Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
февруари '20
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
       
Топ факти за деня

Джилингам като гост 9 равенства от 13 мача

Болтън като гост 34 получени гола в 11 мача - 3.09 на мач

Майнц 05 няма равенство от 20 мача

Борусия Дортмунд 56 вкарани гола в 20 мача - 2.80 на мач

Валдхоф Манхайм като гост няма загуба от 11 мача

Виляреал като гост няма равенство от 11 мача

Алавес Б като гост няма победа от 12 мача

Виляробледо като гост няма победа от 12 мача

Ливорно като гост няма победа от 11 мача

Тулуза като гост няма победа от 12 мача

Фламуртари като гост само загуби от 10 мача

Серкъл Брюж 19 загуби от 24 мача

Ксанти като гост няма равенство от 11 мача

Апоел Раанана като домакин 8 равенства от 11 мача

Макаби Тел Авив няма загуба от 22 мача

Бенфика като гост само победи от 9 мача

Ювенес Догана няма победа от 5 мача

Клифтънвил като домакин няма равенство от 13 мача

Уорънпойнт Таун като домакин няма равенство от 13 мача

Анан Атлетик като гост няма равенство от 11 мача

Сидни като домакин само победи от 8 мача

Аделаида Юнайтед няма равенство от 15 мача

Колон Санта Фе като гост само загуби от 8 мача

Химнасия Ла Плата като домакин само 3 вкарани гола в 9 мача - 0.33 на мач

Санта Лусия Коцумалгуапа 4 равенства от 5 мача

Смоуха като гост 7 равенства от 8 мача

Анкета

Ще има ли победител във 2-то Ел Класико за сезона тази Неделя в Мадрид (01.03.2020 год)?

ТВ програма
MAX Sport 4
Леванте - Леганес
14:00 на живо
Diema Sport 2
Евертън - Кристъл Палас
14:30 на живо
Nova Sport
Уигън - Престън
14:30 на живо
MAX Sport 3
Фиорентина - Аталанта
16:00 на живо
EuroSport 2
Шалке 04 - Падерборн
16:30 на живо
Diema Sport 2
Рединг - Хъл Сити
17:00 на живо
Sport  Plus HD
Хетафе - Валенсия
17:00 на живо
EuroSport 2
Фрайбург - Хофенхайм
18:30 на запис
Ring.BG
Олимпик Марсилия - Тулуза 18:30 на живо
MAX Sport 3
Торино - Сампдория
19:00 на живо
Diema Sport 2
Брайтън - Уотфорд
19:30 на живо
Nova Sport
Нотингам Форест - Лийдс
19:30 на живо
EuroSport 2
Байер Леверкузен - Борусия Дортмунд 19:30 на живо
Sport  Plus HD
Валядолид - Виляреал
19:30 на живо
MAX Sport 1
ПСВ Айндховен - Вилем II
20:45 на живо
Ring.BG
Амиен - Монако
21:00 на живо
MAX Sport 3
Верона - Ювентус
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Гранада 22:00 на живо

Мачове за събота, 8 февруари, 2020 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Евертън - Кристъл Палас 3 - 1 1.64 3.73 6.13
19:30 Брайтън - Уотфорд 1 - 1 2.30 3.40 3.25
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:30 Уигън - Престън 1 - 2 2.79 3.14 2.67
15:30 Барнзли - Шефилд Уензди 1 - 1 2.76 3.39 2.52
17:00 Блекбърн - Фулъм 0 - 1 2.86 3.23 2.54
17:00 Брентфорд - Мидълзбро 3 - 2 1.52 4.06 6.64
17:00 Лутън Таун - Кардиф 0 - 1 3.03 3.49 2.29
17:00 Рединг - Хъл Сити 1 - 1 1.97 3.51 3.83
17:00 Сток Сити - Чарлтън 3 - 1 1.57 3.90 6.27
17:00 Суонзи - Дарби Каунти 2 - 3 1.99 3.49 3.78
17:00 Хъдърсфийлд - Куинс Парк Рейнджърс 2 - 0 2.31 3.32 3.13
19:30 Нотингам Форест - Лийдс 2 - 0 4.16 3.69 1.84
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Блекпул - Саутенд 2 - 1 1.59 3.91 5.60
17:00 Бъртън Албион - Джилингам 0 - 0 2.38 3.13 3.11
17:00 Донкастър - Рочдейл 1 - 1 1.52 4.19 6.08
17:00 Ковънтри - Болтън 2 - 1 1.41 4.48 7.65
17:00 Питърбъро - Оксфорд Юнайтед 4 - 0 1.98 3.50 3.73
17:00 Съндърланд - Ипсуич 1 - 0 2.04 3.26 3.78
17:00 Транмиър Роувърс - Портсмут 0 - 2 5.53 3.82 1.61
17:00 Уикъмб - Бристол Роувърс 3 - 1 1.79 3.49 4.60
17:00 Уимбълдън - Флийтууд Таун 1 - 2 3.89 3.23 2.02
17:00 Шросбъри Таун - Милтън Кийнс Донс 1 - 1 2.25 3.29 3.19
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брадфорд Сити - Гримсби Таун 1 - 1 2.32 3.06 3.26
17:00 Екзитър - Стивънидж Бороу 2 - 1 1.62 3.70 5.69
17:00 Карлайл - Суиндън 1 - 1 4.20 3.67 1.81
17:00 Колчестър - Плимут 3 - 0 2.20 3.22 3.36
17:00 Крю Александра - Олдъм 2 - 1 1.72 3.70 4.75
17:00 Лейтън Ориент - Макълсфийлд Таун 1 - 1 1.81 3.42 4.46
17:00 Моркамб - Мансфийлд Таун 1 - 1 2.93 3.27 2.40
17:00 Нортхямптън Таун - Порт Вейл 0 - 1 1.98 3.28 3.93
17:00 Нюпорт Каунти - Кембридж Юнайтед 0 - 1 1.80 3.26 4.95
17:00 Салфорд Сити - Кроули Таун 0 - 0 2.06 3.48 3.47
17:00 Скънторп - Челтнъм Таун 1 - 0 2.43 3.30 2.86
17:00 Форест Грийн Роувърс - Уолсол 1 - 2 1.88 3.47 4.17
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
15:00 Честърфийлд - Рексъм 3 - 2 2.34 3.36 2.81
17:00 Бромли - Солихъл Муурс 2 - 2 2.32 3.42 2.84
17:00 Дагенъм и Редбридж - Стокпорт 1 - 1 2.41 3.29 2.78
17:00 Хартлипул - Алдършот Таун 2 - 0 2.07 3.40 3.35
Англия - ФА Трофи Англия - ФА Трофи Рез. 1 X 2
17:00 Барнет - Бароу 3 - 0 2.74 3.45 2.36
17:00 Йоувил - Нотс Каунти 1 - 2 2.11 3.41 3.20
17:00 Харогейт Таун - Ийстли 2 - 0 1.74 3.70 4.30
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Вердер Бремен - Унион Берлин 0 - 2 2.08 3.51 3.49
16:30 Волфсбург - Фортуна Дюселдорф 1 - 1 1.51 4.26 6.63
16:30 Фрайбург - Хофенхайм 1 - 0 2.69 3.55 2.52
16:30 Херта Берлин - Майнц 05 1 - 3 2.11 3.54 3.43
16:30 Шалке 04 - Падерборн 1 - 1 1.61 4.14 5.35
19:30 Байер Леверкузен - Борусия Дортмунд 4 - 3 3.71 4.36 1.82
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Оснабрюк - Нюрнберг 0 - 1 2.40 3.24 2.93
14:00 Хамбургер - Карлсруе 2 - 0 1.26 5.60 10.89
14:00 Щутгарт - Ерцгебирге Ауе 3 - 0 1.34 4.74 8.82
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Виктория Кьолн - Байерн Мюнхен II 2 - 4 2.83 3.73 2.20
15:00 Кайзерслаутерн - Пройсен Мюнстер 1 - 1 1.51 4.21 5.63
15:00 Магдебург - Мепен 0 - 2 2.02 3.43 3.42
15:00 Мюнхен 1860 - Валдхоф Манхайм 1 - 1 2.26 3.32 2.99
15:00 Ханза Рощок - Унтерхахинг 1 - 1 2.17 3.11 3.38
15:00 Юрдинген 05 - Зоненхоф Гроссашпах 2 - 1 1.75 3.57 4.37
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
14:00 Леванте - Леганес 2 - 0 2.56 3.22 2.87
17:00 Хетафе - Валенсия 3 - 0 2.08 3.22 3.88
19:30 Валядолид - Виляреал 1 - 1 3.04 3.35 2.38
22:00 Атлетико Мадрид - Гранада 1 - 0 1.50 3.79 8.36
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Естремадура - Тенерифе 2 - 4 2.38 2.89 3.30
17:00 Жирона - Уеска 1 - 0 2.06 3.08 3.92
19:15 Лас Палмас - Кадис 1 - 2 2.63 2.75 3.11
22:00 Сарагоса - Фуенлабрада 0 - 0 1.74 3.27 5.43
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
16:45 Реал Овиедо Б - СС Рейес 1 - 1 1.85 3.27 3.86
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Лейоа - Реал Сосиедад Б 0 - 2 2.62 3.05 2.55
17:30 Аморебиета - Аренас Клуб де Гечо 0 - 0 1.87 3.17 4.01
17:30 Унионистас де Саламанка - Калахора 2 - 2 2.28 2.99 3.05
19:00 Атлетик Билбао Б - Туделано 1 - 0 1.51 3.84 5.71
20:00 Исара - Алавес Б 1 - 0 2.43 2.93 2.86
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
17:00 ФК Андора - Прат 1 - 2 1.91 3.03 4.11
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
19:00 Вилярубия - Виляробледо 0 - 0 1.92 3.06 3.94
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Фиорентина - Аталанта 1 - 2 3.79 3.71 1.91
19:00 Торино - Сампдория 1 - 3 2.34 3.14 3.24
21:45 Верона - Ювентус 2 - 1 5.71 3.72 1.64
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Венеция - Фрозиноне 0 - 1 3.33 2.83 2.40
16:00 Кротоне - Кремонезе 1 - 0 1.74 3.25 5.31
16:00 Порденоне - Ливорно 2 - 2 1.82 3.20 4.81
16:00 Читадела - Емполи 1 - 2 2.20 3.20 3.31
19:00 Перуджа - Специя 0 - 3 2.19 2.92 3.69
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
16:00 Про Верчели - Понтедера 3 - 1 2.47 2.88 2.83
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
17:30 Алма Ювентус Фано - ФералпиСало 1 - 2 2.92 2.89 2.37
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
16:00 Риети - Катанзаро 1 - 4 3.63 3.41 1.84
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:30 Олимпик Марсилия - Тулуза 1 - 0 1.30 5.23 10.29
21:00 Амиен - Монако 1 - 2 3.20 3.45 2.20
21:00 Дижон - Нант 3 - 3 2.60 3.14 2.84
21:00 Метц - Бордо 1 - 2 2.61 3.02 2.92
21:00 Ница - Ним 1 - 3 1.84 3.63 4.21
21:00 Рен - Брест 0 - 0 1.56 4.01 5.96
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Гингам - Лориен 2 - 1 3.11 2.97 2.42
Австрия - Купа на Австрия Австрия - Купа на Австрия Рез. 1 X 2
16:00 Аустрия Лустенау** - ВШГ Сваровски Тирол 1 - 1 3.17 3.70 2.02
19:00 ЛАСК Линц - Щурм Грац 2 - 0 1.60 4.03 4.66
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Сумгаит - Зира Баку 2 - 1 2.74 3.23 2.29
18:00 Карабах Агдам - Нефтчи Баку 0 - 0 1.91 3.22 3.66
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Кукеси - Лачи 3 - 1 1.74 3.29 4.31
15:00 Скендербеу Корча - Билис Балш 1 - 1 2.21 3.30 2.79
18:00 Партизани Тирана - Фламуртари 2 - 0 1.35 4.34 5.97
18:00 Теута - Луфтетари 1 - 1 1.32 4.50 7.17
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:00 Шарлероа - Зулте Варегем 4 - 0 1.58 4.05 5.61
21:00 Сент Трюиден - Ойпен 5 - 2 2.03 3.42 3.62
21:00 Серкъл Брюж - Мехелен 3 - 2 2.25 3.61 2.94
21:30 Роял Ексел Мускрон - Остенде 3 - 1 2.18 3.61 3.03
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Втора Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Оуд Хеверле Льовен - Ломел 3 - 0 1.63 3.84 4.64
21:30 Виртон - Унион Сент Жилоаз 0 - 0 2.47 3.20 2.73
Гибралтар - Група за Титлата Гибралтар - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Сейнт Джоузеф - Линкълн Ред Импс 1 - 0 - - -
19:15 Лайънс Гибралтар - Бруно'с Магпайс 2 - 3 2.77 3.55 2.10
Гибралтар - Група за Изпадане Гибралтар - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:30 Монс Калпе - Юръп Пойнт 1 - 1 1.78 4.02 3.28
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:30 Паниониос Атина - Ксанти 0 - 0 2.14 3.17 3.46
20:00 Ламия - Лариса 0 - 0 2.50 2.84 3.15
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Йоникос - Ники Волос 2 - 0 1.80 3.15 4.18
15:00 Трикала - Еноси ПД Аспропиргос 1 - 0 1.51 3.54 5.89
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Апоел Тел Авив - Ирони Кирят Шмона 2 - 0 1.85 3.26 3.81
17:30 Апоел Раанана - Макаби Нетаня 1 - 2 2.95 3.02 2.29
18:30 Апоел Хадера - Апоел Кфар Саба 2 - 0 2.11 3.00 3.36
19:50 Апоел Хайфа - Макаби Тел Авив 1 - 1 7.43 4.00 1.40
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Олимпиакос Никозия - Анортозис 2 - 1 4.60 3.51 1.66
19:00 АЕК Ларнака - Апоел Никозия 1 - 0 3.37 3.17 2.05
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Валета - Балзан 3 - 1 1.67 3.69 4.03
15:00 Гудя Юнайтед - Слима Уондърърс 1 - 0 2.78 3.31 2.20
17:00 Гзира Юнайтед - Флориана 2 - 2 2.63 3.17 2.42
17:15 Биркиркара - Моста ФК 2 - 1 1.94 3.33 3.46
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:00 Корона Келце - Гурник Забже 0 - 0 2.31 3.15 3.13
18:30 Лех Познан - Раков Ченстохова 3 - 0 1.84 3.46 4.26
21:00 Висла Краков - Ягиелония Бялисток 3 - 0 2.77 3.40 2.40
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Белененсеш - Санта Клара 0 - 2 2.49 2.90 3.13
17:30 Фамаликао - Витория Гимараеш 0 - 7 3.62 3.59 1.95
20:00 Спортинг Брага - Жил Висенте 2 - 2 1.36 4.73 8.29
22:30 Порто - Бенфика 3 - 2 2.25 3.22 3.25
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Мафра - Насионал Мадейра 1 - 1 2.54 3.05 2.68
17:00 Академико Визеу - Фейрензе 0 - 1 3.27 3.02 2.22
17:00 Кова Да Пиедаде - Пенафиел 2 - 2 2.56 2.98 2.78
17:00 Лейшоес - Варзин 1 - 0 1.83 3.23 4.26
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
20:00 Газ Метан Медиаш - Клуж 0 - 0 4.61 3.32 1.79
Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Сан Марино - Шампионат Саммаринезе Рез. 1 X 2
16:00 Космос Серавале - Доманяно 1 - 0 4.07 4.10 1.63
16:00 Фаетано - Фиорентино 4 - 0 - - -
16:00 Ювенес Догана - Пенароса 0 - 0 - - -
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Балимина Юнайтед - Карик Рейнджърс 0 - 2 1.80 3.83 3.48
17:00 Гленавон - Крусейдърс 2 - 1 4.99 4.39 1.48
17:00 Гленторан - Коулрейн 0 - 1 2.38 3.33 2.62
17:00 Инститют - Ларн 0 - 4 8.73 5.25 1.26
17:00 Клифтънвил - Дънганън Суифтс 1 - 1 1.27 5.08 8.29
17:00 Уорънпойнт Таун - Линфийлд 1 - 2 12.40 7.27 1.14
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Коняспор - Денизлиспор 0 - 0 1.97 3.24 3.95
16:00 Бешикташ - Газиантеп ФК 3 - 0 1.37 4.88 7.29
16:00 Генчлербирлиги - Трабзонспор 0 - 2 3.20 3.52 2.10
19:00 Фенербахче - Аланияспор 1 - 1 1.77 3.70 4.22
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
15:30 Ескишехирспор - Алтънорду 3 - 0 3.48 3.25 1.98
18:00 Адана Демирспор - Аданаспор 4 - 1 1.35 4.34 7.51
Уелс - Група за Титлата Уелс - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:30 Бари Таун Юнайтед - Конас Кий 0 - 1 2.54 4.19 2.13
Уелс - Група за Изпадане Уелс - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Кардиф Метрополитън - Абъристуит Таун 3 - 1 1.57 4.34 4.24
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:00 Диошдьор - Дебрецен 1 - 2 2.43 3.32 2.63
18:00 Кишварда - Ракоши Капошвар 5 - 3 1.56 3.91 5.16
18:00 МОЛ Фехервар - Мезьокьовешд 2 - 1 1.80 3.43 4.18
18:00 Пакш - Пушкаш Академи 0 - 2 2.92 3.15 2.35
18:00 Хонвед Будапеща - Залаегерсег 2 - 0 1.83 3.55 3.76
20:30 Уйпещ - Ференцварош отл. 3.80 3.61 1.79
Финландия - Купа на Финландия Финландия - Купа на Финландия Рез. 1 X 2
13:00 Хонка - ИФК Мариехамн 2 - 1 1.54 3.78 5.42
13:30 ХИК Хелзинки - Интер Турку 1 - 0 1.62 3.66 4.94
14:00 Екеняс ИФ - МИПА 2 - 0 1.96 3.57 3.27
14:00 КТП Котка - Гнистан Хелзинки 0 - 0 1.62 3.97 4.45
14:00 Сейняйоен ЯК - ФК Лахти 2 - 3 2.12 3.21 3.22
14:30 Илвес Тампере - КуПС Куопио 1 - 1 2.20 3.19 3.06
15:15 Яро - КПВ Кокола 0 - 2 4.04 3.85 1.69
18:00 ВПС Вааса - АС Оулу 2 - 2 2.71 3.48 2.28
19:00 Каяани - СЯК Академия 1 - 0 1.45 4.53 5.38
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 Грьонинген - Витес 1 - 0 2.10 3.29 3.58
20:45 ПСВ Айндховен - Вилем II 3 - 0 1.73 3.93 4.40
20:45 Хееренвеен - ВВВ Венло 1 - 1 1.57 4.16 5.48
21:45 Ваалвийк - Цволе 0 - 0 2.68 3.57 2.43
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Осиек - Интер Запрешич 1 - 1 1.22 5.76 11.92
18:30 Хайдук Сплит - Локомотив Загреб 1 - 0 1.49 4.02 6.06
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Йънг Бойс - Сион 1 - 0 1.27 5.53 9.12
20:00 Цюрих - Базел 0 - 4 3.30 3.55 2.06
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:00 Шафхаузен - Винтертур 1 - 0 2.70 3.32 2.38
18:30 Кринс - Вил 2 - 0 1.85 3.51 3.71
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Грийнок Мортън - Куин ъф Саут 2 - 2 2.41 3.34 2.71
17:00 Дънди ФК - Партик Тисъл 2 - 0 2.24 3.41 2.92
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Дъмбартън - Еърдри 0 - 0 3.40 3.50 1.97
17:00 Питърхед - Форфар Атлетик отл. 1.66 3.76 4.65
17:00 Странрар - Рейт Роувърс 1 - 1 4.15 3.94 1.70
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Брихин Сити 4 - 1 1.77 3.98 3.75
17:00 Единбург Сити - Анан Атлетик 3 - 0 1.51 4.22 5.27
17:00 Елгин Сити - Коув Рейнджърс 3 - 0 4.80 4.15 1.56
17:00 Стенхаусмюър - Каудънбийт 2 - 2 2.18 3.49 2.98
17:00 Стърлинг Албиън - Куинс парк ФК 1 - 3 2.47 3.41 2.58
Шотландия - Купа на Шотландия Шотландия - Купа на Шотландия Рез. 1 X 2
14:30 Хамилтън - Рейнджърс 1 - 4 11.81 5.57 1.21
17:00 Абърдийн - Килмарнък 0 - 0 1.71 3.59 4.32
17:00 Еър Юнайтед - Сейнт Джонстън 1 - 2 3.14 3.33 2.11
17:00 Инвърнес КТ - Ливингстън 1 - 0 3.84 3.63 1.80
17:00 Сейнт Мирън - Мъдъруел 1 - 1 2.88 3.20 2.32
21:20 Фолкърк - Хартс 0 - 1 5.39 3.91 1.53
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
08:00 Сидни - Уестърн Сидни Уондърърс отл. 1.67 3.95 4.54
10:30 Бризбейн Роар - Аделаида Юнайтед 2 - 1 2.95 3.65 2.20
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
16:00 КАББ Ареридж - УСМ Бел-Абес 2 - 0 1.73 3.21 4.49
16:00 НА Хюсеин Дей - АСО Шлеф 0 - 3 2.20 2.85 3.30
16:00 НШ Магра - КР Белуиздад 1 - 1 3.04 2.80 2.38
17:00 УСМ Алжир - КС Константин 1 - 3 1.85 3.11 3.96
18:00 ЖС Саура - АС Аин Млила 2 - 1 1.90 3.09 3.80
18:45 МК Оран - ЕС Сетиф 1 - 1 1.85 3.09 4.00
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
00:00 Алдосиви Мар дел Плата - Сентрал Кордоба 0 - 2 2.49 2.88 3.12
02:10 Архентинос Хуниорс - Ланус 0 - 0 2.56 2.95 2.88
22:35 Дефенса и Хустисия - Колон Санта Фе 0 - 0 1.71 3.44 5.10
22:35 Химнасия Ла Плата - Патронато Парана 1 - 1 1.90 3.23 4.16
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
02:00 Темперлей - Естудиантес Рио Куарто 0 - 0 2.57 2.98 2.72
22:30 Естудиантес Буенос Айрес - Атлетико Митре 3 - 2 1.86 3.14 4.06
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
00:00 Килмес Буенос Айрес - Тигре Виктория 2 - 1 2.68 2.87 2.62
02:00 Атлетико Рафаела - Браун Адроге 2 - 0 1.89 3.12 4.25
02:30 Химнасия Хухуй - Депортиво Риестра 0 - 1 2.13 2.86 3.66
22:05 Ол Бойс Буенос Айрес - Чакарита Хуниорс 1 - 1 2.22 2.81 3.46
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Аурора Кочабамба - Атлетико Палмафлор 0 - 0 1.54 3.97 4.68
23:15 Насионал Потоси - Роял Пари Санта Крус 0 - 0 1.59 3.97 4.31
Бразилия - Други Бразилия - Други Рез. 1 X 2
21:00 АВС RN - Сеара CE 0 - 0 2.92 3.13 2.25
21:00 Ботафого PB - Наутико PE 2 - 1 2.40 3.11 2.73
21:00 Форталеса CE - Санта Круз PE 3 - 0 1.46 3.94 5.94
23:00 Баия BA - Витория Салвадор BA 0 - 2 1.85 3.25 3.91
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
01:00 Академия Пуерто Кабейо - Замора Баринас 0 - 0 2.26 3.14 2.91
17:00 Каракас - Депортиво Ла Гуайра 1 - 0 2.03 3.18 3.31
21:30 Гран Валенсия Маракай - Яракуянос Сан Фелипе 0 - 0 3.04 3.42 2.10
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Мунисипал - Санта Лусия Коцумалгуапа 2 - 0 1.48 3.87 5.67
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Ал Итихад Александрия - Асуан 0 - 1 1.61 3.33 5.77
17:00 Маср Кайро - Смоуха 0 - 1 4.01 2.79 2.04
19:30 Миср Ел Макаса - Ел Ентаг Ел Харби 1 - 1 1.92 3.03 4.08
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:15 Хокоро - Мунисипал Лименьо 2 - 2 2.38 3.18 2.67
Индия - И-Лига Индия - И-Лига Рез. 1 X 2
13:30 НЕРОКА Имфал - ТРАУ Имфал 5 - 0 2.82 3.44 2.18
15:30 Гокулам Керала - Реал Кашмир 0 - 1 2.20 3.16 2.99
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 АТК Калкута - Одиша 3 - 1 1.80 3.42 3.87
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Апертура Рез. 1 X 2
01:05 Депортиво Пасто - Атлетико Букараманга 4 - 0 1.73 3.23 5.04
03:10 Депортес Толима - Енвигадо 3 - 0 1.67 3.35 5.21
23:05 Кукута Депортиво - Алианса Петролера 0 - 2 2.40 3.02 2.88
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
05:00 Пуебла - Сантос Лагуна 2 - 2 3.38 3.36 2.04
05:10 Тихуана - Депортиво Толука 1 - 1 1.98 3.27 3.66
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Минерос де Сакатекас - Корекаминос УАТ 4 - 0 1.81 3.18 4.04
05:00 Венадос - Селая 1 - 0 2.31 3.13 2.75
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
05:00 Уейтакиър Юнайтед - Ийстърн Събърбс 1 - 0 3.65 4.26 1.68
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:15 Либертад Асунсион - Ривър Плейт Асунсион 2 - 1 1.44 4.06 6.18
23:00 Спортиво Сан Лоренцо - Насионал Асунсион 1 - 1 2.81 3.18 2.32
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
20:15 Атлетико Грау - Универсидад Сезар Валехо 1 - 1 1.94 3.35 3.48
22:00 Бинасионал - Мелгар Арекипа 2 - 4 1.88 3.46 3.60
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
15:00 Етоил дю Сахел Сус - Чеба 0 - 0 1.53 3.75 5.26
15:00 Хамам-Лиф - Бизертин Бизерта 2 - 1 2.20 2.97 3.17
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Маратон Сан Педро - Реал Еспаня 3 - 0 2.01 3.22 3.29
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
02:00 Депортес Ла Серена - Кобресал Ел Салвадор 1 - 2 2.37 3.19 2.87
17:00 Уачипато Талкауано - Универсидад де Консепсион 1 - 1 1.88 3.28 3.98
23:00 Универсидад де Чили - Унион Ла Калера 3 - 0 1.80 3.51 4.10
Южна Африка - Недбанк Къп Южна Африка - Недбанк Къп Рез. 1 X 2
15:00 Блумфонтейн Селтик - АмаЗулу Дърбан 4 - 1 2.00 3.18 3.50
18:00 Мамелоди Съндаунс - СуперСпорт Юнайтед 1 - 0 1.68 3.38 4.78
Япония - Суперкупа Япония - Суперкупа Рез. 1 X 2
06:35 Йокохама Ф-Маринос - Висел Кобе** 3 - 3 1.93 3.64 3.48
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
03:30 Депортиво Куенка (Екв) - Гуаякил Сити (Екв) 3 - 1 1.57 4.00 4.20
11:00 Криля Советов (Рус) - Нефтехимик Нижнекамск (Рус) 2 - 1 - - -
12:00 Баник Соколов (Чех) - Усти над Лабем (Чех) 4 - 2 2.63 3.45 2.29
12:50 Фрем Копенхаген (Дан) - Нествед (Дан) 1 - 2 2.90 3.60 2.00
13:00 Аустрия Виена (Авс) - Джуниърс ОО (Авс) 4 - 1 1.44 4.36 5.49
13:00 Одензе (Дан) - Хорсенс (Дан) 3 - 0 2.17 3.57 2.67
13:00 Рандерс (Дан) - Чертаново Москва (Рус) 1 - 3 - - -
13:00 Спартак Москва (Рус) - Партизан Белград (Сър) 3 - 2 2.14 3.41 3.00
13:00 Хойничанка Хойнице (Пол) - Олимпия Груджьондз (Пол) 1 - 2 2.75 3.39 2.22
13:00 Храдец Кралове (Чех) - Дукла Прага (Чех) 1 - 3 2.20 3.43 2.76
13:30 ИФК Гьотеборг (Шве) - Хелзинборг (Шве) 2 - 2 1.82 3.49 3.59
14:00 Алтах (Авс) - Дорнбирн (Авс) 1 - 0 - - -
14:00 Берое (Бъл) - Ботев Гълъбово (Бъл) 5 - 2 2.22 3.34 2.75
14:00 Височина Ихлава (Чех) - Скалица (Слк) 2 - 2 1.66 4.37 3.52
14:00 Серед (Слк) - Дубница (Слк) 3 - 0 1.40 4.94 5.06
14:00 Стрьомен (Нор) - ХамКам (Нор) 2 - 2 2.40 3.80 2.29
14:00 Трелеборг (Шве) - Роскилде (Дан) 0 - 1 1.91 3.58 3.20
14:00 Фалкенберг (Шве) - Варберг БоИС (Шве) 4 - 1 1.91 3.49 3.26
14:00 Яблонец (Чех) - Славой Вишеград (Чех) 6 - 1 1.44 4.25 5.46
15:00 Аустрия Виена (Авс) - Ружомберок (Слк) 4 - 1 1.81 3.94 3.22
15:00 Жилина (Слк) - ГКС Тихи (Пол) 6 - 2 1.57 3.75 4.69
15:00 Кристиансунд (Нор) - Молде (Нор) 1 - 1 3.14 3.80 1.90
15:00 Матерсбург (Авс) - Лишен Бърно (Чех) 4 - 1 1.51 4.05 4.91
15:00 Мос (Нор) - Квик Халден (Нор) 2 - 1 3.40 4.79 1.66
15:00 Рапид Виена (Авс) - Хорн (Авс) 1 - 1 1.93 4.59 4.46
15:00 Сарпсборг 08 (Нор) - КФУМ Осло (Нор) 1 - 1 1.66 3.99 3.88
15:00 Солентюна (Шве) - Акрополис (Шве) 2 - 1 4.11 4.13 1.59
15:00 ТСЦ Бачка Топола (Сър) - Вождовац Белград (Сър) 3 - 3 1.99 3.59 2.99
15:00 ФК Уфа (Рус) - Урарту Ереван (Арм) 0 - 0 - - -
15:00 Хартберг (Авс) - Капфенберг (Авс) 1 - 3 1.12 8.22 10.69
15:30 Бохемианс 1905 Прага (Чех) - Млада Болеслав (Чех) 2 - 1 2.40 3.41 2.49
15:30 Волфсбергер (Авс) - Адмира Вакер Мьодлинг (Авс) 4 - 1 1.66 3.78 4.01
15:30 Карвина (Чех) - Сигма Оломоуц (Чех) 0 - 0 2.49 3.41 2.40
15:30 Нитра (Слк) - Фастав Злин (Чех) 0 - 1 4.29 3.79 1.61
15:30 Теплице (Чех) - Виктория Жижков (Чех) 2 - 1 1.66 3.77 4.05
16:00 Розенборг (Нор) - Сундсвал (Шве) 5 - 1 1.44 4.85 4.90
16:30 Криля Советов (Рус) - Рандерс (Дан) 2 - 2 - - -
17:00 Астана (Каз) - Хакен (Шве) 1 - 2 2.48 3.45 2.38
17:00 ЦСКА Москва (Рус) - Од БК (Нор) 3 - 1 1.44 4.36 5.61
20:00 Жалгирис Вилнюс (Лит) - Неман (Блр) 2 - 0 1.96 3.27 3.42
22:00 Славия Прага (Чех) - Хамарби (Шве) 4 - 2 1.53 4.05 4.90

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 28.02.2020 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане