Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
август '18
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
       
Топ факти за деня

Брьондби няма загуба от 4 мача

Орхус 3 равенства от 4 мача

Вапрус Пярну като домакин няма победа от 10 мача

Кефлавик няма победа от 15 мача

Метта ЛУ Рига няма победа от 16 мача

Шериф Тираспол като домакин 23 вкарани гола в 7 мача - 3.29 на мач

Бран Берген като гост няма загуба от 9 мача

Стабек като гост няма победа от 9 мача

Левангер като домакин 6 загуби от 8 мача

КФУМ Осло като домакин 4 равенства от 6 мача

ФК Армавир 4 загуби от 5 мача

Том Томск само 1 получен гол в 5 мача - 0.20 на мач

Зенит Санкт Петербург 2 само загуби от 5 мача

Балтика Калининград няма победа от 5 мача

Факел Воронеж 4 загуби от 5 мача

ФК Краснодар-2 няма загуба от 5 мача

07 Вестур като домакин 7 загуби от 8 мача

АИК Стокхолм няма загуба от 16 мача

Фалкенберг като гост няма загуба от 9 мача

Конфианка SE като домакин 5 равенства от 8 мача

ПСМС Медан няма равенство от 19 мача

Лос Анджелис ФК като домакин няма загуба от 10 мача

Портланд Тимбърс като домакин няма загуба от 10 мача

Албирекс Ниигата СИНГ като гост 8 победи от 9 мача

Сан Луис Килота като гост няма победа от 9 мача

Анкета

Какви са очакванията ви за дербито на Милано в Неделя (21.10.18)?

ТВ програма
Diema Sport 2
Ливърпул - Уест Хям
15:30 на живо
Diema Sport 2
Арсенал - Манчестър Сити
18:00 на живо
Diema Sport
Витоша Бистрица - Лудогорец Разград 18:30 на живо
Diema Sport 2
Саутхямптън - Бърнли
20:20 на запис
Diema Sport
ЦСКА София - Славия
20:45 на живо
EuroSport 2
Айнтрахт Франкфурт - Байерн Мюнхен 21:30 на живо
Sport  Plus HD
Барселона - Севиля
23:00 на живо
bet365 футболни залози

Мачове за неделя, 12 август, 2018 Подреждане по час

Англия - Висша Лига Англия - Висша Лига Рез. 1 X 2
15:30 Ливърпул - Уест Хям 4 - 0 1.23 6.69 12.55
15:30 Саутхямптън - Бърнли 0 - 0 1.83 3.39 4.98
18:00 Арсенал - Манчестър Сити 0 - 2 4.37 3.92 1.79
Германия - Втора Бундеслига Германия - Втора Бундеслига Рез. 1 X 2
14:30 Зандхаузен - Хамбургер 0 - 3 3.12 3.21 2.29
16:30 Ерцгебирге Ауе - Магдебург 0 - 0 2.44 3.07 2.99
16:30 Холщайн Кил - Хайденхайм 1 - 1 1.64 3.81 5.08
Германия - Трета Лига Германия - Трета Лига Рез. 1 X 2
14:00 Мюнхен 1860 - Юрдинген 05 0 - 1 2.18 3.28 3.10
15:00 Вюрцбургер Кикерс - Енерги Котбус 3 - 1 2.17 3.24 3.16
Германия - Суперкупа Германия - Суперкупа Рез. 1 X 2
21:30 Айнтрахт Франкфурт - Байерн Мюнхен 0 - 5 8.97 5.42 1.29
Испания - Суперкупа Испания - Суперкупа Рез. 1 X 2
23:00 Барселона - Севиля 2 - 1 1.38 5.04 6.57
Италия - Купа на Италия Италия - Купа на Италия Рез. 1 X 2
19:00 Киево - Пескара 1 - 0 1.62 3.58 5.31
19:30 Специя - СПАЛ 0 - 1 3.26 3.07 2.19
21:00 Катания - Верона 2 - 0 2.79 3.29 2.36
21:30 Бреша - Новара** 2 - 2 1.85 3.32 4.10
21:30 Виртус Ентела - Салернитана 2 - 0 2.78 3.09 2.50
21:30 Емполи - Читадела 0 - 3 1.52 3.88 5.83
21:30 Каляри - Палермо 2 - 1 1.84 3.32 4.24
21:30 Ливорно - Кротоне 0 - 1 3.52 3.28 2.03
21:30 Парма - Пиза 0 - 1 1.43 4.22 6.71
21:30 Сампдория - Витербезе 1 - 0 1.17 6.55 13.46
21:30 Сасуоло - Тернана 5 - 1 1.25 5.26 9.88
21:30 Фрозиноне - Судтирол 0 - 2 1.38 4.22 8.17
21:45 Торино - Козенца 4 - 0 1.19 6.03 12.71
22:00 Болоня - Падуа 2 - 0 1.38 4.24 8.14
Италия - Купа на Италия - Серия С Италия - Купа на Италия - Серия С Рез. 1 X 2
18:00 Вис Пезаро 1898 - Алма Ювентус Фано 0 - 0 2.45 3.03 2.74
18:00 Про Пиаченца - Виртус Верона 1 - 1 1.92 3.10 3.81
19:00 Аурора Про Патрия - Гоцано 2 - 2 2.35 3.00 2.75
19:00 Паганезе - Катанзаро 1 - 2 3.12 3.11 2.15
20:00 Арцакена - Олбия 2 - 1 2.39 2.99 2.79
21:30 Лукезе** - Арецо 1 - 1 4.60 3.25 1.68
21:45 Реджина - Вибонезе 0 - 0 1.92 3.22 3.62
Франция - Лига 1 Франция - Лига 1 Рез. 1 X 2
16:00 Лион - Амиен 2 - 0 1.21 6.52 12.72
18:00 Бордо - Страсбург 0 - 2 1.77 3.50 4.77
22:00 Пари Сен Жермен - Каен 3 - 0 1.07 11.03 28.96
Австрия - Бундеслига Австрия - Бундеслига Рез. 1 X 2
18:00 Адмира Вакер Мьодлинг - ЛАСК Линц 0 - 1 3.49 3.48 1.99
18:00 Рапид Виена - Волфсбергер 0 - 0 1.44 4.42 6.39
18:00 Санкт Пьолтен - Щурм Грац 2 - 0 3.43 3.52 2.00
Австрия - Втора Лига Австрия - Втора Лига Рез. 1 X 2
11:30 Форвартс Щайр - Винер Нойщат 0 - 2 3.50 3.75 1.85
18:00 Джуниърс ОО - Флоридсдорфер АК 2 - 2 2.67 3.62 2.25
Азербайджан - Висша Лига Азербайджан - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:00 Габала - Сабаил Баку 3 - 0 1.48 4.03 5.43
20:00 Кешля - Сабах Баку 0 - 1 1.95 3.27 3.48
Албания - Суперкупа Албания - Суперкупа Рез. 1 X 2
20:45 Скендербеу Корча - Лачи 3 - 2 2.20 3.05 3.00
Армения - Висша Лига Армения - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Алашкерт Ереван - Пюник Ереван отл. 1.82 3.10 3.85
16:00 Ширак Гюмри - Лори Ванадзор 1 - 1 1.37 4.04 7.09
Беларус - Купа на Беларус Беларус - Купа на Беларус Рез. 1 X 2
17:00 Торпедо Минск - ФК Слуцк 0 - 2 3.75 2.98 1.98
18:00 Гомел - Ислоч Минск 0 - 2 2.57 2.83 2.73
19:00 Динамо Минск - ФК Минск 2 - 0 1.92 2.95 4.16
20:00 Шахтьор Солигорск - Динамо Брест отл. - - -
Белгия - Първа Дивизия А Белгия - Първа Дивизия А Рез. 1 X 2
15:30 Остенде - Генк 0 - 2 3.70 3.77 1.87
19:00 Шарлероа - Андерлехт 1 - 2 3.26 3.44 2.12
21:00 КАА Гент - Ваасланд-Беверен 4 - 1 1.34 4.92 8.26
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
17:00 Унион Сент Жилоаз - Оуд Хеверле Льовен 1 - 2 2.48 3.20 2.65
Босна и Херцеговина - Висша Лига Босна и Херцеговина - Висша Лига Рез. 1 X 2
18:30 Звезда 09 Биелина - Железничар Сараево 1 - 3 5.86 4.05 1.43
20:00 Челик Зеница - Жрински Мостар 1 - 0 3.58 3.33 1.87
21:30 Широки Брег - Радник Биелина 0 - 0 1.44 3.90 5.97
България - Първа ПФЛ България - Първа ПФЛ Рез. 1 X 2
18:30 Витоша Бистрица - Лудогорец Разград 0 - 2 15.59 7.41 1.11
20:45 ЦСКА София - Славия 2 - 1 1.25 5.06 9.99
Грузия - Висша Лига Грузия - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:00 Локомотив Тбилиси - Динамо Тбилиси 2 - 4 6.85 4.50 1.35
18:00 Дила Гори - Чихура Сачхере 1 - 3 2.30 3.00 2.90
18:00 Металург Рустави - Торпедо Кутаиси отл. - - -
Дания - Суперлига Дания - Суперлига Рез. 1 X 2
15:00 Олборг - Нордселанд 1 - 0 2.24 3.36 3.10
17:00 ФК Копенхаген - Брьондби 3 - 1 2.19 3.32 3.22
19:00 Рандерс - Орхус 0 - 0 2.80 3.18 2.53
21:00 Мидтиланд - Хорсенс 3 - 0 1.47 4.44 6.13
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
14:45 Виборг - Хелзингор 1 - 1 2.15 3.25 3.19
14:45 Нествед - Тистед 1 - 1 1.72 3.64 4.34
14:45 Нюкьобинг - Роскилде 0 - 0 2.01 3.51 3.30
14:45 Силкеборг - Кьоге 0 - 3 2.06 3.27 3.36
14:45 Фредериция - Хвидовре 0 - 0 1.81 3.57 3.95
14:45 Фремад Амагер - Лингби 2 - 2 3.43 3.36 2.01
Естония - Мейстрилига Естония - Мейстрилига Рез. 1 X 2
16:00 Вапрус Пярну - Талина Калев 2 - 4 6.97 4.58 1.33
Израел - Тото Купа Израел - Тото Купа Рез. 1 X 2
20:30 Апоел Раанана - Макаби Петах Тиква 1 - 0 3.01 2.95 2.26
20:30 Макаби Нетаня - Бней Сахнин 1 - 1 1.49 3.88 5.40
Исландия - Висша Лига Исландия - Висша Лига Рез. 1 X 2
19:00 ФХ Хафнарфьордур - Вестманаейяр 0 - 2 1.41 4.43 6.41
21:00 Кефлавик - КА Акурейри 0 - 3 4.62 3.78 1.65
21:00 КР Рейкявик - Фьолнир Рейкявик 0 - 0 1.71 3.73 4.29
21:00 Филкир Рейкявик - Стярнан Гардабаер 0 - 2 4.36 3.96 1.65
Казахстан - Висша Лига Казахстан - Висша Лига Рез. 1 X 2
14:00 Кизилжар Петропавл - Кайрат Алмати 1 - 3 9.59 4.92 1.22
17:00 Атирау - Иртиш Павлодар 2 - 0 2.33 2.97 2.83
17:00 Шахтьор Караганди - Ордабаси Шимкент 0 - 0 2.30 3.13 2.74
Латвия - Вирслига Латвия - Вирслига Рез. 1 X 2
19:00 Метта ЛУ Рига - Рига ФК 0 - 2 9.48 5.27 1.24
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
13:00 Лиетава Йонава - ФК Тракай 1 - 3 5.61 3.99 1.47
Люксембург - Национална Дивизия Люксембург - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
17:00 Жюнес Еш - Рюмеланж 3 - 1 1.50 4.40 4.65
17:00 Мондорф-ле-Бен - Фола Еш 2 - 0 3.27 3.76 1.86
17:00 Прогрес Нидеркорн - Етцела Етелбрюк отл. - - -
17:00 Расинг ФК Унион - Виктория Роспорт 2 - 2 1.84 4.19 3.05
17:00 УНА Щрасен - РМ Хам Бенфика 0 - 3 1.86 3.82 3.22
Македония - Първа Лига Македония - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:00 Академия Пандев - Македония Гьорче Петров 2 - 1 1.93 3.81 3.10
18:00 Победа Прилеп - Беласица Струмица 1 - 0 1.62 3.30 5.00
18:00 Силекс Кратово - Шкупи Скопие 1 - 1 1.96 3.14 3.58
Молдова - Национална Дивизия Молдова - Национална Дивизия Рез. 1 X 2
20:00 Шериф Тираспол - Сперанца Ниспорен 2 - 0 1.36 4.16 7.71
Норвегия - Елитсериен Норвегия - Елитсериен Рез. 1 X 2
19:00 Бодо Глимт - Кристиансунд 3 - 0 1.97 3.50 3.56
19:00 Молде - Бран Берген 5 - 1 1.97 3.43 3.64
19:00 Розенборг - Стабек 1 - 1 1.31 5.03 8.66
19:00 Сарпсборг 08 - Лилестрьом 2 - 0 1.74 3.71 4.32
19:00 Старт Кристиансанд - Ранхайм 0 - 0 2.26 3.37 2.98
21:00 Од БК - Стрьомгодсет 2 - 2 2.39 3.45 2.73
Норвегия - Първа Дивизия Норвегия - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
16:00 Нутоден - Уленсакер Киса 5 - 3 3.35 3.73 1.92
19:00 Нест-Сотра - Йерв Гримстад 2 - 2 2.28 3.44 2.78
19:00 Осане - Викинг Ставангер 1 - 2 3.25 3.55 2.00
19:00 Санднес - Мьондален 0 - 2 3.57 3.48 1.92
19:00 Флурьо - Олесунд 1 - 4 5.28 4.14 1.53
19:00 ХамКам - Конгсвингер 3 - 1 2.39 3.45 2.64
21:00 Левангер - Тромсдален 1 - 2 2.14 3.52 2.97
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
17:00 Рауфос - Нюбергсунд 3 - 1 1.13 7.12 12.00
19:00 Фредрикстад - Мос ФК 3 - 0 1.57 4.09 4.34
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
18:00 КФУМ Осло - Братвог 0 - 1 1.44 4.67 5.14
19:00 ФК Брюне - Айерсун 0 - 2 1.93 3.60 3.26
Полша - Екстракласа Полша - Екстракласа Рез. 1 X 2
16:30 Пяст Гливице - Легия Варшава 1 - 3 2.73 3.23 2.52
19:00 Заглембие Любин - Ягиелония Бялисток 0 - 2 2.31 3.22 3.04
19:00 Лех Познан - Заглембие Сосновец 4 - 0 1.54 3.95 5.84
Португалия - Примейра Лига Португалия - Примейра Лига Рез. 1 X 2
18:00 Маритимо - Санта Клара 1 - 0 1.89 3.26 4.22
18:00 Фейрензе - Рио Аве 2 - 0 2.76 3.02 2.64
20:30 Морейрензе - Спортинг Лисабон 1 - 3 6.33 3.96 1.51
22:30 Спортинг Брага - Насионал Мадейра 4 - 2 1.29 5.16 9.48
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
13:15 Пасош Ферейра - Спортинг Брага Б 2 - 0 1.66 3.47 4.84
19:00 Варзин - Мафра 0 - 1 1.83 3.18 4.23
19:00 Пенафиел - Ароука 1 - 2 2.39 2.97 2.93
20:00 Витория Гимараеш Б - Кова Да Пиедаде 0 - 1 2.06 3.17 3.34
20:00 Спортинг Ковиля - Академико Визеу 0 - 0 3.02 2.90 2.39
Румъния - Лига I Румъния - Лига I Рез. 1 X 2
15:30 Дунареа Кълъраш - Университатя Крайова 1 - 3 3.50 3.01 2.14
18:00 Волунтари - Клуж 1 - 2 5.64 3.71 1.57
21:00 Газ Метан Медиаш - ФК ФКСБ 1 - 3 2.85 3.03 2.48
Русия - Премиер Лига Русия - Премиер Лига Рез. 1 X 2
14:00 ФК Оренбург - Локомотив Москва 1 - 0 3.41 2.87 2.28
16:30 Арсенал Тула - Ахмат Грозни 3 - 1 2.62 2.89 2.88
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
11:00 Луч-Енергия Владивосток - ФК Армавир 3 - 0 1.81 3.17 4.21
11:00 СКА-Хабаровск - ФК Тамбов 1 - 2 2.14 2.92 3.38
15:00 Том Томск - ФК Нижни Новгород 0 - 1 2.17 2.94 3.30
15:00 ФК Тюмен - Мордовия Саранск 1 - 1 2.11 3.03 3.32
16:00 Зенит Санкт Петербург 2 - Авангард Курск 1 - 2 3.21 3.01 2.19
16:00 ФК Химки - Спартак Москва 2 1 - 3 2.03 3.18 3.36
16:00 Шинник Ярославл - Ротор Волгоград 0 - 0 2.37 2.92 2.97
18:00 Балтика Калининград - ПФК Сочи 2 - 2 2.21 3.06 3.09
18:00 Факел Воронеж - Сибир Новосибирск 0 - 1 2.86 2.90 2.44
18:00 ФК Краснодар-2 - Чертаново Москва 3 - 1 2.05 3.05 3.51
Словакия - Суперлига Словакия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:30 Жилина - Тренчин 2 - 3 2.20 3.63 2.68
20:00 Слован Братислава - Нитра 1 - 1 1.33 4.70 6.93
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
11:30 Петржалка Братислава - ШТК 1914 Шаморин 3 - 0 1.69 3.68 3.82
18:00 Одева Липани - Славой Требишов 1 - 0 2.29 3.34 2.58
Словения - Първа Лига Словения - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:30 Триглав - Олимпия Любляна 0 - 4 6.18 4.41 1.40
19:15 Марибор - Горица 5 - 0 1.33 4.64 7.23
21:15 Домжале - Алуминий Кидричево 3 - 1 1.28 5.02 7.99
Сърбия - Суперлига Сърбия - Суперлига Рез. 1 X 2
18:00 Земун - Партизан Белград 0 - 1 6.35 4.30 1.39
20:00 Цървена Звезда Белград - Спартак Суботица 3 - 0 1.18 6.33 9.53
Турция - Супер Лига Турция - Супер Лига Рез. 1 X 2
19:30 Истанбул Башакшехир - Трабзонспор 2 - 0 1.81 3.62 4.01
19:30 Коняспор - Ерзурум ББ 3 - 2 1.73 3.59 4.48
21:45 Бешикташ - Акхисар Беледиеспор 2 - 1 1.41 4.72 6.51
21:45 Гьозтепе - Йени Малатияспор 1 - 3 1.99 3.38 3.65
Турция - ТФФ Първа Лига Турция - ТФФ Първа Лига Рез. 1 X 2
19:30 Генчлербирлиги - Хатайспор 1 - 0 1.54 3.83 5.20
19:30 Гиресунспор - Ескишехирспор 3 - 1 2.03 3.62 3.06
21:45 Балъкесирспор - Алтънорду 0 - 0 2.02 3.61 3.07
21:45 Денизлиспор - Газиантеп ФК 0 - 1 2.13 3.55 2.90
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Дъ Ню Сейнтс - Бари Таун Юнайтед 5 - 1 1.23 6.06 8.63
16:30 Ланели Таун - Конас Кий 0 - 7 3.60 3.33 1.93
19:15 Карнарвън Таун - Кевн Друидс 1 - 0 1.95 3.31 3.43
Украйна - Премиер Лига Украйна - Премиер Лига Рез. 1 X 2
17:00 Александрия - Арсенал Киев 1 - 0 1.50 3.56 6.52
17:00 Карпати Лвов - Заря Луганск 0 - 1 2.72 2.90 2.57
19:30 Черноморец Одеса - Десна Чернигов 1 - 0 2.45 2.99 2.81
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:00 Оболон-Бровар Киев - Зирка Кропивницкий 1 - 0 1.56 3.65 5.06
Унгария - НП I Унгария - НП I Рез. 1 X 2
18:00 Пакш - Уйпещ 1 - 1 2.33 3.30 2.82
20:00 Мезьокьовешд - Хонвед Будапеща 0 - 1 3.01 3.45 2.14
Фарьорски острови - Висша Лига Фарьорски острови - Висша Лига Рез. 1 X 2
17:00 07 Вестур - АБ Аргир 1 - 0 2.32 3.77 2.40
17:00 Рунавик - ТБ/ФКС/Ройн 1 - 0 1.30 5.00 6.85
17:00 Скала ИФ - Викингур Гота 0 - 2 4.02 4.00 1.61
Финландия - Вейкауслига Финландия - Вейкауслига Рез. 1 X 2
18:30 КуПС Куопио - Кеми Кингс 3 - 1 1.31 5.09 8.15
18:30 РоПС Рованиеми - ИФК Мариехамн 1 - 0 1.88 3.38 3.95
18:30 ФК Лахти - Интер Турку 0 - 0 1.98 3.33 3.65
Финландия - Икьонен Финландия - Икьонен Рез. 1 X 2
18:30 Клуби-04 Хелзинки - Хака 1 - 1 3.96 3.61 1.77
Финландия - Каконен Група А Финландия - Каконен Група А Рез. 1 X 2
18:30 ПЕПО Лапеенранта - ЙИППО Йоенсуу 0 - 1 1.52 4.15 4.64
Финландия - Каконен Група В Финландия - Каконен Група В Рез. 1 X 2
18:30 БК-46 Карис - Хонка Академия 1 - 1 2.37 3.63 2.42
18:30 КяПа Хелзинки - Джаз Пори 1 - 1 2.38 3.44 2.49
Финландия - Каконен Група С Финландия - Каконен Група С Рез. 1 X 2
18:30 ГБК Кокола - Тампере Юнайтед 3 - 0 1.42 4.54 5.27
18:30 Нярпес Крафт - Вааса ИФК 1 - 1 2.48 3.67 2.29
18:30 ОЛС Оулу - СЯК Академия 0 - 4 3.39 3.93 1.79
18:30 ПК-37 Иисалми - ЯБК Якобстад 3 - 1 2.63 3.60 2.20
Холандия - Ередивизи Холандия - Ередивизи Рез. 1 X 2
13:15 АДО Ден Хааг - Еммен 1 - 2 1.81 3.83 3.89
15:30 Витес - Грьонинген 5 - 1 1.75 3.75 4.36
15:30 Де Граафшап - Фейенорд 2 - 0 5.32 4.42 1.52
17:45 АЗ Алкмаар - НАК Бреда 5 - 0 1.35 4.96 7.78
Хърватска - Първа Лига Хърватска - Първа Лига Рез. 1 X 2
19:30 Осиек - Истра 1961 3 - 0 1.31 4.78 8.51
22:00 Риека - Хайдук Сплит 1 - 1 1.56 3.92 5.30
Черна Гора - Първа Лига Черна Гора - Първа Лига Рез. 1 X 2
20:00 Будучност Подгорица - Морнар Бар 3 - 0 1.46 3.77 5.90
Чехия - Първа Лига Чехия - Първа Лига Рез. 1 X 2
16:00 Словачко - Сигма Оломоуц 3 - 1 2.65 3.04 2.67
19:00 Теплице - Спарта Прага 0 - 4 3.30 3.12 2.18
Чехия - Национална Лига Чехия - Национална Лига Рез. 1 X 2
14:45 Виктория Жижков - Збройовка Бърно 3 - 2 3.07 3.20 2.13
18:00 Варнсдорф - Баник Соколов 0 - 0 2.03 3.02 3.55
18:00 Графин Влашим - Усти над Лабем 1 - 2 2.21 3.20 2.89
18:00 Чешке Будьовице - Простейов 3 - 1 1.40 4.33 5.92
Швейцария - Суперлига Швейцария - Суперлига Рез. 1 X 2
17:00 Базел - Сион 3 - 2 1.64 3.98 4.62
17:00 Люцерн - Йънг Бойс 2 - 3 4.96 4.17 1.57
17:00 Цюрих - Санкт Гален 0 - 0 1.80 3.78 3.91
Швейцария - Чалъндж Лига Швейцария - Чалъндж Лига Рез. 1 X 2
17:00 Вадуц - Сервет 1 - 0 2.11 3.47 3.04
Швеция - Алсвенскан Лига Швеция - Алсвенскан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Йостерсунд - Калмар 2 - 0 1.68 3.75 4.78
16:00 Хакен - Юргорден 5 - 0 2.35 3.28 2.97
18:30 АИК Стокхолм - Елфсборг 1 - 0 1.46 4.18 7.07
Швеция - Суперетан Лига Швеция - Суперетан Лига Рез. 1 X 2
16:00 Фрей Тебю - Фалкенберг 3 - 2 3.28 3.60 1.98
18:30 Норбю - ГАИС Гьотеборг 1 - 1 3.20 3.37 2.09
Шотландия - Премиършип Шотландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Рейнджърс - Сейнт Мирън 2 - 0 1.26 5.60 9.88
17:00 Сейнт Джонстън - Хибърниън 1 - 1 3.10 3.21 2.31
Аржентина - Суперлига Аржентина - Суперлига Рез. 1 X 2
02:00 Белграно Кордоба - Сан Мартин Сан Хуан 0 - 0 1.86 3.16 4.42
17:00 Бока Хуниорс - Талерес Кордоба 1 - 0 1.60 3.52 5.71
19:15 Годой Крус - Естудиантес Ла Плата 1 - 0 2.06 2.96 3.92
21:30 Ланус - Дефенса и Хустисия 2 - 2 2.30 2.88 3.37
23:45 Росарио Сентрал - Банфийлд 1 - 0 1.86 3.26 4.22
Боливия - Примера Дивисион Боливия - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:30 Гуабира Монтеро - Дестройърс Санта Крус 3 - 2 1.93 3.47 3.37
22:00 Насионал Потоси - Боливар Ла Пас 6 - 1 3.07 3.67 1.97
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:00 Баия BA - Америка MG 1 - 0 1.78 3.39 4.51
17:00 Атлетико MG - Сантос SP 3 - 1 1.93 3.33 3.86
17:00 Парана Клуб PR - Ботафого RJ 1 - 1 2.54 2.97 2.86
22:00 Спорт Ресифе PE - Сао Пауло SP 1 - 3 2.84 3.09 2.48
22:00 Фламенго RJ - Крузейро MG 1 - 0 2.12 2.86 3.92
22:00 Чапекоензе SC - Коринтианс SP 2 - 1 2.15 3.10 3.41
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:00 Жувентуд RS - Фигуерензе SC 0 - 0 2.15 3.05 3.30
Бразилия - Серия C - Група А Бразилия - Серия C - Група А Рез. 1 X 2
01:30 АВС RN - Атлетико Акреано AC 0 - 1 1.72 3.46 4.07
01:30 Ботафого PB - Жуазейрензе BA 2 - 2 1.88 3.32 3.67
01:30 Конфианка SE - Глобо RN 0 - 0 2.50 2.78 2.81
01:30 Ремо PA - Наутико PE 1 - 1 2.58 2.55 2.99
01:30 Санта Круз PE - Салгейро PE 1 - 0 1.40 3.96 7.00
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Карабобо Валенсия - Замора Баринас 0 - 2 1.90 3.16 3.68
01:00 Монагас Матурин - Сулия 1 - 0 1.88 3.22 3.64
22:30 Метрополитанос - Депортиво Ла Гуайра 1 - 1 3.31 3.15 2.02
23:00 Естудиантес де Мерида - Академия Пуерто Кабейо 2 - 0 1.78 3.22 4.17
23:00 Каракас - Арагуа Маракай 2 - 0 1.64 3.49 4.60
23:00 Трухилянос Валера - Минерос де Гуаяна 1 - 0 2.59 3.00 2.53
Гватемала - Лига Насионал Гватемала - Лига Насионал Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Кобан Империал - Антигуа ГФК 1 - 0 2.16 3.10 3.10
20:00 Мунисипал - Гуастатоя 0 - 2 1.61 3.43 4.69
20:00 Санарате - Комуникасионес 0 - 1 1.83 3.24 3.73
21:00 Малакатеко - Истапа 0 - 0 1.71 3.41 4.09
22:30 Депортиво Чиантла - Кселаху 1 - 0 2.20 3.26 2.78
Еквадор - Серия А Еквадор - Серия А Втора Фаза Рез. 1 X 2
02:00 Индепендиенте дел Вале - Емелек Гуаякил 3 - 1 2.59 3.04 2.61
20:00 Депортиво Куенка - Барселона Гуаякил 1 - 1 2.31 3.04 2.92
Ел Салвадор - Примера Дивисион Ел Салвадор - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:30 Агила Сан Мигел - Мунисипал Лименьо 1 - 1 2.00 3.28 3.26
03:30 Чалатенанго - Сонсонате 1 - 2 2.29 3.38 2.59
04:00 Исидро Метапан - Хокоро 0 - 0 1.83 3.48 3.58
04:00 Фирпо Усулутан - Аудас Апастепеке 0 - 2 1.99 3.38 3.17
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
11:30 Барито Путера - Персебая Сурабая 3 - 2 1.44 3.98 5.83
11:30 Персия Джакарта - ПСМС Медан 0 - 0 1.35 4.20 7.19
Катар - Старс Лига Катар - Старс Лига Рез. 1 X 2
17:30 Ал-Шахания - Ал-Харитият 1 - 0 2.59 3.75 2.20
19:40 Ал-Сад Доха - Ал-Араби Доха 10 - 1 1.17 6.52 9.64
Китай - Супер Лига Китай - Супер Лига Рез. 1 X 2
14:35 Пекин Ренхе - Тиендзин Цюендзиен 3 - 3 2.11 3.36 3.16
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Рионегро - Бояка Чико 1 - 0 1.52 3.71 6.13
02:00 Патриотас Бояка - Америка де Кали 0 - 0 1.96 3.08 3.78
02:00 Санта Фе Богота - Алианса Петролера 4 - 0 1.52 3.58 6.12
04:00 Депортиво Кали - Индепендиенте Меделин 3 - 2 2.10 3.20 3.34
23:15 Ла Екуидад Богота - Депортиво Пасто 1 - 0 1.75 3.22 4.81
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
04:30 Сан Карлос - Мунисипал Гресия 2 - 1 2.02 3.48 3.11
04:35 ЛД Алахуеленсе - Кармелита 2 - 3 1.60 3.87 4.53
23:00 Универсидад де Коста Рика - Сантос де Гуапилес 2 - 1 2.39 3.24 2.64
Мексико - Примера Дивисион Мексико - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:00 Лобос БУАП Пуебла - Атлас Гуадалахара 0 - 0 2.13 3.22 3.22
03:00 Леон - Керетаро 4 - 0 1.88 3.35 3.89
03:00 Тигрес УАНЛ Монтерей - Депортиво Толука 1 - 2 1.58 3.70 5.29
05:00 Америка Мексико - Монтерей 3 - 0 2.34 3.05 2.97
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Алебрихес де Оахака - Корекаминос УАТ 3 - 2 1.79 3.39 3.86
03:00 Кафеталерос де Тапачула - Атланте Канкун 1 - 2 2.27 3.30 2.72
05:00 Дорадос де Синалоа - Потрос УАЕМ 0 - 1 1.89 3.27 3.60
20:00 Леонес Негрос де ла У. де Г. - Симаронес де Сонора 2 - 3 2.26 3.25 2.73
Парагвай - Примера Дивисион Парагвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:30 Олимпия Асунсион - Депортиво Капиата 4 - 1 1.53 3.94 5.35
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
01:30 Спорт Уанкайо - Спорт Бойс 0 - 0 1.45 4.13 6.03
04:00 Университарио де Депортес - Алианса Лима 1 - 1 2.71 3.05 2.48
21:30 Академия Кантолао - Реал Гарсиласо 1 - 2 2.26 3.12 2.95
САЩ - Висша Лига САЩ - Висша Лига Рез. 1 X 2
02:30 Кълъмбъс Крю - Хюстън Динамо 1 - 0 1.48 4.43 5.83
02:30 Ню Инглънд Революшън - Филаделфия Юнион 2 - 3 1.81 3.79 3.89
03:30 Чикаго Файър - Ню Йорк Ред Булс 0 - 1 3.76 3.69 1.87
04:00 Колорадо Рапидс - Сан Хосе Еърткуейкс 2 - 1 2.03 3.48 3.42
05:00 Реал Солт Лейк - Монреал Импакт 1 - 1 1.72 3.92 4.24
05:30 Лос Анджелис Галакси - Минесота Юнайтед 2 - 2 1.37 5.02 6.74
05:30 Лос Анджелис ФК - Спортинг Канзас Сити 0 - 2 2.21 3.62 2.90
06:00 Портланд Тимбърс - Ванкувър Уайткепс 1 - 2 1.46 4.45 6.06
23:00 Торонто - Ню Йорк Сити 2 - 3 2.16 3.62 2.98
Сингапур - Висша Лига Сингапур - Висша Лига Рез. 1 X 2
12:30 Балестиер Халса - Йънг Лайънс 1 - 0 1.73 3.73 3.75
12:30 Тампайнс Роувърс - Хоуганг Юнайтед 1 - 0 1.30 4.80 7.36
12:30 Хоум Юнайтед - Албирекс Ниигата СИНГ 1 - 1 5.22 4.32 1.43
Узбекистан - Суперлига Узбекистан - Суперлига Рез. 1 X 2
16:30 Коканд 1912 - Пахтакор Ташкент 1 - 1 - - -
16:30 Металург Бекабад - Кизилкум Зарафшан 2 - 1 1.63 3.40 5.00
18:30 Навбахор Наманган - Бухара 2 - 0 1.64 3.49 4.61
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
16:15 Прогресо Монтевидео - Феникс Монтевидео 1 - 0 2.40 3.26 2.63
21:00 Дефенсор Спортинг - Рампла Хуниорс 2 - 2 1.68 3.49 4.60
21:00 Ливърпул Монтевидео - Пенярол Монтевидео 2 - 4 3.82 3.63 1.77
21:00 Ривър Плейт Монтевидео - Данубио Монтевидео 1 - 2 2.81 3.27 2.31
22:00 Ел Танкуе Сислей - Бостън Ривър 0 - 0 - - -
Хондурас - Национална Лига Хондурас - Национална Лига Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Маратон Сан Педро - Олимпия Тегусигалпа 1 - 1 2.50 2.97 2.61
23:00 Хутикалпа - Хондурас Прогресо 0 - 0 1.95 3.53 3.15
Чили - Примера Дивисион Чили - Примера Дивисион Рез. 1 X 2
00:30 Унион Еспаньола - Универсидад де Чили 1 - 4 2.70 3.29 2.40
03:00 Курико Унидо - Депортес Икике 0 - 0 2.01 3.24 3.50
21:00 О'Хигинс Ранкагуа - Антофагаста 0 - 3 2.46 3.24 2.64
23:30 Коло-Коло Сантяго - Сан Луис Килота 3 - 2 1.44 4.11 6.34
Южна Африка - МТН 8 Южна Африка - МТН 8 Рез. 1 X 2
16:00 Марицбург Юнайтед - Кейптаун Сити 0 - 1 2.35 2.98 2.82
Южна Корея - К-Лига 1 Южна Корея - К-Лига 1 Рез. 1 X 2
13:00 Кьонсан - Чуннам Драгонс 3 - 0 1.98 3.34 3.53
13:00 Улсан Хюндай - Сувон Самсунг Блюуингс 1 - 0 2.50 3.13 2.72
13:30 Сангжу Сангму - Сеул 1 - 2 3.36 3.27 2.06
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
13:00 Мачида Зелвия - Джеф Юнайтед Чиба 3 - 3 2.23 3.35 2.93
13:00 Ренофа Ямагучи - Токушима Вортис 2 - 2 3.49 3.43 1.96
13:30 Ехиме ФК - Омия Ардижа 1 - 5 3.58 3.19 2.01
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
16:30 Аугсбург (Гер) - Атлетик Билбао (Исп) 0 - 1 1.99 3.57 3.24
16:30 Фрайбург (Гер) - Реал Сосиедад (Исп) 1 - 1 1.76 3.65 3.89
18:30 Борусия Дортмунд (Гер) - Лацио (Ита) 1 - 0 1.98 3.54 3.26

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 19.10.2018 00:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане