Мачове Прогнози Класиране На живо Статистика Факти Чат
Вход
Календар мачове
октомври '19
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 2324252627
28293031   
       
Топ факти за деня

Милтън Кийнс Донс няма равенство от 11 мача

Уимбълдън като гост само загуби от 6 мача

Моркамб като домакин няма победа от 6 мача

Стивънидж Бороу няма победа от 12 мача

Судува Мариямполе няма равенство от 24 мача

Чертаново Москва като гост няма загуба от 8 мача

Коулрейн няма загуба от 10 мача

Уорънпойнт Таун 8 загуби от 9 мача

Дубница като домакин само победи от 6 мача

Жилина Б няма равенство от 12 мача

Абъристуит Таун като домакин 17 получени гола в 4 мача - 4.25 на мач

АСО Шлеф нито един вкаран гол в 5 мача

Брагантино SP като домакин няма загуба от 13 мача

Пласа Колония нито един получен гол в 5 мача

Насионал Монтевидео само победи от 5 мача

Анкета

Ще загуби ли точки Ливърпул на Олд Трафорд в Неделя срещу Манчестър Юнайтед?

ТВ програма
BNT3
Грузия - Ирландия
16:00 на живо
Nova Sport
Суиндън - Плимут
17:00 на живо
BNT3
Дания - Швейцария
19:00 на живо
BNT3
Норвегия - Испания
21:45 на живо

Мачове за събота, 12 октомври, 2019 Подреждане по час

Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. D Рез. 1 X 2
16:00 Грузия - Ирландия 0 - 0 3.72 3.00 2.19
19:00 Дания - Швейцария 1 - 0 2.29 3.22 3.22
Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. F Рез. 1 X 2
19:00 Фарьорски острови - Румъния 0 - 3 13.76 5.67 1.24
21:45 Малта - Швеция 0 - 4 34.78 10.89 1.07
21:45 Норвегия - Испания 1 - 1 6.93 4.26 1.48
Европейско Първенство Европейско Първенство Квал. гр. J Рез. 1 X 2
19:00 Босна и Херцеговина - Финландия 4 - 1 2.13 3.13 3.68
21:45 Италия - Гърция 2 - 0 1.19 6.18 17.13
21:45 Лихтенщайн - Армения 1 - 1 12.46 6.62 1.21
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи - Национални Рез. 1 X 2
02:00 Уругвай - Перу 1 - 0 1.78 3.54 4.60
19:00 Колумбия - Чили 0 - 0 2.38 3.12 3.09
20:00 Тунис - Камерун 0 - 0 2.23 2.97 3.53
Англия - Първа Лига Англия - Първа Лига Рез. 1 X 2
17:00 Блекпул - Родъръм Юнайтед 1 - 2 2.73 3.40 2.52
17:00 Бристол Роувърс - Милтън Кийнс Донс 1 - 0 2.00 3.47 3.76
17:00 Оксфорд Юнайтед - Донкастър 3 - 0 2.15 3.51 3.29
17:00 Питърбъро - Линкълн Сити 2 - 0 1.79 3.89 4.23
17:00 Портсмут - Джилингам 0 - 0 1.70 3.74 5.19
17:00 Рочдейл - Акрингтън Стенли 2 - 1 2.82 3.48 2.41
17:00 Саутенд - Уимбълдън 1 - 4 2.74 3.41 2.54
Англия - Втора Лига Англия - Втора Лига Рез. 1 X 2
17:00 Екзитър - Форест Грийн Роувърс 1 - 0 1.74 3.74 4.78
17:00 Карлайл - Крю Александра 2 - 4 3.25 3.60 2.14
17:00 Кроули Таун - Колчестър 2 - 1 2.84 3.34 2.47
17:00 Лейтън Ориент - Уолсол 3 - 1 2.38 3.27 3.02
17:00 Макълсфийлд Таун - Порт Вейл 2 - 1 2.98 3.27 2.41
17:00 Мансфийлд Таун - Олдъм 6 - 1 1.93 3.44 4.05
17:00 Моркамб - Брадфорд Сити 1 - 2 4.37 3.84 1.78
17:00 Салфорд Сити - Кембридж Юнайтед 1 - 0 2.36 3.45 2.91
17:00 Скънторп - Нортхямптън Таун 3 - 0 2.33 3.41 2.98
17:00 Стивънидж Бороу - Гримсби Таун 2 - 1 2.77 3.19 2.61
17:00 Суиндън - Плимут 1 - 1 2.32 3.55 2.95
Англия - Национална Лига Англия - Национална Лига Рез. 1 X 2
17:00 Алдършот Таун - Хартлипул 0 - 3 2.46 3.17 2.81
17:00 Барнет - Уокинг 2 - 2 1.86 3.47 3.95
17:00 Бароу - Доувър Атлетик отл. 2.29 3.39 2.94
17:00 Ебсфлийт Юнайтед - Мейдънхед Юнайтед 1 - 2 2.34 3.36 2.86
17:00 Ийстли - Чорли 0 - 0 1.89 3.35 4.01
17:00 Йоувил - Харогейт Таун 1 - 2 2.21 3.43 3.02
17:00 Нотс Каунти - Торки Юнайтед 2 - 0 2.20 3.35 3.10
17:00 Солихъл Муурс - Бромли 2 - 1 2.00 3.52 3.46
17:00 Стокпорт - Дагенъм и Редбридж отл. 2.50 3.30 2.71
17:00 Файлд - Сътън Юнайтед отл. 2.00 3.33 3.65
17:00 Халифакс Таун - Боръм Ууд 0 - 2 2.13 3.45 3.16
Испания - Сегунда Дивисион Испания - Сегунда Дивисион Рез. 1 X 2
13:00 Жирона - Елче 0 - 2 1.57 3.68 6.18
17:00 Алмерия - Луго 0 - 0 1.53 3.74 6.73
17:00 Спортинг Хихон - Алкоркон 1 - 3 1.81 3.23 4.82
19:00 Естремадура - Понферадина 1 - 1 2.07 3.08 3.88
19:00 Малага - Кадис 1 - 2 4.45 3.12 1.88
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 1 Рез. 1 X 2
19:30 Реал Мадрид Кастиля - Понтеведра 2 - 1 1.74 3.44 4.39
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Атлетик Билбао Б - Аморебиета 3 - 3 1.53 3.86 5.39
18:00 Реал Унион - Валядолид Б 2 - 1 2.59 3.14 2.55
18:00 Унионистас де Саламанка - Туделано 1 - 1 2.32 3.04 2.95
19:00 Лейоа - Калахора 3 - 3 2.42 3.12 2.75
20:00 УД Логронес - Аренас Клуб де Гечо 4 - 0 1.49 3.82 5.96
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 3 Рез. 1 X 2
19:00 Барселона Б - Ориуела 3 - 0 1.52 3.90 5.54
19:00 Валенсия Местая - Химнастик де Тарагона 1 - 1 2.54 3.00 2.70
19:00 Лагостера - Сабадел 0 - 1 2.75 2.93 2.52
Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Испания - Сегунда Дивисион Б Група 4 Рез. 1 X 2
17:30 Рекреативо Гранада - Атлетико Санлукеньо 1 - 0 2.54 2.95 2.74
20:30 Севиля Атлетико - Талавера де ла Рейна 1 - 1 2.14 2.89 3.52
Италия - Серия С - Група В Италия - Серия С - Група В Рез. 1 X 2
21:45 Падуа - Равена 1 - 2 1.48 3.67 6.28
Италия - Серия С - Група С Италия - Серия С - Група С Рез. 1 X 2
21:45 Реджина - Катанзаро 1 - 0 2.07 3.07 3.53
Белгия - Първа Дивизия Б Белгия - Първа Дивизия Б Първа Фаза Рез. 1 X 2
18:00 Рьозеларе - Оуд Хеверле Льовен 3 - 1 4.39 3.61 1.76
21:30 Виртон - Ломел 1 - 0 1.52 4.10 5.52
Гърция - Футболна Лига Гърция - Футболна Лига Рез. 1 X 2
15:00 Еноси ПД Аспропиргос - Кавала 1 - 0 - - -
Дания - Първа Дивизия Дания - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
15:00 Скиве - Хвидовре 2 - 1 2.19 3.56 2.92
Литва - А Лига Литва - А Лига Рез. 1 X 2
15:00 ФК Паланга - Судува Мариямполе 0 - 4 15.02 9.45 1.09
Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Норвегия - Втора Дивизия - Група 1 Рез. 1 X 2
15:00 Квик Халден - Бюасен 3 - 1 1.14 7.11 10.60
17:00 Мос - Арендал 1 - 1 2.35 3.74 2.46
Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Норвегия - Втора Дивизия - Група 2 Рез. 1 X 2
17:00 Гроруд - Аскер 1 - 2 1.79 3.80 3.50
17:00 Киелсос - Опсал 3 - 0 1.30 5.16 6.79
17:00 Флурьо - Осане 1 - 0 3.74 4.13 1.67
Полша - Първа Лига Полша - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Радомяк Радом - Подбескидзе 1 - 3 2.00 3.36 3.43
18:00 ГКС Белхатов - Олимпия Груджьондз 1 - 0 2.28 3.20 2.97
Португалия - Сегунда Лига Португалия - Сегунда Лига Рез. 1 X 2
18:00 Шавеш - Ещорил Прая 2 - 0 2.08 3.35 3.26
19:00 Лейшоес - Каза Пиа 1 - 0 1.60 3.66 5.46
Русия - Футболна Национална Лига Русия - Футболна Национална Лига Рез. 1 X 2
12:00 Спартак Москва 2 - Торпедо Москва 2 - 3 3.65 3.26 1.92
12:00 Том Томск - Балтика Калининград 0 - 0 2.47 3.06 2.72
13:00 Енисей Красноярск - ФК Армавир 1 - 1 2.33 3.08 2.94
15:00 Ротор Волгоград - ФК Нижни Новгород 2 - 1 2.11 3.08 3.23
15:00 Текстилщик Иваново - Луч Владивосток 4 - 3 2.68 3.07 2.44
15:00 ФК Краснодар-2 - СКА-Хабаровск 2 - 2 3.04 3.07 2.21
15:00 ФК Химки - Мордовия Саранск 4 - 0 1.33 4.44 7.25
15:00 Шинник Ярославл - Чайка Песчанокопское 2 - 3 1.91 3.25 3.59
16:00 Авангард Курск - Чертаново Москва 0 - 1 2.65 3.00 2.52
16:00 Нефтехимик Нижнекамск - Факел Воронеж 1 - 0 1.92 3.28 3.54
Северна Ирландия - Премиършип Северна Ирландия - Премиършип Рез. 1 X 2
17:00 Балимина Юнайтед - Крусейдърс 1 - 1 4.38 4.08 1.61
17:00 Гленторан - Карик Рейнджърс 3 - 1 1.30 4.96 7.99
17:00 Дънганън Суифтс - Линфийлд 1 - 4 7.68 4.92 1.31
17:00 Клифтънвил - Ларн 1 - 0 2.08 3.53 3.03
17:00 Коулрейн - Уорънпойнт Таун 3 - 0 1.12 7.34 14.19
Словакия - 2. Лига Словакия - 2. Лига Рез. 1 X 2
16:00 Дубница - Кошице 0 - 1 1.55 3.83 4.70
16:00 Жилина Б - Скалица 4 - 2 1.82 3.81 3.27
16:00 Партизан Бардейов - Татран Липтовски Микулаш 1 - 3 2.01 3.54 2.97
16:00 Слован Братислава Б - Пухов 2 - 0 1.69 3.97 3.64
Уелс - Висша Лига Уелс - Висша Лига Рез. 1 X 2
16:30 Абъристуит Таун - Кардиф Метрополитън 2 - 2 3.71 3.78 1.80
16:30 Бала Таун - Кармартън Таун 2 - 1 1.38 4.72 6.35
16:30 Бари Таун Юнайтед - Пенибонт отл. 1.50 4.18 5.46
16:30 Дъ Ню Сейнтс - Еърбъс ЮК 6 - 2 1.11 7.87 15.81
Украйна - Първа Лига Украйна - Първа Лига Рез. 1 X 2
15:00 Авангард Краматорск - Горняк-Спорт Горишни Плавни 1 - 1 1.61 3.73 4.56
15:00 МФК Николаев - Агробизнес Волочиск 0 - 2 2.22 3.33 2.76
15:00 ФК Минай - Рух Лвов 1 - 1 2.11 3.40 2.90
17:00 Черноморец Одеса - Металист 1925 Харков 0 - 0 2.90 3.44 2.10
19:00 Волин Луцк - Черкащина-Академия 3 - 0 1.22 5.15 9.48
Финландия - Плейофи Финландия - Плейофи Рез. 1 X 2
14:00 ЙИППО Йоенсуу - ЯПС Ярвенпяя 8 - 1 1.89 3.92 3.02
14:00 КааПо Каарина - ФК Еспоо 3 - 1 1.75 3.79 3.53
15:00 МП Микели - Викингит Хелзинки 0 - 0 1.40 4.73 5.24
15:00 СЯК Академия - КуФу-98 Куопио 1 - 1 1.49 4.59 4.54
16:00 РоПС Рованиеми 2 - ЯБК Якобстад 5 - 0 1.78 4.15 3.20
Холандия - Ерсте Дивизи Холандия - Ерсте Дивизи Рез. 1 X 2
19:30 ТОП Ос - Телстар 2 - 2 2.61 3.51 2.39
21:45 Рода - Хелмонд Спорт 4 - 0 1.60 4.02 4.69
Швеция - Първа Дивизия - Север Швеция - Първа Дивизия - Север Рез. 1 X 2
15:00 Нюкьопинг - ИФ Сюлвия 3 - 0 1.86 3.82 3.28
15:00 Рюнинге - Солентюна 1 - 3 3.78 3.91 1.72
16:00 Карлстад БК - Сандвикен 2 - 0 1.96 3.78 3.05
Швеция - Първа Дивизия - Юг Швеция - Първа Дивизия - Юг Рез. 1 X 2
14:00 Линдуме - Вернаму 5 - 1 2.41 3.41 2.57
15:00 Торнс - Тролхетан 0 - 0 2.19 3.48 2.80
16:00 Асириска Турабдин ИК - Ландскрона БоИС 2 - 2 3.21 3.62 1.95
16:00 Ескилсмине - Шьовде АИК 2 - 0 2.22 3.43 2.80
17:00 Лунд - Оскаршхамн АИК 3 - 1 1.73 4.03 3.65
17:00 Утсиктенс - Люнгшиле 0 - 0 3.44 3.73 1.84
Шотландия - Чалъндж Къп Шотландия - Чалъндж Къп Рез. 1 X 2
17:00 Арброут - Клайд 0 - 2 1.69 3.76 4.43
17:00 Еърдри - Елгин Сити 0 - 2 1.63 3.94 4.48
17:00 Инвърнес КТ - Алоа Атлетик 3 - 0 1.53 4.17 5.22
17:00 Рейт Роувърс - Гленавон 3 - 1 1.99 3.57 3.19
19:15 Партик Тисъл - Конас Кий 2 - 0 1.68 3.65 4.40
Австралия - А-Лига Австралия - А-Лига Рез. 1 X 2
09:00 Уестърн Сидни Уондърърс - Сентръл Коуст Маринърс 2 - 1 1.60 4.19 4.86
11:30 Мелбърн Виктори - Мелбърн Сити 0 - 0 2.29 3.45 2.97
Алжир - Национален Шампионат Алжир - Национален Шампионат Рез. 1 X 2
18:00 КР Белуиздад - УС Бискра 3 - 2 1.50 3.49 6.04
19:45 АСО Шлеф - ЖС Кабилие 1 - 0 2.87 2.97 2.40
19:45 МК Алжир - УСМ Алжир отл. 2.04 3.04 3.59
21:00 ЖС Саура - Параду АК 1 - 0 1.79 3.17 4.00
Аржентина - Копа Аржентина Аржентина - Копа Аржентина Рез. 1 X 2
02:30 Ривър Плейт - Клуб Алмагро 2 - 0 1.14 7.03 16.36
Бразилия - Серия А Бразилия - Серия А Рез. 1 X 2
23:00 Гояс GO - Сентро Спортиво Алагоано AL 1 - 0 1.66 3.54 5.13
Бразилия - Серия Б Бразилия - Серия Б Рез. 1 X 2
01:15 Бразил де Пелотас RS - Ботафого SP 1 - 0 2.56 2.82 2.96
01:15 Вила Нова GO - Атлетико GO 1 - 1 3.03 2.81 2.54
01:15 Спорт Ресифе PE - Сао Бенто SP 2 - 0 1.51 3.79 6.40
03:30 Гуарани SP - КР Бразил AL 1 - 0 2.05 2.91 3.92
03:30 Куяба MT - Витория Салвадор BA 1 - 3 1.99 3.13 3.79
03:30 Оесте SP - Понте Прета SP 1 - 1 2.53 2.83 2.93
22:30 Брагантино SP - Парана Клуб PR 2 - 0 1.45 4.05 6.97
22:30 Коритиба PR - Крисиума SC 1 - 0 1.57 3.58 5.86
22:30 Лондрина PR - Операрио PR 1 - 2 2.12 3.02 3.50
Венецуела - Примера Дивисион Венецуела - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Естудиантес де Каракас - Естудиантес де Мерида 0 - 6 2.65 3.20 2.42
23:00 Карабобо Валенсия - Каракас 0 - 2 2.21 3.06 2.95
23:00 ЛАЛА ФК - Трухилянос Валера 1 - 1 2.64 3.28 2.38
23:00 Португеза Акаригуа - Сулия 0 - 0 2.36 3.05 2.71
Канада - Премиер Лига Канада - Премиер Лига Втора Фаза Рез. 1 X 2
22:30 Йорк 9 - Фордж 4 - 0 3.02 3.49 2.00
Катар - Старс Къп Катар - Старс Къп Рез. 1 X 2
17:30 Ал-Хор - Ал-Араби Доха 1 - 1 3.72 3.92 1.84
19:40 Ал-Духаил Доха - Ал-Гарафа Доха 2 - 2 1.79 3.81 3.52
19:40 Ал-Саилия Доха - Катар СК Доха 0 - 4 1.85 3.57 3.50
Колумбия - Примера А Колумбия - Примера А Клаусура Рез. 1 X 2
23:00 Депортиво Пасто - Хуниор Баранкиля 2 - 1 2.11 3.05 3.66
Коста Рика - Примера Дивисион Коста Рика - Примера Дивисион Апертура Рез. 1 X 2
03:00 Сантос де Гуапилес - Сан Карлос 1 - 3 2.74 3.25 2.35
04:30 ЛД Алахуеленсе - Мунисипал Гресия 1 - 0 1.58 3.90 4.89
Кувейт - Купа на Федерацията Кувейт - Купа на Федерацията Рез. 1 X 2
17:50 Ал Сахел Абу Халифа** - Ал Араби Кувейт 1 - 1 4.10 3.80 1.70
17:50 Хайтан - Ал Салмия Кувейт 1 - 3 6.00 4.60 1.40
20:00 Ал Шабаб Кувейт - Кувейт СК 0 - 2 6.25 4.80 1.36
20:00 Бурган - Ал Тадамон** 1 - 1 4.90 4.10 1.53
Мароко - Първа Дивизия Мароко - Първа Дивизия Рез. 1 X 2
21:00 Видад Казабланка - РСБ Беркан отл. - - -
21:00 Дифаа ел Джадида - Олимпик Курибга отл. - - -
21:00 ИР Танжер - МК Уджда отл. - - -
21:00 Олимпик Сафи - Раджа Казабланка отл. - - -
21:00 Рапиде Оуед Зем - Раджа Бени Мелал отл. - - -
21:00 ФУС Рабат - ФАР Рабат отл. - - -
21:00 ХУСА Агадир - Хемис Земамра отл. - - -
21:00 Юсуфиа Берешид - Могреб Тетуан отл. - - -
Мексико - Копа Мексико Мексико - Копа Мексико Рез. 1 X 2
04:00 Кафеталерос де Чиапас - Монтерей 1 - 2 4.77 3.99 1.57
ОАЕ - Етисалат Емирейтс Къп ОАЕ - Етисалат Емирейтс Къп Рез. 1 X 2
17:15 Ал Фуджейра - Хата Клуб Дубай 1 - 0 2.10 3.66 2.73
17:15 Шабаб Ал-Ахли Дубай - Ал Дафра 0 - 2 1.61 3.77 4.31
19:45 Ал Шарджа - Ал Васл Дубай 4 - 0 1.96 3.74 2.99
Перу - Примера Дивисион Перу - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
19:00 Унион Комерсио - Алианса Универсидад 1 - 0 1.73 3.45 4.41
23:30 Аякучо - Депортиво Мунисипал 2 - 0 1.62 3.69 4.77
Уругвай - Примера Дивисион Уругвай - Примера Дивисион Клаусура Рез. 1 X 2
22:00 Бостън Ривър - Прогресо Монтевидео отл. 2.60 3.19 2.50
22:00 Данубио Монтевидео - Феникс Монтевидео отл. 2.06 3.41 3.09
22:00 Пласа Колония - Насионал Монтевидео отл. 3.94 3.59 1.76
Чили - Копа Чили Чили - Копа Чили Рез. 1 X 2
02:00 Универсидад де Чили** - Кобресал Ел Салвадор (1 - 3) 4 - 1 1.39 4.56 6.17
21:15 Евертън Виня дел Мар - Коло-Коло Сантяго** (1 - 2) 1 - 2 2.74 3.20 2.44
23:45 Унион Еспаньола** - Аудакс Италяно Сантяго (1 - 0) 2 - 1 2.30 3.22 2.90
Япония - Джей Лига Дивизия 2 Япония - Джей Лига Дивизия 2 Рез. 1 X 2
08:00 Ренофа Ямагучи - Киото Санга 1 - 0 3.20 3.57 2.06
12:00 В-Варен Нагазаки - Джеф Юнайтед Чиба 0 - 2 2.10 3.53 3.14
12:00 Рюкю - Токио Верди 1 - 5 2.24 3.57 2.84
Лига на Нациите КОНКАКАФ Лига на Нациите КОНКАКАФ Рез. 1 X 2
00:00 Антигуа и Барбуда - Гвиана 2 - 1 2.14 3.25 3.05
02:06 САЩ - Куба 7 - 0 1.01 16.44 34.79
04:00 Бермудски острови - Мексико 1 - 5 21.12 11.43 1.05
05:00 Никарагуа - Доминика 3 - 1 1.31 4.66 9.98
22:00 Сен Мартен - Кайманови острови 3 - 0 - - -
Приятелски Срещи - Клубни Приятелски Срещи - Клубни Рез. 1 X 2
12:00 Болоня (Ита) - Олимпия Любляна (Слн) 2 - 2 - - -
12:00 Раков Ченстохова (Пол) - Заглембие Сосновец (Пол) 2 - 0 1.75 3.50 3.70
15:00 Газиантепспор (Тур) - Аданаспор (Тур) 3 - 2 - - -
16:00 Бреша (Ита) - Войводина Нови Сад (Сър) отл. 1.71 3.94 3.92
16:00 Гьозтепе (Тур) - Менеменспор (Тур) 3 - 2 - - -
16:00 Денизлиспор (Тур) - Алтънорду (Тур) 3 - 1 1.68 3.52 4.47
16:00 Йени Малатияспор (Тур) - Истанбул Башакшехир (Тур) 0 - 1 - - -
16:00 Удинезе (Ита) - Венеция (Ита) 1 - 1 1.50 3.75 5.49
17:00 Карпати Лвов (Укр) - Кауно Жалгирис (Лит) 1 - 1 1.50 3.85 5.53
17:00 Коняспор (Тур) - Ескишехирспор (Тур) 1 - 0 1.25 5.52 7.57

* Коефициентите са средни стойности между няколко различни букмейкъра и са валидни към момента на последно обновяване - 19.10.2019 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!

Tipster.BG е само за 18+ потребители и поддържа отговорно залагане