Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
февруари '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
       
Топ факти за деня

Байерн Мюнхен 58 вкарани гола в 20 мача - 2.90 на мач

Еспаньол като домакин няма победа от 11 мача

Атлетико Балеарес като домакин 11 победи от 12 мача

Селта Виго Б като домакин няма равенство от 11 мача

Ехеа като гост няма победа от 12 мача

Барселона Б като домакин няма загуба от 12 мача

Алхесирас като гост няма победа от 12 мача

Марбеля като домакин няма загуба от 12 мача

Милан като гост няма равенство от 11 мача

Ренате като домакин няма загуба от 12 мача

Монца 1912 като гост няма загуба от 12 мача

Римини като гост няма победа от 11 мача

Унион АрциняноКиампо като домакин няма победа от 12 мача

Сент Етиен като гост няма равенство от 11 мача

Пари Сен Жермен 19 победи от 23 мача

Ордино като домакин 18 получени гола в 6 мача - 3.00 на мач

Карой като домакин само 2 вкарани гола в 6 мача - 0.33 на мач

Олимпиакос няма загуба от 22 мача

Аполон Понту 14 загуби от 15 мача

Ялисос 1948 като гост нито един вкаран гол в 7 мача

Таршин Рейнбоус 14 загуби от 16 мача

Авеш няма равенство от 19 мача

Мурата 4 загуби от 5 мача

Кайлунго 4 загуби от 5 мача

Динамо Загреб като домакин само 2 получени гола в 10 мача - 0.20 на мач

Белграно Кордоба 9 равенства от 15 мача

Сан Мартин Тукуман като домакин само 1 получен гол в 7 мача - 0.14 на мач

Боливар Ла Пас 12 вкарани гола в 4 мача - 3.00 на мач

Реал Потоси 11 получени гола в 4 мача - 2.75 на мач

Саутерн Юнайтед като гост 22 получени гола в 6 мача - 3.67 на мач

Окланд Сити няма загуба от 12 мача

Тим Уелингтън като домакин 19 вкарани гола в 6 мача - 3.17 на мач

Есперанс де Тунис 12 победи от 13 мача

Анкета

Кой ще спечели Купата на Беларус през този сезон?

ТВ програма
Sport  Plus HD
Еспаньол - Майорка
13:00 на живо
MAX Sport 2
Утрехт - Аякс
13:15 на живо
MAX Sport 3
СПАЛ - Сасуоло
13:30 на живо
Sport  Plus HD
Реал Сосиедад - Атлетик Билбао 15:00 на живо
Diema Sport
Милуол - Уест Бромич
15:30 на живо
MAX Sport 2
АЗ Алкмаар - Фейенорд
15:30 на живо
Diema Sport 2
Шефилд Юнайтед - Борнемут 16:00 на живо
MAX Sport 1
Дженоа - Каляри
16:00 на живо
MAX Sport 3
Наполи - Лече
16:00 на живо
Ring.BG
Монпелие - Сент Етиен
16:00 на живо
EuroSport 2
Борусия М'Гладбах - Кьолн 16:30 на живо
Sport  Plus HD
Осасуна - Реал Мадрид
17:00 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Сити - Уест Хям 18:30 на живо
EuroSport 2
Байерн Мюнхен - РБ Лайпциг 19:00 на живо
MAX Sport 3
Парма - Лацио
19:00 на живо
Sport  Plus HD
Селта Виго - Севиля
19:30 на живо
MAX Sport 3
Интер - Милан
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Бетис - Барселона
22:00 на живо
Ring.BG
Пари Сен Жермен - Лион
22:00 на живо

Мачове за неделя, 9 февруари, 2020 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Шефилд Юнайтед - Борнемут 2 - 1 1.76 3.54 5.32
18:30 Манчестър Сити - Уест Хям отл. 1.11 10.63 20.92
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
15:30 Милуол - Уест Бромич 0 - 2 2.82 3.13 2.64
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Борусия М'Гладбах - Кьолн отл. 1.68 4.05 4.79
19:00 Байерн Мюнхен - РБ Лайпциг 0 - 0 1.44 5.27 6.03
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Арминия Билефелд - Ян Регенсбург 6 - 0 1.66 3.82 4.89
14:30 Веен Висбаден - Бохум 0 - 1 2.70 3.36 2.51
14:30 Гройтер Фюрт - Хановер 96 1 - 3 2.66 3.16 2.66
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Вюрцбургер Кикерс - Инголщат 3 - 1 2.30 3.46 2.83
15:00 Кемницер - Халешер 3 - 0 2.38 3.33 2.80
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Еспаньол - Майорка 1 - 0 1.65 3.82 5.40
15:00 Реал Сосиедад - Атлетик Билбао 2 - 1 2.02 3.26 4.02
17:00 Осасуна - Реал Мадрид 1 - 4 5.21 4.22 1.61
19:30 Селта Виго - Севиля 2 - 1 2.85 3.25 2.57
22:00 Бетис - Барселона 2 - 3 4.18 4.02 1.78
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Албасете - Понферадина 1 - 1 2.44 2.86 3.26
13:00 Алкоркон - Депортиво Ла Коруня 0 - 1 2.45 2.80 3.37
17:00 Спортинг Хихон - Мирандес 2 - 2 1.90 3.12 4.51
19:15 Луго - Елче 2 - 2 3.08 2.93 2.51
19:15 Райо Валекано - Реал Овиедо 1 - 1 1.87 3.24 4.50
21:30 Малага - Нумансия 2 - 1 2.15 2.89 3.94
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
12:30 Мелия - Марино де Луанко 2 - 1 1.86 3.23 3.94
12:30 Спортинг Хихон Б - Расинг Ферол 0 - 1 2.10 3.12 3.33
12:30 Хетафе Б - Лангрео 0 - 2 2.17 2.98 3.29
13:00 Атлетико Балеарес - Понтеведра 3 - 1 1.72 3.47 4.30
13:00 Атлетико Мадрид Б - Райо Махадаонда 0 - 1 2.29 2.85 3.23
13:00 Ибиса - Корухо 2 - 0 1.69 3.33 4.77
13:00 Лас Росас - Интернасионал де Мадрид 3 - 0 2.11 3.20 3.18
13:00 Реал Мадрид Кастиля - Лас Палмас Атлетико 3 - 1 1.55 3.69 5.54
13:00 Селта Виго Б - Пеня Депортива 3 - 1 2.13 3.30 3.06
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
18:00 Баракалдо - Валядолид Б 3 - 1 3.31 3.04 2.13
18:00 Бургос - Културал Леонеса 2 - 0 2.99 3.07 2.28
18:00 Гихуело - Харо Депортиво 2 - 0 2.01 3.11 3.61
18:00 Реал Унион - Осасуна Б 1 - 1 2.08 3.05 3.44
18:00 УД Логронес - Саламанка КФ УДС 1 - 0 1.60 3.55 5.20
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Валенсия Местая - Олот 2 - 2 2.21 2.72 3.61
13:00 Ебро - Ехеа 1 - 1 2.36 2.78 3.16
13:00 Лагостера - Атлетико Леванте 1 - 3 2.30 2.91 3.09
18:00 Кастейон - Еспаньол Б 1 - 0 2.17 3.02 3.27
18:00 Лейда Еспортиу - Бадалона 3 - 0 2.03 2.90 3.83
18:30 Ориуела - Еркулес 1 - 0 3.07 2.95 2.30
19:00 Барселона Б - Виляреал Б 2 - 3 2.51 2.89 2.83
19:00 Корнеля - Химнастик де Тарагона 1 - 1 2.05 2.98 3.64
19:30 Ла Нусия - Сабадел 1 - 0 2.64 2.69 2.87
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
12:30 Рекреативо Гранада - УКАМ Мурсия 0 - 1 2.45 2.89 2.89
12:30 Севиля Атлетико - Алхесирас 3 - 2 2.38 2.86 3.04
13:00 Йеклано Депортиво - Сан Фернандо 0 - 5 2.04 3.01 3.62
13:00 Линенсе - Атлетико Санлукеньо 1 - 0 2.19 2.70 3.69
17:00 Кадис Б - Картахена 1 - 1 3.04 2.71 2.49
18:00 Бадахос - Кордоба 0 - 1 2.41 2.96 2.90
18:00 Реал Мурсия - Талавера де ла Рейна 0 - 1 2.05 2.86 3.84
18:00 Рекреативо де Уелва - Мерида АД 3 - 3 1.70 3.26 4.83
19:30 Марбеля - Дон Бенито 1 - 0 1.57 3.40 5.92
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 СПАЛ - Сасуоло 1 - 2 2.83 3.37 2.47
16:00 Бреша - Удинезе 1 - 1 2.95 3.25 2.45
16:00 Дженоа - Каляри 1 - 0 2.26 3.40 3.15
16:00 Наполи - Лече 2 - 3 1.23 6.42 11.70
19:00 Парма - Лацио 0 - 1 4.36 3.78 1.78
21:45 Интер - Милан 4 - 2 1.97 3.40 3.96
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Виртус Ентела - Пескара 2 - 0 2.13 3.01 3.74
16:00 Пиза - Киево 1 - 1 2.79 2.88 2.73
22:00 Козенца - Беневенто 0 - 1 4.19 3.00 2.00
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
16:00 Новара - Гоцано 4 - 1 1.57 3.48 5.43
16:00 Олбия - Карарезе 2 - 1 2.85 3.10 2.33
16:00 Пианезе - Аурора Про Патрия 1 - 1 2.36 2.89 2.96
16:00 Ренате - Пистоезе 1 - 0 1.87 2.95 4.29
16:00 Ювентус Б - Албинолефе 1 - 1 2.47 2.93 2.78
18:30 Арецо - Комо 1 - 1 2.21 2.89 3.26
18:30 Джиана Ерминио - Алесандрия 2 - 1 3.21 3.04 2.14
18:30 Леко - Перджолетезе 3 - 1 2.05 2.90 3.68
18:30 Сиена - Монца 1912 2 - 2 4.00 3.10 1.87
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
16:00 Вис Пезаро 1898 - Виченца Виртус 1 - 1 4.01 3.01 1.91
16:00 Карпи - Реджо Аудаче 5 - 1 2.22 2.87 3.24
16:00 Модена - Самбенедетезе 1 - 0 2.22 3.03 3.09
16:00 Фермана - Судтирол 2 - 1 2.91 2.90 2.41
18:30 Виртус Верона - Имолезе 0 - 0 2.08 3.05 3.42
18:30 Губио - Римини 1 - 1 1.83 3.17 4.13
18:30 Равена - Пиаченца 0 - 1 3.51 3.09 2.01
18:30 Унион АрциняноКиампо - Триестина 2 - 2 2.85 2.85 2.47
18:30 Чезена - Падуа 1 - 1 2.85 2.92 2.43
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
16:00 Казертана - Бишелие 1913 0 - 0 1.83 3.27 3.91
16:00 Пичерно - Вибонезе 0 - 0 2.58 3.07 2.57
16:00 Ренде 1968 - Паганезе 0 - 0 2.83 2.96 2.41
16:00 Сикула Леонцио - Потенца 4 - 1 3.83 3.01 1.95
18:30 Виртус Франкавила - Авелино 1 - 1 2.47 2.95 2.76
18:30 Витербезе - Терамо 2 - 0 2.44 2.89 2.82
18:30 Кавезе 1919 - Катания 0 - 1 2.78 2.93 2.48
18:30 Монополи 1966 - Бари 2 - 2 3.13 2.93 2.25
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Монпелие - Сент Етиен 1 - 0 2.14 3.16 3.70
18:00 Страсбург - Реймс 3 - 0 2.30 2.84 3.70
22:00 Пари Сен Жермен - Лион 4 - 2 1.36 5.35 7.32
Австрия - Купа на Австрия Австрия - Купа на Австрия Рез. 1 X 2
19:00 Амщетен - Ред Бул Залцбург 0 - 3 37.36 15.91 1.02
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Ордино - Атлетик Клуб Ескалдес 1 - 1 - - -
15:00 Интер Клуб Ескалдес - УЕ Енгордани 2 - 0 - - -
17:00 Карой - УЕ Санта Колома 0 - 3 - - -
19:00 ФК Санта Колома - Сант Жулия 0 - 1 1.83 3.50 3.64
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Стандарт Лиеж - Клуб Брюж отл. 3.01 3.52 2.26
19:00 Роял Антверпен - Генк отл. 2.09 3.63 3.23
21:00 Ваасланд-Беверен - Кортрийк отл. 2.99 3.38 2.30
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Вестерло - Локерен отл. 1.53 3.87 5.68
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Астерас Триполис - Арис Солун 1 - 1 2.28 3.09 3.26
17:15 Атромитос - Олимпиакос 0 - 1 10.34 5.17 1.28
18:00 ПАОК - ОФИ Крит 4 - 0 1.14 7.39 19.23
19:30 АЕК Атина - Панатинайкос 1 - 0 1.77 3.36 4.71
Гърция - Супер Лига 2 Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
14:45 Караискакис Арта - Ерготелис 3 - 0 2.18 3.29 2.94
15:00 Аполон Лариса - Левадиакос 1 - 1 2.70 2.99 2.47
15:00 Аполон Понту - Пас Янина 1 - 6 20.32 10.23 1.06
15:00 Аполон Смирни - Платаниас 4 - 0 1.33 4.52 7.55
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Диагорас Родос - Ялисос 1948 3 - 1 1.84 2.99 4.17
15:00 Егалео - Верия 1 - 0 2.59 2.90 2.59
15:00 Йерапетра - Триглия 3 - 0 1.74 3.39 4.07
15:00 Олимпиакос Волос - Каламата 2 - 1 3.89 3.48 1.86
15:00 Теспротос Игуменица - Кавала 1 - 0 2.98 3.20 2.13
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 МС Ашдод - Бней Йехуда 0 - 1 2.76 2.90 2.54
20:15 Апоел Беер Шева - Секция Нес Циона 3 - 0 1.30 4.32 9.40
Ирландия - Суперкупа Ирландия - Суперкупа Рез. 1 X 2
17:00 Дъндолк - Шамрок Роувърс отл. 2.19 3.10 3.12
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Омония Никозия - Етникос Ахна 1 - 2 1.30 4.38 9.11
17:00 Аполон Лимасол - Еносис Паралимни 0 - 1 1.20 5.58 9.74
18:00 Пафос - АЕЛ Лимасол 2 - 0 2.48 3.15 2.58
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Таршин Рейнбоус - Санта Лучия ФК 1 - 3 4.76 4.03 1.54
17:00 Сенглеа Атлетик - Хибърниънс 1 - 1 5.47 3.96 1.48
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
13:30 Висла Плоцк - Погон Шчечин 2 - 3 2.97 3.15 2.41
16:00 Пяст Гливице - Заглембие Любин 2 - 0 2.14 3.36 3.29
18:30 Легия Варшава - ЛКС Лодз 3 - 1 1.25 5.86 9.89
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Морейрензе - Витория Сетубал 1 - 1 2.05 3.07 3.95
17:00 Тондела - Маритимо 0 - 0 2.25 3.02 3.45
19:30 Спортинг Лисабон - Портимонензе 2 - 1 1.39 4.56 7.56
22:00 Авеш - Рио Аве 0 - 4 3.41 3.20 2.16
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Оливейрензе - Бенфика Б 5 - 0 2.17 3.18 3.23
17:00 Вилафранкензе - Спортинг Ковиля 1 - 0 2.68 3.08 2.56
17:00 Порто Б - Фарензе 1 - 1 2.77 3.06 2.49
17:00 Шавеш - Академика Коимбра 1 - 2 2.19 3.10 3.24
19:15 Ещорил Прая - Каза Пиа 4 - 1 1.40 4.23 7.19
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
14:30 Сепси Сфънту Георге - Политехника Яш 1 - 0 1.83 3.30 4.43
17:00 Волунтари - Динамо Букурещ 2 - 1 3.79 3.37 1.95
20:00 Виторул Констанца - Университатя Крайова 1 - 2 2.29 3.14 3.13
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Мурата - Либертас 1 - 0 - - -
16:00 Тре Пене - Виртус 3 - 1 - - -
16:00 Тре Фиори - Кайлунго 6 - 3 - - -
16:00 Фолгоре Фалциано - Ла Фиорита 2 - 0 - - -
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Кайзериспор - Анталияспор 2 - 2 2.70 3.40 2.45
15:00 Сивасспор - Истанбул Башакшехир 1 - 1 2.47 3.40 2.68
18:00 Касъмпаша - Галатасарай 0 - 3 4.12 3.99 1.73
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Гиресунспор - Истанбулспор отл. 1.86 3.22 4.04
13:00 Юмраниеспор - Балъкесирспор 0 - 3 1.32 4.49 7.63
15:30 Османлиспор - Бурсаспор 2 - 4 2.89 3.22 2.26
18:00 Алтай Измир - Болуспор 2 - 1 1.52 3.66 5.87
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
18:00 РоПС Рованиеми - Хака 0 - 1 3.01 3.25 2.22
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Утрехт - Аякс отл. 3.95 4.07 1.78
15:30 АЗ Алкмаар - Фейенорд отл. 1.78 4.03 4.00
15:30 Спарта Ротердам - АДО Ден Хааг отл. 1.79 3.80 4.18
17:45 Еммен - Твенте отл. 2.11 3.53 3.29
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Риека - Славен 1 - 0 1.45 4.11 6.63
18:30 Динамо Загреб - ХНК Горица 2 - 0 1.16 6.29 15.30
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Ксамакс - Люцерн 0 - 1 2.85 3.28 2.42
17:00 Санкт Гален - Сервет 1 - 0 2.00 3.73 3.33
17:00 Тун - Лугано 3 - 2 2.91 3.27 2.37
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
15:30 Киасо - Лозана Спорт 0 - 2 7.01 4.81 1.33
16:00 Аарау - Вадуц 1 - 2 2.09 3.61 2.97
Шотландия - Купа на Шотландия Шотландия - Купа на Шотландия Рез. 1 X 2
16:01 Клайд - Селтик 0 - 3 21.12 10.57 1.06
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
07:00 Нюкасъл Юнайтед Джетс - Сентръл Коуст Маринърс 4 - 3 1.59 4.20 4.96
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
17:00 УС Бискра - ЖС Кабилие 1 - 1 3.42 2.97 2.07
Ангола - Жирабола Ангола - Жирабола Рез. 1 X 2
16:00 Рекреативо да Каала - Интерклубе Луанда 1 - 0 - - -
16:00 Санта Рита де Касия - Бравош де Макиш 0 - 1 - - -
17:00 Прогресо до Шамбизанга - Академика до Лобито 0 - 1 - - -
17:00 Уилиет Бенгела - Спортинг де Кабинда 2 - 1 - - -
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:40 Банфийлд - Росарио Сентрал 1 - 1 2.22 3.04 3.42
00:40 Нюелс Олд Бойс Росарио - Естудиантес Ла Плата 0 - 0 2.34 3.02 3.21
02:45 Бока Хуниорс - Атлетико Тукуман 2 - 0 1.33 4.53 10.03
22:35 Сан Лоренцо де Алмагро - Велес Сарсфийлд 1 - 0 2.80 2.90 2.68
Аржентина - Примера Насионал - Зона А Аржентина - Примера Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
00:05 Платензе Буенос Айрес - Феро Карил Оесте 0 - 3 1.78 3.18 4.48
01:00 Сан Мартин Сан Хуан - Белграно Кордоба 0 - 1 2.08 2.86 3.77
22:05 Депортиво Морон - Нуева Чикаго 0 - 0 2.22 2.85 3.30
Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
22:00 Дефенсорес де Белграно - Химнасия Мендоса 1 - 0 1.81 2.97 4.77
23:00 Сан Мартин Тукуман - Клуб Алмагро 1 - 1 1.53 3.50 6.24
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:30 Дъ Стронгест Ла Пас - Хорхе Вилстерман 0 - 1 1.65 3.87 4.18
21:00 Гуабира Монтеро - Боливар Ла Пас 2 - 1 4.27 4.00 1.60
21:00 Олуейс Реди Ла Пас - Реал Санта Крус 6 - 0 1.12 7.70 11.61
23:15 Реал Потоси - Сан Хосе Оруро 2 - 1 1.90 3.75 3.18
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
21:00 Ремо PA - Пайсанду PA 1 - 2 2.51 3.06 2.64
23:00 КР Бразил AL - Сентро Спортиво Алагоано AL 1 - 1 2.66 2.91 2.62
23:00 Ривър PI - Америка Натал RN 2 - 3 2.27 3.14 2.92
Бурунди - Висша Лига Бурунди - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:30 Интер Стар - Бужумбура Сити 1 - 3 - - -
15:00 Ле Месажер Нгози - Атлетико Олимпик 1 - 1 - - -
15:00 Олимпик Стар - Егъл Ноар 2 - 3 - - -
15:00 Фламбьо ду Сентр - ЛЛБ Спорт 4 Африка 0 - 0 - - -
16:00 Рукинзо - Бумамуру 2 - 0 - - -
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:00 Арагуа Маракай - Депортиво Тачира 1 - 0 2.32 3.14 2.86
17:00 Естудиантес де Мерида - ЛАЛА ФК 2 - 1 1.69 3.40 4.54
22:00 Атлетико Венецуела - Метрополитанос 2 - 1 2.27 2.98 3.04
23:00 Монагас Матурин - Португеза Акаригуа 2 - 0 1.97 3.17 3.52
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Кобан Империал - Комуникасионес 2 - 3 2.25 3.20 2.76
19:30 Антигуа ГФК - Кселаху 0 - 0 1.42 3.95 6.39
20:00 Малакатеко - Депортиво Михко 1 - 0 1.38 4.14 6.98
21:30 Истапа - Сикинала 2 - 2 1.53 3.72 5.31
23:00 Гуастатоя - Санарате 2 - 1 1.45 3.88 6.09
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Харас Ел Ходуд - Ел Гуна 2 - 2 3.33 2.63 2.39
19:30 Исмаили Исмаилия - Замалек Кайро 1 - 2 3.11 2.97 2.28
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:30 Сонсонате - Чалатенанго 1 - 1 - - -
03:00 Алианса Сан Салвадор - ФАС Санта Ана 2 - 0 1.85 3.38 3.63
03:15 Исидро Метапан - Индепендиенте Сан Висенте 0 - 1 1.80 3.31 3.93
23:15 Агила Сан Мигел - Санта Текла 1 - 0 2.01 3.24 3.28
23:30 Ел Венседор Санта Елена - Онсе Депортиво де Ауачапан 0 - 1 1.73 3.35 4.25
Замбия - Супер Лига Замбия - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Занако - Кабуе Уориърс 3 - 2 - - -
15:00 Муфулира Уондърърс - ЗЕСКО Юнайтед 0 - 2 - - -
15:00 Накамбала Леопардс - Форест Рейнджърс 1 - 3 - - -
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
13:30 Мохун Баган Калкута - Пенджаб 1 - 0 1.74 3.42 4.23
15:30 Чърчил Брадърс Гоа - Ченай Сити 1 - 2 1.84 3.60 3.53
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ченайин - Бенгалуру 0 - 0 3.19 3.21 2.05
Кения - Премиер Лига Кения - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Леопардс - Тъскер 0 - 1 - - -
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
01:10 Депортиво Кали - Америка де Кали 2 - 1 2.53 3.11 2.66
03:15 Санта Фе Богота - Хуниор Баранкиля 3 - 1 2.13 3.00 3.43
21:00 Ла Екуидад Богота - Депортиво Перейра 3 - 3 1.80 3.10 4.57
23:00 Хагуарес де Кордоба - Мильонариос Богота 4 - 1 2.81 2.89 2.55
Конго ДР - Линафут Конго ДР - Линафут Рез. 1 X 2
13:30 Дофинс Ноар - ДК Мотема Пембе 1 - 1 - - -
16:30 Нюки - ТП Мазембе 1 - 5 - - -
16:30 Ренесанс ду Конго - Рейнджърс Киншаса 1 - 1 - - -
16:30 Сент Елоа Лупопо - Лубумбаши Спорт 1 - 1 - - -
16:30 СМ Санга Баленде - ЖС Груп Базано 0 - 1 - - -
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Гуадалупе - Мунисипал Гресия 3 - 0 2.03 3.63 3.07
19:00 Картахинес - Сан Карлос 3 - 2 2.24 3.41 2.79
19:00 Универсидад де Коста Рика - Хикарал 2 - 2 3.21 3.23 2.08
23:00 Лимон - Перес Селедон 1 - 2 1.91 3.47 3.49
23:00 Сантос де Гуапилес - Ередиано 1 - 1 2.88 3.29 2.23
Кот д'Ивоар - Лига 1 Кот д'Ивоар - Лига 1 Рез. 1 X 2
17:30 Индение Абенгуру - СО де л'Арми 0 - 2 - - -
17:30 Исия Вази - АФАД Джекану 1 - 6 - - -
17:30 Сан Педро - Спортинг Ганьоа 3 - 2 - - -
20:00 УСК Басам - Африка Спортс д'Абиджан 3 - 0 - - -
Кувейт - Висша Лига Кувейт - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:40 Ал Ярмук Кувейт - Ал Тадамон 1 - 3 2.70 3.15 2.32
18:10 Ал Салмия Кувейт - Ал Насър Кувейт 1 - 0 1.84 3.55 3.42
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 МК Уджда - ХУСА Агадир 2 - 1 1.97 2.89 3.96
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Крус Асул - Пачука 3 - 1 1.91 3.49 3.77
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Чивас Гуадалахара 3 - 0 1.80 3.39 4.29
05:00 Леон - Монтерей 3 - 1 2.17 3.37 3.05
20:00 Пумас УНАМ Мексико - Атлетико Сан Луис 4 - 0 1.90 3.37 3.85
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
01:00 Алебрихес де Оахака - Дорадос де Синалоа 1 - 1 1.88 3.19 3.79
03:00 Кафеталерос де Чиапас - Леонес Негрос УдеГ 1 - 3 2.21 3.18 2.94
05:00 Симаронес де Сонора - Сакатепек 2 - 1 2.14 3.11 3.12
Нигерия - НПФЛ Нигерия - НПФЛ Рез. 1 X 2
17:00 Адамава Юнайтед - Хартланд 1 - 0 - - -
17:00 Аква Юнайтед - Енугу Рейнджърс 0 - 0 - - -
17:00 Джигава Голдън Старс - Насарава Юнайтед 1 - 0 - - -
17:00 Ениймба - Абиа Уориърс 2 - 1 - - -
17:00 Катсина Юнайтед - Варри Уулвс 2 - 1 - - -
17:00 Лоби Старс - Викки Туристс 2 - 1 - - -
17:00 МФМ Лагос - Кано Пиларс 3 - 1 - - -
17:00 Ривърс Юнайтед - Квара Юнайтед 1 - 0 - - -
17:00 Съншайн Старс - Ифеани Уба 2 - 0 - - -
Никарагуа - Лига Примера Никарагуа - Лига Примера Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 АРТ Мунисипал Халапа - Депортиво Окотал 2 - 1 - - -
03:00 Реал Естели - Манагуа 0 - 2 - - -
03:00 Реал Мадрис - Депортиво Лас Сабанас 4 - 1 - - -
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
01:00 Хамилтън Уондърърс - Саутерн Юнайтед 1 - 1 2.14 3.83 2.61
02:00 Хоукс Бей Юнайтед - Кентърбъри Юнайтед 2 - 1 1.92 4.00 2.98
03:00 Окланд Сити - Уелингтън Финикс Б 3 - 2 1.13 7.62 10.90
03:00 Тим Уелингтън - Тасман Юнайтед 3 - 1 1.36 4.76 6.05
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:15 Гуарани Асунсион - Олимпия Асунсион 0 - 3 3.94 3.67 1.74
Перу - Лига 1 Перу - Лига 1 Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Университарио де Депортес - Спорт Уанкайо 2 - 1 1.40 4.37 6.39
18:00 Спортинг Кристал - Куско 3 - 2 1.56 3.85 5.00
22:00 Алианса Универсидад - Карлос Стейн 1 - 0 1.44 4.25 5.72
22:00 Сиенсиано - Универсидад Сан Мартин 4 - 0 1.40 4.30 6.56
22:30 Депортиво Лякуабамба - Академия Кантолао 3 - 1 1.72 3.49 4.21
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
15:00 Бен Гердан - Метлауи 2 - 2 1.62 3.42 5.00
15:00 Солиман - Кайруан 2 - 0 1.70 3.35 4.56
15:00 Стад Тунизиен Тунис - Клуб Африкан Тунис 1 - 0 2.54 2.71 2.89
15:00 Сфаксиен Сфакс - Монастир 1 - 0 2.33 2.84 3.07
17:00 Есперанс де Тунис - УС Татауин 1 - 1 1.20 5.42 11.75
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
03:15 Вида Ла Сейба - Реал де Минас 1 - 1 1.86 3.35 3.58
22:00 Реал Сосиедад Токоа - Олимпия Тегусигалпа 2 - 2 3.69 3.32 1.85
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:30 Курико Унидо - Депортес Икике 1 - 0 1.95 3.55 3.50
17:00 Антофагаста - Универсидад Католика 2 - 3 3.35 3.34 2.06
23:00 Аудакс Италяно Сантяго - Коло-Коло Сантяго 2 - 1 3.85 3.72 1.78
Южна Африка - Недбанк Къп Южна Африка - Недбанк Къп Рез. 1 X 2
15:00 Орландо Пайрътс - Бидвест Уитс** 2 - 2 2.31 2.91 3.11
Други Международни Турнири Други Международни Турнири Рез. 1 X 2
21:00 Раджа Казабланка (Мар) - МК Алжир (Алж) 0 - 1 1.62 3.40 4.94
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
00:00 Депортиво Малдонадо (Уру) - Пенярол... (Уру) 0 - 0 4.00 3.73 1.66
01:00 Орландо Сити (Сащ) - Монреал Импакт (Сащ) 1 - 0 2.25 3.60 2.50
06:05 Джеф Юнайтед Чиба (Япо) - Кашива Рейсол (Япо) 0 - 2 4.20 3.80 1.62
09:00 Шахтьор Донецк (Укр) - Вентспилс (Лат) 1 - 0 1.14 6.75 10.00
14:00 Вендсисел (Дан) - Олборг (Дан) отл. 3.79 3.80 1.73
14:00 Рубин Казан (Рус) - Спартакс Юрмала (Лат) 4 - 1 - - -
14:00 Сандефьорд (Нор) - Фредрикстад (Нор) 1 - 3 1.45 4.27 5.47
14:30 Зенит Санкт Петербург (Рус) - ЦСКА Москва (Рус) 3 - 2 1.91 3.56 3.32
15:00 Мидтиланд (Дан) - Дзянсу Сънинг (Кит) 6 - 0 - - -
15:30 Опава (Чех) - Тринец (Чех) 3 - 2 1.57 4.06 4.41
16:00 Радник Биелина (Бих) - Заглембие Сосновец (Пол) 2 - 2 2.48 3.43 2.43
17:00 ФК Ростов (Рус) - Локомотив Москва (Рус)** 3 - 3 2.96 3.40 2.19
19:00 Викинг Ставангер (Нор) - Арендал (Нор) 1 - 1 - - -

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 09.04.2020 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане