Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
август '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
       
Топ факти за деня

Сабуртало Тбилиси 15 победи от 19 мача

Тулевик Вилянди 64 получени гола в 21 мача - 3.05 на мач

ФКИ Левадия Талин 62 вкарани гола в 21 мача - 2.95 на мач

Динамо-Авто Тираспол като домакин няма победа от 7 мача

Зимбру Кишинев като домакин 5 равенства от 7 мача

Милсами Орхей като гост няма загуба от 7 мача

Аскер няма равенство от 14 мача

ЛПС Лааясало 12 загуби от 15 мача

ФК Еспоо няма равенство от 14 мача

Бромапойкарна като гост само загуби от 8 мача

Йостерс като гост няма равенство от 9 мача

Атлетико PR като гост само 2 вкарани гола в 9 мача - 0.22 на мач

Бразил де Пелотас RS като гост няма победа от 9 мача

Спортинг Кристал като гост само 2 получени гола в 5 мача - 0.40 на мач

Анкета

Какви са очакванията ви за дербито на Милано в Неделя (21.10.18)?

ТВ програма
Diema Sport 2
Нюкасъл - Тотнъм
14:30 на живо
Diema Sport 2
Хъдърсфийлд - Челси
17:00 на живо
Nova Sport
Куинс Парк Рейнджърс - Шефилд Юнайтед 17:00 на живо
Diema Sport
Берое - Ботев Пловдив
18:45 на живо
Diema Sport 2
Уулвърхямптън - Евертън
19:30 на живо
Nova Sport
Дарби Каунти - Лийдс
19:30 на живо
Diema Sport
Дунав Русе - Левски София 21:00 на живо
Diema Sport 2
Фулъм - Кристъл Палас
21:50 на запис
Ring.BG
Атлетико Мадрид - Интер
22:00 на живо

Мачове за събота, 11 август, 2018 Подреждане по час

Международна Купа на Шампионите Международна Купа на Шампионите Рез. 1 X 2
22:00 Атлетико Мадрид - Интер 0 - 1 1.97 3.45 3.43
Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:30 Нюкасъл - Тотнъм 1 - 2 3.85 3.42 2.03
17:00 Борнемут - Кардиф 2 - 0 1.84 3.54 4.58
17:00 Уотфорд - Брайтън 2 - 0 2.42 3.09 3.25
17:00 Фулъм - Кристъл Палас 0 - 2 2.54 3.33 2.86
17:00 Хъдърсфийлд - Челси 0 - 3 6.63 3.96 1.56
19:30 Уулвърхямптън - Евертън 2 - 2 2.37 3.19 3.26
Англия - Чемпиъншип Англия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Астън Вила - Уигън 3 - 2 2.08 3.29 3.76
17:00 Блекбърн - Милуол 0 - 0 2.43 3.11 3.17
17:00 Болтън - Бристъл Сити 2 - 2 2.86 3.12 2.64
17:00 Куинс Парк Рейнджърс - Шефилд Юнайтед 1 - 2 2.77 3.30 2.59
17:00 Мидълзбро - Бирмингам 1 - 0 1.71 3.51 5.62
17:00 Норич - Уест Бромич 3 - 4 2.69 3.23 2.71
17:00 Нотингам Форест - Рединг 1 - 0 1.60 3.87 6.02
17:00 Родъръм Юнайтед - Ипсуич 1 - 0 2.38 3.19 3.14
17:00 Сток Сити - Брентфорд 1 - 1 2.33 3.41 3.06
17:00 Суонзи - Престън 1 - 0 2.39 3.23 3.10
17:00 Шефилд Уензди - Хъл Сити 1 - 1 2.32 3.34 3.14
19:30 Дарби Каунти - Лийдс 1 - 4 2.20 3.36 3.34
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Блекпул - Портсмут 1 - 2 2.94 3.08 2.49
17:00 Брадфорд Сити - Барнзли 0 - 2 3.20 3.19 2.24
17:00 Бристол Роувърс - Акрингтън Стенли 1 - 2 1.78 3.66 4.34
17:00 Джилингам - Бъртън Албион 3 - 1 2.84 3.11 2.56
17:00 Донкастър - Уикъмб 3 - 0 2.23 3.19 3.27
17:00 Лутън Таун - Съндърланд 1 - 1 2.18 3.34 3.24
17:00 Оксфорд Юнайтед - Флийтууд Таун 0 - 2 2.22 3.21 3.30
17:00 Плимут - Саутенд 1 - 1 2.65 3.22 2.66
17:00 Рочдейл - Питърбъро 1 - 4 2.10 3.37 3.44
17:00 Скънторп - Уолсол 1 - 1 1.86 3.41 4.28
17:00 Уимбълдън - Ковънтри 0 - 0 2.19 3.19 3.41
17:00 Чарлтън - Шросбъри Таун 2 - 1 2.28 2.95 3.49
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Йоувил - Мансфийлд Таун 2 - 2 3.68 3.32 2.02
17:00 Карлайл - Нортхямптън Таун 2 - 2 2.54 3.23 2.75
17:00 Кембридж Юнайтед - Нотс Каунти 3 - 2 2.68 3.24 2.59
17:00 Колчестър - Порт Вейл 2 - 0 2.13 3.17 3.52
17:00 Кроули Таун - Стивънидж Бороу 1 - 3 2.23 3.24 3.20
17:00 Линкълн Сити - Суиндън 4 - 1 1.98 3.27 3.90
17:00 Макълсфийлд Таун - Гримсби Таун 0 - 2 2.40 3.21 2.93
17:00 Милтън Кийнс Донс - Бъри 1 - 0 1.86 3.45 4.12
17:00 Моркамб - Екзитър 0 - 2 3.23 3.27 2.22
17:00 Нюпорт Каунти - Крю Александра 1 - 0 2.41 3.34 2.82
17:00 Транмиър Роувърс - Челтнъм Таун 1 - 0 1.93 3.44 3.84
17:00 Форест Грийн Роувърс - Олдъм 1 - 1 2.43 3.22 2.88
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
14:35 Рексъм - Боръм Ууд 3 - 0 2.29 3.02 3.12
17:00 Барнет - Ийстли 1 - 2 1.58 3.73 5.40
17:00 Бромли - Харогейт Таун 1 - 1 2.31 3.33 2.82
17:00 Гейтсхед - Доувър Атлетик 2 - 1 2.34 3.34 2.77
17:00 Дагенъм и Редбридж - Мейдънхед Юнайтед 2 - 2 2.21 3.35 2.99
17:00 Лейтън Ориент - Бароу 2 - 2 1.59 3.65 5.57
17:00 Солихъл Муурс - Алдършот Таун 1 - 0 2.15 3.30 3.14
17:00 Сътън Юнайтед - Салфорд Сити 2 - 1 2.15 3.27 3.15
17:00 Хавант и Уотърлувил - Файлд 1 - 1 2.56 3.29 2.54
17:00 Халифакс Таун - Мейдстоун Юнайтед 3 - 0 2.25 3.27 2.97
17:00 Хартлипул - Ебсфлийт Юнайтед 0 - 1 2.82 3.20 2.39
17:00 Честърфийлд - Брейнтри Таун 1 - 0 1.48 3.97 6.26
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:00 Дуисбург - Бохум 0 - 2 2.55 3.24 2.69
16:30 Арминия Билефелд - Динамо Дрезден 2 - 1 2.23 3.31 3.14
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
15:00 Веен Висбаден - Айнтрахт Брауншвайг 3 - 3 1.92 3.35 3.79
15:00 Зоненхоф Гроссашпах - Оснабрюк 0 - 0 2.55 3.25 2.60
15:00 Мепен - Аален 1 - 0 2.30 3.27 2.91
15:00 Унтерхахинг - Ханза Рощок 2 - 1 2.11 3.37 3.20
15:00 Халешер - Кайзерслаутерн 2 - 0 2.57 3.24 2.59
15:00 Цвикау - Фортуна Кьолн 1 - 0 1.94 3.45 3.58
Италия - Купа на Италия Италия - Купа на Италия Рез. 1 X 2
21:00 Удинезе - Беневенто** 1 - 1 1.51 3.92 6.07
22:15 Дженоа - Лече 4 - 0 1.36 4.51 7.72
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
18:00 Нант - Монако 1 - 3 2.86 3.27 2.47
21:00 Анже - Ним 3 - 4 2.24 3.26 3.31
21:00 Лил - Рен 3 - 1 2.52 3.19 2.89
21:00 Монпелие - Дижон 1 - 2 1.72 3.54 5.15
21:00 Ница - Реймс 0 - 1 1.83 3.55 4.36
21:00 Сент Етиен - Гингам 2 - 1 1.81 3.53 4.56
Франция - Лига 2 Франция - Лига 2 Рез. 1 X 2
16:00 Клермонт Фут - Метц 2 - 3 2.38 3.09 2.93
Франция - Лига Национал Франция - Лига Национал Рез. 1 X 2
16:00 Конкарно - Дюнкерк 2 - 1 2.39 2.93 2.84
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 Алтах - Вакер Инсбрук 1 - 2 1.99 3.38 3.60
18:00 Ред Бул Залцбург - Аустрия Виена 2 - 0 1.33 5.18 7.90
18:00 Хартберг - Матерсбург 4 - 2 2.79 3.35 2.38
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
14:00 Капфенберг - Рийд 1 - 2 3.36 3.59 1.94
15:30 Вакер Инсбрук II - Блау-Вайс Линц 1 - 3 3.36 3.70 1.92
21:00 ВСГ Ватенс - Аустрия Клагенфурт 1 - 1 1.50 4.29 5.17
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 Сумгаит - Нефтчи Баку 0 - 2 3.39 3.10 2.03
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Арцах Ереван - Бананц Ереван 1 - 0 - - -
18:00 Арарат-Армения Ереван - Арарат Ереван 1 - 2 - - -
Беларус - Купа на Беларус Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
18:00 ФК Витебск** - Торпедо Жодино 0 - 0 2.12 2.95 3.36
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
19:00 Стандарт Лиеж - Серкъл Брюж 0 - 0 1.44 4.32 6.78
21:00 Зулте Варегем - Ойпен 4 - 0 1.43 4.72 6.30
21:00 Сент Трюиден - Локерен 1 - 1 1.70 3.86 4.50
21:30 Роял Ексел Мускрон - Роял Антверпен 0 - 1 3.24 3.43 2.12
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Рьозеларе - Мехелен 2 - 2 3.66 3.38 1.90
21:30 Ломел - Тубиз 2 - 2 2.26 3.16 2.99
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Крупа - Младост Добой Какан 2 - 2 1.71 3.38 4.31
21:00 ФК Сараево - ГОШК Габела 1 - 1 1.25 4.91 8.67
21:45 Тузла Сити - Слобода Тузла 0 - 1 2.30 2.98 2.88
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
18:45 Берое - Ботев Пловдив 2 - 1 2.09 3.20 3.29
21:00 Дунав Русе - Левски София 1 - 2 5.87 4.00 1.49
България - Втора ПФЛ България - Втора ПФЛ Рез. 1 X 2
18:00 Кариана Ерден - ЦСКА 1948 София 0 - 1 - - -
18:00 Несебър - Царско Село София 0 - 2 5.77 4.01 1.38
18:00 Струмска Слава Радомир - Ботев Гълъбово 1 - 0 2.15 3.17 2.79
19:00 Локомотив Горна Оряховица - Добруджа Добрич 1 - 1 - - -
19:00 Черноморец Балчик - Монтана 0 - 0 - - -
20:00 Пирин Благоевград - Поморие 0 - 2 2.00 3.24 2.99
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Колхети-1913 Поти - Сабуртало Тбилиси 1 - 3 8.80 4.98 1.24
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Хобро - Одензе 3 - 2 3.03 3.35 2.25
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
16:00 Таммека Тарту - Тулевик Вилянди 1 - 0 1.30 4.64 7.32
16:00 ФКИ Левадия Талин - Нарва Транс 6 - 1 1.22 5.11 9.21
Израел - Тото Купа Израел - Тото Купа Рез. 1 X 2
20:30 Апоел Хадера - Ирони Кирят Шмона 0 - 2 4.28 3.52 1.67
20:30 Бней Йехуда - МС Ашдод 3 - 3 1.70 3.33 4.47
Ирландия - Купа на Ирландия Ирландия - Купа на Ирландия Рез. 1 X 2
21:45 Слиго Роувърс - Лонгфорд Таун 0 - 1 1.66 3.60 4.58
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Тобол Костанай - Жетису Талдикорган 1 - 0 1.81 3.12 3.89
18:00 Актобе - Кайсар Къзълорда 3 - 1 1.73 3.48 3.90
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 Кауно Жалгирис - Стумбрас Каунас 0 - 2 2.93 3.22 2.19
13:00 ФК Паланга - Атлантас Клайпеда 2 - 0 2.27 3.21 2.81
13:00 ФК Тракай - Судува Мариямполе отл. - - -
19:00 Жалгирис Вилнюс - Лиетава Йонава отл. - - -
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Юнион Титус Петанж - ЮС Хостерт 2 - 1 2.00 3.76 2.75
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Работнички Скопие - Ренова Джепчище 3 - 4 1.62 3.30 5.00
18:00 Шкендия 79 Тетово - Вардар Скопие 2 - 2 1.70 3.40 4.20
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
18:00 Динамо-Авто Тираспол - Заря Белци 0 - 1 - - -
20:00 Зимбру Кишинев - Сфинтул Георге Суручен 2 - 1 1.95 2.98 3.70
20:00 Петрокуб Хинчещ - Милсами Орхей 1 - 1 2.39 3.28 2.53
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Берум - Елверум 1 - 2 2.54 3.53 2.32
17:00 Мьолнер - Аскер 1 - 1 2.67 3.48 2.27
17:00 Хьонефос - Алта 0 - 3 2.93 3.54 2.07
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
15:00 Вард Хаугесунд - Хьодд 1 - 2 3.80 4.22 1.62
17:00 Киелсос - Флекерьой 2 - 0 1.77 3.88 3.50
17:00 Стьордалс Блинк - Арендал 0 - 1 1.96 3.75 3.05
18:00 Нардо - Шайд 1 - 0 4.60 4.27 1.52
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
19:00 Погон Шчечин - Краковия Краков 1 - 1 1.96 3.38 3.74
21:30 Арка Гдиня - Гурник Забже 1 - 1 1.99 3.35 3.73
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Битовия Битов - Стал Мелец 1 - 2 2.72 3.19 2.44
18:00 Вигри Сувалки - Хробри Глогов 0 - 1 2.07 3.24 3.29
18:00 ЛКС Лодз - Стомил Олщин 1 - 0 1.89 3.43 3.67
18:45 ГКС Ястшембе-Здруй - Хойничанка Хойнице 0 - 0 2.80 3.15 2.38
19:00 Подбескидзе - Гарбарния Краков 0 - 0 1.73 3.47 4.42
20:00 ГКС Тихи - Термалика Нечеча 2 - 1 2.40 3.15 2.77
20:00 Пуща Неполомице - Варта Познан 0 - 1 2.04 3.18 3.48
20:10 Сандеця Нови Сонч - ГКС Катовице 1 - 0 2.61 3.03 2.63
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:30 Витория Сетубал - Авеш 2 - 0 2.30 3.10 3.17
21:00 Тондела - Белененсеш 0 - 1 2.19 3.18 3.28
23:00 Порто - Шавеш 5 - 0 1.16 7.02 13.76
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Ещорил Прая - Порто Б 4 - 0 1.70 3.44 4.55
19:00 Фарензе - Фамаликао 1 - 0 2.35 2.96 3.00
20:00 Бенфика Б - Лейшоес 2 - 1 2.16 3.14 3.19
20:00 Оливейрензе - Академика Коимбра 1 - 1 2.65 2.90 2.68
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
18:00 Конкордия Кяжна - Херманщат 2 - 0 2.08 2.98 3.73
21:00 Сепси Сфънту Георге - Политехника Яш 3 - 0 2.01 3.08 3.84
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
16:30 Енисей Красноярск - ЦСКА Москва 1 - 1 4.27 3.23 1.88
19:00 Спартак Москва - Анжи Махачкала 1 - 0 1.24 5.52 11.23
21:30 ФК Ростов - Криля Советов 0 - 1 1.68 3.26 5.84
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Ардс ФК - Гленторан 0 - 2 3.43 3.70 1.84
17:00 Клифтънвил - Коулрейн 1 - 2 2.74 3.15 2.36
17:00 Крусейдърс - Балимина Юнайтед 2 - 2 1.33 5.11 6.20
17:00 Уорънпойнт Таун - Гленавон 2 - 4 5.54 4.40 1.43
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 ДАК Дунайска Стреда - Ружомберок 2 - 2 1.67 3.56 4.48
20:00 Сеница - Железарна Подбрезова 1 - 1 2.16 3.14 3.10
20:00 Серед - Злате Моравце 2 - 0 2.37 3.18 2.72
20:00 Спартак Търнава - Земплин Михаловце 3 - 0 1.60 3.58 4.97
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
18:00 Дубница - Комарно 1 - 3 3.01 3.43 1.97
18:00 Дукла Банска Бистрица - Жилина Б 2 - 1 1.92 3.67 3.09
18:00 Партизан Бардейов - Интер Братислава отл. 1.79 3.58 3.59
18:00 Татран Липтовски Микулаш - Похроние Долна Жданя 1 - 1 1.77 3.67 3.61
18:00 Татран Прешов - Локомотив Кошице 5 - 1 1.72 3.72 3.74
20:00 Скалица - Попрад 4 - 0 1.90 3.59 3.19
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
21:00 Кръшко - Целие 1 - 1 3.55 3.36 1.91
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Пролетер Нови Сад - Напредак Крушевац 1 - 1 2.81 3.11 2.30
21:00 Бачка Бачка Паланка - Чукарички 1 - 1 4.29 3.48 1.69
21:00 Динамо Враня - Младост Лучани 1 - 3 3.30 3.16 2.05
21:00 Мачва Шабац - Войводина Нови Сад 0 - 0 3.27 3.10 2.07
21:00 Рад Белград - Радник Сурдулица 3 - 1 2.24 3.09 2.96
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:30 Ризеспор - Касъмпаша 2 - 3 2.02 3.60 3.36
19:30 Сивасспор - Аланияспор 1 - 0 1.99 3.65 3.41
21:45 Фенербахче - Бурсаспор 2 - 1 1.39 4.70 7.24
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
19:30 Болуспор - Османлиспор 1 - 0 2.44 3.41 2.56
21:45 Аданаспор - Елязъгспор 1 - 1 1.44 4.30 5.91
21:45 Алтай Измир - Юмраниеспор 1 - 0 2.64 3.45 2.35
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
19:30 Шахтьор Донецк - Ворскла Полтава 4 - 1 1.14 6.57 15.31
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Балкани Заря - Рух Винники 2 - 1 2.20 2.95 3.07
18:30 Кобра Харков - Горняк-Спорт Горишни Плавни отл. - - -
19:00 Днипро-1 - Металист 1925 Харков 0 - 2 1.21 5.44 9.04
19:00 Ингулец Петрово - МФК Николаев 2 - 0 2.01 3.18 3.24
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
20:30 Кишварда - Ференцварош 0 - 2 6.30 4.28 1.44
20:30 МТК Будапеща - Диошдьор 1 - 0 1.72 3.74 4.18
20:30 Халадаш Сомбатхей - Пушкаш Академи 2 - 1 2.39 3.25 2.77
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
17:00 ВПС Вааса - Сейняйоен ЯК 0 - 2 2.13 3.06 3.49
17:00 Хонка - ТПС Турку 3 - 0 1.56 3.80 5.61
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
17:00 Каяани - ЮЯК Ювяскюля 0 - 1 1.68 4.00 3.99
17:00 КПВ Кокола - ХИФК Хелзинки 2 - 2 2.49 2.97 2.79
17:00 Яро - КТП Котка 0 - 1 1.95 3.47 3.37
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
17:00 Викингит Хелзинки - Гнистан Хелзинки 0 - 0 2.38 3.64 2.39
17:00 ЛПС Лааясало - НЯС Нурмиярви 1 - 2 3.07 3.86 1.88
17:00 ЯПС Ярвенпяя - Кески-Уусимаа 3 - 0 1.55 4.22 4.30
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
17:00 МуСа Пори - КааПо Каарина 2 - 0 1.50 4.43 4.41
17:00 СалПа Сало - ХЯС Академия 4 - 0 1.44 4.64 4.86
17:00 ФК Еспоо - ХИФК Хелзинки 2 1 - 1 1.45 4.61 4.74
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
17:00 ТП-47 Торнио - КуФу-98 Куопио 3 - 2 2.65 3.60 2.19
17:00 ТПВ Тампере - Еркулес Оулу 4 - 1 1.91 3.82 3.04
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
19:30 Аякс - Хераклес 1 - 1 1.10 8.85 19.03
19:30 Вилем II - ВВВ Венло 0 - 1 2.18 3.40 3.15
21:45 Екселсиор - Фортуна Ситард 1 - 1 2.25 3.41 2.99
21:45 ПСВ Айндховен - Утрехт 4 - 0 1.40 4.74 6.67
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 ХНК Горица - Интер Запрешич 2 - 3 2.20 3.17 3.16
22:00 Локомотив Загреб - Рудеш Загреб 1 - 0 1.53 3.95 5.56
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Рудар Плевля - Зета Голубовци 0 - 0 1.92 3.06 3.81
18:30 Искра Даниловград - Титоград Подгорица 0 - 1 2.89 2.78 2.46
18:30 Ловчен Цетине - Сутиеска Никшич 1 - 1 3.39 3.08 2.02
19:00 Петровац - Гарбал Радановичи 0 - 1 2.61 2.97 2.54
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Баумит Яблонец - Карвина 4 - 1 1.28 5.12 9.29
18:00 Опава - Слован Либерец 1 - 1 2.81 3.14 2.46
18:00 Прибрам - Дукла Прага 4 - 0 1.97 3.48 3.46
20:00 Виктория Пилзен - Фастав Злин 1 - 0 1.32 5.05 7.98
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
11:15 Тринец - Пардубице 1 - 2 2.47 3.16 2.59
11:15 Хрудим - Зноймо 4 - 1 2.38 3.25 2.65
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
20:00 Ксамакс - Тун 1 - 5 2.31 3.47 2.81
20:00 Лугано - Грасхопърс 2 - 2 2.00 3.28 3.69
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
18:30 Вил - Аарау 2 - 0 2.31 3.20 2.91
19:00 Винтертур - Криенс 1 - 1 1.68 3.84 4.23
20:00 Лозана Спорт - Раперсвил-Йона 1 - 0 1.53 4.09 5.13
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
19:00 Йоребро - Бромапойкарна 0 - 1 1.71 3.71 4.65
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
15:00 Халмстад - Йефле 1 - 2 1.35 4.66 7.48
17:00 Браге - Йостерс 0 - 4 2.50 3.39 2.54
17:00 Варберг БоИС - АФК Ескилстюна 1 - 1 3.15 3.27 2.16
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
14:30 Хартс - Селтик 1 - 0 5.36 3.95 1.58
17:00 Дънди ФК - Абърдийн 0 - 1 3.54 3.29 2.06
17:00 Ливингстън - Килмарнък 0 - 0 3.31 3.24 2.17
17:00 Мъдъруел - Хамилтън 0 - 1 1.60 3.75 5.50
Шотландия - Чемпиъншип Шотландия - Чемпиъншип Рез. 1 X 2
17:00 Алоа Атлетик - Грийнок Мортън 0 - 2 3.34 3.44 2.01
17:00 Дънфърмлин - Рос Каунти 1 - 3 2.22 3.25 3.03
17:00 Инвърнес КТ - Еър Юнайтед 0 - 0 1.93 3.45 3.59
17:00 Куин ъф Саут - Дънди Юнайтед 1 - 2 2.32 3.28 2.86
17:00 Партик Тисъл - Фолкърк 2 - 1 1.83 3.49 3.89
Шотландия - Първа Лига Шотландия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Арброут - Странрар 3 - 1 1.52 4.11 5.20
17:00 Брихин Сити - Ийст Файф 1 - 0 2.60 3.38 2.42
17:00 Дъмбартън - Форфар Атлетик 0 - 2 1.85 3.72 3.52
17:00 Еърдри - Монтроуз 0 - 1 1.66 3.78 4.35
17:00 Рейт Роувърс - Стенхаусмюър 2 - 0 1.72 3.72 4.09
Шотландия - Втора Лига Шотландия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Албион Роувърс - Питърхед 0 - 4 6.37 4.59 1.39
17:00 Елгин Сити - Единбург Сити 1 - 0 2.19 3.50 2.87
17:00 Каудънбийт - Анан Атлетик 1 - 2 2.33 3.47 2.63
17:00 Куинс парк ФК - Берик Рейнджърс 1 - 0 1.59 4.01 4.64
17:00 Стърлинг Албиън - Клайд 0 - 3 2.82 3.65 2.15
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
19:00 КР Белуиздад - АС Аин Млила 0 - 3 2.55 2.75 2.75
19:00 Олимпик де Медеа - МО Бежая 2 - 4 1.95 2.95 3.75
21:00 ЖС Кабилие - ЖС Саура 0 - 0 2.15 2.90 3.20
22:00 ЕС Сетиф - УСМ Бел-Абес 3 - 0 1.62 3.20 5.25
23:00 МК Оран - КАББ Ареридж 1 - 1 1.38 3.75 7.75
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
01:00 Велес Сарсфийлд - Нюелс Олд Бойс Росарио 2 - 0 1.93 3.02 4.29
03:00 Тигре Виктория - Сан Лоренцо де Алмагро 2 - 2 2.38 2.89 3.17
19:15 Химнасия Ла Плата - Архентинос Хуниорс 1 - 0 2.41 3.00 3.00
21:30 Унион Санта Фе - Алдосиви Мар дел Плата 1 - 0 1.73 3.28 4.96
23:45 Патронато Парана - Колон Санта Фе 0 - 0 2.43 2.94 3.03
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
22:00 Сеара CE - Атлетико PR 0 - 0 2.57 2.95 2.85
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Гояс GO - Сентро Спортиво Алагоано AL 3 - 0 2.25 2.97 3.20
02:30 Боа MG - Лондрина PR 1 - 0 2.42 2.96 2.91
03:30 Коритиба PR - Сампайо Кореа MA 0 - 0 1.58 3.44 5.86
22:30 Гуарани SP - Форталеса CE 2 - 3 2.50 2.94 2.81
22:30 КР Бразил AL - Оесте SP 0 - 1 2.08 3.08 3.47
22:30 Крисиума SC - Атлетико GO 1 - 1 2.33 2.98 3.02
22:30 Сао Бенто SP - Бразил де Пелотас RS 1 - 1 1.89 3.12 4.08
Бразилия - Серия C - Група Б Бразилия - Серия C - Група Б Рез. 1 X 2
23:00 Брагантино SP - Куяба MT 2 - 1 2.49 3.07 2.60
23:00 Волта Редонда RJ - Жойнвил SC 0 - 0 1.55 3.53 5.49
23:00 Ипиранга RS - Тупи MG 5 - 1 2.20 3.13 2.97
23:00 Лувердензе MT - Операрио PR 1 - 0 2.31 3.08 2.82
23:00 Томбензе MG - Ботафого SP 0 - 0 2.41 2.97 2.77
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:30 Естудиантес де Каракас - Атлетико Венецуела 1 - 1 2.77 3.04 2.34
23:00 Португеза Акаригуа - Депортиво Анзоатеги 1 - 1 2.01 2.94 3.58
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Сикинала - Петапа 2 - 2 1.89 3.33 3.52
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
04:00 Текнико Университарио - Ел Национал Кито 1 - 3 2.77 3.34 2.29
23:30 Универсидад Католика Кито - Макара Амбато 0 - 1 1.78 3.42 4.04
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 Сривиджая Палембанг - Мадура Юнайтед 1 - 2 2.31 3.37 2.59
14:30 Арема Маланг - Борнео ФК 2 - 2 1.42 4.07 5.84
14:30 ПС ТИРА - Персипура Джаяпура 1 - 0 2.29 3.44 2.53
Канада - Футболна Лига Канада - Футболна Лига Рез. 1 X 2
03:30 Реал Мисисага - ФК Воркута 1 - 5 - - -
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
17:30 Ал-Гарафа Доха - Ал-Саилия Доха 2 - 1 1.89 3.99 2.94
19:40 Ал-Духаил Доха - Ал-Хор 6 - 0 1.21 5.91 8.16
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
13:00 Чанчун Ятай - Гуанджоу Евъргранде 3 - 2 9.69 6.19 1.22
14:35 Хъбей Чайна Форчън - Гуейджоу Хенфен 1 - 0 1.63 3.90 4.64
14:35 Чунцин Лифан - Шандун Лунен 0 - 2 3.71 3.63 1.84
14:35 Шанхай ШИПГ - Шанхай Грийнланд 2 - 0 1.28 5.43 8.03
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
03:45 Депортес Толима - Хагуарес де Кордоба 2 - 2 1.58 3.51 5.61
22:00 Леонес - Атлетико Букараманга 0 - 1 2.43 2.87 2.96
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Пуебла - Веракрус 1 - 2 1.75 3.33 4.55
05:00 Монаркас Морелия - Некакса Агуаскалиентес 2 - 1 2.34 3.14 2.88
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Минерос де Сакатекас - Хуарес 1 - 1 2.29 3.14 2.82
04:00 Атлетико Сан Луис - Сакатепек 0 - 0 2.14 3.21 3.02
05:00 Венадос - Селая 1 - 1 2.27 3.06 2.90
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Генерал Диаз - Спортиво Лукеньо 2 - 2 3.02 3.13 2.25
02:00 Насионал Асунсион - Депортиво Сантани 3 - 1 2.10 3.17 3.30
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
21:00 Бинасионал - Спорт Росарио 3 - 1 1.89 3.25 3.87
23:00 Универсидад де Кахамарка - Комерсиантес Унидос 2 - 1 1.65 3.61 4.63
23:30 Аякучо - Спортинг Кристал 0 - 1 3.24 3.46 1.99
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:15 Бруней ДПММ - Гейланг Интернешънъл 2 - 2 1.41 4.49 5.37
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:00 Согдиана Джизак - АГМК Алмалик 1 - 3 1.97 3.15 3.40
18:00 Локомотив Ташкент - Нефтчи Фергана 1 - 1 1.10 6.75 15.00
18:00 Насаф Карши - Буньодкор Ташкент 1 - 4 2.55 3.05 2.55
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
21:00 Монтевидео Уондърърс - Атенас Сан Карлос 2 - 2 1.75 3.45 4.22
21:00 Расинг Клуб Монтевидео - Торке Монтевидео 0 - 1 1.95 3.31 3.51
21:00 Серо Монтевидео - Насионал Монтевидео 1 - 2 4.86 3.72 1.60
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
03:00 Евертън Виня дел Мар - Универсидад де Консепсион 1 - 0 2.32 3.39 2.73
19:00 Палестино Сантяго - Депортес Темуко 1 - 1 1.78 3.50 4.17
22:00 Унион Ла Калера - Универсидад Католика 2 - 2 2.75 3.26 2.37
Южна Африка - МТН 8 Южна Африка - МТН 8 Рез. 1 X 2
16:00 Мамелоди Съндаунс - Ламонтвил Голдън Ероус 2 - 0 1.57 3.47 5.24
19:00 Кайзер Чийфс - Фрий Стейт Старс 3 - 0 2.02 3.09 3.32
21:30 Орландо Пайрътс - СуперСпорт Юнайтед** 2 - 2 2.38 2.92 2.80
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Тегу - Инчхън Юнайтед 2 - 1 2.24 3.30 2.96
13:00 Чеджу Юнайтед - Поханг Стийлърс 0 - 0 2.14 3.23 3.20
13:00 Чонбук Хюндай Моторс - Кануън 3 - 1 1.39 4.48 6.74
Япония - Джей Лига Дивизия 1 Япония - Джей Лига Дивизия 1 Рез. 1 X 2
07:00 Консадол Сапоро - Серезо Осака 1 - 1 2.49 3.30 2.64
12:00 Нагоя Грампус - Кашима Антлърс 4 - 2 3.60 3.71 1.87
12:00 Шимизу Ес-Пулс - Кавазаки Фронтейл 1 - 2 4.03 3.42 1.85
13:00 Висел Кобе - Джубило Ивата 2 - 1 2.05 3.25 3.51
13:00 Кашива Рейсол - Вегалта Сендай 0 - 2 2.07 3.40 3.27
13:00 Саган Тошу - Урава Ред Даймъндс 1 - 0 3.15 3.11 2.26
13:00 Санфрече Хирошима - В-Варен Нагазаки 2 - 0 1.52 3.91 5.76
13:00 Шонан Белмар - Йокохама Ф-Маринос 0 - 1 3.03 3.52 2.14
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
12:00 Ависпа Фукуока - Мито Холихок 2 - 0 1.99 3.08 3.83
12:00 Гифу - Киото Санга 2 - 3 2.50 3.14 2.69
12:00 Каматамаре Сануки - Мацумото Ямага 0 - 1 5.22 3.51 1.63
12:00 Монтедио Ямагата - Токио Верди 2 - 1 2.65 3.01 2.65
13:00 Албирекс Ниигата - Точиги СК 0 - 3 2.26 2.98 3.22
13:00 Звейген Канадзава - Вентфорет Кофу 1 - 2 2.50 3.08 2.74
13:00 Оита Тринита - Фагиано Окаяма 4 - 1 2.20 3.07 3.24
13:00 Роасо Кумамото - Йокохама ФК 3 - 5 3.55 3.22 2.00
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
15:30 Вердер Бремен (Гер) - Виляреал (Исп) 2 - 3 2.45 3.37 2.45
16:30 Борусия М'Гладбах (Гер) - Еспаньол (Исп) 1 - 3 2.10 3.27 3.11
16:30 Нюрнберг (Гер) - Валядолид (Исп) 1 - 0 1.95 3.42 3.41
16:30 Хановер 96 (Гер) - Атлетик Билбао (Исп) 2 - 0 2.37 3.31 2.64
16:30 Хофенхайм (Гер) - Ейбар (Исп) 1 - 1 1.83 3.61 3.63
17:00 Шалке 04 (Гер) - Фиорентина (Ита) 3 - 0 1.83 3.75 3.42
18:00 Щутгарт (Гер) - Реал Сосиедад (Исп) 1 - 0 2.11 3.39 3.01
20:00 Уеска (Исп) - Алавес (Исп) 2 - 1 2.65 3.34 2.35
20:30 Волфсбург (Гер) - Наполи (Ита) 3 - 1 3.50 3.62 1.86
20:30 Селта Виго (Исп) - Майнц 05 (Гер) 1 - 2 2.07 3.44 3.08
21:00 Леганес (Исп) - Райо Валекано (Исп) 2 - 0 2.30 3.24 2.79
21:00 Хетафе (Исп) - Жирона (Исп) 3 - 3 2.33 3.24 2.76
22:00 Реал Мадрид (Исп) - Милан (Ита) 3 - 1 1.49 4.15 5.44
22:00 Сарагоса (Исп) - Леванте (Исп)** 1 - 1 2.81 3.35 2.22
22:30 Валенсия (Исп) - Байер Леверкузен (Гер) 3 - 0 1.89 3.53 3.44

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 18.10.2018 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане