Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
ноември '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 2021222324
252627282930 
       
Топ факти за деня

Уулвърхямптън 7 равенства от 11 мача

Ливърпул 10 победи от 11 мача

Магдебург като гост 6 равенства от 7 мача

Атлетико Балеарес 10 победи от 11 мача

Аморебиета като гост 4 равенства от 5 мача

Картахена само 2 получени гола в 11 мача - 0.18 на мач

Марбеля като гост 4 равенства от 5 мача

Перджолетезе няма победа от 13 мача

Реджина като домакин само победи от 6 мача

Ред Бул Залцбург няма загуба от 13 мача

Карабах Агдам като домакин нито един получен гол в 5 мача

Фламуртари няма победа от 11 мача

ФК Ереван само загуби от 12 мача

Клуб Брюж като гост само победи от 6 мача

Берое няма равенство от 15 мача

Лудогорец Разград няма загуба от 15 мача

Апоел Кфар Саба като домакин само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Раков Ченстохова няма равенство от 14 мача

Сепси Сфънту Георге 10 равенства от 15 мача

Цървена Звезда Белград 13 победи от 14 мача

Шахтьор Донецк 12 победи от 13 мача

Аякс 39 вкарани гола в 12 мача - 3.25 на мач

Ваалвийк като гост 21 получени гола в 6 мача - 3.50 на мач

Хайдук Сплит като домакин само победи от 7 мача

Славия Прага няма загуба от 15 мача

Дукла Прага няма равенство от 14 мача

Селтик като домакин 21 вкарани гола в 5 мача - 4.20 на мач

Уелингтън Финикс само загуби от 4 мача

Атлетико Митре като гост само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Сан Мартин Тукуман като домакин нито един получен гол в 5 мача

Олимпик Сафи само равенства от 5 мача

Есперанс де Тунис само победи от 5 мача

Анкета

Кой ще спечели директния сблъсък за 2то място в нашата квал. група за ЕВРО 2020 на 14.11.2019?

ТВ програма
Diema Sport
Берое - Арда Кърджали
12:45 на живо
Sport  Plus HD
Майорка - Виляреал
13:00 на живо
MAX Sport 3
Каляри - Фиорентина
13:30 на живо
Diema Sport 2
Кардиф - Бристъл Сити
14:00 на живо
Nova Sport
Доувър Атлетик - Саутенд
14:00 на живо
EuroSport 2
Борусия М'Гладбах - Вердер Бремен 14:30 на живо
Sport  Plus HD
Атлетик Билбао - Леванте
15:00 на живо
Diema Sport
Ботев Пловдив - Левски София 15:15 на живо
Diema Sport 2
Манчестър Юнайтед - Брайтън 16:00 на живо
MAX Sport 3
Лацио - Лече
16:00 на живо
MAX Sport 2
Сампдория - Аталанта
16:00 на живо
EuroSport 2
Волфсбург - Байер Леверкузен 16:30 на живо
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Еспаньол 17:00 на живо
Diema Sport
Витоша Бистрица - Лудогорец Разград 17:45 на живо
Ring.BG
Нант - Сент Етиен
18:00 на живо
MAX Sport 1
Вилем II - ПСВ Айндховен
18:00 на запис
Diema Sport 2
Ливърпул - Манчестър Сити 18:30 на живо
EuroSport 2
Фрайбург - Айнтрахт Франкфурт 19:00 на живо
MAX Sport 3
Парма - Рома
19:00 на живо
Sport  Plus HD
Хетафе - Осасуна
19:30 на живо
Diema Sport 2
Уулвърхямптън - Астън Вила 21:00 на запис
MAX Sport 3
Ювентус - Милан
21:45 на живо
Sport  Plus HD
Бетис - Севиля
22:00 на живо
Ring.BG
Олимпик Марсилия - Лион
22:00 на живо
MAX Sport 2
Сиатъл Саундърс - Торонто 22:00 на живо

Мачове за неделя, 10 ноември, 2019 Подреждане по час

Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
16:00 Мианмар - Туркменистан отл. 5.35 4.40 1.57
Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Манчестър Юнайтед - Брайтън 3 - 1 1.63 3.76 6.23
16:00 Уулвърхямптън - Астън Вила 2 - 1 1.95 3.60 4.00
18:30 Ливърпул - Манчестър Сити 3 - 1 2.65 3.53 2.63
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
14:00 Кардиф - Бристъл Сити 0 - 1 1.99 3.55 3.74
Англия - ФА Къп Англия - ФА Къп Рез. 1 X 2
14:00 Доувър Атлетик - Саутенд 1 - 0 2.54 3.46 2.57
14:45 Барнет - Флийтууд Таун 0 - 2 4.77 3.87 1.66
14:45 Бристол Роувърс - Бромли 1 - 1 1.76 3.84 4.20
14:45 Гейтсхед - Олдъм 1 - 2 3.36 3.90 1.94
14:45 Йорк Сити - Олтринкам 0 - 1 1.68 3.83 4.62
14:45 Рексъм - Рочдейл 0 - 0 3.02 3.46 2.22
16:15 Хейс и Йединг - Оксфорд Юнайтед 0 - 2 11.09 6.30 1.21
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Борусия М'Гладбах - Вердер Бремен 3 - 1 1.86 3.95 3.93
16:30 Волфсбург - Байер Леверкузен 0 - 2 2.93 3.52 2.37
19:00 Фрайбург - Айнтрахт Франкфурт 1 - 0 2.87 3.68 2.34
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Дармщат 98 - Ян Регенсбург 2 - 2 2.32 3.39 2.97
14:30 Нюрнберг - Арминия Билефелд 1 - 5 2.90 3.57 2.28
14:30 Хайденхайм - Хановер 96 4 - 0 2.50 3.23 2.84
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Байерн Мюнхен II - Магдебург 2 - 1 2.82 3.52 2.28
15:00 Кемницер - Вюрцбургер Кикерс 0 - 0 2.77 3.62 2.29
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Майорка - Виляреал 3 - 1 3.45 3.42 2.16
15:00 Атлетик Билбао - Леванте 2 - 1 1.68 3.75 5.40
17:00 Атлетико Мадрид - Еспаньол 3 - 1 1.48 3.97 8.66
19:30 Хетафе - Осасуна 0 - 0 1.81 3.34 5.14
22:00 Бетис - Севиля 1 - 2 3.51 3.50 2.10
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Депортиво Ла Коруня - Елче 1 - 3 1.83 3.26 4.68
17:00 Алмерия - Сарагоса 1 - 1 1.98 3.21 4.00
19:00 Малага - Фуенлабрада 0 - 0 2.02 3.00 4.23
19:00 Расинг Сантандер - Понферадина 2 - 2 2.22 3.01 3.54
22:00 Райо Валекано - Кадис 1 - 1 2.11 3.15 3.62
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
12:30 Мелия - Корухо отл. 1.85 3.18 4.23
12:30 Хетафе Б - Спортинг Хихон Б 0 - 1 2.09 3.12 3.31
13:00 Атлетико Мадрид Б - Атлетико Балеарес 0 - 0 2.31 3.15 2.88
13:00 Лангрео - Лас Палмас Атлетико 1 - 0 2.39 2.89 2.99
13:00 Лас Росас - Понтеведра 1 - 3 2.03 3.10 3.54
13:00 Пеня Депортива - Райо Махадаонда 0 - 0 2.71 3.15 2.43
13:00 Реал Мадрид Кастиля - Ибиса 1 - 2 2.46 3.05 2.73
13:00 Реал Овиедо Б - Интернасионал де Мадрид 0 - 0 2.07 3.20 3.35
16:45 Селта Виго Б - Расинг Ферол 0 - 2 2.08 3.18 3.30
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
13:00 Алавес Б - Културал Леонеса 1 - 1 3.66 3.33 1.92
17:00 Исара - Аренас Клуб де Гечо 3 - 1 2.04 3.13 3.47
18:00 Баракалдо - Туделано 3 - 1 1.97 3.19 3.64
18:00 Бургос - Атлетик Билбао Б 2 - 0 2.63 3.26 2.43
18:00 Гихуело - Аморебиета 0 - 1 2.44 2.93 2.89
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
13:00 Валенсия Местая - Атлетико Леванте 3 - 1 2.25 2.87 3.28
13:00 Ебро - Барселона Б 1 - 1 2.80 2.83 2.57
13:00 Еспаньол Б - Ехеа 3 - 1 1.95 3.11 3.85
18:00 Бадалона - Химнастик де Тарагона 2 - 1 2.77 3.01 2.46
18:00 Кастейон - Еркулес 1 - 0 2.18 3.02 3.31
18:00 Лейда Еспортиу - Ориуела 4 - 0 1.47 3.81 6.61
18:00 Олот - Прат 0 - 0 1.88 2.98 4.31
19:00 Корнеля - Лагостера 2 - 1 2.25 3.06 3.06
19:00 Ла Нусия - Виляреал Б 0 - 0 2.55 3.01 2.68
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
13:00 Рекреативо Гранада - Картахена 0 - 1 4.18 3.15 1.84
18:00 Алхесирас - УКАМ Мурсия 1 - 2 2.28 3.05 3.01
18:00 Йеклано Депортиво - Линенсе 3 - 0 2.12 3.05 3.37
18:00 Реал Мурсия - Марбеля 1 - 1 2.63 2.98 2.61
18:00 Сан Фернандо - Талавера де ла Рейна 1 - 0 1.79 3.23 4.38
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Каляри - Фиорентина 5 - 2 2.85 3.31 2.51
16:00 Лацио - Лече 4 - 2 1.22 6.67 11.93
16:00 Сампдория - Аталанта 0 - 0 4.08 3.80 1.85
16:00 Удинезе - СПАЛ 0 - 0 2.09 3.22 3.79
19:00 Парма - Рома 2 - 0 4.06 3.80 1.85
21:45 Ювентус - Милан 1 - 0 1.45 4.45 7.21
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Кремонезе - Салернитана 1 - 0 1.98 3.16 4.03
16:00 Трапани - Козенца 2 - 2 2.69 3.03 2.69
22:00 Фрозиноне - Киево 2 - 0 2.04 3.08 3.93
Италия - Серия С - Група А Италия - Серия С - Група А Рез. 1 X 2
16:00 Албинолефе - Понтедера 1 - 0 2.75 2.99 2.50
16:00 Арецо - Олбия 2 - 1 1.76 3.28 4.30
16:00 Леко - Ренате 0 - 2 2.58 3.03 2.59
16:00 Пианезе - Перджолетезе 2 - 0 1.82 3.12 4.27
16:00 Ювентус Б - Пистоезе 0 - 2 1.87 3.15 3.93
18:30 Аурора Про Патрия - Алесандрия 0 - 0 2.79 3.05 2.40
18:30 Новара - Комо 2 - 1 2.17 2.90 3.41
18:30 Про Верчели - Джиана Ерминио 1 - 1 1.69 3.24 4.86
18:30 Сиена - Гоцано 1 - 1 1.75 3.22 4.50
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
16:00 Пиаченца - Губио 1 - 0 1.78 3.21 4.29
16:00 Самбенедетезе - Римини 2 - 0 1.63 3.52 4.84
16:00 Триестина - Виченца Виртус 0 - 3 2.61 2.99 2.58
16:00 Фермана - Виртус Верона 0 - 2 2.98 3.09 2.24
18:30 Вис Пезаро 1898 - Имолезе 1 - 1 2.19 3.02 3.14
18:30 Модена - Алма Ювентус Фано 2 - 1 1.76 3.19 4.44
18:30 Падуа - Судтирол 0 - 1 1.99 3.16 3.57
18:30 Унион АрциняноКиампо - Карпи 0 - 1 2.61 3.02 2.60
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
16:00 Виртус Франкавила - Ренде 1968 1 - 1 1.51 3.62 5.95
16:00 Кавезе 1919 - Катанзаро 2 - 2 2.57 3.10 2.56
16:00 Монополи 1966 - Витербезе 1 - 0 2.04 3.22 3.30
16:00 Пичерно - Терамо 3 - 1 2.60 3.08 2.53
16:00 Реджина - Казертана 2 - 0 1.56 3.70 5.28
18:30 Бишелие 1913 - Бари 0 - 3 4.21 3.23 1.79
18:30 Катания - Сикула Леонцио 2 - 1 1.49 3.93 5.55
18:30 Тернана - Паганезе 2 - 0 1.62 3.46 4.96
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Рен - Амиен 3 - 1 2.07 3.23 3.83
18:00 Монпелие - Тулуза 3 - 0 1.78 3.49 4.75
18:00 Нант - Сент Етиен 2 - 3 2.08 3.14 3.94
22:00 Олимпик Марсилия - Лион 2 - 1 2.63 3.40 2.67
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
15:30 Аустрия Виена - Матерсбург 2 - 1 1.69 4.13 4.24
15:30 ЛАСК Линц - Адмира Вакер Мьодлинг 1 - 0 1.18 6.77 13.67
18:00 Волфсбергер - Ред Бул Залцбург 0 - 3 4.50 4.44 1.61
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Лафниц - Грацер АК 1 - 1 1.92 3.54 3.36
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Сабах Баку - Сумгаит 1 - 3 2.82 3.05 2.40
17:00 Карабах Агдам - Зира Баку 1 - 1 1.24 5.16 10.14
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
14:30 Лачи - Кукеси 1 - 0 - - -
17:00 Фламуртари - Партизани Тирана 1 - 1 4.28 3.52 1.67
Андора - Първа Дивизия Андора - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
13:00 Сант Жулия - УЕ Енгордани 0 - 3 - - -
19:00 УЕ Санта Колома - Ордино 1 - 0 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Ной Ереван - Лори Ванадзор 3 - 1 2.20 3.09 3.12
13:00 Арарат-Армения Ереван - ФК Ереван 7 - 2 1.11 7.68 14.01
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
12:30 Енергетик-БГУ Минск - Торпедо Жодино 2 - 1 3.08 3.45 2.05
14:30 Ислоч Минск - Динамо Брест 1 - 1 4.58 3.59 1.67
16:30 ФК Витебск - БАТЕ Борисов 1 - 2 5.90 3.95 1.47
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Роял Антверпен - Клуб Брюж 2 - 1 3.54 3.64 2.00
19:00 Генк - КАА Гент 0 - 2 2.37 3.53 2.79
21:00 Стандарт Лиеж - Мехелен 1 - 2 1.54 4.32 5.53
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Младост Добой Какан - Борац Баня Лука 1 - 1 2.80 2.96 2.42
17:30 Широки Брег - Вележ Мостар 1 - 0 1.75 3.22 4.31
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
12:45 Берое - Арда Кърджали 0 - 1 1.71 3.53 4.32
15:15 Ботев Пловдив - Левски София 1 - 0 5.23 3.70 1.58
17:45 Витоша Бистрица - Лудогорец Разград 0 - 1 15.85 6.39 1.14
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
14:30 Локомотив София - Кариана Ерден 2 - 0 1.48 3.96 5.63
14:30 Спартак Варна - Литекс Ловеч 0 - 4 4.36 3.56 1.73
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Торпедо Кутаиси - Дила Гори 1 - 1 - - -
Гърция - Супер Лига Гърция - Супер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Арис Солун - Астерас Триполис 2 - 1 1.48 3.87 7.41
17:00 Ксанти - Паниониос Атина 1 - 2 1.92 3.22 4.20
17:15 Олимпиакос - Атромитос 2 - 0 1.14 6.87 20.41
19:30 Панатинайкос - АЕК Атина 3 - 2 2.81 3.05 2.58
Гърция - Супер Лига 2 Гърция - Супер Лига 2 Рез. 1 X 2
14:45 Аполон Понту - Платаниас 0 - 2 6.03 3.62 1.51
15:00 Аполон Лариса - Панахайки 1 - 1 2.46 2.98 2.68
15:00 Аполон Смирни - Докса Драма 1 - 1 1.29 4.32 10.34
15:00 Караискакис Арта - Левадиакос 1 - 1 2.29 2.92 3.10
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
14:00 Олимпиакос Волос - Ялисос 1948 2 - 0 1.71 3.17 4.56
15:00 Диагорас Родос - Ники Волос 1 - 1 1.61 3.18 5.59
15:00 Егалео - Йоникос 1 - 2 2.24 2.72 3.29
15:00 Йерапетра - Кавала 3 - 2 2.04 2.86 3.62
15:00 Теспротос Игуменица - Еноси ПД Аспропиргос 1 - 0 2.37 3.00 3.09
15:00 Триглия - Каламата 1 - 0 3.69 3.17 1.88
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
13:00 Хобро - Нордселанд 2 - 2 3.93 3.83 1.83
15:00 Лингби - Одензе 4 - 3 3.80 3.76 1.87
15:00 Орхус - Сьондерийске 4 - 2 1.98 3.61 3.61
17:00 Брьондби - Есберг 2 - 1 1.67 3.96 4.76
19:00 Мидтиланд - ФК Копенхаген 4 - 1 2.15 3.31 3.40
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Роскилде - Хвидовре 0 - 2 2.27 3.49 2.88
14:45 Фремад Амагер - Вендсисел 3 - 0 3.35 3.40 2.06
15:00 Фредериция - Скиве 0 - 2 1.60 3.93 4.82
16:00 Колдинг - Кьоге 0 - 2 3.22 3.45 2.08
Израел - Висша Лига Израел - Висша Лига Рез. 1 X 2
20:00 Апоел Кфар Саба - Апоел Хадера 0 - 0 2.41 3.18 2.65
20:15 Бней Йехуда - МС Ашдод 2 - 0 2.25 3.07 3.11
20:15 Макаби Хайфа - Бейтар Йерусалим 3 - 1 2.09 3.19 3.14
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
11:00 Астана - Иртиш Павлодар 0 - 2 1.35 4.75 7.04
11:00 Жетису Талдикорган - Шахтьор Караганди 3 - 2 1.53 3.94 5.30
11:00 Кайрат Алмати - Атирау 2 - 1 - - -
11:00 Кайсар Къзълорда - Окжетпес Кокшетау 1 - 1 2.12 3.29 3.12
11:00 Ордабаси Шимкент - Тараз 3 - 0 - - -
11:00 Тобол Костанай - Актобе 2 - 1 1.23 5.85 9.61
Кипър - Първа Дивизия Кипър - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Пафос - Еносис Паралимни 1 - 1 2.06 3.18 3.29
18:00 Олимпиакос Никозия - Етникос Ахна 4 - 0 2.27 3.35 2.74
19:00 Аполон Лимасол - Апоел Никозия 1 - 1 2.53 3.47 2.37
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
14:00 Гниляне - Дреница Србица 1 - 1 1.67 3.30 4.50
14:00 Трепча 89 Митровица - Балкани Суха река 0 - 0 2.30 3.10 2.75
Люксембург - Други Люксембург - Други Рез. 1 X 2
17:00 Расинг ФК Унион - ЮС Хостерт 5 - 1 1.62 4.00 4.40
17:00 Роданж 91 - Мондорф-ле-Бен 1 - 3 3.80 3.80 1.73
17:00 Юнион Титус Петанж - Фола Еш 1 - 2 3.00 3.70 2.00
Малта - Премиер Лига Малта - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Гзира Юнайтед - Сиренс 0 - 1 1.57 3.78 4.69
17:00 Флориана - Хибърниънс 2 - 2 2.43 3.41 2.45
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Кристиансунд - Сарпсборг 08 4 - 0 2.44 3.37 2.78
19:00 Лилестрьом - Стабек 1 - 3 2.23 3.29 3.16
19:00 Молде - Стрьомгодсет 4 - 0 1.40 4.84 6.83
19:00 Мьондален - Ранхайм 3 - 1 1.93 3.51 3.80
19:00 Тромсьо - Волеренга Осло 0 - 0 2.57 3.53 2.53
21:00 Розенборг - Бодо Глимт 3 - 2 1.72 3.98 4.24
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
13:30 Заглембие Любин - Раков Ченстохова 2 - 2 2.02 3.39 3.59
16:00 Лех Познан - Корона Келце 0 - 0 1.61 3.77 5.58
18:30 Лехия Гданск - Погон Шчечин 0 - 1 2.11 3.28 3.40
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:40 Хробри Глогов - Подбескидзе 1 - 1 3.50 3.31 1.98
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Маритимо - Портимонензе 1 - 1 2.59 3.11 2.81
17:00 Пасош Ферейра - Тондела 1 - 0 2.02 3.32 3.76
20:30 Спортинг Лисабон - Белененсеш 2 - 0 1.35 4.79 8.59
22:00 Витория Гимараеш - Спортинг Брага 0 - 2 2.33 3.40 2.94
23:00 Боавища - Порто 0 - 1 6.28 3.74 1.57
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Пенафиел - Бенфика Б 1 - 1 2.02 3.37 3.32
17:00 Академико Визеу - Вилафранкензе 0 - 2 1.75 3.46 4.41
17:00 Кова Да Пиедаде - Ещорил Прая 0 - 2 3.04 3.26 2.19
17:00 Насионал Мадейра - Спортинг Ковиля 1 - 0 2.01 3.25 3.47
19:15 Шавеш - Каза Пиа 2 - 0 1.34 4.59 7.82
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
16:00 Сепси Сфънту Георге - Газ Метан Медиаш 0 - 1 2.62 3.05 2.76
19:00 Динамо Букурещ - Клуж 0 - 0 4.11 3.36 1.87
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
10:30 ФК Оренбург - ФК Уфа 0 - 0 2.03 3.13 3.82
13:00 Арсенал Тула - Зенит Санкт Петербург 0 - 1 5.61 3.74 1.60
15:30 ПФК Сочи - ЦСКА Москва 2 - 3 4.32 3.43 1.84
18:00 Локомотив Москва - ФК Краснодар 1 - 1 2.23 3.33 3.13
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Работнички Скопие - Шкендия 79 Тетово 1 - 2 5.38 3.52 1.59
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Злате Моравце - Слован Братислава 0 - 1 5.25 4.18 1.50
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Петржалка Братислава - Партизан Бардейов 0 - 1 1.84 3.72 3.31
11:30 ШТК 1914 Шаморин - Дукла Банска Бистрица 3 - 0 3.95 3.61 1.73
14:00 Славой Требишов - Кошице 1 - 1 2.37 3.39 2.52
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Триглав - Браво Любляна 1 - 0 2.55 3.36 2.42
17:45 Олимпия Любляна - Табор Сежана 2 - 0 1.30 5.12 7.73
20:00 Мура - Алуминий Кидричево 2 - 4 2.16 3.33 2.96
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
15:30 ТСЦ Бачка Топола - Вождовац Белград 2 - 2 2.20 3.12 2.98
15:30 Явор Иваница - Цървена Звезда Белград 1 - 1 11.40 6.19 1.19
17:30 Партизан Белград - ФК Инджия 3 - 0 1.10 8.23 15.70
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Гьозтепе - Йени Малатияспор 1 - 1 2.26 3.33 3.05
15:30 Трабзонспор - Аланияспор 1 - 0 2.50 3.52 2.59
18:00 Бешикташ - Денизлиспор 1 - 0 1.54 4.17 5.44
18:00 Истанбул Башакшехир - Анкарагуджу 2 - 1 1.24 5.78 11.36
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кечиоренгуджу - Аданаспор 2 - 0 1.84 3.29 4.02
13:00 Юмраниеспор - Хатайспор 0 - 0 3.06 3.24 2.17
15:30 Болуспор - Бурсаспор 1 - 1 2.39 3.23 2.73
18:00 Балъкесирспор - Алтънорду 0 - 0 1.58 3.79 4.78
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Заря Луганск - Колос Ковалевка 2 - 0 1.39 4.33 7.31
17:00 Шахтьор Донецк - Динамо Киев 1 - 0 1.64 3.76 4.62
19:30 Олимпик Донецк - Александрия 0 - 0 3.51 3.20 2.00
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Черкащина-Академия - Оболон-Бровар Киев 1 - 2 5.72 4.11 1.46
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:15 Дебрецен - Ференцварош 1 - 6 3.24 3.46 2.04
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 Аякс - Утрехт 4 - 0 1.29 5.96 8.48
15:30 Вилем II - ПСВ Айндховен 2 - 1 4.27 3.80 1.78
15:30 Твенте - Цволе 2 - 1 2.00 3.78 3.40
17:45 Фейенорд - Ваалвийк 3 - 2 1.19 7.28 12.00
21:00 АЗ Алкмаар - Еммен 3 - 0 1.18 7.00 13.75
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Хайдук Сплит - Осиек 3 - 2 1.87 3.35 3.98
18:30 Риека - Динамо Загреб 0 - 5 3.15 3.13 2.22
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
14:00 Сутиеска Никшич - Ком Подгорица 2 - 0 1.27 5.16 8.53
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:30 Виктория Пилзен - Слован Либерец 4 - 1 1.46 4.18 6.13
15:30 Чешке Будьовице - Словачко 2 - 0 2.16 3.20 3.32
18:00 Славия Прага - Теплице 3 - 0 1.12 7.96 19.13
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Виктория Жижков - Усти над Лабем 2 - 1 2.14 3.14 3.19
15:00 Варнсдорф - Дукла Прага 1 - 1 4.00 3.32 1.80
16:00 Храдец Кралове - Витковице 3 - 0 1.30 4.75 7.73
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Йънг Бойс - Санкт Гален 4 - 3 1.50 4.38 5.79
17:00 Лугано - Базел 0 - 3 3.66 3.64 1.91
17:00 Цюрих - Сион 4 - 2 1.94 3.58 3.61
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
15:30 Кринс - Лозана-Уши 3 - 0 2.20 3.52 2.81
16:00 Аарау - Вадуц 2 - 2 1.97 3.62 3.26
16:00 Лозана Спорт - Шафхаузен 5 - 0 1.33 4.93 7.24
Швеция - Алсвенскан Квалификации Швеция - Алсвенскан Квалификации Рез. 1 X 2
15:45 Калмар - Браге 2 - 2 1.67 3.55 5.32
Швеция - Купа на Швеция Швеция - Купа на Швеция Рез. 1 X 2
17:00 Вернаму - Малмьо 0 - 2 13.12 7.32 1.14
Швеция - Плейофи Швеция - Плейофи Рез. 1 X 2
14:00 Йостерс - Ландскрона БоИС 1 - 0 1.77 3.52 4.41
14:00 Фрей Тебю - Умео ФК 2 - 2 1.79 3.78 3.94
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Ливингстън - Рейнджърс 0 - 2 9.02 5.29 1.31
17:00 Селтик - Мъдъруел 2 - 0 1.18 6.77 14.01
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
07:00 Мелбърн Виктори - Уелингтън Финикс 1 - 1 2.02 3.60 3.38
09:00 Аделаида Юнайтед - Бризбейн Роар 1 - 0 1.95 3.63 3.62
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
01:00 Годой Крус - Индепендиенте 1 - 2 3.75 3.26 2.00
02:10 Сентрал Кордоба - Патронато Парана 3 - 2 2.31 2.93 3.29
16:00 Ривър Плейт - Росарио Сентрал 0 - 1 1.37 4.43 8.24
18:15 Алдосиви Мар дел Плата - Химнасия Ла Плата 0 - 3 2.86 2.90 2.64
20:30 Нюелс Олд Бойс Росарио - Дефенса и Хустисия 2 - 0 2.03 2.98 4.04
22:45 Расинг Клуб - Хуракан Буенос Айрес 1 - 0 1.58 3.56 6.10
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Аржентина - Примера Б Насионал - Зона А Рез. 1 X 2
01:00 Алварадо Мар дел Плата - Атлетико Митре 2 - 0 2.27 3.11 3.01
01:10 Платензе Буенос Айрес - Темперлей 0 - 1 1.94 3.22 3.70
19:30 Атланта Буенос Айрес - Баракас Сентрал 1 - 1 1.85 3.25 3.83
20:45 Гилермо Браун - Белграно Кордоба 2 - 1 2.41 2.87 2.88
23:00 Индепендиенте Ривадавия - Депортиво Морон 2 - 1 2.15 3.02 3.36
Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Аржентина - Примера Б Насионал - Зона Б Рез. 1 X 2
00:00 Институто Кордоба - Сантамарина 2 - 0 2.12 2.99 3.50
20:30 Браун Адроге - Химнасия Мендоса 1 - 1 2.18 2.87 3.45
23:00 Сан Мартин Тукуман - Химнасия Хухуй 2 - 0 1.57 3.40 5.82
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Дестройърс Санта Крус - Гуабира Монтеро отл. - - -
21:00 Реал Потоси - Сан Хосе Оруро отл. - - -
22:00 Боливар Ла Пас - Аурора Кочабамба отл. - - -
23:15 Хорхе Вилстерман - Дъ Стронгест Ла Пас отл. - - -
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
00:00 Палмейрас SP - Коринтианс SP 1 - 1 1.59 3.65 6.00
21:00 Интернасионал RS - Флуминензе RJ 2 - 1 1.62 3.69 5.56
21:00 Крузейро MG - Атлетико MG 0 - 0 2.13 3.23 3.35
21:00 Сао Пауло SP - Атлетико PR 0 - 1 1.95 3.21 3.93
23:00 Фламенго RJ - Баия BA 3 - 1 1.26 5.21 12.15
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
00:00 Бразил де Пелотас RS - Оесте SP 2 - 2 2.36 2.97 3.18
00:00 КР Бразил AL - Атлетико GO 2 - 1 2.81 2.96 2.59
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
17:00 Метрополитанос - Арагуа Маракай 1 - 1 2.38 2.59 3.39
22:00 Депортиво Ла Гуайра - Естудиантес де Мерида 2 - 0 1.65 3.61 4.76
22:00 Депортиво Лара - Сулия 3 - 0 1.86 3.35 3.90
22:00 Депортиво Тачира - Академия Пуерто Кабейо 2 - 1 1.46 4.27 5.65
22:00 Естудиантес де Каракас - Атлетико Венецуела 1 - 1 2.22 3.23 3.09
22:00 Замора Баринас - Трухилянос Валера 3 - 1 2.53 3.20 2.56
22:00 ЛАЛА ФК - Монагас Матурин 1 - 1 1.73 3.36 4.53
22:00 Ланерос Гуанаре - Каракас 1 - 1 2.88 3.33 2.26
22:00 Португеза Акаригуа - Минерос де Гуаяна 1 - 1 2.54 3.01 2.66
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Кселаху - Кобан Империал 1 - 2 2.20 3.18 2.90
19:30 Антигуа ГФК - Санта Лусия Коцумалгуапа 4 - 0 1.54 3.54 5.67
20:00 Малакатеко - Депортиво Михко 5 - 0 1.31 4.28 8.80
21:30 Истапа - Комуникасионес 0 - 0 2.39 3.16 2.66
22:30 Гуастатоя - Сикинала 0 - 1 1.23 4.96 10.18
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Санта Текла - Индепендиенте Сан Висенте 1 - 1 1.68 3.58 4.42
02:30 Чалатенанго - Ел Венседор Санта Елена 0 - 0 2.00 3.19 3.48
03:00 Алианса Сан Салвадор - Сонсонате 3 - 1 1.46 4.08 5.87
22:45 Мунисипал Лименьо - Агила Сан Мигел 0 - 0 2.28 3.13 2.82
23:00 Онсе Депортиво де Ауачапан - ФАС Санта Ана 1 - 1 3.25 3.60 1.90
Индия - Супер Лига Индия - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Бенгалуру - Ченайин 3 - 0 1.60 3.79 4.77
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
12:30 Калтенг Путра - ПСМ Макасар 3 - 1 - - -
Колумбия - Клаусура - Плейофи Колумбия - Клаусура - Плейофи Рез. 1 X 2
00:00 Санта Фе Богота - Америка де Кали 2 - 1 2.14 2.96 3.53
02:30 Атлетико Насионал - Кукута Депортиво 3 - 1 1.31 4.81 8.50
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
02:00 Сантос де Гуапилес - Универсидад де Коста Рика 1 - 4 1.75 3.60 4.00
23:00 Хикарал - Депортиво Саприса 2 - 5 2.57 3.25 2.54
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Олимпик Сафи - Раджа Бени Мелал 1 - 0 1.58 3.27 5.77
18:00 Видад Казабланка - РСБ Беркан 0 - 1 1.81 3.04 4.33
Мароко - Купа на Трона Мароко - Купа на Трона Рез. 1 X 2
20:00 ХУСА Агадир - Могреб Тетуан 3 - 0 2.62 2.81 2.76
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Атлетико Сан Луис - Некакса Агуаскалиентес 0 - 2 2.87 3.43 2.29
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Пачука 0 - 0 1.79 3.67 4.03
05:00 Леон - Депортиво Толука 4 - 0 1.65 3.81 4.63
05:00 Чивас Гуадалахара - Керетаро 3 - 2 2.32 3.27 2.89
20:00 Пумас УНАМ Мексико - Хуарес 1 - 1 1.66 3.66 4.82
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Потрос УАЕМ - Тампико Мадеро 0 - 2 2.04 3.32 3.30
02:00 Алебрихес де Оахака - Селая 2 - 0 1.76 3.42 4.33
04:00 Кафеталерос де Чиапас - Сакатепек 2 - 1 2.25 3.24 2.92
20:00 Леонес Негрос УдеГ - Лорос УдеК 2 - 1 1.76 3.45 4.08
Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Нова Зеландия - Шампионат по Футбол Рез. 1 X 2
02:00 Уелингтън Финикс Б - Хоукс Бей Юнайтед 3 - 4 2.69 4.60 2.02
03:00 Кентърбъри Юнайтед - Саутерн Юнайтед 2 - 1 2.16 3.85 2.64
03:00 Тасман Юнайтед - Уейтакиър Юнайтед 0 - 2 2.63 4.03 2.12
03:00 Хамилтън Уондърърс - Ийстърн Събърбс 3 - 0 6.71 5.69 1.30
05:00 Окланд Сити - Тим Уелингтън 2 - 2 1.86 3.95 3.36
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:30 Спортиво Сан Лоренцо - Гуарани Асунсион 0 - 0 3.24 3.44 2.01
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
03:00 Университарио де Депортес - Аякучо 3 - 2 1.51 3.69 5.74
18:00 Универсидад Сан Мартин - Академия Кантолао 3 - 1 1.75 3.44 4.10
20:00 Унион Комерсио - Спорт Уанкайо 1 - 2 1.84 3.45 3.79
22:00 Алианса Универсидад - Спорт Бойс 2 - 0 1.82 3.44 3.76
22:15 Бинасионал - Алианса Лима 0 - 0 1.51 3.87 5.47
САЩ - Плейофи САЩ - Плейофи Рез. 1 X 2
22:00 Сиатъл Саундърс - Торонто 3 - 1 1.94 3.58 3.74
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
15:00 Етоил дю Сахел Сус - Солиман 1 - 0 1.33 4.34 8.08
15:00 Клуб Африкан Тунис - Бизертин Бизерта 2 - 0 1.54 3.72 5.32
15:00 Стад Тунизиен Тунис - Есперанс де Тунис 0 - 0 4.13 3.27 1.80
15:00 Хамам-Лиф - Метлауи 0 - 0 2.17 2.77 3.54
15:00 Чеба - УС Татауин 0 - 0 1.93 3.02 3.94
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Пенярол Монтевидео - Ривър Плейт Монтевидео 1 - 0 1.61 3.63 5.06
21:00 Ливърпул Монтевидео - Бостън Ривър 0 - 0 1.90 3.44 3.49
21:00 Прогресо Монтевидео - Насионал Монтевидео 0 - 1 3.62 3.50 1.85
21:00 Феникс Монтевидео - Серо Ларго Мело 1 - 1 2.24 3.37 2.81
23:30 Дефенсор Спортинг - Серо Монтевидео 1 - 1 1.72 3.63 4.07
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
22:00 Реал Сосиедад Токоа - Мотагуа Тегусигалпа 0 - 0 3.37 3.60 1.88
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Блек Леопардс - Кейптаун Сити 2 - 1 3.18 2.90 2.25
15:30 Ламонтвил Голдън Ероус - Мамелоди Съндаунс 3 - 2 4.12 3.09 1.85
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
06:05 Вегалта Сендай - Шимизу Ес-Пулс 2 - 0 2.12 3.69 3.02
07:00 Оита Тринита - Гамба Осака 2 - 1 2.56 3.44 2.56
08:00 Саган Тошу - Мацумото Ямага 1 - 0 2.16 3.20 3.32
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
07:00 Вентфорет Кофу - Ависпа Фукуока 2 - 0 1.54 3.81 5.58
07:00 Звейген Канадзава - Фагиано Окаяма 1 - 1 2.07 3.30 3.30
07:00 Мачида Зелвия - Ренофа Ямагучи 1 - 0 1.90 3.59 3.59
07:00 Мито Холихок - Ехиме ФК 2 - 0 1.76 3.48 4.39
07:00 Монтедио Ямагата - В-Варен Нагазаки 1 - 3 1.82 3.47 3.96
07:00 Токушима Вортис - Йокохама ФК 0 - 1 2.45 3.26 2.67
07:00 Точиги СК - Омия Ардижа 0 - 0 4.41 3.33 1.78
08:00 Джеф Юнайтед Чиба - Токио Верди 0 - 0 2.08 3.62 3.03
09:00 Рюкю - Киото Санга 0 - 3 3.39 3.63 1.92

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 16.11.2019 00:05. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане