 3.29 3.01
14:30 Ерцгебирге Ауе - Инголщат 0 - 3 3.02 3.02 2.45
14:30 Магдебург - Холщайн Кил 1 - 1 2.66 3.38 2.53
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Аален - Мепен 1 - 2 2.43 3.16 2.87
15:00 Айнтрахт Брауншвайг - Веен Висбаден 2 - 3 2.67 3.15 2.58
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Леганес - Бетис 3 - 0 2.30 3.06 3.47
17:15 Валенсия - Реал Сосиедад 0 - 0 1.78 3.63 4.72
19:30 Севиля - Ейбар 2 - 2 1.78 3.63 4.73
21:45 Атлетик Билбао - Барселона 0 - 0 4.41 3.67 1.82
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Алкоркон - Кадис 1 - 2 2.39 2.76 3.48
17:00 Албасете - Майорка 2 - 0 2.15 3.10 3.61
19:00 Алмерия - Нумансия 1 - 0 2.00 3.10 4.07
19:00 Гранада - Депортиво Ла Коруня 0 - 1 2.38 2.95 3.25
21:00 Малага - Лас Палмас 0 - 0 2.00 3.00 4.28
21:00 Химнастик де Тарагона - Реус Депортиу 1 - 0 - - -
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Мадрид Б - Навалкарнеро 3 - 0 1.32 4.45 8.04
13:00 Депортиво Фабрил - Бургос 2 - 0 3.03 2.79 2.41
13:00 СС Рейес - Понферадина 1 - 0 2.29 2.98 3.00
14:00 Лас Палмас Атлетико - Валядолид Б 0 - 1 2.20 2.90 3.25
17:30 Рапидо де Боусас - Селта Виго Б 0 - 1 2.68 2.70 2.77
17:45 Корухо - Фуенлабрада 1 - 1 3.28 2.68 2.33
18:00 Гихуело - Салмантино 1 - 0 2.62 2.67 2.89
18:00 Понтеведра - Интернасионал де Мадрид 2 - 2 1.67 3.35 4.70
20:00 Реал Мадрид Кастиля - Културал Леонеса 2 - 2 3.23 2.96 2.19
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
16:45 Реал Овиедо Б - Реал Унион 1 - 1 1.86 3.11 4.05
18:00 Исара - Културал Дуранго 1 - 1 1.75 3.07 4.69
18:00 Мирандес - Лангрео 1 - 0 1.54 3.56 5.50
18:00 Расинг Сантандер - Витория-Гастейс 4 - 0 1.21 5.10 11.43
18:00 УД Логронес - Калахора 1 - 1 1.58 3.44 5.32
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Атлетико Балеарес - Пералада-Жирона Б 1 - 0 1.58 3.58 5.12
13:00 Валенсия Местая - Олот 2 - 0 2.59 2.86 2.67
13:00 Ебро - Кастейон 0 - 0 1.86 3.19 3.95
13:00 Еспаньол Б - Алкояно 0 - 1 1.85 3.29 3.77
13:00 Корнеля - Лейда Еспортиу 0 - 0 2.01 3.12 3.45
13:00 Леванте Б - Бадалона 1 - 2 1.92 3.05 3.84
18:00 Теруел - Еркулес 0 - 0 3.11 2.96 2.23
18:15 Онтиниент - Сабадел 3 - 1 2.85 2.76 2.56
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Гранада Б - Атлетико Малагеньо 0 - 0 2.02 3.15 3.39
13:00 Дон Бенито - Алмерия Б 1 - 0 1.82 3.21 4.09
13:00 Ибиса - Реал Мурсия 3 - 2 2.11 2.87 3.52
13:00 Линенсе - Мелия 1 - 2 2.27 2.95 3.03
13:00 Марбеля - Атлетико Санлукеньо 1 - 0 1.97 3.04 3.66
13:00 УКАМ Мурсия - Рекреативо 1 - 5 2.04 3.10 3.41
18:00 Ел Ехидо 2012 - Бадахос 0 - 2 2.82 2.92 2.43
18:00 Картахена - Хумиля 1 - 0 1.45 3.79 6.26
18:00 Сан Фернандо - Вияновенсе 2 - 0 1.77 3.12 4.46
18:00 Талавера де ла Рейна - Севиля Атлетико 2 - 1 2.02 2.97 3.66
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Болоня - Дженоа 1 - 1 2.26 3.16 3.41
16:00 Аталанта - СПАЛ 2 - 1 1.32 5.39 9.31
16:00 Сампдория - Фрозиноне 0 - 1 1.49 4.18 7.25
16:00 Торино - Удинезе 1 - 0 1.72 3.54 5.37
19:00 Сасуоло - Ювентус 0 - 3 6.74 4.22 1.50
21:30 Милан - Каляри 3 - 0 1.49 4.13 7.20
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Ливорно - Козенца 2 - 0 2.19 2.88 3.79
16:00 Фоджа - Пескара 1 - 1 2.18 3.14 3.42
22:00 Верона - Кротоне 1 - 1 2.05 3.17 3.79
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
15:30 Виртус Ентела - Про Пиаченца отл. - - -
15:30 Лукезе - Гоцано 0 - 0 2.85 2.83 2.50
15:30 Новара - Карарезе 1 - 2 2.45 3.06 2.71
15:30 Олбия - Кунео 1 - 2 2.65 2.78 2.73
15:30 Про Верчели - Аурора Про Патрия 0 - 0 1.54 3.53 5.65
15:30 Сиена - Алесандрия 3 - 1 1.71 3.27 4.67
15:30 Ювентус Б - Арцакена 1 - 0 1.60 3.42 5.28
19:30 Пиаченца - Албисола 1 - 1 1.43 3.68 7.37
19:30 Пиза - Пистоезе 2 - 1 1.71 3.20 4.80
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
15:30 Бишелие 1913 - Трапани 0 - 0 3.95 3.24 1.80
15:30 Виртус Франкавила - Матера 3 - 0 - - -
15:30 Катанзаро - Паганезе 4 - 1 1.22 5.47 9.92
15:30 Монополи 1966 - Витербезе 0 - 2 1.92 2.97 3.96
15:30 Риети - Сикула Леонцио 0 - 0 2.46 2.81 2.92
17:30 Кавезе 1919 - Вибонезе 0 - 0 2.59 2.78 2.81
17:30 Катания - Казертана 3 - 0 1.89 3.03 4.02
17:30 Потенца - Ренде 1968 0 - 0 2.04 2.94 3.62
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Монпелие - Монако 2 - 2 2.33 3.15 3.28
16:00 Нант - Ним 2 - 4 2.00 3.39 3.88
16:00 Тулуза - Реймс 1 - 1 2.76 2.98 2.81
18:00 Гингам - Лил 0 - 2 3.55 3.34 2.11
18:00 Рен - Сент Етиен 3 - 0 2.04 3.37 3.73
22:00 Ница - Лион 1 - 0 4.98 4.28 1.62
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Нефтчи Баку - Кешля 2 - 0 1.48 3.62 6.34
14:30 Сабаил Баку - Зира Баку 0 - 2 1.96 3.16 3.54
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Кукеси - КФ Тирана 0 - 1 - - -
15:00 Луфтетари - Фламуртари 0 - 0 - - -
18:00 Теута - Камза 0 - 0 - - -
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Енкамп - Сант Жулия 1 - 2 - - -
13:00 ФК Санта Колома - Ордино 1 - 0 - - -
17:00 Луситанос - УЕ Санта Колома 1 - 2 - - -
19:00 УЕ Енгордани - Интер де Ескалдес 1 - 0 - - -
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Серкъл Брюж - Клуб Брюж 2 - 2 5.80 4.83 1.47
19:00 Андерлехт - Зулте Варегем 0 - 0 1.54 4.41 5.55
21:00 КАА Гент - Роял Ексел Мускрон 1 - 2 1.50 4.26 6.38
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Беершот Вилрийк - Унион Сент Жилоаз 3 - 1 1.80 3.53 3.98
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 АЕК Атина - ОФИ Крит 1 - 0 1.20 5.81 15.14
19:00 Атромитос - Левадиакос 1 - 0 1.42 3.94 8.90
19:30 ПАОК - Олимпиакос 3 - 1 2.31 3.10 3.20
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Аититос Спата - Платаниас 0 - 0 4.08 3.49 1.71
15:00 Егиниакос - Панахайки 0 - 0 6.06 4.33 1.39
15:00 Иродотос - Ираклис Солун 1 - 1 4.79 3.72 1.56
15:00 Караискакис Арта - Волос НФК 0 - 1 5.52 3.78 1.49
15:00 Керкира Корфу - Аполон Лариса 1 - 2 1.40 4.03 6.70
15:00 Ханя Кисамикос - Спарти 4 - 1 1.32 4.92 6.60
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Хобро - Хорсенс 0 - 0 2.62 3.23 2.69
15:00 Олборг - Рандерс 0 - 3 2.12 3.23 3.56
17:00 Нордселанд - Брьондби 3 - 3 2.73 3.43 2.46
19:00 ФК Копенхаген - Одензе 6 - 1 1.73 3.69 4.72
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Апоел Хадера - Бней Йехуда 0 - 4 2.66 3.02 2.48
21:00 Бейтар Йерусалим - Макаби Хайфа 1 - 1 2.50 2.98 2.65
Исландия - Купа на Лигата Исландия - Купа на Лигата Рез. 1 X 2
14:00 Кефлавик - Хаукар Хафнарфьордур 2 - 0 1.60 4.34 4.00
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Еносис Паралимни - Апоел Никозия 0 - 2 8.19 4.83 1.28
17:00 Омония Никозия - Докса Катокопия 2 - 2 1.44 4.09 5.97
18:00 АЕК Ларнака - Алки Ороклини 2 - 0 1.20 5.49 10.36
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Хибърниънс - Гзира Юнайтед 1 - 0 2.19 3.16 2.87
17:00 Биркиркара - Флориана 0 - 0 1.99 3.12 3.40
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Арка Гдиня - Корона Келце 1 - 2 2.35 3.29 2.91
19:00 Висла Плоцк - Легия Варшава 0 - 1 3.39 3.42 2.05
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Боавища - Санта Клара 1 - 0 2.08 3.16 3.69
17:00 Спортинг Брага - Шавеш 2 - 1 1.30 4.90 10.33
19:30 Бенфика - Насионал Мадейра 10 - 0 1.12 8.47 18.62
22:00 Фейрензе - Спортинг Лисабон 1 - 3 7.13 3.99 1.47
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Ещорил Прая - Кова Да Пиедаде 2 - 0 1.54 3.63 5.89
17:00 Оливейрензе - Мафра 3 - 2 2.56 2.93 2.78
17:00 Пасош Ферейра - Варзин 1 - 0 1.33 4.40 9.02
19:00 Ароука - Фамаликао 2 - 1 2.36 2.84 3.20
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
12:00 Дунареа Кълъраш - Конкордия Кяжна 2 - 1 2.33 2.95 3.26
18:30 Политехника Яш - Газ Метан Медиаш 1 - 0 2.58 2.93 2.87
21:00 Университатя Крайова - Клуж 2 - 0 2.87 2.91 2.60
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Сан Джовани - Виртус 0 - 0 - - -
16:00 Тре Пене - Кайлунго 5 - 2 1.33 4.30 7.39
16:00 Ювенес Догана - Космос Серавале 3 - 1 - - -
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Коняспор - Йени Малатияспор 1 - 1 1.96 3.17 4.09
15:00 Гьозтепе - Аланияспор 3 - 2 2.25 3.26 3.12
18:00 Галатасарай - Трабзонспор 3 - 1 1.52 4.53 5.22
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
12:30 Балъкесирспор - Елязъгспор 3 - 1 1.36 4.79 5.86
12:30 Болуспор - Афиет Афионспор 1 - 1 1.72 3.57 4.03
15:00 Аданаспор - Алтай Измир 2 - 3 2.29 3.14 2.91
15:00 Истанбулспор - Адана Демирспор 2 - 0 2.13 3.23 3.15
18:00 Денизлиспор - Алтънорду 1 - 0 1.83 3.22 4.10
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Кардиф Метрополитън - Кевн Друидс 3 - 0 1.63 3.69 4.67
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
13:00 МИПА - МуСа Пори 1 - 4 2.16 3.45 2.88
19:00 ИФК Мариехамн - ФК Лахти 1 - 0 2.26 3.22 2.88
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Фортуна Ситард - Екселсиор 4 - 1 1.83 3.78 4.04
15:30 Грьонинген - Витес 2 - 1 2.43 3.36 2.82
15:30 Еммен - АДО Ден Хааг 3 - 2 2.70 3.47 2.49
17:45 Утрехт - ПСВ Айндховен 2 - 2 5.15 4.07 1.61
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Интер Запрешич - Риека 0 - 3 5.35 3.88 1.56
18:30 Хайдук Сплит - Локомотив Загреб 2 - 1 1.78 3.52 4.25
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Спарта Прага - Бохемианс 1905 Прага 1 - 0 1.34 4.24 9.84
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Ксамакс - Люцерн 2 - 1 2.91 3.51 2.27
17:00 Сион - Лугано 2 - 2 2.19 3.23 3.30
17:00 Тун - Йънг Бойс 1 - 1 4.20 3.92 1.73
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
15:30 Вил - Шафхаузен 1 - 1 2.02 3.34 3.35
15:30 Киасо - Сервет 2 - 1 6.32 4.62 1.39
Шотландия - Купа на Шотландия Шотландия - Купа на Шотландия Рез. 1 X 2
15:30 Селтик - Сейнт Джонстън 5 - 0 1.16 6.32 16.32
17:30 Абърдийн - Куин ъф Саут 4 - 1 1.26 4.81 11.05
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:00 Мелбърн Виктори - Пърт Глори 1 - 2 2.21 3.40 3.06
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:20 Атлетико Тукуман - Талерес Кордоба 0 - 0 1.77 3.38 4.63
00:20 Индепендиенте - Унион Санта Фе 2 - 1 1.91 3.14 4.23
02:30 Колон Санта Фе - Сан Лоренцо де Алмагро отл. 2.61 2.91 2.84
22:10 Годой Крус - Сан Мартин Тукуман 3 - 2 1.99 3.06 4.00
22:10 Нюелс Олд Бойс Росарио - Росарио Сентрал 0 - 0 2.14 3.01 3.59
Аржентина - Примера Б Насионал Аржентина - Примера Б Насионал Рез. 1 X 2
00:05 Чакарита Хуниорс - Индепендиенте Ривадавия 0 - 2 2.55 2.81 2.86
22:00 Арсенал Саранди - Олимпо Баия Бланка 2 - 0 1.94 3.00 3.94
22:00 Платензе Буенос Айрес - Клуб Алмагро 3 - 1 2.05 2.77 3.97
22:00 Химнасия Хухуй - Нуева Чикаго 1 - 2 2.21 2.70 3.58
23:00 Темперлей - Сармиенто Хунин 2 - 1 2.36 2.77 3.18
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:30 Дъ Стронгест Ла Пас - Спорт Бойс Уорнес 5 - 0 1.36 4.33 6.50
21:00 Олуейс Реди Ла Пас - Блуминг Санта Крус 3 - 0 2.05 3.25 3.10
23:15 Аурора Кочабамба - Насионал Потоси 0 - 0 2.64 3.31 2.36
23:15 Ориенте Петролеро - Хорхе Вилстерман 2 - 0 2.36 3.39 2.61
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Замора Баринас - Естудиантес де Мерида 1 - 0 - - -
21:00 Ланерос Гуанаре - Минерос де Гуаяна 3 - 3 3.00 2.99 2.21
21:30 Депортиво Ла Гуайра - Депортиво Анзоатеги 1 - 0 1.80 3.12 4.02
22:00 Депортиво Тачира - Каракас 2 - 1 1.83 3.08 4.01
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Кобан Империал - Санарате 4 - 1 1.67 3.43 4.31
19:30 Антигуа ГФК - Депортиво Чиантла 2 - 2 1.29 4.47 8.06
22:30 Гуастатоя - Комуникасионес 0 - 0 1.80 3.20 3.96
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Вади Дегла - Ал Итихад Александрия 1 - 3 2.35 3.05 2.84
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
00:15 ЛДУ Кито - Олмедо Риобамба 3 - 2 1.40 4.15 6.47
02:30 Барселона Гуаякил - Ел Национал Кито 5 - 2 1.50 3.75 5.50
21:00 Депортиво Куенка - Индепендиенте дел Вале 3 - 2 2.28 3.24 2.78
23:05 Аукас Кито - Емелек Гуаякил 0 - 2 2.28 3.24 2.78
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Санта Текла - Чалатенанго 1 - 1 - - -
03:00 Сонсонате - ФАС Санта Ана 4 - 3 2.65 3.20 2.40
23:00 Пасакина - Фирпо Усулутан 1 - 0 1.62 3.50 4.51
23:15 Агила Сан Мигел - Мунисипал Лименьо 1 - 0 1.67 3.43 4.28
23:15 Аудас Апастепеке - Алианса Сан Салвадор 0 - 1 5.50 4.75 1.40
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
10:30 Реал Кашмир - Ийст Бенгал Калкута отл. 2.25 3.01 3.05
13:30 Гокулам Керала - Айзол отл. 2.31 3.00 2.95
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Пуна Сити - АТК Калкута 2 - 2 - - -
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
13:30 Машин Сази Табриз - Санат Нафт Абадан 1 - 0 1.90 3.08 3.73
13:30 Фулад Хузестан Ахваз - Персеполис Техеран 2 - 1 2.97 2.79 2.33
13:45 Падидех Хорасан Машхад - Естеглал Хузестан 1 - 0 1.25 4.78 9.23
15:30 Насажи Мазандаран - Трактор Сази Табриз 1 - 1 3.17 2.85 2.20
15:45 Сепахан Исфахан - Сепидроод Рещ 3 - 0 1.18 5.36 11.71
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Енвигадо - Алианса Петролера 1 - 0 1.94 3.11 3.98
01:00 Санта Фе Богота - Депортес Толима 0 - 1 2.46 2.88 2.98
03:00 Индепендиенте Меделин - Унион Магдалена 1 - 1 1.52 3.88 5.76
23:00 Ла Екуидад Богота - Депортиво Кали 0 - 0 1.95 2.99 4.13
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Сантос де Гуапилес - Перес Селедон 0 - 1 2.50 3.20 2.50
04:00 Депортиво Саприса - ЛД Алахуеленсе 0 - 0 1.67 3.53 4.45
21:30 Кармелита - Картахинес 0 - 3 2.62 3.22 2.41
23:05 Лимон - Мунисипал Гресия 0 - 2 2.18 3.32 2.89
Малайзия - Суперлига Малайзия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Фелда Юнайтед - ПКНП ФК 1 - 1 2.37 3.24 2.63
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 ИР Танжер - МК Уджда 3 - 2 1.77 3.02 4.81
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Керетаро - Пумас УНАМ Мексико 0 - 2 2.65 3.20 2.51
01:00 Монтерей - Лобос БУАП Пуебла 4 - 0 1.32 4.95 7.70
03:00 Америка Мексико - Леон 0 - 3 1.73 3.48 4.46
03:00 Пачука - Монаркас Морелия 2 - 0 1.62 3.83 4.74
05:00 Некакса Агуаскалиентес - Чивас Гуадалахара 3 - 3 2.53 3.03 2.76
20:00 Депортиво Толука - Крус Асул 1 - 1 2.37 3.05 2.96
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Сакатепек - Селая 1 - 0 1.92 3.25 3.49
03:00 Кафеталерос де Тапачула - Алебрихес де Оахака 2 - 0 2.78 3.13 2.29
03:00 Хуарес - Венадос 0 - 1 1.50 3.58 5.94
05:00 Симаронес де Сонора - Минерос де Сакатекас 0 - 0 2.40 3.18 2.60
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
03:00 Окланд Сити - Уелингтън Финикс Б 2 - 1 1.17 6.41 9.95
03:00 Тим Уелингтън - Ийстърн Събърбс 3 - 1 2.56 3.69 2.23
05:35 Хамилтън Уондърърс - Кентърбъри Юнайтед 2 - 4 2.55 3.70 2.18
ОАЕ - Про-Лига ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
18:00 Ал Аин - Ал Вахда Абу Даби 1 - 0 - - -
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Либертад Асунсион - Генерал Диаз 4 - 0 1.76 3.48 4.10
01:45 Сол де Америка - Олимпия Асунсион 0 - 1 4.06 3.53 1.75
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Реал Еспаня - Маратон Сан Педро 1 - 1 2.23 3.16 2.83
03:15 Платенсе - Лобос УПНФМ Тегусигалпа 0 - 1 2.24 3.19 2.79
23:00 Реал де Минас - Хондурас Прогресо 3 - 0 2.44 3.21 2.47
23:30 Вида Ла Сейба - Хутикалпа 1 - 1 2.12 3.16 2.96
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Барока - Блумфонтейн Селтик 2 - 2 2.86 2.69 2.61
15:30 Ламонтвил Голдън Ероус - СуперСпорт Юнайтед 2 - 3 2.40 2.65 3.23
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
17:30 Локомотив Москва (Рус) - Хаугесунд (Нор) 3 - 1 1.67 3.78 4.20

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 21.02.2019 08:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане