Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
май '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 242526
2728293031  
       
Топ факти за деня

Манчестър Сити 31 победи от 37 мача

Ливърпул като домакин няма загуба от 18 мача

Осасуна като домакин няма загуба от 18 мача

Понтеведра като домакин няма загуба от 18 мача

Мирандес като домакин няма загуба от 18 мача

Алмерия Б като гост няма победа от 18 мача

Емполи като гост няма победа от 17 мача

ФК Копенхаген само победи от 7 мача

Флора Талин само победи от 9 мача

Талина Калев 27 получени гола в 9 мача - 3.00 на мач

Апоел Хайфа само 2 вкарани гола в 6 мача - 0.33 на мач

Жетису Талдикорган като гост само 1 получен гол в 4 мача - 0.25 на мач

ФК Паневежис няма победа от 9 мача

ФК Паланга като гост 17 получени гола в 4 мача - 4.25 на мач

Рюмеланж като домакин 35 получени гола в 12 мача - 2.92 на мач

Ф91 Дюделанж като гост 10 победи от 12 мача

Тромсдален 18 получени гола в 5 мача - 3.60 на мач

Сандефьорд няма загуба от 6 мача

Елверум само загуби от 4 мача

Пяст Гливице само победи от 4 мача

Бенфика 96 вкарани гола в 32 мача - 3.00 на мач

Клуж няма загуба от 8 мача

Кардемир Карабукспор няма победа от 32 мача

Рунавик като домакин само победи от 4 мача

Илвес Тампере само 1 получен гол в 6 мача - 0.17 на мач

Аякс 111 вкарани гола в 32 мача - 3.47 на мач

Фейенорд като домакин няма равенство от 16 мача

Хераклес като домакин няма равенство от 16 мача

Васалунд 4 равенства от 5 мача

Кристианстад само загуби от 6 мача

Пекин Гуоан само победи от 8 мача

Колорадо Рапидс няма победа от 10 мача

Сукотай като гост само равенства от 4 мача

Токио като домакин само победи от 5 мача

Нагоя Грампус като домакин само победи от 4 мача

Кашива Рейсол като домакин само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Точиги СК като домакин няма победа от 6 мача

Кагошима Юнайтед като гост само 1 вкаран гол в 5 мача - 0.20 на мач

Анкета

Кои ще са двата Английски отбора с трофеите в ШЛ и ЛЕ през този сезон?

ТВ програма
MAX Sport 3
Торино - Сасуоло
13:30 на живо
Nova Sport
Донкастър - Чарлтън
14:15 на живо
MAX Sport 2
АЗ Алкмаар - ПСВ Айндховен 15:30 на живо
MAX Sport 1
Аякс - Утрехт
15:30 на живо
MAX Sport 4
Сампдория - Емполи
16:00 на живо
MAX Sport 3
Фрозиноне - Удинезе
16:00 на живо
Nova Sport
Брайтън - Манчестър Сити
17:00 на живо
Diema Sport 2
Ливърпул - Уулвърхямптън
17:00 на живо
MAX Sport 3
СПАЛ - Наполи
19:00 на живо
Diema Sport
Левски София - Черно море 19:00 на живо
Diema Sport 2
Лестър - Челси
19:30 на запис
Sport  Plus HD
Атлетико Мадрид - Севиля
19:30 на живо
F Plus
Барселона - Хетафе
19:30 на живо
TV Plus
Реал Сосиедад - Реал Мадрид 19:30 на живо
Nova Sport
Мансфийлд Таун - Нюпорт Каунти 20:00 на живо
MAX Sport 3
Рома - Ювентус
21:30 на живо
Nova Sport
Лил - Бордо
21:55 на запис
Diema Sport 2
Олимпик Марсилия - Лион
22:00 на живо
MAX Sport 4
Валенсия - Алавес
23:45 на запис
Diema Sport 2
Рен - Гингам
00:15 на запис
bet365 футболни залози

Мачове за неделя, 12 май, 2019 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Брайтън - Манчестър Сити 1 - 4 15.50 7.85 1.18
17:00 Бърнли - Арсенал 1 - 3 3.16 3.80 2.16
17:00 Кристъл Палас - Борнемут 5 - 3 1.84 4.15 3.94
17:00 Лестър - Челси 0 - 0 2.44 3.64 2.80
17:00 Ливърпул - Уулвърхямптън 2 - 0 1.30 5.74 10.00
17:00 Манчестър Юнайтед - Кардиф 0 - 2 1.27 6.42 10.31
17:00 Саутхямптън - Хъдърсфийлд 1 - 1 1.41 4.92 7.90
17:00 Тотнъм - Евертън 2 - 2 2.14 3.52 3.51
17:00 Уотфорд - Уест Хям 1 - 4 2.24 3.73 3.07
17:00 Фулъм - Нюкасъл 0 - 4 2.60 3.56 2.67
Англия - Втора Лига - Плейофи Англия - Втора Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
20:00 Мансфийлд Таун - Нюпорт Каунти** (1 - 1) 0 - 0 1.89 3.26 4.58
Англия - Първа Лига - Плейофи Англия - Първа Лига - Плейофи Рез. 1 X 2
14:15 Донкастър - Чарлтън 1 - 2 2.58 3.01 2.98
Германия - Бундеслига Германия - Бундеслига Рез. 1 X 2
19:00 Айнтрахт Франкфурт - Майнц 05 0 - 2 1.58 4.44 5.13
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
16:30 Дуисбург - Хайденхайм 3 - 4 2.69 3.58 2.39
16:30 Ерцгебирге Ауе - Гройтер Фюрт 1 - 1 2.35 3.22 3.02
16:30 Зандхаузен - Арминия Билефелд 0 - 3 2.09 3.31 3.51
16:30 Инголщат - Дармщат 98 3 - 0 1.42 4.44 7.16
16:30 Кьолн - Ян Регенсбург 3 - 5 1.42 4.91 6.27
16:30 Падерборн - Хамбургер 4 - 1 2.40 3.50 2.75
16:30 Санкт Паули - Бохум 0 - 0 2.24 3.51 3.00
16:30 Унион Берлин - Магдебург 3 - 0 1.56 4.13 5.39
16:30 Холщайн Кил - Динамо Дрезден 3 - 0 1.51 4.56 5.36
Испания - Примера Дивисион Испания - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
19:30 Атлетик Билбао - Селта Виго 3 - 1 1.99 3.49 3.88
19:30 Атлетико Мадрид - Севиля 1 - 1 2.00 3.63 3.67
19:30 Барселона - Хетафе 2 - 0 1.57 4.19 5.81
19:30 Бетис - Уеска 2 - 1 1.55 4.54 5.40
19:30 Валенсия - Алавес 3 - 1 1.30 5.66 9.77
19:30 Виляреал - Ейбар 1 - 0 1.62 4.34 4.94
19:30 Жирона - Леванте 1 - 2 2.14 3.60 3.29
19:30 Леганес - Еспаньол 0 - 2 2.39 3.29 3.04
19:30 Райо Валекано - Валядолид 1 - 2 4.24 3.80 1.81
19:30 Реал Сосиедад - Реал Мадрид 3 - 1 2.83 3.66 2.37
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Алмерия - Елче 5 - 3 2.02 3.12 3.95
17:00 Депортиво Ла Коруня - Кадис 1 - 1 2.01 2.96 4.35
17:00 Райо Махадаонда - Албасете 2 - 3 2.48 3.14 2.88
21:00 Лас Палмас - Кордоба 1 - 0 1.51 4.09 6.19
21:00 Осасуна - Реус Депортиу 1 - 0 - - -
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
19:00 Бургос - Селта Виго Б 2 - 1 2.63 2.48 3.21
19:00 Гихуело - Валядолид Б 0 - 0 2.16 3.00 3.24
19:00 Корухо - Унионистас де Саламанка 0 - 0 1.99 3.23 3.40
19:00 Лас Палмас Атлетико - Унион Адарве 2 - 0 1.51 3.76 5.52
19:00 Понтеведра - Атлетико Мадрид Б 0 - 2 1.90 3.24 3.70
19:00 Понферадина - Фуенлабрада 1 - 0 2.19 2.97 3.19
19:00 Рапидо де Боусас - Реал Мадрид Кастиля 0 - 3 3.06 3.11 2.19
19:00 Салмантино - Интернасионал де Мадрид 2 - 1 1.72 3.45 4.26
19:00 СС Рейес - Културал Леонеса 1 - 2 3.61 3.59 1.79
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
19:00 Аморебиета - Лангрео 2 - 0 1.97 3.27 3.37
19:00 Атлетик Билбао Б - Реал Унион 2 - 0 2.59 3.35 2.37
19:00 Герника Клуб - Културал Дуранго 1 - 0 1.47 3.73 6.05
19:00 Лейоа - Баракалдо 3 - 0 2.05 3.09 3.32
19:00 Мирандес - Витория-Гастейс 1 - 2 1.27 4.72 8.86
19:00 Реал Овиедо Б - Расинг Сантандер 1 - 1 2.75 3.09 2.37
19:00 Реал Сосиедад Б - Аренас Клуб де Гечо 1 - 1 2.02 3.04 3.49
19:00 Туделано - Калахора 0 - 0 2.00 3.13 3.40
19:00 УД Логронес - Исара 2 - 1 1.68 3.40 4.47
19:00 Химнастика де Торелавега - Спортинг Хихон Б 1 - 1 2.34 3.12 2.75
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
19:00 Атлетико Балеарес - Лейда Еспортиу 2 - 1 1.87 3.31 3.71
19:00 Барселона Б - Еркулес 0 - 2 2.41 3.05 2.76
19:00 Виляреал Б - Валенсия Местая 0 - 1 1.78 3.52 3.77
19:00 Ебро - Корнеля 0 - 2 3.43 3.23 1.97
19:00 Еспаньол Б - Леванте Б 2 - 1 1.37 4.17 6.83
19:00 Конкуенсе - Кастейон 1 - 1 2.66 3.06 2.46
19:00 Онтиниент - Бадалона 0 - 1 - - -
19:00 Пералада-Жирона Б - Алкояно 2 - 3 2.21 3.00 3.13
19:00 Сабадел - Ехеа 1 - 0 1.95 3.15 3.57
19:00 Теруел - Олот 1 - 4 1.90 3.07 3.85
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
19:00 Бадахос - Севиля Атлетико 2 - 0 1.44 3.84 6.27
19:00 Вияновенсе - Атлетико Санлукеньо 0 - 1 1.87 3.09 4.02
19:00 Гранада Б - Рекреативо 0 - 2 3.56 3.04 1.99
19:00 Ел Ехидо 2012 - Алмерия Б 2 - 0 1.45 3.96 5.83
19:00 Ибиса - Атлетико Малагеньо 2 - 1 1.28 4.67 8.33
19:00 Линенсе - Дон Бенито 1 - 3 2.85 3.02 2.35
19:00 Марбеля - УКАМ Мурсия 2 - 0 3.40 3.16 1.99
19:00 Реал Мурсия - Мелия 2 - 0 3.43 2.99 2.07
19:00 Сан Фернандо - Хумиля 0 - 1 2.31 3.17 2.77
19:00 Талавера де ла Рейна - Картахена 2 - 2 5.90 3.60 1.50
Италия - Серия А Италия - Серия А Рез. 1 X 2
13:30 Торино - Сасуоло 3 - 2 1.57 4.07 5.84
16:00 Сампдория - Емполи 1 - 2 2.17 3.71 3.07
16:00 Фрозиноне - Удинезе 1 - 3 4.30 3.45 1.89
19:00 СПАЛ - Наполи 1 - 2 5.07 4.15 1.62
21:30 Рома - Ювентус 2 - 0 2.60 3.42 2.65
Италия - Плейофи Италия - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Сиена - Новара 0 - 1 1.73 3.29 4.26
16:00 Судтирол - Самбенедетезе 1 - 0 2.23 2.90 3.10
17:30 Карарезе - Аурора Про Патрия 2 - 0 1.90 3.29 3.53
17:30 Потенца - Ренде 1968 0 - 0 1.68 3.40 4.44
17:30 Равена - Виченца Виртус 1 - 1 2.29 2.84 3.08
18:30 Виртус Франкавила - Казертана 1 - 0 2.00 3.04 3.50
19:30 Монца 1912 - Фермана 2 - 0 1.62 3.31 5.16
20:30 Реджина - Монополи 1966 1 - 1 2.18 3.02 3.18
21:30 Про Верчели - Алесандрия 3 - 1 1.69 3.24 4.51
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Рен - Гингам 1 - 1 1.83 3.71 4.15
18:00 Лил - Бордо 1 - 0 1.45 4.32 7.27
22:00 Олимпик Марсилия - Лион 0 - 3 2.72 3.66 2.40
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Амщетен - Аустрия Клагенфурт 3 - 1 2.42 3.32 2.65
Австрия - Група за Титлата Австрия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:30 Волфсбергер - Санкт Пьолтен 4 - 0 1.53 4.05 5.78
15:30 Щурм Грац - Аустрия Виена 1 - 3 2.15 3.37 3.28
18:00 Ред Бул Залцбург - ЛАСК Линц 2 - 1 1.70 4.12 4.17
Албания - Суперлига Албания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Лачи - Камза 3 - 0 - - -
17:30 Кастриоти Круя - Фламуртари 2 - 0 - - -
17:30 Луфтетари - Кукеси 3 - 2 - - -
17:30 Партизани Тирана - КФ Тирана 2 - 1 - - -
17:30 Скендербеу Корча - Теута 1 - 2 - - -
Андора - Група за Титлата Андора - Група за Титлата Рез. 1 X 2
13:00 Интер де Ескалдес - ФК Санта Колома 2 - 1 - - -
13:00 Сант Жулия - УЕ Енгордани 3 - 0 - - -
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Арарат-Армения Ереван - Алашкерт Ереван 2 - 1 2.00 3.25 3.30
Беларус - Премиер Лига Беларус - Премиер Лига Рез. 1 X 2
15:30 Динамо Минск - Гомел 3 - 1 1.85 3.20 3.90
17:30 ФК Витебск - Шахтьор Солигорск 1 - 0 3.95 3.27 1.82
19:30 БАТЕ Борисов - Торпедо Минск 1 - 0 1.27 4.73 9.06
Белгия - Група за Титлата Белгия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
15:30 Роял Антверпен - Андерлехт 1 - 1 2.33 3.31 2.99
19:00 Клуб Брюж - Генк 3 - 2 2.03 3.60 3.42
Белгия - Група А за Лига Европа Белгия - Група А за Лига Европа Рез. 1 X 2
21:00 Сент Трюиден - Ойпен 2 - 2 1.55 4.23 5.44
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Струмска Слава Радомир - Лудогорец Разград II 2 - 3 - - -
България - Група за Титлата България - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Левски София - Черно море 5 - 1 1.55 4.01 5.01
Гибралтар - Висша Дивизия Гибралтар - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Линкс - Монс Калпе 2 - 1 - - -
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Кьоге - Нюкьобинг 1 - 3 2.12 3.55 3.05
14:45 Роскилде - Лингби 1 - 2 2.50 3.58 2.50
14:45 Фредериция - Тистед 2 - 1 1.58 4.11 4.88
14:45 Хвидовре - Фремад Амагер 1 - 2 2.42 3.38 2.70
14:45 Хелзингор - Нествед 1 - 1 2.38 3.45 2.71
Дания - Група за Титлата Дания - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:00 Мидтиланд - ФК Копенхаген 4 - 0 2.18 3.73 2.96
Дания - Плейофи Дания - Плейофи Рез. 1 X 2
13:00 Вендсисел - Хорсенс 0 - 1 2.40 3.09 3.03
15:00 Хобро - Вейле 0 - 1 2.74 3.08 2.62
17:00 Рандерс** - Сьондерийске (1 - 1) 4 - 3 2.69 3.20 2.60
19:00 Орхус** - Олборг (1 - 0) 2 - 0 2.25 3.49 2.95
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
15:00 Тулевик Вилянди - Флора Талин 1 - 3 14.23 7.04 1.11
19:00 Талина Калев - Номе Калю 0 - 1 12.62 7.09 1.11
Израел - Група за Изпадане Израел - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
20:30 Бней Сахнин - Ирони Кирят Шмона 0 - 2 5.58 3.71 1.51
20:30 Макаби Петах Тиква - Апоел Тел Авив 0 - 2 2.02 3.10 3.46
20:30 МС Ашдод - Апоел Хайфа 1 - 0 1.51 3.78 5.25
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
22:15 КР Рейкявик - Филкир Рейкявик 1 - 1 1.65 3.92 4.40
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:00 Шахтьор Караганди - Жетису Талдикорган 2 - 0 2.40 2.89 2.79
15:00 Кайсар Къзълорда - Тобол Костанай 5 - 1 2.46 2.77 2.84
16:00 Актобе - Окжетпес Кокшетау 0 - 2 2.59 3.06 2.46
16:00 Атирау - Кайрат Алмати 2 - 1 6.36 3.73 1.45
Кипър - Група за Титлата Кипър - Група за Титлата Рез. 1 X 2
17:00 Аполон Лимасол - АЕК Ларнака 1 - 2 2.03 3.41 3.11
Кипър - Група за Изпадане Кипър - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
19:15 Алки Ороклини - Анортозис 1 - 0 1.85 3.66 3.38
19:15 Докса Катокопия - Ермис Арадипоу 1 - 0 1.09 8.37 15.70
19:15 Пафос - Еносис Паралимни 0 - 2 4.08 3.75 1.68
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
16:00 Йелгава - РФШ Рига 0 - 0 3.31 3.57 1.90
17:10 Спартакс Юрмала - ФК Лиепая 1 - 0 2.58 3.26 2.41
18:00 Метта ЛУ Рига - Вентспилс 2 - 1 4.91 4.06 1.51
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
14:00 Атлантас Клайпеда - Стумбрас Каунас 0 - 0 4.35 4.04 1.57
17:00 ФК Паневежис - ФК Паланга 2 - 1 1.95 3.51 3.19
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Виктория Роспорт - УНА Щрасен 2 - 1 - - -
17:00 Диферданж - Фола Еш 0 - 4 - - -
17:00 Етцела Етелбрюк - Юнион Титус Петанж 2 - 1 - - -
17:00 Жюнес Еш - Прогрес Нидеркорн 1 - 1 - - -
17:00 РМ Хам Бенфика - Мондорф-ле-Бен 2 - 1 1.83 4.00 3.00
17:00 Рюмеланж - Расинг ФК Унион 2 - 1 - - -
17:00 ЮС Хостерт - Ф91 Дюделанж 3 - 4 6.00 5.00 1.33
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Сфинтул Георге Суручен - Сперанца Ниспорен 0 - 0 1.90 3.20 3.47
18:00 Зимбру Кишинев - Шериф Тираспол 0 - 4 12.28 5.78 1.16
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Молде - Мьондален 1 - 0 1.24 5.58 10.68
19:00 Ранхайм - Волеренга Осло 1 - 5 2.98 3.24 2.30
19:00 Сарпсборг 08 - Кристиансунд 0 - 1 1.62 3.71 5.45
19:00 Тромсьо - Од БК 1 - 2 2.98 3.26 2.32
19:00 Хаугесунд - Бодо Глимт 1 - 1 2.12 3.44 3.17
21:00 Стабек - Бран Берген 0 - 1 3.40 3.31 2.12
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Стрьомен - Олесунд 1 - 2 3.97 3.44 1.83
19:00 Йерв Гримстад - Уленсакер Киса 2 - 0 2.96 3.45 2.17
19:00 Конгсвингер - Тромсдален 3 - 2 1.57 3.90 5.02
19:00 Нест-Сотра - Старт Кристиансанд 0 - 1 2.49 3.32 2.59
19:00 Нутоден - ХамКам 1 - 2 3.39 3.30 2.04
19:00 Санднес - Сандефьорд 2 - 4 3.33 3.54 1.98
19:00 Шайд - Рауфос 2 - 3 1.75 3.62 4.11
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
16:00 Братвог - Видар 0 - 2 1.79 3.91 3.37
16:00 Левангер - Айерсун 2 - 0 4.07 4.03 1.62
16:00 Стьордалс Блинк - Хьодд 4 - 0 2.14 3.71 2.71
18:00 Квик Халден - Брюне 2 - 0 2.38 3.62 2.44
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Алта - Сотра 1 - 0 1.62 3.98 4.11
15:00 Елверум - Мьолнер 2 - 1 1.77 4.05 3.34
Полша - Група за Титлата Полша - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:00 Пяст Гливице - Ягиелония Бялисток 2 - 1 1.71 3.61 4.82
16:30 Легия Варшава - Погон Шчечин 1 - 1 1.39 4.67 7.27
19:00 Лехия Гданск - Заглембие Любин 1 - 1 2.10 3.31 3.40
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
17:00 Витория Гимараеш - Белененсеш 5 - 1 1.47 4.37 6.36
17:00 Шавеш - Витория Сетубал 1 - 2 1.93 3.21 4.39
19:30 Насионал Мадейра - Порто 0 - 4 12.27 6.21 1.21
22:00 Рио Аве - Бенфика 2 - 3 10.22 5.96 1.25
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Порто Б - Спортинг Брага Б 0 - 1 1.96 3.38 3.48
13:15 Фамаликао - Оливейрензе 3 - 2 1.85 3.47 3.77
18:00 Академика Коимбра - Спортинг Ковиля 0 - 2 2.11 3.18 3.27
18:00 Кова Да Пиедаде - Варзин 0 - 0 2.24 3.05 3.11
18:00 Мафра - Фарензе 0 - 1 2.13 3.07 3.30
Румъния - Група за Титлата Румъния - Група за Титлата Рез. 1 X 2
21:00 Клуж - Университатя Крайова 1 - 0 2.19 2.48 4.49
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:30 Спартак Москва - ФК Уфа 1 - 0 1.72 3.44 4.91
19:00 Зенит Санкт Петербург - ЦСКА Москва 3 - 1 2.39 3.20 2.92
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Химки - ФК Тамбов 2 - 0 3.11 2.98 2.18
Сан Марино - Плейофи Сан Марино - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Тре Фиори - Тре Пене 0 - 1 3.32 3.74 1.82
Северна Македония - Първа Лига Северна Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:30 Победа Прилеп - Шкендия 79 Тетово 1 - 4 - - -
17:30 Работнички Скопие - Македония Гьорче Петров 2 - 0 2.08 3.21 2.96
17:30 Ренова Джепчище - Академия Пандев 1 - 1 2.09 3.07 3.07
17:30 Силекс Кратово - Вардар Скопие 1 - 0 1.91 2.94 3.76
17:30 Шкупи Скопие - Беласица Струмица 2 - 2 - - -
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Жилина Б - Похроние Долна Жданя 3 - 1 2.96 3.30 2.02
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Триглав - Целие 0 - 3 4.04 3.54 1.81
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
16:00 Кайзериспор - Касъмпаша 2 - 1 2.14 3.32 3.33
16:00 Коняспор - Трабзонспор 2 - 2 2.93 3.21 2.41
19:00 Истанбул Башакшехир - Анкарагуджу 2 - 1 1.34 4.98 8.13
19:00 Йени Малатияспор - Ерзурум ББ 3 - 1 2.15 3.47 3.23
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
16:30 Адана Демирспор - Балъкесирспор 2 - 0 1.32 4.55 7.76
16:30 Алтънорду - Болуспор 3 - 0 1.45 4.14 5.94
16:30 Газиантеп ФК - Генчлербирлиги 0 - 2 2.35 3.30 2.72
16:30 Денизлиспор - Кардемир Карабукспор 6 - 0 - - -
16:30 Османлиспор - Алтай Измир 3 - 1 1.48 3.89 5.92
16:30 Хатайспор - Гиресунспор 1 - 0 1.27 4.95 8.74
16:30 Юмраниеспор - Истанбулспор 1 - 3 1.46 3.94 6.19
Украйна - Група за Изпадане Украйна - Група за Изпадане Рез. 1 X 2
14:00 Арсенал Киев - Черноморец Одеса 3 - 3 2.34 2.94 2.96
14:00 Десна Чернигов - Олимпик Донецк 2 - 1 2.14 2.97 3.29
19:30 Ворскла Полтава - Карпати Лвов 1 - 1 2.47 2.94 2.76
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 Б36 Торсхавн - ТБ/ФКС/Ройн 1 - 0 1.40 4.92 5.14
17:00 Фуглафьордур - ХБ Торсхавн 0 - 2 - - -
21:00 Рунавик - АБ Аргир 5 - 1 1.15 7.12 9.52
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 ИФК Мариехамн - Интер Турку 1 - 2 2.55 3.13 2.73
18:30 РоПС Рованиеми - Илвес Тампере 0 - 1 3.35 2.87 2.31
18:30 ХИФК Хелзинки - КуПС Куопио 1 - 1 3.92 3.27 1.92
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
15:00 ВЯС Вантаа - Рейпас Лахти 2 - 2 1.79 3.78 3.39
15:00 Кифен 08 - ЙИППО Йоенсуу 0 - 0 4.28 4.03 1.56
18:30 МиКи Микели - Судет 0 - 0 1.40 4.46 5.36
18:30 НЯС Нурмиярви - ЯПС Ярвенпяя 1 - 1 3.40 3.97 1.73
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 Гранкула ИФК - Тампере Юнайтед 1 - 3 1.49 4.19 4.78
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
15:00 ЯБК Якобстад - Вааякоски Ювяскюля 7 - 1 1.60 4.08 3.97
18:30 ВПС Академия - Еркулес Оулу 1 - 3 2.95 3.69 1.98
18:30 ОЛС Оулу - СЯК Академия 0 - 1 8.41 5.52 1.22
18:30 ПК-37 Иисалми - ГБК Кокола 0 - 3 3.77 4.06 1.64
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
15:30 АЗ Алкмаар - ПСВ Айндховен 1 - 0 4.24 4.22 1.70
15:30 Аякс - Утрехт 4 - 1 1.14 8.07 16.11
15:30 Вилем II - Еммен 2 - 3 1.76 3.93 4.16
15:30 Витес - Де Граафшап 6 - 1 1.37 5.14 7.30
15:30 Грьонинген - Фортуна Ситард 3 - 0 1.43 4.63 6.72
15:30 Фейенорд - АДО Ден Хааг 0 - 2 1.16 7.87 14.33
15:30 Хееренвеен - НАК Бреда 2 - 1 1.57 4.25 5.23
15:30 Хераклес - Екселсиор 4 - 5 1.70 4.05 4.36
15:30 Цволе - ВВВ Венло 2 - 4 1.71 4.12 4.34
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
16:00 МАС Таборско - Пардубице 3 - 3 1.71 3.46 4.27
18:00 Варнсдорф - Простейов 0 - 0 1.72 3.40 4.29
18:00 Височина Ихлава - Чешке Будьовице 1 - 1 1.81 3.35 3.85
18:00 Храдец Кралове - Усти над Лабем 2 - 0 1.65 3.60 4.45
Чехия - Група за Титлата Чехия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
19:00 Славия Прага - Виктория Пилзен 3 - 1 1.39 4.49 6.73
Чехия - Плейофи Чехия - Плейофи Рез. 1 X 2
16:00 Млада Болеслав** - Теплице (8 - 0) 1 - 1 1.77 3.65 4.09
16:00 Сигма Оломоуц - Фастав Злин** (0 - 1) 3 - 2 1.70 3.54 4.70
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Йънг Бойс - Базел 3 - 1 1.91 3.82 3.52
17:00 Люцерн - Грасхопърс отл. 1.48 4.38 6.17
17:00 Санкт Гален - Сион 2 - 1 2.17 3.51 3.09
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Юргорден - АИК Стокхолм 0 - 2 2.48 3.05 2.98
18:30 Малмьо - Елфсборг 4 - 1 1.44 4.37 7.05
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Йостерс - Вестерос 0 - 0 1.57 3.79 5.42
18:30 Браге - Норбю 0 - 0 1.85 3.50 3.85
18:30 Сирианска Сьодертале - Мялби 1 - 2 2.58 3.38 2.40
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
16:00 Умео ФК - Карлстад Юнайтед 1 - 0 2.95 3.70 2.03
18:00 Васалунд - Нюкьопинг 3 - 0 2.18 3.44 2.82
18:00 Линкьопинг Сити - Карлстад БК 0 - 1 1.57 3.90 4.66
18:00 Сандвикен - Акрополис 2 - 2 2.33 3.61 2.49
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
16:00 Одеволд - Оскаршхамн АИК 3 - 3 3.00 3.55 2.06
18:00 Вернаму - Атвидаберг 1 - 1 1.54 4.06 4.96
18:00 Кристианстад - Твоокерш 1 - 1 2.80 3.44 2.22
Шотландия - Група за Титлата Шотландия - Група за Титлата Рез. 1 X 2
14:00 Рейнджърс - Селтик 2 - 0 2.81 3.38 2.40
Австралия - А-Лига - Финална Фаза Австралия - А-Лига - Финална Фаза Рез. 1 X 2
12:00 Сидни - Мелбърн Виктори 6 - 1 2.15 3.32 3.27
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
00:30 ДРБ Тадженант - МК Оран 0 - 0 1.59 3.35 5.51
00:30 ЖС Саура - МК Алжир 4 - 3 1.53 3.60 5.78
00:30 КАББ Ареридж - КР Белуиздад 0 - 0 2.15 2.13 5.38
00:30 КС Константин - ЖС Кабилие 2 - 0 2.54 3.09 2.49
00:30 МО Бежая - Параду АК 1 - 0 2.80 2.78 2.54
00:30 УСМ Алжир - Олимпик де Медеа 3 - 1 1.39 4.15 6.63
00:30 УСМ Бел-Абес - АС Аин Млила 1 - 0 1.54 3.50 5.59
Аржентина - Плейофи за Промоция Аржентина - Плейофи за Промоция Рез. 1 X 2
19:05 Платензе Буенос Айрес - Сентрал Кордоба 0 - 1 - - -
Аржентина - Други Аржентина - Други Рез. 1 X 2
02:00 Атлетико Тукуман - Ривър Плейт 3 - 0 3.50 2.90 2.10
23:45 Архентинос Хуниорс - Химнасия Ла Плата 0 - 0 - - -
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:15 Аурора Кочабамба - Гуабира Монтеро 1 - 1 1.64 3.83 4.25
22:00 Дестройърс Санта Крус - Хорхе Вилстерман 0 - 3 3.59 3.60 1.79
22:00 Насионал Потоси - Дъ Стронгест Ла Пас 1 - 0 1.94 3.73 3.05
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Коринтианс SP - Гремио RS 0 - 0 2.41 2.98 3.03
03:00 Гояс GO - Сеара CE 2 - 1 2.17 3.02 3.48
17:00 Фламенго RJ - Чапекоензе SC 2 - 1 1.32 4.66 9.29
22:00 Атлетико MG - Палмейрас SP 0 - 2 2.92 3.14 2.39
22:00 Интернасионал RS - Крузейро MG 3 - 1 2.19 3.09 3.33
22:00 Сантос SP - Васко да Гама RJ 3 - 0 1.39 4.28 7.72
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Бразил де Пелотас RS - КР Бразил AL 0 - 2 2.29 2.90 3.13
01:00 Куяба MT - Парана Клуб PR 1 - 1 1.97 3.03 3.86
01:00 Операрио PR - Оесте SP 0 - 0 2.11 2.95 3.48
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
01:00 Императриз MA - Трезе PB 2 - 2 1.91 3.20 3.70
21:00 Глобо RN - Сампайо Кореа MA 0 - 1 2.07 3.02 3.30
22:00 Конфианка SE - АВС RN 1 - 0 2.50 2.96 2.63
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
01:15 Пайсанду PA - Жувентуд RS 0 - 1 2.11 3.01 3.33
21:30 Ипиранга RS - Сао Жозе RS 2 - 0 2.43 3.11 2.64
22:00 Боа MG - Атлетико Акреано AC 0 - 0 2.00 3.25 3.26
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
23:00 Депортиво Ла Гуайра - Каракас 1 - 4 2.10 3.15 3.01
23:00 Депортиво Лара - Трухилянос Валера 2 - 1 1.44 3.73 6.20
23:00 Депортиво Тачира - Арагуа Маракай 1 - 2 1.75 3.28 3.99
23:00 Естудиантес де Каракас - Депортиво Анзоатеги 4 - 2 2.17 3.05 2.97
23:00 Замора Баринас - Академия Пуерто Кабейо 2 - 2 1.64 3.44 4.48
23:00 ЛАЛА ФК - Естудиантес де Мерида 1 - 1 2.71 3.12 2.29
23:00 Ланерос Гуанаре - Сулия 0 - 1 2.41 3.16 2.54
23:00 Португеза Акаригуа - Монагас Матурин 3 - 1 2.16 3.08 2.96
Виетнам - В.Лига 1 Виетнам - В.Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 СХБ Дананг - Санна Кхан Хоа 2 - 1 2.24 3.29 2.65
13:00 Хайфонг - Сонглам Нгеан Вин 0 - 0 2.20 3.21 2.76
15:00 Тхеконг - Хоанган Гялай 0 - 3 2.19 3.26 2.76
Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Гватемала - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
05:00 Комуникасионес - Гуастатоя 1 - 1 1.78 3.20 3.97
Египет - Висша Лига Египет - Висша Лига Рез. 1 X 2
23:00 Ел Дахлея Кайро - Замалек Кайро 1 - 2 5.91 3.68 1.51
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Рез. 1 X 2
01:15 Аукас Кито - Индепендиенте дел Вале 2 - 1 2.59 3.22 2.43
03:30 Ел Национал Кито - Гуаякил Сити 2 - 1 1.50 3.77 5.60
21:00 Мушук Руна - Текнико Университарио 3 - 4 1.81 3.27 4.01
23:15 Делфин Манта - ЛДУ Кито 2 - 1 1.98 3.26 3.37
Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза Ел Салвадор - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
00:15 Агила Сан Мигел - ФАС Санта Ана 2 - 1 1.97 2.93 3.70
04:45 Исидро Метапан - Санта Текла 2 - 1 2.56 2.92 2.52
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
10:30 Тиендзин Цюендзиен - Гуанджоу РФ 1 - 2 2.63 3.46 2.39
14:35 Гуанджоу Евъргранде - Дзянсу Сънинг 2 - 2 1.85 3.71 3.66
14:35 Пекин Гуоан - Шънджън ФК 3 - 0 1.22 5.84 10.70
14:35 Шанхай ШИПГ - Шандун Лунен 2 - 1 1.72 3.76 4.23
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
01:00 Раджа Казабланка - МК Уджда 2 - 1 1.41 3.72 7.22
Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи Мексико - Примера Дивисион Клаусура - Плейофи Рез. 1 X 2
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Пачука 1 - 1 1.62 3.78 4.86
05:06 Леон - Тихуана 2 - 1 1.66 3.76 4.60
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Гуарани Асунсион - Сол де Америка 3 - 1 1.90 3.54 3.39
02:10 Серо Портеньо - Депортиво Сантани 3 - 2 1.47 4.17 5.59
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:45 Спорт Уанкайо - Алианса Универсидад 2 - 0 1.57 3.67 5.10
04:00 Универсидад Сезар Валехо - Молинос Ел Пирата 2 - 2 1.55 3.65 5.44
21:30 Депортиво Мунисипал - Реал Гарсиласо 1 - 1 2.10 3.37 3.03
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Кълъмбъс Крю - Лос Анджелис ФК 0 - 3 2.71 3.51 2.39
02:30 Ню Инглънд Революшън - Сан Хосе Еърткуейкс 3 - 1 1.95 3.80 3.40
03:00 Чикаго Файър - Минесота Юнайтед 2 - 0 1.82 3.76 3.91
04:00 Колорадо Рапидс - Реал Солт Лейк 2 - 3 2.16 3.57 3.06
05:00 Сиатъл Саундърс - Хюстън Динамо 1 - 0 1.73 3.87 4.27
21:30 Атланта Юнайтед - Орландо Сити 1 - 0 1.44 4.70 6.17
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Хоуганг Юнайтед - Балестиер Халса 1 - 0 1.63 3.68 4.32
Тайланд - Тай Лига 1 Тайланд - Тай Лига 1 Рез. 1 X 2
14:00 Чайнат Хорнбил - Порт Банкок 0 - 3 3.22 3.40 1.95
14:00 Чиангмай - Банкок Юнайтед 1 - 1 5.11 3.88 1.49
15:00 ПТ Прачуап - Суфанабури 2 - 1 2.04 3.35 3.03
15:00 Ратчабури - Сукотай 2 - 2 1.99 3.35 3.15
Тунис - Професионална Лига 1 Тунис - Професионална Лига 1 Рез. 1 X 2
17:00 Етоил дю Сахел Сус - УС Татауин 3 - 1 1.31 4.09 7.61
17:00 Сфаксиен Сфакс - Стад Тунизиен Тунис 3 - 1 1.56 3.22 5.63
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
15:15 Буньодкор Ташкент - Коканд 1912 2 - 1 1.40 4.10 6.50
15:30 Сурхан Термез - Бухара 1 - 0 2.25 3.20 2.80
17:40 Металург Бекабад - Локомотив Ташкент 0 - 0 3.60 3.40 1.87
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Пенярол Монтевидео - Насионал Монтевидео 1 - 1 2.07 3.31 3.09
Хондурас - Клаусура - Финална Фаза Хондурас - Клаусура - Финална Фаза Рез. 1 X 2
00:00 Лобос УПНФМ Тегусигалпа - Олимпия Тегусигалпа 1 - 3 2.75 3.15 2.23
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:30 Коло-Коло Сантяго - Палестино Сантяго 2 - 1 1.74 3.58 4.10
19:00 Евертън Виня дел Мар - Аудакс Италяно Сантяго 0 - 2 1.80 3.40 4.03
22:00 Кобресал Ел Салвадор - Универсидад Католика 0 - 2 3.47 3.29 1.98
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
08:00 Чеджу Юнайтед - Сувон Самсунг Блюуингс 1 - 3 2.26 3.18 3.06
11:00 Кьонсан - Кануън 0 - 2 2.30 3.35 2.83
13:00 Улсан Хюндай - Чонбук Хюндай Моторс 2 - 1 3.40 3.29 2.05
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
07:00 Мацумото Ямага - Консадол Сапоро 0 - 0 3.07 3.17 2.32
07:05 Вегалта Сендай - Санфрече Хирошима 2 - 1 3.02 3.31 2.26
08:00 Висел Кобе - Кашима Антлърс 0 - 1 2.76 3.34 2.42
08:00 Токио - Джубило Ивата 1 - 0 1.80 3.36 4.45
08:00 Шимизу Ес-Пулс - Кавазаки Фронтейл 0 - 4 4.50 3.72 1.71
09:00 Нагоя Грампус - Урава Ред Даймъндс 2 - 0 2.02 3.55 3.34
10:00 Шонан Белмар - Оита Тринита 0 - 1 2.74 3.18 2.51
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Йокохама ФК - Мачида Зелвия 1 - 1 2.28 2.98 3.22
08:00 Киото Санга - Фагиано Окаяма 2 - 1 2.90 2.86 2.56
08:00 Монтедио Ямагата - Джеф Юнайтед Чиба 3 - 1 1.82 3.24 4.35
09:00 Кашива Рейсол - Токушима Вортис 1 - 0 1.71 3.41 4.84
10:00 Точиги СК - Вентфорет Кофу 1 - 0 4.96 3.31 1.72
13:00 Гифу - Звейген Канадзава 2 - 3 5.23 3.63 1.62
13:00 Ехиме ФК - Кагошима Юнайтед 0 - 3 2.36 3.01 3.05

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 20.05.2019 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане