Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
октомври '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 2324252627
28293031   
       
Топ факти за деня

Райо Валекано 7 равенства от 10 мача

УК Дъблин като гост няма победа от 16 мача

Атлетико Насионал като гост няма загуба от 7 мача

Анкета

Ще загуби ли точки Ливърпул на Олд Трафорд в Неделя срещу Манчестър Юнайтед?

ТВ програма
BNT1
Черна Гора - България
21:45 на живо
BNT3
Чехия - Англия
21:45 на живо

Мачове за петък, 11 октомври, 2019 Подреждане по час

Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. A Рез. 1 X 2
21:45 Черна Гора - България 0 - 0 2.09 3.32 3.65
21:45 Чехия - Англия 2 - 1 7.50 4.37 1.45
Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. B Рез. 1 X 2
21:45 Португалия - Люксембург 3 - 0 1.04 13.06 41.28
21:45 Украйна - Литва 2 - 0 1.08 10.50 29.21
Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. H Рез. 1 X 2
21:45 Андора - Молдова 1 - 0 4.51 2.97 2.01
21:45 Исландия - Франция 0 - 1 8.58 4.56 1.39
21:45 Турция - Албания 1 - 0 1.43 4.25 8.08
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
01:00 Венецуела - Боливия 4 - 1 1.33 4.68 10.33
21:00 Мароко - Либия 1 - 1 1.51 3.79 6.46
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
22:00 Райо Валекано - Тенерифе 2 - 1 1.78 3.47 4.42
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
21:30 Беершот - Вестерло 1 - 2 2.09 3.46 3.19
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
19:00 Колдинг - Нюкьобинг 3 - 1 2.55 3.69 2.42
20:00 Фремад Амагер - Кьоге отл. - - -
Дания - Купа на Дания Дания - Купа на Дания Рез. 1 X 2
19:30 Фредериция - Силкеборг** 3 - 3 2.42 3.57 2.58
Израел - Лига Леумит Израел - Лига Леумит Рез. 1 X 2
16:00 Апоел Ашкелон - Апоел Ум ал-Фахм 0 - 1 2.06 3.19 3.20
16:00 Апоел Петах Тиква - Апоел Акре 3 - 1 2.08 3.04 3.32
16:00 Апоел Рамат Ган - Апоел Ришон Лецион 0 - 1 2.81 3.06 2.30
16:00 Апоел Рамат Хашарон - Апоел Катамон Йерусалим 0 - 2 2.31 3.17 2.74
16:00 Макаби Назарет - Бней Сахнин 1 - 2 3.29 3.13 2.07
Ирландия - Висша Дивизия Ирландия - Висша Дивизия Рез. 1 X 2
21:45 Бохемианс - Дъндолк 2 - 1 3.32 3.23 2.14
21:45 Дери Сити - Сейнт Патрикс отл. - - -
21:45 Корк Сити - УК Дъблин 3 - 2 1.29 5.02 9.95
22:00 Шамрок Роувърс - Фин Харпс 1 - 0 1.24 5.25 12.13
Ирландия - Плейофи Ирландия - Плейофи Рез. 1 X 2
21:45 Лонгфорд Таун - Кабинтили** 1 - 1 1.85 3.51 3.86
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
18:45 Стомил Олщин - Термалика Нечеча 1 - 1 2.74 3.23 2.40
20:10 Сандеця Нови Сонч - Хойничанка Хойнице 4 - 4 2.06 3.32 3.30
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
21:45 Кевн Друидс - Нютаун 1 - 2 2.69 3.61 2.24
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Кремин Кременчуг - Ингулец Петрово 0 - 3 4.39 4.25 1.51
18:00 Прикарпатие Ивано-Франкивск - Металург Запорожие 2 - 1 1.53 3.72 4.93
Финландия - Плейофи Финландия - Плейофи Рез. 1 X 2
18:30 Гнистан Хелзинки - Илвес Тампере 2 5 - 3 1.29 5.46 6.47
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
21:45 МВВ Маастрихт - Камбур 0 - 0 6.07 4.41 1.45
Шотландия - Чалъндж Къп Шотландия - Чалъндж Къп Рез. 1 X 2
21:35 Стенхаусмюър - Уотърфорд Юнайтед 3 - 2 2.13 3.56 2.90
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
11:30 Аделаида Юнайтед - Сидни 2 - 3 2.70 3.34 2.50
Аржентина - Копа Аржентина Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
00:10 Спортиво Естудиантес - Естудиантес Ла Плата** 2 - 2 5.59 3.25 1.69
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
01:15 Авай SC - Васко да Гама RJ 0 - 0 2.46 2.86 3.11
01:15 Коринтианс SP - Атлетико PR 2 - 2 1.84 3.17 4.58
02:00 Фламенго RJ - Атлетико MG 3 - 1 1.44 4.15 6.95
Индонезия - Лига 1 Индонезия - Лига 1 Рез. 1 X 2
14:30 Персебая Сурабая - Борнео ФК 0 - 0 1.74 3.48 4.06
Катар - Старс Къп Катар - Старс Къп Рез. 1 X 2
17:30 Ал-Сад Доха - Ал-Уакра 1 - 5 4.04 4.45 1.58
19:40 Ал-Ахли Доха - Ум Салал 2 - 0 1.73 4.04 3.56
19:40 Ал-Шахания - Ал-Райян 0 - 3 5.89 4.84 1.37
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
00:00 Онсе Калдас - Атлетико Букараманга 3 - 0 1.71 3.26 5.24
00:00 Рионегро - Ла Екуидад Богота 0 - 0 1.94 3.12 4.08
02:00 Патриотас Бояка - Атлетико Насионал 1 - 2 2.62 2.94 2.70
04:00 Индепендиенте Меделин - Кукута Депортиво 3 - 0 1.56 3.67 6.05
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
00:00 Хикарал - Депортиво Саприса отл. 2.76 3.36 2.46
02:00 Гуадалупе - Универсидад де Коста Рика 1 - 0 1.93 3.42 3.50
Кувейт - Купа на Федерацията Кувейт - Купа на Федерацията Рез. 1 X 2
17:50 Ал Джахра** - Казма Кувейт 3 - 3 3.80 3.30 1.87
17:50 Ал Салибихает - Ал Насър Кувейт 0 - 2 4.10 3.70 1.70
20:00 Кадсия Кувейт** - Ал Фахахел 1 - 1 1.25 5.25 9.50
Мексико - Лига де Аскенсо Мексико - Лига де Аскенсо Апертура Рез. 1 X 2
04:00 Потрос УАЕМ - Дорадос де Синалоа 1 - 1 - - -
ОАЕ - Етисалат Емирейтс Къп ОАЕ - Етисалат Емирейтс Къп Рез. 1 X 2
17:15 Бани Яс - Аджман 3 - 3 1.80 3.84 3.43
17:15 Хор Факан - Ал Итихад Калба 0 - 0 1.74 3.75 3.76
19:45 Ал Аин - Ал Насър Дубай 3 - 1 1.36 4.81 6.00
Парагвай - Други Парагвай - Други Рез. 1 X 2
02:00 Либертад Асунсион - Спортиво Лукеньо 1 - 0 1.63 3.88 4.54
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Универсидад де Кахамарка - Академия Кантолао 1 - 1 1.51 4.25 4.71
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
02:00 Дефенсор Спортинг - Ливърпул Монтевидео 0 - 0 2.29 3.50 2.66
02:00 Пенярол Монтевидео - Монтевидео Уондърърс 1 - 0 1.40 4.33 5.99
Лига на Нациите КОНКАКАФ Лига на Нациите КОНКАКАФ Рез. 1 X 2
02:00 Брит. Вирджински о-ви - Бахамски острови 0 - 4 2.52 3.29 2.52
02:00 Синт Мартен - Търкс и Кайкос 2 - 5 - - -
02:00 Тринидад и Тобаго - Хондурас 0 - 2 3.94 3.33 1.88
03:00 Френска Гвиана - Гренада 0 - 0 2.21 3.17 3.13
04:00 Хаити - Коста Рика 1 - 1 3.66 3.35 1.94
05:00 Белиз - Сейнт Китс и Невис 0 - 4 2.63 3.24 2.41
22:00 Ст. Винсънт и Гренадини - Суринам 2 - 2 3.08 3.42 2.11
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
09:00 Окланд Сити (Нзл) - Хамилтън Уондърърс (Нзл) 3 - 1 1.37 5.08 5.60
12:00 Баник Острава (Чех) - Витковице (Чех) 2 - 1 1.33 5.03 6.06
12:00 Варнсдорф (Чех) - Слован Либерец (Чех) 0 - 0 3.10 3.70 1.90
12:00 ГКС Тихи (Пол) - Одра Ополе (Пол) 6 - 1 2.11 3.58 2.82
12:30 Ланс (Фра) - Реймс (Фра) 1 - 1 - - -
13:00 Монтана (Бъл) - Славия (Бъл) 1 - 0 4.00 3.50 1.70
14:00 Диошдьор (Унг) - Земплин Михаловце (Слк) 1 - 1 2.00 3.59 3.01
15:00 Агия Напа (Кип) - Олимпиакос Никозия (Кип) 3 - 0 4.21 4.49 1.52
15:00 Алтах (Авс) - Винтертур (Швц) 1 - 0 1.81 3.61 3.63
15:00 Рапид Виена (Авс) - Флоридсдорфер АК (Авс) 2 - 1 1.29 5.47 6.60
15:30 Вакер Инсбрук (Авс) - Вадуц (Швц) 1 - 3 1.90 3.55 3.29
16:00 Ермис Арадипоу (Кип) - Еносис Паралимни (Кип) 1 - 0 3.04 3.57 1.98
16:00 Кармиотиса Пано Полемидион (Кип) - АЕЛ... (Кип) 1 - 6 15.46 9.83 1.06
16:30 Роял Ексел Мускрон (Бел) - Амиен (Фра) 1 - 1 - - -
17:00 Анортозис (Кип) - Анагениси Дериния (Кип) 5 - 2 1.20 6.00 9.00
17:00 Верона (Ита) - Браво Любляна (Слн) 4 - 0 - - -
17:00 Виторул Констанца (Рум) - Черно море (Бъл) 3 - 2 1.85 3.73 3.41
17:00 Кайзерслаутерн (Гер) - Ф91 Дюделанж (Люк) 4 - 0 1.81 4.00 3.32
17:00 Ракоши Капошвар (Унг) - Осиек (Хър) 0 - 4 3.73 3.58 1.79
18:00 Славен (Хър) - Залаегерсег (Унг) 1 - 2 1.64 4.00 4.05
18:00 Страсбург (Фра) - Нанси (Фра) 0 - 1 - - -
18:30 Слобода Тузла (Бих) - Динамо Загреб (Хър) 1 - 1 5.29 4.06 1.50
19:30 Санкт Паули (Гер) - Вердер Бремен (Гер) 1 - 0 2.25 3.56 2.65
20:00 Аустрия Лустенау (Авс) - Аугсбург (Гер) 0 - 4 5.07 4.45 1.48
20:00 Пистоезе (Ита) - Фиорентина (Ита) 1 - 4 8.66 5.81 1.23
21:30 Каляри (Ита) - Погон Шчечин (Пол) 3 - 1 1.72 3.83 3.90

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 19.10.2019 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане