Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
май '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
       
Топ факти за деня

Борусия Дортмунд като домакин 49 вкарани гола в 16 мача - 3.06 на мач

Байерн Мюнхен като гост 39 вкарани гола в 16 мача - 2.44 на мач

Ордино нито един получен гол в 4 мача

Луситанос само 1 вкаран гол в 4 мача - 0.25 на мач

Городея само 2 вкарани гола в 6 мача - 0.33 на мач

Кортрийк 6 победи от 7 мача

Крупа като гост няма победа от 15 мача

Бока Хуниорс Гибралтар 22 загуби от 25 мача

Юръп като гост 36 вкарани гола в 12 мача - 3.00 на мач

ФКИ Левадия Талин 27 вкарани гола в 9 мача - 3.00 на мач

Нарва Транс като домакин само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Лонгфорд Таун като домакин само победи от 4 мача

Кабинтили като гост 4 победи от 5 мача

Астана като гост нито един получен гол в 4 мача

КЕК Обилич като гост само загуби от 15 мача

Прищина като домакин няма загуба от 15 мача

Кауно Жалгирис като домакин само победи от 4 мача

Кодру Лозова няма победа от 8 мача

Бюасен 13 получени гола в 4 мача - 3.25 на мач

Осане 14 вкарани гола в 4 мача - 3.50 на мач

Сепси Сфънту Георге няма победа от 8 мача

Херманщат няма победа от 8 мача

ФК Тюмен като гост няма победа от 17 мача

Нитра 5 равенства от 7 мача

Железарна Подбрезова 5 равенства от 7 мача

Войводина Нови Сад само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Днипро-1 като гост няма загуба от 11 мача

ФК Лвов само загуби от 5 мача

Шахтьор Донецк нито един получен гол в 5 мача

Ференцварош като домакин няма загуба от 16 мача

ВПС Вааса 5 равенства от 6 мача

Морнар Бар като домакин няма победа от 16 мача

Варберг БоИС само победи от 6 мача

Буден само 1 вкаран гол в 6 мача - 0.17 на мач

Ландскрона БоИС само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

Фуерса Амария като домакин няма победа от 6 мача

Америка де Кито няма победа от 12 мача

Ал Шарджа няма загуба от 23 мача

Спорт Бойс само 4 вкарани гола в 12 мача - 0.33 на мач

Бинасионал като домакин само победи от 6 мача

Лос Анджелис Галакси като домакин само победи от 6 мача

Бруней ДПММ няма загуба от 9 мача

Уориърс ФК няма победа от 7 мача

Бурирам Юнайтед няма загуба от 8 мача

Пахтакор Ташкент 6 победи от 7 мача

Ривър Плейт Монтевидео като гост само 1 вкаран гол в 6 мача - 0.17 на мач

Уачипато Талкауано като гост само загуби от 5 мача

Поханг Стийлърс като гост нито един вкаран гол в 4 мача

Сеул като домакин само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Саган Тошу само 1 вкаран гол в 10 мача - 0.10 на мач

Омия Ардижа като гост само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

Мито Холихок няма загуба от 12 мача

Анкета

Ще успее ли Лудогорец да отстрани Ференцварош в ШЛ, след 1-2 в първия мач в Унгария?

ТВ програма
Nova Sport
Астън Вила - Уест Бромич
14:30 на живо
Diema Sport 2
Литекс Ловеч - Монтана
15:30 на живо
MAX Sport 3
Аталанта - Дженоа
16:00 на живо
Diema Sport
Ботев Пловдив - Берое
17:30 на живо
Diema Sport 2
Анже - Пари Сен Жермен
18:00 на живо
MAX Sport 3
Каляри - Лацио
19:00 на живо
Nova Sport
Дарби Каунти - Лийдс
19:15 на живо
MAX Sport 4
Синсинати - Монреал Импакт 20:00 на живо
Diema Sport
ЦСКА София - Лудогорец Разград 20:15 на живо
Diema Sport 2
Ним - Монако
21:00 на живо
Nova Sport
Съндърланд - Портсмут
21:30 на живо
MAX Sport 3
Фиорентина - Милан
21:30 на живо
MAX Sport 4
Лос Анджелис Галакси - Ню Йорк Сити 23:00 на живо

Мачове за събота, 11 май, 2019 Подреждане по час

Англия - Национална Лига - Плейофи Англия - Национална Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Салфорд Сити - Файлд 3 - 0 2.42 3.17 2.81
Англия - Първа Лига - Плейофи Англия - Първа Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
21:30 Съндърланд - Портсмут 1 - 0 2.21 3.10 3.55
Англия - Чемпиъншип - Плейофи Англия - Чемпиъншип - Плейофи Рез. 1 X 2
14:30 Астън Вила - Уест Бромич 2 - 1 1.92 3.43 4.30
19:15 Дарби Каунти - Лийдс 0 - 1 3.24 3.06 2.44
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Аугсбург - Херта Берлин 3 - 4 2.37 3.62 2.81
16:30 Байер Леверкузен - Шалке 04 1 - 1 1.32 5.75 8.25
16:30 Борусия Дортмунд - Фортуна Дюселдорф 3 - 2 1.32 5.96 7.89
16:30 Нюрнберг - Борусия М'Гладбах 0 - 4 3.72 3.90 1.89
16:30 РБ Лайпциг - Байерн Мюнхен 0 - 0 4.59 4.12 1.69
16:30 Хановер 96 - Фрайбург 3 - 0 2.60 3.71 2.52
16:30 Хофенхайм - Вердер Бремен 0 - 1 1.48 5.08 5.60
16:30 Щутгарт - Волфсбург 3 - 0 3.10 3.74 2.16
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:30 Веен Висбаден - Оснабрюк 1 - 0 1.73 3.71 4.37
14:30 Вюрцбургер Кикерс - Кайзерслаутерн 2 - 0 2.11 3.35 3.27
14:30 Енерги Котбус - Аален 2 - 1 1.48 4.32 5.69
14:30 Зоненхоф Гроссашпах - Цвикау 5 - 2 1.97 3.38 3.61
14:30 Мепен - Карл Цайс Йена 0 - 1 2.77 3.50 2.32
14:30 Мюнхен 1860 - Фортуна Кьолн 3 - 2 2.30 3.36 2.90
14:30 Пройсен Мюнстер - Карлсруе 1 - 4 4.58 3.56 1.72
14:30 Унтерхахинг - Шпортфройнде Лоте 3 - 0 1.99 3.33 3.67
14:30 Халешер - Айнтрахт Брауншвайг 1 - 0 2.15 3.29 3.24
14:30 Ханза Рощок - Юрдинген 05 1 - 1 1.64 3.86 4.73
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
17:00 Спортинг Хихон - Луго 0 - 0 1.94 3.39 3.86
17:00 Химнастик де Тарагона - Майорка 2 - 1 5.31 3.49 1.68
19:00 Естремадура - Сарагоса 0 - 3 2.45 3.01 3.05
19:00 Нумансия - Алкоркон 2 - 0 1.87 3.11 4.68
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
18:00 Депортиво Фабрил - Навалкарнеро 3 - 0 2.42 3.08 2.77
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
16:00 Аталанта - Дженоа 2 - 1 1.55 4.07 6.19
19:00 Каляри - Лацио 1 - 2 4.13 3.69 1.84
21:30 Фиорентина - Милан 0 - 1 2.96 3.28 2.41
Италия - Серия Б Италия - Серия Б Рез. 1 X 2
16:00 Бреша - Беневенто 2 - 3 1.85 3.60 3.92
16:00 Верона - Фоджа 2 - 1 1.97 3.40 3.70
16:00 Карпи - Венеция 2 - 3 5.74 3.68 1.60
16:00 Кротоне - Асколи 3 - 0 1.59 3.40 6.59
16:00 Лече - Специя 2 - 1 1.62 3.66 5.45
16:00 Падуа - Ливорно 1 - 1 5.40 3.71 1.62
16:00 Палермо - Читадела 2 - 2 1.69 3.60 4.85
16:00 Перуджа - Кремонезе 3 - 1 2.07 3.28 3.54
16:00 Пескара - Салернитана 2 - 0 2.16 3.23 3.33
Италия - Други Италия - Други Рез. 1 X 2
21:30 Виртус Ентела - Порденоне 0 - 0 2.19 3.10 2.92
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Анже - Пари Сен Жермен 1 - 2 5.42 4.35 1.55
21:00 Амиен - Тулуза 0 - 0 2.29 3.06 3.38
21:00 Дижон - Страсбург 2 - 1 2.01 3.45 3.69
21:00 Каен - Реймс 3 - 2 2.73 2.96 2.82
21:00 Ним - Монако 1 - 0 3.31 3.64 2.08
21:00 Ница - Нант 1 - 1 2.54 3.09 2.94
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
15:30 Рийд - Лафниц 2 - 0 1.23 5.32 10.19
Австрия - Група за Изпадане Австрия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Алтах - Адмира Вакер Мьодлинг 2 - 2 1.86 3.64 3.82
18:00 Рапид Виена - Вакер Инсбрук 1 - 0 1.26 5.80 9.28
18:00 Хартберг - Матерсбург 2 - 1 2.91 3.52 2.24
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Сабаил Баку - Кешля 1 - 4 - - -
15:00 Сабах Баку - Зира Баку 0 - 3 - - -
15:00 Сумгаит - Габала 1 - 0 - - -
17:00 Нефтчи Баку - Карабах Агдам 2 - 3 2.67 3.23 2.45
Андора - Група за Изпадане Андора - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
21:30 Енкамп - Ордино 4 - 1 - - -
21:30 Луситанос - УЕ Санта Колома 0 - 0 2.09 3.44 2.85
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Ширак Гюмри - Гандзасар Капан 0 - 0 2.05 3.29 2.95
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:00 Ислоч Минск - Енергетик-БГУ Минск 2 - 1 1.71 3.32 4.36
17:00 Дняпро Могильов - Неман 0 - 3 3.21 3.03 2.14
19:00 Динамо Брест - Городея 4 - 0 1.38 4.09 6.88
20:45 Торпедо Жодино - ФК Слуцк 1 - 0 1.75 3.34 4.28
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
19:00 Беершот - Шарлероа 0 - 3 4.00 3.77 1.81
21:00 Остенде - Вестерло 0 - 3 2.83 3.45 2.34
Белгия - Група Б за Лига Европа Белгия - Група Б за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Ваасланд-Беверен - Серкъл Брюж 2 - 1 2.39 3.71 2.60
21:00 Зулте Варегем - Кортрийк 0 - 5 2.45 3.89 2.47
21:30 Унион Сент Жилоаз - Роял Ексел Мускрон 3 - 3 1.93 3.80 3.47
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Звезда 09 Биелина - ГОШК Габела 2 - 1 - - -
18:00 Младост Добой Какан - Широки Брег 1 - 0 2.73 3.19 2.31
18:00 Радник Биелина - Железничар Сараево 0 - 1 2.55 3.16 2.51
18:00 Слобода Тузла - Крупа 1 - 2 1.99 3.27 3.28
18:00 Тузла Сити - ФК Сараево 1 - 0 4.76 3.48 1.62
18:00 Челик Зеница - Жрински Мостар 0 - 1 3.10 3.13 2.12
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
15:30 Литекс Ловеч - Монтана 1 - 2 - - -
18:00 Арда Кърджали - Поморие 2 - 0 - - -
18:00 Кариана Ерден - Добруджа Добрич 2 - 0 - - -
18:00 Несебър - Локомотив София 3 - 0 - - -
18:00 Пирин Благоевград - Черноморец Балчик 2 - 1 - - -
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:30 Ботев Пловдив - Берое 0 - 1 3.31 3.28 2.08
20:15 ЦСКА София - Лудогорец Разград 0 - 0 2.89 2.98 2.41
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Бока Хуниорс Гибралтар - Лайънс Гибралтар 0 - 7 - - -
19:15 Линкълн Ред Импс - Юръп 2 - 0 - - -
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:00 Сиони Болниси - Дила Гори 2 - 1 - - -
18:00 Чихура Сачхере - ВИТ Джорджия Тбилиси 1 - 0 - - -
20:00 Динамо Батуми - Динамо Тбилиси 3 - 2 - - -
Гърция - Купа на Гърция Гърция - Купа на Гърция Рез. 1 X 2
20:30 ПАОК - АЕК Атина 1 - 0 2.97 2.79 2.60
Дания - Плейофи Дания - Плейофи Рез. 1 X 2
15:00 Брабранд - Скиве 1 - 1 2.95 3.42 2.13
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
16:00 ФКИ Левадия Талин - Таммека Тарту 7 - 0 1.18 6.37 8.97
19:00 Нарва Транс - Пайде Линнамеесконд 0 - 1 2.31 3.09 2.85
Израел - Група за Титлата Израел - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:00 Макаби Тел Авив - Макаби Нетаня 3 - 0 1.50 3.79 5.50
20:00 Бней Йехуда - Апоел Беер Шева 2 - 3 2.84 3.14 2.30
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
20:30 Апоел Раанана - Бейтар Йерусалим 1 - 2 3.01 3.07 2.20
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Уотърфорд Юнайтед - Слиго Роувърс 3 - 3 1.82 3.39 4.20
Ирландия - Първа Дивизия Ирландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:30 Лонгфорд Таун - Кабинтили 0 - 1 1.73 3.25 4.75
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Вестманаейяр - Гриндавик 2 - 2 2.10 3.46 3.09
23:00 Валур Рейкявик - Акранес 1 - 2 1.67 3.89 4.49
Исландия - Първа Дивизия Исландия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Хаукар Хафнарфьордур - Викингур Олафсвик 0 - 0 3.72 3.64 1.74
19:00 Нярдвик - Тор Акурейри 0 - 2 5.21 4.17 1.45
20:00 Магни Гренивик - Кефлавик 1 - 3 6.69 4.67 1.32
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
13:00 Тараз - Астана 2 - 0 5.80 4.20 1.39
15:00 Иртиш Павлодар - Ордабаси Шимкент 0 - 2 2.58 3.04 2.41
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Омония Никозия - Апоел Никозия 1 - 2 3.38 3.36 1.95
19:00 АЕЛ Лимасол - Неа Саламина 5 - 2 1.51 3.97 5.30
Косово - Суперлига Косово - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Лирия Призрен - КЕК Обилич 3 - 1 - - -
17:00 Прищина - Лапи Подуево 1 - 0 1.88 3.16 3.30
17:00 Фероникели Глоговац - Дрита Гниляне 4 - 1 - - -
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 ФК Ритеряй - Жалгирис Вилнюс 1 - 0 4.40 3.74 1.61
15:00 Кауно Жалгирис - Судува Мариямполе 0 - 3 4.00 3.64 1.68
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Динамо-Авто Тираспол - Петрокуб Хинчещ 0 - 1 - - -
19:00 Милсами Орхей - Кодру Лозова 0 - 0 1.10 7.24 13.98
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Лилестрьом - Розенборг 1 - 1 2.92 3.19 2.38
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:30 Согндал - КФУМ Осло 4 - 2 1.92 3.45 3.57
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Сола - Нардо 2 - 3 2.14 3.64 2.67
16:00 Бюасен - Фредрикстад 0 - 1 5.53 4.64 1.39
17:00 Арендал - Мос 3 - 0 2.12 3.65 2.73
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Аскер - Гроруд 0 - 0 2.51 3.52 2.33
17:00 Киелсос - Берум 1 - 1 1.48 4.27 4.85
17:00 Опсал - Фрам Ларвик 1 - 4 2.33 3.70 2.42
17:00 Осане - Флурьо 0 - 0 1.36 4.68 6.02
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
13:15 Варта Познан - ГКС Катовице 0 - 1 3.56 3.52 1.88
18:45 Битовия Битов - Хробри Глогов 1 - 1 2.28 3.22 2.88
18:45 Вигри Сувалки - Пуща Неполомице 2 - 1 1.86 3.50 3.79
18:45 Гарбарния Краков - Стомил Олщин 0 - 2 4.16 3.82 1.68
18:45 ЛКС Лодз - Хойничанка Хойнице 2 - 0 1.53 3.95 5.32
18:45 Подбескидзе - Одра Ополе 3 - 1 2.23 3.31 2.92
18:45 Сандеця Нови Сонч - Раков Ченстохова 2 - 2 3.05 3.20 2.21
18:45 Стал Мелец - Термалика Нечеча 5 - 4 1.73 3.67 4.10
Полша - Група за Титлата Полша - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:30 Краковия Краков - Лех Познан 1 - 0 1.83 3.56 4.13
Полша - Група за Изпадане Полша - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:30 Шльонск Вроцлав - Висла Плоцк 2 - 1 1.98 3.46 3.62
19:00 Миедж Легница - Гурник Забже 0 - 1 2.58 3.22 2.69
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:30 Портимонензе - Маритимо 3 - 2 1.76 3.66 4.41
17:30 Санта Клара - Фейрензе 4 - 4 1.59 3.88 5.57
20:00 Боавища - Спортинг Брага 4 - 2 4.10 3.41 1.88
22:30 Спортинг Лисабон - Тондела 1 - 1 1.25 6.01 9.81
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:00 Лейшоес - Пасош Ферейра 1 - 1 2.91 2.96 2.41
18:00 Академико Визеу - Пенафиел 2 - 1 1.49 4.29 5.51
18:00 Бенфика Б - Витория Гимараеш Б 2 - 2 1.45 4.10 6.19
19:00 Ароука - Ещорил Прая 2 - 1 1.58 3.65 5.30
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:00 Сепси Сфънту Георге - ФК ФКСБ 1 - 5 6.75 3.85 1.48
Румъния - Група за Изпадане Румъния - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
15:30 Херманщат - Конкордия Кяжна 1 - 0 1.82 3.23 4.50
18:00 Политехника Яш - Дунареа Кълъраш 4 - 0 1.99 3.06 4.00
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 Енисей Красноярск - ФК Краснодар 0 - 4 7.01 4.15 1.45
16:30 Ахмат Грозни - Криля Советов 2 - 1 2.30 3.02 3.24
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
10:00 Луч Владивосток - Спартак Москва 2 2 - 0 2.49 2.88 2.74
13:00 Ротор Волгоград - ФК Тюмен 2 - 1 1.83 2.98 4.30
14:00 Зенит Санкт Петербург 2 - Мордовия Саранск 3 - 1 2.64 2.99 2.49
15:00 ФК Нижни Новгород - ФК Краснодар-2 3 - 0 1.80 3.07 4.29
15:00 Шинник Ярославл - Том Томск 1 - 0 2.19 2.84 3.28
16:00 Авангард Курск - ПФК Сочи 2 - 1 3.33 3.00 2.09
17:00 ФК Армавир - Сибир Новосибирск 0 - 1 1.92 2.85 4.33
18:00 Факел Воронеж - Чертаново Москва 1 - 1 2.31 2.96 2.91
19:00 Балтика Калининград - СКА-Хабаровск 1 - 0 2.67 2.70 2.71
Сан Марино - Плейофи Сан Марино - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Ла Фиорита - Либертас 1 - 0 1.64 3.81 4.13
Северна Ирландия - Плейофи Северна Ирландия - Плейофи Рез. 1 X 2
19:30 Клифтънвил** - Гленторан 0 - 0 1.65 3.80 4.34
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
18:00 Дукла Банска Бистрица - Дубница 2 - 0 2.06 3.30 3.00
18:00 Комарно - Интер Братислава 3 - 1 1.49 4.05 4.98
18:00 Одева Липани - ШТК 1914 Шаморин 1 - 3 3.13 3.37 2.00
18:00 Скалица - Партизан Бардейов 1 - 2 1.29 5.50 6.50
18:00 Татран Липтовски Микулаш - Попрад 0 - 1 2.65 3.31 2.21
18:00 Татран Прешов - Петржалка Братислава 1 - 1 2.50 3.36 2.37
Словакия - Група за Титлата Словакия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
16:00 Слован Братислава - Жилина 6 - 2 1.48 3.96 5.61
18:00 ДАК Дунайска Стреда - Серед 3 - 4 1.24 5.27 9.02
18:00 Земплин Михаловце - Ружомберок 0 - 3 2.65 3.27 2.36
Словакия - Група за Изпадане Словакия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
18:00 Злате Моравце - Тренчин 2 - 1 2.42 3.23 2.60
18:00 Нитра - Сеница 2 - 3 2.16 3.30 2.92
18:00 Спартак Търнава - Железарна Подбрезова 3 - 1 1.83 3.43 3.70
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:20 Кръшко - Мура 0 - 3 4.63 3.49 1.65
18:45 Марибор - Олимпия Любляна 0 - 3 1.91 3.43 3.45
Сърбия - Група за Титлата Сърбия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Войводина Нови Сад - Партизан Белград 1 - 2 7.26 4.90 1.31
17:00 Младост Лучани - Чукарички 1 - 1 2.32 3.21 2.71
17:00 Напредак Крушевац - Раднички Ниш 3 - 3 2.35 3.49 2.45
Сърбия - Група за Изпадане Сърбия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Вождовац Белград - Бачка Бачка Паланка 1 - 0 1.39 3.97 6.98
17:00 Динамо Враня - Спартак Суботица 2 - 1 1.16 6.41 9.74
17:00 Земун - Радник Сурдулица 2 - 1 1.14 6.77 10.45
17:00 Мачва Шабац - Рад Белград 0 - 0 4.85 3.61 1.59
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Ризеспор - Галатасарай 2 - 3 4.38 3.84 1.73
19:00 Гьозтепе - Сивасспор 3 - 3 1.79 3.67 4.22
19:00 Фенербахче - Акхисар Беледиеспор 2 - 1 1.29 5.46 9.38
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Елязъгспор - Афиет Афионспор 0 - 1 2.23 3.18 2.87
16:30 Ескишехирспор - Аданаспор 0 - 3 2.09 3.24 3.08
Уелс - Плейофи Уелс - Плейофи Рез. 1 X 2
21:30 Карнарвън Таун - Кардиф Метрополитън 2 - 3 2.08 3.41 3.13
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Горняк-Спорт Горишни Плавни - Металист 1925 Харков 1 - 1 4.59 3.39 1.64
16:00 Рух Винники - Агробизнес Волочиск 4 - 0 1.89 3.21 3.33
17:00 Колос Ковалевка - ФК Суми 4 - 0 - - -
17:00 МФК Николаев - Волин Луцк 1 - 2 5.65 3.98 1.41
17:00 Прикарпатие Ивано-Франкивск - Днипро-1 4 - 0 5.93 4.48 1.34
17:30 Авангард Краматорск - Зирка Кропивницкий 0 - 0 - - -
Украйна - Група за Титлата Украйна - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:00 ФК Мариупол - ФК Лвов 2 - 0 1.96 3.14 3.58
17:00 Динамо Киев - Заря Луганск 1 - 1 1.40 4.19 6.48
19:30 Шахтьор Донецк - Александрия 2 - 1 1.25 5.04 9.22
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:00 Мезьокьовешд - Халадаш Сомбатхей 1 - 0 2.84 3.29 2.31
18:00 МОЛ Фехервар - МТК Будапеща 4 - 2 1.68 3.97 4.20
18:00 Пакш - Кишварда 1 - 0 2.34 3.18 2.90
18:00 Уйпещ - Пушкаш Академи 0 - 1 1.64 3.72 4.78
18:00 Хонвед Будапеща - Диошдьор 4 - 4 1.91 3.52 3.56
20:30 Ференцварош - Дебрецен 2 - 1 1.50 4.02 5.92
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
15:00 КПВ Кокола - ФК Лахти 0 - 0 2.66 2.88 2.82
15:00 ХИК Хелзинки - Сейняйоен ЯК 2 - 2 1.86 3.18 4.42
15:00 Хонка - ВПС Вааса 1 - 1 1.71 3.58 4.67
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
17:00 АС Оулу - Хака 0 - 0 1.81 3.43 4.01
17:00 МИПА - Каяани 1 - 2 2.91 3.51 2.16
17:00 МуСа Пори - Яро 1 - 1 5.18 3.69 1.58
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 Викингит Хелзинки - МП Микели 1 - 2 3.26 3.95 1.84
19:00 Клуби-04 Хелзинки - ПЕПО Лапеенранта 2 - 1 2.54 3.88 2.14
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
17:00 Гнистан Хелзинки - КааПо Каарина 1 - 2 1.47 4.27 4.91
17:00 Илвес Тампере 2 - Джаз Пори 3 - 0 2.23 3.43 2.63
17:00 Пало-Ирот Раума - Хонка Академия 1 - 2 2.69 3.83 2.06
17:00 СалПа Сало - КяПа Хелзинки 3 - 0 1.51 3.97 4.87
17:00 ФК Еспоо - ЕПС Еспоо 3 - 1 1.75 4.07 3.30
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 РоПС Рованиеми 2 - Вааса ИФК 5 - 0 2.23 3.48 2.63
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Локомотив Загреб - Осиек 0 - 4 2.45 3.06 2.88
20:00 Риека - Динамо Загреб 0 - 0 2.84 3.00 2.52
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Сутиеска Никшич - Титоград Подгорица 1 - 2 1.41 3.52 6.41
18:00 Гарбал Радановичи - Зета Голубовци 0 - 0 2.40 2.76 2.75
18:00 Ловчен Цетине - Рудар Плевля 0 - 1 - - -
18:00 Морнар Бар - Искра Даниловград 1 - 3 - - -
18:00 Петровац - Будучност Подгорица 0 - 0 2.72 2.87 2.34
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:00 Хрудим - Влашим 2 - 1 1.59 3.71 4.61
11:15 Баник Соколов - Зноймо 2 - 2 1.72 3.49 4.09
11:15 Тринец - Виктория Жижков 4 - 0 2.35 3.33 2.63
18:00 Витковице - Збройовка Бърно 2 - 4 8.56 4.56 1.32
Чехия - Група за Титлата Чехия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
18:30 Яблонец - Баник Острава 2 - 0 1.43 4.19 6.91
21:00 Спарта Прага - Слован Либерец 1 - 0 1.69 3.49 4.73
Чехия - Група за Изпадане Чехия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
16:00 Бохемианс 1905 Прага - Словачко 0 - 0 2.30 3.05 3.09
16:00 Опава - Дукла Прага 3 - 2 1.52 3.99 5.63
16:00 Прибрам - Карвина 1 - 0 2.39 3.15 2.87
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Ксамакс - Цюрих 1 - 2 2.10 3.60 3.18
20:00 Тун - Лугано 1 - 0 2.82 3.30 2.43
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:30 Кринс - Вил 1 - 2 2.14 3.31 3.07
18:30 Шафхаузен - Аарау 1 - 2 4.47 4.14 1.60
19:00 Вадуц - Винтертур 1 - 0 2.44 3.45 2.54
21:00 Киасо - Раперсвил-Йона 2 - 1 2.38 3.35 2.67
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
14:30 Йостерсунд - Хакен 1 - 1 3.31 3.33 2.15
17:00 АФК Ескилстюна - Фалкенберг 0 - 0 2.15 3.29 3.37
17:00 Калмар - Хелзинборг 1 - 0 1.86 3.35 4.32
19:00 Сундсвал - Йоребро 1 - 2 1.73 3.71 4.55
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
14:30 Трелеборг - Халмстад 0 - 1 3.46 3.39 2.00
17:00 Бромапойкарна - Дегерфорш 2 - 3 2.19 3.35 3.06
17:00 Варберг БоИС - Далкурд 2 - 0 1.61 3.87 4.97
19:00 Йоргрите - Йонкьопинг Содра 1 - 1 1.96 3.31 3.69
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
17:00 Буден - Тийм ТГ 0 - 1 3.99 3.70 1.73
17:00 ИФ Сюлвия - БК Форвард 4 - 2 2.39 3.56 2.47
17:00 Карлслундс - Йефле 1 - 1 2.04 3.51 3.05
17:00 Солентюна - Рюнинге 0 - 1 1.51 4.19 5.20
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
16:00 Ландскрона БоИС - Лунд 2 - 0 1.47 3.88 5.89
17:00 Асириска Турабдин ИК - Ескилсмине 1 - 0 2.60 3.33 2.38
17:00 Люнгшиле - Тролхетан 1 - 2 1.44 4.20 5.80
17:00 Торнс - Линдуме 1 - 0 2.29 3.40 2.72
17:00 Утсиктенс - Шьовде АИК 0 - 0 1.69 3.83 4.06
Шотландия - Група за Титлата Шотландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Килмарнък - Хибърниън 1 - 0 1.77 3.50 4.62
Шотландия - Група за Изпадане Шотландия - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
17:00 Ливингстън - Дънди ФК 0 - 1 1.67 3.67 5.08
17:00 Сейнт Джонстън - Мъдъруел 2 - 0 2.45 3.19 2.89
Шотландия - Първа Лига - Плейофи Шотландия - Първа Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Клайд - Единбург Сити 3 - 0 1.80 3.55 4.02
17:00 Стенхаусмюър - Анан Атлетик 1 - 2 2.35 3.38 2.73
Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Шотландия - Чемпиъншип - Плейофи Рез. 1 X 2
17:00 Инвърнес КТ - Еър Юнайтед 1 - 1 1.94 3.51 3.51
17:00 Куин ъф Саут - Монтроуз 5 - 0 1.41 4.39 6.46
17:00 Форфар Атлетик - Рейт Роувърс 1 - 1 2.29 3.35 2.85
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 НА Хюсеин Дей - ЕС Сетиф 0 - 0 2.30 3.20 2.99
Аржентина - Плейофи за Промоция Аржентина - Плейофи за Промоция Рез. 1 X 2
19:05 Нуева Чикаго - Индепендиенте Ривадавия 2 - 2 1.88 3.14 4.13
21:30 Сармиенто Хунин - Браун Адроге 0 - 1 1.86 3.09 4.27
Аржентина - Други Аржентина - Други Рез. 1 X 2
23:45 Тигре Виктория - Расинг Клуб 2 - 0 2.85 3.11 2.30
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Боливар Ла Пас - Реал Потоси 4 - 3 1.13 6.91 13.75
22:00 Олуейс Реди Ла Пас - Роял Пари Санта Крус 6 - 0 1.35 4.87 6.38
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:00 Флуминензе RJ - Ботафого RJ 0 - 1 2.05 3.19 3.60
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Брагантино SP - Атлетико GO 3 - 0 2.08 3.04 3.42
03:30 Вила Нова GO - Понте Прета SP 0 - 0 2.28 2.91 3.14
17:00 Крисиума SC - Америка MG 0 - 0 2.36 2.90 3.04
22:30 Спорт Ресифе PE - Фигуерензе SC 0 - 0 1.80 3.09 4.56
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
22:00 Волта Редонда RJ - Томбензе MG 2 - 0 1.85 3.24 3.96
23:15 Лувердензе MT - Ремо PA 0 - 1 1.98 3.22 3.49
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Карабобо Валенсия - Минерос де Гуаяна 1 - 1 2.11 3.23 2.97
23:00 Метрополитанос - Атлетико Венецуела 0 - 1 1.67 3.54 4.20
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Намдин - Тхан Куанг Нин 1 - 1 2.59 3.16 2.35
13:00 Тханхоа - Ханой ФК 4 - 1 3.72 3.38 1.79
15:00 Хошимин Сити - Куанг Нам 1 - 1 1.52 3.70 4.93
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
23:00 Ал Ахли Кайро - Смоуха 1 - 0 1.33 4.17 8.70
23:00 Петроджет Суец - Ел Джаиш Кайро 0 - 1 2.39 2.94 2.91
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
04:00 Депортиво Куенка - Макара Амбато 1 - 2 - - -
23:00 Фуерса Амария - Америка де Кито 3 - 0 2.22 3.31 2.81
Иран - Про Лига Иран - Про Лига Рез. 1 X 2
20:00 Естеглал Хузестан - Сайпа Карадж 1 - 2 3.04 2.95 2.18
20:00 Зоб Ахан Исфахан - Фулад Хузестан Ахваз 3 - 1 2.37 2.62 3.12
20:00 Падидех Хорасан Машхад - Сепахан Исфахан 1 - 1 2.47 2.71 2.84
20:00 Пейкан Техеран - Нафт Масджед Солейман 1 - 0 2.37 2.71 2.95
20:00 Персеполис Техеран - Машин Сази Табриз 1 - 1 1.32 4.07 8.01
20:00 Санат Нафт Абадан - Естеглал Техеран 0 - 0 3.43 2.91 2.04
20:00 Сепидроод Рещ - Насажи Мазандаран 1 - 3 2.21 2.66 3.38
20:00 Трактор Сази Табриз - Парс Джонуби Джем 1 - 1 1.36 3.97 7.23
Канада - Премиер Лига Канада - Премиер Лига Първа Фаза Рез. 1 X 2
22:30 Валюр - Халифакс Уондърърс 1 - 0 - - -
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Далиан Ифан - Ухан Зал 1 - 2 1.58 3.83 5.25
14:35 Хъбей Чайна Форчън - Хенан Джануе 2 - 3 1.65 3.76 4.56
14:35 Чунцин Лифан - Пекин Ренхе 2 - 0 1.66 3.68 4.79
Колумбия - Апертура - Плейофи Колумбия - Апертура - Плейофи Рез. 1 X 2
23:45 Унион Магдалена - Депортиво Пасто 1 - 3 2.27 2.86 3.35
ОАЕ - Про-Лига ОАЕ - Про-Лига Рез. 1 X 2
21:00 Ал Васл Дубай - Ал Шарджа 3 - 2 3.26 3.92 1.81
21:00 Ал Вахда Абу Даби - Аджман 3 - 1 1.43 4.47 5.11
21:00 Диба Ал Фуджейра - Ал Аин 0 - 2 4.45 4.16 1.54
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Академия Кантолао - Университарио де Депортес 1 - 0 2.73 3.35 2.27
21:15 Спорт Бойс - Карлос А. Манучи 3 - 2 2.12 3.32 3.02
23:30 Бинасионал - Унион Комерсио 3 - 1 1.37 4.24 7.10
Саудитска Арабия - Професионална Лига Саудитска Арабия - Професионална Лига Рез. 1 X 2
22:30 Ал Батен - Оход Медина 0 - 1 - - -
22:30 Ал Вехда Мека - Ал Кадисия Хобар 4 - 0 - - -
22:30 Ал Етифак Дамам - Ал Хилал Рияд 0 - 1 5.93 4.27 1.40
22:30 Ал Итихад Джеда - Ал Фатех 6 - 2 1.54 3.75 4.94
22:30 Ал Раед - Ал Фейха 0 - 0 2.20 3.37 2.74
22:30 Ал Файсали - Ал Ахли Джеда 1 - 4 3.47 3.51 1.83
22:30 Ал Хазм - Ал Насър Рияд 0 - 3 - - -
22:30 Ал Шабаб Рияд - Ал Таавон 0 - 0 2.00 3.31 3.15
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
05:00 Ванкувър Уайткепс - Портланд Тимбърс 1 - 0 2.44 3.54 2.64
20:00 Синсинати - Монреал Импакт 2 - 1 2.16 3.47 3.11
21:00 Далас - Ню Йорк Ред Булс 1 - 3 1.97 3.52 3.60
22:00 Торонто - Филаделфия Юнион 1 - 2 1.97 3.72 3.38
23:00 Лос Анджелис Галакси - Ню Йорк Сити 0 - 2 2.01 3.65 3.33
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Гейланг Интернешънъл - Бруней ДПММ 1 - 3 6.13 4.38 1.38
15:30 Йънг Лайънс - Уориърс ФК 0 - 2 2.46 3.45 2.37
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
13:45 Бурирам Юнайтед - Након Ратчасима 2 - 0 1.41 4.19 5.82
14:00 Чонбури - Трат 3 - 3 1.88 3.59 3.24
15:00 Муангтонг Юнайтед - Самут Пракан Сити 0 - 3 1.87 3.58 3.26
16:00 Чианграй Юнайтед - ПТТ Районг 1 - 0 1.53 3.89 4.71
Тунис - Купа на Тунис Тунис - Купа на Тунис Рез. 1 X 2
16:30 Есперанс де Тунис - Монастир 3 - 1 1.50 3.50 6.00
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
15:30 Динамо Самарканд - АГМК Алмалик 1 - 0 2.26 3.12 2.73
17:45 Пахтакор Ташкент - Навбахор Наманган 2 - 2 1.26 4.64 8.34
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
19:15 Прогресо Монтевидео - Феникс Монтевидео 3 - 0 2.37 3.38 2.53
21:30 Дефенсор Спортинг - Ривър Плейт Монтевидео 1 - 1 1.72 3.43 4.18
21:30 Ливърпул Монтевидео - Данубио Монтевидео 0 - 5 2.24 3.28 2.76
21:30 Монтевидео Уондърърс - Бостън Ривър 0 - 3 1.83 3.42 3.65
21:30 Рампла Хуниорс - Серо Монтевидео 2 - 0 1.89 3.37 3.46
21:30 Расинг Клуб Монтевидео - Серо Ларго Мело 1 - 0 2.38 3.39 2.51
21:30 Хувентуд де Лас Пиедрас - Пласа Колония 0 - 0 2.22 3.29 2.81
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
03:00 Антофагаста - Уачипато Талкауано 0 - 1 2.12 3.41 3.07
19:30 Депортес Икике - Унион Ла Калера 1 - 0 2.53 3.14 2.61
22:00 Курико Унидо - О'Хигинс Ранкагуа 2 - 1 2.02 3.40 3.26
Южна Африка - Висша Лига Южна Африка - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Барока - Марицбург Юнайтед 1 - 1 2.42 2.76 3.04
16:00 Блек Леопардс - Кейптаун Сити 1 - 0 3.83 3.09 1.93
16:00 Блумфонтейн Селтик - АмаЗулу Дърбан 3 - 1 2.28 2.81 3.30
16:00 Ламонтвил Голдън Ероус - Бидвест Уитс 0 - 1 2.77 2.75 2.62
16:00 Орландо Пайрътс - Полокване Сити 3 - 0 1.82 3.14 4.23
16:00 СуперСпорт Юнайтед - Хайлендс Парк 0 - 2 2.01 2.83 3.89
16:00 Фрий Стейт Старс - Мамелоди Съндаунс 0 - 1 4.32 3.18 1.81
16:00 Чипа Юнайтед - Кайзер Чийфс 1 - 0 2.97 2.78 2.45
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
11:00 Инчхън Юнайтед - Поханг Стийлърс 0 - 1 2.73 3.05 2.57
13:00 Сеул - Тегу 2 - 1 2.40 3.07 2.94
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
08:00 Саган Тошу - Гамба Осака 3 - 1 3.07 3.21 2.26
09:00 Серезо Осака - Йокохама Ф-Маринос 3 - 0 2.54 3.28 2.64
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 В-Варен Нагазаки - Албирекс Ниигата 3 - 2 3.24 3.07 2.23
09:00 Токио Верди - Ависпа Фукуока 3 - 2 2.73 2.93 2.65
10:00 Ренофа Ямагучи - Омия Ардижа 2 - 2 3.57 3.48 1.93
12:00 Рюкю - Мито Холихок 1 - 0 3.27 3.20 2.15
Шампионат на Африканските Нации Шампионат на Африканските Нации Квалификации Рез. 1 X 2
15:30 Малави - Свазиленд 1 - 1 - - -
15:30 Сейшелски острови - Ботсвана 1 - 3 - - -

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 17.07.2019 08:01. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане